Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Vytautas Sinica. Nejaugi amerikietiška psichozė, kad ir be smurto, bet su jo palaikymu, persikels ir į Lietuvą?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 4 d. 15:31

53     

    

Vytautas Sinica. Nejaugi amerikietiška psichozė, kad ir be smurto, bet su jo palaikymu, persikels ir į Lietuvą?

Žiūriu į Facebook „Black lives matter“ („juodaodžių gyvybės rūpi“) palaikymo renginį Vilniuje su 3,3 tūkstančio susidomėjusių dalyvių (paprastai tai reiškia, kad ateis 200, bet vis tiek daug) ir galvoju: nejaugi amerikietiška psichozė, kad ir be smurto, bet su jo palaikymu, persikels į Lietuvą? Matau tarp užsiregistravusių kelis savo FB draugus, galvoju ir tikiuosi, kad gal vis dėlto tai „ant bajerio“. Renginio organizatoriai sako, kad bus reiškiama užuojauta ne tik nužudytojo Floydo artimiesiems, bet „ir visiems, kurie kovoja už teisingumą Amerikos gatvėse“. Neįmanoma parašyti didesnės nesąmonės. Gal čia tokia grubi ironija, kad jiems užuojautą reiškia, kaip kai bepročius užjaučiame?

Amerikos gatvėse nevyksta jokie protestai ir nėra jokio teisingumo siekio. Geriausiu atveju ten vyksta gaivališkas masinis vandalizmas. Blogiausiu atveju, tai gerai organizuotas bandymas destabilizuoti padėtį šalyje, kūnu paverčiant kelis metus tvyrojusias kalbas apie pilietinio karo nuotaikas JAV. Nesuskaičiuojama daugybė niekuo dėtų žmonių fiziškai, psichologiškai ir finansiškai nukenčia nuo to galvijų siautėjimo. George’o Floydo nužudymas šiems įvykiams tėra pretekstas. Bet visame pasaulyje atsiranda aktyvuolių, norinčių prisidėti prie žemiausių gyvuliškų instinklų (JAV dabar besiliejančių vagysčių, smurto, keršto, apmaudo išliejimo prieš ko nors daugiau turinčius) šlovinimo. Neabejoju, kad dalis amerikiečių, daugiausiai pačios juodaodžių bendruomenės, tiki viso šito kilniais tikslais ir tenori teisingumo, su liūdna šypsena stebiu, kaip paramą vienas po kito reiškia JAV krepšininkai. Bet naivumas ir neraštingumas nepadaro veiksmų teisingų. Floydo žudikai sulaikyti ir bus teisiami, o JAV nusiaubimui nėra jokio moralinio ar teisinio pagrindo. Yra tik politinis.

Pačioje JAV visuomenėje beveik 80 proc. pritaria nuostatai „visos gyvybės rūpi“ ir tik 9 proc. pritaria šūkiui „juodaodžių gyvybės rūpi“. Tai savaime kvailas gyvybių supriešinimas, bet ten dabar taip pasidarę: tikintys, kad visuomenė esą persmelkta rasizmo, o policininkai šaudo ir smaugia juodaodžius dėl jų rasės, skelbia, kad reikia išskirtinai kovoti dėl juodųjų gyvybių vertės pripažinimo. Visi likę (dauguma visuomenės) mano, kad vertinant gyvybes nieko nereikia išskirti. Ir žino, kad daugiausiai juodaodžių miršta nuo kitų juodaodžių rankos, nes būtent jų tarpe vyksta dauguma smurtinių nusikaltimų, gaujų karai metropolių priemiesčiuose ir t.t. JAV egzistuoja didelė viešojo saugumo problema, bet rasizmas čia niekuo dėtas.

Reikia džiaugtis, kad Lietuva nėra nepavykusio (kitokio nebūna) multikultūralizmo valstybė ir neturi tokių problemų, kad niekaip neprisidėjo prie kolonializmo ir gelminių problemų kituose pasaulio kraštuose sukūrimo. Reikia rūpintis, kad niekada tokia netaptume. Reikia būti savimi ir didžiuotis, kokia tvarkinga ir taiki šalis esame, nežiūrint įvairių ydų, už kurias pelnytai plakamės. 

