Demokratija ir valdymas, Pedofilijos byla

Pilietinė akcija „Tie-SOS!“: sausio 17-ąją Simono Daukanto aikštėje klausta „Ar dar gyva Deimantė?“ (papildyta videoįrašu)

Tiesos.lt redakcija   2018 m. sausio 19 d. 6:07

34     

    

Pilietinė akcija „Tie-SOS!“: sausio 17-ąją Simono Daukanto aikštėje klausta „Ar dar gyva Deimantė?“ (papildyta videoįrašu)

Sausio 17-ąją Simono Daukanto aikštėje Vilniuje įvyko tradicinė „Tie-SOS!“ akcija.

68-ąjį kartą paminėję Garliavos antpuolį Deimantės Kedytės likimui neabejingieji klausė „Ar dar gyva Deimantė?“

Filmavo Vincas Kubilius.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-02-6 8:03
J--L       2018-01-25 23:17

Kails, Bičiuli.
Labai ačiū už išmintingą komentarą.
Priimu. Sutinku. Pritariu.
Amen.

Marginalas į klausimą bei Juozapui       2018-01-22 17:50

Negyva Deimantė - negyva ir jos kvaiša motina. Banditai labiausiai bijo gyvų liudininkų.
JUOZAPUI:
Bažnyčia, kaip širdžių bendruomenė, arba Aukojamasis Kristaus Kūnas, turi turėti IŠRAIŠKĄ nariuose. Jei vienas traukia į dešinę, kitas - į kairę, tai jau nebe bendruomenė.
Bendruomenė nebus bendruomenė ir be jos tiesioginio perimamumo nuo Mokytojo: ant tuščios vietos kurti įsivaizduojamą bendruomenę yra bandžiusios aibė sektų. Nieko neišeina išskyrus naujas sektas, kurių kiekviena vis “teisingesnė” kol pavirsta vaikštančiais individais.
Perimamumas nuo Mokytojo reiškia apaštalinę tvarką, o tam ir yra vyskupai. Į jų vietą negalima “įsistatyti” kaip benorėtum. Jei nepasitikima vyskupu, t.y. tikruoju Kunigu apaštaline prasme, o galimybės turėti kitokio nėra, nėra ir bendruomenės, joks kunigas Grigas ar Nijolė Sadūnaitė čia nieko nepakeis, “balsų dauguma” nepadės.
Bažnyčios krizė yra totalinė - tai ne Vatikano, kalbančio apie pirmųjų šventųjų “poelgius”, ir ne Romos vyskupo, nusifotografuojančio visam pasauliui su sodomitų pora, kažkoks anomalinis laikinas reiškinys. Tai buvusių krikščioniškų šalių visuotinis grįžimas į pagonybę, tai apokaliptinis laikas pats iš savęs.
Suprantama, Bažnyčios bendrystė yra iš esmės mistinė, tačiau vien mistika neteikia užtikrinamumo, nes vienam pasirodo vienaip, kitam kitaip, ir vėl vienas į dešinę, kitas į kairę.
Priežastis yra istorinė matrica, atsiradusi dar pagoniškoje Romos imperijoje ir reiškianti Imperijos ir prieš ją sukilusios Judėjos provincijos priešpriešą. Ši matrica kaip niekada gaji ir šiandien, pasigrožėkite kvailės komentarais. Šiandieninė Vakarinė Romos imperija yra visas vadinamas “Vakarų pasaulis”, o Rytinė - maskolija. Niekas nepasikeitė. Jiems po senovei priešinasi D-vo tauta, iš buvusių krikščioniškų valstybių persikelianti atgal į Pažadėtąją Žemę. Ši priešprieša ir yra antisemitų ir žydų tautos priešprieša, tik visų dabartinių “romėnų” antisemitizmas sparčiai nebetenka “krikščioniškos” formos. Manyčiau, kad šis netekimas yra LABAI GERAS DALYKAS!
“Krikščioniška” forma, o su ja - ir visa paskesnė matrica, buvo aktyviai Romos imperijos piliečių kurta būtent judėjų karų metu.
Kodėl Judėja, kodėl žydai?
O KAS yra JHS, Jo Motina, visi mokiniai ir pirmoji daugtūkstantinė Judėjos bendruomenė?

