Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Rasa Čepaitienė. Jei parašus prieš Raskevičių laiko niekiniais, tai ką jie čia nori atšaukti ir aplenkti?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 1 d. 23:37

22     

    

Rasa Čepaitienė. Jei parašus prieš Raskevičių laiko niekiniais, tai ką jie čia nori atšaukti ir aplenkti?

Tai jeigu dvaras ir jo klapčiukai parašus prieš Raskevičių laiko niekiniais, tai ką jie čia nori atšaukti ir aplenkti? Gal kaip Chruščiovas Ameriką? Sovietinių propagandistų vaikams fantazija daugiau neišneša?

Dar atkreipkite dėmesį, kaip jie jau ima atsiprašinėti už patyčias, kurios iki šiol liejosi laisvai. Matyt, piarščikai paprotino, kad tai jau veikia priešingai nei siekiama.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Zmones,       2021-03-4 16:36

ramiai pamastykim.Ar galima realiai per 3-4 savaites surinkti 365000 parasu?Tai nereali fantastikla.Tiesiog juokas pro asaras del musu lengvatikiu.

Al.       2021-03-3 23:47

Na ar dabar jau supratot kaip LP laimėjo rinkimus ?

štaziui       2021-03-3 18:43

stasele, jukš iš čia. Toliau tu prisimeni - teisingai atpasakosi pati.

stasys       2021-03-3 6:40

Žemina ... skaitykite peticijų įstatoma ,ten viskas aprašyta . Žinios ne kuprą , nereikės nešioti susilenkus. A.Kubilius su Rasa Juknevičiene gina savo nuomones, gina jas ne profesionaliai kaip dera politikams su tokia patirtimi , vienok jie tokie pat žmonės ..

Žemyna       2021-03-3 0:20

O gal jie teisūs, susigalvodami, kodėl tie parašai „niekiniai”, kodėl jų skonio neatitinka, todėl bus išmesti, kaip ir kiti išmetami? Jei atsirado, kas lengvabūdiškai, ne apie valstybę, o vien apie savo „laisvės šventę” galvodami už tokius balsavo, tai ar tokie vertus pagarbos, atžvalgos į jų nuomonę?
Pozicija.lt yra J.Lago pokalbio su musulmonu atpasakojimas. Apie tai, ką padarys taip, jei auginami minkštapūkiais, kaip Europoje. Jie patys atidarys duris blogiui. 

Antivirusas.       2021-03-2 22:04

Yra signalų, kad Konstitucinis teismas pakeitė punktą Konstitucijoje, kad šeimą sudaro žmonės pagal socialinę lytį. Ne vyras ir moteris. Tyliai, prisidengęs koronos užtemimu. Kodėl tokia tyla?

Virginija Milker pasiulymas Rasai Cepaitienei       2021-03-2 20:03

Beje, ne karta klausiau STAMBULO KONVENCIJOS propagandistu, kad pristatytu Konvencija ratifikavusiu saliu patirti. V.Blinkeviciute vietoj atsako tik ublokavo FB.
Pagaliau pati aptikau viena Italijosfeminisciu dokumenta.
Ji beskaitant man susidare ispudis, kad si Konvencija pareikalaus dar daugiau lesu is mokesciu moketoju savos visuomenes subversijai, kad prisidengus moteru teisem bandoma iteisint nelegalia migracija ir kt.
Neperskaiciau visko. Tekstas prasosi PROFESIONALAUS ivertinimo.  Tad siulau gerb. Rasai Cepaitienei su jai pazistamais ekspertais kritiskai ivertinti si teksta: https://www.direcontrolaviolenza.it/wp-content/uploads/2018/11/GREVIO.Report-inglese-finale.pdf

