Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Vytautas Matulevičius kalbina Karolį Venckų

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 13 d. 7:59

9     

    

Vytautas Matulevičius kalbina Karolį Venckų

Jūsų dėmesiui siūlome Vytauto Matulevičiaus interviu su Karoliu Venckumi.

Išvykęs iš Lietuvos kartu su mama buvusia teisėja ir Seimo nare Neringa Venckiene į Jungtines Amerikos Valstijas dar būdamas vaikas, dabar Karolis jau suaugęs vyras. Iš arti matęs ir visa širdimi išgyvenęs Klonio tragediją jis tapo motinos bendražygiu kovoje už teisingumą.

Apie šeimą ištikusią negandą, bylą, mamą, Deimantę, Ameriką siaubiančius protestus ir laisvą žodį, kuriuo jis tiki.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-06-15 8:00

atsakymas vis tiek yra 2020-06-15 1:17 > Jus pilnai galėtumėte pabandyti kelnes užsimauti per galva ? tada kontekstas tos istorijos vėl taptų naujas , o tuos pačius dalykus galima būtu išplėsti iki begalybės .. ir naujai pervadinti suteikiant jiems trūkstamo dėmesio visuomenėje . Idėja :  siūlau nustoti gaudyti pavienius pedofilus Lietuvoje ir imti ieškoti tarptautinio pedofilu tinklui priklausančios bazės .. na panašiai kaip Antaviliuose riogsojęs CŽV ..atbuline data . Su tokiais užmojais ka nors surasti Jūsų sėkmės balas būtu gana didelis .smile)))

atsakymas vis tiek yra       2020-06-15 1:17

Tos visos pastangos ne šiaip sau kaip žirniai į sieną atsimuša. Tam turi būti labai rimta priežastis. Neįmanoma niekaip pateisinti to ką Lietuvos valstybės vardu kalbantieji padarė ir dar padarys šioje istorijoje, bet man jau seniai susidaro įspūdis, kad jie taip elgiasi ne iš gero gyvenimo, o todėl, kad yra spaudžiami kažkurių sąjungininkų.
Prisiminus Fanios Brancovskajos istoriją, kurią ne be pagrindo įtaria dalyvavus Kaniūkų žūdynėse, iškyla asociacijos. Tada Lietuva buvo užsisakiusi išminavimo laivus Jungtinėje Karalystėje. Ir kai Lietuvos prokurorai jau norėjo apklausti F.Brancovskąją, atskriejo piktas įspėjimas iš tuomečio JK ministro pirmininko Robinsono, kad jei bus apklausiama Brancovskaja, tai JK sustabdys laivų įsigijimo sandorį. Tikriausiai nereikia priminti, kad po to Brancovskaja ne tik, kad nebuvo apklausta, tai dar ir Grybauskaitė ją apdovanojo Vasario 16d proga beveik po dešimtmečio. Lietuvoje istorija kol kas tuo ir užsibaigė, nors Lenkija savo tyrimą lygtai tęsia, nes keli nužudytieji buvo prieškarinės Lenkijos pliečiais.
Negaliu net pretenduoti į bent kiek apčiuopiamą tiesą, tačiau kai kas to meto Lietuvos užsienio politikos aktualijose būtent Garliavos skandalo pradžios laikotarpiu atrodo itin keistai ir gali kažką reikšti.
Jeigu pamenate, per 2009-2010m. krizę Švedija paprašė Lietuvos sugrąžinti kaip paramą Lietuvai padovanotą amuniciją. Nepamenu keistesnio prašymo naujausių laikų Europos istorijoje. Neva tie sviediniai pasirodė reikalingesniais Švedijos kariuomenei, tačiau tada Švedija iki pat Krymo aneksijos kasmet vis labiau nusiginkluodavo, mažino kariuomenę ir pratybų skaičių. O čia staiga amunicijos jau prireikė. Dėl tokio prašymo pasaulyje vieni labai stebėjosi, kiti juokėsi, dar kai kas piktinosi.
Šioje vietoje, kartu su Švedijos bankų Lietuvoje vykdyta kreditavimo politika, kuri didžia dalimi ir sukėlė ekonominę krizę, galėjo būti tas spaudimas Lietuvai. Tada ir pirmose Lietuvoje seksualinių mažumų eitynėse Švedijos ministrė-lesbietė dalyvavo nešina tarptautiniu seksualiai išnaudotų vaikų simboliu - pliušiniu meškiuku, kuris kažkodėl buvo paskelbtas ir tų metų eitynių simboliu. Tikrai ne šiaip sau tokie sutapimai, nors, žinoma, jie gali būti ir nesusiję būtent su Garliavos įvykiais.
Šiais pavyzdžiais norėjau pasakyti, kad reikia ieškoti platesnio konteksto, nes čia turėtų būti daugiau nei pedofilija. Tada ir kažkokie atsakymai atsirastų, taptų aiškiau kaip veikti efektyviau. Nes dabar tie “žirniai į sieną” tikrai tik neviltį ir apatiją varo.
Ne ką mažiau keistas ir Kremliaus elgesys, kuris nei karto nebandė pasinaudoti Garliavos skandalu. Tam irgi turėtų būti kažkoks logiškas paaiškinimas.
Na o pabaigai norėčiau perduoti linkėjimus pačiam tikriausiam kontoriniam bobikui, kuris ryte mane išvadins tokiu. Pastebėjau, kad yra toks personažas komentaruose, kuris vis bando mesti šešėlį bet kam, kas bando pateikti nors kiek įtikinamesnę įvykių versiją platesniame kontekste. Nors ir straipsnis ne pats naujausias, bet kontorinis bobikas sugeba pamatyti komentarą, nes portalas, o ypač straipsniai šia tema, yra stebimi 24/7.

