Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė

Skulptūrų, įtrauktų į juodąjį „Black Lives Matter“ sąrašą Didžiojoje Britanijoje, žemėlapis

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 16 d. 9:16

14     

    

Skulptūrų, įtrauktų į juodąjį „Black Lives Matter“ sąrašą Didžiojoje Britanijoje, žemėlapis

Jūsų dėmesiui siūlome žemėlapį, kuriame sužymėtos visos Didžiosios Britanijos skulptūros, įtrauktos į juodąjį „Black Lives Matter“ judėjimo sąrašą.

Kas už ką kaltinamas šiame vandalizmo aktų, jau įvykdytų ar dar tik numatytų, sąraše, skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Arvydas       2020-06-28 23:25

Juodaodžius valdo raudonoji ANTIFA. Mąstantys juodaodžiai tikrai netrokšta įvesti juos tramdančią baltųjų diktatūrą.Kadangi juodaodžiai negyvena Kinijoje ir Rusijoje,tai ANTIFA yra patogus instrumentas kelti riaušes dėl menamo “rasizmo”.Būtina parodyti jėgą - ANTIFOS keliamą griovimų bangą būtina stabdyti jėga ir sodinti. ANTIFA yra nemąstančios publikos smegenų plovimo,riaušių akatinimo priežastis.

žvrlk plačiau       2020-06-18 11:36

Jau kadaise ... 2017-07-12 19:14
Taip, “tapinizmo tema jai nėra atsitiktinė. Artėja prezidento rinkimai…”:
Ričardas Savukynas (Rokiškis Rabinovičius), bloguose ir kur tik gali “besiskiepijantis” trolis “Žiurkėnas” sureagavo iškart:
“Egle (Samoškaite), ant žmonių kalbėjimo apie bėdas tu užklijuoji etiketę. Kažkas kalba apie problemas - vadinasi, kad tai tapinizmas.
“Ai, čia tapinizmas, nekreipkit dėmesio, kad kažkur korupcija. Ai, čia tapinizmas, nekreipkit dėmesio, kad kažkur valdininkai kliedesius daro. Kažkoks politikas suka savo makles? Tai čia nieko tokio, tapinizmas.”
Žmonės elgiasi teisingai, išdrįsdami pasakyti apie problemas. Problemų neįmanoma spręsti, jų neįvardinant.
Tu rašai: “šio reiškinio vidus purvinas [...] išsiplauna savo pačių atsakomybės suvokimas”. O paskui papasakoji išgalvotą pasakojimą pie tai, kaip kažkas paskambina į greitąją ir nueina kažkur. Ir kad nepadeda nukentėjusiam.
Žmonės visgi išdrįsta kreiptis į žiniasklaidą, kad bent kažką pakeistų. O tu apkaltini tuos žmones, kurie yra terorizuojamos aukos.
Tai yra aukų kaltinimas. Tai yra vienas iš baisiausių dalykų, kuriuos galima daryti - kaltinti aukas, kad čia jos kaltos.
Tu netgi mokinius sugebi apkaltinti tuo, kad jie pranešė apie kliedesius dėstančią mokytoją. Mokytoja pasakoja apie gėjus-kanibalus. Tu nepagalvoji, kas turi vykti mokykloje, kad ten galėtų būti tokie kliedesiai?”
Su šiuo cinišku tipu (“Rokiškiu Rabinovičiumi”) galite susipažinti, pvz., čia:
http://rokiskis.popo.lt/2017/04/29/kodel-marginalai-nekencia-andriaus-tapino/
http://protokolai.com/2015/07/20/rokiskis-rabinovicius-ziurkenas-radijo-laidoje/

Tvankstas       2020-06-18 11:32

Tai D. Britanija bus paversta juodojo rasizmo Zimbabve ar PAR ? Geras baltasis - negyvas baltasis.

žvelk plačiau       2020-06-18 11:28

https://www.youtube.com/watch?v=-NF3eCFgNeI Sąj,džiui 30: svajotojai, kovotojai, driskiai || Laikykitės ten su Andriumi Tapinu, Laidos svečiai – garsiausias Lietuvos žiurkėnas Rokiškis Rabinovičius bei jo kūrėjas Ričardas Savukynas, ...; Pokalbis su Rokiškiu Rabinovičiumi (Ričardu Savukynu): https://youtu.be/r0su-q4Vxg0  ————- tai čia Prašalietis / Prachadimcas ?

"prašaliečiui"       2020-06-17 21:30

maskovitų oligofrene, tau, kaip lagerinei urkai, gi aiškus skirtumas tarp kovojusių už savo šalies laisvę (šiuo atveju JAV) ir savo šalies laisvę išdavusių (visokius cvirkas su nėrimis). Ką tu myžniau čia norėjau prišlapinti? Kalbėk aiškiai ir trumpai, lagerinėms utelėms mes neturi laiko…

"prašaliečiui"       2020-06-17 21:30

maskovitų oligofrene, tau, kaip lagerinei urkai, gi aiškus skirtumas tarp kovojusių už savo šalies laisvę (šiuo atveju JAV) ir savo šalies laisvę išdavusių (visokius cvirkas su nėrimis). Ką tu myžniau čia norėjau prišlapinti? Kalbėk aiškiai ir trumpai, lagerinėms utelėms mes neturi laiko..

>Mat, kaip apsijuokei Prašalieti-Prochodimce       2020-06-17 15:25

geriau nesigaišinkite atsakinėdamas etatiniam demagogui
Ričkai Žiurkėnui Savukynui Prašaliečiui 2020-06-17 14:04.
Jovalas nepraustaburnio galvoje ir be moralės (žr. jo feisbuką).