Virginija Milker       2021-03-2 19:06

Gal ne pries Raskeviciu, o pries jo stumiama programa, reiktu sakyti?..
Paskaitykit ka raso feisbuke A.Kubilius, sujaudintas ir ipykes del tu 300 000 parasu. O dar gi taip nesenai dziaugesi protestais Baltarusijoj. Ten , pasirodo, buvo PILIETINES VISUOMENES ptotestai pries VIENO ZMOGAUS neteisinguma, o va cia, pas mus, kur sorosofilai jau 30 metu aukleja visuomene nebijot pareikst savo valia, tik beviltiskai naivi MASE, akivaizdziai Kremliaus suvedziota,  sukilo pries VIENA ZMOGU, kuri butina apginti valdzios organams… Ir ne zodeliu nepaminejo to VIENO ZMOGAUS programa su Stambulo Konvencijabei kitais neoliberalu numyletinio, Andropovo palaiminto “filantropo” planais, “masei” uzlibdes “homofobijos” etikete.
Kaip paprasta irkaip gudru. Pastatom i Zmogaus teisu komiteta “profesionaliu” gejum paiskelbusi,  Soros privataus CEU aukletini su paketu antinacionalistiniu istatymu, o kritika nuraminsim gasdinanciais epitetais?
Angliskam Delfyje Raskevicius giriasi, kad turi dukra, kuria neva augina dvi moterys. Issiskyres ir palikes augint zmonai su mociute? Nepaaiskina.
Et, siulyciau visiems musu vyrams pasimokyt is sio “profesionalo” ir apsiskelbt “profesionaliais gejais”. Patikekit, apsimoka! smile Ifdomu i ka tada savo ugni nukreiptu ANTINACIONALISTAI?..

Už LR Konstituciją       2021-03-2 16:07

Už LR Konstituciją
https://youtu.be/ZuK3pRpwgkY


Protinga varna       2021-03-2 12:44

Miela sesulė Varna, varnos yra protingos, bet tu nusikarksėjai.

varna       2021-03-2 11:13

Rasutė, Imk vėliavą ir eik demonstruoti už kunigą, už Raskevičių, už didvyrius, už Lukiškių aikštę, už ežerus… Ir mažiau rašynėk niekniekių.

Be pikčio       2021-03-2 10:53

Ar gali siūlyti būti be pikčio,čia taip gimtąją kalbą žino vienas toks visų sričių žinovas,būti kitiems,kai pats po kiekvienu straipsniu pila savo kiršinančius ir piktus komentarus?Sunki vaikystė,traumos kariuomenėj,nesuprasta meilė,nesėkmės su vaikais ir darbe?Kas daro žmogelį kasdien liejančių PYKTĮ?

XXR       2021-03-2 10:25

Baigdamas ateistinę paskaitą teze, kad Dievo nėra, lektorius pasiūlo auditorijai suraityti špygas ir jas nukreipti į dangų. Tik vienas klausytojas špygos nerodo ir sako- jeigu Dievo nėra, tai kam jas rodote?

stasys       2021-03-2 9:08

Anot Stasio 3:49 2021-03-2 8:35 .. Jūs labai daug visko pamatęs mano trumpoje pastaboje autorei .

emilija       2021-03-2 8:57

Argi nerodo Kristaus likimas, kas būna už tiesos sakymą? Tai ko nori tie žmonės, tiek parašų surinkę? Nukryžiuoti? Kurioje aikštėje? Ten, kur pliažas buvo?

Anot Stasio 3:49       2021-03-2 8:35

autorės žodžiais kalba pyktis, tai kaip tada apibūdinsi, Stasy, tu ir tavo ginamieji lgbtešnikai įvardins šiuos veiksmus? Kai kalbant išjungiamas mikrofonas, kai išsakantis kitą nuomonę yra žviegiantis, kai padėjus parašą, patenki į sąrašą,pagal kurį bus nepriimama į darbą, kai žmogus, išakęs nuomonę tampa tualetu, kai viešai ant jo vemiama, kai anot Raskevičiaus porinkiminio įrašo “Dabar ši valstybė dirbs lgbt”,kai ratifikuojant konvenciją bus pažeista LR Konstitucija??? TAI VADINASI lgbt DIKTATŪRA. Bet reiks sakyti, kad tai “laisvė”. Sveikinu - iš kur pabėgome, ten ir atbėgome.

stasys       2021-03-2 7:51

Dievo žodžiuose nėra pikčio .Tas kas nemoka ar negali jo suvaldyti tinka tik inkvizicijai . Bažnyčia užplūdo tykintis bet ne mylintis Dievo žodį .Skirtumus patys susirasite .

