Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Vidas Rachlevičius. Raudonasis gaivalas sugrįžo

Tiesos.lt siūlo   2020 m. birželio 10 d. 2:08

60     

    

Vidas Rachlevičius. Raudonasis gaivalas sugrįžo

DELFI.lt

Birželio 3 d. Lietuvoje įvyko du įvykiai. Juos skiria nemažas laiko tarpsnis, bet jie yra susiję.

1988-ųjų birželio 3-oji yra Sąjūdžio gimtadienis, tada susikūrė jo iniciatyvinė grupė. Visa šalis pakilo į kovą su sovietų režimu ir nušlavė jį. Komunistų partija buvo uždrausta. Atrodė, kad Lietuvai nereikia jokių vakcinų nuo raudonojo maro, nes šalis, kuri patyrė terorą, nuosavybės konfiskaciją, masinius trėmimus, kurios vyrai ir moterys pokarį nelygioje kovoje kovėsi miškuose, turi 100 proc. imunitetą, kuris bus perduodamas iš kartos į kartą.

Ir štai 2020-ųjų birželio 3-oji. Tądien „Facebook“ aptikau skelbimą, kad raudonais kūjais ir pjautuvais besidabinanti „Antifa“ arba taip prisistatanti asmenų grupė Vilniaus Katedros aikštėje rengia mitingą, o po to ir eitynes prie JAV ambasados. Tai – JAV teroristine laikoma radikali kairiųjų organizacija, kurios herbe puikuojasi raudonos vėliavos. Leidimas mitingui buvo duotas ir į jį, kaip teigiama, susirinko apie 1 tūkst. žmonių. Jis įvyko ten pat, kur prieš tris dešimtmečius Lietuvos žmonės ryžtingai pasisakė už laisvę, ten, kur didelės drąsos dėka vietoj raudonų vėliavų su kūju ir pjautuvu pirmą kartą suplevėsavo Trispalvės.

Raudonasis gaivalas sugrįžo, o tiksliau – buvo importuotas, bet šįkart ne iš Rytų, o iš Vakarų. Būtent iš ten, į kur daugiau kaip prieš tris dešimtmečius visi veržėsi ir mintimis, ir kojomis. Jis sugrįžo mutavęs, užmaskuotas ir kitokia forma, bet esmė ir galutinis tikslas išliko tas pats – tironija.

Raudonieji visais laikais laukė sau parankių momentų ir naudojosi progomis, pakišdami po smūgiais nekaltus žmones. Ta „tradicija“ prasidėjo dar 1905 m. carinėje Rusijoje, kai bolševikai įsimaišė į taikią masinę darbininkų demonstraciją, išprovokavo kariuomenę ir tuomet žuvo beveik tūkstantis žmonių, keli tūkstančiai buvo sužeisti.

Šios taktikos laikomasi ir dabar. Tam pasitarnavo juodaodžio amerikiečio George‘o Floydo mirtis. Turbūt nei vienas civilizuotas žmogus negali pateisinti brutalaus policijos elgesio. Net ir teisėtiems policijos reikalavimams nepaklusęs užkietėjęs recidyvistas, o būtent toks ir buvo G. Floydas, kurio vienas iš paskutinių nusikaltimų – ginkluotas nėščios moters apiplėšimas jos namuose, nenusipelno būti uždusintas gatvėje, jis privalo stoti prieš teisimą. Kalbant futbolo terminais, kairiesiems radikalams tai buvo šimtaprocentinė proga ir jie ją išnaudojo.

Kas iš tiesų atsitiko? Apie tai Vakaruose viešai nekalbama, o Lietuvoje daugelis net nesuvokia tų įvykių giluminių priežasčių. Žvelgiant į esmę, tai Vakarų pasaulis gavo pirmą rimtą pamoką ir solidžią sąskaitą už tai, kad kažkada apsileido ir laiku nesustabdė šliaužiančio ideologinio perversmo – politinio korektiškumo.

Karingas feminizmas, atviras karas krikščionybei ir šeimai, iš piršto laužta statistika, pamintos elementarios mokslo tiesos, lytis – tik socialinis konstruktas ir yra 76 ar velniai žino kiek žmonių lyčių, nuolat perrašoma istorija. Tai savižudiška ideologija, kai žmonės negali net prasižioti, nes iškart bus apšaukti rasistais, seksistais, homofobais ir atleisti iš darbų.

Tai ideologija, kuomet atsilupėlis tinginys, parazituojantis mokesčių mokėtojų sąskaita, negali būti pavadintas tikruoju vardu ir negali būti „įžeistas“ – paragintas eiti dirbti: jei tai bus baltasis, būsi apšauktas fašistu, jei juodaodis – rasistu, o pats tikriausias durnius turi būti apšokinėtas ir apčiūčiuotas, nes jis yra „pažeidžiamas asmuo“.

Tačiau tai – tik politinio korektiškumo, kuris iš ekonominio marksizmo buvo paverstas kultūriniu, ledkalnio viršūnė. Tai yra totalitarinė ideologija, nepakenčianti kitaip mąstančių. Kai tai prasidėjo, niekas Vakaruose nesiėmė realių veiksmų, visi tik pasyviai stebėjo. Tai buvo tyli kapituliacija, o dabar – tylus ir nuolankus kolaboravimas. Dabar jau visai nesvarbu – ar tu baltasis, ar juodaodis, visi yra tokios pat aukos. Dabar toks pat procesas vyksta ir Lietuvoje.

Šįkart naujieji raudonieji sugrojo vienu iš efektyviausių politinio korektiškumo instrumentų. „Jauskite kaltę!“ – meinstryminė Vakarų žiniasklaida nuolat kala į galvas visai visuomenei ir jai primetamas stalininis kolektyvinės atsakomybės principas. Už viską, kas vyko nuo Antikos laikų iki dabar.

Kaip tai atrodo? Dabar nekalbu apie JAV. Praėjusį savaitgalį Londono centras vėl skendo smurte ir chaose. Nors šalyje jokių rasistinių ekscesų nebuvo, kairiųjų radikalų ir baltųjų bei juodaodžių liumpenų minios, prisidengdamos antirasistiniais šūkiais, siautėjo prie premjero rezidencijos, o vyriausybė bijojo išsižioti, nes supranta, kad sėdi ant parako statinės, todėl dėl viruso tik ragino laikytis saugaus atstumo.