Prierašas nuotraukoje: mes su vaikinais einame siekti teisingumo Džordžui Floydui.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>sunkiai pakelia?        2020-06-5 12:45

štazi, nustok pats save tratinti bereikšmiais komentarais.
Pervargsi nuo tokių skirtingų vaidmenų ir rašymo stilių.

sunkiai pakelia?       2020-06-5 12:28

velnias gal, bet profesionalių trolių tokia primityvi “taktika” neveikia - jie apmokyti tokiam atvejui.
labai gaila, kad tamstos (o ir daugelio kitų) sveiko proto nuovokos argumentai neveikia.
esate tipiškas naivaus, kičiniu pseudo-romantizmu besivadovaujančio lietuvio pavyzdys.
tokie lietuviai-žolėdžiai nesugebantys priešintis ir pravėplino istorinį 1990-jų Kovo 11-sios šansą turėti normalią valstybę.
žinokitės, gyvenimas jus padės ten kur ir nusipelnėte būti - istorijos šiukšlyne.

Prieštarauju prieštaravimui       2020-06-5 11:07

Tikrai neverta gaišintis ir kitų gaišinti oponuojant štazių sąmoningiems (kontoros atvejis) ar ne (intelektualinės bėdos) žodelienos kratiniams.
Jei turite ką pasakyti (pagal straipsnio temą), tai ir dera padaryti.
Žinote, ką labai sunkiai pakelia išpuikėliai Šėtonas ir jo demoniūkščiai?
- Jų ignoravimą ir ironiją!
Aišku, tokia taktika netinka Sosnovskio barščiams,
bet juk štaziai, prašaliečiai, dzeikai, ANTILIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
ir kiti į juos panašūs antiherojai turi sąmonę ir sąžinę, todėl ir laisvą valią (atvirkščiai proporcingą dorovinio pagedimo laipsniui).
Bijotų Dievo, sąmoningai ir net ir už didelius pinigus nekenktų, deja…

stasys        2020-06-5 8:54

Vaidui Vds . pasitenkinkite tuo jog Tamsta visada esate aukščiau savo įžvalgomis už kitus . Beje į savo gerbėju būrį jau kuris laikas naujoku nepriimu .. tai kur čia tas nuostolis visiškai nesuprantu. smile)))

Puikus       2020-06-5 7:56

straipsnis.Aciu autoriui.

stasys        2020-06-5 7:47

Negalvojau jog stasys galės suteikti tokia keista forma tiek daug džiaugsmo kai kam vidurnaktį . Kita karta žinosiu , jog vakare tradiciniu pantalonu temos geriau neliesti , o jau ten dėl kitko aplamai tyliu . Autoriaus bėda jog Amerika vertina lietuviškai , vienos dominuojančios tautos pagrindu . O pagal mane Amerikos visuomenės išgyvenimo sąlyga yra būtent jos aiškus pasiskirstymas į atskiras bendruomenes ar tai tautiniu, religinių , socialinio pagrindu .  Tokios bendruomenės veda gana uždara savo gyvenimą ir joje politikos būna mizeris ..rasizmas vartojamas kaip priemonė išreikšti savo nepasitenkinimą . Policija yra tas veiksnys kuris leidžia nuleisti garą susikaupus įtampai . Jei policija perlenkia lazdą kylą problemos . Amerikoje kas diena kur nors panaudojamas ginklas ar tai baltas prie juodąjį  ar atvirkščiai .. iš interaktyvaus žemėlapio į socialinius tinklus papuolą kur kas tragiškesnės istorijos ir jos nesukelia tokio sprogimo visuomenėje . Labai klystume jei manytume jog pogromus atlieka tik socialines mažumos , nieko panašaus , kai kylą riaušės emocijos turi kažkur ‘isižeminti‘ ..lengviausia ta padaryti numalšinat gadinant ir tenkinant žemiškus poreikius . Beje ar kas atkreipė , riaušės Amerikoje nuvilnijo per šalį ..o auku ir nukentėjusiu gana nedaug šalyje kurioje ginklo turėjimas legalizuotas kiekvienam.  youtube.com/watch?v=2ccJJNUt6iI , Mineapolis po pogromu .

