Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Rasa Čepaitienė. Politinė pedofilija

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 8 d. 8:46

37     

    

Rasa Čepaitienė. Politinė pedofilija

Kitaip to, kas penktadienį įvyko Vilniuje, nepavadinsi. Vaikystė ir paauglystė – tai amžius, kai nuoširdžiai tikima idealais, trokštama gėrio ir teisybės, pradedama maištauti prieš „pasenusius“ autoritetus. Todėl tie, kurie manipuliuoja šiomis naivių ir nesubrendusių jaunuolių savybėmis, juos įžūliai išnaudoja savo nešvariems ir dažnai moraliai pasibjaurėtiniems tikslams, yra PADUGNĖS, kurie puikiai suvokia, ką daro. Tačiau kur žiūri šių vaikų tėvai ir mokytojai?

Svetimi kultūriniai karai, atnešti ir intensyviai platinami jaunimo tarpe, skatina įtarumą vietos tradicijomis bei papročiais, tarpgrupinį priešiškumą ir atvirai diegia neapykantą kitaip mąstantiems, – ir tai yra lyg mielės tyliai šliaužiančiam naujajam totalitarizmui.

Pavargstu kartoti, kad tai jau buvo. Sovietinė propaganda, iškilus klausimams apie režimo trūkumus ir ydas, išdidžiai atšaudavo: „O pas jus tai negrus muša!“ Vatabautizmas ir dėmesio nukreipimas nuo realių vietos problemų į „kovą už taiką visame pasaulyje“, aršų karą su visokios rūšies ir plauko išnaudojimu ten – anapus Geležinės uždangos, kai tuo tarpu savų piliečių nepasitenkinimas slopintas be ceremonijų šaudant į alkanų darbininkų minią, persekiojant ir kalinant disidentus, intensyviai plaunant smegenis visiems likusiems – atgimsta kaip groteskiškas maskaradas. Kodėl šitų vaikų nematome mitinguose ir protesto akcijose, kur aptariamos realios Lietuvos bėdos ir kur daugiausia susirenka vyresnioji karta, žilagalviai senoliai? Nes tai neįdomu, nesuprantama, nepatrauklu, galų gale nemadinga, neimportinė, tad automatiškai prastesnė, prekė?

„Merginos ir moterys, bijokite ir nekęskite vyrų – jie visi yra potencialūs prievartautojai ir seksualiniai grobuonys“ – toks buvo lytis supriešinantis ir nebeįrodomais kaltinimais paremtą raganų medžioklę paskelbęs metoo kampanijos leitmotyvas.

„Jeigu tu nepritari gėjų santuokoms ir įsivaikinimui - esi baisus homofobas, retrogradas ir išvis netoleruotinas šioje tolerantiškiausioje iš visuomenių, todėl gali būti viešai užjuoktas ir pjudomas“, – skelbė kita kampanija, kurioje vakarykščių eitynių mergaitės lakstė apsigaubusios šešiaspalve vėliava ir socialiniuose tinkluose narsiai grūmėsi su „visomis tomis neapykanta pažangai permirkusiomis davatkomis“.

„Visi lietuviai visada nekentė ir nekenčia savo bendrapiliečių žydų, tad tik ir trokšta juos visaip skriausti bei skaudinti“ (net jei to „įrodymas“ būtų „kažkaip ne taip“ atsitiktinai pakelta parlamentaro ranka…) – visose pasvietėse trimituoja holokausto industrijos aktyvistai, mūsų laisvės kovotojams žeriantys vis naujus, kas, kad sovietiniu gerai žinomos kontoros naftalinu atsiduodančius, šakėm ant vandens rašomus, kaltinimus prigimtine žydšaudyste. O visus, bandančius ieškoti istorinės tiesos ir atmesti šias nepagristas insinuacijas, be apeliacijų skelbia antisemitais ir naciais, kurie tiesiog privalėtų būti išstumti iš „padorių žmonių“ tarpo ir socialiai (gerai, kad dar ne fiziškai) sunaikinti.

