Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Emigracija, imigracija, demografija, Geopolitika

Vytautas Sinica. Kas galėtų suabejoti…

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 15 d. 19:15

14     

    

Vytautas Sinica. Kas galėtų suabejoti…

Kas galėtų suabejoti, kad nuo Lukašenkos diktatūros pabėgę...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Sabatauskaite ir žmona        2021-07-28 17:49

Kodel joms nepriėmus bent dalies šių vienišu, marginalizuotu vyru, ginant žmogaus teises?

Dronas       2021-07-18 10:38

Tereikia visus be dokumentų, deportuoti atgal į Baltarusiją. Nes negalėdami įrodyti esa kitos valstybės piliečiais, bet neteisėtai kirte Lietuvos-Baltarusijos sieną, jie turi būti laikomi Baltarusijos piliečiais neteisėtai kirtusiais sieną. Be abejo jiems dar reikia paskirti baudą, kurios apmokėjimu, tegu pasirūpina Baltarusijos vyriausybė, jeigu jau negali, ar nenori rūpintis savo išorinių sienų saugumu. Pateikusių dokumentą, patvirtinantį tapatybe, visus neteisėtai perėjusius sieną ir kurie negali būti priskirti karo pabėgeliams, deportuoti atgal į Baltarusiją, jeigu jie nesaugo savo sienų ir per jas vaikšto kas nori, tai tegu dabar ir turisi šitą “turtą”. Lietuva jų neprivalo priimti. Visi kurie yra tikri karo pabėgeliai, turi būti deportuoti į šalį, kuri turi bendrą sieną su jų tėvyne, kaip kad numatyta tarptautinėje teisėje. Sąskaitas, susijusias su nelegalų ir pabėgelių išlaikymu, dokumentų tvarkymu, transportaviu ir saugojimu, puse įteikti Baltarusijos vyriausybei, kitą pusę, tegu apmoka Lietuvos respublikos atsakingi asmenys, dėl kurių kaltės, šiai bėdai, nebuvo užkirstas kelias ir nebuvo numatytos priemonės sienos apsaugai. Taipogi paskirti tarnybinį papeikimą. Įpatingai piktybiškus, tujau pat atleisti iš valstybės tarnybos su draudimu dirbti Lieruvos respublikos valstybiniame sektoriuje iki 10 metų. Atsisakius apmokėtu pateiktą sąskaitą, tuojau pat šalinti iš valstybės tarnybos, be galimybės joje kada nors dirbti ir pradėt skolos išieškojimo procedūrą iš turimo asmens turto ir jo pajamų. Manau, kad tie kas turės tokius konkolus ir tai įgyvendins, ilgam atmuš fantazijas tokioms nesąmonėms. Tiek valstybės viduje, tiek iš Baltarusijos pusės, o ir atbėgeliai aplenks Lietuvą dideliu lanku.

sprendimas       2021-07-17 17:13

su jais zino kaip kalbetis musu mielos gabriele treivyte, eglute krikstopaite, mielas mazeikutis…
tiesa, libanieciai ir libieciai irgi ju laukia.

Dzeikas       2021-07-16 23:14

Raigerdui:
Bijau , kad tamstos zinios apie Melo detektoriu kiek pasenusios ir itakotos KGB sovietines propogandos gana atsainiai vertinusios si irengima, girdi amerikos gangsteriai nemirksedami apgaudinedavo patikra.
Tai netiesa.Melo detektoriu apgauti galima , taciau tam reikia kibirus prakauto islieti specialiose treniruotese ir toki treninga isgali teikti tik specialios valstybiu tarnybos. Kruopsciai paruostas zmogus - taip, gali, IR TAI NEVISADA, apgauti melo detektoriu.
Tik as manau, kad toki paruosima turintis zmogus per laukus ir valstybes sienos inzinierinius irengimus nelaipios. O is tu atbegeliu is somaliu retas pradinesmokyklos issilavinima turi. Del negru prigimtinio talento meluoti… psichologai sako, kad net ZINODAMAS neverbalinius zmogaus signalus melagis gali imituoti 1-2 signalus. Visus kuno signalus budingus meluojant nuslepti sunku net be Melo detektoriaus, o su Melo detektoriumi - gerai jeigu 1 is 1000 gali tai. Ir visai nesvarbu negras, baltasis ar koks metisas. Zmoniu reakcija yra panasi.
Kitas dalykas ,kad Melo detektorius brangus, jo ekspluatacija brangi ir jam aptaranauti reikalingi kvalifikuoti zmones.
Tai reikia SPRESTI problema, o ne ieskoti pasitesinimo kodel to negalima padaryti.
PS. Vokietija netaiko Melo detektoriaus del esa zmogaus teisiu pazeidimo. Zmogaus teises butu pazeistos PRIEVARTA tikrinant aplikanta tuo detektoriumi. O reikia siulyti pabegeliui aletrnatyva:
- Sutinki atsakyti i klausimus po Melo detektoriumi ir tavo paraiska nagrinejama.
- Nesutinki, tada esi laikomas neatinkas kriteriju prieglobsciui gauti ir vaziuoji is kur atvykes.