tas stasys       2020-06-5 2:12

Nors ir mėgsta solidarizuotis per naujosios   liber visuomenės aptemtas kelnes su užtrauktuku per užpakalį ir pasižvalgyti per rakto skylutę ,kaip močiutės dedasi liemenėles,bet visa tai ir jam matomai pabosta ,kaip sarginiam šuneliui vedžiojam ant pasaitėlio landsgrybiškese.Tai ištrūkęs vis atbega ir paloja smarkiau ant kokio Tiesos pranašo,bet kas čia rimčiau žiūri i amsinti mažą kiemsargį.Daug loja bet nekanda.

Al. prieštaravimui       2020-06-5 0:38

Akivaizdu. Bet akivaizdu ir tai, kad išgirstas, greičiausia, nebūsi. Matyt, per giliai tas kinkų drebėjimas. Todėl paprasčiau, turbūt, sukurti kitą portalą.

prieštaravimas       2020-06-5 0:06

štaziams karantinas “pas nykštukus” netinka.
trolis yra atsparus virusas, išgyvena bet kokiose sąlygose, todėl trolio izoliacija yra saviapgaulė.
vaistas tik vienas- pamatei, naikink vietoje nedvejojant.
o pats kvailiausias dalykas yra trolio “ignoravimas”
tai lyg ignoruoti ebolos virusą ar vėžį- net nepastebėsi kaip suės iš vidaus.
tai nepaneigiamas faktas, kurio iliustracija ir tai kas liko iš šio tolerantiško troliams portalo.
tolerastija yra bet kokio organizmo, tame tarpe ir socialinio, savižudybės forma.
tokia pat užkrečiama ir mirtinai pavojinga, kaip patys pasiučiausi virusai.
tam suvokti nereikia logikos mokslų daktaro laipsnio.
tokių elementarių dėsnių moko penktoje klasėje.
plėšikas veržiasi į būstą- nušauk arba būsi paskerstas pats.
trolis siautėja komentaruose- trink viską, ką berašytų.
visaďa ir be jokių mekenimų apie “demokratijas” arba bus patiems psdc.
portalas juokiasi iš tolerastų, bet patys jo savininkai yra pajuokos objektai.

 

Onutė       2020-06-4 22:47

Parduodu aukščiausios kokybės vaksą su nuolaida konservatoriams ir liberalams.

eikite į Twitter       2020-06-4 22:36

Veidaknygėje nieko gero nerasite, pagaliau pradėkite lankytis Twitter! Jau žuvėdų policija spiegiančias mulates išmetė lauk iš geležinkelio stoties, o neapsikentę paprasti vokiečiai su ilgomis lazdomis vijo lauk protestuojančius “tolerantiškuosius” per visą gatvę. Veidaknygė viską cenzūruoja, kai Twitter net pornografiją toleruoja.
Tiesa, kažkur JAV “taikūs protestuotojai” nušovė 77 metų juodaodį policijos kapitoną pensijoje kai jis bandė sutrukdyti šiems apiplėšti juvelyrinę parduotuvę. Taigi Black Lives tikrai Matters… smile

Trabantas       2020-06-4 22:30

Praplėsiu P.s mintį. Nustačius trolinimą, o jis matomas plika akimi, komentavimo teisė tokiam komentatoriui turėtų prasidėti iš “Nykštukų užeigos”. Ten galėtų išsitrolinti į valias. Toks trolis galėtų būti išlaisvintas iš išvietės tik gavęs trijų komentatorių rekomendacijas su apykoje.

