Demokratija ir valdymas

Trečiasis Seimo debatų raundas: trūko tik bokso pirštinių?

Tiesos.lt siūlo   2016 m. rugsėjo 16 d. 23:28

60     

    

Trečiasis Seimo debatų raundas: trūko tik bokso pirštinių?

Julija Šakytė | Alfa.lt

Kova su korupcija ir šešėliu, skurstančiųjų gynimas ir socialinis teisingumas – tokiais ir panašiais pareiškimais ketvirtadienio vakarą vykusiuose debatuose žarstėsi politinių jėgų atstovai.

„Turėjome sunkų vakarą“, – iškart po partijų pasirodymų komentavo Mykolo Romerio universiteto (MRU) dėstytoja, politologė Rima Urbonaitė. Ekspertės teigimu, dalis kandidatų neparodė elementarios pagarbos rinkėjams.

Tuo metu VU TSPMI dėstytoja, politologė Ainė Ramonaitė teigė, kad į vieną vietą buvo sudėtos keturios politinės jėgos, kurios turi panašumų, tačiau nėra vienodos lygos žaidėjos.

Ketvirtadienį per debatus LRT televizijos eteryje susirungė keturios politinės jėgos: „Drąsos kelias“, „Lietuvos sąrašas“, Lietuvos liaudies partija, Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija. Partijos diskutavo apie ekonomiką.

Išskyrė Maldeikienę

Politologė R. Urbonaitė, vertindama partijų pasirodymą, sakė, kad tai buvo be abejonės prasčiausi debatai, palyginti su pastarųjų dviejų dienų. Vis dėlto iš kandidatų ji išskyrė „Lietuvos sąrašo” lyderę Aušrą Maldeikienę.

„Iš kalbėjimo ir nuotaikos matėsi, kad Aušra Maldeikienė jaučiasi kaip tam tikras svetimkūnis. Na, iš tiesų, deja, bet, išskyrus Aušrą Maldeikienę, beveik visi negalėjo atsakyti į klausimus ir demonstravo neturėjimą supratimo, kaip apskritai yra valdoma valstybė“, – sakė MRU dėstytoja.

Pasak jos, tik A. Maldeikienė buvo aiški, rodė žinias, dėliojo argumentus, o šiuose debatuose jai nebuvo su kuo konkuruoti ir diskutuoti.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Danutė       2016-09-20 23:59

Koks bebūtų išrinktas seimas jis dirbs, ką lieps Briuselis, todėl balsuokime už mažas partijas, naujus žmones, kad nors jie šiek tiek prasigyventų.

Tarabilda betui       2016-09-20 0:04

Dėk nedėjęs tas krūvas į blokus ar blokus į krūvas - išeis tas pats šnipštas. Yra totali politikos krizė - politikoje nebėra protingų žmonių. Ir ne tik pas mus. Pažiūrėkit į ES elitą arba ką renka Amerika. Cūdų cūdai. Menkystų menkystos. Ir už ką mums tokia bausmė šitą menkystų laiką gyventi?

bet       2016-09-19 20:19

tas ir blogai,kad turėtų šalies labui susišnekėti,iš krūvos mažų partijų nieko gero,arba gauna tik kelias vietas arba tiek,kad į seimą nepatenka,galingas būtų tik blokas,o dabar ir iš tų ginčų mažai naudos

Blokas       2016-09-19 15:21

Įsivaizduoju tokį bloką iš penkių Puteikių ir penkių Maldeikienių. Apsaugok Viešpatie nuo tokių blokų. Su kuo tokia Maldeikienė ar Puteikis gali susišnekėti, kai patys su savim nesusišneka.

bet       2016-09-19 15:12

joms ne ginčytis reikia,bet sudaryti bendrą bloką,vienu sąrašu eiti,tada būtų galinga jėga,o kas dabar iš to gero,kad daug mažų partijų,tai jų ir šansai maži

Jules       2016-09-19 15:05

Politologė teisi tik iš dalies: ...“tik A. Maldeikienė buvo aiški…” - aš šią frazę suprantu, kad už tokią aiškią cinikę jokiu būdu negalima balsuoti, nes jeigu bus išrinkta į Seimą, tai įsivyraus Seime skandalai, riksmai ir panašūs nesusipratimai? Mano manymu, ji tik ir tesugeba skandalyti, daugiau nieko, tuščia vieta? Ne be reikalo MGU absolventė? Žmonės tiesiog nesuvokia, ką jie renka ir kuo žavisi? Jums maža buvo paksoido Maldeikio, ane? Norit dar vienos politkakarinės?

Taigi       2016-09-19 15:00

Politologė teisi tik iš dalies: ...“tik A. Maldeikienė buvo aiški…” - aš šią frazę suprantu, kad už tokią aiškią cinikę jokiu būdu negalima balsuoti, nes jeigu bus išrinkta į Seimą, tai įsivyraus Seime skandalai, riksmai ir panašūs nesusipratimai? Mano manymu, ji tik ir tesugeba skandalyti, daugiau nieko, tuščia vieta? Ne be reikalo MGU absolventė?

Tarabilda       2016-09-19 14:24

Ir aš manau, kad Prezidentei turi būti skelbiamas inpičmentas dėl tūkstančio ir vienos priežasties, o dėl Garliavos šturmo Skvirnelio dėmė yra nenuplaunama, ir toks žmogus neturėtų eiti į politiką, o ieškoti sau vietos tarp saldafonų.