Papa Borgia       2021-07-16 19:30

Atbėgo tam, kad mus rasizmu ir fašizmu, nacizmu kaltintų.

Raigerdas>Džeikui        2021-07-16 14:02

Pats rašai:“Dzeikas 2021-07-15 21:36
Vienas dalykas kai bega kokie arabai ar negrai per Baltarusijos siena - tokius varyti per Melo detektoriu ir esant menkiausiam tvarkos pazeidimui paemus uz pakarpos varyt lauk”. Džeikai, nemanau, kai vokiečiai būtų kvaila tauta, bet jie atsisakė to Melo detektoriaus, kadangi jis irgi gali Meluoti. Lietuviams jis patinka, nes mūsų tauta nelabai susigaudo, ką jai pakiša iš užsienio ar ką parekomenduoja vietinis psichiatras. Jiems yra nusispjauti į tavo Melo detektorius, nes juodaodžių tradicijos yra susijusios su sugebėjumu įžūliai ir įtikinimai meluoti. Internetiniai sukčiai šiandien dauguma atvejų yra iš Afrikos šalių, nes jie pamatė, kad baltąjį žmogų, ypač iš Vakarų šalių, yra nesunku apgauti. Todėl jie žegnojasi, prisiekia savo vaikais, savo motinomis, kad tik jo išgalvota istorija patikėtų baltasis žmogus. Reikalingas ne šitas fake Melo detektorius, o iš ten kilęs ir dirbantis čia juodaodis, kuris gali sėdėti kaip asistentas ir pats turėtų teisę uždavinėti klausimus. Džeikai, noriu tau priminti, kad man neatsakei į mano užduotą klausimą:“Raigerdas>Džeikui 2021-07-15 10:51
Džeikai, kas su tavim atsitiko? Padauginai tiek, kad atmintį praradai? Kur tu matei pas ministrę pirmininkę Ingridą Šimonytę kiaušius? {asižiūrėk, ką tu rašinėji:“Ne rezoliucijas reikia rasineti, o traukt ministra pirmininka uz kiausu , skirt is valstybes rezervo pinigu…” Klausimas buvo užduotas prie str. “Seimas priėmė rezoliuciją”...

ah1       2021-07-16 13:43

nu jo, visi Baltarusios baltarusiai gali atbėgti Lietuvon nuo Lukašenkos diktatūros “gelbėtis” ir taip būdu atkurti Didžiąją Imperiją/ Kunigaikštystę Lietuvos - Rusios - Žemaitijos ir kt. - vienu žodžiu Baltų Imperiją Kunigaikštystę.

hmm..        2021-07-16 13:21

kaip jiems liepe sakyt Batkos kgb, taip ir sako?..

stasiui       2021-07-16 9:45

Stasy, nejaugi esi toks naivus, kad manai, jog tarp „pabėgelių“ yra ir tokių, kurie bėga, kad išgelbėtų savo gyvybę? Nejaugi buvimas Baltarusijoje kam nors iš jų kelia grėsmę gyvybei? Jau nekalbant apie tai, kad Baltarusija nėra nei Afrikoje, nei Artimuosiuose Rytuose, nei Azijoje, kur yra „pabėgėlių“ kilmės šalys. Na, tiesiog liūdnai juokinga, kad šiandien Europoje reikia ginčytis tokiais dirbtinai iškeltais klausimais.

stasys       2021-07-16 7:03

Kažkas juk išplatino Lietuvoje ta feika ? Surask autorių ir rasi ‘ziurke’ . Pridedant logikos į Lietuvą priimciau tik tuos kurie turi realius dokumentus ir gyvenimus , o jau tada svarstyciau ar leisti pasilikti . Ar ne laikas klausti kaip atrodo tie kriterijai kuriais remiantis teismai nutaria kuriam iš jų čia likti ? Beje , man vistiek lieka neaišku ką teismai Lietuvoje sprendžia jei pateikta informacija ‘pabegelio’ tik jo legenda ir informacija kurią sunku patikrinti ? . Ar čia visuomenė neturėtų užduotį konkrečius klausimus ? Turime pabėgėlių klausimo faktą ,laikas pradėti pildyti ji informacija .

Keista       2021-07-16 6:12

Atvyko į Baltarusija mokytis, bet dar ne nepradėję išsilakstė mišku patvoriais. Kokia problema? Nepatiko Baltarusija, sesk į  lėktuvą ir skrisk namo, bet ne- pasą į šiukšlių dėže ir chaida į Lietuva, nes iš pasakos vejasi Lukašenka, kaip Beskervilio buldogas iššiepęs žabtus.