Prašalietis       2020-06-17 14:04

Mat, kaip apsijuokei Prašalieti-Prochodimce,    2020-06-17 11:57
Pseudo patriotinis bičiuli, “ačiū Dievui” apsijuoksiu dar labiau, nes pamiršau pasakyti, kad Marytė Melnikaitė su savais girios partizanai supleškino ir Pirčiupio kaimą su visais ten buvusiais kaimo gyventojais ir jų vaikais… Po V.Lansbergio, Brazausko, Grybauskaitės ir kitų patriotų “nepriklausomybės ir laisvės parnešimo”, šios tragedijos įamžinimui ten buvusi pastatyta akmeninė “Pirčiupio motina” pabėgo nežinoma kryptimi… Nematei, gal ji kartais kur nors esa užsimaskavusi Šalčininkų r. Kaniūkų kaime ar kur kitur, įsitaisiusi prie “gerbtino”  žydšaudžio ant sienos pakabintos kokios “pagerbimo” lentos….

Mat, kaip apsijuokei Prašalieti-Prochodimce,       2020-06-17 11:57

pats nepamąstes pripažinai, kad, kaip rašai, “lietuviškas „Black Lives Matter“ sąrašas”
“simbolizuojantis okupaciją ir komunizmą” jau “būtų vaikiškai juokingas…”. Ir ačiū Dievui!
Vilniaus centre (LŽB) yra atminimo lenta būrio vadui Abai Kovneriui, kuris kartu su kitais raudonaisiais Rūdninkų girios partizanais (ir su Grybauskaitės medaliu apdovanota Fania Jocheles-Brancovskajaja) 1944 m. sausio 29-osios naktį supleškino Kaniūkų kaimą, išžudė visus Šalčininkų r. Kaniūkų kaimo gyventojus, tame tarpe ir 22 vaikus“.
Jei ir “White Lives Matter”, jei ir “Lithuanians Lives Matter”, tai ką daryti su tokių stribų vis dar kabančiomis “pagerbimo” lentomis, medaliais?

Prašalietis       2020-06-17 9:09

Skulptūrų, įtrauktų į juodąjį „Black Lives Matter“ sąrašą Didžiojoje Britanijoje, žemėlapis.

Įdomu būtų, kad koks šiandieninis “tautinis patriotas” sudarytų lietuvišką „Black Lives Matter“ sąrašą ir žemėlapį, kuriame būtų pažymėta kiek ir kur per 30 metų paminklų buvo nugriauta, perkelta ir kiek ir kokių dar liko nugriauti… Žinoma, kad pirmas eilėje nugriauti yra ” negero ir nepatriotinio” rašytojo P.Cvirkos paminklas. Ant tilto buvusio okupanto kolaboranto darbininko su kūju ir moters su pjautuvu “simbolizuojančio okupaciją ir komunizmą” paminklą, po “tautinių patriotų” patirto ilgamečio ir didelio “patriotiškai moralinio"vargo, pavyko nugriauti… Palyginus, juodąjį „Black Lives Matter“ sąrašą Didžiojoje Britanijoje su mūsų, pastarasis būtų vaikiškai juokingas….

>Ką ir reikėjo įrodyti        2020-06-16 23:24

Bent Lietuvos litvakai nuo sovietinių laikų tiek indoktrinuoti liberalmarksizmo ir tiek susivynioję į vieną kamuolį, kad sunku tikėtis jų atsikvošėjimo net ir po tokių BLM tariamai antirasistinių išsiviešinimų Paryžiuje. O gal?

Ką ir reikėjo įrodyti       2020-06-16 22:28

Vakar Paryžiuje Respublikos aikštėje BLM manifestantams šūkalojant propagandinius šūkius
ant gretimo namo stogo jaunuoliai išskleidė plakatą su šūkiu ‘White Lives Matter’ [‘Baltųjų Gyvybės Svarbios’]!
Na, ir kaip manote, kokia buvo ‘kovotojų prieš rasizmą’ reakcija?
- ‘Antirasistai’ ėmė skanduoti ‘Sales juifs!’ (‘Nešvarūs žydai!’)
https://www.facebook.com/adagamov/videos/3007668069350098/
Kas buvo įrodyta dar Sąjūdžio laikais (galima pasieškoti anuometinių plakatų)
- Kūjis ir pjautuvas su Svastika yra vieno gymio (destrukciją ir mirtį sėjančios ideologijos, o jų priešybės hegelinė sintezės šiandieninė fazė - vaivorykštinė ideologija; todėl pastarosios smogigai visiškai palaiko ir dalyvauja BLM pogromuose; aišku, kaip ir anuomet, prisidengiant kova už lygybę ir prieš rasizmą, ir aišku, kol neliks akmens ant akmens).

Kaip skenduolius gaivinti mokosi ant muliažų,       2020-06-16 16:46

taip BLM praktikuojasi nuo galvų pjovimo bekraujėms statuloms pereiti prie šiltakraujų.
Juk už protėvių patirtą istorinę neteisybę privalu deramai atmonyti?
Nesvarbu, kad teismo be teismo vykdytojai, nei patys yra nukentėję nuo aparteido,
nei jų pasirinktos aukos buvo aparteido vykdytojai.
BLM nesvarbu ir tai, kad kaltė dalykiniu požiūriu tėra asmeninė
- negali būti kaltas už asmeniškai nepadarytus nusikaltimus.
Kai visai neseniai islamistai krikščionių kankiniams pjovė galvas,
laisvintojai-pažanguoliai ir jų sputnikai - “jaunosios gvardijos” - nė galvelių į tą pusę nepasuko.
O juk buvo tiesiog skerdžiami Vakarų civilizaciją sukūrusio tikėjimo išpažinėjai!

O ...       2020-06-16 15:34

P.Cvirkos paminklo ten nėra?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.