Neskvernelis       2018-01-21 2:20

Kokie šviesūs ir gražūs Lietuvos Piliečiai, kuriems rūpi nuskriausto vaiko likimas. AR DAR GYVA MERGAITĖ?  - rūpi visai Lietuvai. Laukiam Vasario 16-tos ir Popiedžiaus apsilankymo Lietuvoje.  Prieš Popiedžiaus atvykimą reikėtų ji supažindinti su situacija, nes švarkelis jam apie Kedytę nieko nekalbėjo, o tik kišo   į priekį SAVO vaikus.

švarkelis rasai       2018-01-20 21:33

Kam tuos pensininkus pyškinti? Šovinių gaila.
Trigubai pabranginsim kruopas ir kvit.

rasa       2018-01-20 13:23

na isrinkit ta svarkeli i prezidentus,tai visus pensininkus suvarys i koki miska ir kaip nereikalingus nupyskins,o Sadunaitei aciu,nes labai aiskiai ir teisingai viska pasake,o tiems valdziazmogiams panieka,nes nuteise slykscius ,riebius snukius dar bando sypsotis

Al.       2018-01-20 1:00

Kiek bebūtų svarbus šis klausimas,vai me teisus - nereikia ribotis vienu klausimu ar kas pusmetį ištraukti vis po vieną. Ir kai kuriuos klausimus seniai laikas pakeisti reikalavimais. Ir net jei nėra jokios vilties kad rinkimai ir žiniasklaida bus sąžiningi Opozicija privalo elgtis atsakingai - suformuoti šešėlinį kabinetą ir išsirinkti kandidatą į prezidento postą. Ir įsteigti TV ar bent laikraštį. Negi manom,kad pagraudenimais priversim kominterną pasitraukti ?

To vai me       2018-01-19 22:51

Toj bus užduoti ir kiti klausimai. Nesivarginkit su pranašystėmis.

vai me       2018-01-19 15:43

Stebiu šitą “spektaklį” ir negaliu atsistebėti,nepaprastai geras chuntos “ėjimas”.Ką ir bekalbėti,“kominterno” profesionalai, stoję, prie KGB vairo,savo darbą, dirba puikiai.Leisiu, sau spėti, kad mergaitė gyva ir jums bus parodyta, prieš prezidento rinkimus, kad uzciaupti visiems jums burnas ir aukštai iškelta galva, eilinis “kominterno” genetinis mutantas,kurio gyvenimiškas kredo “po manęs, kad ir tvanas”, įzengs į Muravjovo rūmus, valdyti ciabuvių.Iš viso spektro klausimų valdziai, palikti vieną vienintelį ” Ar gyva mergaitė?, velniškai gudrus sumanymas.Panašu, kad ciabuviai “uzkibo” ir tokie klausimai” O kas zudo politinius chuntos oponentus, ar kas tie lietuviai kurie sušaudė, “dangiškają” šimtinę Kijeve.Jeigu Italijos zurnalistai apšmeizė Lietuvą, kozkodėl negirdėjau , Lietuvos URM bliovimo ir daugelis kitų , ne maziau, svarbių klausimų, tyliai sušluoti “po kilimu”.Poniai Elenai, rašusiai apie “draugus policininkus”,jeigu bent vienas plakatas būtų parašytas anglų kalba, tą pacią minutę, visi demonstrantai būtų sudauzyti, kaip obuoliai ir išvezti į naujai pastatytus KGB rūsius.

Stasys       2018-01-19 10:00

Va, štai čia Lietuvos Dvasia ir Širdis. o ne tuose, priešais esančiuose, rūmuose ...

