Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Vytautas Sinica. „Pinigai Vanagaitės knygoms savo esme labai jau panašūs į gėles „išvaduotojams“...“

Tiesos.lt siūlo   2020 m. kovo 14 d. 22:30

59     

    

Vytautas Sinica. „Pinigai Vanagaitės knygoms savo esme labai jau panašūs į gėles „išvaduotojams“...“

Po paskutinių antivalstybinės veikėjos Fainos Kukliansky pasisakymų, kad Lietuvos žydai nekenčia lietuvių, atrodė, kad žemiau nebėra kur ristis, BET. Lietuvos žydų bendruomenės (taigi tos pačios Fainos Kukliansky) valdomas Geros valios fondas skyrė 10 000 eurų naujos Rūtos Vanagaitės knygos apie Holokaustą leidybai. Knyga rengiama kartu su ne kartą klaidinančiais teiginiais apie Holokaustą Lietuvoje pasižymėjusiu vokiečių istoriku Christopfu Dieckmannu (autoriui priskirtini melai apie tariamą Bažnyčios abejingumą ir net palaikymą Holokaustui Lietuvoje ir t.t.).

Tiesiog užprogramuotas dar vienas propagandinis išpuolis prieš mūsų valstybės istoriją. Rengiamas anglų kalba ir nukreiptas į anglakalbę auditoriją valstybei šmeižti tarptautiniu mastu. Toks Lietuvos žydų bendruomenės sprendimas remti vieną ryškiausių prieš Lietuvą veikiančių žmonių Lietuvoje verčia klausti, ar ir pati LŽB neveikia prieš Lietuvą.

Lietuvos žydams, kurių tarpe – neabejoju – yra daug garbingų, sąžiningų ir Lietuvai lojalių žmonių, reikėtų labai rimtai susirūpinti dėl vykdomos jų tautinės bendrijos diskreditacijos Lietuvos visuomenės akyse ir pakeisti LŽB vadovybę ar bent nuo jos viešai atsiriboti. Pinigai Vanagaitės knygoms savo esme labai jau panašūs į gėles „išvaduotojams“.

Kolektyvinės atsakomybės negali būti, bet pavienių žmonių nusikaltimai ištepa svetima gėda mus visus. Holokausto Lietuvoje istorija mums iki šiol tai primena.

Raimondas Navickas informacija ir iliustracija.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

atsakymas       2020-03-26 11:30

paneigti ką, durneli? Visiškus kliedesius ne paneigia, o gydo medikamentais.

klausimas       2020-03-24 8:38

Kodel toks nusistatymas pries Vanagaite? Matyt, tai ka ji raso - sunku paneigti.
Kuklianskies kisene gili… bet si karta sutinku su siuo sprendimu… Tikiuos, kad ras irodymu , pvz., del krepsininku dalyvavimo Holokauste…

Rinkėja iš Kauno       2020-03-16 22:41

Sinicos straipsnis - it pirštu į akį. Kuklianskė elgiasi kaip tikra stribė ir Lietuvos priešė. Štai kuo turėtų pasidomėti VSD.
Tačiau komentarai po šiuo straipsniu - kaip kelių durnių iš palatos be durų rankenos ginčas. Kažkokie prašalaičiai su prašaliečiais riejasi, pilstydami iš tuščio į kiaurą. Nemanau, kad puslapio administratorius nežino, kokie čia personažai imituoja “diskusiją”. Tai gal reikėtų nušluoti pridergtą kiemą, pasiėmus šluotą “delete”?..

Pašaliečiui, dar kartą patvirtinusiam       2020-03-16 18:12

esant išrinktosios tautos pašaukimą išdavusiam proputiniškam demagogui, atvirai su panieka rašinėjančiam apie „tautinių runkelių sapnus apie komunistinius baisumus, sovietinius persekiojimus, ateinančius “tautinių” runkelių pavergti Putino rusus“ (Pašalietis 2020-03-16 16:17):
Atmink, Pašalieti, kad aistros ir lakios vaizduotės veiksmingai propagandai per maža. „Pasaulinių klasikų darbus“ skaičiusį paprastai išskiria lavintas analitinis protas, dorovės normų laikymasis.
Deja, paties intelektui klasika nepagelbėjo, jei nemeluoji, kad ją skaitęs.

ah1       2020-03-16 17:31

> tai čia kaip, ne tik, ne tik, rojuje/malonumų sode pagal Bibliją buvo ir adomas, rojus/malonumų sodas su jauna nuoga mergele ir jaunu nuogu berneliu.

Kaipfainas       2020-03-16 17:20

Dėkavonė Marytei, dirbančiai Žiegždrių taip vadinamoje poilsio sanatorijoje. Sakė: neprasidėk su buvusiais mūsų pacientais ir pasikeisk mūsų bendro, Šančių Juozo duotą slapyvardį. Vieniems gimstant Dievas šio bei to pagailėjo, kiti alkoholiu išplovė, kitiems dėmesio stoka, tai su ploščiais gamtoje vaikšto arba čia rašinėja.

Prašalaitis > Prašaliečiui       2020-03-16 17:11

Tamsta - neadekvatus. Linkiu sveikti smile

Tai čia kaip       2020-03-16 16:20

tas malonumų sodas, kai aplink šimtas dailiausių, gražiausių plikų merginų aplink ar kaip? Kaip pas mūsų oligarchus - jaunų ir paikų mergų sodas?

