Dienos aktualija, Pedofilijos byla

Verta prisiminti, kaip Garliavos antpuolį 2012-ųjų gegužės 17-ąją komentavo Vytautas Landsbergis ir kaip Gintaras Černiauskas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 10 d. 21:43

21     

    

Verta prisiminti, kaip Garliavos antpuolį 2012-ųjų gegužės 17-ąją komentavo Vytautas Landsbergis ir kaip Gintaras Černiauskas

Kadangi buvusiai teisėjai ir parlamentarei Neringai Venckienei pareikšti kaltinamai susiję su 2012 m. gegužės 17 d. įvykdytu jos namų šturmu ir Deimantės Kedytės pagrobimu iš gimtųjų namų, siūlome prisiminti, kaip TV3 tiesiogiai transliuojamą smurtą prieš mergaitę, jos artimuosius bei liudytojus, susirinkusius stebėti, kaip bus vykdomas teismo sprendimas, pakomentavo Vytautas Landsbergis ir Laimutės Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas.

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Gyvename       2019-11-14 5:08

evoliucionavusioje Osvencimo mirties stovykloje. Išgamos diktuoja gyvenimo normas.

kkkk       2019-11-13 20:57

Pasirodo 8 rankos pas mergaitė atsirado autobusiukė- tai žaidymas, o gimtadienis kuri jau pas mergaitė buvo praėjė prieš kelias mėn. kvietė tą  į jos gimtadienį,keistoka.

To taip       2019-11-13 17:53

Labai teisingai pakomentavote. Ar žvelgi į tuos reikalus iš paprasto žmogaus pozicijos, ar iš teisininko, matai, kad pedofilijos faktas buvo, tik visaip buvo užslapstomas. Labiausiai pedams pavyko užkapstyti vyresniąją, ir fiziškai labiau nukentėjusią. Tačiau oficiali valdžia niekaip negali pripažinti to pedofilijos buvimo. Tai reiškia, kad kažkas valdžiai to neleidžia daryti. Ir spaudžia, kad tiems, kas kovojo su pedofilija ir liko gyvas, būtų kuo blogiau. O kas palaikė ją, būtų kuo geriau. Iš čia Neringa jau beveik “prarado ryšį su tėveliais” ir be paso, kitų būtinų atributų atsirastų JAV, tik paleisk ją iš cypės. Ir nuo policijos iki pat teismo visa sistema dar kažką blogo jai žada. Turbūt, ir bent jau stengsis kažką blogo padaryti. Nors protingiausia būtų teisme paleisti Neringą, kaip jau atsėdėjusią už tuos ketvertą pažeidimų, ir gal ji jau pasakytų sau “gana”, prieš sistemą nepakovosi”

Byla politine       2019-11-12 13:29

Tovarisc pozela govorit:”..240 vis linksniuojamas,bet jei mes nebūtumėm sėkmingai įvykdę operacijos,Lietuva šiandien būtų kitokia..”.Taigi,bylapolitine.
O seimo pirmininkas susirupines kaip patvarkyt Konstitucija, kad Venckiene i seima nepatektu

> daugtaškiui       2019-11-12 10:26

O vis dėlto kaltas, kad, kuriant VSD, pirmiausia pakvietė 6 kagėbistus. Mat, ,,be jų kompetencijos” VSD niekaip nebūtų apsiėjęs. Dabar tas VSD turbūt ir patį laiko už trumpos virvutės, todėl negali per daug šakotis. Priežastis - pasekmė. Eiliškumą atsirinkit patys.

...       2019-11-12 8:41

na tai supratau jus-kaltas Sakalas, kaltas delfi, kitoj situacijoj dar kažkas kaltas… tai jau panašu į kultą, o ne objektyvų vertinimą...

Daugtaškiui       2019-11-12 2:12

V.Landsbergis niekur neatsižegnojo, kad buvo mergaitės pusėje. Informacija delfyje pateikta tendencingai. V.Landsbergis kalbėjo tik, kad nebuvo politinis N.Venckienės šalininkas, o priešingai, ragino ją nedalyvauti politikoje, nes tik įgys priešų ir nieko nepasieks. Panašiai ir įvyko. O dėl atsižegnojimo, tai to nebuvo niekada, nors daugeliui labai norėjosi pamatyti jį kaip “praregėjusį” ir išgirsti, kad buvo suklydęs. To jis niekada nesakė.

