Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Vytautas Sinica. Sveikatos apsaugos ministras oficialiai išprotėjo, arba Ko bus gėda po metų, dvejų ir nesinorės prisiminti

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 24 d. 6:09

22     

    

Vytautas Sinica. Sveikatos apsaugos ministras oficialiai išprotėjo, arba Ko bus gėda po metų, dvejų ir nesinorės prisiminti

Šitas žmogus – Sveikatos apsaugos ministras – oficialiai išprotėjo ir aš tik dabar pradedu pagaliau suprasti, kodėl Prezidentas nenorėjo jo skirti. Matyt, žinojo daugiau nei mes. Visas naujausias interviu DELFI kažkokia orveliška distopija. Tokiomis kalbomis galima pasiekti tik vieną – žmones, kurie palaikė karantiną ir suvaržymus dėl to galimo 1 proc. mirčių nuo užsikrėtusiųjų, nuteikti visiškai prieš karantiną ir suvaržymus. O tada tai laikykitės.

Mat Dulkys aiškina, kad nuolatinis testavimas ir nuolatinė revakcinacija taps nauja norma, dar daugiau, nuolatinis socialinių atstumų laikymasis taps nauja norma. Kitaip sakant, viską darom, tikim mokslu, bet nė viena priemonė nieko nepadeda, toliau reikia gyventi, lyg jų nebūtų. Genialu, ministre.

Na, o išvis genialus jo požiūris, kad imuniteto pasai turi būti, bet neva testai yra blogas pagrindas, geri pagrindai yra skiepas ir persirgimas. KAI pati jo vadovaujama ministerija viešai skelbia, kad paskiepyti žmonės perneša COVID. Atviresnės ideologinės beprotybės kalbėti pagal šabloną, nors visi faktai prieštarauja tavo teiginiams, sunkiau ir sugalvoti. Paprastai tokį elgesį būna galima paaiškinti tuo, kad kopijuojamos Vakarų šalys. Bet Vakarų šalys susiskiepijusios panaikina visus ribojimus (pakalbėkite su pažįstamais demokratų ir Bideno valdomose JAV). Gi Dulkys siūlo visus ribojimus – po suskiepijimo – paversti nauja norma.

Daliai visuomenės šiandien šitas jo pasisakymas DELFI gali atrodyti kaip protingas, atsakingas ir rūpestingas. Visokio fanatizmo būna.

Teigiu, kad po daugiausiai kelių metų jis jau visiems atrodys kaip beprotybė ir labai norėsis pamiršti, kad taip kalbėjo. Kaip Mariui Laurinavičiui – savo 2014 m. kliedesius, kad Rusija niekada nepuls Ukrainos, o Vytautui Kasiulevičiui – savo praėjusio pavasario kliedesius, kad Lietuvos 2020 m. gegužę laukė tūkstančiai COVID mirčių.

Galėsim grįžti patikrinti, kas buvo teisus.

Visą A. Dulkio interviu „Dulkys: pereiname į etapą, kai koronavirusą laikysime eiline liga, laukia daugybė pokyčių“ skaitykite Delfi.lt portale (ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

o sitas       2021-04-26 7:48

dar durnesnis uz veryga.

Sveikinu       2021-04-25 21:14

Sveikinu dulkį su naujuoju realizmu, jo svajonės pildosi. Visur vien tik testai ir vakcinos. Nesustok dulkį, eik į šviesų rytojų drąsiai. Ypatingai rūpiniesi vaikais, kas 4 dienas testuoji, o kitus vaikus diskriminuoji. Man labiausiai vaikų gaila, sėdi savo kaleimuose, o tau, dulkį, gaila?

Įdomu       2021-04-25 20:31

Mokslininkai Jav ištyrė 1500 teigiamų testų ir juose rado… gripą A ir B grinManau, kad ateityje dar sužinosime daug įdomaus apie plandemiją.

ah1       2021-04-24 21:33

kas iš pat pradžių domėjosi tas nuo pat pradžių rado informaciją kad caronovirusas seniai žinoma liga berods turinti apie trisdešimt žinomų atmainų, o kadangi “covidbaubis” irgi priskiriamas caronovirusinei grupei tai ir yra viso labo tik eilinė  liga. Manau, jei Dulkys turėtų medicininį išsilavinimą tai apie tai būtų žinojęs nuo pat pradžių ir nuo pat pradžių būtų informavęs tautą ir nebūtų buvę triznos visokiausios,ir net neabejoju.