Ačiū visiems       2018-01-19 3:46

broliams ir sesėms, spaudžiant šaltukui, susirinkusiems po prezidentės langais su plakatu “AR DAR GYVA DEIMANTĖ?” Nors ir toli, bet širdyje kartu su Jumis,  brangieji, išgirdę Deimantės šauksmą: “Aš noriu gyventi su Neringa!”, “Palikit Močiutę ir Dieduką!”. O Sesė Nijolė Sadūnaitė man, tai rūpestingoji   Šventoji Motina Teresė.

To niekas nereaguos       2018-01-19 0:14

Kapu tyla reikš, kad Deimantė nužudyta. Klausimas, ar mes norėsime taikstytis su kriminalinę valdžią.

Kažin ar        2018-01-18 21:14

begyva?Todėl galima ir nežinoti,kur ji?

Lietuvas valdžios laukia       2018-01-18 20:17

PRAKEIKTŲJŲ VIENUOLIŲ likimas.

semantinė botanika       2018-01-18 19:49

Klausimas- Po kokiu medžiu stovi hierarchai? Atsakymas- po drebule.
Po ta pačia ant kurios šakos pasikorė judošius.

Juozapas       2018-01-18 19:22

Labai gerai pastebėta apie lietuviškų bažnytinių hierachų nereagavimą.
Laisvės premija buvo nominuota tikra katalikė, vienuolė(!), LKBK leidėja-pogrindininkė.
Sesės Nijolės kalbos tekstą, vyskupai privalėjo išdalinti klebonams skelbti kiekvienoje bažyčioje iš sakyklos!
Bet neskelbia.
Štai kur tikrasis kolaborantų veidas.
Ačiū D-vui, Bažnyčia ne maldos namai.
Bažyčia yra širdžių bendruomenė, bendruomenė susibūrusi Tiesoje ir Meilėje aplink savo Atpirkėją ir Išganytoją.
Falšyvuose vyskupuose nematau nei Tiesos, nei Meilės, nei tarnystės mūsų Viešpačiui, nei Tikėjimo liudijamo gyvenimu ir darbais.
Šiandien, de facto Lietuvos bažytinė admistracija tarnauja melui.
Sesė Nijolė, kun. R.Grigas - štai tikrieji JHS Evangelijos skelbėjai Lietuvoje.
O regalijomis apsitaisę, nekaltovaikelio kančiai abejingi vyskupai, deja, tik belzebubo klapčiukai.
Tokia objektyvi realybė nevyniojant į vatą.

Juozas       2018-01-18 19:00

Labai gaila, kad Lietuvos bažnyčios vadovų, panašu, nejaudina Deimantės ašaros ir likimas. O jie būtų paprasčiausias kelias supažindinti Popiežių su mūsų valstybės gėda. Bandykite, kas tik galite, kaip nors perduoti tą žinią- gal jis vienintelis pasaulyje, ko dar prisibijo kaltieji…

alvydas       2018-01-18 18:06

Visiems susirinkusiems Ačiū.

Niekas nereaguos       2018-01-18 15:54

Kapu tyla bus. Ka tai reikstu…

Ar Daša spoksojo pro užuolaidas?       2018-01-18 15:32

Muravjowkos rūmai prakeikti.

Jeigu       2018-01-18 13:21

Kažkas atsitiko Deimantei ar biologinei, tai pidarų padėtis nepavydėtina, nes niekaip neišeis suversti bėdos “patvoriniams”. Galvojo, kad išspręs problemą, bet tik užkonservavo bombą.

Rasa       2018-01-18 13:10

Per Sadunaites sakyta kalba budeliai sypsojosi ,tai Skvernelis ir man atrodo Sapoka finansu ministras o Linkevicius jautesi nepatogiai ,Israudes ir nuleides galva . Kiti sedejo saltais veidais . Skverneliui juokas ima ,zino kad dabar saugus ,dabar…. Ir kas juos pagimde ,ar jie neturi savo vaiku ,zmonu kaimynu kad jiems i akis pasakytu KAIP JUMS NERA SAZINES KADA JI ATBUS.

To Algimantas       2018-01-18 12:18

Bažnyčia atsistojo galios pusėje, mažutėlius paliko vieniems vargti.

