Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Vygantas Malinauskas. Valdantieji liberalai siekia valstybės institucijas paversti LGBT ideologijos įgyvendinimo Lietuvoje įrankiais

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 18 d. 0:02

14     

    

Vygantas Malinauskas. Valdantieji liberalai siekia valstybės institucijas paversti LGBT ideologijos įgyvendinimo Lietuvoje įrankiais

Valdantieji liberalai nuosekliai stengiasi į svarbiausias valstybės institucijas, skirtas žmogaus teisių gynimui, susodinti LGBT aktyvistus. Tokiu būdu sukuriant prielaidas radikalizuoti svarbias valstybės institucijas ir jas paversti LGBT ideologijos įgyvendinimo Lietuvoje įrankiais.

Teisingumo ministerijai vadovauti pavesta E. Dobrovolskai, kurios kaip teisininkės specializacija buvo translyčių interesų atstovavimas teismuose. Vadovavimas Seimo Žmogaus teisių komitetui patikėtas „profesionaliam gėjui“ T. V. Raskevičiui, į Konstitucinio Teismo teisėjus siūlomas LGBT interesus atstovaujantis prof. V. Mizaras. Ir dabar naujausias teikimas – į Lygių galimybių kontrolieriaus poziciją teikiama B. Sabatauskaitė, iki šiol vadovavusi radikaliam „Lietuvos žmogaus teisių centrui“, kurio veikla buvo orientuota ne į žmogaus teisių taip, kaip jos suprantamos Visuotinėje Žmogaus Teisių deklaracijoje, gynimą, bet į privačių LGBT interesų pavertimą privalomomis „žmogaus teisėmis“.

B. Sabatauskaitės vadovaujamas centras nuosekliai lobina Stambulo konvenciją, vienalyčių partnerystę ir kitus radikalius projektus, neigiančius prigimtinį lyčių papildomumą. Jau kuris laikas Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba nustojo būti tik žmogaus teises saugančia institucija. Jai yra patikėtos švietimo bei ekspertinės funkcijos. Iš esmės ji jau yra tapusi gender ideologijos įgyvendinimo instrumentu Lietuvoje, kuris ne tik lobina Seimo narius, bet ir ruošia metodines medžiagas švietimo įstaigoms, ragindamas jas vadovautis kitokia nei Lietuvos įstatymuose įtvirtinta šeimos samprata.

Šiuo metu Seimui yra pateiktas Lygių galimybių įstatymo projektas, rengtas Lygių galimybių kontrolieriaus įstaigos specialistų, kuriame siūloma atsisakyti vis dar galiojančios nuostatos, kad Lygių galimybių įstatymo nuostatos netaikomos šeimos ir privataus gyvenimo srityse. Kitaip tariant, siūloma atverti duris Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos „specialistams“ domėtis jūsų šeimos gyvenimu ir padėti jį „teisingai“ gyventi. Ir visa tai daroma už mokesčių mokėtojų pinigus.

B. Sabatauskaitės paskyrimas LGBT aktyvistams suteiktų dar vieną įrankį, finansuojamą mokesčių mokėtojų prinigais, Lietuvoje įgyvendinti jų ideologiją bei teisiškai persekioti kitaminčius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2021-03-20 0:13

Bažnyčių vadovai turi gerą progą aiškiai parodyti, kad stovi tiesos ir dorovės pusėje kartu su tauta. Žinoma, ir visi kiti turim apsispręsti - priimsim iššūkį ar nulenksim galvas.

stasys       2021-03-19 7:06

Gal autorius bijo jog visų tų kėdžių stumdimo rezultatų taps LGBT bendruomenės teisė pas jį namuose lankytis ir tikrinti kaip laikomasi tu lygių galimybių už uždarų durų ? Laimėjo Seime liberalios jėgos , būk malonus susitaikyti jog bus pokiciu liberalais .. Gal kitą kartą opozicinės partijos nekalbes nesąmonių per Seimo rinkimus o jų programos vaikščios kojomis po žeme o ne skrajos padangemis .

Lenino darbų tęsėjai        2021-03-18 21:46

Lenino dekretai (1917 m. gruodžio 19 d.) „Dėl santuokos panaikinimo“ ir „Dėl bausmės už homoseksualizmą panaikinimo“ .

elfas       2021-03-18 17:41

Na, Vytautas Raskevicius vieniems zurnalistams gyres palikes savo dura, kitiems sunu augint “dviem moterims”. Kas nori, suprato, kad lesbems, kas nori suprato, kad zmonai ar sugyventinei su mociute. Tad kur igijo ta “profesija”, jei ne Soros su sunum Aleksandru privaciam propagandos univere, vardu CENTRINIS EUROPOS UNIVERSITETAS?..

Ar nerektu, sakau, visiems Lietuvs vyrams panasiai pasiskelbt “profesionaliais gejais”, kad taptu “dauguma”, tikraisiai zmonemis, o tadaimtis ginti “mazumu” - heteroseksualu teises?..