O dabar, pasirodo, esame kalti dar ir dėl to, kad mūsų odos spalva jau tampa „nepolitkorektiška“ ir mes kažkokiu mistiniu būdu netikėtai visi urmu pasidarome dar ir prigimtiniais rasistais, net jei Lietuva per visą savo istoriją nėra turėjusi ir išnaudojusi jokių kolonijų ir neužsiėmė juodaodžių vergų prekyba? O teiginys „Visų gyvybės svarbios / All lives matter“, pasirodo, yra šio baisaus rasizmo įrodymas, ir nuo tokio šlykštaus paklydimo mus begali išgelbėti tik nuoširdi vieša atgaila puolus ant kelių į grindinio dulkes.

Jei šis kiršinimas ir pjudymas ir tėra už Atlanto vykstančių politinių kovų ir ideologinių karų atgarsiai, kas prisiims atsakomybę už praplautas mūsų vaikų smegenis? Kurie greitu laiku, kaip kažkada pavlikai morozovai, ne tik kokiam tapinui, bet ir policijai, kurią ką tik „fuckino“, gal jau net ims uoliai skųsti ir savo močiutę ar senelį dėl jų kalboje netyčia išsprūdusio baisaus žodžio iš „N“ raidės?

Kas taip sumaniai kursto priešiškumą ir nepasitikėjimą tarp lyčių, kartų, tautų, skirtingų pažiūrų ar biologinių savybių žmonių? Nuo kada spalva, lytis, etnosas, amžius, orientacija ir t. t. yra pagrindas nekęsti, skirstyti į pažangiuosius ir ne, ir pastaruosius persekioti, tuo pačiu aršiai pasisakant prieš bet kokią segregaciją bei diskriminaciją?

Šitas nežinia kokių lėlininkų dresuotų ir dabar po Vilnių klusniai vedžiojamų beždžionėlių paradas puola ant kelių vos nematomo dirigento lazdelei pamojus, nesuvokdamas, ką gi jis iš tiesų pagarbina ir dėl ko taip mušasi į krūtinę. Visos tos pažangiųjų aktyvistų išmokintos „nebesigėdinti“ plikabambės nimfetės laisvai nešiojasi plakatus apie „rasistų dick’ų ilgį“, lyg apie tai jau ką nors išmanytų, ir tai niekaip neužkliūna mūsų uoliesiems vaikų teisių gynėjams? Jau nekalbu apie savivaldybės atsakomybę dėl leidimo išdavimo renginiui, sistemiškai pažeidinėjusiam visą eilę karantino apribojimų.

Tačiau šie nuoširdūs kovotojai „prieš rasizmą“ mielai sutryptų bet ką, kas tik jiems būtų nurodytas ar jų palaikytas kaip priešas. Kontrprotesto dalyvį Kęstutį T. sužeidusio, dėl ko jis net pakliuvo į ligoninę, LT piliečio nepilnamečio pavardė užsienietiška. Ganėtinai simboliška – viena europietiška kalba ji reiškia „karą“. Bet šis incidentas vargu ar sudomins didžiąją žiniasklaidą ir susilauks adekvačios bausmės. Štai jeigu būtų buvę atvirkščiai!

<À la guerre comme à la guerre?

Priešininkai į pirmąsias mūšio pozicijas išleido vaikus. Tai daug ką apie juos pasako. Deja, ir apie mus… Nes tie vaikai – mūsų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-06-18 17:54

100% nezinau,bet kol naudojaus Chrome Delfi narsiau viena kaire,bet paskutiniu metu man neitiko,nes tiek suizulejo,kad pardejo “dometis” su kuo miegu,nors as jau senai miegu tik pagalvele,spjoviau ir atsisiunciau Firefox.Probelmu buvo kol atsikraciau Chromes,bet Firefox pradejos blokuoti delfi ,o kas liecia burksnelius ypac raudinus nereikia kreipti ypatingo demesio,nes i tai Firefox jokiu emociju nerodo Pameginkite.delfyje komentaro neparasysite,nes firefox blokuoja,ji geriau zino ka daro?