Tarabildai       2016-09-19 13:24

“Pora aiškių žinučių ir pareiškimų prezidentės adresu reitingus patvarko geriau negu 10 pagaurų korumpų, kurių neįmanoma pagauti.”
Puiku, štai žymaus Lietuvos politologo M.J. Kuprevičiaus prieš kelias dienas pasakyti žodžiai:
“Saulius Skvernelis asmeniskai man sake,kad jam ranka nesudrebes kai reiks naikinti D.Grybauskaites nelieciamybe kaip nesudrebejo ir vaduojant vaika”.
https://www.facebook.com/plugins/comment_embed.php?href=https://www.facebook.com/kuprevicius/posts/1187196771301574?comment_id=1187233521297899&reply_comment_id=1187242057963712&include_parent=false

nu nu sarosiniai spakainiai       2016-09-19 12:19

Maldeikiene isvis ne i tema pezejo, tik sokinejo kaip rupuziuks ant lentikes:))

Arjonis       2016-09-19 12:00

Povilai Jūs esaye neteisus.
Neiti balsuoti šiuose rinkimuose yra didžiulė klaida.
neina balsuoti tie, kurie rinkimuose nemato prošvaistės. Tai reiškia, kad sistema jų netenkina. Lietuvos sąrašas, Puteikio-Krivicko koalicija, tautininkai ateis į Seimą niekaip kitaip tik su protesto balsais. Nusivylusieji sistema balsuodami, greičiausiai, išdalins balsus beveik vienodai įvairiems kandidatams.
O gal būtent jų trūks tautininkams, lietuvos Sąrašui ar Puteikio Krivicko koalicijai. Išsibarstėme vietoje to kad būti kartu. Vieniems reikia peržengti 5 procentų slenkstį, kitiems 7. Eikime balsuoti aktyviai, raginkite draugus ir pažįstamus eiti balsuoti. Ir strateguokime. tenenueina mūsų balsas tuščiai.
Manau šis Seimas bus ta pradžia, kai bent viena naujoji jėga įsitvirtins Seime. Na o toliau viskas priklausys nuo to kaip naujoji politinė jėga dirba Lietuvos labui. Neišeis iš karto valstybės pertvarkyti . Reikės dar vienų rinkimų. O gal ir kelių. Reikia pasišvęsti, turėti kantrybės. Vardan tos Lietuvos.

Povilas       2016-09-19 9:55

Betvarkydamas popierius radau tarp jų užsimetusius pereitų rinkimų buletenius.
Ir prisiminiau: nebuvo už ką balsuoti, tai ir nebalsavau.
O biuletenius pasiėmiau, kad kažkas mano balsavimo teise nepasinaudotų.
Na, čia tik kaip vienas iš galimų variantų...
Kad man pačiam būtų ramiau.
Kolegos Juozapo idėja boikotuoti rinkimus irgi variantas.
Tik pirmiau reikėjo sumąstyt, kaip šitą idėją pakankamai garsiai ir plačiai paskleisti.
Nes tiesos.lt tėra tik lašas informacijos jūroje.
Dabar gi ta idėja ir liks tik idėja.
Yra ir daugiau variantų...
Tik viena aišku: po šių rinkimų liksime toj pačioj pelkėje. Deja.

Nenaudok svetimo vardo niekse       2016-09-19 8:17

Turėk tiek žinių kiek Puteikis ir būsi pagirtas, ir nebijok pasirašyti savo niku, nebūtinai vardu. Nekalbėk Puteikio vardu. Bet ką ten , greičiausiai esi sumaišties kėlėjas tarp savų. Moralė tokiam neegzistuoja…

Puteikis       2016-09-19 7:32

Praeitus kažkokius rinkimus pasakojau apie skandinavišką kažko modelį, dabar pasakoju apie vokišką kažko moedelį. Jei tik sunku suregzti mintį, tai pradedu sakinį nuo modelio. Šių rikimų šūkis “vokiškas modelis”. Frau Merkel nesugadins mano modelio įvaizdžio.

Tarabilda Pikasui       2016-09-19 0:17

Taigi taigi. Sioibas, ką jūs čia pasakėte apie Karbauckį. Ir kaip dabar su tokiais konservatoriams eit į koaliciją? Tai gi jie - tie valsčionys tikrų tikriausias ruskyno Trojos arklys.Gal dar baisesnis ir užu Uspaskix. Kaip čia bus su dorove, kai venčiavosis?

Pikasas       2016-09-18 19:12

Vertėtų prisiminti, kad Ramūnas Karbauskis ir jo partija iki šiol buvo prieš Lietuvos narystę NATO, prieš paramą Ukrainai kare su Rusija, prieš ES, eurą ...” Kas tam pritaria, gali iš vakaro užsiimti vietą prie balsavimo apylinkės…

 

