Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė

„Vargdieniai? O gal niekšai?!“ – Viktoras Gerulaitis apie dabartį: „Šis laikas – blogiausias“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 5 d. 21:19

17     

    

„Vargdieniai? O gal niekšai?!“ – Viktoras Gerulaitis apie dabartį: „Šis laikas – blogiausias“

Jūsų dėmesiui siūlome naująją OpTV laidą „Vargdieniai“, kurioje muzikologas Vytautas Gerulaitis – po ilgo tylos periodo sugrįžęs į eterį jis dalijasi savo įžvalgomis apie dabarties viešojo gyvenimo nedarną. Jo pašnekove tapo Ieva Grinevičiūtė – jaunoji žurnalistė ir kriminalistė paliudys, kas trukdo jaunosios kartos atstovams tapatintis su dabarties Lietuva.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tiek       2021-04-11 9:42

nėr ko to Gerulaičio per daug avansu girt - jis ir pats ne iš kukliųjų . Tegu realiai parodo “klasę”, atidirba . Aplodismentai - po visko.

moteris       2021-04-9 14:28

    Viskas būtų OK, jei ne intelektualo kreipinys į moterį “ei tu”
    Kitas klausimas kur būtų šiandieninis pasaulis , jei būtų pasirinkta tik graikai atmetant ką davė romėnai.

Labai patiko laida       2021-04-8 9:16

tai dviejų intelektualų,brandžios ir jaunosios kartos atstovų pokalbis, atveriantis ir plečiantis mąstymo erdves.Lietuvos brandūs ,turtingi išmintim,intelektualai sėdi kažkur užpečkyje,kai jie ir jų žodis,išmintis taip reikalingi visuomenei ją stiprinti ir šviesti.Nuoširdi padėka laidos sumanytojams ir dalyviams.Lauksim kitų laidų.

Na jau, Elfe,       2021-04-7 15:30

o kas būtų Trockis be Stalino? Beje, vakariečiai nesisteminiai nugalėtojų istorikai jau išsiaiškino Stalino motinos kilmę, nežinai? Ji tokia pat, kaip ir Čerčilio, ar taip, Elfe?

beje,        2021-04-7 15:13

nesunku atspeti, kad Ieva Grineviciute tai Rutos Grineviciutes atzala. Labai jau panasios.
Na, o kad siunta masmedijos zurnalistai ant youtubes!!! smagu net paklausyti. ypac tie, kurie dirba neva “nepriklausomais zurnalistais, remiamais ALF.

O labiausiai siunta JAV ikurto bolseviku stabo - ADL vadas S.GREENBLATT, garsiai rekiantis uz kriminalines policijos ivedima soc tinkluose, prisidengus kova pries “hate speech”. Jis jau praplete “sventuju” sarasa, kuriuos ketina apgint nuo ‘white supramacists” . Jau ne tik semitus, BLM, bet ir azijecius itrauke.

elfe - Tvankstui       2021-04-7 14:53

o as ziuriu - kur pradingo, kodel neber Petro Austrevicaus EP eurokomunistinej SPINELI group?
bet koks gi skirtumas, jei jis po trockistinio bolseviko Soros sparneliu?..
ir kuo tuos “liberalus"yaip traukia prie komunizmo?..
telieka issiaiskint ar Putin - Soros santykis toks pat kaip Stalin-Trocky, ar tik zaidziamas marksistines dialektikos zaidimas?..
radau toki Andropovo laiku Albanijos komunistu straipsni pavadinimu EUROCOMMUNISM IS ANTI - COMMUNISM. https://www.marxists.org/reference/archive/hoxha/works/euroco/env2-1.htm

pamenu       2021-04-7 5:54

Gerulaitis kadaise ne vieną “šliauką” viešojoje erdvėje yra nuleidęs, puldinėdamas kitaip mąstančius žmones, pirmiausiai tuometį pankuojantį jaunimą pirmaisiais atkurtos Nepirklausomybės metais. Žodžių į vatą nevyniodavo ir tai atrodydavo tikrai labai šlykščiai. Tačiau Gerulaičio atveju bent jau abejonių nekėlė jo įvairiapusis klasikinės muzikos išmanymas, meilė savo darbui. Atmetus visas “šliaukas”, tikrai įdomu būdavo pasiklausyti. Priešingai, nei kito tuomečio “kritiko” Kazimiero Šaulio atveju. Tas tai treninguotų budulių pamėgtą “PopArt” organizuodavo… Kiek ten žmonių buvo nužudyta ir suluošinta per girtus snukiamušius “festivalio” metu, gal tik tuomečiai pareigūnai galėtų atsakyti.

Soro6as gali       2021-04-7 4:55

gali paremti bet ką, jei jam tai naudinga - padeda valdyti mases, nulėpausius, ir gauti pelno. Vagnoristai irgi kokių tik partijų nekūrė, kokių tik pavadinimų neprisigalvodavo, ypač kai konsultuodavo Ožkelytė arba konciervų Iročka.