Dzeikas       2021-07-15 21:36

Vienas dalykas kai bega kokie arabai ar negrai per Baltarusijos siena - tokius varyti per Melo detektoriu ir esant menkiausiam tvarkos pazeidimui paemus uz pakarpos varyt lauk.
Taciau su Baltarusijos ir Rusijos pilieciais kalba turi buti kitokia. Istatymai aisku visiems vienodi, bet tarp tokiu yra isties zmoniu kurie buvo realiai valdzios persekiojami uz politinius isitikinimus. Melo detektoriumi nustatyti ar zmogus ne kandis nera sunku.
Nepamirskite, kad lietuviams sovietmeciu politinis prieglobstis buvo teikdiamas be jokiu diskusiju.

Kisiau,       2021-07-15 19:53

jei jau taip mėgsti rašyti, tai gal bent pradinę mokyklą padoriai pabaik.

Kis       2021-07-15 19:26

kada isgirdau per viena laida mase priekaistu del sienos (tvoros)sutvirtinimo,kiek daug balsu pasigirdo nuo Baltarusijos puses,kad jiems bus sunkiau perbegti(kur jie nori begti,kur juos laukia ir ka jie darys)ir dar daug panasiu klejoniu.Susidare ispudis,kad nepatenkinti tie kuriems sunkiau bus verstis kontrobanda,prekyba narkotikais ir prostitucija,beje ir galimai aprupinimu ginklais?Kodel jie reikalauja,kas jiems aplamai nepriklauso,tvarkykites kaip tvarketes lyg siol,pasiimkite feikine prezidente ir gyvenkite kaip jums patinka,mes jumsnesame skolingi.Pakanka savu “laisves “balandziu ir balandeliu.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Apie „tikėjimą“, kad „valdžia tik gelbėja gyvybes“ ir kad, jei sutiksi, tai pagaliau ramiai gyvensi

Krescencijus Stoškus. Atsakyti už savo likimą teks net ir tiems, kurie leido savivaliauti tik šia diena gyvenantiems pareigūnams

Vytautas Rubavičius. Nepaprasti užsienio politikos „laimėjimai“ – Lietuva žeminama

Andrius Macas. Kalbėtis, kol gali. Reikia susitarti

Rasa Čepaitienė. Vertėtų pritarti Prezidento idėjai kviesti į visuotinę sienos statybos talką

Andrius Švarplys. „Tai buvo gerai organizuota ataka prieš Lietuvos valstybę...“?

Krescencijus Stoškus. Šiandien jis triumfuoja

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio organizacijos kūrimo ir veiklos principai: projektas

Rasa Čepaitienė. Kodėl liko neįgyvendintas planas užtverti sieną su Baltarusija iki 2020 m.?

„NeRedaguota“ pokalbis su politologu Valentinu Beržiūnu: Prezidento pozicija

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Rūdninkų „riaušininkų“ apsuptyje

OpTV: Pasienio krizė: kam ji virsta eurais? Konservatoriai perka dar vieną ‘Independence’

LŽTA pareiškimas dėl jėgos panaudojimo prieš taikius gyventojus

Vytautas Sinica. „Daugiau jėgos Lietuvai“ Rūdninkų fone

Vidas Rachlevičius. Kaip nelegalių migrantų krizės kontekste veikia mūsų neomarksistų-globalistų smegenys?

Kun. Arnoldo Valkausko interviu JAV lietuvių laikraščiui „Draugas“

Česlovas Iškauskas. Ar verta tapti danajais?

Jolanta Blažytė. Naujienos iš pasauline vakcinų bandymų laboratorija tapusio Izraelio

Vytautas Sinica apie Dieveniškių dovaną Lietuvai

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl įvykių Rūdninkuose

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ klausia: „Ar valdžia išdrįs „paauklėti“ dieveniškiečius?“

Kaip TV3 žurnalistai buvo išprašyti iš Dieveniškių

Rasa Čepaitienė. Tai satrapo, ne suvereno mentalitetas

Algimantas Rusteika. Apie apsimelavusį „Lietuvos rytą“ ir jo „žurnalistą“, provokavusį neramumus

Andrius Švarplys. Vyriausybė nesilaiko Lietuvos įstatymų, vietoj jų primeta valstybei ir visuomenei savo ideologinę pasaulėžiūrą

Viktoras Orbanas dėkoja Nacionaliniam susivienijimui už palaikymą

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Jurga Lago: aš nesu nuomonių formuotoja

Ramūnas Karbauskis. Valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms

Nida Vasiliauskaitė: kas, oficialiu požiūriu, dabar turi teisę viešai kalbėti apie esamą padėtį?

Geroji Naujiena: uoliai sergėkime Dvasios vienybę taikos ryšiais

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.