Visais laikais buvo kam       2020-06-17 15:37

jaunyste-kvailyste pasinaudoti ir stumtelėti reikiama kryptimi. Prisiminkim “plechavičiukų” dramas ir tragedijas, gimnazistes miškuose, kūrusias prastas eiles, kol pagaudavo kokio stribo kulką, ir pačią baisiausią sau pačiam auką - Romą Kalantą,  kurį, žmonių kalbomis, buvo kam “paprotinti”...

Žemyna       2020-06-11 13:12

Matant, kaip SINCHRONIZUOTAI kurstomi neramumai anapus ir šiapus „balos”, aišku, kad juos VIENA ranka valdo! Ta pati ranka kursto vidaus susipriešinimą, ta pati AKIS TYKO progų, iš ko galima net ir pasaulinį skandalą sukelti, bet ir progų vietinės reikšmės kenkėjiškai veiklai neignoruoja. Kadangi JAV negali prikišti antisemitizmo, ten rasizmą randa. O mums galima netgi patį holokaustą prikišti. Juk tai, kad okupantas savo okupuotas teritorijas naudojo ž. tautos žudynėms - faktas. O kodėl „netyčia” nesupainiojus teritorijos (kur okupantas vykdė nusikaltimus) su toje teritorijoje gyvenančia tauta? Kodėl ne jai primesti tai, ką okupantas darė?
DEJA, istorija kartojasi. O nenorintis RIMTAI mokytis, rimtai studijuoti jaunimas nežino, jog lygiai tas pat vyko tarpukariu, jog lygiai taip to paties Kremliaus pinigais buvo paperkama spauda ir mokslininkai, taip pat buvo kurstomas jaunimas, buvo kuriamos įv. organizacijos, siekiančios „pažangos”, buvo organizuojamos riaušės. Lygiai taip pat ir LT jaunimas iš Vakarų vežė „pažangą” į Lietuvą, o čia lygiai taip pat veikė Kremliaus finansuojami judėjimai ir net kompartija, ir lygiai taip pat organizuotos eisenos ir riaušės. Tik viskas buvo taip organizuota ir apiforminta, kad kvaileliai tikėjo „iš Vakarų” „tiesą ir teisingumą” vežantys. Nes Kremlius savo taikos sutartis su kitomis valstybėmis (kurias ir tarpukariu ir dabar ir su LT pasirašė!) naudoja savo jėgoms perdislokuoti, propagandos ir diversijų planams patikslinti. O paties karo Kremlius nenutraukdavo, tik suteikdavo jam pogrindinės veiklos pavidalą. Juk jų giedamas „Internacionalas” to net neslėpė - kad jie NAIKINS VISA ESAMĄ PASAULĮ! Tik patiems visur tai padaryti - per ilgai truks. Rezultato norisi „čia ir dabar”. Todėl praktiškiausia tai daryti tų pačių valstybių, kurias griausi, kvailiausių piliečių pastangomis ir rankomis smile Tada ir Kremlius bus „ne prie ko” - „pažangus jaunimas” savo rankomis viską aplink save sugriovė... smile

Tingintiems pažiūrėti:        2020-06-11 12:41

Rasa Čepaitienė
Gimė: 1971 m. spalio 7 d. (48 metai metai), Geokdepe, Turkmėnistanas
T.y. labiausiai nukentėjusios kartos žmogus (kaip paprastai per pervartas), kuriai visgi pasisekė baigti mokslus. Tuo laikotarpiu gimę staiga ir masiškai tapo bedarbių vaikais. Kremliaus pastangomis visa pramonė buvo staigiai „privatizuota” (beje, ginkluotų gaujų, kurios kitų net neįleisdavo į varžytinių patalpas), o tos priCHvatizacijos tikslas buvo sunaikinti visą pramonę, visa tai, kas užtikrina lėšas valstybės funkcionavimui. Tiesa, dalį to leido prichvatizuoti buvusiai nomenklatūrai.
Taigi, nebėra įstaigų nei įmonių, kur dirbome, o naujas įkurti - ar iš sovietinių algų galimi tokie milijonai? Juos tik Kremliaus siųstos kriminalinės gaujos turėjo! Kremlius išvedė armiją, bet įvedė dar baisesnes puikiai ekipuotas kriminalines gaujas, kurioms jokia - nei Tarptautinė, nei vietos teisė negalioja, o Kremlius juk už jas neatsako? Taigi, p. Rasos ankstyvoji jaunystė - patys baisiausi metai, kai siautėjo baisus banditizmas, kai būdavo baisu eiti nuošalesne gatve, o mes staiga tapome bedarbiai, neturintys už ką nei maisto nusipirkti, nei komunalinius susimokėti, o ką jau kalbėti apie vaikų mokslinimą! Be to, tuo metu buvo vykdoma brutali propaganda, kad mokytis - nesąmonė, kad amerikonų milijonieriai visi bemoksliai, nes milijonams susikrauti ne išsilavinimo, o kitų savybių reikia.

