Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Vytautas Radžvilas. Laikas valstybininkų frakcijai

Tiesos.lt siūlo   2021 m. kovo 26 d. 17:43

39     

    

Vytautas Radžvilas. Laikas valstybininkų frakcijai

Pro Patria

Lietuvos Respublikos Seimo narių prof. V. Rakučio ir buvusio užsienio reikalų ministro A. Ažubalio viešai išsakytos nuomonės dėl vykstančio politinio susidorojimo su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) vadovu prof. A. Jakubausku rodo, kad išgelbėti ir išsaugoti jau atvirai mėginamą sunaikinti 1990 m. kovo 11-osios Lietuvos valstybę vis dar įmanoma. Ir, ko gero, tai padaryti lengviau, net atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Šiandien net politiškai naiviausiam šalies piliečiui ir karščiausiam TS-LKD rėmėjui turėtų būti akivaizdu, kad po Seimo rinkimų prasidėjo atviras ir spartus Lietuvos valstybės naikinimas mėginant šliaužiančio konstitucinio perversmo keliu įtvirtinti totalitarinę neokomunizmo ideologiją grindžiamą politinę santvarką. Tai būtų neįmanoma be pagrindinės valdančiosios koalicijos partijos TS-LKD pritarimo ir aktyvaus dalyvavimo griaunant valstybę.

Tačiau yra žinoma, kad šios partijos vadovybė iki šiol sugebėdavo įtikinti daugelį savo narių ir rėmėjų, kad net tokie pragaištingi Lietuvai veiksmai kaip pastangos primesti genderistinę Stambulo konvenciją kažkokiu stebuklingu būdu padės apsaugoti Lietuvą nuo pavojingų putiniško Rusijos kėslų. Kad ir kaip sunku tai įsivaizduoti, vis dėlto buvo tikinčiųjų net ir tokiu sveiku protu neįsivaizduojamu melu ir begėdiškiausiu mulkinimu.

Ir vis dėlto šis apgaudinėjimo žaidimas baigėsi. Tik aklas gali nematyti ir nesuprasti, kad LGGRTC vadovo pakeitimas ,,nenorinčiu dalyvauti istorinės atminties karuose“ istoriku realiai reiškia, kad oficialiu valstybiniu lygmeniu kartojami 1940 metai – tai dvasinė, moralinė ir politinė Lietuvos kapituliacija prieš Kremlių. Jeigu tai įvyks – fizinė aneksija be pasipriešinimo taps tik laiko klausimu. TS-LKD įeis į Lietuvos istoriją (jeigu dar bus kam ją rašyti) kaip valstybės išdavikų ir duobkasių partija.

Šito dar galima išvengti. Dori ir patriotiški TS-LKD nariai šiuo lemiamu momentu turi apsispręsti. Jie gali pasielgti taip, kaip Sąjūdžio laikais pasielgė Lietuvą, o ne tarnystę okupantui pasirinkę tuometinės LKP nariai. Pakako, kad ištikimų Maskvai komunistų absoliučiai dominuojamoje LSSR Aukščiausioje Taryboje atsirastų vos keli Sąjūdžio atstovai, kurie iš aukščiausios pavergto krašto politinės tribūnos pradėjo drąsiai ir atvirai kalbėti apie Lietuvos ateitį ir likimą, ir šalyje daug kas pradėjo keistis. Šių kalbų, kaip ir jų buvimo ten reikšmės, neįmanoma pervertinti.

Dabartiniame LR Seime taip pat esama patriotiškų ir ištikimų valstybei asmenų. Ypač svarbus TS-LKD frakcijai priklausančių politikų apsisprendimas šią lemtingą akimirką. Turint omenyje, kokia menka ir trapi valdančioji dauguma, pakaktų, kad nors keli iš jų išstotų iš Lietuvos išdavikų grupe netrukus galinčios galutinai tapti šios partijos frakcijos ir suformuotų atskirą VALSTYBININKŲ frakciją. Iki šiol sklandžiai vykdomas Lietuvos valstybės metodiško sugriovimo scenarijus tą pačią akimirką subyrėtų it kortų namelis.

Taip – tai iš tiesų yra tas gana retai istorijoje pasitaikantis atvejis, kai vos keleto žmonių sąmoningas ir aiškus apsisprendimas galbūt gali pakeisti vėl į politinės ir istorinės nebūties prarają stumiamos Lietuvos likimą ir ateitį. Tai – vienintelis įmanomas sprendimas šiuo valstybei kritišku momentu. Likti TS-LKD frakcijoje ir tik balsuoti prieš prof. A. Jakubausko atleidimą jau nepakanka.

Jeigu tokiam žingsniui pritrūks drąsos ir ryžto – vadinasi, bus pakartota paskutiniame anos Lietuvos vyriausybės posėdyje padaryta neatitaisoma klaida, kai valstybė buvo atiduoda sudraskyti ir nukrito į grobikų rankas be šūvio. Šiandien atėjo tokio pat masto LR Seimo narių apsisprendimo akimirka.

Trumpai apie autorių: Vytautas Radžvilas yra vienas Sąjūdžio kūrėjų, VU profesorius, Nacionalinio susivienijimo pirmininkas.

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Epoch Times       2021-03-30 19:46

1. Finansuojamas Kinijos falun-gong sektos
2. Remia Taivaną, kuris yra didžiausias pinigų plovimo, sekso ir organų  prekybos centras Azijoje (paieškokite oficialios informacijos, iš JAV konservatyvių šaltinių, Vikipedijos ir Amazon, apie dabartinį Taipėjaus merą, buvusį organų persodinimo chirurgą).

Turbūt atsitiktinumas, kad Taivano rėmėjų Lietuvoje ketvirtukas - Šimašius ir trys politikai, teisti dėl MG Baltic papirkimo, o kai kurie - dar ir dėl pinigų plovimo.

