Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Tomas Baranauskas. Manote, kad bent A. Ramanauską-Vanagą jau paliko ramybėje? Manykite iš naujo…

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugpjūčio 9 d. 11:56

13     

    

Tomas Baranauskas. Manote, kad bent A. Ramanauską-Vanagą jau paliko ramybėje? Manykite iš naujo…

Be komentarų.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2019-08-10 23:58

Matosi, kad felčeriams ir slaugytojams labai nepatinka Juliaus minčių eiga. O ir nuorodos. Bet juk komentarus skaityti neprivaloma ?

stasys        2019-08-10 7:56

prajuokino . Mes dar nenustojome krūpčioti pamačius kita nuomone. ? Matyt ne ..bent autorius .Ka pagalvos ir pasakys apie Lietuva žydas petras ? .. masto Linas L .

Jūs ne Slaugytoja,       2019-08-10 6:15

o slaugytojas, supratai?

Slaugytoja       2019-08-9 21:53

Nagi, apie Juozaitį.
Sukonkretinkite, plz…

O ko mažaraščiams       2019-08-9 19:45

lavintis, jei jie - beviltiški ir labai angažuoti nuo pat gimimo? Na, gal ne visai nuo gimimo, bet gal nuo kokios 5 klasės, kai sugavo profesionalius istorikus meluojant. O klaidelės neišvengiamos, stilius prastas, nes ne viską akelės mato ir pirštukai pataiko ar mintis spėja pagauti, be to, dar turime pamišusių načalnikų, nuo kurių reikia slėptis, turime skubėti, ar supratote, Madame Lavintoja? Patarimas Jums neskaityti neišsilavinusių žmonių, ypač be VU diplomo, paklodžių. Jums gi sunku suprasti apie ką rašoma “Human Smoke”, nes tai Jums ne “Juozaitis smoke”, ar supratote? Jums geriau būtų Juozaitį slaugyti, o ne mus, neišsilavinusius, ypač Mokslinio Komunizmo, transformuoto į Mokslinę Oligarchiją ir į kitas šik liberalijas stichijas, į jų šikarnus specialistus, kaip Vilniaus meras, tapęs ant dienų tikru vyru, kuriuos šiomis labai giria Maskvos TV ir pliekia mus, marginalus, net dezi LRT iki užkimimo. Dar kartą dovanokit už klaidas, kurios mums neišvengiamos, deja.

Slaugytoja       2019-08-9 18:18

Cituoju Jules:


...“Tai ne vien mano nuomonė, o, pavyzdžiui, Patrick J. Buchanan’o, bet ji logiška ir aš jai pritariu - ji tampa mano, kaip neišsilavinusio mažaraščio, nuomone taip pat.”...


  Gal pirmiau pasilavintum? Po to jau “paklodės”?

Jules       2019-08-9 17:28

Dovanokit, nes turėjo būti angl.žodis “contrary”, o ne controrary, kaip parašiau. Manau, supratote mane teisingai ir patys klaidas, čia mano padarytas, išsitaisote? Lietuva ėjo į derybas su Vokietija, o va Lenkija, padrasinta apgaulingų, deja, Anglų suteiktų, jai net neprašant, karo garantijų ir po dideliu spaudimu, kažkodėl atsisakė eiti į derybas su Vokietija ir pastumėti pasaulį ant bedugnės. Tai ne vien mano nuomonė, o, pavyzdžiui, Patrick J. Buchanan’o, bet ji logiška ir aš jai pritariu - ji tampa mano, kaip neišsilavinusio mažaraščio, nuomone taip pat. Vakarų Liberal-Dimokratija šitą baisų karą net “Geru karu” pavadino - “A Good War”. Rekomenduoju mano demaskuotojams perskaityti, na, kad ir Nicholson Baker veikalą “Human Smoke”, kur ne “Juozaitis Smoke”, ne Raudonosios Oligarchijos smoukas. Kaip Vakarų Liberaldimokratija galėjo šitą baisų karą pavadinti geru karu - mano protui tai nesuvokiama, o Jūsų? Nebent LRT dezistams arba jos biologams, neseniai nustačiusiems, kad mes turime ne tik kraugerišką instinktą, bet ir ypatingą geną, vairuojantį tą instinktą, kad mes esame baisūs tie lietuviai, kurie Neosovietijos išminčių, VU absolventų, priskiriami marginalams, nes nebaigę VU. “Was it a Good War for Lithuania, Latvia and Estonia, overun by Stalin’s Army in June 1940, whose people saw their leaders murdered or deported to the Gulag never to return?” Ir pagaliau, ar tai buvo “Geras karas” ir pačiai Anglijai, jos pačios per tą “Karo garantiją” Lenkijai užfundytas? Man jis buvo baisus, nes aš praradau nemažai dėdžių ir tetų, deja, bet aš jas nelaikai išskirtinėmis, lyginant su kitomis Europos tautomis ir jų milžiniškomis aukomis, ypač liejant ant galvų fosforą su napalmu.