man patiktų       2020-06-9 7:30

jei pienburniai protestuotų prieš teismo sprendimus-Jurbarko skerdiką;policnyko gražuolę,sutraiškiusę vaikiną pėsčiųjų perėjoje,prieš Marijos žemės gėdą-Garliavos nepedofilijos bylą

Ema       2020-06-9 6:10

Vėl lietuviai klupdomi ant kelių, ir visada, pasirodo, atsiranda pas mus tokių, sakyčiau, išdavikų, armonaičių pavidalais, kurie suklumpa prieš mums svetimas įdėjas, prieš kažkokias teises, žiūrėkime, 1940 metais mūsų salomėjos, paleckiai, venclovos klaupėsi priež “lygybę ir brolybę”, dabar šitie durniukai irgi kairuoliukai, sakyčiau, patys rasistai, klaupiasi prieš juodaodžių teises, o tikrai žmogaus teises gerbiantys asmenys NIEKADA neakcentuoja žmogaus spalvos, jiems yra tik ŽMOGUS, nesvarbu, juodas, baltas ar geltonas. Regime naują komsomolcų siautėjimą, regime, kokį jaunimą išugdė Lietuva per 30 metų, nors viltį teikia, kad čia tik maža dalis paauglių klūpėjo, a, su seimo nare ☺

>kaip       2020-06-8 21:58

kaipseli paklydėli, Rasa mokykloje mokėsi. Neturėjo jokios galimybės “kolaboruoti”. Ir jei neklystu, Rasa gimė buvusių tremtinių šeimoje. Taigi, jei nesi “antifašistas” ar šiaip banditas kairysis, turi progą stoti į teisingumo ir doros kelią.

Kisa (Лшыф),       2020-06-8 21:53

negi Landsbergis vėl valdžioje, ką? Nuo kada? Nuo vakar dienos ar nuo šios? Įsiruošei vėl į runkelių medžioklę, ar taip reiktų suprasti?

kaip       2020-06-8 21:05

supratau , p. Rasa iki 1991 visai nekolaboravo , o gyveno bunkery .

Kis       2020-06-8 20:47

mes nuo pirmos Nepriklausomybes dienos niekaip nesupratome,kad is musu niekada dar nebuvo isejusi tas marazmas.Jis ir siandiena toliau sklaidziamas tarp musu,ypac .kai neliko Landzbergio gaujai atsvaros.Vieni komuniagos.tie niekur ir nesislapsto,O vytulis su Rasele ir “fiziku” megintuveliu ploveju tiesiog siaucia.Jeigu senis tremtiniams pametejo kasni is valstybes biudzeto ,niekas net necyptelejo.o zemes ir misku perkelimas tiesiog buvo izadas amziams likti istikimimiems tai gaujai,O ilganose (aisku su dedules deka)sukure sekancia afera-nuodyti jaunaja karta,ir ruosti myleti anuka/Paziurekite net Romerio univeras ikurtas TS,o kiek ten debilu”(keletas yra ir protingesniu,siuos atsiprasau),vakar mokejome mes is biudzeto,nors tie tremtiniai seniausiai po velena iskeliavo,tik Nr1 neskuba?Kas visdelto uzsiimsmokiniu zalajimu 60 mokyklu,nejaugi uz snargaliavimo pataisyma turime moketi vaiku psichika?Rase viena ponia apie si bandita su barzda.Aisku,kad pas mus “nera"problemu,tad zuvo juodaodis ,kurio reputacija nelabai kas?Beje tai buvo pirmas narkomanas,kalinis ir banditelis zuves nuo policijos ranku?Beje policininkas su tuo spalvotu dirbo viename naktiniame klube securiteje?O kaip mus sukrete,tokia “nelaime”.ten gatvese lyg siol mirsta tokie narkomanai.Domekites ir mastykite ne Delfio ir tu KGB tarnu sapnais(beje dauguma ju apdovanuoti Lietuvos ordinais ir medaliais-gaila kad iki siol nezinom uz kokius nuopelnus?