Kaip jums atrodo, kodėl Palau ir Ekvadoras palaiko santykius su Taivanu? Turbūt ne todėl, kad prezidentai gavo po malūnsparnį dovanų? smile

The Epoch Times       2021-03-30 16:38

https://www.theepochtimes.com/trump-launches-new-personal-website_3754717.html?utm_source=pushengage
Kovo 29 d. Buvęs prezidentas Donaldas Trampas atidarė naują svetainę, skirtą išsaugoti jo administracijos palikimą ir jo aktyvumą po pirmininkavimo.

„Donaldo J. Trumpo biuras yra įsipareigojęs išsaugoti nuostabų D.Trampo administracijos palikimą, tuo pačiu metu plėtodamas„ America First “darbotvarkę“, - teigiama 45office.com nukreipimo puslapyje.

„Užsiimdami pilietiniu aktyvumu ir visuomenės aktyvumu, Donaldo J. Trampo biuras sieks informuoti, šviesti ir įkvėpti amerikiečius iš visų gyvenimo sričių, kai sieksime sukurti tikrai puikią Amerikos ateitį. Per šias pareigas prezidentas D.Trumpas išliks nenuilstantis darbščių mūsų didžiosios šalies vyrų ir moterų - ir jų teisės gyventi saugiai, oriai, klestintai ir taikiai - čempionas “.

Svetainės puslapyje „Apie“ švenčiamas buvusio prezidento palikimas svarbiausiais politikos klausimais, įskaitant kovą su COVID-19 pandemija, krizės problemą pietų pasienyje ir taikos susitarimų užtikrinimą Viduriniuose Rytuose.

„Nesvarbu, ar tai buvo kova su virusu, kova su užsienio teroristais, darbo vietų kūrimas, Amerikos sienų užtikrinimas, Amerikos energijos išlaisvinimas, Amerikos patriotizmo atgaivinimas, ar amerikietiškos dvasios atkūrimas, prezidentas Trampas niekada nesvyravo gindamas mūsų vertybes, savo šeimas, tradicijas ir mūsų laisvė “, - teigiama puslapyje. „Prezidentas Trampas žino, kad kol išliksime ištikimi savo piliečiams, savo šaliai ir savo Dievui, tol geriausios Amerikos dienos dar laukia.“

45office.com svetainė buvo užregistruota sausio 12 d., Likus savaitei iki D.Trampo išėjimo iš Baltųjų rūmų. Be pagrindinio nespalvoto logotipo, puslapis iki pirmadienio liko tuščias. Kai kurie D.Trampo pareiškimai buvo paskelbti tinklalapyje donaldjtrump.com, kuris anksčiau buvo pagrindinis D.Trumpo kampanijos portalas.

„Donaldjtrump.com“ atnaujinimas ir „45office.com“ paleidimas žymi pirmuosius D.Trampo skaitmeninius pėdsakus po to, kai socialinės žiniasklaidos milžinai „Twitter“ ir „Facebook“ uždraudė jį naudotis savo platformomis.

Buvęs prezidentas dabar kuria savo socialinių tinklų platformą. Buvęs vyresnysis D.Trampo patarėjas Corey’as Lewandowskis platformą apibūdino kaip interaktyvų komunikacijos įrankį, kuris leis D.Trampo sekėjams peržiūrėti, atsakyti ir dalytis D.Trampo žinutėmis.