Pašalietis       2020-03-16 16:17

Prašalaitis>Prašaliečiui
Kaip matau pats “intelektuališkai”šliaužioji po Alką ir po Ekspertus,kur mane siunti.  Man teko pastebėti tavo “intelektualinius runkelinio vykėlio pasamprotavimus” tik Alko pseudo patriotų tautiniame sodžiuje. Prieš keletą metų Ekspertuose ar dar anksčiau buvusioje Komjaunimo Tiesoje( jei apie tokį daiktą iš tėvelių ar senelių esi ką nors girdėjęs), Respublikoje…, kuriuose senais laikais dažniau parašinėdavau, tavo “neapsidrapsčiusio tipinio tautinio runkelio putomis, lansgrybinio durnių laivo neišsivaikščiojusio vykėlio, nešyzofreninių intelektualinių patriotinių pasamprotavimų” neteko pastebėti. Belieka “tautinis"Bičiuli tau palinkėti mažiau sapnuoti KGB-istinių neokomunistų ir profesionalių komunistinių kolaborantų lansgrybinius ir grybauskaitinius “tautinių“runkelių sapnus apie komunistinius baisumus, sovietinius persekiojimus, ateinančius “tautinių” runkelių pavergti Putino rusus ir t.t., ir mokytis ne iš Sinicos"tautiškai patriotinių mokslinių“blevyzgų, o iš pasaulinių klasikų darbų ką nors šiame pasaulyje suvokti, o suvokus, ką nors konkretaus ir parašyti į straipsneliuose gvildenamą temą.

ah1       2020-03-16 15:31

įsidėkit sau į galvas kad jie buvo JAHVĖS sukurti rojuje/malonumų sode, pagal Biblijos paaiškinimą, agal Biblijos paaškinimą  rojus-malonumų sodas.

ah1       2020-03-16 15:27

>to ah1,  nu tai ką ir sakau - Lietuvos valstybės nebuvo ir Lietuvos valstybė nedalyvavo holokoste.

to ah1       2020-03-16 15:09

Jei Lietuvos valstybės nebuvo, tai kaip ją galėjo okupuoti Vokietija? Ji tebuvo Sovietijos teritorijos dalis, kurią ir okupavo, bet ne Lietuvos valstybę, ar supratai?

Balamutas- Šarikovas meta kaukę...       2020-03-16 14:58

B.- Šarikovo išpažintis, kol kas , tik dalinė...
Citata:  ,,esu Šarikovas lojantis lietuviškai. O Vanagaitė rašo TIKRĄ TIESĄ,, o ne už pinigus ar meilę DIEVO IŠRINKTOSIOS TAUTOS atstovui, geram su geru..”.

  Užjauskim mažaraštį lietuviakalbį Šarikovą, kuriam Sinicos geras tekstas apie mūsų tautos dergikę  Vanagaitę kelią pasipiktinimą ir nepritarimą...Įdomu, kokia tikroji, prastai lietuviškai rašančio, o rusų kalbą ir Vanagaitę mėgstančio, B.-Š.tautybė? smilesmile Juk tokių  nelogiškų, nerišlių, padrikos,t.y šizofreniškos minties sakinių, bet emociškai giriančių  R.V., lietuvis,matomai,neparašytų...

Prašalaitis>Prašaliečiui       2020-03-16 14:51

Mankurte ir įsiūčio putomis apsidrabstęs sovietinis nevykėli, aš Prašalaičio slapyvardžiu šitame tinklalapyje pasirašinėju keletą metų kol nevisprotis Prašalietis, t.y. tamsta, čia neseniai neatrėpliojote iš Alko kuriame į jūsų šizofreniškus sąmonės srautus jau niekas seniai nebekreipė dėmesio. Gal, sakau. slyskit iš čia kur nors į ekspertus, mažu ten atsiras koks vienas kitas tamstos šižofreniškų sapalionių gerbėjas.

Prašalietis       2020-03-16 14:44

Pagautas už rankos Prašalietis - putinoidas, 2020-03-16 13:36
Mano pacituoti duomenys yra paimti iš kokio nors tautinio “Mošė Košė Bošė” patrioto administruojamos lansbirkinės Lietuvos lietuviškos Vikipėdijos. Iš kurios, labai panorėjus, bus galima jei ne dabar tai vėliau"sužinoti”, kad beveik visus tavo paminėtų 70000 žydų nuo holokausto karo metais"išgelbėjo” pseudo generolas, bet tikras Šiaulių apskrities viršaitis Noreika-Vėtra su savo “organizuotu ir vadovaujamu žydų gelbėjimo pogrindžiu”.Taip kad pabaigai, po putinoidinių rankų ir kojų gaudymo galima pasakyti, kad po tokių karo laikų“tikrų tautinių patriotų didvyriškų žydų gelbėjimo ir kovų žygių” atsirado ir “pokario Lietuvos valstybė”, kurios vadovu su prezidentiniais įgaliojimais šių laikų Seimas paskyrė Ramanauską-Vanagą, nes jis “geriau” nei Žemaitis ar kiti pokario pasipriešinimo vadai ir vadukai"sugebėjo” savame Dzūkijos miškelyje išsikasti bunkerį, kuris atitiko pokario Lietuvos valstybės keliamus prezidentinius reikalavimus.

Deivis       2020-03-16 14:41

Žydauja yra neįtikėtinai kvaili bukapročiai. Jie tyčia pjauna šaką ant kurios sėdi.

ah1       2020-03-16 14:32

Lietuvos valstybė holokoste nedalyvavo - Lietuvos valstybės nebuvo, nes Lietuva buvo okupuota hitlerininkų.

to Prašalietis       2020-03-16 13:53

Kaip suskaičiavai ir kas skaičiavo, kokie gyventojų surašymai pagal tautybę buvo?