Savaitgalį pasirodė nauji šūkiai, o juos vietoj antraščių naudojo ir kairioji žiniasklaida: „JK nėra nekalta!“ Po to Paryžius, Berlynas, Atėnai ir t.t. Viskas atsirito ir iki Vilniaus, kur, kaip teigia G. Soroso propagandistai ir žiniasklaidos antraštės, „...Lietuvoje taip pat yra problemų“. Taigi, viskas pagal tą pačią standartinę schemą – jauskitės kalti!

Internete nesunku rasti JAV juodaodžių amerikiečių pareiškimų, kurie yra pasipiktinę, kad baltieji žmonės verčiami klauptis ant kelių ir prašyti atleidimo už tai, ko jie nepadarė. Sveiko proto nepraradę juodaodžių bendruomenės nariai aiškino, kad jie nesutinka, jog per vieną naktį kriminaliniai nusikaltėliai būtų padaromi didvyriais, bet jų niekas neklausė.

Vienas iš ryškių tos beprotybės pavyzdžių – Kanados Piterboro miesto policijos viršininko Scotto Gilberto ir kelių jam pavaldžių kolegų poelgis. Kai jie prisiartino prie grupės „Black Lives Matter“ aktyvistų, kurie užsikorę ant memorialo karo aukoms šūkaliojo savo šūkius, „protestuotojai“ pareikalavo prisijungti prie jų ir klauptis ant kelių. Policijos vadas su keliais savo pavaldiniais taip ir padarė. Politinis korektiškumas ir juodasis rasizmas įgavo realių galių: nuo 1988 m. NBA komandos „Sacramento Kings“ arenos pranešėju dirbęs Grantas Napeartas turėjo išeiti iš darbo, nes „Twitter“ tinkle parašė „All Lives Matter“. Jis buvo apšauktas rasistu.

Bet grįžkime prie įvykių JAV. Visiškai natūralu, kad žmonės išėjo protestuoti prieš brutalų policijos elgesį.

Straipsnio tęsinį skaitykite DELFI.lt portale ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Žemyna       2020-06-13 23:24

O vanagaičių ir kuklianskyčių veiksmai nebuvo įžanga į tai - tik antraštėse kiti „budeliai” - „sisteminiai litofcai”...

Antifa en Marche       2020-06-11 20:51

Trump: Domestic terrorists have taken over Seattle, run by radical left democrats, of course. Seattle krito, o Vašingtonas? Dezi LRT su Komsomolkės TV mano, kad irgi kris, tiesa?

aha       2020-06-11 19:05

ne tik taburetę, - virvė ir muilas būtini

stasys        2020-06-11 17:37

Misha 2020-06-11 17:22 imkite taburete ir papasakokite kad netik Jus vienas žinotumėte . Na kas čia per mada į klausimą klausimu atsakinėti .. ?

Misha       2020-06-11 17:22

joooom ...
būti muulkiu Lietuvoje tampa madinga,
o būti mulkiu-rasistu – tobula lietuvybė...
Su tuo ir sveikinu p. VR ir visą jo kompaniją čia besiskeryčiojančią

P>S. Ar kas dar pamena kaip žuvo Vytautas Beresnevius, kaipo vyko tyrimas ir kuo jis baigėsi???
Buduliai jūs tautiniai buduliai…

Jules       2020-06-11 16:41

Atsipalaiduoti negalime, kol nebus išrinktas naujas USA Prezidentas ir nuverstas Trumpas. Dabar virusų pagalba, o nebe ideologijų, bus valdomi pasaulio runkelynai(daržovės), nes taip nusprendė Pasaulinė Vyriausybė, tiesa?

Life Site News       2020-06-11 16:05

https://mailchi.mp/lifesite/wow-trump-tweets-lifesites-abp-vigan-letter?e=7c3f9f9b55
Chaose, kuris pastarosiomis savaitėmis apėmė JAV, prezidentas Trumpas buvo puolamas. Tarp pagalbą pareiškusių asmenų yra arkivyskupas Carlo Maria Viganò, buvęs popiežiaus atstovas Jungtinėse Valstijose, išsiuntęs laišką prezidentui Trumpui. Šis laiškas atėjo sunkiausiu Amerikos istorijos metu ir Vigano aiškiai kalbėjo apie dvasinę kovą, su kuria susiduriame - mūšį, kurį jūs, mūsų skaitytojai ir rėmėjai, gerai suprantate.
Šį vakarą prezidentas Trumpas atsakė į Viganò laišką.
https://www.lifesitenews.com/news/trump-tweets-archbishop-viganos-open-letter-published-by-lifesitenews-i-hope-everyone…reads-it?utm_source=TrumpTweetMC1
Aiškus ženklas, kad jis supranta, su kuo susiduriame.
Akivaizdu, kad pagrindinė žiniasklaida nori, kad jaustumėtės vieniši savo įsitikinimais apie gyvenimą, tikėjimą, šeimą ir laisvę. Jie nori jus nutildyti ir cenzūruoti.
Bet tiesa yra ta, kad tu ne vienas. Jūs ir milijonai „LifeSite“ skaitytojų yra įrodymas, kad esate ne vieni. Arkivyskupas Viganò aptaria dvasinį mūšį, kuris siautėja šiais neramiais laikais, ir mes neturime bėgti iš mūšio - turim stovėti ir kovoti!
Mes prašome visų, kurie palaiko gyvenimą, šeimą ir laisvę, žengti į mūšio lauką kartu su mumis .

Prisijunkite prie mūsų dovanojančios šeimos šiandien ir būkite tiesos katalizatoriumi, pasipriešinimo pagrindinės žiniasklaidos melagystei ..