Vanga       2021-03-2 7:46

Ziauria tiesa rasot.

Ramiros       2021-03-2 7:45

  ...budon, žviegiantis štazi ! ....

Na, taip>>>       2021-03-2 7:41

Išsakant netinkančią oponentui tiesą, telieka pavadinti pykčiu? Deja, mes esame Kristaus sekėjai ir žinome, kad už tiesos sakymą Jėzų nukryžiavo. Tik, atvirkščiai, kryžiavo tie, kurie patys buvo pykčio, neapykantos persunkti.

stasys       2021-03-2 3:49

Autorės žodžiais kalba pyktis . O žmogus niekada nebuvo racionalus to pikčio rankose . Jei dar pridėtume politika išeitų rietenos. Ne ne aš tam nepritariu , tai įkalinto suvaržyto žmogaus šnekos ir jam rūpi ne Teisybė o atsivedėjus duoti antausį .

žviegaintis       2021-03-2 1:20

suskirstė į žviegiančius ir nežviegiančius prieš Stambulo konvenciją.


Rekomenduojame

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Algimantas Rusteika. Susiliejam su gamta

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ apie demografinę Afrikos bombą

Vinco Kubiliaus reportažas iš Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventės vyskupams Julijonui Steponavičiui ir Vincentui Borisevičiui pagerbti

Roberto de Mattei. Pranciškus pradėjo karą, kuris baigsis Tradicijos triumfu

Nida Vasiliauskaitė. Proga kai ką sužinoti apie protingųjų protą

Vidmantas Valiušaitis. Išdavystės dienos

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Nida Vasiliauskaitė. Jei dar kam nors tebeatrodo, kad čia viskas – apie virusą ir saugumą, tegul skaito VGTU rektoriaus potvarkį

Česlovas Iškauskas. Veiksmas ir atoveiksmis

Tomas Baranauskas. Apie „tikėjimo mokslu“ mokslines ištakas

Goda Juocevičiūtė. Nujaučiu: kurstomos agresijos priežastis – tautos išrinktieji

Ramūnas Aušrotas. Grybavimo Lietuvoje ypatumai

Vytautas Rubavičius. Kas kaltas? – Klimato kaita…

Kun. Nerijus Pipiras. Dievo tarnas arkivyskupas Julijonas Steponavičius: neperskaitytas laiškas

Nida Vasiliauskaitė. Pandemija ir rinkimai

Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Prancūzai protestuoja prieš naujuosius E. Macrono įvedamus žmogaus laisvių ir teisių suvaržymus

Geroji Naujiena: „Vargas ganovams, kurie pražudo ir išblaško mano kaimenės avis! – Viešpaties žodis“

Audrius Bačiulis. Dešiniosios diktatūros baigiasi demokratija – tai iš esmės dėsnis, kad taip baigtųsi kairiosios diktatūros, istorijoje nerasite

Martynas Katelynas mitinge prie Seimo „Apginkime Lietuvą!“

Nida Vasiliauskaitė  naujojoje „Lapių medžioklėje“: apie Armonaitę, ieškančią, jaunoko kvailoko vyro, kuris atsiduos už 20 eurų MAXIMA čekį

Margaritos Starkevičiūtės kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą: piliečių pasitikėjimą praradę vadovai turi atsistatydinti arba būna atstatydinti

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis; geopolitika Lietuvai

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja

Sekmadienį įvyks paskutiniojo mirties bausme nubausto partizano Pranciškaus Prusaičio–Lapės laidotuvės

Liepos 17 d. kviečiame į mons. A. Svarinsko Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parką pagerbti arkiv. J. Steponavičių ir vysk. V.  Borisevičių

Vytautas Sinica. Kas galėtų suabejoti…

Vytautas Sinica. Žalimas prieš Konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.