Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės

Robertas Grigas. Ir vėl ideologijos importas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. birželio 6 d. 16:16

33     

    

Robertas Grigas. Ir vėl ideologijos importas

Vakar buvau Vilniuje – ir pakraupino ant kiekvieno stulpo (tiesiogine prasme) išklijuoti vaivorykštiniai gėjų eitynių plakatai. Daugiau, nei mano studijų Vilniuje laikais, aštuntame dešimtmety, panašių „rėkiančių“ ryškiaspalvių plakatų būdavo prieš „spalio šventes“, kurios ištikdavo lapkritį.

Taigi vėl susiduriame su agresyviai „iš viršaus“ ir „iš šalies“ primetinėjama ideologija. Nes pagal visas apklausas ir tyrimus akivaizdu, kad visuomenė genderinio pasaulio suvokimo neremia, yra jam priešiška, arba, palankiausiu atveju, abejinga.

Masyvi propagandinė kampanija „per visus galus“, netgi per mūsų (?) televizijas, atskleidžia, kokie milžiniški už to stovi administraciniai ir finansiniai resursai. Taigi ir kažkieno dideli interesai.

Ką jau čia prieš šią laviną tradicinės šeimos šalininkų rengiamos alternatyvios eitynės, kuriomis siekiama atkreipti dėmesį į iškrypimų propagandos grėsmę Konstitucijoje įtvirtintai šeimos sampratai ir prigimtinėms tautos išlikimo prielaidoms. Šioms eitynėms – nei spaudos, nei TV eterio, nei plakatų.

Bet nepasijuskite per anksti laimėtojais, įtakingieji / pinigingieji žmogaus prigimties dekonstruktoriai ar perdirbinėtojai („naujo žmogaus“ – kaip pažįstama! – kūrėjai).

Ne taip seniai Gedimino (tuomet – Lenino) prospektu plaukė jūros raudonais lozungais nešinų ideologijos pritarėjų ir palaikytojų. Ir tik kažkur KGB tardymo kabinetuose ar Permės konclageryje nr. 35 koks nors „atskalūnas ekstremistas“ Terleckas, Tamkevičius ar Sadūnaitė kalbėjo, kad raudonų vėliavų jūra yra neteisi. Kad ji neišreiškia tautos valios ir kad, Dievui leidus, dar ateis nesuklastoto Lietuvos balso laikas

Tikiu, kad jis ateis ir dabartiniame kovos su primetinėjama totalitarine antihumaniška ideologija etape. Ir tuomet dabartiniai „vaivorykštinės saulės“ importuotojai atrodys ne ką geriau, kaip anieji „Stalino saulutės“ kraitvežiai, kurių politinis ir moralinis įvertinimas, Lietuvai sąmonėjant, vis labiau krypsta link Grūto stovylų parko

P.S. Savo laiku piktnaudžiavęs religiniais simboliais Vilniaus baras, lyg norėdamas reabilituotis, užsikėlė Stalino biustą su kiaulės šnipu (kas man neatrodo itin skoninga – ir priešams derėtų tam tikra pagarba, jei nenorime leistis iki jų lygio). Bet daugiaspalvė vėliavėlė dešinėje prie „vado ir mokytojo“ ten ypač tinka – juk tai jo marksistinės doktrinos kultūrinis tęsinys.

Nuotrauka – R.G.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Išvada       2019-06-11 10:13

-laikas į mišką,

troliai komentatoriai neklaidinkit       2019-06-9 10:36

tai yta vaivorykštinis Vakarų bolševizmas

troliai neklaidinkit       2019-06-9 10:31

tai yra vaivorykstinia VAKARU bolsevizmas

Marginalas       2019-06-8 21:07

Mongoloidų imperija dar nebuvo tikras “orwellizmas”, baskakai buvo kvaili ir tikėjo savo pačių tvarka. Tikras “orwellizmas” neturi jokio tikėjimo, tik matematiškai pragmatinį protą ir astronominį, 1% Žemės gyventojų rankose sutelktą kapitalą, prilygstantį tam, ką turi 99% likusių gyventojų. Todėl Autoriaus optimizmas abejotinas.
Kita vertus, ištikimiesiems nėra reikalo pergyventi: Christus vincit be jokios abejonės, nepriklausomai nei nuo moderniausių vergvaldžių, nei nuo atsilikusių baskakų, nei nuo galingiausių Kinijos drakonų.
PS dėl—> Deja 2019-06-7 8:36   “Ideologija” niekuo dėta, tai dūmai kvailiams. Sk. komentarą prie Rubavičiaus straipsnio.

