Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 5 d. 13:24

19     

    

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Visi, kurie neišsilavinę, pakelkite rankas!

– Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2021-04-10 2:34

Klausimas į klausimą: O jūs išsilavinęs ar šiaip kvailas ?

žinoma       2021-04-7 6:08

Po tokių antraščių tikrai išsilavinę žmonės ne susigės, kad yra statomi į vieną gretą su tamsuoliais, o greičiau jau atvirkščiai. Visiškai nestebina, kad tokią antraštę paleido būtent “Lietuvos rytas”, Zelenskio Ukrainoje uždraustų TV kanalų lietuviškasis atitikmuo. Tik dar neaktyvuotas, laukiantis pažadinimo komandos.

labiausiai išsilavinę       2021-04-7 3:30

marksistai švabai geitsai ir kiti švancai galės Hagoje pasipuošti šlipsais, kokiais puošėsi vermachto generolai Niurnberge.

News Target       2021-04-6 23:30

https://www.newstarget.com/2021-04-05-globalist-klaus-schwab-declares-unvaccinated-people-threat.html
Kelios dešimtys Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) ir įvairių kitų globalistinių organizacijų vadovų pareiškė, kad „Didysis atstatymas“ turi apimti pasaulinės „pandemijos“ sutarties sukūrimą, kad visi žmonės yra „skiepijami“ pagal vyriausybės įsakymus.

WEF vadovas Klausas Schwabas, kuris atrodo nepaprastai panašus į pagyvenusį nacių SS Heinrichą Himmlerį, sako, kad žmonės, atsisakantys vykdyti planą, kelia grėsmę visiems kitiems. Jis, JK ministras pirmininkas Borisas Johnsonas, Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas, Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir daugelis kitų įprastų įtariamųjų sutinka.

Šie tarptautiniai „lyderiai“ pasirašė laišką, kuriame sakoma, kad kitam plandeminio perėjimo į Naująją pasaulio tvarką etapui būtina, kad pasaulio socialiniai inžinieriai ir visuomenės architektai „sukurtų tvirtesnę tarptautinę sveikatos architektūrą, kuri apsaugotų ateinančias kartas“.

Laiške skelbiama, kad Wuhano koronavirusas (Covid-19) yra „didžiausias iššūkis pasaulinei bendruomenei nuo 1940-ųjų“, ir priduriama, kad ateinančiais metais tikrai bus „kitų pandemijų ir kitų didelių sveikatos sutrikimų“.

„Nė viena vyriausybė ar daugiašalė agentūra negali viena išspręsti šios grėsmės“, - priduriama laiške.
„Klausimas yra ne tai, o kada. Kartu turime būti geriau pasirengę numatyti, užkirsti kelią, aptikti, įvertinti ir veiksmingai reaguoti į pandemijas labai koordinuotai. „Covid-19“ pandemija buvo ryškus ir skaudus priminimas, kad niekas nėra saugus, kol visi nėra saugūs “.

Kinų viruso „vakcinos“ yra pirmasis Žvėries ženklo gabalas
Vos prieš kelias savaites Schwabas pareiškė, kad „niekas nebus saugus“, kol nebus paskiepyti visi.

Nesvarbu, ar „vakcina“ yra eksperimentinė ir vis dar atliekama klinikinių tyrimų, taip yra visoms šiuo metu platinamoms Kinijos viruso vakcinoms. Jei vyriausybė sako, kad jūs turėtumėte tai gauti, tada jūs turite tai gauti, tvirtina Schwabas.

Kiti signatarai iš esmės pareiškė tikintys tuo pačiu. Visus skiepus, neatsižvelgiant į jų paskirtį ar pavojų, turi gauti visa žmonija, kad visi jaustųsi „saugūs“ nuo baisių mikrobų iš Kinijos ar kitur.

Tai sukels „viešąjį gėrį“, kuris įvykdys Naujosios pasaulinės tvarkos principus, kiek ilgai planavo slaptosios draugijos, ir kaip apibrėžta Gruzijos gairėse, Noahide įstatymuose ir kituose pagrindiniuose giliuose valstybės tekstuose, kurie veikia kaip būsimo totalitarinio pasaulio brėžiniai.

Uhano koronaviruso (Covid-19) plandemija yra tik viena daug didesnio plano dalis, kurios metu reikia suleisti visai žmonijai pirmąją Žvėries ženklo porciją (https://www.naturalnews.com/2021-02-10-germany-advances-mark-beast-agenda-id2020-ratification.html).
Įdiegus vakcinos „programinę įrangą“, vėliau bus pridėta daugiau komponentų, kad būtų visiškas ir absoliutus „žvėries“ garbinimas.

Niekas negalės nieko nusipirkti ar parduoti, nebūdamas „paskiepytas“. Sutikdami pasiskiepyti, žmonės prisieks Naujosios Pasaulio tvarkos žvėrių sistemai, vadinamai Vakarų „medicina“, kuri amžinai pavergs melu ir apgaule.