Už gyvenimą, tikėjimą, šeimą ir laisvę,
Johnas-Henry Westenas

kur?       2020-06-11 14:57

Pirmieji Afrikos vergai Naująjį Pasaulį pasiekė 1501 m.
Kokio ir kiek kultūros bei mokslo paveldo yra sukūrę afrikiečiai Afrikoje iki tos datos?
Kiek poemų, romanų, kokių pastatų yra pastatę, kokius civilizacijai reikšmingus mokslo atradimus, kokius technikos išradimus buvo sukūrę negrai iki baltųjų invazijos į Afriką?
Ar gali kas nors įvardinti nors vieną negrų architektą, filosofą, menininką, mokslininką ar išradėją, kuris būtų žinomas pasauliui iki Afrikoje pasirodžius verggaudžiams?
Kur negroidų pasiekimai iki XVI a.?
Jeigu visų rasių žmonės absoliučiai lygūs, kodėl nėra atsakymų į šiuos klausimus?

Ačiū, Ringy 12:43,        2020-06-11 14:57

už 1939 m. mistiko ir diplomato Oskaro Milašiaus pranašystės priminimą!
Iki pastarųjų dienų regimai kurstomos revoliucijos JAV dar buvo gerokai daugiau vilčių, kad anuomet O. M. skirti mistiniai įkvėpimai,
o per jį ir apokaliptiniai perspėjimai žmonijai neims pildytis taip panašiai ir tikroviškai, gal net pasiliks kaip genialūs,
vis dėlto tik kaip poeto-vizionieriaus šiurpūs vaizdinai, metaforos…
Taip raminamės, nors gerai žinome, kad O. M. nebuvo tik poetas ir diplomatas.
Vis dėlto saugok, Viešpatie, mus, mūsų sielas, nuo vėl kurstomos pasaulinės Revoliucijos pragariškų liepsnų, saugok Bažnyčią ir Lietuvą,
tautas ir vis labiau niokojamą Tavąją kūriniją.

stasys        2020-06-11 14:52

Vargšas autorius tik užsiminė apie klestinti Lietuvoje atgimusį raudonąjį gaivalą , bandė dar parodyti o kaip tai atrodo iš šono žiūrint , vietoj to jo str. prilindo įvairaus Sąjūdžio liliputų ir ėmėsi svietą lyginti pagal savo ūgį . Va tai tau ir stasį jau galima apkaltinti rasinę neapykanta .. vienok esmės tai nekeičia , dideliu ambicijų liliputai ėmė trypti viską aplinkui ..

Jules       2020-06-11 13:43

Taip, karo nugalėtojai(sąjungininkai) pavertė mus amžinai kaltais ir įvarė maniakinės kaltės sindromą - Manische Culpathie. Nekalti tik mūsiškiai raudonieji oligarchai.

turtuoliai vargšai       2020-06-11 13:11

kiek NBA žaidėjų yra juodukai ir kiek ten baltųjų?
kokio dydžio kontraktus turi vargšai engiamieji?
kodėl juodoje Afrikoje nėra NBA analogo?
juk ten vien sporto talentai.
kodėl Pietų Afrikos Respublika, kai joje valdžia atiteko vietiniams juodukams, iš klęstinčios tapo vegetuojančiu šiukšlynu?
kodėl Afrikoje nebuvo antikos, renesanso, baroko -kodėl ten nėra kultūros paveldo?
kur afrikiečių medicinos, tiksliųjų mokslų indėlis į žmonijos civilizacijos istoriją?
prekyba vergais iš Afrikos prasidėjo po Kolumbo.
Iki tol baltieji turėjo Platoną, Aristotelį, Homerą, Eeuropa turėjo dailę, muziką, literatūrą, teatrą, architektūrą ir mokslą.
Afrika tūkstančius metų buvo laukinė, primityvi.
Kalti baltieji, kurie tame žemyne pasirodė labai vėlai?
Didelė dalis Afrikos tokia atsilikusi ir dabar, nors daugybė juodukų valstybių yra nepriklausomos JTO narės, Afrikoje nebėra baltųjų kolonijų, tačiau vietiniai ten jokio gerbūvio nesusikuria.
Vistiek kalti baltieji?

Ar nesistebit NS kietakakčiais?       2020-06-11 12:48

Jei tektų balsuoti fantastiniame sapne už NS, nežymėčiau reitingavimo pliusuku Sinicos.Mano nuomone, jo poelgiai, fariziejiškumas ir nesavikritiškumas neatitinka mano, kaip Sąjūdžio laikų žmogaus, suvokimo apie dorą,garbingą ir atvirą veikimą...Pamenate buvo Sąjūdžio laikų opus šūkis-,,Lietuva- tai sąžinė’‘...
Šis demokratas, būdamas valstiečių samdiniu, prikiša kitam demokratiškam politikui- N.P. ,ryšius su valstiečiais,..Kaip ir NS aktyvistas V.Budnikas, ėjęs Seiman Tvarkos part. sąraše, fariziejiškai smerkia Juozaitį už derybas su T žmonėmis.
Sinica, pateikęs neadekvačių tikrovei teiginių apie Puteikio neva oficialią paramą Šimonytei ar apie slaptus susitarimus su valstiečiais ir Kirkilu, nepiktai Puteikio ( ir ne tik…) paprašytas paneigti pramanus, to nepadarė...Apdergė viešai pramanais, bet ,anūko partijai būdingas kiaulės akis pasiskolinęs, nepaneigė ir neatsiprašė...
Tas puikius vertybiškus tekstus rašantis jaunuolis, puikiai ginantis mūsų tautos herojus, kalbą, vertybes ir pan. . man regis,nesugeba būti telkiančiu, vienijančiu ir moraliu santykiuose su kitais demokratais…
Na, o jo akivaizdus palaikymas NS aktyvo kursui į politinę individualistinę katastrofą spalį, rodo karvediško ,strateginio matymo silpnumą..Ta keistuolių sauja, su V.R. priekyje, verčiau pražudys partiją ir pol. tautos bei valstybingumo lukučius, negu dėsis į bendrą kumštį tik todėl, kad mirtų ideologiškai skaistūs ir švarūs…Negi V.R. taip nieko ir nepasimokė iš Sąjūdžio patirties???
Na, o emocionalusis publicistas Rusteika el. laiškuose tikrai pykstasi su adekvatumu, kai beprotyste kaltina tuos, kurie rodo NS ( bei CP , NS ir Ko) aktyvo moralines ir strategines kliurkas bei gina Sąjūdžio dvasią ir ragina vienytis (ne tik rinkimams) vardan tautos, demokratijos ir valstybingumo ir reformų (ONS įveikimui)....Matote, kas atsitinka su adekvačiu, kūrybingu ir gabiu asmeniu, kai jis patampa partinio vežimo keleiviu…Mojuoja vėzdu, bando gąsdinti nepriklausomus analitiškus demokratiškus asmenis lyg ONS šulų samdytas samurajus..Na, o jo asmeniniai ultimatyvūs reikalavimai, galimiems NS derybų partneriams, tiktai nerodo brandžios strateginės demokratinės mastysenos…
A.