Rašiusiam 13.03       2016-09-18 17:02

Nežinau, kas jums” brukamas”. Tiek to. Tačiau yra įdomiau tai, kodėl jūs degate tokia begaline meile Skverneliui. Ar jums neteko girbėti, kaip žurnalistė Janutienė savo tiesioginėje laidoje pasakė, jog su oeratorium nufilmavo skvernelio namą (iš lauko pusės) ir kai grįžo į redakciją, jai buvo pasakyta, jog tos medžiagos ji nerodys TV.  Įdomu, ar ne? Be to, šiame portale rašoma, jog Šakių rajono laikraštį norėta nupirkti, kad jis negadintų nuotaikos jūsų mylimam personažui. Tačiau laikraštis geriau nutarė nutraukti darbą, negu būtų atiduotas į “tinkamas rankas”. Todėl ir darosi įdomu, nes gana nuobodus buvo priešrinkiminis laikas. Labai norėčiau, kad pafilosofuotų šia tema Dočys iš Alksnynų, gal ką įdomesnio pasakytų. Tiesa, nežinau kur yra jo kaimas. Jeigu Suvalkijoje, tai jis gali daug žinoti, ten yra visokių kalbų. Taigi, apie visus kandidatus bei esmus veikėjus galima rasti įvairiausios informacijos ir niekas dėl to negrasina sušaudyti, tačiau jeigu kas užsimena apie šį herojų - gaus atsakymą kaip anais “gerais” laikais… Gal pamąstykit, kodėl? Jums tai ,tikriausiai, ne paslaptis…

Ignas       2016-09-18 15:53

Mano nuomone, šiandien tarp politikų vyksta kova ne už kokios nors politinės idėjos įgyvendinimą, bet už velniškai patrauklios galimybės įgyvendinimą, būtent, gauti kosminį seimūno atlyginimą (o kur dar prieiga prie milijardinių europonių pinigų skirstymo!!!). Gal nemaža dalis skaitytojų net nelabai įsivaizduoja, kas ta “politinė idėja”, nes gyvename laikais, kai tų idėjų praktiškai netgi jau ir nebėra. Todėl tokiems paaiškinu: politinė idėja yra visuomenėje - įskaitant ir tarp politikų(!) - paplitusių ydų giluminių šaknų suradimas ir politinė kova su šiomis blogio šaknimis. Būtent todėl, kad šiandien nėra politinių idėjų, iš politikų, besiveržiančių į valdžią, girdime tik gražius, bet dažniausiai neįgyvendinamus, pažadus rinkėjams, o ne politines idėjas: juk taip baisiai norisi papulti prie to valdžios lovio…

Tarabildai        2016-09-18 15:20

kas dė to pačio Skvernelio , tai tik toks pastebėjimas . Jei Igoriokas nebūtų nu—-dinęs to automato, o po to , kai Skvernelį pabandė kiek “papresuoti”  ir Graužinienė ir Grybauskaitė, šis Skvernelis nebūtų pasakęs,  jog visi jūs atsikniskit, nes jam Skverneliui iš ryto anksti reikia skristi į Briuselį , kaži ar tas Skvernelis ir būtų patapęs tokia gigantiška asmenybe politikoj .

Tarabilda       2016-09-18 14:36

Tamsta visai ne ten ieškote obuolių. Ne konkretūs darbai, kurių nėra padariusi nei prezidentė, nei skvirnelis yra tikrasis reitingų šaltinis, o žiniaqsklaida ir viešoji erdvė. Pora aiškių žinučių ir pareiškimų prezidentės adresu reitingus patvarko geriau negu 10 pagaurų korumpų, kurių neįmanoma pagauti.
O nuopelnus tautai tegu skaičiuoja Anūkas.

Tarabildai       2016-09-18 14:25

Prašytume parašyti aiškiau, kaip Skvernelis su korupcija kovojo (kovoja) , nes niekaip neįmanoma to prisiminti, taip pat apie tai, kokiu būdu jis tapo antiprezidentiniu (nors kaip tik prezidentė be jokios partijos jį skyrė ministru), t.y. norėtume sužinoti konkrečius šio nuostabaus pono nuopelnus tautai.

Kuolys suklydo?       2016-09-18 13:48

“Tuo metu N. Puteikis, pasak ekspertės, atrodo rimčiausiai iš visų kalbėtojų. „Jis visgi sugeba šalia karingumo išlaikyti ramybę ir bent jau sudaro žinančio, ką sako, žmogaus įvaizdį, bet, kita vertus, Krivickas už jį atidirba karingojo populizmo srityje”, – sakė politologė.Ypač kurioziškai, A. Ramonaitės nuomone, atrodė „Lietuvos sąrašo” partijos pirmininko Dariaus Kuolio pritarimai N. Puteikiui, o ne bendražygei A. Maldeikienei.„Turint omenyje, kad „Liaudies sąrašas“ rėmė Puteikį prezidento rinkimuose ir savivaldos rinkimuose, tai akivaizdžiai matyti, kad „Lietuvos sąrašo“ ir Puteikio junginys buvo sėkmingesnis ir geriau derėjo nei su visa šia ponios Maldeikienės retorika”, – sakė akademikė.