Pagautas už rankos Prašalietis - putinoidas,       2020-03-16 13:36

kuris http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/zofia-kossak-szczucka-protestas komentare [Prašalietis 2020-02-3 11:30] dar pats teigė,
kad „Lenkijoje buvo išžudyta 91 proc., o Lietuvoje 85 proc. žydų“,
Gi dabar, prieš porą mėn. Putino koktaus melo Izraelyje apie tariamai Lietuvoje išžudytus 95% žydų, jau kartoja būtent šį koktų Putino melą - 95%! Agentūrinio Prašaliečio-Prochodimco atviras melas daugybę kartų demaskuotas, bet kur tau…
Rusijos oligarcho Moše Kantoro ir jo vadovaujamo Europos žydų kongreso palaikomas, neosovietine demagogija aprūpinamas Putinas (95%!), kaip regime, turi savo ne vieną klapčiuką ir Lietuvoje, ir Tiesos.lt.
———————————————————————————————————-
Kai kuriuos komentarus (ten pat) apie parsidavėlius verta priminti:
Dėl Prašaliečio demagogijos: gėda, kaip žmogui (2) 2020-02-3 13:31
———————————————————————————————————-
Lietuvoje nuo Holokausto išgelbėta daugiau nei 70 000 žydų
(kaip ir daug didesnėje Lenkijoje).
Nacių pasmerktieji žydai išgelbėti lietuvių - tyliųjų didvyrių.
Taigi, Lietuva ne žydšaudžių kraštas, o žydų gelbėtojų - statistinis lietuvis išgelbėjo daugiau, nei kurios nors kitos tautos atstovas.
....................................................................
Karo metu nacisto pedanto Adolfo Eichmanno sąrašuose
nurodytas 134 000 Lietuvos piliečių žydų skaičius.
Vadinasi, lietuviai išgelbėjo daugiau nei pusę pasmerktųjų žydų!
Skunde Niurnbergo tribunolui Miunchene Žydų suvažiavimas jau teikė 150 000 žydų skaičių. Kasmet šis skaičius buvo didinamas iki šiandieninio 220 000.
Net ir tokiu atveju lietuviai išgelbėjo 1/3 litvakų!
http://www.llks.lt/pdf/Holokaustas ar genocidas.pdf
....................................................................
Putinas dar sausio mėn. Izraelyje irgi niekšingai melavo pasauliui,
kad pridengtų nepalyginamai didesnį komunizmo (okupantų) aukų skaičių,
jog Lietuvoje buvo sunaikinta, net ne 85% (Prašalaitis), bet 95% žydų.
Mokančiam skaičiuoti akivaizdu, kad tai nėra galima aritmetiškai,
kadangi lietuviai trečdalį ar net pusę bendrapiliečių žydų išgelbėjo.

Prašalietis       2020-03-16 12:08

Lietuvos ir lietuvių labiausiai nekenčiantiems 2020-03-16 11:14
Šio tipo Lietuvos"mylėtojams” viešai skelbiama informacija-“Sovietinis genocidas-Iš viso nuo 1940 m. iki 1952 m. iš Lietuvos į Sovietų Sąjungą išvežta apie 275 tūkst. žmonių. Tremtyje iš jų išgyveno daugiau kaip du trečdaliai, o iki 1960 m. apie 80 tūkst. sugrįžo į Lietuvą.[3].Per antrą pasaulinį karą organizuoto holokausto metu nužudyta ~95 % Lietuvos žydų (195 000), taip pat 50 000 kitų tautybių žmonių, dar 30 000 išvežta į koncentracijos stovyklas”..., yra “plyšusio pilvo išvirtęs turinys, kurį reikia susigrūsti atgal ir nešdintis iš garbingo Tiesos.lt portalo”. Šiems nuo lansberginio “tautinio patriotizmo” nukvailėjusiems pseudo patriotams pacituota vieša informacija yra “nepaliaujamas tautinės ir religinės neapykantos kurstymas” šių puskvailių idiotų tarpe. Galima sutikti su pseudo patriotinio komentatoriaus “akivaizdu”, kad apsimesti ar būti tokiais “tautiniais patriotiniais"puskvailiais ir idiotais įmanoma tik už gaunamą menkesnį ar sotesnį duonos kasnį....

Kis       2020-03-16 12:05

po tokiu reveransu tegu Faina nesistebi,kad pasaulyje zydai nera mylimi.Paskaityk ponia faina kokia teritorija buvo skirta zydams ikurus valstybe 1947 metais km2 ir paziurek kokia teritorija siandiena,kaip stebuklingai ji papilnejo,tik neuzmirsk ir metodus .

ah1>Deiviui       2020-03-16 12:01

>Deiviui pirmiausia išvijo iš Babilono, o pagal Levašovo knygą “Rusija kreivuos veidruodžiuose” dar pirmiau iš Indijos kur ir buvo Biblijinis Edenas Pr.k. 2:10, pagal Levašovo knygą su pavadinimų paaiškinimais hebrajų k.