defektuotiems antifa ligoniukams       2020-06-8 20:13

Kai kuriems po svečias šalis išsibarsčiusiems ir “protestuotojus” Amerikoje palaikantiems tautiečiams skiriama:
- Jūs ne šiaip glušai, jūs - degeneratai. Piktybiškos padugnės, kenkėjai ir naikintojai to, ką ne jūs sukūrėte ir niekada nesukursite. Jūs kvaili, psichiškai neįgalūs ir agresyvūs - kaip tik dėl to ir prijaučiate kitiems lygiai tokiems pat, kaip ir jūs. Keisčiausia ir pakankamai absurdiška, kad kaip tik toji kultūra, ta kapitalistinė gerovė, kurią jūs griaunate ir keikiate, ir leidžia tokiems, kaip jūs, išgyventi, nes gamtinėmis sąlygomis su savo nutukusiomis subinėmis net nesugebėtumėte pasirūpinti maistu ir išplėšus bei išdaužius paskutinę parduotuvę, tiesiog imtumėte dvėsti dėl natūralių priežasčių.

Čia fakenvsas. O Vysa tiaysybe aprašė Elėrtė:       2020-06-8 19:58

LRT FAKTAI. Kas kurstė konfliktus eisenoje prieš rasizmą?

to QWZV       2020-06-8 19:49

O lietuvis turi būti “Nuleidęs galvą” ir amžinai kaltas?

to Prie       2020-06-8 19:47

Dabar mes pas Stalino Rusijos sąjungininkus. Tai ko pats nori? KGB “en Marche” - nieko naujo.

>QWZV       2020-06-8 16:49

toleraste - poliucijai sulaikant recidyvistą, kuris padarė nusikaltimą, šis neadekvačiai elgėsi. Kaip paaiškėjo, recidyvistas dar buvo gerai prisidozavęs “chemijos”, kuri sveikatos neprideda. Bet jūs, tolerastiniai banditai, iš karto pradėjote riaušes ir plėšimus. Ką pasirinkote “kankiniu” ir dirbtinai susigalvotu pretekstu savo kairiajam banditizmui išlieti? Tokį patį recidyvistą, kaip jūs patys, durnai įkliuvusį (nes buvo apsinešęs brudu) nusikaltimo vietoje su visais įkalčiais.  Kas sukėlė muštynes, užpuolė nieko agresyvaus nedariusį žmogų, jį sužalojo Vilniuje? Jūsų, kairieji banditai, taip vadinamo “protesto” metu? Taigi jūsiškis, toks pats kairysis banditas ir užpuolė. Ką tai įrodo? Kad buvote, esate ir liksite tokie patys, kaip jūsų komunistiniai ir nacistiniai pirmtakai.

Ramiros       2020-06-8 16:13

S.O.S. !  .... armonaitė !  ... & CO ....