Tarabilda       2016-09-18 13:45

Paaiškinsiu labai paprastais žodžiais, iš kur tie Skvirnelio reitingai. 1. Skvirnelis išdrįso pasipriešinti dviems didiesiems reitingų turėtojams - Prezidentei, vėliau ir Butkevičiui atskaičiuoti ir užėmi nišą, kurią privalėjo būti užėmusi antisisteminė opozicija. Kadangi antisistemininkai(abejoju tokių egzistavimu) nedarė nieko šiai nišai užimti, antigrybauskaitininkai ir antibutkevičinkai avansu pripažino jį savu. 2.Kiek ten metų Grybauskaitė “kovoja” su korupcija. Gal jau aštuntus, o nė vieno taip ir nepasodino. Korupcijos mastai tik riebesni. Statutinis Skvirnelis asocijuojasi su tokiu, kuris labiau moka veikti nei kalbėti. Liaudis laukia, kol su korupcija bus susitvarkyta saldafoninėmis priemonėmis, o ne pliurpalienėm per metinius pranešimus. Suprantama, tai visiškas blūdas, kad Skvirnelis su korupcija imtų tvarkytis, bet kartą reikia suprasti, kad žmonės labiau mėgsta svajoti negu galvoti.
Einant į rinkimus todėl reikia išmanyti ne apie ką galvoti žmonės galvoja, o apie ką berazumiai svajoja. Vilmorus tuos rezultatus ir rodo.

Tamstele "kas bijo",       2016-09-18 13:28

o kur jūs tą baimę matot?
atvirkščiai, Puteikis sistemos juodasis arkliukas, pradedantis veikti tik prieš rinkimus, visus skaldantis ir priešinantis - ko daugiau sistemai reikia?

Kas bijo antikorupcinės koalicijos?       2016-09-18 13:24

Antikorupcinė apvers ,,lovį” visiems…
Todėl ir niršta ,,lovio” partijų nariai, padlaižiai, ar tiesiog siauragalviai, nes bijo antikorupcinės koalicijos perglingo pasirodymo ir įtakingos frakcijos Seime…:)
,,Biudžetinės” partijos, Seimą, biudžetą ir ES lėšas loviu ir postais saviems pavertė ir įtvirtino oligarchinę santvarką. Balsuokim prieš tas ,,lovio” partijas, kurių veikla ištrėmė miljoną , o ketvirtį gyventojų panardino skurdan..Tik už Puteikio koaliciją, kad vagis nuo ,,lovio’ patrauktų”, o ,,lovį” apverstų dugnu aukštyn…:)

Vilnietei, neseniai buvusiai Skaitytoja       2016-09-18 13:03

ar tikrai galite patvirtinti savo skleidžiamą info apie Skvernelį?
o gal tai tik šmeižtas ir jūs niekuo nesiskiriate nuo savo keiksnojamų sisteminių?
tai kodėl turėčiau balsuoti už jūsų brukamą, ir dar tokiu negarbingu būdu, kandidatą?
taip “girdama” niekada neįtikinsite. atvirkščiai.
už tai ir dėkui smile

Vilnietė       2016-09-18 12:58

Įkyrėję sisteminiai nebijo “valstiečių”, o juos patys organizavo tam atvejui, jeigu jie neturės daug vietų, tai smogikas skvernas patvarkys iš jėjos pozicijų jų naudai. Ar jūs nepagalvojote, kaip čia atsitiko, kad kelių policininkas skvernelis taip pakilo reitinguose? Negaliu patikėti, jog atsirado tiek visai nemąstančių žmonių, kurie šoko balsuoti už šitą chamavotą policininką, nieko doro nenuveikusį, sako, dar stribo palikuonį, nesuprantama iš kur tie reitingai. Kas juos padarė? Kas juos saugo, tai aišku, kad L.Rytas, nes ten negalima net klausimo paklausti apie skverną. Bet kam jis taip reikalingas? Ar dar numatoma daug tokių šturmų? Na, protingi žmonės gal ką nors žinote, kaip galima iš tokio nevykėlio padaryti populiarų?

toji "kova su korupcija"       2016-09-18 12:20

tuščias tuščių puodų skambesys - prezidentės, “didžiosios kovotojos su korupcija”, mėgdžiojimas: jai leidžia išsaugoti reitingus, tai ir Puteikis tą patį daro, jis pats juk be idėjų ir be stuburo.

Dočys       2016-09-18 12:00

Perdarykim koalicijas į Puteikio - Maldeikienės “Besimeldžiančio Puteikio” koaliciją ir Kuolio - Krivicko 2K koaliciją ir permaišykim taip Lietuvos rinkėjus, kad vsi sisteminiai numirtų iš baimės.

Arjonis       2016-09-18 11:41

Asmeniui be “nick’o”:Arjoniui 2016-09-18 11:28
Brolali, ko tu čia užėjai, juk tu ne mūsų lizdo paukštis.
balsuok užu didžiojo Investoriaus liberastų p. ar už socdemus mums parūpinusius naujovišką Darbo kodeksą kartu su liberastais.
Man Maldeikienė tikrai ne prie dūšios. Ir ne vien dėl mergaitės likimo. Aš net neturėjau laiko pasiskaityti Maldeikienės pasisakymų šia tema.
Maldeikiene man išvis atrodo kažkiek “falšyva” ir dėl savo arogancijos ir dėl požiūrio į paprastą žmogų. Bet jinai yra Sąrašo koalicijoje ir tegul.Jeigu ji gali pridėti mums balų, tegu agituoja.
Man viena gaila - mūsų susiskaldymo.
Genys margas , pasaulis dar margesnis. Ir mes turime jungtis o ne skaidytis dėl kiekvieno nusičiaudėjimo. Bet burtai mesti. Į Rubikoną įžengta. Betrūko tik broliams susikauti tarpusavyje pačioje upėje, kitiems prašalaičiams juokiantis ir iš pasitenkiniko trinant rankas.