Gal pabandyti?        2021-04-6 23:29

Italai kyla prieš „Europos LGBTQ kolonizaciją“
– komentaras. lt/italai-kyla-pries-europos-lgbtq-kolonizacija/comment-page-1/#comment-5800107

———————-
Gal kartais girdėjote apie tokią peticijų svetainę AVAAZ. org? Joje savo peticijas deda ne tik Europa, bet ir kitos tautos, o pasirašo kas bet kurio žemyno palaikantieji, - juolab, kai ją ne tik savo kalba, bet ir anglų, o gal ir daugiau kalbų išversi ir ten paskelbsi.
Ten buvo renkami parašai dėl Amazonės džiunglių naikinimo, ŽŪ naudojamo raundapo, kitų gamtą naikinančių dalykų, itin kenksmingų gamybos technologijų, dėl Feisbuko ir kt. gigantų.
Surinkus parašus (net ir po kelis milijonus parašų surenka), peticiją pristato atitinkamoms tarptautinėms ar valstybių institucijoms, teismams ir dažniausiai pasiekia savo. Tiesa, buvo teigiančių, jog tai Sorošo išlaikoma organizacija, bet aš kažkaip abejoju. Nes buvo peticijų, kurių jis neturėtų remti.
Reikalas tas, kad AVAAZ neseniai kreipėsi, prašydama siūlyti, kokiomis kryptimis jie turėtų veikti artimiausius metus. Ar tai nėra proga pateikti ten savo peticiją šiuo klausimu, o jei ji būtų išversta ir į kitas kalbas, ją gal pasirašytų ne tik Lietuva – ją ir kitos tautos pasirašytų, kad ir tas pats Stambulas, atsisakęs šios „konvencijos”, kurią kaip diktatoriaus nuosprendį esame verčiami priimti kaipo teisingą  ir dorą daiktą? Taigi, reikia tik kažkokių organizacijos, kuri parengtų ir pateiktų ten atitinkamai parengtą peticiją bent anglų k. (reiktų, kad teisininkai ją parengtų?). Ten pirmame puslapyje yra nuoroda peticijoms pateikti.
Tiesa, čia spec. tema. Tai nežinau, ar reiktų ją tiesiog per tą nuorodą pateikti, ar paklausti, ar priims tokio turinio peticiją? Nors, kita vertus, jei atmes, bus aišku, jog tokių nepriima, tad neverta gaišti laiko belaukiant atsakymo? smile 

Konservatoriai keičia       2021-04-6 19:08

rinkimų sistemą,prižiūrint visuomenę virt.patruliams.Kad jie suprastų,jog jų diktatūra labai naudinga Kremliui.

Neskaniai atrodo       2021-04-6 17:13

Kas jam? O, kad šis laikas blogiausias, tai nieko čia naujo. Be abejonės būta ir geresnių laikų, prisimenam. Bet šiaip tikėjausi kažko kiek gilesnio. Gaila kad profesorius toks nualintas.

Su kuo sveikini?       2021-04-6 15:17

Kad daug partijų prikūrė vagnoristai, kol subyrėjo?

tarp kitko       2021-04-6 10:04

Sveikinu. Pagaliau prakalbinti tie, kurie turi kalbėti. Auditorija maža, bet teikia vilties. Gražus momentas -atsinešta į laidą knyga.

Ale šitas       2021-04-6 9:40

vagnoristas ir nusišneka gan neblogai.

Tvankstas       2021-04-6 9:25

Supraskime, jau nuo 2018 m. P. Auštrevičius ir Lietuvos EP nariai aiškiai žino tas instrukcijas, už kurias balsavo EP.
Labai aiškios instrukcijos Skvernelio vyriausybei ir ministrui Verygai, labai aiškios instrukcijos Šimonytei ir ministrui Dulkiui - skaitykime ir viskas kaip ant delno, kiekvienas,-a pabūsime ateities būrėju.
Paklauskime praeitos kadencijos EP narių iš Lietuvos : ar balsavote už instrukcijas ? Gal nereikia - atsakymas aiškus.
P. Auštrevičius, kaip G. Soros administratorius Lietuvai Briuselyje ( žr. soroskooptbrussel.pdf), kaip 147 pasaulio koncernų atstovas Lietuvai, tikrai balsavo ir gali paaiškinti.
Europos Komisija dar 20 mėnesių prieš pirmą karantiną jau skelbė apie skiepus : https://ec.europa.eu/transparency/regdoc/rep/1/2018/EN/COM-2018-244-F1-EN-MAIN-PART-1.PDF
Nieko asmeniško, tik dokumentas.                                Kad turėtume ateities supratimą
tereikia pasidomėti, kaip kuriamas skiepų konclageris : https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf
Turime aiškumą, kaip mus avėgalvius ves į naują laimę.                  https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/10actions_en.pdf
dar 2019 metai ...                                            dar 2018 metai                           https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/2018_vaccine_confidence

Kažkada su malonumu       2021-04-6 9:24

klausydavomės per LRT V.Gerulaičio laidų apie kompozitorius.Paskui malonu būdavo matyti gyvai koncertuose,o dabar pažiūrėsim ir šią laidą.