Ir tokie       2020-06-11 12:48

teisėjavo Niurnberge su stalinistais? Oskaras buvo ir yra teisus - tai net seniai mirusi mano močiutė žinojo dar prie drg.L.Brežnevo. Ir dar žinojo, kad jie mums Sovietiją suvairavo, o dabar jos paveldėtoją - Rusijos Federaciją. Jums reikia nuolat kartoti tą patį per tą patį, ypač docentams, nes nedaeina, kaip Jūs sakote.

Ringys       2020-06-11 12:43

  1939 m. mistikas ir diplomatas Oskaras Milašius skelbė:
Sunkią valandą nukreipkite akis į Jungtines Amerikos Valstijas. Tik čia pasirodys pirmieji tikri pasaulio galo ženklai. JAV kils žiauri revoliucija. Panašios revoliucijos Žemė niekados nebus regėjusi. 1917 metų revoliucija dabar atrodys kaip nekalti vaikų žaidimai. Išnaudojamos, pavergtos JAV masės sukils, joms vadovaus geležinių gangsterių gauja, iš pradžių dar remiama pačių milijonierių. Ji nušluos savo globėjus fariziejus-sadukiejus, valdančiuosius sionistus iki paskutinio žmogaus. Žlugs dievažudžių fariziejų-sadukiejų kėslai užvaldyti pasaulį, pasigrobti Žemės lobių skrynios raktus.  Gangsteriai, atviri, kruvini plėšikai, iškėlę demono vėliavas, pasigrobs valdžią ir įsitvirtins. (...)  Gangsteriai į rankas gaus baisų, viską griaunantį ginklą – jėgą. Užteks vos saujelę tos medžiagos panaudoti – miestai virs pelenais, žlugs valstybės, žemynai;  geležis tirps į vašką, akmenys liepsnos sakytum popierius. Taip, bus atrastas baisus įrankis, šiurpesnis už dujas, patrankas, tankus, lėktuvus. Juo bus galima sunaikinti Žemę. Šituo įrankiu JAV gangsteriai grasins visam pasauliui išdidžiai, suktai, akiplėšiškai, išlupdami milžiniškus mokesčius, kalbėdami apie taikos saugojimą. Bet vieną kartą patys žus savo susikurtoje ugnyje. Net pelenų neliks iš Antikristo žvėries nūdienės didybės. Žemė degte degs. Žolė ten šimtmečiais nežels. Štai jums „laikas – pinigai!“ Tai tikriausias Antikristo ištvirkėlės ženklas. Kas juo save paženklins, tas pražudys ne tik kūną, bet ir sielą.

mokslinis reiškinio pavadiņmas       2020-06-11 10:24

afrikinis kiaulių maras

soliariumas "Aladino lempa"       2020-06-11 9:04

Naujomis lietlempėmis greitai ir kokybiškai suteiksime jūsų odai politkorektiškai teisingą spalvą!

Armonikaitė       2020-06-11 8:54

Bažnyčios pilnos švianūjū statulų- ar ten radite nors vieną afrošviantajį?
Ne! Reikia mobilizuotis ir nugreuti tuos rasistynio kulto namus.
O visokie paminklai? Gedimynui, Kudyrkai- ar tuose paminkluose atsispindi nors lašas pagarbos juodaodžems? Ne, greta Gedimino atsirado vietos arkliui, ant pjedestalo užkeltas net šarvuotas šuva, o juodaodžiui paminkle vietos neatsirado. O Kudyrkos pamynklas: ” Lietuva Tėvyne mūsū...” - kas če per rasiszmas, a? Kur tolerancija? Juk visi žino jok žmonės acirado Afrikoje.
Mūsū tėvynė yra Afrika, todėl miane ir kultūroje turi acispindėti tolerancije ir pagarba protėvems. Tikras vytis turi būti nia ant rasistinio inkvyzitoriū arklio, o ant kupranugario ar ant dramblio.

Mao       2020-06-11 8:36

Trečiadienį, t.y. vakar,  taikūs ir pažangūs protestuotojai, nupjovė Kristupo Kolumbo statulos galvą Bostone.
Prieš kelias dienas buvo sudarkytair K. Kolumbo statula Majamyje, o Ričmonde garsiojo keliautojo statulą modernaus mąstymo protestuotojai nutempė į vandenį.
Tolerancimos skleidėjai taip pat masiškai griauna istorinius paminklus Pilietinio karo dalyviams. Visiškai sunaikinti 11 paminklų, daugybė išniekinta. Negrų teisių gynėjai taip pat nusiaubė ir memorialą skirtą skirtą įamžinti vien iš juodukų suformuoto pulko, narsiai kovojusio G. Washingtono armijoje,  atminimą. Kuo užkliuvo juodaodžių heroizmą įamžinantis memorialas, pažangi žiniasklaida nepraneša.

to 22:52, 5:06, 5:09       2020-06-11 8:32

Metų metais kartojate tą patį per tą patį. Pasipešiokite, apsiplunksnavote? -  Papūga pavirtote. Iš kokio narvelio čia vis atlekiate?

to Rašo Vladislovas Kriauza       2020-06-11 5:09

O Sovietijos draugai ir sąjungininkai, kaip turi būti vertinami? Tamsta aritmetikos dar nesimokei, ane?

to Anglijoje       2020-06-11 5:06

Durneli, Čerčilis buvo Stalino draugas ir sąjungininkas. Anglija ir Rusija jau daugiau nei 200 metų kaip sąjungininkai, nežinojai?