Arjoniui       2016-09-18 11:28

Vyreli, agituodamas už Puteikio ir Krivicko koalas, nepamiršk priminti apie tavo reklamuojamų “broliškų jėgų” “viartibiny” pagrindą.
Kodėl tau nepriminus mums kuolininkų lyderės požiūrio į Garliavos bylą?
Būtų smagu prisiminti Maldeikienės unisonu Žopienei turavojantį džiaugsmingą pasisakymą apie “tejsingumo” triumfą.
Nemažiau broliškai giminingas ir pono Krivicko “stebūklyngas acivertimas” kartu su Janutiene.
Na, o žinant pono Puteikio chameleoniškus sugebėjimus keisti pažiūras ir partijas, visiškai nieko nestebins, kai patekęs prie lovio su “antikorupcijos” vėliava, pons Puteikys mielai prisijungs prie valdančiosios Korupcinės koalicijos. T

Valstybininkas       2016-09-18 11:01

Netikiu jokiomis antikorupcinėmis koalicijomis, kurios nieko neturi pasakyti valstybei gyvybiškai svarbiais klausimais (tiksliau, valstybės, tautos ir dorovės išlikimo klausimais). E.Masiulis taip pat buvo didelis antikorupcininkas, o pasirodo, kad ir pats yra korumpuotas “iki pat ausų”.

Antiglobalistas       2016-09-18 10:45

Manau, kad balsuoti yra tik vienas teisingas variantas: balsuoti už tą politinę srovę, kurios labiausiai bijo sisteminės (įskaitant ir Karbauskio) partijos. O konservatoriaus Puteikio ir Krivicko koalicija - tai ne ta koalicija, kurios bijotų sisteminės partijos.
P.S. “Apklausų” rezultatais netikiu ir tuo pačiu kitus raginu netikėti, nes visos “apklausos” yra tik sisteminių partijų politiniai žaidimai, siekiant, kad į Seimą nebūtų renkami valstybiškai mąstantys žmonės.

Naivu       2016-09-18 10:39

Atrodo labai naiviai svarstymai balsuoti už ką nors iš dabar kadidatuojančių (pradedant Paulausku, sorošu ir baigiant anūku). Jei žmonės nesirinktų mažesnio blogio, o parodytų begalinį abejingumą, gal tada susidarytų galimybės iš visuomenės iškilti normaliems vedliams.

Arjonis       2016-09-18 9:58

Yra tik du variantai balsuoti- tai Lietuvos sąrašas ir Puteikio-Krivicko koalicija. Tai giminingos broliškos jėgos. Sumaišaties kėlėjų tarp savų išgirtasis Urbšys nubėgo pas Skvernelį su Karbauskiu. Na o Rolandas Paulauskas Kas geresnio premjere Šleževiciau skelbėjas man labiau panašus į koloradinių spalvų propaguotoją. Varkala su vienos kad ir skaudžios problemos idėja yra tik keliems balsams atimti ( gal būt net iki 1 procento). Lietuvos sąrašas ar Puteikio- Krivicko koalicija? Abiems balsų neužteks. Per menkai buvo eita į tautą. Per abu yra tikimybė gauti 8-9,5 procentus. Lietuvos sąrašas , manau, pretenduoja į 2-3,5 procento. Puteikio Krivicko koalicija 4,5- 7,5 procento.
Galime likti su abiem broliškomis partijomis “ant ledo” po čiuožyklos užkariautojų socdemų valstiečių ir konservatorių kojomis.
Padėkokime sumaišaties tarp savų sukėlėjams.

Juozapas --- Tarabildai       2016-09-18 8:28

O ką čia svarstyti? Kam dar neaišku kieno Projektas yra tūlas N.Putėsis?
Muravjovkos rūmų projektėlis.
Tiesa ilgokai gulėjo pašvinkęs, papelijęs, bet…
Nėr ką daugiau daryt- Anükas buksuoja ir nesugeba ìkvėpti buratinų balsuoti už.
O sysaldomkratai nežiūrint visų pastangų niekaip nepakrato kojų.
Iš ko tuomet formuoti kišeninę matrioškinę koaliciją?
Juk prie kubiloidų pripliusavus karbauckio skvernus, niekaip nepakanka kėdžių daugumą suformuoti.
Na tai ištraukė iš paLovio poną Putėsį, nugraibė voratinklius, papudravo subinę, nušvaksavo batus ir šekit- Kandidatas leu leudžiai!
Et, “debatai”, vansi…
Debatai skirti debilams.
Tiems kurie liežuvius iškišę lapatuos “balsuoti”.
O tiems kurie ne- ar verta gaišti laiką prie tv dėžės žiūrint tą pigią  komediją?
Scenarijus nuvalkiotas, tie patys trečiarūšiai aktoriai, tie patys seni garso efektai- tarpais režisierius paleidžia plojimų garsą, tarpais įjungia juoką ar kt.
Žiūrėti tą polit pop kormą vien dėl poros “šviežių” klounų?
Tai kad ir taip cirkas visur aplink.
Kur bepasisuktum, visur cirkas ir klounai.
Parduotuvėse “nuolaidų ir akcijų” cirkas, kainų etiketėse vien fokusai,  fokusai viešuosiuose pirkimuose valdiškose įstaigose, akrobatikos numeriai savivaldybėse, ir t.t ir t.t.
Perfrazuojant leniną- iš visų menų musyse svarbiausias yr cirkas.
O jeigu manęs paklaustum- ar man nepatinka cirkas? Aš atsakyčiau perfrazuodamas vieną Bulgakovo personažą
- “Taip, aš nemyliu cirko.”