Balamūte-Šarikovai,       2020-03-16 12:00

Gerbk lietuvių kalbą ir ir mokykis kalbėti lietuviškai- nebezdžionaudamas. Mesk biurliokišką slapyvardį- rusišką vatinką, jei esi lietuviakalbis ir turi bent lašą tautinio orumo… Pasigydyk nuo liguisto prieraišumo lietuvių tautai kenkiančios Vanagaitės ir nemeluok, kad ji ,neva,  atsiprašinėja liet.tautos už komunistinį genocidą... Arba dink į delfio kosmopolitų-internacionalistų-liberastų savartyną su rusišku slapyvardžiu, mielu savo burliokiškai mažaraštiškai sieliukei…

Prašalietis       2020-03-16 11:54

Prašalaitis>Prašaliečiui   2020-03-16 10:38 “Tautinis” psicho sexo terapaute, prieš skirstydamas kitiems savo tautines psicho diagnozes, kaip šiuolaikinis lansgrybinio durnių laivo tikras runkelis galėtum pabandyti komentaruose bent savo komentatorinį vardą susigalvoti savarankiškai….

Lietuvos ir lietuvių labiausiai nekenčiantiems       2020-03-16 11:14

prašaliečiams-prochodimcams, aaronams ar dzeikams,
kuriems skaitant „Jo kraujas [tekrinta] ant mūsų ir mūsų vaikų!“ (Mt 27, 25),
kaip patys prisipažįsta [Prašalietis 2020-03-16 9:02],
„iš juoko pilvas plyšta“,
derėtų susirinkti iš plyšusio pilvo išvirtusį turinį,
susigrūsti atgal ir nešdintis iš Tiesos.lt ir kitų garbingų svetainių.
Už nepaliaujamą tautinės ir religinės neapykantos kurstymą
tokius reiktų traukti baudžiamojon atsakomybėn. 
Akivaizdu, kad jų antivakarietiška destrukcija sąmoninga ir atlyginama.

Prašalaitis>Prašaliečiui       2020-03-16 10:38

Gal, sakau, tamstai psichinę sveikatą derėtų pasitikrinti? Valkiojatės per portalus ir pilate visur tą patį per tą patį purvą. Esate homo sovieticus nevykėlus.

Deivis        2020-03-16 10:33

Žydai kur tik gyvendavo, tai visur nekęsdavo vietinių gyventojų. Pirmiausia tai juos išvijo iš Egipto.Biblija meluoja, kad jie savo noru pasitraukė. Juos iš ten išvijo lauk kaip pasiutusius šunis. Už įvairiausias piktadarystes.

stasys        2020-03-16 9:44

žiūrėk čia ir stasiaus nebereikia ..smile Kaip man tai mes per daug ir per dažnai kalbame apie tas dvi moteris .Na jei jos mums tiek svarbios ir reikšmingos tada reikia klausti o ko siekiame tokias str. ? Prispausti viešumu ? Nepavyks ..to dar nėra buvę jog sena naginė dar labiau susisuktu iš gėdos jausmo .. ir imtu kraujuoti nusilupusiomis tautiečiu odomis .

Prašalietis       2020-03-16 9:02

prašaliečiams-prochodimcams ir aaronams: 2020-03-16 0:46 Iš juoko pilvas plyšta, kai puskvailiai sektantai blevyzgoja “apie paleistą barabą, tekrintantį kraują ant jų ir jų vaikų puskvailių galvų”. Šių primityvių mažai ką suvokiančių“tautinių religinių marketingo specialistų” primityvios “religinės” blevyzgos nieko bendro neturi nei su tikru krikščionišku tikėjimu, nei su Dievu, nei su Jėzumi. Tokie “tautiniai-patriotiniai dvasių tarnai” į pasakytus konkrečius dalykus tegali primityviai išvapėti-„Jo kraujas [tekrinta] ant mūsų ir mūsų vaikų!“
Tuomet jis paleido jiems Barabą,o Jėzų nuplakdinęs atidavė nukryžiuoti.“ (Mt 27, 25-26)”. Tegalima “patriotiškai"konstatuoti, kad lansgrybinis durnių laivas per 30 metų pasiekė tokį “tautinio patriotizmo” ir idiotizmo lygį, kad tokių pseudo Dievo tarnų,visokio plauko “tautinių patriotų, tautos gelbėtojų” primityviai blevyzgojančių bendromis, nieko nepasakančiomis frazėmis, prieš kiekvienus rinkimus reiškiasi būriais ant kiekvieno kampo.

Balamutas       2020-03-16 5:51

Skaitau mane smerkiančius rašinius ir susigraudinau iki ašarų. Supratau esąs okupantas, okupavęs per amžių amžius šiaurės vakarų rusų žemes. Kad esu žaliavalgis burliokiškas neišsilavinęs beraštis valstiečių mužikas. Kad esu Šarikovas lojantis lietuviškai. Atseit, kalbėk žmonių kalba, o nelok, neamsėk lietuviškai. O Vanagaitė rašo TIKRĄ TIESĄ,, o ne už pinigus ar meilę DIEVO IŠRINKTOSIOS TAUTOS atstovui, geram su geru. Tad krentu ant kelių, mušuosi į krūtinę, prašau atleidimo jei užgavau DIEVO IŠRINKTŲ TAUTŲ ATSTOVUS savo nepagarba. Ateityje pasižadu dalintis honoraru su mane mokančiais žalio supratimo apie visokius klonus ir mutantus, mutuojančius iš elementarių primatų mokančių mane lietuviškų tarmių plonybių. Labai bijau, kad savo pajuokavimais mano kritikus ištiks isterijos priepuolis su nepagydomomis pasekmėmis.

prašaliečiams-prochodimcams ir aaronams:       2020-03-16 0:46

„„Jo kraujas [tekrinta] ant mūsų ir mūsų vaikų!“
Tuomet jis paleido jiems Barabą,
o Jėzų nuplakdinęs atidavė nukryžiuoti.“ (Mt 27, 25-26)
LŽB turėtų būti didžiai gėda, kad žydų tautos tariamo intereso vardu čia lietuviškai rašinėjantys komentatoriai tai daro taip atpažįstamai, tendencingai, primityviai ir prokremliškai. Ir darys toliau.
Jiems geriausia byla būtų tyla, deja, neišgali, todėl - išsiduoda.

joržai siautėja       2020-03-15 23:34

Kai joržas pradeda vadovauti litvakų bendruomenei, nieko kito ir nereikėjo tikėtis.