Tik lietuvių-patriotų dėka       2020-06-4 22:30

tokie nedėkingieji prokremliški komentatoriai-paklodininkai kaip Prochodimcas
galėjo puikiai išmokti lietuvių kalbą
ir tik tokie krikščioniškosios Europos kultūros griovėjai kaip Prochodimcas gali ir kenkia savo - išrinktajai - tautai kaip nieks kitas.
Nuoširdžiai gaila išpuikusio nesusipratėlio.

Trabantas       2020-06-4 22:22

JAV Konstitucija leidžia piliečiams ginklu ginti savo turtą ir gyvybę. Valstybės administracija, manau, turėtų paraginti piliečius ta teise naudotis. Tokiu būdu dingtų eskaluojamas konfliktas tarp policijos ir kitų tvarką mėginančių struktūrų iš vienos pusės ir riaušininkų bei visokiausių antifos šiukšlių bei klintonisčių - iš kitos.
P.s. Akmuo nuo širdies nusirito - štazis gyvas. Ta proga turiu pasiūlymą portalo tvarkytojams. Prisiminkite seną gerą vietelę “Pas nykštukus”, gal net tą vietelę padarius daugiaviete su kokiom devyniom parašom.

liūdna       2020-06-4 21:51

Dėkoju autoriui ir stebiuosi šio jauno žmogaus išmintimi ir drąsa. .“Geriausiu atveju ten vyksta gaivališkas masinis vandalizmas. Blogiausiu atveju, tai gerai organizuotas bandymas destabilizuoti padėtį šalyje.”—-rašo ponas V.Sinica. Ir panašu, kad tai bus antras atvejis…Kaip bebūtų liūdna…

Niapaliksim vietos rasistų išmislams!       2020-06-4 21:49

Prašyti kavinėje juodos kavos yra rasizmas ir huomuofobyje.
Juodus ikrus irgi reikia pervadinti arba išbalinti.
Reikia iš vaikų penalų pašalinti juodus pieštukus bei juodus flomasterius.
Nabašnykus rengti tik spalvotai ir jokių juodų kaspinų ant vainikų.
Juodą šokoladą- tuoj pat išimt iš prekybos!

 

štaziui       2020-06-4 21:36

staska, na,  ar jau cibulius vaksu pasitepei?

 

 

Lewinckis       2020-06-4 21:26

Progresyvistų tolerastų štabas paskelbė Grand Prix aktyviausioms tiaisių gynėjoms - pati pačiausia bus apdovanota garbės audiencijai su Bilu.
Oralineme kabinete.
Metas pradėti ieškotis tinkamų suknelių, merginos.
Bilo cigaras dar ohoho!

stasys        2020-06-4 21:11

O ką čia pridėsi iš vakaro ?  apsimovė vaikis mamos languota sijoną užsidėjo D-K didžio mamos liemenėlę pasitaisė močiutės peruką ir še tau prieš mus jau kažkas kitas . Apverktinas str. jaunam žmogui .. Na ko verta visuomenė jei joje dominuoja tokie konservatyvus ‘pantalonai’  ? Taip V.Sinica teks tamstai užsiauginti ilga barzdą ir ant piršo ūsus raityti .. kaip gi dar kitaip padorius žmones priversti į tamsta rimtai žiūrėti .? Tam kad solidarizuotis užtenka parodyti tik gerus savo ketinimus. Ne viskas yra taip kaip autorius paišo ..Amerika daug margesnė savo pažiūromis ir jiems tai netrukdo rasti pusiausvyrą .. Vat kad taip autorius ta paslaptį perprastu ..žiūrėk taptu tikru vyrų o gal kai kam ir pavyzdžiu sekti . youtube.com/watch?v=vU000tqRmWg

Žirmūnų traukiniui       2020-06-4 20:47

Tatoo mažina imunitetą ir padeda šienauti Covid-19.

ahh       2020-06-4 20:43

hilariniai verčia trumpą.

To Onutė       2020-06-4 20:33

Pagal naujausias politkorektiškas taisykles ,teptis vaksu ,ar kitaip juodintis ,siekiant apsimesti afroafrikiečiu - RASIZMAS. Taip ,laidoje “Kultūros savaitė”, pranešė “nacionalinis” Ėlėrtė.