Rūta       2019-06-8 17:15

Mano didžiulė pagarba gerb. Robertui Grigui už teisingą žodį.

geras kažkas užsiminė       2019-06-8 14:06

Požėla, kaip ir Rokas Žilinskas, panašu, mirė nuo išanginos. Bent jau abiejų simptomai buvo identiški. Roko Žilinsko atvejis išvis įdomus - partietis medikas Matulas kabino makaronus visiems apie kažkokias vos ne gripo komplikacijas. smile O garusis padorumo įsikūnijimas - Roko Žilinsko motina nuėjo dar toliau. Ji pareiškė, kad sūnus tapo organų donoru. Tik nepaaiškino kam galėjo tikti išangina sergančio asmens organai, kai šia liga sergantys asmenys negali būti net kraujo donorais. smile
Tiesa, Požėla kažkaip sugebėjo vaiką padaryti. Tas vaikas labai nesveikas, jo motina netgi renka aukas jo gydymui. Miglotai kalbama apie vaiko ligą, bet atrodo, ten irgi išangina, tik įgimta.

Apokalipsė       2019-06-8 8:01

Tokie LGBT paradai yra nešamas maro užkratas tai ypač  mirtinai pavojinga mažoms tautoms.

stasys        2019-06-8 6:25

Panašu kad kun. Robertui Grigui sopančios dvejonės liko nesuprastos to gausaus davatku būrio čia.

ah1       2019-06-7 22:31

čia apie popiežiaus maldos “Tėve mūsų” pakeitimą? Gerais laikais gyvename - galime stebėti biblijos perrašinėjimą

Deja,       2019-06-7 22:09

ne tik autorius žino, bet ir runkeliai, nebaigę Vilniaus Kapsukės univerkės Fizikos fakultetą su pagyrimu, Jūsų žiniai.

>> "Nesusipratėliams"       2019-06-7 18:37

„Dabar svarbiausia problema Lietuvoje, kurią reikia spręsti nedelisiant yra atvejis, jei suserga pederastas ir papuola į ligoninę. Vargšelio negali aplankyti kitas pederastas. Štai kur archisvarbūs klausimai.“
Nesutinku. Argi, kad būtų galima aplankyti, yra būtina įteisinti homoseksualų „santuokas“, vystyti genderistinį vaikų tvirkinimą ir organizuoti Baltic Pride paradus centrinėmis miestų gatvėmis? Reikalas yra žymiai gilesnis ir didesnis. Manau, kad viso to tikrasis tikslas – visuomenės (homo)seksualizacija. 

Manau, kad       2019-06-7 13:31

kaip ir sovietų laikais, pasipriešinti galima tik kantrybe, reikia tai matyti ir vienas kitą įspėti, kad neįsiveltų į tą liūną. Ir melskime Dievą pagalbos.

Kas tai daro?       2019-06-7 13:26

Tai daro didieji pinigai. Mano nuomone, jų savininkams labai parankūs yra šie žmonės. Juk dar ne taip seniai jie patys Lietuvoje skundėsi lgbt veikla. Negi manote, kad jie turės tokius pinigus tokiems paradams surengti. Ne, šiuos renginius daro dideli, labai dideli pinigai, o jie yra tik išnaudojami.

gytis       2019-06-7 13:25

pastebėjimas autoriui - katalikų bažnyčia ( vatikanas) taip pat disponuoja nemenkais administraciniais ir finansiniais resursais, kodėl visam tam nesipriešina?

"Nesusipratėliams"       2019-06-7 13:09

Dabar svarbiausia problema Lietuvoje, kurią reikia spręsti nedelisiant yra atvejis, jei susserga pederastas ir papuola į ligoninę. Vargšelio negali aplankyti kitas pederastas. Štai kur archisvarbūs klausimai.

>>deja       2019-06-7 11:36

toji ideologija primesta gojams. Kas tai daro ir kodėl autorius žino, bet nemini.

-> Deja       2019-06-7 8:36

„Tik gal šią šiandien brukamą ideologiją vesti iš marksizmo ideologijos nėra visai tikslu ir teisinga.“
Šiandien brukama ideologija kyla iš žmogaus gyvuliškos prigimties, kuri gerai derinasi su bet kokios formos materializmu ir marksizmu, bet nesiderina su krikščionybe ir tautine kultūra.

Trūksta įžvalgų...       2019-06-7 8:21

Manau, kad svarbiausia yra įžvelgti, kokiu tikslu vis labiau plečiama homoseksualizmo propaganda.