The Epoch Times 3       2021-03-30 1:32

2. Kinijos teritorijos išplėtimas
Nepaisant 2016 m. Tarptautinio teismo sprendimo, kad Kinijos teritoriniai reikalavimai neteisėti, Kinija pretenduoja į beveik visą Pietų Kinijos jūrą. Taip pat reiškia pretenzijas dėl vandens kelių Filipinams, Vietnamui, Malaizijai, Brunėjui ir Taivanui. Pietų Kinijos jūra, turtinga žūklavietėmis, gamtos ištekliais ir yra vienas pagrindinių pasaulio laivybos kelių.
Pekinas savo reikalavimus strateginiuose vandens keliuose, gina statydamas ten dirbtines salas su karinėmis bazėmis.
Per pusantrų metų [2013 ir 2014 m. valdant Xi administracijai] Kinija sukūrė daugiau nei 3200 hektarų teritoriją. Kitos keturios valstybės ieškovės per 45 metus sukūrė tik 100 hektarų.
Net jei Filipinai nori, kad JAV perimtų rifus Pietų Kinijos jūroje, JAV nepajėgs jų ginti. Jei JAV ten laikys lėktuvnešį, Kinija gali paprasčiausiai atsiųsti 2 000 žvejybos laivų ir apsupti – jie nedrįs šaudyti į žvejų valtis.
Kinija turi būdų kontroliuoti Taivaną, kurį laiko savo teritorijos dalimi. Kinija gali papirkti Taivano politikus, uždrausti prekybą ir turizmą iš Kinijos, įtikinti kelias likusias šalis, kurios diplomatiškai pripažįsta Taivaną, pereiti į Kinijos pusę, stabdyti Taivano dalyvavimą tarptautinėse organizacijose ir susitikimuose ir nužudyti kai kuriuos taivaniečius, kad įbaugintų. Jei reiks, prijungs jį jėga
3. Visuotinės įtakos kūrimas vadovaujant projektams
Xi strategija, kuria siekiama sustiprinti režimo pasaulinę galią, turi du ramsčius. Vienas - „Belt and Road Initiative“ (BRI), kitas - Azijos ir Ramiojo vandenyno laisvosios prekybos zona (FTAAP).
BRI, anksčiau vadinta „One Belt One Road“, yra pasaulinė investavimo strategija, kurią 2013 m. pradėjo Kinija, siekdama sustiprinti savo ūkinę ir politinę įtaką Azijoje, Europoje, Afrikoje ir Pietų Amerikoje. Projektas apima investicijas į infrastruktūrą ir gamtos išteklius. JAV ir kitos šalys tai kritikavo kaip „skolų spąstų“pavyzdį, besivystančias šalis apkraunant skolo,is, kartu leidžiant Kinijai eksportuoti savo technologijas ir valdymą.
„Pagrindinis BRI tikslas yra susivienyti su Vokietijos pramone. Tada JAV pramoninis pranašumas būtų pakirstas.
Panašiai ,FTAAP, siūlomas laisvosios prekybos susitarimas tarp 21 Azijos ir Ramiojo vandenyno valstybės, taip pat sustiprins Kinijos įtaką regione.
Kinijos remiami plėtros bankai, Naujasis plėtros bankas ir Azijos infrastruktūros investicijų bankas, dirbs Kinijai, nes šalys, gavusios paskolą iš bankų, priklausys nuo Kinijos.
Mes kuriame savo draugų ratą pasaulyje. Su daugiau draugų būsime už JAV stipresni. Tada galėsim pasakyti JAV, kad esame vienintelis pasaulio atstovas.
4. Įtaka tarptautinėms organizacijoms
Kinija siekia kontroliuoti tarptautines organizacijas - Jungtines Tautas, Pasaulio prekybos organizaciją, Pasaulio sveikatos organizaciją, Interpolą, Tarptautinį valiutos fondą, Tarptautinį olimpinį komitetą ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją.
Xi savo užmojais lenkia pirmtakus. Dengas Xiaopingas, Jiangas Zeminas ir Hu Jintao, sunkiai dirbo vystydami Kinijos galią, bet nedrįso ja pasinaudoti, sakė jis.
Galia nevertinga, jei nedrįstate ja naudotis”, - sakė Jinas. Pirmininkas Xi drįsta ja naudotis. Jo antpuoliai priverčia kitą pusę kraujuoti .
Tačiau Xi užmojai negali būti atskleisti išoriniam pasauliui, sakė Jinas.
Kai 2012 m. Xi perėmė valdžią, jis paragino šalį įgyvendinti „kinų svajonę“ - iki 2021 m. tapti „vidutiniškai pasiturinčia“ šalimi, o iki 2049 m. - „stipria, demokratiška, civilizuota, darnia ir modernia socialistine šalimi“. Xi tikslas iš tikrųjų yra iki 2049 m. tapti vienintele pasaulio supervalstybe.
„Kinijos užsienio reikalų ministerija spaudos konferencijose kartoja, kad Kinija myli taiką. Tačiau jokie žurnalistai tuo netiki “, - sakė Jinas.

The Epoch Times 2       2021-03-30 1:12

3. Skatinti JAV priešus
Kinijos strateginė užduotis - siekti, kad JAV turėtų bent keturis priešus. Tam, kad JAV iššūkiams išsiplėtus, vyriausybė paskęstų ginčuose kam teikti pirmenybę.
Pavyzdžiui, prieš II pasaulinį karą JAV turėjo du priešininkus - nacių Vokietiją ir Sovietų Sąjungą. O Amerikiečiai vis svarstė, kuri jų svarbesnė. Jei JAV turės keturis priešus, ji visiškai praras kryptį.
JAV turi tik tris priešininkus: Terorizmas. Rusija. ... Be abejo, JAV mus taip pat laiko varžovais ... To negana.
Pastaruosius kelerius metus KKP bandė Braziliją paversti JAV priešininke, tačiau jai nesisekė, nes Brazilija „nesileido būti patobulinta“.
Kinija, siekdama gauti paramą pasauliniais klausimais ir prieš JAV, daug investavo į Braziliją. Xi 2014 m. lankėsi Brazilijoje ir sutiko investuoti į infrastruktūrą šalies vakariniame regione, taip pat į geležinkelį, jungiantį Brazilijos ir Peru uostus.
Jinas sakė, kad Kinija atsisakė šio plano ir bando rasti kitą kandidatą, galintį tapti JAV priešininku.
4. Tarptautinių rūpesčių sukėlimas Amerikai
Kinija turi strateginį pranašumą prieš JAV dėl jos pasaulinio tvarkdario vaidmens: kai pasaulyje krizė, JAV turi įsikišti, kad išlaikytų pasaulinį stabilumą, o tai eikvoja JAV išteklius ir nukreipia dėmesį nuo Kinijos.
Pavyzdžiui strategiškai nevertingi Afganistano ir Irako karai atsiėjo 6 trilijonus dolerių ir 10 000 kareivių gyvybių. JAV prarado dešimt metų  ir leido Kinijai sustiprėti.
Kita galima taktika - parduoti JAV iždo obligacijas, sukeliant skolų krizę. Kinija turi beveik 1,1 trln. USD JAV iždo vertybinių popierių.
Galiausiai įsitraukimas į užsitęsusias derybas su Jungtinėmis Valstijomis taip pat yra veiksminga strategija. Tokių derybų metu Jungtinės Valstijos nesiimtų baudžiamųjų veiksmų prieš Kiniją, tokių kaip sankcijos, o užimtų derybų rengimui ir vykdymui. O Kinija pasinaudotų derybų metu jam suteikta tvanga, kad įtvirtintų savo galią  Kinijoje ir pasaulyje.
Buvęs patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Matthew Pottingeris vasarį perspėjo apie Kinijos derybų pinkles - daugelį metų vykę derybos, pavyzdžiui, „Strateginis ekonominis dialogas“, leido režimui tempti laiką nebaudžiamai tęsiant ekonominius JAV antpuolius.
KINIJOS STIPRINIMAS
Kinija per pastaruosius keturis dešimtmečius ystėsi dėl JAV prekybos ir investicijų. Jis pabrėžė keturis būdus išplėsti KKP ekonominę ir politinę galią namuose ir užsienyje.
1. JAV technologijų vagystė
Kinijos pramonė pagamina daug, bet jai trūksta tam tikrų technologijų. Pastaruosius 30 metųji pirko technologijas, kurių 46 procentai buvo iš Vokietijos. Bet JAV turi geriausias technologijas, tik jų Kinijai neparduoda. Bet kinai iš JAV daug pavagia. Kinijos naikintuvo J-20 ir tarpžemyninės balistinės raketos DF-41 technologija buvo pavogta iš JAV.
Kinija taip pat nori perimti Amerikos kosmoso technologijas.
2016 m. Birželį Kinijos „Long March 7“ raketa į kosmosą pasiuntė orbitos nuolaužų valymo palydovą „Aolong-1“. Pekinas teigė, kad „Aolong-1“ į žemę sugrąžino tik kosmines šiukšles, tačiau Jinas pasiūlė palydovui atlikti kitą užduotį.