O.G       2018-01-18 11:46

Brangieji mano, jus nepatikėsite, kaip mano viduje pasidarė gera po gerb. sesės Nijolės kalbos. Visą laiką tikėjau, kad šis pūlinys sprogs, kaip ir Neringa sakė, kad tiesa vistiek išaiškės ne šiandiena, ne rytoj, gal po penkių metų. Mes jau turime šešis metus nežinios, bet mūsų Mažoji Nijolytė didžiule širdimi davė pradžią šiam pūliniui sprogti. Mūsų “angelai” turėjo išsaugoti ir padėti mažam žmogeliui pajausti, laisvę, laimę, kad nebesapnuotu košmarų, o jie pasielgę kaip velniai. Todėl kas nori būti laisvi, laimingi, džiaugtis mūsų nuostabia gamta, gerais žmonėmis, nes jų yra tikrai daug, padėkime vienas kitam kai yra sunku, nes didelis burbulas susprogdins mažą, bet purviną burbuliuką. Ačiū jums, kad bundate po šviesiausio ir drąsiausio Laisvės ir Tiesos kovotojos. Te padeda mums dievas.

Algimantas       2018-01-18 10:43

Ir aš stebiuosi: ,,kaži kodėl” apie tai tyli dvasininkai? Ar ne jų pareiga, ar visi tokie bedvasiai su retomis išimtimis? Ar dar nepabudome, ar dar nesikelsime?

Agnė       2018-01-18 10:37

Pagarba susirinkusiems! Niekur nebuvo rašyta, ko bijote teisingoji žiniasklaida?

VILNIETIS       2018-01-18 10:33

MALAČIAI IR BEBAIMIAI IDEALISTAI.

Stasys       2018-01-18 9:43

Sveikinu visus neabejingus Mergaitės šauksmui, nepraradusius Sąžinės bei Vilties, atėjusius reikalauti Tiesos bei Teisingumo ! Ačiū Jums ! Tik Tiesa išlaisvins mus !

Kaži kodėl       2018-01-18 9:08

apie akciją “TIESOS!” savo skaitytojų neinformuoja Alkas.lt, Propatrija.lt? Laikosi tylos įžado ir lygiuojasi į savo didžiuosius brolius Delfi.lt, 15min.lt ir Lrytas.lt? Ginti Vytautą Rubavičių yra svarbiau negu negalinčią apsiginti Deimantę Kedytę?

Būtų gražu,       2018-01-18 8:47

jei tiesos.lt kiekvieno mėnesio 17 d. plačiau parašytų apie šią “TIESOS!” akciją: informuotų apie ne tik Vilniuje, bet taip pat Klaipėdoje ir kitur vykdomą piketavimą, paimtų interviu iš dalyvių, primintų šios akcijos istoriją, statistiką, paskelbtų ankstesnių akcijų nuotraukas, dalyvių pasisakymus, spaudos publikacijas ir pan. Dabar viso šito tikrai pasigendam. Kaip įmanoma plačiau apie tai parašyti įpareigoja ir pats portalo pavadinimas tiesos.lt - juk iš akcijos “TIESOS!” kilo pats portalas tiesos.lt.

Elena       2018-01-18 8:12

Gražu buvo ,kai į aikštę sugužėjo polocininkų pulkas, bet jie buvo geranoriški ,nemušė,nestumdė žmonių,bandžiau skaičiuoti kiek jų ,bet supratau, kad Skvernelio standarto {240}nebuvo,gerokai mažiau. Jie tiesiog pabuvo su mumis,

neklauskite KGB statytinės....       2018-01-18 8:11

KGB, “valdomos demokratijos” įrankiais pasistatė savo atstovę - prezidentę.
KGB, pasismaginimui ne tik mėgsta kankinti žmones, bet ir vaikučius skriausti.
——-
tai ar yra prasmė ieškoti tiesos pas nusikaltėlius?
——
bet, ko gero, tos 17-os dienos akcijos - geriausia, ką turime.