Aaron       2020-03-15 21:11

autorius rašo „Kolektyvinės atsakomybės negali būti, bet pavienių žmonių nusikaltimai ištepa svetima gėda”  Sutinku, bet tuomet tai galioja ir autoriaus+Co pasirinktiems herojams, kurių elgesys nacių okupacijos metais jau juos ištepa svetima gėda. Deja

Prašalaitis       2020-03-15 20:49

>> Na, su ta zyle (sinica, rusiškai - zylė),    2020-03-15 19:36

Na, vatine šiukšle, viešai išsivėmei, o dabar slysk iš čia greituoju būdu kiek tavo koloradinės ataugos neša.

Nieko naujo       2020-03-15 20:27

R. Navicko iliustracija viską pasako, jau toliau ir skaityti nebūtina, o šiaip tai nieko naujo.

,,Balamutas'' - Šarikovo klonas?       2020-03-15 20:08

  Tas kląstingas sofistas,,,Prašalaičio” bendras, įsisegęs kepurėn rusišką kokardą, akiplėšiškai niekina (ir pateisina) savo nepagarbą lietuvių kalbai- mūsų tautos pamatui…Šis ,gal lietuviakalbis,o gal rusėnas, bet viduje (ir kokarda)-burliokiškos, primityvios, liumpeniškos dvasios…Savo mažaraščio klaidomis ir elgetišku žodynu šaiposi iš laikintojų lietuvių (,, ,,,seni pirdžiai’‘, ,.internacionalistai ‘’, ,,susmirdę bobos”, ,,suviduriavusio’‘, ,,fruktas’‘:)
Kas laikina tą burliokišką lietuviakalbį, besidrabstantį mažaraštišku ir purvinu ( primityvizmų ir žarnyno turiniu perpildytu…) žodynu, tas negerbia gimtosios kalbos ir neturi nei tautinės nei išsilavinusio asmens savigarbos. Burliokišką kalėjimo žargoną ir Šarikovo kalbėjimą mėgsta tik Uspaskich bendrai ir sielos giminaičiai. Lietuviams derėtų skirti pelus nuo grūdų ir nežeminti savęs tapšnojimais per petį šiam Šarikovui…:):)
Laikintojai skeptiški primityviems ,,Prašalaičio’’ absurdams,patyčioms, bet keistai nepastebi ,kad B.-Šarikovas jiems ATVIRAI MELUOJA sakydamas ,jog;,,Vanagaitė savo rašliavoje ,,maniškiai” bando atsiprašyt lietuvių tautos už komunistų vykdytą genocidą’‘.
Atrakinkit proto skrynelę ir galvokit patys, nelaikinkit to melagio-jūsų manipuliatoriaus, nes tas Š.teiginys-  netiesa ir melas…Š. tiek neišprusęs, kad net Van. opuso pavadinimo nežino ir dar jums kiša melagingą, neadekvačią mintį...Gerbkit save ir mąstykit, lietuviai,bei atsiribokit nuo lietuviakalbių šarikovų...

Na, su ta zyle (sinica, rusiškai - zylė),       2020-03-15 19:36

viskas aišku: savo rašliava galimai bando atplauti nearijetišką savo kilmę. Jei jau jam užkliūva vokiečių mokslininko žodžiai apie Bažnyčios abejingumą holokaustui, tai arba jis nusišneka iš nežinojimo, arba sąmoningai meluoja ir galų nepakavoja. Bažnyčia, kiek man žinoma, oficialiai atsisakydavo krikštyti nuo žudynių nuslėptus žydų kūdikius, kad jie būtų išgelbėti, kunigai - karo kapelionai lydėjo kruvinojo Impulevičiaus policijos bataljonų žudikus, išrišdami jų kraupias nuodėmes Gudijoje. Žinomas popiežius Jonas Pijus II viešai atsiprašinėjo už Bažnyčios veiksmus karo laiku, o paukštukas išduoda Jai indulgenciją. Ar dykai?

šiaip pastebėjimas       2020-03-15 19:24

Nieko nėra paprastesnio, kaip išleisti knygą apie tai, kaip lietuviai šaudė žydus.
Ypač, jei turi lakią fantaziją ir pats esi žydas.
Bet tu pamėgink, būdamas lietuviu, išleisti knygą apie tai, kaip žydai šaudė lietuvius…

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais       2020-03-15 19:00

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

Tai kaip       2020-03-15 18:20

bus tada traukiami atsakomybėn už antilietuvišką veiklą Kubilius su Šimonaite?

Prašalaitis       2020-03-15 18:08

Moralas yra toks, kad šita kolaborantinė atmata pažeisdama įstatymą mokesčių mokėtojų pinigais remia valstybės šmeižimą.

Štai ištrauka iš LR geros valios kompensacijos įstatymo:

“Valstybinio audito išvadoje konstatavus, kad fondas disponuoja jam perduotomis kompensacijos lėšomis arba valdo, naudoja jam perduotą nekilnojamąjį turtą ar disponuoja juo ne pagal šio įstatymo 3 straipsnyje nustatytą paskirtį arba kitaip pažeidžia šio įstatymo reikalavimus, Lietuvos Respublikos Vyriausybė turi teisę laikinai sustabdyti kompensacijų mokėjimą ir disponavimą jomis ir spręsti dėl kito fondo paskyrimo.”