Kiek       2020-06-4 20:21

Klausimas tik kiek iš jų yra bepročių, o kiek nupirktų?

Prašalietis       2020-06-4 20:17

putino xolujui “proxodimcui”    2020-06-4 18:22
Iš Alko patriotinio sodžiaus atklydęs “Antanai”, ar tau Kremliaus kurantai ir Putinas Alko “tautiniame” sodžiuje tiek aptemdė akis, kad pradedi varyti ant praregėjusio patriotinio komentatoriaus, kuris išdrįso 1990-uosius pavadinti šauniais. Kai 1989-1990 metais dainuodami ir mosikuodami rankomis ir kojomis džiaugėmės laisve ir nepriklausomybe, kai vadovaujami Brazausko ir Lansgrybio chebrų vėliau visi broliškai dalijomės sovietinį turtą. Tu ką pseudo patriote visai išsigimei ir nenori, kad kaip ukrainietiškai nepasikartotų nuostabūs 1990 metų laikai ar neateitų Ukrainietiško Maidano džiaugsmas ne tik vyresnės kartos, bet ir šiandieniniams, tų laikų nemačiusiems nepriklausomos Lietuvos produktams, kai buvome visi kaip vienas patriotai(išskyrus sėdėjusius ant komunistinės platformos Burokevičių, Jarmalavičių, Grybauskaitę, neaišku kur ir kokius runkelius ravėjo tuo laiku L.Linkevičius ir visa krūva visokių tautinių KGB-istų, na bet tai yra smulkmenos). Na o su tavo šiandieniniu aukščiausios probos lansgrybiniu patriotizmu tau, kaip per JAV pilietinį karą Kalinauskui, reiktų nedelsiant vykti tvarkyti JAV negrų. Jiems tikrai būtų labai įdomu pabandyti lietuviškos patriotinės šviežienos. Kas liečia kreivai į Lietuvą žiūrinčią, einančią ir niekaip neateinančią raudoną ordą, tai gali būti ramus. Penkios haubicos yra paruoštos pilnai ir dvi haubicos atsarginėms dalims jau išardytos. Jei kuri iš 5 haubicų netyčia neišautų, dalis pakeitimui jau yra paruošta iš anksto.Ir sviedinius haubicoms vokiečiai lyg tai pradėjo gaminti…

Onutė       2020-06-4 20:06

Vaksas gali tapti deficitine preke, nes pasaulis norės būti juodas.

Žirmūnas       2020-06-4 20:02

Nesuprantu, kam dabar ir baltieji ir juodieji taip įniko į tatoo. Ir skauda, ir labai šūdinai atrodo. Baltasis galėtų ingrustuotis savo kailį juodomis dėmėmis, o juodasis - baltomis. Gautume tolią labai tolerantišką zebrų veislę.

Antanas       2020-06-4 19:57

Gera mintis. Baltasis mitinguotojas juodąjam siūlo pasikeisti odomis. Ir reikalauti, kad abu tuoj pat būtų paguldyti ant operacinio stalo.

Trabantas       2020-06-4 19:47

Įdomu, ar ta negro paklupdyta mergica dar atgailauja už baltųjų rasę? Tie progresyvistai galėtų keistis ne tik lytį vet ir odą iš baltos į juodą.

Trabantui       2020-06-4 19:41

Nežinote kur štazis? Taigi jis iškart solidarizuotis suskubo- vonioje kiaušinius juodai dažosi.

vaistuks       2020-06-4 19:38

Visas pažangias aktyvistes iš Gedimino prospekto derėtų nuvežti tiesiai į oro uostą ir nuskraidinti tiesiai į Ameriką, išlesti vidjdy Har!emo, ( nesvarbu kuriuo paros metu). Ten modernias tiaisių gynėjas visas rajonas darniu choru nuoširdžiai pamylėtų tiesiai ant šaligatvio.
Aktyvistės grįžę galėtų vaikščioti tik išsižergę, nu ale bet pažiūras tai jau būtų gerokai pakeitę.