 

Patys pasižiūrėkite, kam tos politologės:       2016-09-18 2:00
Tarabilda       2016-09-18 0:59

Tikrai verta pasvarstyti, kas taip sustrategavo įjungti žalią šviesą puteikizmui?Kam tai naudinga?

pamatysite:       2016-09-18 0:46

šita mikrobų, pasak Puteikio, koalicija nuo šiol bus piarinama skersai ir išilgai - tik ji ir gali nutrupinti valstiečių procentus: nei socdemai, nei konservatoriai negali leisti, kad Vyriausybę formuotų valstiečių ir žaliųjų partija.
O dar svaigstate apie permainas.

Valstietis Vasiai       2016-09-17 22:11

Tamstos klausimas labai įdomus.Jūs manote, kad valdantys nenutuokia, kaip valdoma valstybė. Klausimas, kas tada nutuokia, nes valstybė yra valdoma. Išeitų, kad valdžia yra lėlės marionetės, kurias valdo lėlininkas. Kas tai - sąmokslo teorija, o gal ne?

Lemanas Lemanas Danielius       2016-09-17 20:09

...susirinko kartą buratinai ir karštai svarsto- kas geriau juos atstovaus?
lapė Alisa ar katinas Bazilijus?
karabasas Barabasas žiūri ir šypsosi…

vasia       2016-09-17 20:07

galima pagalvot, kad esantys valdioje zino kaip valdoma valstybe…

Sveikam...       2016-09-17 20:05

Spėk iš trijų kartų...
Ar per tuos 4 metus skaitėt kokį nors Lietuvos sąrašo pasaulėžiūrą, vertybinius pagrundus aptariantį tekstą?
Tik Kuolio padūsavinus apie išnykusią bajorų Lietuvą. Dar buvo popiežiaus kalbos konspektas ir… viskas.
Didžiausia iš jų krikščionė ir ta visus bukais išvadins, jei tik ne pagal ją ką nors pasakysi…

Anekdotui       2016-09-17 19:58

Nu jo - anekdotas.
Tik visai nejuokinga - jei gali taip meluoti, kad pasigirtum, dėl tuštybės, kaip meluosi, kad apgintum savo naudą?...

Sveikas tautos nacionalizmas-tai tarsi        2016-09-17 19:55

imuninė ,gynybinė sistema,kuri ,jei klausyti daktarų ,pas žmogų atlieka gynybines funkcijas,kaip ir tauta gina savo tapatumą.Jei imuninė sistema silpnėja,organizmą ,kaip ir tautą, užplūsta alerginės reakcijos,kurios gali būti ir labai sunkios.O jei imuninė sistema sunaikinama,žmogus gali mirti,kaip ir tauta,netekusi tapatybės,miršta.Ar Lietuvos Sąrašas pasiruošęs ginti nacionalinę savivoką,savivertę,kuri geriausiai funkcionuoja vertybinėje,krikščioniškoje terpėje.Briuselio ateistai jau nuėjo per toli.Todėl Europa krinka,-užuot žengusi savo sąjungoje laipteliu aukščiau ir pasimokiusi iš Brexit pamokų.

Spėju kad        2016-09-17 19:49

antikorupcinė partija bus vien labiausiai korumpuotų. Visi apsimeta angelais kad prieitų prie lovio, bet kai prieina tai kaukes nusimeta ir kimba į visas prieinamas gėrybes.

Saulius       2016-09-17 18:33

Ačiū Dievui kad Drąsos Kelio ir Lietuvos Sąrqšo Seime tikrai nebus. Nieko klaikiau už mafijines banditus ir pedofilus remiančias partijas Seime negali būti.

Skaistė Lochaitė       2016-09-17 18:29

Šiek tik girdėjau apie tokią partiją Antikorupcinė Koja Licija. Kas tai per partija?

Šių rinkimų anekdotas       2016-09-17 18:05

Iš Ninos Puteikienės facebooko:

Linas Slusnys Naglis Puteikis man labiau imponavo kol buvo su konservatoriais. Kai pradėjo maratonus bėgioti po partijas - jau tapo juokdariu. Žinoma, tikrai smagu, jog Lietuvoje galime turėti tiek partijų kiek širdis geidžia, galime reikšti nuomones. Čia ir yra mūsų Atkurtos Nepriklausomybės didysis iškovojimas. Sėkmės! Tikrai reikia gerbti kiekvieno norą keisti pasaulį. Bet… Pirma reikia pažiūrėti į save, paskui gerbti kitus ir tada jau galime tikėtis pokyčių.
Patinka · Atsakyti · 5 · Rugpjūčio 28 d., 10:58
Nina Puteikienė

Nina Puteikienė Tai, kad Naglis po jokias partijas nebėgiojo. Subūrė “Lietuvos sąrašą”, bet sąrašas pasijuto galintis veikti ir be jo. Tik tiek.
Patinka · Atsakyti · 3 · Rugpjūčio 28 d., 11:04