O štai minėtasis trečiasis straipsnis:

3 straipsnis. Kompensacijos naudojimo paskirtis

1. Pagal šį įstatymą išmokėta piniginė kompensacija gali būti naudojama tik šiems tikslams:
1) Lietuvos žydų religiniams, kultūros, sveikatos apsaugos, sporto, švietimo, mokslo tikslams Lietuvoje. Disponuodamas šiam tikslui skirtomis lėšomis, fondas finansuoja ir šiame punkte nurodytų sričių tikslinius projektus;
2) Antrojo pasaulinio karo metais Lietuvoje gyvenusiems ir nuo totalitarinių režimų okupacijų laikotarpiu nukentėjusiems žydų tautybės asmenims remti. Šiam tikslui skiriama šio įstatymo 2 straipsnio 9 dalyje nurodyta kompensacijos suma;
3) fondo administravimo išlaidoms, kurių metinė suma negali viršyti 10 procentų metinės piniginės kompensacijos dalies, tvirtinamos kiekvienų metų valstybės biudžete.
2. Pagal šį įstatymą perduotas nekilnojamasis turtas turi būti naudojamas tik Lietuvos žydų religiniams, kultūros, švietimo ir mokslo tikslams.
3. Fondui išmokėtos piniginės kompensacijos lėšos gali būti laikomos Europos ekonominės erdvės valstybėse įsteigtuose bankuose ir Europos ekonominės erdvės valstybėse
įsteigtuose užsienio valstybių bankų filialuose tik tais atvejais, kai šie bankai ir (ar) bankų filialai įsipareigoja teikti fondo valstybinį auditą atliekančiai Lietuvos Respublikos valstybės kontrolei visą auditui atlikti reikalingą informaciją, o palūkanos už piniginės kompensacijos lėšas gali būti naudojamos šio straipsnio 1 dalies 1 ir 3 punktuose nustatytiems tikslams.
4. Fondui išmokėtos nepanaudotos piniginės kompensacijos lėšos gali būti investuojamos. Pasirenkant investavimo priemonę, turi būti atsižvelgiama į šiuos kriterijus:
1) investuotų lėšų saugumą;
2) likvidumą;
3) metinį pelningumą;
4) komisinio užmokesčio ar kitų išlaidų dydį.
Straipsnio pakeitimai:
Nr. XII-2259, 2016-03-17, paskelbta TAR 2016-03-25, i. k. 2016-06345
4

Babunė       2020-03-15 15:19

Koks ten ,,paršalietis” taip užsiputojo gindamas Vanagaitę už šekelius, rublius rašančią lietuvius juodinančią kremliaus propagandą? Ar ir ,,paršalaičiui” Lietuvos pilietė, ar tik čia gyvenanti, bet čiabuvių nekenčianti už pinigus
  Faina moka eurais ar kitoniška valiuta?

###       2020-03-15 14:54

V. Sinicai ačiū už straipsnį, sužinojau, kad vėl vanagaitė išleis melo propagandinę rašliavą. Holokausto industrija, neturi nieko bendro su tikru holokaustu ir nukentėjusiais žmonėmis. O šitas vanagaitės eilinis š tikrai garbės nedaro lžb. Turim teisėsaugą, prokuratūrą, tegul jie žiūri.

žydai moka gyventi       2020-03-15 14:39

šaunuoliai žydukai.
GP (prokurorčikai) bei TM (teisingumo ministerijos) klerkai - jų šuniukai.

Jokšui       2020-03-15 14:33

Jokšai, matau senis esi ir daug supranti, tai parašyk ką tu supranti, parašyk ar tau gėda parašyt?

Prašalietis       2020-03-15 14:28

Persivertę ire nusidažę įvairiomis “politinėmis"spalvomis profesionalūs lietuviški komunistiniai ir 75 metams užsislapstinę gorbačiovui ir perestroijkai remti KGB-sąjūdiniai “tautiniai patriotai”, jų palikuonys ir pasekėjai temokantys Lietuvos teritorijoje “patriotiškai” šveisti užsienio valstybių tankus, dedasi dideliais"lietuviais,antikomunistais,Tautos patriotais ir gelbėtojais”. Pseudo lietuviškiems"patriotams” priminsiu pačių šiandieninių“patriotų” skelbiamus skaičius apie sovietinių okupantų ir kitokius genocidus. Sovietinis genocidas-Iš viso nuo 1940 m. iki 1952 m. iš Lietuvos į Sovietų Sąjungą išvežta apie 275 tūkst. žmonių. Tremtyje iš jų išgyveno daugiau kaip du trečdaliai, o iki 1960 m. apie 80 tūkst. sugrįžo į Lietuvą.[3]. Per antrą pasaulinį karą, ne be lietuviškų “patriotų” kaip Noreika-Vėtra aktyvaus dalyvavimo žydų“gelbėjimo darbuose”, organizuoto holokausto metu nužudyta ~95 % Lietuvos žydų (195 000), taip pat 50 000 kitų tautybių žmonių, dar 30 000 išvežta į koncentracijos stovyklas. Profesionalių lietuviškų komunistų ir KGB-istų 1990 metais organizuotas ir įgyvendintas Lietuvos “laisvės ir nepriklausomybės” planas per 30 metų ištrėmė iš Lietuvos tik oficialiais duomenimis 1 milijoną darbingų tautiečių, o likusiems Lietuvoje tautiečiams sudarė palankias sąlygas pirmauti pasaulyje ar ES pagal skurde gyvenančių žmonių skaičių, pagal nusižudančių žmonių skaičių, pagal susirgimus tuberkulioze ir sifiliu, pagal išgeriamo alkoholio kiekį, pagal Lietuvoje išmirštančių ir iš jos emigruojančių skaičių ir t.t. Taip kad 30 metų “gelbėjantiems” Tautą ir valstybę profesionaliems per 30 metų jau nukaršusiems ir dar spuoguotiems “tautiniams patriotams” belieka palinkėti ir toliau juoktis, verkti, “gelbėti"Tautą ir valstybę, “kovoti” su ne tik ne savų “politinių“chebrų komunistais ir užsislapstinusiais KGB-istais, bet ir “gerai sukovoti"su niekaip neateinančiais užgrobti ES egzistuojančio lansgrybinio durnių laivo su visais jo neišsivaikščiojusiais, skurde “laimingai"gyvenančiais keleiviais, Putino rusais…..