O/G       2020-06-14 19:16

Karolis yra dvasiškai stiprus kaip ir Neringa. Sėkmės jums. Tiesa vistiek išaiškės.

Algis       2020-06-14 9:31

Ateis laikas(jau greit) ir viskas atsistos į savo vėžias. Bus įvardinta kas yra kas ir tai bus tiesa.

stasys        2020-06-14 6:52

Reikėjo iš anksto pranešti apie busimos laidos turinį yra klausimu į kuriuos reikėtu gauti atsakimus . Kolį jau Matulevičius vėl grįžo į eterį .. griekas butu tuo nepasinaudoti .

Ema       2020-06-14 6:21

O aš turiu viltį matyti Karolį Lietuvoje, gal negreitai, bet tikiuosi. Bandau įsivaizduti, kaip būtų susiklostęs jo gyvenimas, jeigu nebūtų mama jo pasiėmusi Amerikon, juk, kiek girdėjau, jam ir nuotoliniu būdu baigti mokslo metų neleido, ir visokios šalaševičiūtės ar kaip jos ten buvo “susirūpinę” jo padėtim po išvykimo… Gerai, kad Karolis sugeba nepasiduoti piktumui, bent įžvelgti šito iš jo viešų pasisakymų nepavyksta. Gerai, kad jis bendrauja su Lietuvos žmonėmis, man labai smagu jo klausytis, džiaugiasi širdis, kad yra tokių jaunuolių, nors jie fiziškai ir nepriklauso Lietuvai, sėkmės Karoliui kuo didžiausios ♥

Laida puiki       2020-06-13 21:16

Sekmes Karoliui. Stiprybes.

ka tik isklausiau interviu       2020-06-13 16:48

ir noriu palinketi Karoliui sekmes studijose. Labai dziugi naujiena. Nors ir labai gaila, kad Lietuva praranda toki jaunima, bet neisivaizduoju Karolio Lietuvoje. Manau, kad cia jis butu suzlugdytas tu paciu, kurie sukurpe sitiek bylu jo Mamai, tu paciu, kurie valstybes vardu terorizuoja jo seima, ypac senelius, paskelbtus pedofilais. Lietuvoje, deja, niekas nepasikeite. O kol nepasikeis is esmes, Karoliui paprasciausiai butu pavojinga sugrizti.
Taip pat dekoju Vytautui uz interviu, uz kitas laidas, kuriose jam prioritetas visada yra Tiesa. Vytautas yra vienas is nedaugelio zurnalistu, kuris neparsiduoda ir kurio sistemai nepavyksta ibauginti. Sekmes ir saugumo jums abiems.

LIMKIM,       2020-06-13 15:19

Karoli, tapti puikiu teisininku.Tai tavo kelias..


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Elitizmas

Nida Vasiliauskaitė „galimybių pase“ nei rūšiavimo, nei diskriminacijos nematantiems aktyvistams: nesiskųskite, jei ir jums pasiūlys prisitaikyti

Apie Šeimos gynimo maršą išsamiai: Kęstutis Skrebys kalbina Artūrą Orlauską

Kas šiandien išduoda Tėvynę? Dovilo Petkaus pokalbis su Vilhelmu Čepinskiu

Sekmadieniai su Fulton Sheen: patriotizmas

Arnoldo Taujansko ir advokato dr. Antano Bartusevičiaus kreipimasis į Advokatų tarybą ir jos pirmininką

Dovydas Norkūnas: Kaip aš tapau „antivakseriu“, arba Kodėl kyla ir klausimų, kurių nevalia klausti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kodėl ES įteisina vabzdieną?

Nida Vasiliauskaitė apie vadinamąjį „galimybių pasą“: tai – ne sveikatos rodiklis, o lojalumo šitai politikai ženklas

Geroji Naujiena: Pasilikime Jo meilėje! Kad duotume vaisių ir jie išliktų

Rasa Čepaitienė. Monografijos rašymo stadijos

Londone garbaus amžiaus pastorius 24 valandoms buvo sulaikytas policijos dėl neva homofobiškų žodžių

Žuvelė. Kun. Arnoldas Valkauskas kalbasi su prof. dr. Andriumi Macu: apie šeimą, vertybes ir dvasinę reanimaciją

Nida Vasiliauskaitė. Kaip į šitą žemiausio lygio manipuliaciją turėtų reaguoti išties turintis nors kiek padorumo ir proto?

Emilija Latėnaitė. Tikiu ir tikiuosi, kad žmonės apgins savo ir kitų orumą atsisakydami „galimybių“ paso

Kun. Robertas Grigas. Jei skelbiesi „kataliku politiku“, Katalikų Bažnyčios mokymas moralės, politikos, socialiniais klausimais tave įpareigoja

R. Aušrotas. JK Žmogaus teisių ir lygybės komisija: teismai turi ginti ir iš religinių įsitikinimų kylantį požiūrį į homoseksualumą. Ką pasakytų LGKT?

Liudvikas Jakimavičius apie Vytauto Landsbergio paradoksą

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.