apie tą ligonių mitingėlį       2020-06-11 1:08

Na tikrai reto bukumo banda , kuri eina paskui kelis nigerius, ką tik nukritusius nuo palmių ir susitrenkusius galvas .... Eina , šūkauja , skerčioja rankomis , o galiausiai ir ant kelių šliaužioja .... KIEK reikia surūkyti žolės, supurkštos dustu nuo tarakonų , kad tokiais tapti ,,,, o gal jie tokie jau atėjo šį pasaulį ? Kiekviena revoliucija reikalauja aukų ..... NA TIKROS NEPRIKLAUSOMYBĖS AUKOS ....

nešloviui, (visiškam lietuviui)       2020-06-10 23:29

Iš ko tikrą lietuvį pažinsi? Iš kinkų drebėjimo.
Tiesa ne visada mandagi. Dažniau nemandagi.
O politkorektiškumas tai ti viena iš melo rūšių.
Gimtoji žolėdžių kalba.
Teliukų.
Veršių.
Bet nusišluostykite prakaitą ir pasikeiskite pampersus-
šiame mikro portalėlyje lankosi tik saujelė nuo visos populiacijos.
Niekas nežinos kad čia tooooooks siaubas buvo paskleistas.
Tiesiog, kol netapote bendrininku,  dabar pat atsijunkite ir saugiai palįskite po lova. Tūnokite nekvėpuojant.
Jeigu tris paras niekas neateis imti jūsų už dupcės, gal ir išgyvensit.
Iki kito šoko.

Anglijoje       2020-06-10 22:52

išniekintas Čerčilio paminklas - matyt, raudonieji neatleido už antisovietinę kalbą Fultone. Raudonieji visur vienodi - ne vien šimašius su LRT kovoja prieš patriotus.

Rašo Vladislovas Kriauza       2020-06-10 22:44

1. Viešai VYČIO VĖLIAVĄ “skarmalu” pavadinusi būtybė turi būti identifikuota ir labai griežtai nubausta.
2. ANTIFA Lietuvoje turi būti kategoriškai uždrausta, o jos atributika vertinama lygiai taip pat, kaip sovietinė ar nacistinė.
3. Kliedesiai apie 50 ir daugiau lyčių bei absurdo teatrai apie menamas diskriminacijas neturi būti toleruojami!
4. Politikai, į tariamai antirasistinę bakchanaliją įtraukę nepilnamečius ir jais akiplėšiškai manipuliavę, turi būti deramai “įvertinti”.
5. Akcijos organizatoriai ir pilnamečiai dalyviai turi būti nubausti už karantino pažeidimus ir kitus nusižengimus.

nešlovė 'šlovei' 2020-06-10 20:41        2020-06-10 22:32

Jūsų komentaro tekstas gal ir ‘Gyva kalba, šmaikštūs pasažai’,
tačiau jo kokčiu pavadinimu, kaip koks etatinis provokatorius (?), 
tik suteikiat pretekstą leftistiniam gaivalui ir multikultūristams
toliau gauti dešimtis milijonų kovai su ‘rasizmu’ ir globalistų diktatūrai.

Apie amžiną "rasizmą "Lietuvoje       2020-06-10 22:16

Mano a.a. tėvukas dažnai sakydavo taip:
“Mes, paprasti žmoneliai, nuolat sulenkę kupras nuo darbų. Esam vergai kaip negrai, tik mėlynom akim ir šviesesne skūra..”

to pardon       2020-06-10 22:11

Čia, matyt, tas tekstukas iš infa portalo įkeltas…

pardon,       2020-06-10 20:58

>>> 20:41

>. 20:11       2020-06-10 20:57

Puikus komentaras. Gyva kalba, šmaikštūs pasažai.
Šalia tokio teksto, akademiniai susirūpinimai ir deklaracijos atrodytų beviltiškai.

šlovė juodasnukėms beždžionėms       2020-06-10 20:41

Jau kelintą dieną didžiausia planetos galia atsisveikina su vienu iškiliausių savo sūnų. Taigi, net prezidentai nėra taip laidojami. Auksinis karstas, šimtai tūkstančių gedinčių ir verkiančių, tūkstančiai besiklaupiančių idiotų prašo atleidimo pas kai kurių valstijų juodaodžius gyventojus. Mineapolio meras, įsikibęs rankomis į karstą (kad nenukristų iš sielvarto) su iškiliausio Amerikos piliečio kūnu, lieja krokodilo ašaras ir snarglius. Jo raudos pertraukiamos riksmais „Atleiiiisk“, aaaa ……. ir vėl tęsiasi garsėjančia nata. Springdama seilėmis, buvusi nužudytojo žmona rauda, nors paskutinį kartą jį matė prieš 6 metus, kai jis paliko ją su savo trijų mėnesių dukrele. Pinigų savo dukteriai per šiuos metus jis neišsiuntė nė karto, tačiau nelaiminga našlė jau savaitę rauda, kad liko be maitintojo, todėl užuojautos kupini amerikiečiai jai jau surinko 20 000 000 dolerių iš viso pasaulio, ir pinigai toliau plaukia. Masačusetso universitetas įsteigė George’o Floydo stipendiją. Ar šis mokytas vyras mokėjo bent skaityti, mes nežinome, greičiausiai – ne. Kalėjimuose to nemoko. Jei įvykiai vyks panašia linkme, neužilgo Nobelio premija bus pervadinta Floydo vardu. Didysis Floydas sėdėjo už plėšimus, už narkotikų gabenimą, už ginkluotus apiplėšimus (paskutinį kartą, laikydamas nėščią moterį ranka už gerklės ir įrėmęs pistoleto vamzdį jai prie pilvo reikalavo pinigų) ………. vėliau sudarė sandėrį su tardytojais, pridavė visus savo bendrininkus, dėl ko jam keletu metų buvo sumažinta laisvės atėmimo bausmė. Kai buvo daromas jo kūno skrodimas, kraujyje buvo aptikta narkotikų. Štai toks yra XXI amžiaus Amerikos nacionalinis herojus. Mes neišgelbėjome savo šviesos spindulio. Tačiau sekėjų liko daug. Floydo reikalas gyvas ir auga. Masiniai apiplėšimai ir smurtas, kaip sielvarto ir pagarbos ženklas George Floydui, apėmė JAV demokratines valstijas. Gražiausios įvairių miestų teritorijos, įskaitant Niujorką ir Los Andželą, yra ištaškytos kaip sąvartynai.. Žuvo 89 policininkai. Buvo siaubingai išprievartauta 17-metė mergaitė , sudeginta šimtai policijos, ir ne tik, automobilių, buvo apdergtos ir apvemtos gatvės, aikštės, parko alėjos, nusuktos galvos gulbėms, gyvenusioms laisvai ir laimingai kiekviename miestų tvenkinyje…(iki susitikimo su Floydo pasekėjais)… JAV kandidatas į prezidentus Joe Bidenas, turintis sunkią senatvinės demencijos formą (jam 78-eri), šiandien taip pat suklupo ant kelių, tačiau atsistoti pats jau nepajėgė, jam prireikė pagalbos, tačiau šimtai tūkstančių „šv Floydo“ gerbėjų dėl to nesuglumo. Jie balsuos rinkimuose už šią iškaseną, ko iš tikrųjų ir siekia demokratai nesibodėdami niekuo. Ant kelių ?! Jokių problemų – ant kelių !!!! Veidu į mėšlą?! …… Su dideliu malonumu !!!!! Viskas, ką įsakysite, „Floydai“ !!! Ir kas yra šlykštu, kad tokia yra beveik visa demokratinė šalies partija.