JAV sakė, kad [Aolong-1] rinko Amerikos palydovus [iš kosmoso] ir parvežė juos į Kiniją”, - sakė Jinas. Mes galime išardyti Amerikos palydovus ir juos perrinkti į kiniškus.

The Epoch Times 1       2021-03-30 1:03

https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/xi-jinpings-adviser-outlines-plan-for-ccp-to-defeat-us-including-manipulating-elections_3748196.html?&utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-03-26-2&mktids=dba4bb8baf9e74e6463c0e9108f5d3ae
Vedantis Kinijos profesorius, Kinijos komunistų partijos patarėjas, Pekino Renmino universiteto Kinijos tarptautinių studijų mokyklos docentas ir docentas, Jin Canrongas, 2016 m. liepą, kalboje „Kinijos – JAV strategijos filosofija “,pasakytoje Pietų klubo viešbutyje pietų Kinijos Guangdžou mieste, išdėstė išsamų planą, kaip sugriauti JAV kaip pasaulio supervalstybę.
Profesoriaus daugialypė strategija apima daugybę piktybinių veiksmų, griaunančių JAV, ir tuo pačiu stiprinančių Kiniją: kišimąsi į JAV rinkimus, Amerikos rinkos kontrolę, pasaulinių priešų ugdymą, amerikiečių technologijų vogimą, Kinijos teritorijos plėtrą ir įtaką tarptautinėms organizacijoms.
Mes norime vadovauti pasauliui, - sakė Jinas. Jis žinomas dėl savo priešiškumo JAV ir yra dviejų galingų Kinijo įstaigų - Organizacijos departamento ir Jungtinio fronto darbo departamento - patarėjas.
Jungtinių Valstijų nuvertimo strategiją sudaro Amerikos silpninimas iš vidaus ir iš užsienio; kartu stiprinant Kinijos ūkinę, karinę ir diplomatinę galią.
Jinas JAV palygino su įmonės prezidentu, o Kiniją - su siekiančiu jį pakeisti viceprezidentu .
Jungtinės Valstijos yra vidutinio amžiaus vyras, gerai atrodantis, turintis tvirtas galimybes ir daugumos darbuotojų palaikymą, - sakė Jinas.
Norėdami jį pakeisti, turime sukurti sąlygas, kad Jungtinėms Valstijoms būtų lengviau padaryti klaidas. Antra, turėtume jį apkrauti rūpesčiais tiek, kiek jis pavargtų ir norėtų pasiduoti. Trečia, turėtume susipinti su JAV, kad ji negalėtų mūsų užpulti.
Jinas pasiūlė keturias praktines taktikas.
1. Manipuliavimas rinkimais
Jinas pasiūlė kištis į JAV rinkimus, kad į valdžią patektų Pekiną palaikantys kandidatai. Kaip lengvą taikinį jis išskyrė varžybas dėl vietų Atstovų Rūmuose.
Kinijos vyriausybė siekia nukreipti Kinijos investicijas į kiekvieną kongreso rajoną, kad būtų galima kontroliuoti tūkstančius rinkėjų kiekviename rajone. Gyventojų skaičius yra apie 312 milijonų ir 435 kongreso rajonuose e gyvena maždaug po 750 000 gyventojų.
JAV balsuoja apie 30 proc. Taigi, kiekviename kongreso rajone už atstovą balsuoja apie 200 000 gyventojų. Paprastai dviejų kandidatų balsų skirtumas yra 10 000 ar mažesnis. Jei Kinija turės tūkstančius balsų, Kinija bus kandidatų viršininkė “.
Kinija siekia kontroliuoti bent Rūmus.
Geriausia, jei Kinija galėtų JAV nusipirkti ir Atstovų rūmus pakeisti ,,antruoju Nacionalinio liaudies kongreso nuolatiniu komitetu, - sakė jis, turėdamas omenyje Kinijos komitetą, prižiūrintį KKP guminių antspaudų leidybą.
2. JAV rinkos užvaldymas
Kinijos investicijų padidinimas JAV yra dar vienas būdas daryti įtaką šalies politinei sistemai. Kartu ji turtina Kinijos verslą ir komunistų partiją.
Investavimo galimybės JAV yra gana geros. JAV rinka yra atvira - atviresnė nei japonų ir europiečių. Jos privalumas yra jos dydis, skaidrumas ir stabilumas.
Kinija, siekdama kontroliuotų JAV rinką, dešimtmetį iki 2017 m. derėjosi dėl JAV ir Kinijos dvišalės investicijų sutarties (BIT), tačiau Trumpo administracija derybas nutraukė.
Kai kurios JAV bendrovės, norinčios patekti į Kinijos rinką, ir JAV-Kinijos verslo taryba pasisakė už sutarties pasirašymą.