Deja,       2019-06-7 7:56

ačiū kunigui Robertui.
Protingos mintys.
Tik gal šią šiandien brukamą ideologiją vesti iš marksizmo ideologijos nėra visai tikslu ir teisinga.
Tos ideologijos anais laikais nebuvo.
Ji buvo netgi slopinama ir persekiojama.
Ir didįjį įkvėpimą 7-8 deš. ji įgavo pirmiausia Vakaruose,
O jau su jų pergale atėjo ir iki mūsų ir pas mus.
Tiesą sakant, jos užuomazgų, ženklų jau būta net 1988-ųjų mitinguose.
Kai atskiri subjektai pradėjo suvokti ir kalbėti, kad jie dabar turės tiek ,laisvės’, kad darys ką nori ir kaip nori.
Iš esmės taip ir nutiko.
Pinigų srautai keičia mąstymą ir žmogų.
Dideli srautai keičia smarkiai.
Radikaliai.
Europa dabar pergyvena antruosius viduramžius.
Tik skirtingai nuo pirmųjų, ant neapykantos laužų deginamos ne ,raganos’, ,velniai’ ar kitokios minties ,disidentai’,.
O tradicijos: žmogus, šeima, visuomennė.
Ir kaip rodo istorija, tai gali tęstis ilgai.
Labai.
Iį prabudimas bus skausmingas.
Dievas sukuria visokių kūrinių.
Ir blogai ne tai.
O tai, kad atsiranda masė, kuri užsimoja pasiskelbti esanti išmanioji
ir galinti kitiems primesti savo diktatą,

➡ Ramiros 2019-06-7 6:38        2019-06-7 7:16

Buvęs Seimo narys, Sveikatos apsaugos ministras J. Požėla nuo ko mirė?! Kiek užuojautų, kiek susigraudenimų iš seimo narių, SM, Santaros kliniķų administracijos, viskas kaip toje knygoje (biblijoje) „Po puotos”.
Visa tai kas vyksta Lietuvoje pastaruoju metu, yra pasityčiojimas iš sveiko proto. Visi mato, kad karalius nuogas,  bet deda į kelnes, bijodami tai pasakyti.
($+$)

Ramiros       2019-06-7 6:38

<<<<<<< 4:51—— .... o mes netekom R o k o Ž i l i n s k o !

stasys        2019-06-7 6:28

Aš jau pradedu abejoti ar Robertas Grigas gyliai tikintis krikščionis .Kur jus matėte kad saracėnu siūlomos knygos tiek keltu rūpesčio krikščioniškam kraštui . ? O va Robertas Grigas taip nemano ir jam kaip doram dievo tarnui vėl tenka gelbėti ŠV.Marijos kraštą nuo visokiu importiniu netikėliu .. nešančiu ant savo batų ..ištvirkimą ir ne pagarbą senoms tradicijoms . Juk gali taip nutikti ?  kad ‚ ganomos avelės -vyrai ‘ pasiduos vakarietiškai madai ir kelnių užtrauktukus ims nešioti ne kaip dera vyrams ... o moterys ..tos ‚šv. Sudunaitės‘ ..ir aplamai nustos poruotis su vyrais , po šventais šeimos sakramentais . ..Ką tokia publika veiks dievo pašonėje , ar Jo namai jiems taps dvasios užuovėja . Pasaulis keičiasi ir ta neapleidžianti nuojauta , kad dievo namams nebereikia ‚žemiško pamato‘ stuksi į nugara vis garsiau ir garsiau . Aš tikrai abejoju kad po tomis spalvotomis vėliavomis neatsiras tokiu ‚avelių‘ kurioms kaip oras reikia ar reiks į kažką atsiremti .  Kelnes nesunku persimauti .. deja su įsitikinimais daug daugiau vargo ..ir bažnyčia čia ne išimtis .

$+$       2019-06-7 5:11

Štai kur nueina mokesčių mokėtojų pinigai!