>L.Jokšai       2020-03-15 13:39

Dar blogiau,kuomet būdamas gyvenimiškai subrendęs kvailai nusišneki.

ah1       2020-03-15 13:25

pagal Aristotelį arba atėjūnai sunaikina vietinius arba vietiniai sunaikina atėjūnus, knyga “Politika”.

Balamutas       2020-03-15 13:21

Pasirašau ,,balamutas” dėl jūsų internacionalistai, nes kitos kalbos jūs, nežinote seni komunistų pirdžiai. Jūs net pajuokaut nesugebat kaip senos viskuo nepatenkintos, amžinai surūgusios, prarūgusios, susmirdę bobos. Savo giminėje kelis šimtmečius neaptikau nei vieno nelietuvio. Matau pyksti, kad paminėjau lietuvių tautos genocidą, vykdytą sovietų okupantų . Matyt tau jie atnešė saulėtą rytojų. Neminiu tautybių, bet manau perskaitę tavo, susinervinusio, suviduriavusio rašliavą, supras kastu per fruktas {uoga}.

Slapyvardis ,,Balamutas'' rusicizmas (svetimybė)       2020-03-15 12:46

Šis komentuotojas,  savo prieraišumu rusų kalbai ir tuo pačių savaimine nepagarba lietuvių kalbai, rodo savo ,,vertybes” bei neinteligencijos, nepatriotiškumo lygį...
Tą tikslų asmenybės testą papildo sukta ir melaginga jo mintis :,,O Vanagaitė savo rašliavoje ,,maniškiai” bando atsiprašyt lietuvių tautos už komunistų vykdytą genocidą...” Protingi patriotai suvokė,kad Vanagaitė primeta tautai ir patriotams atsakomybę už fašistinės Vokietijos suplanuotą ir vykdytą holokaustą,o ne ,neva, atsiprašinėja už komunistų genocidą..Prorusiškasis ,,Bal.’’ mulkina kitus komentuotojus gan mikliai (sofistiškai) ir daro daug gramatinių klaidų...Jis gal net ne lietuvis?
Jis teisina sistemos žmogų ,,prašalaitį” (manau, irgi nelietuvį...),o gal net yra tas pats asmuo…
Galima išvada, jog ,,Balamutas” yra prokremlinis, suktas antinacionalinis personažas ( komentuotojas)_…

Balamutas       2020-03-15 10:57

Šitas ,,prašalaitis” primena ir skatina neužmiršt kaip Lietuvos okupantai ir jo bendrapartiečiai komunistai dešimtmetį naikino lietuvių tautą, žudė, trėmė, marino badu Sibiro konslageriuose. O Vanagaitė savo rašliavoje ,,maniškiai” bando atsiprašyt lietuvių tautos už komunistų vykdytą genocidą. Mano kaimynas Josikas kritiškai vertiną tai kas daugiau nukentėjo, ar per holokaustą, ar per komunistinį genocidą. Čia Lietuvoje.

Prašalieti,       2020-03-15 9:41

tai mes iš tavęs juokiamės:)

VMI - žydų verslas        2020-03-15 9:31

Žydai visą nepriklausomybės laikmetį kojas šildėsi biudžeto lėšomis. Ta ir biudžetas tam ir tvarka kai daugumoje valdžioje sulindę žydai. Net ne išimtis VMI kur žydelkų pilna. Ten jos surenka “duoklę” iš žmonių, įmonių.
VMI - žydų verslas (ten surenka “duoklę” o paskui nueina kur reikia t’sakant)

Prašalietis       2020-03-15 9:21

Vytauto Sinicos-Rūtos Vanagaitės rengiamas”..dar vienas propagandinis išpuolis prieš mūsų valstybės istoriją.Rengiamas anglų kalba ir nukreiptas į anglakalbę auditoriją valstybei šmeižti tarptautiniu mastu…” parodo, kad kokiu tautiniu lygiu “apsišvietę tautiniai intelektualai” rimtesnėmis temomis tegali primityviai” moksliškai ir patriotiškai” papamokslauti. Sinicos “tautiškai patriotiniam” protui yra neįsivaizduojamas dalykas, kad civilizuotų vakarų valstybės ir JAV dalyvavę 2 pasauliniame kare, karą pabaigę kaip nugalėtojai, turintys savus karo laikų dokumentų archyvus, perėmę vokiečių karo laikų archyvus “NEŽINO” ką darė lietuviški “patriotai"vokiečių okupacijos laikais, ir jiems “kažką gali pasakyti” nauja Vanagaitės knyga. Na o Sinicos “moksliškai patriotiniai” teiginiai apie “propagandinius išpuolius” prieš mūsų valstybės istoriją, ir kaip pavienių žmonių nusikaltimai” ištepa svetima gėda mus visus” prajuokina iki apsikakojimo,  po su draugeliu išgerto krūminės litrinio butelio “patriotinę” kondiciją pasiekusį, net ir mažaraštį išsivaikščiojusio tautinio kaimo berną.