Liudvikas Jakimavičius       2016-09-17 17:51

Paaiškinsiu. Po debatų užsimezgė visai įdomi diskusija D.Kuolio fb.paskyroje. Apie debatus pasakiau savo nuomonę: “Liudvikas Jakimavičius Ką mačiau, tai visiškai nepadarytus namų darbus. Visi atėjo improvizuoti, taip ir nesuvokę nei su kuo debatuoja, nei dėl kokių konkrečių koncepcijų. Jei visos “debatų 2” partijos sako, kad jas didžiosios ciniškai nustūmė į antrąją lygą, tai taip ir turėjo strateguoti savo veikimą ir raišką. Imti citatas iš pirmojo penketo įvykusių debatų ir maitoti jų argumentus, kaip valdžios partijos, susidedančios iš penkių tokių pačių. Tuomet gal ir būtų kiek panašu, kad turime opoziciją, į kurią būtų galima žiūrėti be liūdnos šypsenos.”
Tai po šio pasisakymo apie namų darbus iš kandidatės į Seimą A. Maldeikienės sužinojau, kad esu bukas. Tai tą aš seniai žinojau ir elgiuosi garbingai - į Seimą neinu.

Jakimavičiui       2016-09-17 17:21

ji tai bent atvirai tai sako, o kiti “protingesni” - tiesioginiam etery patyli, bet juk esmė nuo to nesikečia

Liudvikas Jakimavičius       2016-09-17 17:16

Gal aš ir bukas kūbu, bet nuovokumo tikrai užteks nebalsuoti už kandidatus ir partijas, kurių lyderiai rinkėją laiko buku.

Maldeikienės FB maldos       2016-09-17 17:09

Aušra Maldeikienė
Aušra Maldeikienė Liudvikas Jakimavičius tamsta gal bukas - pirma kelis kart replikavau abksyesniems debatams labai aiškiau, antra jei aš nedarau namų darbų, tai tamsta bukas kvadrate, trečia pralošiat visur todėl, kad esate tiek primityvūs, kaf net besuvikiate argumenrų

Maldeikienės foasko!       2016-09-17 16:07

“Ramonaitė: rimčiausiai atrodė PuteikisVis dėlto su MRU dėstytojos teiginiais nesutiko A. Ramonaitė. A. Maldeikienės pasirodymas visiškai neįtikino politologės, netgi, priešingai – paliko ne itin gerą įspūdį.„Tas akademiško bandymo rodyti savo ekonomines žinias ir kalbėti akademiškai mišinys kažkaip visiškai nesiderina su tuo tokiu nerimastingu šokinėjimu. Atrodo, tarsi teliktų užmauti bokso pirštines ir išleisti į ringą – tada būtų natūraliau, – juokavo akademikė. – Ir daugeliu atvejų buvo sunku suprasti, ką norima pasakyti, išskyrus tai, kad yra pažeriama ekonominių tiesų, bet kas iš to? Galų gale lieka visiškai neaišku.”

Ir kam       2016-09-17 15:45

tą durnelį jakilaitį leidžia į eterį?

nors nebežiūriu LRT       2016-09-17 12:49

  spėju: debatai būtų dar įdomesni, jeigu dalyvautų lygiomis teisėmis( be Jakilaičio, Miliūčių teisėjavimo)marginalai ir sisteminių partijų elitas- vadai. bet aišku jeigu ir sutiks sisteminiai išsistatyti save pajuokai, tai tik su sąlyga , kad šalia bus Jakilaičio tipo laidų gadintojai.

Už Puteikio komandą...       2016-09-17 11:58

Džiugu demokratiškiems žmonėms, nes auga Puteikio koalicijos reitingai.. 17 dieną naujausius duomenis publikuoja ,,L. rytas” Puteikio komanda: jau 4,7 populiarumo procentai. Prisidėkim, nes kitaip Lietuvos Suverenas toliau liks korumpuotosd politinės nomenklatūros šešėlyje, o tauta bėgs iš šalies..Tik jie galėtų korumpuotos pol. nomenklatūros ir oligarchų sąjungai priešpastatyti piliečių galią ir sutelkti žmones reformuoti VD. Deja, bet .oligarcho Karbauskio kompanija sava tai oligarchų ir nomenklatūros valdžiai..

Kai žinai       2016-09-17 11:50

kas yra kas, tikrai yra įdomu,
O mažiukai visada yra įdomesni, nes įvairesni…žinoma, jei rinkiminių debatų vertė matuojama “įdomumu”

S.Babilius apie šiuos debatus savo facebooke rašo        2016-09-17 11:47

Sigitas Babilius
21 val. ·
#Seimodebatai
Ketvirtadienio Seimo rinkimų debatus, kuriuose dalyvavo “mažiukai” - Varkala, Maldeikienė, R.Paulauskas ir Puteikis, per LRT žiūrėjo beveik dvigubai daugiau žmonių nei “didžiuosius” - Butkevičių, Gentvilą, Daukšį, Skvernelį ir Landsbergį.
Vakar startas buvo toks pat mažas kaip ir užvakar - 0,5 proc. reitingo, tačiau augo iki 2,8 proc. ir bendras gavosi 1,7 proc.
Pakelsiu sau uodegą, bet ryte sakydamas, kad “mažiukai” buvo įdomesni ir gaivesni nei “didieji” neklydau.
Išvados:
1. “didieji” su VRK turi bėgti atsiprašyti “mažiukų” ir prašytis į jų debatus;
2.jei trečiadienio debatų “niekas nežiūrėjo”, tai ketvirtadienio - “kažkas žiūrėjo”.