Prieblandoje.       2020-06-10 20:23

  Kažkas teisingai pastebėjo - raudonieji nė nebuvo išėję. O prie jų dar prisidėjo pedofilai ir kitokie iškrypėliai , kurie laiko paklupdę ant kelių visą Lietuvos valdžią. Klupomis gi ne daug ką ir nuveiksi, todėl prošvaisčių dar ilgai nematysime….

Pritariu Vidui, kad       2020-06-10 19:58

„tai – tik politinio korektiškumo, kuris iš ekonominio marksizmo buvo paverstas kultūriniu, ledkalnio viršūnė.
Tai yra totalitarinė ideologija, nepakenčianti kitaip mąstančių. Kai tai prasidėjo, niekas Vakaruose nesiėmė realių veiksmų, visi tik pasyviai stebėjo.
Tai buvo tyli kapituliacija, o dabar – tylus ir nuolankus kolaboravimas.
Dabar jau visai nesvarbu – ar tu baltasis, ar juodaodis,
visi yra tokios pat aukos. Dabar toks pat procesas vyksta ir Lietuvoje.“
***********************************************************************
Vis dėlto po to, kai aprašoma kas ir kur vyko ir tęsiasi toliau,
mąstyti irgi būtina toliau, kad būtų pamėginta suprasti,
KAIP TAI GALIMA, KODĖL akivaizdus socialinis, moralinis ir galiausiai metafizinis blogis bei struktūravęsis intelektualinis pamišimas pirmiausiai užvaldo tam tikrus akademinės bendruomenės sluoksnius, vėliau studentiją ir, kaip matėme, mokinius bei galiausiai neišsilavinusią minią.
Ideologinio maro rudojo-raudonojo-vaivorykštinio štamų mutacijų giliausios priežastys, kaip visuomet, infernaliniame pasaulyje ir nuodėmingojo laisvėje. Todėl vien socialinėmis reformomis dvasią okupuojančios ideologinės pandemijos nesustabdomos. Taip, tikrąsias pasaulyje įsiviešpataujančio blogio priežastis būtina mąstyti, pažinti ir įvardyti.
********************************************************************
Vis dėlto be vidinės širdies maldos ir be sakramentinių priemonių tikinčiojo akimis nesunkiai regimo nuodėmės blogio (įsitinklinančio, aišku, ir socialiai) gniaužtai niekuomet nepaleido
ir nepaleis savo teisėto grobio (kadangi nuodėmei atiduoto laisvai).
Pasaulis, virtęs globaliu, yra nuostabus patvirtinimas, kodėl taip skubama rikiuoti pulkus Armagedonui, kur ir spręsis kiekvieno jo sulauksiančio likimas. Armagedono mūšio baigtis aiški, - tik drąsos pasirinkti Tiesą!

Alui       2020-06-10 19:53

Taip, leftistinė lerwa tol šakojasi, kol negauna į mutinį.
Kai gauna, tada apsilaižo nes žino kad yra ribos.
O kitokie argumentai laxudrų neveikia.
Save gerbiančiose tautose, tokie brudai bijo snapus iškišti iš plyšių-
jegu viešai subinių neišspardo, tai meta von iš darbų, padangas ylom subado, gatvėje kaip į bezdžjones visi pirštais rodo.
Normalioje tautoje išgamų egzistencija liūdna.
O Lietuvoje atmatoms tiesiog šiltnamio sąlygos.
Trąši dirva piktžolėms.
Nes aplink vien apsišikėliai veršiai.

Al.       2020-06-10 19:19

Tikslai tie patys -,,pasaulį seną išardysim”. Ir priemonės tos pačios - raudonasis teroras. Kol negaus kastuvu per snukį, pereis prie Uljanovo metodinių nurodymų. Tik iš anksto esu labai labai kaltas ne bolševikų išradimas - tik kūrybiškai pritaikytas (forma - nacionalinė, o turinys - toks, kokio reikia hegemonui). Žodžiu, teisus Ekleziastas.

>17:59       2020-06-10 18:58

Antifinių veikla ir įtaka Europoje privers JAV permąstyti savo karinių pajėgų dislokavimą šiame žemyne. Prisimename laikus, kai KBG finansais remiamos Vakarų jaunimo organizacijos paralyžuodavo JAV bazių veiklą Europoje. Tai vėl tampa aktualu, ypač esantpakankamai aiškiam anti-NATO nuostatų vyravimui konkrečių Europos valstybių koalicinių vyriausybių sudedamųjų dalių-partijų nuostatose. Tokios vyriausybės nei piršto nepajudins JAV bazių blokados panaikinimui. Be to, Europos žmonės praktiškai neturi ginklų gintis nuo raudonojo gaivalo savo gyvenamose teritorijose, kol jų valstybių vyriausybės balansuoja ant koloboravimo su raudonaisiais ribos. Atrodo, kad JAV jau daro išvadas ir perdislokuos savo pajėgas į leftistų neužvaldytas zonas. Na, Lietuvoje LRT stovykla (6-oji kolona) irgi stengiasi, kad perdislokavimas nevyktų baltiška kryptimi.