Agnė       2020-06-8 15:52

Kur žiūri šių vaikų teisių sargai? Žiūri “kai reikia” ?
Ačiū Rasai. Reikia plačiau paviešinti, labai išsamiai išdėliota

Reiškiniai.       2020-06-8 15:29

    Politinė pedofilija pasireiškė jau tada, kai Lietuvos seime išdidžiai apsireiškė 80 tuometinio seimo “12-kasekundininkų”. Matot, šaknys kur kas giliau…

mokytoja       2020-06-8 15:11

mūsų mokyklose įvykdyta ir kryptingai vykdoma reforma ir yra šios dienos vaisius. Jau nuo reformos pradžios, kai vaikas padarytas neliečiamu princu/princese be jokios atsakomybės ir neišugdyto pareigos jausmo, be pamatinių vertybių diegimo o mokytojo pavertimas paslaugų teikėjo… - dabar tai reformos pasekmės.Visa tai atėjo kartu su liberalais.O kokios mokyklų programos - pabandykit jas palyginti kokios buvo prie gerb. Lukšienės ir dabar. Kaip žemė ir dangus…

nuomonei       2020-06-8 14:56

tikrai butu idomu suzinoti. jus zinote? ar bent kur rasti info?

QWZV       2020-06-8 14:26

vartodama tokius i6sirei6kimus kaip „politin4 pedofilija”, „PADUGN$S” etc. autorė peržengia p[rofesinės etikos ribas. Ir ne tik. Turint galvoje, kad taikus protestas demonstracija Vilniuje vyko prieš beginklio juodaodžio žmogaus žudymą vidury baltos dienos, didelio miesto centre, matant ir filmuojant pašaliniams, prieš žudymą, kurį įvykdė uniformuotas pareigūnas veikiantis valstybės vardu, įvykdė matant kitiems pareigūnams tarnybos metu, ji grubiai peržengia dargi bendražmogiškos moralės ribas. Nes priešintis tokiai politikai ir tokiems veiksmams, protestuoti prieš juos yra kiekvieno civilizuoto žmogaus, kiekvieno krikščionio pareiga.
Trisdešimtaisiais trisdešimt pirmaisiais mūsų Antrosios Respublikos metais išryškėjo bjauri tiesa, kad tie patys žmonės, kurie eina su šūkiu ,Pakelk galvą, lietuvi”, gėrisi Laikinosios Vyriausybės, Noreikos ir Co veikla 1941, atakuoja LŽB pirminimkę, bet nekenčia protestuojančių prieš rasizmą jautrių jaunų žmonių vaikšto tarp mūsų, yra mūsų visuomenės dalis. Krizės beveik visuomet pagimdo paraščių radijakus ir 1917 iur 1933 ir 2020… Aksioma.

nuomonė       2020-06-8 14:24

Pasidomėkit . kas iš mūsų ELITO priklauso ANTIFO org.ir viskas tampa aiŠKU.

nuomone       2020-06-8 12:43

taip-neapykantos skleidimas,pimasis gyvūno požymis,labai teisingai ,tai vat per tokius gyvulėlius ir vyksta mokyklose patyčios,smurtas,nukenčia visai nekalti žmonės,pas šituos gyvunėlius ,smegenėlės lazdyno riešuto dydžio,ir jiems reikia labai didelių pastangų ,kad suprastų,ką daro,kitas gal būt net be klaidų parašyti negali,o gal aplamai ir skaityti nemoka,o šitie vedliai gali labai greitai susilaukti atoveiksmio,nors kiek pasisukus situacijai ir tada į jų galvas lėks akmenėliai,o jų tėvams šitie vargšai vaikeliai nerūpi,jiems svarbu pinigėlis krentantis į kišenę.

Prie       2020-06-8 11:49

ruso irgi buvo ta politinė pedofilija . Pats buvau ( skirtingai nuo p.Rasos ir kitų visų čia rašinėlių  autorių )  ir spaliuku ir pionierium .

Iškrenta       2020-06-8 11:43

NESAUGU raudonom raidėm, ir trikampis su šauktuku.

Paspaudus       2020-06-8 11:38

TIESOS portalą iškrenta NESAUGU, kodėl?

Pasakykite,       2020-06-8 11:34

kas žino, kodėl blokuotas Laisvas laikraštis.