Beje, jei Dobrovolska savo istatymu siekia, kad neva visos mazumos pasijustu saugios, tai kazin ar saugiau pasijuto mazlietuvai, zemaiciai, suduviai, dzukai, kalnieciai ar viengungiai? smile

Dėsniai.       2021-03-18 17:25

    Virusai mutuoja. Mutuoja ir žmonės. Kuo toliau - tuo daugiau tų mutacijų, tuo sparčiau visi skuba į finišo tiesiąją. Kiek civilizacijų iki mūsų yra išnykę? Ir mes išnyksim,  kaip dūmas, neblaškomas vėjo…

Genocidas       2021-03-18 13:46

Pagal masmedija, influencerius ir komentatorius, lyties tapatumo problemos, transgenderizmas, nevaisingumas ir panašios bėdos išskirtinai būdingos tik baltųjų rasei ?!!
Kažko panašaus iš Kinijos, Indijos, Afrikos ar arabų kraštų nesigirdi.
Apie gyvūnų, ir ypač žmogbeždžionių atatinkamus nukrypimus nuo “XX” ir “XY” taip pat nesigirdi.
Ar tokia informacija tendencingai (specialiai) nutylima, slepiama, iškraipoma…, ar su baltaisiais tikrai kažkas labai negerai. Ir labai tikėtina, kad tas NEGERUMAS, yra sukurtas ir platinamas su genocidiniu tikslu (baltųjų sunaikinimui).
Visapusiškas baltųjų rasės polinkis į “vienvaikes” šeimas ir “rasinis baltųjų ištižimas” irgi prie to pačio.
——-
Kada mokslo korifiejai, žiniasklaidos bokštai ir pikantiškų naujienų mėgėjai pažers iš gausybės rago…

Ehrmantraut       2021-03-18 13:42

pašlemėkai jau krapšto gerbiamą A.Jakubauską iš LGGRTC vadovo kėdės. matyt irg statys kokį “teisingai” suprantantį istoriją.

Tomas       2021-03-18 10:33

Vytautai Didysis kelkis iš viduramžių ir vesk mus į naują žalgirį.

Kis       2021-03-18 9:58

negi Sabatauskaite-Sabatausko dukra?Stai kodel Sabatauskas taip pamilo gejus ir ju partija?

Manau       2021-03-18 9:20

Viena iseitis-boikotuot ir neleist vaiku i mokyklas…nes ten manyciau bus zalojamos vaiku sielos..

Čia klausimas,       2021-03-18 8:55

kiek valstybė atsilaikys prieš tarptautinį korporacijų,globalistų puolimą,kurie LGBT naudoja kaip skydą.Čia šalies suverenumo klausimas.

Agnė       2021-03-18 6:47

Nu jau Čmilytė, seimo pirmin. rolėjė pasirodys taip ”puikiai”, kad net Pranckiečiui bus pavydu.