Mane       2021-04-24 18:02

kas dvi savaitės visom techninėm priemonėm bombarduoja, kad skiepyčiausi, nors visada atsisakau, o tiems, kurie skiepytis nori, to paties skiepo neduoda. Kodėl? Sodra bankrutuoja?

The Epoch Times komentatoriai       2021-04-24 18:01

Roger Thornhill
Šios injekcijos yra skirtos jus sekti, sužaloti ir nužudyti. Tai ne vakcinos. Tai operacinė sistema. Juose yra hidrogelio nanotechnologijų, Billo Gateso patentas 060606 LUCIFERase (turėkite omenyje, patentai turi SAVININKUS) sintetinę mRNR, kuri pakeis jūsų DNR. Farmacijos kompanijos laikomos netsakingos už nepageidaujamus šalutinius poveikius (kurių tūkstančiai) ir mirtis (kurių tūkstančiai). Kodėl paprasčiausiai nesusirgus šiuo gripu? (Aš tai vadinu gripu, nes COVID-19 NIEKADA niekur nebuvo izoliuotas jokioje laboratorijoje) Išgyvenamumas yra 99,98%. Padidinkite vitamino D kiekį. Jei sergate, gerkite hidrokloriquiną, ivermektiną ar budezonidą. Sveikiau užsikrėsti virusu, nes turėsite visą gyvenimą veikiančių antikūnių, kurie jus saugos nuo būsimų viruso mutacijų.

plfashgal
... žodžiai turi prasmę. NEVADINKITE TO SKIEPU. TAI NEIŠBANDYTAS VAISTAS, O NE SKIEPAS. Žmonės, tirkite patys. Negalima to vadinti skiepu, jis nėra išbandytas !!!

Lee Hamm
Hidroksichlorochiną reikia gaminti be recepto, kaip
Aspiriną, acetaminofeną ir ibuprofeną!
Taip yra daugelyje šalių.

https://www.theepochtimes.com/7157-fully-vaccinated-americans-have-contracted-covid-19-88-dead-cdc_3789469.html?utm_source=pushengage

 

Kis       2021-04-24 16:31

cia ne Dulkio skleidziamos mintis,siam durneliui,tai perdaug sudetinga.Tai kazkieno ruporas,nesunku ji ir atsekti,juk tai buvo pats paciausias ministras,o kam tokios butybes reikalingas vel aisku,kaip ant delno.Suraskite sioje ministerijoje ministra ,kuris nera apsijuokes pries tauta,bet jie labai “sekmingai"ministriauja,ypac pabreziamas Broileris dedules-rezidento anukas,kuris lakste ,kaip isprotejes seimo saleje,kai buvo priiminejimas istatymas del 75 metu uzslaptinimo KGBagentas,kurie lyg siol MATOMAI uzima auksciausius postus.Tas sapito nesiliaus,kol isdraskysime si sirsiu lizda,juk veiksmas seka veiksma.Kaip ugningai pristate (Berods) Bubni drg Anusauskas,skele panasiai kaip Landzbergis is signataru balkonelio.Oi ,publika prizaisime?

pastaba       2021-04-24 14:29

Kad būti protingu, užtenka kitą pavadinti durnu…

O reitingai?       2021-04-24 12:07

Bet šios dienos info:konservatoriai pagal apklausas pirmi,taip gerai dirba.Dulkys juk tik revizorius,nors net daugint nepajėgia,bet dvidešimt vagonų juk daug?