> 23:05       2021-03-29 16:30

Esame ne vieni. Prieš TSRS suirimą irgi buvo padaugėję NSO. Tada Lietuvoje labai daug kas jų matė. Aš irgi, taip pat ir beveik visi mano kolegos.

News Target       2021-03-28 23:05

Johnas Ratcliffe’as, buvęs žvalgybos direktorius, vadovaujamas buvusio prezidento Donaldo Trumpo, atskleidė, kad Gynybos departamentas (DOD) turi nenustatytų skraidančių objektų (NSO) įrodymų, dėl kurių manevrai neįmanomi naudojant žinomą technologiją. Tai apima NSO, kurie nutraukia garso barjerą, nesukurdami garsinio bumo.

„Kai kalbame apie stebėjimus, kalbame apie objektus, kuriuos matė laivyno ar oro pajėgų pilotai arba kuriuos paėmė palydoviniai vaizdai, kurie atvirai pasakoja apie veiksmus, sunku paaiškinti“, - interviu „Fox News“ barė Ratcliffe’as. kovo 19 d., penktadienį.

Šie veiksmai apima „judesius, kuriuos sunku atkartoti ir kurių neturime, arba važiuojame greičiu, viršijančiu garso barjerą be garsinio bumo“, - pridūrė buvęs intelekto vadovas.

Jis sakė laidos vedėjui Maria Bartiromo, kad analitikai, norėdami paaiškinti NSO, paprastai ieško patikimo paaiškinimo, pavyzdžiui, galimo oro sutrikimo ar amerikiečių priešų pažangių technologijų. Tačiau jis pažymėjo, kad yra atvejų, kai pastebėjimai išvengia bet kokio žinomo paaiškinimo.

Ratcliffe’o atskleidimai pasirodė po to, kai DOD išslaptino 2700 puslapių dokumentų rinkinį apie nenustatytus oro reiškinius (UAP) - oficialų Pentagono terminą NSO. Šis dokumentas buvo išleistas sausio mėnesį po to, kai praėjusiais metais buvo išleisti trys itin slapti UAP vaizdo įrašai.

Tačiau Ratcliffe’as atskleidė, kad pastebėjimų yra daug daugiau, nei Pentagonas paviešino.

Pentagonas atskleis įslaptintą UAP intel
Ratcliffe’as atsisakė išsamiau aprašyti pastebėjimus, tačiau pažymėjo, kad Pentagonas šį birželį išleis ataskaitą apie visus įslaptintus UAP. Ši ataskaita yra Senato žvalgybos komiteto 2021 finansinių metų žvalgybos leidimų įstatymo dalis, kuriai taikoma pagal 2,3 trln. USD vertės COVID sąskaitą, kurią D.Trumpas pasirašė įstatymu praėjusių metų gruodžio 27 d.

Pagal žvalgybos aktą Pentagonas ir kitos susijusios agentūros per šešis mėnesius nuo sąskaitos priėmimo turi pateikti ataskaitą apie tai, ką jos žino apie UAP. Ataskaita bus neklasifikuojama, tačiau joje bus įslaptintas priedas.

Ratcliffe’as teigė tikėjęsis pateikti panašią ataskaitą prieš išeidamas iš pareigų sausio 20 dieną. Tačiau jo komanda negalėjo pakankamai greitai pateikti neklasifikuoto formato dokumento.

https://www.newstarget.com/2021-03-23-pentagon-ufo-evidence-cannot-be-explained.html

Michailas Veleris (Михаил Веллер)       2021-03-28 14:49

ВОТ ТАКАЯ ИСТОРИЯ—ГДЕ МЫ? - Веллер 23 03 2021
https://www.youtube.com/watch?v=NObZ1Vze9Zc

elfe >Prasalieciui       2021-03-28 14:18

ar jus isties naivus ar tik tokiu apsimetat?..
i lietuviu kalba ‘Europos taryba’ verciama ir ES institucija - EUROPEAN COUNCIL, ir 1949 m. karo nugaletoju” (su Stalinu bei tik vienos puses nusikaltimus zmonijai kaltinusiu Niunbergo prokuroru)  ikurta ne ES institucija (ES dar nebuvo) - THE COUNCIL OF EUROPA, KURIOJE KONE 10 METU, po “perestroikos” SEDEJO RUSIJOS KOMUNISTU VADAS ZIUGANOVAS SU “LIBERALU”, ATSIPRASANT, ZIRINOVSKIU.
ir sis think-tankas teturi patariamaji vaidmeni, kaip ir kiti Kremliaus itakos “tankai” - po Gorbaciov faundation” sulindusiu komunistu CLUB of ROMA, “Europos” varda tycia klaidinant privatus Soros su sunum Aleksandru 2008 ikurtas “European Council on Foreign Relation, i kuri buvo pakviestas Maskvoj patupejes Usackas, bei daugelis kitu kgb priedangos organizaciju, kuriu vien klaidinantys pavadinimai rodo sukciavima, bei gyventoju mulkinima.
Imkim kad ir European Journalism Centre’s, kuris irauke tokius “tirianciuosius zurnalistus” kaip Sarunas Cerniauskas, kuri Dalia Grybauskaite laiku atsisake apdovanot nacionaline premija, supratusi, kad ne Lietuvos interesams dirba..
Pakanka zvilgtelet i tokios “nepriklausomos zurnalistikos” remejus..https://ejc.net/grants

elfe >Ayn Rand       2021-03-28 13:32

speju, kad jus ikelet nuorodas i Ayn Rand pasekejo Leono Veinsteino bloga?..
Ayn Rand, kilusi is Peterburgo viduriniojo sluoksnio, Lenino-Trockio nekenciamiausios klases - burzua, po Kerenskio demokratiskai isrinktos vyriausybes, taciau uzgrobtos bolseviku, turejo maut is Rusijos i JAV ir tapo itakinga kapitalizmo gyneja.

klausimas - kodel bolsevikai taip nekente sugebancios savarankiskai isgyvent viduriniosios klases?
kodel ji atrode jiems tokia pavojinga?
kodel ir siandieniniai socialistai su “liberalais” palaiko stambias tarptautines monopolijas , korporacijas, bet ne vidurines klases verslus, bei netaiko stambiems rykliams progresiniu mokesciu?..