Normalu       2020-06-10 18:15

tikriausiai p.Vidas buvo aršus komjaunuolis, po to tapo aršiu liberalu, nu ir galu gale aršiu konservatorium .

nevilties klyksmas       2020-06-10 18:14

Kodėl tie pienburniai skanduoja “Black Matter!”?
Manot iš gero gyvenimo?
Ką daryti vargšams, jegu jų motkos yra блядь матерь?

Liepa       2020-06-10 17:59

Nesutinku su V.Rachlevičium dėl “raudonojo gaivalo sugrįžimo”: iš Lietuvos raudonieji nė nebuvo išėję.//
“Laisvės arkitektas”, jo didenybė nepaskelbtasis prezydentas, dėdulė V(ė).L(ė) su beveik viso seimo durnių sąstatu pagal geriausias čekistines tradicijas globojo ir tebbegloboja geriausius iš geriausių-kagėbistus- uždrausdami juos net šimtui metų minėti blogu žodžiu Lietuvoje..// Deja, nei kanapių partijos vedlė Armonaitė, nei garsus Anūkas, nei “teisingi” visokių žmonių teisių “gynėjai” nerengia mitingų prieš raudonojo maro kraugerius ir koloborantus.// Matyt, nieks neprafinansuoja..//

Karina Antipova, Antifos raudoną skudurą        2020-06-10 17:53

desantuotųjų trockistinėje demonstracijoje prieš tariamą rasizmą saugojai,
o mokytojai Astrai Genovaitei Astrauskaitei Trispalvę iš rankų lupai?
Štai ir visas moralas, kaip tau, matyt, gerai pažįstamose Krylovo pasakėčiose.

meloman       2020-06-10 16:25

Pig Floyd

žirgynas "Jakaterinos svajonė"       2020-06-10 16:14

Kadangi nemažai panelių viešai išreiškė nusiskundimus, jog jų netenkina per maži balti dickai, skubame pasiūlyti naują prajodinėjimo paslaugą.
Turime daug gerų juodbėrių eržilų, o jų dickų parametrais liks patenkintos net pačios išrankiausios snobės.
Pirmos dešimt paneļų galės būti prajodinėtos su 50% nuolaida!
Skubėkite registruotis:
http://www.juodasdickas.lt

dar turime kur tobulėti       2020-06-10 16:00

Gvadalacharoje, taikus, pažangus ir pūkuotas protestuotojas apipylė policininką benzinu ir padegė.
Iniciatyvų jaunuolį tokia pat moderni publika apdovanojo plojimais.
Kažkodėl, visuomeninė elertė neparodė tokio pozityvaus pavyzdžio siužeto.
Ak, koks neatsakingas aplaidumas.

rinka       2020-06-10 15:51

Juodos spalvos vibratoriai branKz

Zzzzz       2020-06-10 15:39

Tas blackmatterizmas yra eilinė tryda kaip ir mytiūtės.
Patriedė, patriedė ir nutyko.
Papils šviežio šūdo, musės nuskris prie kitos mėšlo krūvos.

tik pradžia       2020-06-10 15:32

marazmas stiprėja. vakar HBO išėmė iš savo mediatekos “Vėjo nublokšti”. paskutinių įvykių fone ši amerikiečių klasika, bent jau kai kurie epizodai atrodo per daug rasistiniai, teigia strimserviso savininkai. jei taip toliau, tai ir žmonių filmotekas pradės kratyt ir ieškot “rasizmo”. kuo ne Bredberio “451 Farenheito”

straipsnis kurio skelbti čia nepanoro       2020-06-10 14:09

2020 birželio mėn. 09 d.
RESPUBLIKA:
A.Rusteika: Kam nukariauti šalį, kurią gali nebrangiai nusipirkti?

Jules       2020-06-10 14:03

O jis niekur ir nebuvo išėjęs, žinant, kas suvairavo mums Sovietiją carinės Rusijos imperijos teritorijoje, koks Wall Street Bankų aveniu. Vadinasi, ir Rusijos Federaciją, kaip Sovietijos paveldėtoją.

Prašalaitis       2020-06-10 13:35

stasys 2020-06-10 10:13 “Vidas kiek patirštino spalvas”

Jau ta akimirka kai daltonikai pradeda apie spalvas ...

stasys        2020-06-10 12:43

cit.“PS. Beje JAV policijos rasizmas mitas. Yra labai aiskios taisykles ka gali reikalauti policijos pareigunas ir ko ne. Ir pasekmiu nesilaikydamas tu reikalavimu susilauki nepaisant tavo odos spalvos.” .. Pritariu rasizmas policijoje tik mitas : belieka Dzeikui tik paaiškinti o kokiomis priežastimis remiantis tie maišto protrūkiai Amerikoje nuolatos kartojasi .. Beje šis nėra didžiausias ir kruviniausias .. tai vystyk kodėl Amerikos visuomenė linkusi pataikauti emocijai o ne įstatymui .

Dzeikas       2020-06-10 12:18

Teisingas leksikonas salyga tiesai ivardinti nepakankama , bet butina.
Todel straipsni skaityt malonu ir pritariu.
Negras ar spalvotieji nera automatiskai “raudonasis gaivalas”. Tai socialine kategorija , o ne rasine.“Raudonasis gaivalas” tai tie, kurie pries betkokia REALIA lygybe ir realias GALIMYBES. Taciau iskaba jie gali pasipuosti kokia nori: internacionaline ,liberalia, antirasistine, antifasistine, pederastijos apologijos ir lytinio liberalumo.
Ateina laikas kai juos reikia skirti ne tiek pagal idejas, o pagal ju ideju IGYVENDINIMO BUDA.
Beje reikia ismusineti pagrinda Raudonajam gaivalui is po koju ir jungtis ir kooperuotis su tais kurie pries juos. Tame tarpe su juodaodziais ir musulmonais (todel rasizmas objektyvus raudonojo gaivalo sajungininkas) jeigu jie gina valstybingumo, TEISES ir laisves primata.
PS. Beje JAV policijos rasizmas mitas. Yra labai aiskios taisykles ka gali reikalauti policijos pareigunas ir ko ne. Ir pasekmiu nesilaikydamas tu reikalavimu susilauki nepaisant tavo odos spalvos.