Va ,kaip pranešė Ėlėrtė :        2020-06-4 19:32

„Laisvės kalvos“ maketą dažais apipylusi lietuvių kalbos mokytoja nuplėšė palaikymo plakatus prie JAV ambasados

Trabantas       2020-06-4 19:29

Palundra, kažkur dingo štazius. Labai neramu, ar nebus kas su sveikata atsitikę. Labai neįprasta, sakyčiau.

aspartamas       2020-06-4 19:20

JAV vyksta kažkokia masinė klūpėjimo (tame tarpe ir pareigūnų) prieš juodaodžius akcija. tiesiog planetos hegemono pabaigos pradžia.

"klaupiasi prieš blacksus"?       2020-06-4 19:06

nu i ką -taigi nuoširdžiai paguos užguitą socialinį sluoksnį oraliniu būdu

juokui       2020-06-4 19:04

kiekviena pažangi merga svajoja būti padaryta juodu daiktu,
kuo labiau gyvulys, tuo didesnį kotą prilaiko.

AAA       2020-06-4 19:03

Gera, sąžiningas straipsnis. Eilinį kartą - pagarba autoriui.

Juokiausi       2020-06-4 19:00

Visos   baltos multikultūrinės jaunuolės(kom),klaupiasi prieš blacksus

https://youtu.be/XeyUAoe9JRw

Trabantui       2020-06-4 18:56

Na va, dabar tai jau užsirovėt -
tokia teze užsitraukėte visos krepšinio šalies populiacijos neapykantą.
Ar nežinote, kad lietuvius vienija ne Dievas, ne Tėvynė, ne Protas ir ne Sąžinė, o alus ir kašio pergalės?
Tamsta tik ką 3 mln ahujennų kašio specialistų pavadinote bukais.
Ajajai, kaip negerai, nemylite Jūs brangiųlietuvosžmonių!
Kaip dabar Poilsio Partijai dalyvauti balsuotojų šventėje? Visą įmyžą sukakojote.
Tuoj pat barstykitės pakaušį pelenais ar chlorkalkėmis, nuškitės krūtinėn ir šaukite “mea culpa”- gal dar dovanos.

Trabantas       2020-06-4 18:41

Kuo bukesnis negras, tuo geresnis krepšininkas. Čia aksioma.

LAF naf naf       2020-06-4 18:40

Visos Atviros L Fondo envėoooo ir vešeįįį pažangumos, visi žydrumų lygos actovai vienykimės demonstracijai už afrobezdžionėlių teises dubasinti baltuosius.
Honorarai už dalyvavimą dėl karantino, bus išmokami ne grynais kaip lig šiol, o pervedami į asm, sąskaitas.

Munumbu Munamba       2020-06-4 18:34

Užsikabinu du kilus auksinių lenciūgų ir einu rėkauti, kad baltieji gyventi neduoda.

Kazlambija pikčerz       2020-06-4 18:32

Be panikos. Vyksta filmo “Bezdžionių planeta” naujos serijos masinių scenų filmavimai. Gyvūnai skiepyti, o padarytą žalą atlygins draudimas.

Trabantas       2020-06-4 18:31

Jo, mačiau BBC reportažą - negrai eitynėse už negrų gyvybę eina su Roleksais.

o kam suvokti?       2020-06-4 18:29

gerai apmoka, plius prisiplėštas grobis - ko daugiau reikia visokiems veltėdžiams?

Trabantas       2020-06-4 18:23

Su negrų intelektu vis dėlto nėra viskas tvarkoj. Jie nesuvokia, kokie šmikiai jais ir jų problemomis naudojasi, turėdami visai kitų tikslų.