„Pagrindinis šios sutarties tikslas būtų skatinti visos valdžios ir visos visuomenės požiūrį, stiprinant nacionalinius, regioninius ir pasaulinius pajėgumus bei atsparumą būsimoms pandemijoms“, - rašoma toliau laiške.

„Tai apima labai intensyvų tarptautinį bendradarbiavimą, siekiant pagerinti, pavyzdžiui, perspėjimo sistemas, dalijimąsi duomenimis, tyrimus ir vietos, regionų ir pasaulinį medicininių ir visuomenės sveikatos priemonių, tokių kaip vakcinos, vaistai, diagnostika ir asmens apsaugos priemonės, gamybą ir platinimą įranga “.

Daugiau susijusių naujienų apie visuotinį perėjimą į naują amžių rasite Prophecy.news.

News Target       2021-04-6 21:29

https://www.newstarget.com/2021-04-05-ny-senate-passed-concentration-camp-bill-nazis.html
Niujorko valstijos demokratų dominuojamas senatas priėmė įstatymo projektą, „leidžiantį“ vyriausybės pareigūnams neribotam laikui išmesti žmones į koncentracijos stovyklas, jei jie laikomi grėsme visuomenės sveikatai.

Kitame Wuhano koronaviruso (Covid-19) plandemijos etape įstatymai atspindi tai, ką naciai padarė Antrojo pasaulinio karo metu, kai nusprendė, kad žmogaus teisės nebetaikomos „krizės“ metu.

Jei įstatymą pasirašytų gubernatorius Andrew Cuomo, net ir sveikus žmones, kurie laikomi „užkrečiamais“, būtų galima sušvelninti ir išmesti į kalėjimo stovyklas, siekiant plačiosios visuomenės „saugumo“.

Asamblėjos sąskaita A416 „yra susijusi su užkrečiamųjų ligų atvejų, kontaktų ir nešėjų pašalinimu, kurie gali būti pavojingi visuomenės sveikatai“, - rašoma įstatymo projekte.

Kiekvienas laikomas „byla“ ar net „atvejo“ kontaktu, kuris gali būti „užkrėstas“ ar galbūt bet kurios ligos, ne tik Kinijos viruso, nešiotojas, taps Niujorko vyriausybės pareigūnų taikiniu, kurie būtų laisvė ir diskrecija atsakyti, kaip jiems atrodo tinkama.

Teisės aktuose konkrečiai teigiama, kad tol, kol „gubernatoriaus nuomonė“ nurodo, kad asmuo kelia grėsmę, jis gali būti pašalintas iš namų ir atiduotas vyriausybės „globai“ tol, kol valdytojas mano esant reikalinga.

“Toks asmuo ar asmenų grupė sulaikomi medicinos įstaigoje ar kitoje tinkamoje įstaigoje ar patalpose, kurias skiria gubernatorius ar jo įgaliotas asmuo ir kuris atitinka šio skyriaus penktą poskyrį”, - taip toliau rašoma įstatymo projekte.
Sveiki atvykę į Naująją pasaulio tvarką, kurią jums atnešė Kinijos virusas
Iš esmės AB A416 nepaiso Konstitucijos ir ją pakeičia nauja autoritarizmo sistema, pagal kurią vyriausybė, bent jau Niujorke, dabar turės neribotą galią paimti žmones iš savo namų ir atimti iš jų gyvenimą ir laisvę.

Vyriausybei tereikėtų apkaltinti asmenį galimai užsikrėtusiu „virusu“ ir tai pateisintų to žmogaus pašalinimą iš visuomenės. Tik pagalvokite, kiek politinių disidentų gali būti nušluota šioje schemoje ir pašalinta prisidengiant visuomenės sveikata.

Bene blogiausia sąskaitos dalis yra tai, kad ištisos žmonių grupės būtų nukreiptos tik už buvimą šalia asmens, kuris kaltinamas infekcijos nešiotoju.

„Ši sąskaita nėra skirta tiems, kurie, kaip žinoma, yra užsikrėtę, - paaiškina„ NoQreport “. „Tai taip pat gali būti taikoma potencialiai užkrėstoms grupėms“.

„Šis įstatymas suteikia valdytojui ir jo carams įgaliojimus paskelbti įvairias aplinkybes vertas neterminuoto sulaikymo, dar žinomo kaip karantinas“.

Tarkime, žmogus kaltinamas infekcijos nešiojimu, o tas asmuo anksčiau praleido laiką vietiniame bare ar baseino salėje. Pagal šią naują sąskaitą visus, buvusius bare ar baseino salėje, galima pasiimti ir išmesti į koncentracijos stovyklą.

„Tai atveria duris į neterminuotą sulaikymą, ypač ligų, kurios ilgą laiką lieka žmogaus sistemoje“, - priduria „NoQreport“.

„Pavyzdžiui, įrodyta, kad„ Covid-19 “leidžia infekcijoms išsilaikyti daugiau nei mėnesį po to, kai žmogus pirmą kartą yra veikiamas. Mutuoti ligos variantai hipotetiškai galėtų ilginti jų užkrečiamąjį laikotarpį “.