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRAS ĮSAKYMAS

DĖL FINANSAVIMO SKYRIMO PAGAL 2007–2013 M. ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ
PLĖTROS VEIKSMŲ PROGRAMOS 2 PRIORITETO „MOKYMASIS VISĄ GYVENIMĄ“
VP1-2.2-ŠMM-05-K PRIEMONĘ „KALBŲ MOKYMO, VERSLUMO UGDYMO IR
INOVATYVIŲ ŠVIETIMO METODŲ KŪRIMAS IR DIEGIMAS“
2010 m. lapkričio 5 d. Nr. V-1966

1.9. T o l e r a n t i š k o   J a u n i m o Asociacijos projektui „Mokytojų, moksleivių, tėvų ir NVO atstovų tarpkultūrinių gebėjimų plėtra“ (paraiškos kodas VP1-2.2-ŠMM-05-K-01-043) įgyvendinti –
iki 826 165,00 Lt…

1.9.1. iš Valstybinės švietimo strategijos įgyvendinimo programos (Europos Sąjungos
fondų lėšos) (programos kodas 11.101) – iki 730 218,85 Lt…
1.9.2. iš Valstybinės švietimo strategijos įgyvendinimo programos (bendrojo finansavimo lėšos) (programos kodas 11.201) – iki 95 946,15 Lt…

$+$       2019-06-7 4:51

Ta ideologija, o tiksliau agresyvi propaganda, jau senai Lietuvoje, net finansuojama iš vyriausybės biudžeto per įvairias priedangos organizacijas, todėl įstatymo projektas, draudžiantis iškrypėlių propagandą ir guli Seimo stalčiuje. Maža to, ką tik įkurta iškrypėlių partija, kuri kitamet šturmuos Seimą laisvai, be liberalų priedangos.

Jei kas dar neskaitė A.Simanonytės straipsnio „Homoseksualizacijos Schema: Ką Turėtume Žinoti?” – siūlau nepatingeti, tikrai verta perskaityti:

https://www.sarmatas.lt/07/a-simanonyte-homoseksualizacijos-schema-ka-turetume-zinoti/

Čia citata iš straipsnio:

„Plačiosios visuomenės akyse AIDS buvo homoseksualų liga. Netgi pirmasis oficialus jos pavadinimas buvo GRID – „Gay related immunodeficiency disease“ (su gėjais susijusi imunodeficito liga). Tik vėliau, įsikišus judėjimo aktyvistams, šis pavadinimas buvo pakeistas į politiškai korektišką AIDS – „acquired immune deficiency syndrome“ – įgytas imunodeficito sindromas.
Tačiau nepaisant, kad ligos pavadinimas buvo pakeistas, v i s u o m e n ė  jos pagrindinio nešėjo n e u ž m i r š o. Požiūris į gėjus pasidarė toks, kad atrodė, jog homoseksualų judėjimas greitai žlugs. Jau buvo žinoma, kad AIDS plinta ne tik lytinių santykių metu, bet ir per kraują, seiles ir t.t., todėl masiškai sergantys homoseksualai tapo tiesiogine grėsme visuomenei.
Be to, žmonėms ėmus labiau domėtis, kodėl būtent gėjai taip lengvai užsikrečia šia liga, atsirado mokslinių darbų, kurie atvėrė duris į kruopščiai slepiamą gėjų seksualinį pasaulį.  Labai plačiai komentuojamoje amerikiečių mokslininkų Alan P.Bell ir Martin S.Wineburg 1978 m. studijoje „Homoseksualumas: skirtumų tarp vyrų ir moterų studija“... teigiama, kad maždaug 43 procentai homoseksualų savo gyvenime turėjo daugiau negu 500 sekso partnerių. Įsivaizduokite, kaip į tokius skaičius pažiūrėjo puritoniška amerikiečių visuomenė.
Negana to, nuo AIDS pradėjo mirti ne tik niekam nežinomi homoseksualai, bet ir įžymybės: 1985 – aktorius Rock Hudson, 1988 – ABC news pranešėjas Max Robinson, 1993 – baleto superžvaigždė Rudolf Nureyev ir t.t. Ką reiškia vien tai, kad tuo metu jau sirgo roko žvaigždė Freddie Mercury!
Daugėjo ir nehomoseksualių žmonių mirčių, AIDS užsikrėtusių kraujo perpylimo metu. Plačiai nuskambėjo mergaitės iš Floridos Kimberly Bergalis istorija, kuri mirė nuo AIDS, užkrėsta homoseksualaus dantisto. 1990 m. kraujo perpylimo metu buvo užkrėstas ir mirė 18-metis jaunuolis iš Indianos Ryan White, šiek tiek vėliau – teniso žvaigždė Arthur Ashe. Susiklosčius tokiai situacijai, homoseksualai suprato, kad jie turi kažką daryti.”

StasysG       2019-06-7 4:46

Pritariu kunigo R Grygo mintims.