putino xolujui "proxodimcui"       2020-06-4 18:22

neaiškink fufaikės utėle apie Maidaną - tai buvo save gerbiančios Tautos pasipriešinimas rusiškai rekolonizacijai.
o Amerikoje siautėja kriminaliniai padugnės.
tau ruskio padlaižy, bile seną sovietinę dainelę traukti -“a v Amerike negrov bjut”, bet pasižiūrėk, ką tavo mylimo ruskyno fiureris savo ordoje normaliems žmonėms daro -tūkstančiai nekaltų kalėjimuose pūdomi, bet kas gali būti suimtas už Tiesos žodį, tavo fiurerio įsakymu žudo nekaltus žmones.
kas nužudė A. Politkovskają?
kas nužudė V. Novadvorskają,
kas nužudė B. Nemcovą? amerikonai?
kieno įsakymu šturmuoti bet kokia kaina buvo nužudyti 380 vaikų Beslane?
kas kraujyje paskandino Čečėniją?
užsičiaupk fiurerio-bandito jefreitoriau ir dink iš čia.
nostalgijos ir meilės savo kruvinai ordai nesukelsi.
prasmek ir dvėsk.

Povilas>> Jurgiui Sorošui       2020-06-4 18:07

Galėjote pateikti finansavimo šaltinį.

Prašalietis       2020-06-4 17:42

Vytautas Sinica. Nejaugi amerikietiška psichozė, kad ir be smurto, bet su jo palaikymu, persikels ir į Lietuvą?..
Vykęs Ukrainoje Maidanas visiems patriotams buvo šaunu, ir šiandien po Maidano ten yra viskas šaunu. Kas nenori, kad Lietuvėlėje taip pat būtų šaunu, tas tikrai ne patriotas. Vyresnieji prisimena šauniuosius 1990 metus, privatizavimo džiaugsmą, plėšk tautinį lochą ir t.t., ir šiandien yra tokių, kurie neatsidžiaugia tais 1990-aisiais dar ir šiandien. Kad patriotinis džiaugsmas būtų vėl visuotinis, būtų visai neblogai, kad iš Ukrainos ar JAV persikeltų į Lietuvą šaunūs 1990 metų laikai, būtų vėl visiems malonu “broliškai"kaip 1990 metrais dalytis kas dar liko ir neišvežta į užsienį....

kubyyylius       2020-06-4 16:41

Duokit vėl man pavadovauti, aš tikrai visus lietuvius negrais padarysiu -
arsit už tris kapeikas, visi bus vienodai pajuodę nuo skurdo ir nebus jokių protestų smile

Jurgis Sorošas       2020-06-4 16:26

Visi protestai yra legalūs ir teisėti nes už viską dalyviams yra tvarkingai sumokėta.
Galiu parodyti kasos orderius ir čekius.
Paprasto gyventojo automobilio padegimas - 20 $,
policijos mašinos supleškinimas -100 $
akmenų mėtymas į policininkus - 1 $/kg
molotovo koteilių svaidymas - 50$/vnt
prekybos centro pagromas - 500 $+ galit imt ką norit
Jokio sukčiavimo mokant atlyginimus vokeliuose ar nelegalų įdarbinimo. Viskas tvarkingai teisėta.

broileris       2020-06-4 16:18

mias progresyvūs ir pažangūs koncaujimiečei palaikome teisių gynimą parduotuviū plėšįimo būdu.
būtent parduotuvės yra blogis ir pavojus pažangaj - jeigu niabūtū parduotuviū, varkšai juodaodžej neitų jū apiplėšinėti ir tada niabūtū preteksto niekšams policininkams juos suiminėti.
visokie senukaj, moterys su rankinukais - visi tie parazitai irgi provokuoja varkšus gerus ir pūkuotus juodaodžius tuos atseit, aukas, apiplėšinėti.
Neliktū turtingū, nebūtū ką vokti ir dinktū rasizmo šaknys.
reikia ušdrausti žmonėms gerai gyventi, tada juodaodžej nepavydės.

taip       2020-06-4 16:04

butent taip ir bus. deja

pakentėkite       2020-06-4 16:03

Linksmybės prasidės, kai vienas iš protestuotojų prie JAV ambasados Vilniuje, aplinkiniams palaimingai stebint, uždus bandydamas užsimauti pridergtas kelnes ant galvos. Va tada tai bus baubiama I can’t breaf! smile


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.