Sigitas Babilius apie debatus savo facebooke rašo       2016-09-17 11:45

Sigitas Babilius
Vakar, 11:25 ·
Debatai Nr2.
Dalyvauja: Varkala, Puteikis, R.Paulauskas, Maldeikienė.
Nepaisant, to, kad diskutavo „mažiukai“ ir kai kas juos vadina “marginalais”, turiu pripažinti, kad konceptualumo arba bent jau kalbėjimo apie ateitį debatuose buvo daugiau. Kažkaip jie panašesnį į žmones, kalba ne Darbo grupių žargonu, o žmonių kalba. Taip, tame šnekėjime nemažai juokingų dalykų arba Klonio lygio diskurso, bet gyvesni jie, ir noro „kovoti už Lietuvą” turi daugiau. Čia neskaitant Varkalo chebros…
Juokingi dalykai čia:
Putiekis: Mes siūlome vokišką modelį: kiekvienas šeimos narys turi gauti neapmokestinamų pajamų būstui, maistui, šiek tiek benzino, šiek tiek kultūros…
Varkala: Mano parapijoje kadaise Perestroikos laikais pasikorė procentas parapijos.
Krivickas: Padavėme į teismą Butkevičių dėl išaugusių kainų.
R.Paulauskas: Visiems žiūrovams labai rekomenduoju pasižiūrėkite „Naktigonę“, tryliktą „Naktigonę“... Wtf yra naktigonė?- red. pastaba.
R.Paulauskas: Nagli, neminėk švento žodžio be reikalo (kalba apie šešėlį). Vakaruose korupcija dar didesnė.
D.Kuolys: Kai mokytojas priverstas pirkti kontrabandines cigaretes, nes neišgyvena, čia yra demoralizavimas mūsų visuomenės.
Dialogas vertas „Gero vakaro šou“:
R.Paulauskas: Europoje prostitucija irgi yra įtraukiama į BVP. Jakilaitis: Pirmą kartą girdžiu! Puteikis: Politinės prostitucijos irgi reikėtų įtraukti. Paulauskas: Duokit man laiko…
R.Paulauskas: Šiaip jau per tas keletą sekundžių (eterio) negalima išgelbėti Lietuvos, todėl dar kartą sakau – skaitykite… Naktigonę.
Esamas Seimo narys Nakas debatuose apie šešėlį dalyvavo su juodais akiniais ir ausinėmis. žr. nuotrauka žemiau.


Rekomenduojame

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Geroji Naujiena: Broliai, seserys, gyvenkime ir mes tikėjimu, ne regėjimu

Rasa Čepaitienė. Jie sako „NE“

Nacionalinis susivienijimas kviečia paminėti Birželio sukilimo 80-metį

Kastytis Braziulis apie jėgos naudojimą prieš parlamentarą: incidentas gali tapti precedentu

Nida Vasiliauskaitė. Kokia būtų TS-LKD ir medijų reakcija, jei tai būtų nutikę Baltarusijoje ar Rusijoje?

„Neredaguota“ pokalbis su istoriku Valdu Rakučiu apie tarpukario Lietuvą iki perversmo

Andrius Švarplys informacinėje laidoje „Proto balsas“: kur dingo tikroji TS-LKD partija ir „konservatizmas“ Lietuvoje?

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Vidmantas Valiušaitis apie Lukašenkos vertą „šventę“

Pagaliau. Andrius Švarplys. Ką pasakė Prezidentas: Lietuvos viešajame informaciniame lauke yra įsitvirtinusi politinė cenzūra

Prof. Vytautas Radžvilas kviečia pakalbėti apie politiką: laisvės iliuzijos

Nida Vasiliauskaitė. Kodėl „stiprios ironiškos asmenybės“ vis dar ne ten, kur joms ir vieta

„Neredaguota“ pokalbis su Šarūnu Jasiukevičiumi: kapitalizmas ir švietimas

Algimantas Rusteika. Laukimas

D.Žalimo žiniai: referendumus dėl vienalyčių asmenų santykių vykdė Slovėnija, Airija, Tailandas, Kroatija, kai kurios JAV valstijos, bus Šveicarijoje

„Sengirėje“: G. Kniukštos pokalbis su St. Čepinsku apie miškų naikinimo vajų nepriklausomoje Lietuvoje

Ramūnas Aušrotas apie būsimos Europos viziją. Vera Jourova: su Rusijos grėsme ES vertybėms kovosime cenzūra ir baudomis

Linas Šalna. Klasika

Jolanta Blažytė. Ką jūs sakote?

Tomas Viluckas. Kodėl reikia referendumų

Mantas ir Skaistė Vasiai. Įsimintiniausios Didžiojo šeimų žygio akimirkos

Eurika Masytė siūlo sprendimą: priešlaikiniai Seimo rinkimai. Pritariate?

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti piliečių laisvių suvaržymus

Nida Vasiliauskaitė. Dabar klausimėlis: ką Ingrida?

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie visuomenės susipriešinimą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip (I)

Nida Vasiliauskaitė. Tradiciškai partijos skirdavosi idėjomis ir ideologijomis, bet tie laikai jau baigėsi

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.