Filosofija       2021-03-18 4:17

Galvoju, kaip čia DREBINANČIAI pradėti.
Hmm…
Gal, mėmės filosofai, o gal dar “riebiau”...
Pabandysiu be emocijų (gal pavyks).
Kokias temas ir aktualijas narsto, gliaudo tie…
- Socialinės temos (apytiksliai kasdienė buitis).
- Istorija - politika… ir kaip nors pritempiama iki visuomeninės sąrangos.
- Dar ekonomika ir materialinis gerbūvis (teisingumas)...
- Kai kas, kai kada dar paliečia religiją, bet tik iš socialinės, o ne ezoterinės ar kvantinės fizikos pusės.
Štai ir visi proto bokštų perliukai…
Dabartinis pasaulis, bent Vakarų pasaulis tai tikrai, malasi primesto genderizmo žabangose. Sparčiu tempu formuojasi savos “pusės”- “pažangieji” ir “lūzeriai”.
Taigi, du keliai.
“Pažangieji”, mano supratimu, yra įrankiai… Ir šia tema, jau abi pusės nemažai pasisakė. Į vertinimus nesileisiu, nes man kur kas labiau rūpi tradicionalistų sąmonės reikalai.
——-
Tradicinių pažiūrų šalininkai turi du kelius.
1) Klasikinis būdas - prešintis (net kraštutinėm priemonėm).
2) Susitaikyti su agresyviu smegenų šturmu, pagal principą - kaip bus taip (nieko jau čia nepadarysi).
——-
Dalis tradicionalistų piktinasi smegenų praplovimu ypač jaunimui.
Ar gali taip būti, kad žmonija turi “prasirgti” genderizmu* kaip kokia “vaikiška” liga…, taip formuojamas imunitetas. Šiuo atveju imunitetas KAM ?
> Ko jausmai nepatyrė, to protas nesupras…
> Mama vaikui aiškina: “neliesk karšto puodo - nudegsi”... Vaikui tai, NESUVOKIAMA ! Bet kartą nudegus -... pamoka lieka visam gyvenimui…
> Kol berniukai užauga į vyrus, jie karstydamiesi medžiais pažįsta pasaulį... o neretai susižeidžia, ar net žūva. Jeigu (kaip nors visgi) uždraustume karstytis medžiais, taip apsaugodami nuo skaudžių pasėkmių, užaugintume sveikesnę bet tuo pačiu ir “žioplesnę” jaunąją kartą. Skaudžios pasėkmės vieniems, tarsi mokestis už sėkmę kitiem likusiem.
Ar moralu, ar etiška, ar humaniška lyginti (gretinti) nagrinėjant dabarties pasaulio (primestinę) sumaištį.
Daug žmonių abejingi daugumai visuomenės problemų, vien todėl kad nepajėgūs suvokti realaus problemų mąsto ir jų pasėkmių. Jeigu juos apsaugosime nuo “skersvėjų”, ar jie vėliau tuom džiaugsis, ar taip ir liks nesuvokę visokių “už” ir “prieš”? Ar bus iššvaityta daug energijos abejotinos svarbos rezultatui? O ar suprantantieji turi visokeriopą teisę likti nuošalėje?! Ar už abejingumą “šiandien” neteks skaudžiai mokėti” rytoj” ?!!
Jeigu eksperimentas apimtų nereikšmingą ir negausų žmonių kiekį, pav. išbandant naujus vaistus, ar kitonišką gyvenimo būdą (arba kaip filme* “Eksperimentas”), visą negatyvą būtų galima vėliau nurašyti ant mokslinio pasaulio pažinimo. Bet čia apimtys gerokai pranokstančios tautų, rasių, žemynų ribas. Čia ryzikingai “žaidžiama” su genetiniu žmonių paveldu, ypač baltosios rasės !! Baltieji NAIKINAMI(!!!) visokiais pavidalais:
1. Baltųjų rasė nyksta (naikinama), kai kitos rasės bujoja. Tai genocidas.
2. Afrikos juodaodžiai masiškai perkeliami į Europą - rasių maišymas.
3. JAV gėda būti baltuoju. PAR ryški tendencija į baltuosius negrus. Tai veda prie visapusiško baltųjų žlugdymo…
4. Šeimų nevaisingumas plinta (hmm) išskirtinai tarp baltųjų.
5. JAV, PAR, o tendencija ir Europoje baltuosius įstumti į psichologinį akligatvį. Panašu, kad vokiečiai jau “sulaužyti”...
Senovės romėnai klausdavo : “kam tai naudinga?”.
.
Taigi, kam tai naudinga?!!
.
Kitas labai svarbus klausimas - kodėl baltieji vos ne per dieną tapo abejingi savo likimui?!! Tarsi apsivalgę durnaropių. Maisto priedai E… Ar jie, jų gausa jau tokia nekalta?!! Visur higiena, šaldytuvai ir pan. civilizacijos išradimai, o be konservantų niekaip. Per visas masmedijas ištisą parą mums smegenis influencina su visokiom normom, standartais, reikalavimais ir kitokiom “gėrybėm”. Chloras, floras ir gaivus oras nuo dantų iki antro galo…
Kaip organizme įsisavinti visokie E, ir paveikti 5G elektromagnetinės moduliuotės signalų galutiniame variante įtakos mūsų valią, (ne)norus, troškimus ir sveiką mąstymą?!!
O kaip su RYŽTU, SAVIVERTE, SAVIRAIŠKA…? Kur dingo mūsų išgyvenimo instinktai?
——-
Tai tik dalis klausimų filosofams, mokslininkams ir tokiems save vadinančiais influenceriais, liaudiškai - šudmaliais.
——-
Kaip mane užkniso tuščias garo nuleidinėjimas.

Buvęs ambasadorius viešai už LGBT (ten pat fb)       2021-03-18 2:10

1. Vytautas Ališauskas Vygantui Malinauskui: Tokia keistoka situacija pasidaro - jei nepripažįstam teisės skirti tokio pobūdžio asmenų, tai kuo grįstume teisę skirti priešingus?
2. Vygantas Malinauskas Vytautui Ališauskui: Tikrai keistoka pastaba. Galvojau, kad pakankamai aišku, jog postas ne apie teisę skirti…
3. Vytautas Ališauskas Vygantui Malinauskui: O apie ką? Jei apie tai, kad nepatinka kandidatūros, tai ok. Tiesiog atrodo skairant kitaip.
4. Vygantas Malinauskas Vytautui Ališauskui: Apie tai, kad kandidatūras vienija “specialūs interesai” ir apie tai, kad tam tikrai ideologijai pajungiamos svarbios valstybės institucijos.
—————————————————————-
Buvusio ambasadoriaus VA viešas, daugkartinis partnerystės ir LGBT palaikymas nesuderinamas su Lietuvos Vyskupų Konferencijos pozicija.
Svarbiausiai, kas toliau? Nieko?


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.