įdomūs sutapimai       2019-06-6 23:33

Buvo komuniagos, tapo homuniagos. Įdomu dar tai, kad Tal Avivo savivaldybė Lietuvos vėliavą supainiojo su taip vadinama “Pride” vėliava ir jas iškabino. Man tik įdomu iš kur jie tiek Lietuvos vėliavų gavo?

babute       2019-06-6 22:54

tai kad dabar ir pacios didziausios davatkos tam pritaria ir sako’ kad tai dievo kuriniai’.

Teisingai       2019-06-6 22:43

Pastebėta, kad plinta kaip maras, visais laikais buvo marų, juodasis ir raudonasis ir rudasis, juodojo bijojo daugiausiai,  jis kirsdavo labai greitai, kiti marai taip pat buvo baisūs, na o šitas yra pats baisiausias, vadinamas BALTASIS MALONUMO MARAS, jis tuo baisus kad malonumui pasipriešinti be galo sunku, todėl jis ir plinta, galutinė išdava:, jei prieš tai marai buvo greita mirtis, šito vaivorykštės nešamo maro lėta mirtis.

Chingishan       2019-06-6 22:22

Malačius Grigas. Bent vienas tikras kovotojas.

paziurekit       2019-06-6 22:09

kas vyksta kaimyninej Lenkijoj, kaip ten siauteja LGBT ir kaip agresyviai juos propaguoja Walensa ir visa jo kariauna ta baisi nenurimusi PRL KOMUNA

Jei kas ką gali padaryti,tai       2019-06-6 21:24

tik bažnyčia su savo pozicija.Tik kad jos jau nėra,tik įvaizdis ir pastatai.

Išties       2019-06-6 21:01

Atvežtinės genderizmo ideologijos sklaida pasižymi ypač Visuomeninis transliuotojaS LRT,deja.Tad,kodėl tyli LRT Taryba, Seimo Kultūros komitetas,atskiri Seimo nariai ...

T0mas J.       2019-06-6 20:52

Būtina išvaikyti Konstitucinį Teismą, nes jis nusikalsta - nuolat savivaldžiauja (randa Konstitucijoje tai, ko joje NĖRA). Jei to nepadarysime, po 10 m. mūsų šalį valdys būtent Konstitucinis Teismas, nebus jokios demokratijos. Sakau tai labai rimtai.


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Elitizmas

Nida Vasiliauskaitė „galimybių pase“ nei rūšiavimo, nei diskriminacijos nematantiems aktyvistams: nesiskųskite, jei ir jums pasiūlys prisitaikyti

Apie Šeimos gynimo maršą išsamiai: Kęstutis Skrebys kalbina Artūrą Orlauską

Kas šiandien išduoda Tėvynę? Dovilo Petkaus pokalbis su Vilhelmu Čepinskiu

Sekmadieniai su Fulton Sheen: patriotizmas

Arnoldo Taujansko ir advokato dr. Antano Bartusevičiaus kreipimasis į Advokatų tarybą ir jos pirmininką

Dovydas Norkūnas: Kaip aš tapau „antivakseriu“, arba Kodėl kyla ir klausimų, kurių nevalia klausti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kodėl ES įteisina vabzdieną?

Nida Vasiliauskaitė apie vadinamąjį „galimybių pasą“: tai – ne sveikatos rodiklis, o lojalumo šitai politikai ženklas

Geroji Naujiena: Pasilikime Jo meilėje! Kad duotume vaisių ir jie išliktų

Rasa Čepaitienė. Monografijos rašymo stadijos

Londone garbaus amžiaus pastorius 24 valandoms buvo sulaikytas policijos dėl neva homofobiškų žodžių

Žuvelė. Kun. Arnoldas Valkauskas kalbasi su prof. dr. Andriumi Macu: apie šeimą, vertybes ir dvasinę reanimaciją

Nida Vasiliauskaitė. Kaip į šitą žemiausio lygio manipuliaciją turėtų reaguoti išties turintis nors kiek padorumo ir proto?

Emilija Latėnaitė. Tikiu ir tikiuosi, kad žmonės apgins savo ir kitų orumą atsisakydami „galimybių“ paso

Kun. Robertas Grigas. Jei skelbiesi „kataliku politiku“, Katalikų Bažnyčios mokymas moralės, politikos, socialiniais klausimais tave įpareigoja

R. Aušrotas. JK Žmogaus teisių ir lygybės komisija: teismai turi ginti ir iš religinių įsitikinimų kylantį požiūrį į homoseksualumą. Ką pasakytų LGKT?

Liudvikas Jakimavičius apie Vytauto Landsbergio paradoksą

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.