"Tiesos!" pilietinė akcija        2018-01-18 7:42

Davė pradžią bei suteikė pavadinimą ir šiam puikiam pilietiniam patriotiniam portalui tiesos.lt. Ji prasidėjo 2012 m. gegužės 17 d., Deimantės Kedytės pagrobimo dieną, ir trunka jau daugiau kaip 5 su puse metų,  jos metu prie Prezidentūros buvo rinktasi 68 mėnesius, tad ne 68 kartus, o kelis šimtus kartų, nes pradžioje maždaug pusę metų akcija vyko kasdien, vėliau kelis metus - kiekvieną ketvirtadienį (nes gegužės 17-oji buvo ketvirtadienis, dar vėliau iki dabar - kiekvieno mėnesio 17 d.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-01-18 6:37

Lietuvos valdžios NEBĖRA, tik okupantai išeidami pasiliko, nėra kam atsakyti net 68 kartus paklausus.


Rekomenduojame

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti piliečių laisvių suvaržymus

Nida Vasiliauskaitė. Dabar klausimėlis: ką Ingrida?

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie visuomenės susipriešinimą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip (I)

Nida Vasiliauskaitė. Tradiciškai partijos skirdavosi idėjomis ir ideologijomis, bet tie laikai jau baigėsi

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Tarp teisės į gyvybę ir teisės į abortą

Vytautas Sinica. Apie siūlymą, kad šalys Europos Sąjungoje nebeturėtų veto teisės

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis – Kremlius laimi?

Nida Vasiliauskaitė. Apie „vatnikus“ ir jų medžiotojus jorkšyrus: kurie iš jų yra tikroji politinė bėda

Keletas prezidento metinio pranešimo komentarų: P.Girdenis, J.Laučiūtė, A.Širinskienė, P.Saudargas, A.Švarplys

„Netiesos jausmas valstybėje palaukti negali“? – Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos metinis pranešimas

„Tradere“ leidyklos naujienos: Birželio sukilimo metinių proga leidžiama J. A. Antanaičio knyga „Tautos instinktas išlikti“

Citata. Dantė Aligjeris: apie neutralumo padarinius moralinių išbandymų metu

Jonas Kauneckas: visi turime su Nacionaliniu Susivienijimu reikalauti Referendumo arba kitos Visuomenės apklausos

Nida Vasiliauskaitė. Tai šitą jie vadina „komunikacija“ ir „profesionalumu“?

Jūratė Laučiūtė: Visiems, balsavusiems už TS-LKD partiją, siūlau pagalvoti, kas jums yra Lietuva

Naciukų* Lietuva? Aleksandras Nemunaitis primena, Tomas Baranauskas pataria

Vidmantas Valiušaitis. Tėvas apie Birželio sukilimą

Audrys Karalius. Padre…? Kodėl…?

Kaip naujojo kairuoliškumo ideologija užkariavo JAV universitetus – Krescencijus Stoškus primena prof. Česlovo Milošo liudijimą

Andrius Macas. Kaip mylėti vienodai?

Andrius Švarplys. Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija (papildyta)

Rasa Čepaitienė. Tėviškos figūros

Algimantas Rusteika. Negrįžtamumo taškas

Dr. Rogeris Hodkinsonas. Kai bus surašyta šios beprotybės istorija, vyks reputacijų skerdynės!

Nida Vasiliauskaitė. Apie visuotinę penkiapirštystę ir kaip reta protingą kunigaikštį

Geroji Devintinių Naujiena: „Aš esu gyvoji duona, nužengusi iš dangaus, – sako Viešpats. Kas valgys tą duoną – gyvens per amžius“ (Jn 6, 51)

Saulius Dambrauskas kviečia Aplinkos ministerijos partnerius į diskusiją: džiaugsimės rinkdami šiukšles ar imsimės globalaus šiukšlinimo prevencijos?

Tėvo dienai. Audrys Karalius: Mano tėvas – Sibiro Liūtas

Birželio sukilimo 80-mečiui: Vidmantas Valiušaitis. Lietuvos diplomatinė tarnyba – neįveikta pasipriešinimo citadelė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.