Raigerdas        2021-04-6 0:01

Labai malonu, kad sugrįžta “seni meno vilkai”, apsiskaitę, inteligentiški, protingi ir tai, ką jie sako, tikrai yra labai svarbu. Štai jums pavyzdys, ant kokių pečių laikėsi tada ta Sovietinė Lietuva, ir kodėl Lietuvai pasisekė ištrukti iš tos TSRS. Lietuva turėjo savo TITANUS. Štai, kokie žmonės dirbo LRT. Viktoras Gerulaitis yra vienas iš jų. Ir kas įdomu, kad štai Sovietinių laikų Lietuvos Titanas randa bendrą kalbą su jau jaunos kartos žurnaliste Ieva. Štai, kaip vyksta ramus pokalbis tarp garbingų ir protingų žmonių. Sveikinu Viktorą Gerulaitį su sugrįžimu į eterį, nes malonu klausyti protingų žmonių samprotavimus apie dabartines problemas. Tik, gerbiamasai Viktorai Gerulaiti, Ieva teisi dėl “Vamzdžio”. Iš tikro “Arka” architektūroje buvo naudojama dar prieš 2000 m. Ypatingai ARKA buvo naudojama kaip TRIUMFO VARTAI, paminėti kokiai nors žymaus karvedžio pergalių garbei. “Vamzdis” Vilniuje, labai gerai atvaizdavo “Lietuvos triumfą”, faktiškai tai pavaizduota BEPRASMYBĖS ARKA. Labai stilingai, labai taikliai, būtent tai, kas įvyko su Lietuva. “ĖJIMAS Į NIEKUR”, nes net VANDUO NEGALI TEIKĖTI ŠITUO VAMZDŽIU. Jis yra nefunkcionalus ir BEPRASMIS DALYKAS, nors pati ARKOS FORMA niekada nevykdė tokių funkcijų. Ir „Krantinės arka“ – skulptoriaus Vlado Urbanavičiaus skulptūra yra apie tai, kas vyko ir vyksta dabar Lietuvoje. Pažiūrėkite, kas brukama Lietuvos piliečiams arba kokie jos “herojai”? Ogi, paprastas veidmainis Andrius Kubilius mus “moko” kažkokio tik jam būdingo kreivo- šleivo šio pasaulio suvokimo. Kažkokia tai persipūtėlė A. Maldeikienė, kuriai iš viso nereikia skirti jokio dėmesio, tampa irgi “visuomenės dėmesio centru”. T.y., žmonės, kurie padarė žalos Lietuvos visuomenei, ir darantys iki pat šiolei, rodomi mums, lyg turintys kažkokią vertę,  nors jie yra beverčiai žmogeliai ir plius dar tampa mūsų visuomenei sunkia našta. Sunku nesutikti su laidos autoriais, kad Lietuva, deja, pasirinko (abejoju ar pasirinko, nes, mano manymu, Lietuvai parinko) ne žinomą Senovės Graikų valstybės vystymosi kelią per individą, o būtent Romėnišką, kuris atvedė Romos Imperiją į pražūtį, kas laukia ir Lietuvos. Įdomi Viktoro Gerulaičio pozicija ir dėl “Masių”, nes jis teisingai pastebėjo, kad “Masės” palaikė tokį žmogėdrą, kaip Hitleris. O Rusijoje kaip? Štai Leninas yra garbinamas “Masių” lyg šiolei ir jo Mumija yra lankoma Mauzoliejuje. Bet pažiūrėkime į jo raštus:“Visiškai sudeginti Baku, užnugaryje imti įkaitus, statyti juos priešakyje puolančiųjų raudonarmiečių ir šaudyti į jų nugaras, raudonuosius banditus siųsti į rajonus, kur veikė žalieji, prisidengiant žaliaisiais (paskui kaltę jiems suversime) karti valdininkus, turtuolius, popus, buožes, dvarininkus. Žudikams mokėti po 100 tūkst. rublių...“ Beje, pinigai už „slaptai pakartą“ (pirmosios V.Lenino premijos) buvo vieninteliai premijų pinigai šalyje”(lietuvosrytas.lt “Archyve rasti faktai apie V. Leniną pribloškė net rusų istoriką”). Štai tokį žudiką “Masės” garbina Rusijoje. Todėl palaikau ir pritariu Viktorio Gerulaičio tonui ir jo kreipiniui:“Ei tu, Maldeikiene!”. Su veidmainiais kitaip kalbėtis neįmanoma, nes jeigu su jais pradėsi normaliai kalbėtis, tai jie jus apgaus, kaip ji apgavo savo rinkėjus žirmūniškius Vilniuje. O žirmūniškai, matomai, priklauso toms “Masėms”, kurios net nesusigaudo už ką balsuoja.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.