>Kis       2020-06-10 12:02

Pasakius A (“raudonasis gaivalas niekur nebuvo išėjęs), reikia pasakyti ir B - to neišėjimo aplinkybes. Kas organizavo “liustracijos nebuvimą”, KGB agentų įslaptinimą, Sąjūdžio išvaikymą (“negi Sąjūdis bus opozicija naujai valdžiai”), priešlaikinius rinkimus ir valdžios atidavimą LKP, o vėliau ir Burokevičiaus TSKP?

ahh       2020-06-10 10:45

nieko naujo. Tik autorius turėtų susižinoti jei dar nežino kas stovėjo už to Raudono Gaivalo Rusijoje ir kas to Raudono Gaivalo “Tėvas” ir “Motina”. 

stasys        2020-06-10 10:13

Vidas kiek patirštino spalvas ir čia gal ne tiek jo kaltė  kiek tos žiniasklaidos sukeltas siaubas Amerikoje su atgarsiais atsiritusiais s į Europą ir Lietuvą . Sunku prognozuoti kaip toliau reikalai klostysis , bet kad smurtas traukiasi iš Amerikos gatvių , tai faktas !! . Aš taip pasakyčiau akys didelės todėl daug mato , lūkesčiu perpildytos širdys dar paaštrina savisaugos jausmą . Tas nedidelis mitingas prie Amerikos ambasados su tais keliais importuotais spalvotais demonstrantais neturės didelės įtakos Lietuvos visuomenei ir nereikiam manyti kad čia galį tokios idėjos rasti pritarimą. Be abejo paviešinta informacija apie Laivės partijos ir jos vadovės norą dalyvauti tokiuose ‘mitinguose‘ dar pakels klausimą kiek ta jauna partija pajėgi atstovauti kokia tai nors visuomenės grupe .. ir labai tikėti jog tai tam tikras pagalbos šiaudas prieš ateinančius rinkimus . Bukime biedni ten sąžiningi ,‘pjautuvas ir kūjis‘ bet kokioje pateiktoje jų raiškos formoje Lietuvos visuomenėje sukels tik erzelį ir priešiškumą tam judėjimui . Istorinės atminties žaizdos vis dar kraujuoja todėl čia skirtingai nuo Vokietijos tokie judėjimai sunkiai galės prigyti .. Beje nereikia taip toli žiūrėti Vokietija , Prancūzija šalys kuriose daugiausiai prisiglaudusiu emigrantu ... todėl labai tikėtina jog minimas judėjimas „ANTIFA“ čia Europoje bus perorientuotas į kitas socialines trintis visuomenėje . Antifa .. griauna nusistovėjusia politine pusiausvyrą senajame žemyne ..o jos radikalizmas ir greitas populiarėjimas per socialinius tinklus gali reikšti jog senosios kraštutiniu pažiūriu partijos Europoje ( kaip Le Pen Prancūzijos Nacionalinis ) praras dalį savo įtakos ir finansavimo šaltiniu . Jaunas , greitas ,neturintis gremėzdišku valdymo organu ..kaip tas Covit19 perduodamas be didesniu pastangų it išlaidu ..reikia tik emocinio katalizatoriaus ir degtuko laiku ir vietoje . Daug mažu sprogimu gali iš tikro smarkiai sudrebinti sėslias vakarietiškas visuomenes .

Kis       2020-06-10 9:44

nebusi perdaug nekukli,bet drg,ponas Rachleviciau jus dezinformuojate ar paprasciausiai pats ziauriai klystate,bet sis RAUDONASIs GAIVALAS niekur nebuvo isvykes,tad nera reikalo ir atvykti.Pasiziurekite,kaip mes ji puoselejame,uzsienio reikalu ministrai buve ir esamiKGB klapciukai,Vsd pirmininkas(ne. ne Karbauskio tevas)Pocius atsargos KGB oficierius,o juk yra ir nacalnikas,kurio deka mes savo didziausi parazita KGB uzslapstinome net 100 metu,o tu man nori irodyti,kad kazkas sugrizo.Davai is pradziu,isvarom velniop bendromis jegomis,nes ne taip paprastas tas erkes atplesti nuo Lietuvos kuno,bet butina,kad toliau nekankintu ir neissityciotu is musu,tai Nr 1.

Viskas aišku!       2020-06-10 9:14

Viskas aišku - nereikia jokių komentarų. Ačiū autoriui. Išvada paskutinėje pastraipoje - Vidas Rachlevičius: “Tai ir pagalvojau, kad gal ir tėvai tų mergužėlių iš Katedros aikštės mitingo galėtų pasisodinti savo atžalas ir paklausti: „Kur buvai ir ką veikei birželio 5-os popietę?“

algirdas       2020-06-10 9:12

Geras, teisingas straipsnis. Ačiū.

Janina       2020-06-10 7:55

Visiems tada atrodė... ” kad Lietuvai nereikia jokių vakcinų nuo raudonojo maro, nes šalis, kuri patyrė terorą, nuosavybės konfiskaciją, masinius trėmimus, kurios vyrai ir moterys pokarį nelygioje kovoje kovėsi miškuose, turi 100 proc. imunitetą, kuris bus perduodamas iš kartos į kartą. “
Kai Vakarų Europos piliečiams papasakoju savo didvyriškos lietuvių Tautos kovas ir iškovojimus, mažai, kas patiki, kad be Aukščiausiojo pagalbos galėjome iškovoti Laisvę prieš didįjį pasaulio slibiną- rusiškąjį KGB…
Taip pat nepatiki, kad turėdami laisvę ir demokratiją prie valstybės vairo lengvai prileidome buv. KGB-istus, kurie visą 30 metų prie savo šono vis pasirenka tarnauti savo “grupės draugus” - panašius į save… Todėl raudonasis gaivalas sugrįžta!!!

Džiugu!       2020-06-10 7:35

Tai yra tikra žurnalistika:faktai,argumentai ir pozicija.Ir kyla klausimų:kas pasistengė,kad tokio lygio žurnalistas turėjo emigruoti?Ačiū Dievui ir Jam,kad rašo Lietuvai.Ir kad delfis praleidžia,maloniai keista.Ačiū - puikus rytas,kai paskaitai tikro Žurnalisto straipsnį.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.