> 2020-03-15 9:09       2020-03-15 9:16

O kam tau kino kronika, juliau Milaiti, mažai jos turi savo kgb archyvuose?

Gorbininke Algirdai,       2020-03-15 9:09

duok kino kroniką iš Vorkutos ir Norilsko mirties konclagerių, niekus netauzijęs, ar supratai?

Kad NS negretintų su        2020-03-15 8:50

kažkokiu neonacių judėjimu “Skydas”.Kodėl delfi apie jį niekad nerašė,tik konservatorių spauda?

Balamutas       2020-03-15 8:18

Kokią tiesą išstūmė Sujudęs Algirdasas žiūrėdamas į veidrodį. Aną dieną pakalbinau kaimyną žydelį, su kuriuo keliolika metų gyvename šalimais, tai jis sakė, kad tas koronės virusas reabilitavo juos, negalinčius paduot rankos gojui. Dabar tai viena iš karantino sąlygų. O apie Fainą jis nekokios nuomonės. sakė yra bjaurių bobų, bet tokių... Tačiau viduriais jaučiu, Faina tai susijudinusio Algirdaso buvus, o gal ir esama slapta meilė, o jo mylimiausia jo knyga yra Vanagaitės ,,Maniškiai”.

Sinicai gal pirma reikia savo žlugtą išsiskalbti?       2020-03-15 0:49

Sinica pagristai ,,skalbia’’ LŽB vedlius, bet pamiršta pats į veidrodį pažiūrėti. Protinkim panašius NS šulus, kol nevėlu, nes jų keistybių sąrašas ilgėja……:):)
Atkreipiu permainų siekiančių dėmesį į eilinį neadekvatų, kenkiantį ir demokratų stovyklai ir minimaliai jų sėkmei spalį, NS pirmininko pavad. V. Sinicos poelgį...Visuomeniški žmonės, ar jums nekeista, kad V. S. taip ir nepatalpino propatria.lt portale informacijos apie patriotines eittynes kovo 11 dieną? (Primenu, kad ir jo , švelniai tariant, neadekvatų džiaugsmą Panevėžyje, pakiliai pranešant, kad NS šulai 3 procentų kartelės palaikymo bei įvedimo nelaikė svarbiu klausimu….)
Kaip Sąjūdžio karys ir nemeilikaujantis nonkonformistas:),  teigiu- susidaro įspūdis, kad jaunas, gabus, išprusęs, vertybiškas, bet nesavikritiškas politikas demontratyviai stengiasi, kad patyrę visuomenininkai jo pavardę mestų velniop iš geriausiųjų penketuko rinkimų biuletenyje…Niekada nebalsuosiu už žmones, kurie ne tik neprisideda prie ONS oponentų stovyklos telkimo, bet demonstratyviai FAKTIŠKAI talkina ONS lageriui, būdami nesolidarūs su kitomis nacionalinėmis, demokratinėmis pajėgomis.
Kaip kontrastą keistai V. Sinicos elgsenai, pateikiu tiesos.lt administratoriaus L. Šopausko adekvatų elgesį ir ištikimybę demokratų, antiglobalistų solidarumui. Gerb. Šopauskas, nors ir vėluodamas ,nors tik kovo 11 rytą, bet patalpino info apie patriotines eitynes.
Dalyvaudamas eitynėse , nors nesu tautininkų partijos šalininkas, nemačiau jose NS lyderių. Tai tegu lieka jų sąžinei ar taktikos supratimui, nors net CP aktyvas nepabijojo ten dalyvauti ir tuo užkliūti sistemai…
Jei propatria.lt administratoriaus, NS pirm. pavaduotojo V.S. elgesys dar galimai suderintas su pirmininku V. R. , tai galima spėti, jog NS viršūnės jau renkasi individualistinį kelią į katastrofą spalio rinkimuose. NS bosai ,mesdami beprotišką iššūkį galimai demokratinių jėgų bendrai koalicijai rinkimuose,  ONS blokados salygomis ,be abejo, pelnys šnipštą- 2-3 procentus balsų...
Kas viešai spjauna į Sąjūdžio deklaruotą geros valios žmonių vienybės (solidarumo), nesiskaldymo principą, tas renkasi pralaimėjimo ir saviizoliacijos kelią. Negi NS šulai jau viešai pasirinko narciziškumo ir teisuoliškumo šunkelį, kuris rudenį baigsis jų pačių raudomis ir prakeiksmais sistemai, bet ,vėl, gink Dieve, ne savo užtarnauta saviplaka…??
Kaip gali ko nors politiniame lauke pasiekti veikėjai, numojantys ranka į gyvybinės svarbos klausimus?
Sąjūdininkas Algirdas


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Vytautas Radžvilas. Klausimai maršo išvakarėse

„Neredaguota“ pokalbis su Adu Jakubausku apie istoriją ir politiką

Kunigas Arnoldas Valkauskas: pilietinių iniciatyvų reikia, kad valdžia neužmigtų

Gerovės valstybė? Antanas Buračas palygino

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.