Sinica,       2021-04-24 12:00

po dvejų metų vargu ar bebūsi šiame pasaulyje, nes “corona” tebuvo reikalinga tik dėl vakcinų, o po antros vakcinos daugiau poros metų vargu ar kas išgyvens. Manai juokais kalbama, kad pasaulis niekad nebebus, koks buvęs, ir juokais kalbėta apie 1 auksinį milijardą?
“Karantinai” baigsis, kada jų nebereikės: kada klavišo paspaudimu bus galima nusiųsti širdies sustojimą bet kuriam žmonių skaičiui pasaulyje. O dabar eik vakcinuokis!
https://www.kla.tv/en

Al.       2021-04-24 11:33

Tai niekšai, dalyvaujantys komunosatanistiniame perversme. Valdžią gavę klastodami rinkimus. Net gaidžio apklausa, be abejo, jų pačių užsakyta, rodo, kad už Laisvės partiją balsuotų 4 nuošimčiai. Tai kaip iš aštuonių pasidarė keturi - juk jie sąžiningai vykdo savo rinkimų pažadus ? Atsakymas - jokių aštuonių ir nebuvo. Tai buvo tiesiog nupaišyta pergalė. Nacionalinis susivienijimas, jei būtų tikra partija, būtų pareikalavęs patikrinti rinkimų biuletenius, bent jau sugadintus ir išankstinio balsavimo. Valdžiažmogiai yra mulkiai, tą mes suprantam. Bet ne tiek, kad būtų nepakaltinami.

Paulius       2021-04-24 10:41

jie žino ką daro tik ta prasme, kad žino kuriose rogėse sėdėti (bent kol kas ) yra saugu ir ką daryti oraus gyvenimo užsitikrinimui - jausti iš kur vėjas pučia. o daugiau žinoti jie ir nenori, ir nepajėgūs. pasižiūrėkite į nekaltus jų veidelius… ne visų, žinoma

to sinicai        2021-04-24 10:28

Istrebitelio žente, ką norėjai Sinicai pasakyt?

sinicai       2021-04-24 10:20

F-u Putino verge!

Labai savotiška       2021-04-24 9:28

Nenorėčiau tikėti, jog Sinicai gyvybės - nulio vertos. Matyt, žmogus tiesiog neturėjo laiko susipažinti su gripo mirčių statistika. Rezultatas Lietuvėlėj beveik 1 - 200 korono naudai.

Papa Borgia       2021-04-24 9:15

Ne, jie nėra nevykėliai! Jie žino ką daro, bet yra samdiniai ir tarnai. Manantys, kad jie visada bus su laimėtojais. Su pasaulį laiminčiais kovidistais vakcinų pagalba.

Gojus       2021-04-24 9:13

Viskas vyksta pagal numatytą planą, ieškantys jį gali laisvai surasti, informacija nėra slapta, o mūsiškiai niekšeliai yra labai uolūs vykdytojai.

O ko čia stebvėtis?       2021-04-24 9:10

jis gi tik eilinis dulkys….
didesniam/protingesniam premjerė tiesiog nepajėgi
taigi ką iš jo paimsi?

Paulius       2021-04-24 8:52

kiek kvailiai turi pridaryti kvailysčių, kad jūs pagaliau suprastumėte, kad jie nežino ką daro? Vis bandote kažką įtikinti,  kad pajacas netgi atsisėdęs į valdovo sostą ar užsitempęs teisėjo mantiją vis tiek išlieka tas pats pajacas. tik pajacas soste arba pajacas su mantija. Čia ką, vis save bandote įtikinti, kad jie yra nevykėliai nesuprantantys ką daro?

Papa Borgia       2021-04-24 8:44

Viena kalba, viena pasaulį valdanti tauta - vienas Pasaulio Lordas arba kunigaikštis(Pasaulio Viešpats). Ir svarbiausia - segregacija, kad runkeliai nesimaišytų neliečiamiesiems ir pateptiesiems po kojomis. Nepriklausomiems ekspertams ir kuo ten dar, priminkite?

Gedas       2021-04-24 8:10

Man susidaro ispudis, kad visas kabinetas nesupranta ką sako,o jei ką daro tai iš vis nesuprantama ką.

Taip kuriama       2021-04-24 7:53

Pasaulio Vyriausybę-Žemės imperiją su vienu imperatoriumi. Viena Žemė, vienas pasaulis, vienas jo imperatorius-pasaulio valdovas ir viešpats, tiksliau, Lordas, kalbąs viena kalba. O ji, kaip žinote, Anglų, kaip anksčiau Rusų. Kodėl ne Hebrajų? Klausimas lieka atviru diskusijai.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.