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-03-28 2:17

674: Евреи предавшие Израиль, и другие веселые истории
https://leonweinstein.blog/2021/03/27/674/

ah1       2021-03-28 0:59

Gderiau junkitės prie neregistruotos sofkos partijos - nedalyvaukit niekur sėdėkit ant sofkos ir sisitema pati užsilenks, arba kaip sakoma sėdėk ant upės kranto, lauk ir priešo lavonai pradės plaukti upe… arba taip Gandis išvijo britus iš Indijos kai indai nustojo dalyvauti britų primestoje tvarkoje.

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-03-28 0:45

673: Закат Америки – все ли потеряно, или есть ли у нас с вами шанс? / Amerikos saulėlydis - viskas prarasta ar dar galim?
https://leonweinstein.blog/2021/03/21/673-закат-америки-все-ли-потеряно-или-ест/

ah1       2021-03-28 0:43

laimėjo transnacionalinės kompanijos, pralaimėjo valstybės - startuoja priverstinis vakcinavimas 05: 04 ir antikonstituciniai veiksmai?
https://youtu.be/gvk6SDM4Jks
RESET/nunulinimas - įvyko su prezidento antikonstituciniu įstatymu dėl priverstinio vakcinavimo, nes žmogaus asmuo neliečiamas pagal LR Konstituciją?
Tai ką  Radžvila, daryti su prezidentu priiminėjančiu antikonstitucinius įstatymus? Paaiškinkit žviegiantiems runkeliams.

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-03-28 0:43
habilitās       2021-03-28 0:24

„Kortų namelis“ gal ir subirėtų, tačiau socialdemokratų partijos patirtis rodo, kuo baigiasi išstojimas iš frakcijos. Kuris konservatorius panorės rizikuoti į sekančius rinkimus savarankiškai. M. Adomėnas rudenį pabandė ir….
Autorius teigia, kad „dabartiniame LR Seime taip pat esama patriotiškų ir ištikimų valstybei asmenų“, gal galėtų įvardinti keletą, būtų įdomu sužinoti.

Puikiai diskutuojame,       2021-03-27 23:09

tik nelabai aišku, kokios “jungtinės lietuviškos pajėgos” išgelbės jus nuo pamažinimo ir likučio pavertimo robotizuota biomase, kai “Europa be sienų” galutinai pavirs kalėjimu “savivaldybių ribose”, net ir seniai praėjus dirbtinei “pandemijai” (kaip kad visi jau pamiršo ankstesnį “musulmonų terorizmo” baubą, bet puikiai priprato prie “apsaugai nuo terorizmo” “laikinai” apribotų asmens susirašinėjimo, interneto lankymo be bilietų nekontroliuoto pirkimo laisvių)?
Ar bent mokate suprasti:
https://dai.ly/x7z9vv0
?

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-03-27 20:57

2021-03-19
Leonas Weinsteinas kalba apie naujos platformos sukūrimą. Savanorių grupė paruošė interneto platformą visiems cenzūruotiems tinklaraštininkams. Tai bus ne socialistinių naujienų portalas, bet ir kritinės minties ugdymo mokyklos portalas. Mes išmokysime jus, kaip paruošti savo vaikus ir anūkus pasąmoniniam zombių ir propagandos pasipriešinimui.
https://leonweinstein.blog/2021/03/19/шанс-все-же-есть-если-после-поражений-в/

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-03-27 19:11

Jau 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai).
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad seimas - antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą - ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo.
O Vytautui Radžvilui - dzin, kad 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėliai.
L blogai, Vytautai. L blogai.
____________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialyte paleistuvyste.
2021 kovo 27

Nepasirašysiu       2021-03-27 17:17

O kai su Sorosu fotografavotės, dar nežinojot, kas tai ir kur tai veda?
O dabar jau žinot? Ar tikrai?

T0mas J.       2021-03-27 17:13

Valdžiai darosi vis sunkiau mulkinti ir įbauginti visuomenę. Nors praėjo daugiau kaip mėnuo nuo tada, kai Pinskuvienės dėka teko net 6 kartus sumažinti viešai skelbiamą kovidu sergančiųjų skaičių, taip ir nesugalvota nieko nauja ir efektyvaus žmonėms šiurpinti; nebijo jie net kalbų apie viruso mutacijas, kurias valdžia leidžia parsivežti iš Afrikos bei kitų kraštų. Specialūs užsakomieji bauginimo straipsniai sisteminėje žiniasklaidoje pasidarė visai mažai veiksmingi, o nesisteminės interneto žiniasklaidos kanalų populiarumas auga.
Nuo vasario 23 iki kovo 25 kanalo OpTV prenumeratorių skaičius išaugo 12,8% ir siekė 25600, KitaipTV – 13,4%/15200, KomentarasTV – 19,4/15400, Neredaguota – 35,6/4110, Savo Varpinė – 7,8/8980. Vytauto Sinicos kanalo, kuris vadinasi ProPatria, žiūrovų skaičius nedidelis, tik 3500, bet padidėjimas per mėn. didžiausias – 58,4%! Čia įvardinti 6 kanalai turi 73 tūkst. prenumeratorių, o nesisteminės žiniasklaidos kanalų yra daugiau – tai ir Dovydas Norkūnas su 7780, ir Artūras Orlauskas 21900, visų neįmanoma suskaičiuot, daugiau kaip 100000 ir svarbiausia, kad augame toliau. Džiugu.
Tai čia jutūbėje. O kur dar respublika.lt,  tiesos.lt, komentaras.lt, seimusajudis.lt
Dalinkitės su saviškiais! Kartu mes atsilaikysim prieš konservatliberastų valdžią!