...       2019-11-11 20:57

keista jūsų logika-kadangi Sakalas kalėjime buvo “bildukas”, tai Landsbergio veiksmas paskųsti saugumui suolo draugą už politizuotą eilėraštį buvo teisingas?...

daugtaškiui       2019-11-11 19:24

Venckiene ir provokuojamu, gundomu reanimuotis “Drąsos keliu” yra bandoma pasinaudoti ne prieš konservus, bet prieš nesistemines tautines jėgas artėjančių Seimo rinkimų išvakarėse. Savarankškai išsikėlęs “Drąsos kelias” tik nusigriebs tuos kelis trupinius, kurių gali ir neužtekti tautinėms jėgoms, kad patekti į Seimą. Todėl būtų protingiau ir geriau “Drąsos kelio” garbiausiems delegatams jungtis prie tautinių nesisteminių jėgų, kad ir itin margos, koalcijos. Ten irgi netrūksta infiltrantų, bet padorių žmonių vis tik daugiau.
O Sakalą priduoti saugumui, net jei V.Landsbergis tai padarė, buvo maža. Anot vienos senos “Lietuvos aido” publikacijos, Sakalas pats saugumo “bilduku” kameroje buvo, už ką buvo apdaužytas kalinių. smile

...       2019-11-11 16:59

šiandien V.Landsbergis straipsnyje:“Vytautas Landsbergis: Venckienės istorija gali būti naudojama prieš dešiniuosius”  kaip ir šv.Petras kažkada. atsižegnoje, kad stovėjo mergaitės pusėje. Keista, tada pagalvoji, kad gal savo suolo draugą Sakalą saugumui tikrai išdavė gerbiamas patriarchas?...


siaip pora pastebejimu       2019-11-11 16:02

gal kas zinote, kodel is viesumos dingo advokatas Cerniauskas? juk pvz jis atstovavo p. Stankunaite nesenoje byloje Strasbure pries Lietuva. kazkodel jokio komentaro po Strasburo teismo sprendimo, idomu, kodel. Ar todel, kad p. Stankunaite byla pries Lietuva pralaimejo, nors lietrytis rase, kad laimejo:):) bet kuriuo atveju, kaip matyti, pinigu tebeturi pakankamai, nes Cerniauskas tikrai nera pigus advokatas, nebent ja Strasbure atstovavo pro bono.
dar, kazkas pastebejote, kad tas naujas darinys is karto pateko i Seima, kas rodo tam tikras visuomenes nuotaikas. tai tiesa. bet, deja, tas derinys buvo atsitiktiniu, visai nepasiruosiusiu darbui parlamente zmoniu sankaupa. ir deja, tos grupes rezultatai buvo svelniai tariant nekokie. aisku, uz tai jie nenusipelno kalejimo ar kazko panasaus. bet manau, kad politika turetu uzsiimti ja ismanantys. gaila tik, kad tuo metu (ko gero ir dabar panasiai) kiti politikai toliau savo siauru partiniu interesu neziurejo. ir kai kam tas atsirugsta ir dar atsirugs

Požėla       2019-11-11 13:54

O dar verta pamatyti, kaip vakar naujasis gen.pol komisaras žeimytės laidoje komentavo tą patį: mus vadina smogikais, tas skaičius - 240 vis linksniuojamas, bet jei mes nebūtumėm sėkmingai įvykdę operacijos , Lietuva šiandien būtų kitokia. (suprask: būtų tragiškoje padėtyje).
Žeimytė mėgino sufleruoti, kaip reikėjo pagrįsti, kodėl reikėjo tiuek pajėgų: nes buvo informacijos, kad bus mėginama sudeginti visą namą (su vaiku?); požėla atsakė trumpai, kad reikėjo tiek jėgos, kiek buvo būtina, kad antrą kartą nebūtų žlugęs vaiko perdavimas.

Taip       2019-11-11 13:40

Garliavos įvykių priežastis- pedofilija.Tad, teisėgaugos pagrindinė pareiga pagaliau pradėti nagrinėti priežasties reikalus.Antra,- jeigu N.Venckienė nebūtų patekusi į JAV,tai Lietuvos teisėsauga būtų ją jau įkalinusi už keliosdešimt pateiktų ,,įtarimų”,dabar beliko tik keturi mažareikšmiai kaltinimai.Išvada: 1/pagrindinės nusikalstomos veikos -pedofilijos-Lietuvos teismai iš viso nenagrinės,o tai yra nusikalstamas Valstybės pažeminimas ir silpninimas;  2/anksčiau ar vėliau atsakingi Lietuvos politikai ir teisėsaugos pareigūnai už tai turės teisiškai,politiškai ir morališkai atsakyti.

Istrinta atmintis       2019-11-11 12:15

O kur dabar tas Lendzbergis? Po krumais? Kas uzriso burna?