Jules       2019-08-9 17:04

Europiečiai tapo Lenkijos lokalaus konflikto su Vokietija dirbtinai sukelto pasaulinio karo aukomis. Pats Winnie pripažino, kad tai buvo “Bereikalingas karas”, tad kame reikalas? Ar kartais čia ne fosforas kaltas, ką? The Phosporus, used controrary to International Law? Ką mano didieji VU Teisės neliustruoti prapiesoriai? Taigi kas lolakų(vietinį) konfliktą pavertė nusikalstamų pasauliniu karu ir šities pražudė žmonių? Ar ne tas ir atsakingas už nekaltas žydų aukas taip pat? O visi mes esame tą baisų karą išgyvenusių senelių anūkai be jokių privilegijų ir išskirtinių aukų sindromo. Tad, kas nori vėl mus čia Europoje tarpusavyje supjūdyti ir naują karą pakurstyti - sukelti, nežinote? Kas kišasi į europiečių vidaus reikalus, kas kursto neapykantą tarp mūsų ir nuolat šmeižia mus? Kas nuolat spekuliuoja vaikais ir Žmogaus teisėmis? Tarsi fosforas anuomet nekibo prie vaikų kūnelių, a? Negi todėl, kad Vokietija nesunaikino apsuptos Anglų kariuomenės Dunkirk’e ir leido jauniems kariams gyviems grįžti namo yra paversta kuo? Why did Germany let the English Army go at Dunkirk? Why did he offer the British peace, twice, after Poland, and again after France fell? - ir jokio Holocaust’o nebūtų buvę? Gal kažkam labai reikėjo šių karo aukų ir baisių karo nusikaltimų abiejose pusėse? Mes dabar, pokario vaikai, tapome Niurnbergo proceso įkaitais - esame nuolat traumuojami, bet labiausiai traumuoti tai buvo mūsų seneliai ir tėvai, išgyvenę teismą ir pokario civilių žmonių žudynes, kai tame teisme teisėjavo ir kaltino šalis, savo viduje nužudžiusi dar iki to baisaus karo virš 30 milijonų savo šalies niekuo nekaltų piliečių, kurių apytiksliai net po šiai dienai pati susiskaičiuoti negali ir pateikinėja vis skirtingus karo meto aukų duomenis. O jos strateginiai sąjungininkai jai niekuo neprieštaravo ir bendrininkavo, pavyzdžiui, leido jai okupuoti pusę Europos ir Baltijos šalis visiškai kaip valstybes panaikinti, o jų piliečius tremti Sibiran ar mirčiai ant Laptevų jūros ledo. Ir dar drįsta šiandien mums priekaištauti - moralizuoti, kaltinti, teisti. Ar tos Stalino Rusijos sąjungininkės bent buvo perskaičiusios Hagos ir Ženevos konvencijas, kurias pačios buvo ir pasirašiusios? Ar VU docentai irgi jas perskaitė, įkerta į jas, ar tik mintinai iškala ir zubrija negalvodami, kaip studentai - mamyčiukai?

Dzeikas       2019-08-9 16:22

Ne, be abejo nepaliks.
Problema tame, kad prie Vanago istiesu nera kaip prikibti. Bekompromisinis kovotojas su azijatine tironija. Kompromato ant jo nera ir elgesi jis garbingai iki mirties. O garbingai elgiasi(t.y. turi galimybe taip elgtis) tik laisvi zmones.
Isivaizduoju gesinanciu Vanago atminima diskusija. Nuosaikesni sako:
“ai, brac, atstokim.Vienas lauke ne karys.Tegul sau turisi ta didvyri”.
Gudresni atsauna:
“ar pabludai! JUO LABIAU negalime to leisti! Juk uzraugs visa tesla. Jau vien savo buvimu , savo vardu jis desimtis ir simtus banderlogu pavers zmonemis, o dar tukstancius privers susimastyt. Suvaldyk paskui tokia mase. Kulku nebeuzteks.Plis kaip maras”.
Vienzo sita gesint be kompromisu.Kaip Venckiene. O Smetona , ir nuokrusas ji apspitusius iskelkim entelektualais , tautos tevais ir visokeriopais patriarxais”
Kas ir daroma.O durneliai, is tu kurie ne temoje,  paskui juos kartoja

Milaičiui       2019-08-9 15:48

Ačiū! Va taip ir rašyk visada, o ne ieškok “Sovietsko feldfebelių”, kompromituodamas visą reikalą.

Jie turi       2019-08-9 13:13

pinigų spausdinimo mašinka, tad lengvai gali nusisamdyti gojų elitą, prezidentus, seimūnus ir ministerius, jeigu to prireikia. Kieno rankose pasaulio dezinfosklaidos priemonės, gal yra žinančių? Kokios kilmės tie magnatai?

Senelis Kazimieras       2019-08-9 13:06

Tos “global human rights” priklauso tik vienai “Dievo išrinktąjai tautai”. Gojam šiukštu…

Jules       2019-08-9 12:12

Nepaliks, kol nebus ir prastuomenei paviešintos Antrojo pasaulinio karo priežastys, kilmė, jo projekto užsakovai, planuotojai ir vykdytojai - dokumentacija. Atverti Londono ir Maskvos archyvai. O iki to laiko mus amžinai kaltins ir būsime amžinai kalti ne tik pagal Bibliją, bet in real - inteligentų “manische Culpathie” dar ilgai mus persekios, ypač VU docentai, dezi LRT su MG Baltic dezi plaštakėmis ir pseudo Istorijos institutų prezidentai. Istorijos klastotojai dar ilgai mus persekios, kol nepasikeis Amerikoje politinė konjunktūra, o ES karo nugalėtojų primestas Vasalitetas nebus pakeistas tikra tautų atstovybe. Bet vieną dieną mes išsivaduosime iš tų Niurnbergo šešėlių - ir nebelaikys mus niekas Antrojo pasaulinio karo sukėlėjais ir kaltininkais.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.