manau       2021-03-27 17:03

manau, kad tai yra gana idomus pasiulymas. zinoma, tai tik teoriniai isvedziojimai, nes jeigu butu buves noras, tie neva patrijotiskai nusiteike konservatoriai ta butu padare jau seniai, o kai kurie gal net ir ankstesneje kadencijoje. bet nesinori del kazkokios idejos (tegu ir grazios ir teisingos) rizikuoti elementariu gerbuviu. o pasiulymas teoriskai yra idomus todel, kad norertusi pamtyti, kas pretenduotu i valdanciaja koalicija pasitraukus keletui konservatoriu. ir ka siulytu ar reikalautu uz tai. juk mielai parsiduosianciu butu nemazai- ir darbo partija ir socdemai ir kazkiek misrunu. butu idomu tiesiog savo pazinimui. nes tikrai atrodo, kad net ir pasitraukus keletui konservatoriu, valdantieji savo koalicija issaugotu. bet cia tik pasvarstymai, nes ir to nebus

Prašalietis       2021-03-27 16:47

Eurosojūzo sudėtyje plūduriuojančio lansberginio durnių laivo tragikomedija slypi ne kokiose Stambulo konvencijose ir visokiose LGGRTC “politinėse” peripetijose, kaip įvykius ir supantį pasaulį “supranta” tokie viešai besireiškiantys “profesoriai” kaip Radžvilas. Tik tokiems “patriotiniams profesoriams” yra nesuvokiamas dalykas, kad šiame, o ne aname pasaulyje “... šliaužiančio konstitucinio perversmo keliu įtvirtinti totalitarinę neokomunizmo ideologiją grindžiamą politinę santvarką” būtina sąlyga yra komunistų apsiginklavusių komunistine ideologija buvimas. Komunistai kaip žmogiškos būtybės turi turėti vardus ir pavardes, kurių, aišku” pseudoprofesorius Radžvilas “dėl mokslinių sumetimų” išduoti “nenori”. Na ir Radžvilo nusiprofesoriavimo straipsnelyje viršūnė yra Europos Tarybos paruoštoje, progresyvioje, šiuolainėje, visokias demokratines teise apginančioje Stambulo konvencijoje, kurios ruošime nebuvo Rusijos nė kvapo, pamatyti “Lietuvos link sėlinančią ir ant pečių Lietuvos valstybingumui grėsmę nešančią” Rusiją. Dar juokingiau yra matyti tokio išsivaikščiojusio kaimo sudegusio tarybinių laikų kluono “patriotinio” teatro prasigėrusių artistų lygio “supratimo akademinę-profesorinę” publiką po Seimo rinkimų pasirodymo bandančią save pavadinti “valstybininkais”...

klausimas >> Taip..       2021-03-27 14:39

ar sorosofilas gali but valstybininku?

Taip - mizantropas kubilius - valstybininkas       2021-03-27 9:56

rusijos valstybininkas - viską daro pagal rusijos modelį

A.Kubilius       2021-03-27 9:44

aršus valstybinininkas.Reikia tikros krikščioniškos frakcijos.Krikščionių demokratų frakcijos.Niekas kitas nepadės.

nepavyks, žydų frakcija stipresnė       2021-03-27 8:18

TS žydų frakcija:
- landsbergiai
- kubilius
- anušauskas
- rastauskienė su degutiene
- zingeris ir t.t.
——-
vienu žodžiu - pizdec Lietuvėliai
(kas sutiko 1940 m. raudonąją armiją su gėlėmis, kas dominavo NKVD, valdžioje?)

Heiders       2021-03-26 23:38

Ech tu radzvilai radzvilai….  o dar sajudietis….

StasySG       2021-03-26 22:46

Pačiu laiku pasakytas tiesos žodis.

Ne tas scenarijus       2021-03-26 21:27

Visgi siūlymas bent keliems valstybiškai mąstantiems TS-LKD nariams pasitraukti iš koalicijos ir taip ją suardyti - nevalstybiškas. Valdžią tokiu atveju perimtų ne NS, o to paties sukirpimo ainiolėliai, kurie, vargu, ar autoriui prie dūšios. Tautos susipriešinimas tik didėtų. Išeitų, kad patys to nenorėdami, “mesijiškąjį” motulės Rusijos apetitą tik gerintume. Tuo pačiu priartintume ir tą dieną X.