Jei niujorkiečiai be darbo sėdės ir leis šiam įstatymui tapti „įstatymu“, galiausiai jis išplis į visas kitas valstijas. Perspėkite, Amerika: Naujoji pasaulio tvarka yra čia ir ji ateina jums.

Daugiau susijusių naujienų apie tai, kaip baisūs „virusai“ ir kitos „grėsmės“ visuomenės sveikatai dabar naudojami įkalinant ir pavergiant žmones, galite rasti tinklalapyje „Tyranny.news“.

šiais laikais       2021-04-6 17:36

mokslas perkamas ir parduodamas, todėl pasitikėti juo, vadinasi nepažinti šiandieninio pasaulio.

Kaunietė       2021-04-6 13:41

Dievas davė man per gimimą protėvių DNR , su tėvų krauju ir motinos pienu mano kūno imunitetą, todėl šios dovanos naikinimui, aš, mano vaikai ir anūkai kategoriškai atsisakom bet kokios esamos vakcinos .  Mes pasirinkom imuniteto stiprinimo priežiūrą.

ah1       2021-04-5 20:54

Ir mes žinome kad tikėjimas tai pripažinimas ko nors, kažko tikra nepriklausomai nuo faktinio ir loginio pagrįstumo, vienu žodžiu paramstyta subjektuvumu.
Tuo tarpu mokslas remiasi objektyviais duomenimis, pagrįstais logika ir bandymais,  kurių marmale ne su žiburiu nerasi - dėl to pačio trumpo laiko tarpo.
Mes remiamės mokslu o ne tikėjimu.

Povilas       2021-04-5 19:43

Aš išsilavinęs.
TODĖL ir atsisakau skiepo.

stasys       2021-04-5 18:50

Balai žino ką ten L.Rytas norėjo pašiepti , bet norinčių delnus pašildyti tikrai netrūksta. smile  Įsivaizduoju kaip Tomas Baranauskas kėdėje stryktelejo perskaitęs šią žinią smile))

ah1       2021-04-5 18:10

mes vadovaujamės logika o ne pliurpalais.

ah1       2021-04-5 18:10

mes atsisakome dalyvauti eksperimente ir į savo kūną leistis eksperimentiniu produktus

ah1       2021-04-5 18:05

mes atsisakome marmalo.

ah1       2021-04-5 17:39

mes žinome o netikime ir vadovaujamės žinojimu: mes žinome kad skiepijama vakcinomis o ne marmalais, mes žinome kad vakcina yra vakcina kai ji efektyvi ir patikima ką gslims nustatyti tik per ilgalaikius stebėjimus ir ilgą laiko tarpą  - o per trumpą laiką to padaryti neįmanoma, mes žinome kad virusas mutuoja - kinta, tsi yra ankstesnis virusas, kuriam buvo kurtas marmalas, jau pakitęs, mes žinome kad testai klaidingi…
O tikintieji vakcinomis gali ir toliau tikėti.
Na o jei išsilavinęs vadovaujasi ne žinojimu, ne logika o tiki niekuom nepagrįstais pliurpalais tai tada kyla klausimas ar tikintieji suleidžiamu kūmam marmalo efektyvumu ir patikimumu išsilavinę?

Aš neišsilavinusi,       2021-04-5 15:55

ir tuo didžiuojuosi. Jau du kartus atsisakiau brukamos vakcinos. Nes nenoriu susirgti nei vėžiu, nei kokia nors autoimunine liga. Gąsdina, kad neleis keliauti. Nieko tokio, pasėdėsiu ir namie, kad tik sveika.

Taip, nereikia       2021-04-5 15:06

Nes mano organizmas yra pajėgus ir pats susitvarkyti su liga. Skiepai tai ne vaistas, bet organizmo okupantas, kuris šiam vienam vienam atvejui gal ir padės, bet nuo kitos ligos jis nebegins, nes jo tobulumas tuo ir baigiasi, t.y. kitos ligos jis nebepažins ir tik kenks trukdydamas, nes sunaikino žmogaus imuninę sistemą.

taigi       2021-04-5 14:55

valdžiažmogiai “kaip” susitarę aiškina žmonėms jei tu nesiskiepysi esi durnas ir lėksi iš darbo. Dabar jau ir prie vaikų kabinėjasi. Tik “kažkodėl” pfizer gen. direktorius tiesiai šviesiai pareiškė, kad jis pats tai nesiskiepys, jam to visiškai nereikia:))

kiek       2021-04-5 14:25

teko girdeti, skiepu atsisako zmones giminemis. Sako bijo , nes nesenai pagaminti ir gerai neistirti.

Žodžio laisvė...       2021-04-5 14:18

Išsilavines,atsisakiau skiepo.Noriu išlikti savo kūno šeimininku.Man nenurodinės jokia šachmatininkė ir kiti politiniai benkartai,bėgiojantys po partijas ir nesilaikantys savo pažadų.Nemėgstu chomeleonų ir melagių.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.