Senieji komsomolcai vėl an bangos       2020-06-8 10:49

miliūtės, pumprickaitės, jakilaičiai, tapinai ir t. t. – jie juk nepamiršo savo aktyvaus komjaunuoliško gyvenimėlio metodologijų ir aktyviai jas dabar perinstaliuoja į besmegenių moksleivių galveles

Janina       2020-06-8 10:24

“...Kodėl šitų vaikų nematome mitinguose ir protesto akcijose, kur aptariamos realios Lietuvos bėdos ir kur daugiausia susirenka vyresnioji karta, žilagalviai senoliai? Nes tai neįdomu, nesuprantama, nepatrauklu, galų gale nemadinga, neimportinė, tad automatiškai prastesnė, prekė..?” - protingi autorės žodžiai.

Kaip Tautos istorija, valstybės problemomis turi būti supažindinami mūsų vidurinių mokyklų moksleiviai?

Kas rengia mokymo ir auklėjimo programas???

Povilas       2020-06-8 10:12

Veisiama ir auginama besmegenių zombių griovėjų banda.
Kai turėsim pakankamai savų ir importinių dresiruotų beždžionėlių bus galima čia sugriauti bet ką, pakaks tik duoti komandą “fas” ir kryptį nurodyti.
Man tik įdomu, kokio kvailumo reikia būti, kad nesuprasti, jog sutryptas gali būti bet kas, nepriklausomai elitinis ar neelitinis jis yra dabar.
Nes komandą “fas” šitai gaujai gali duoti daugelis gudruolių, vietinių ir užsieninių.

straipsnis bk       2020-06-8 10:09

organizuotas nepilnamečių įtraukimas į politiką, amoralios elgsenos skatinimas, kurstymai pažeisti viešąją tvarką,smurto veiksmai, sąmoningas karantino sąlygų pažeidimas rizikuojant visuomenės sveikata,...-
visiškai pakanka medžiagos baudžiamai bylai inicijuoti.
ns partijai yra proga ne šnekomis o darnais parodyti ką sugebaa

super!       2020-06-8 9:56

“lėlininkų dresuotų ir dabar po Vilnių klusniai vedžiojamų beždžionėlių paradas”

Labai       2020-06-8 9:56

taiklus ir teisingas straipsnis.Aciu.Tik siteie pukuoti visciukai nieko neskaito ir nesidomi.O niekseliai tai zino ir jais naudojasi.

hmmm       2020-06-8 9:55

na taip, geras pastebejimas. bet nieko naujo,cia dabar Lietuvoje pasirode viesai tai, kas Europoje vyksta jau ne pirmi metai. prasideda nup atseit nekaltu pamokymu, veliau nuo nekaltu protestu, juk neseniai tokiu pat scenarijumi vyko klimato protestai su vaikais. mokyklos ta ne tik kad zino, bet ir organizuoja. ir tai yra labai gudru, cia yra ruosiamas busimas elektoratas. argi neprisimenate, liberalai jau siulo rinkimu teise nuo metu. tikriausiai laikas spaudzia ir dar vis tiek nesigauna taipl kaip kai ka, noretusi. o valdziai ir atseit opozicijai juk kaip visada dzin (is tikruju ne dzin, o OK)

Logiškas       2020-06-8 9:42

ir geras straipsnis.Puikū pavyzdžiai ir pastebėjimai.

Tvankstas       2020-06-8 9:40

Noriu palinkėti G. Floyd gerbėjoms būti išprievartautoms grupės afrovyrukų, tada po papildytos gyvenimo patirties pareikšti savo nuomones.

Skaitytoja       2020-06-8 9:37

Tokia čia tų organizatorių ir drąsa, jei vaikais apsistatė. Man atrodo, kad jie savo pačių gerove nerizikuoja, bijo biografiją susitepti, tai protesto iliuzijai sudaryti kviečiasi tuos, kurių juridinė atsakomybė mažesnė. Veidaknygėje sklandė užsieninė antifos siunčiama žinutė, kviečianti į protesto akcijas, nurodanti valandinį uždarbį. Nesistebėčiau, jei ir Lietuvoje už ačiū šiai organizacijai nedirbama. Bet tai tikrai mūsų tragedija, jei šeimos ir mokykla leidžia taip plauti vaikams smegenis: ilgai plaunant pačių smegenų nebelieka.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.