Prisimenant       2019-11-11 12:04

Tuo metu anksti ryte kaip tik žiūrėjau per TV3 mergaitės paėmimą.Autobusiuke mergaitė, žiūrėdama į savo rankas paklausė, kodėl pas mane aštuonios rankos.Daugelis žmonių tą įrašą stebėjo ir girdėjo.Vėliau tekstas jau buvo pakeistas - jau kalbama ne apie aštuonias rankas, o apie aštuonias valandas.

asmuo       2019-11-11 11:11

Yra atrankinė teisė - būtent.

kas aš?       2019-11-11 9:51

Citata: ,,Ar žmonės priešinosi Lietuvos valstybei…” Tai kas yra Valstybė? Jėgos struktūros?

...       2019-11-11 8:50

po 2012 gegužės 17d. Sąjūdis mirė, tikėjimas, kad mes išsivadavome iš tarybinio mentaliteto gniaužtų irgi mirė, konservatoriai tai jau ne Sąjūdis. Taip kaip jie elgėsi daug žmonių nuo jų nusisuko. Šioje vietoje V.Landsbergis išliko sąžinigas, pagarba jam ir už tai…

jooo       2019-11-11 8:03

Tragedija kas vyksta Lansbergio zodziuose yra tiesos

stasys        2019-11-11 6:49

Klaidas prisiminti visada sunku ir apima dvejopas jausmas. Tai kad ‘Drąsos kelias’ baltos pieno putos bangose gimęs iškarto papuolė į Seimą tai irgi daug pasako apie tuo metu vyravusias nuotaikas visuomenėje . Vėlesni jų darbai Seime irgi parodė tai ko verti tie apžavai . Tik pasakose nekaltos Jūratės virsta karalaitėmis ir tautos gelbėtojomis realiame gyvenime visada turi pasitikrinti ar taip nekraustomos tavo kišenės .

košmaras       2019-11-11 0:00

Baisu net prisiminti.


Rekomenduojame

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Algimantas Rusteika. Susiliejam su gamta

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ apie demografinę Afrikos bombą

Vinco Kubiliaus reportažas iš Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventės vyskupams Julijonui Steponavičiui ir Vincentui Borisevičiui pagerbti

Roberto de Mattei. Pranciškus pradėjo karą, kuris baigsis Tradicijos triumfu

Nida Vasiliauskaitė. Proga kai ką sužinoti apie protingųjų protą

Vidmantas Valiušaitis. Išdavystės dienos

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Nida Vasiliauskaitė. Jei dar kam nors tebeatrodo, kad čia viskas – apie virusą ir saugumą, tegul skaito VGTU rektoriaus potvarkį

Česlovas Iškauskas. Veiksmas ir atoveiksmis

Tomas Baranauskas. Apie „tikėjimo mokslu“ mokslines ištakas

Goda Juocevičiūtė. Nujaučiu: kurstomos agresijos priežastis – tautos išrinktieji

Ramūnas Aušrotas. Grybavimo Lietuvoje ypatumai

Vytautas Rubavičius. Kas kaltas? – Klimato kaita…

Kun. Nerijus Pipiras. Dievo tarnas arkivyskupas Julijonas Steponavičius: neperskaitytas laiškas

Nida Vasiliauskaitė. Pandemija ir rinkimai

Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Prancūzai protestuoja prieš naujuosius E. Macrono įvedamus žmogaus laisvių ir teisių suvaržymus

Geroji Naujiena: „Vargas ganovams, kurie pražudo ir išblaško mano kaimenės avis! – Viešpaties žodis“

Audrius Bačiulis. Dešiniosios diktatūros baigiasi demokratija – tai iš esmės dėsnis, kad taip baigtųsi kairiosios diktatūros, istorijoje nerasite

Martynas Katelynas mitinge prie Seimo „Apginkime Lietuvą!“

Nida Vasiliauskaitė  naujojoje „Lapių medžioklėje“: apie Armonaitę, ieškančią, jaunoko kvailoko vyro, kuris atsiduos už 20 eurų MAXIMA čekį

Margaritos Starkevičiūtės kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą: piliečių pasitikėjimą praradę vadovai turi atsistatydinti arba būna atstatydinti

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis; geopolitika Lietuvai

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja

Sekmadienį įvyks paskutiniojo mirties bausme nubausto partizano Pranciškaus Prusaičio–Lapės laidotuvės

Liepos 17 d. kviečiame į mons. A. Svarinsko Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parką pagerbti arkiv. J. Steponavičių ir vysk. V.  Borisevičių

Vytautas Sinica. Kas galėtų suabejoti…

Vytautas Sinica. Žalimas prieš Konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.