Dzeikas       2021-03-26 19:39

O jei rimtai tai turiu pastabu Radzvilui ne is esmes, o del terminologijos.
Stai saka “isgelbeti Kovo 11 Lietuva , taip tycia dar yra prosvaisciu nes Azubalis pasirase ant A. Jakubausko.
Tai , ponuli, cia ir yra Kovo 11 Lietuva. Jos gelbeti nereikia, susidorojimas su Adu Jakubausku yra tos Lietuvos veikimo vagoje, modus vivendi ir modus operandi.
Na pamenate, prasidejo sajudinis kipezas, be rimtu zmoniu ten pristojo visokiu kvailiuku-idealistu. Masofke, taip sakant. Be jos kaip suprantate joks spektaklis nesigaus ir bus ne spektaklis , o teatro miniatiura monologas. Todel tie kvailiukai idealistai buvo nesivengiami veikimo kastai.Kaip sudoziai ant oro filtro automobilyje.
Taciau kai viskas nusitovejo , pirkiai padaryti ir kortos atidengtos , suodzius atejo laikas ismesti lauk kartu su oro filtru.
Kodel “Kovo 11 Lietuva” susidoroja su pasaliniais svetimkuniais kurie save turi izulumo laikyti kazkuo? Todel, kad jeigu po 1991m rugpjucio putco “tarybu valdzios atstatymo komitetu” nariai nebuvo sugaudyti ir pakarti miestu aikstese, tai reiskia tu komitetu nariai ir buvo “Kovo 11 lietuviai”. Ir jeigu isdaviku , kalbant normalia, o ne Orwello “naujakalbe”, tada niekas nenubaude, tai reiskia kad bus nubausti tie , kurie turejo tai padaryti. A. Jakubauskas - vienas is ju. Manau bus ir daugiau. Dristu speti, jeigu a.a. Patackas nebutu mires sava mirtimi, jam tektu padeti. Nes jis ne “kovo 11 lietuvis”.
Beje paraleliu galite rasti ir su TSRS. Ten iskaba “proletarine ir darbo valstietijos valstybe” galiojo panasiai 10-15metu. Tiek galiojo, kad NKVD sakykim per eilini valyma suarestavusi pagal skunda koki darbininka pamate to sakykime ikonine biografija koks dideles gamyklos Ptereburge darbininkas 3 kartoje, labai daznai paleisdavo vien del to - darbininkas buvo laikomas a priori negalis buti Sovietijos priesu. Tokios praktikos buvo laikomasi iki 1930-34mm. Veliau kaukes buvo numestos ir NKVD visiskai nerupedavo jusu socialine kilme - uz poliarinio rato tiesti gelezinkelio amzinajame isale siunte tiek aristokratus, tiek saltkalvius.
Panasus procesai vyksta ir Lietuvoje. Nutarta palaukti kol partizanaiar kokie rysininkai anapilin iseis, o jau po to visokius veliavu laikytojus 1988-90mm kipezo metu ar TV boksto gynejus bus galima kaip vartyt kaip skudurines onutes.
Nustokite jus gaudyti kaifa nuo zo “Lietuva” irpamatysite musu visuomene ir jos desnius TOKIUS KOKIE JIE YRA, o ne tokius kokius jus norite matyti.

Dzeikas)))))       2021-03-26 19:17

Prezidentas Nuomuonei:
- As jau zinot toks zmogus, niekada nei pries, nei uz. Zinote, tas taip painu, taip tolima nuo banko reikalu. Jus skaiciais. Skaiciais ir dol…eurais kalbekite. Butu aiskiau.

>hmm..        2021-03-26 19:15

“Nesupratau, kodel profesorius nusitaike butent i TS, o ne koalicijos partnerius = Laisves oartija?..”
Tai ko gi čia nesuprasti. Laisvės partija yra jau visiškai atvirai antivalstybinė partija pačia savo esme. O TS visgi gal ir išlikę padoresnių žmonių.

gerai Azubalis parase..       2021-03-26 18:59

paklausiau Azubalio mineto Nikzentaicio Istorijos instituto filosofo Voldemaro Klumbio retorikos. Daug empatijos ismekeno 25000 stribu palikuonims - kaip gi jiems varkseliams jaustis! Argi tie privlo jausti kalte?..

arba stai kokia kgb dukte, tarkim, tapus Seimo pirmininke, kuriai prieinamos valstybes paslapys?.. kaip jai jaustis? ypac po to kai KGB pulkininkas Putinas taip maloniai pirmakart pasveikino Lietuva po siu seimo rinkimu?.. 
O gal laiks atsistatydint Nikzentaiciui? Ar ne per daznai jo kolegos vazzneja i Maskva komandiruotem?.

ViktCaras       2021-03-26 18:55

Nuuu, musu Dzarba Пarcija yrgi mėlaй prysijunktu i kaalycыja,
bяt uš taй narečau gavti Ikanomykas Minystra porтфeli.

sosaldomkratas       2021-03-26 18:44

valioooooo, nu pagaleu išmušė ir mūsų laimės valanda - vos tik kancervatorius paliktų ackalūnai, mias jau būtume pasiruošę praskėsti kojeles darbui kojalicijoje.
mias, sosaldomkratai, mėgstame parsidavinėti ir galime gulėti su belekuo.
nu, išeis į valdančiūjū kokie 7 ar 8 koncervėliai, nu ykurs frakcijėlę ir ką?
o mias actatysim, užlopysim kojalicijos spragą dešimče šiknų.
i už tai dą gausim postų seime ir portvelių vyriausybybėje.

Raimundas       2021-03-26 18:39

Budeliai turi apsispręsti ir nebekirsti galvų. Profesoriau, jei ir toliau vartysite mintis apie mankurtų dorą, tai NS nukraujuos mirtinai.  Suprantu, kad sofa yra patogus baldas, bet revoliucijos nevyksta nuo sofos. Gal aš ir radikalas, bet politiką išmanau geriau. Gerbiu minties galią tik tada, kai ji suponuoja veiksmą. Kitaip tai yra tik perdimas į vandenį.

Nuomonė       2021-03-26 18:31

Labai liūdna tiesa. Norisi tikėti, kas susidorojimo su gerb.A.Jakubausku nepalaikys Seimo dauguma. taip pat galvoju, kad ir Prezidentas nepalaikytų tokių nemotyvuotų išpuolių, kuriais dabar užsiima Seimo pirmininkė ir jos sukurta taip vadinama komisija.

hmm..       2021-03-26 18:23

tai kad uz Stambulo konvencija nubalsavo tik vienas is TS… ir tas Maldeikienes infiltruotas sunelis Matas. Nesupratau, kodel profesorius nusitaike butent i TS, o ne koalicijos partnerius = Laisves oartija?..


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.