Prezidentės pasveikinti konservatoriai padarys viską, kad D. Grybauskaitė laimėtų pirmajame rinkimų ture

Tiesos.lt siūlo   2014 m. gegužės 2 d. 3:00

22     

    

Prezidentės pasveikinti konservatoriai padarys viską, kad D. Grybauskaitė laimėtų pirmajame rinkimų ture

alfa.lt

Reikia padaryti viską, kad antros kadencijos siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė laimėtų jau pirmajame šalies vadovo rinkimų ture. Tokį tikslą ketvirtadienį (gegužės 1-ąją) vykusiame Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmečio progą minėjusiame Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) suvažiavime išdėstė partijos lyderis Andrius Kubilius.

Prisiminė senovės kinų patarlę

Pasak konservatorių lyderio, sekantį narystės ES dešimtmetį Lietuva turės visiškai integruotis į ES branduolį ir netgi patekti į stipriausių Europos ekonomikų dešimtuką.

„Nepaisant abejingųjų daugumos mes nuo Kovo 11-osios stūmėme Lietuvą nuo Rytų į Vakarus . Ir draugas Putinas įrodo, kad esame teisūs. [...] Buvome ta partija, kuri sakė, kad Rytuose visada yra grėsmė, kai kiti sakė, kad reikia atsiklaupus su Rytais kalbėtis ir galbūt nebus grėsmės jų verslui“, – dėstė A. Kubilius.

TS-LKD lyderis džiaugėsi, kad dabartinės Lietuvos piliečiams pavyko tapti stebuklų karta, nes sėkmingai buvo pasiekta ne tik nepriklausomybė, bet ir narystė ES.

„Gal gyvenimas ir bus politiškai nuobodesnis, bet tik senovės kinai savo priešams linkėdavo įdomaus gyvenimo“, – kalbėjo A. Kubilius.
Pagrindiniu partijos vadovo akcentu tapo situacija Ukrainoje. A. Kubilius siūlė kuo greičiau suteikti Rytų Europos valstybėms narystės ES perspektyvą.

„Jei Europa nori sustabdyti V. Putino agresiją rytoj, šiandien turi duoti garantiją Ukrainai, Gruzijai, Moldovai, kad jos galės tapti narėmis rytoj, kai bus pasiruošusios pagal techninius etapus“, – siūlė A. Kubilius.

Landsbergis nurodė, kaip elgtis dėl žemės referendumo

Suvažiavime kalbėjęs konservatorių garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis teigė, kad šiandien Rusijos politika keičiasi – esą pagrindiniu Maskvos priešu šiandien jau yra ne Vašingtonas, o Briuselis.

„Dabartinė Rusija su dabartine vadovybe ir politiniu elitu, gana ilgai vaidinusi partnerystes, atvirai įvardijo ir net pavertė ES pagrindiniu savo oponentu. Čia pat už vandenyno yra kitas didysis, senas tradicinis oponentas. Bet Europa atrodė tokia minkšta medžiaga, bent jau jiems taip atrodė.

Iš Kremliaus veiksmų skaitome nuostatą, kad ES yra pagrindinis oponentas prieš senąjį žemyninį Rusijos kolonializmą. Tas sindromas neįveiktas ir vėl aktyvuotas. [...] Po Pirmojo pasaulinio karo praėjus šimtmečiui šiandien ir vėl negalioja tarptautiniai susitarimai“, - kalbėjo TS-LKD patriarchas.

V. Landsbergis aiškino, kad sena Rusijos ideologų svajonė – apjungti Lietuvą, Kaliningrado sritį ir Baltarusiją. Tokiam tikslui gali pasitarnauti ir artėjantis referendumas dėl žemės pardavimo užsieniečiams.

„Tai mums gresia per vieną klastingą referendumą. Šiandien džiaugiamės ES, o po 2 mėnesių piliečiams bus pasiūlyta balsuoti prieš ES. Tikiu, kad būsime to pasipriešinimo lyderiai ir nebus piliečiai suklaidinti bei nepradžiugins Kremliaus valdovų. Teisingiausias žingsnis bus ignoruoti, neiti į šį referendumą“, – tvirtino politikas.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

GRYBAUSKAITĖ       2014-05-6 11:57

Jau pražydo balose purienos.
Karaliau man liko kelios dienos.
Pasišoviau sau pati į koją
Skersaai kelio man Puteikis
KAIP TROKŠTU DAR VALDYTIM Š
MAN PADĖK,  DĖDULE VISAGASLI.ALĖ

Gintautas       2014-05-3 3:36

O Tauta isrinks N.Puteiki.

Reikia daryti viska.       2014-05-2 23:19

Darykite ka norite, bet D.G

Konservai       2014-05-2 19:02

apsikakos ir smirdės dar labiau.

to prognoze       2014-05-2 18:57

Mes uzsienyje gyvenantys lietuviai netikime ,kad lietuviai subalsuos uz N.Puteiki ...nes labai daug yra isplautom smegenim jaunimo…

uzsienis       2014-05-2 18:54

Labai stipriaia serganti Lietuva..Daugiau nera ka pridurti..patys zmones lamingiaus esame tie kurie emigravome.Labai gaila Lietuvos…uz Puteiki atiduosime savo balsus.

nepartinis       2014-05-2 17:39

Man atrodo, tiesiog jaučiu, kad Masiulio liberalų elektoratas gali susiskaldyti, dalis,  gal koks trečdalis, balsuos už Grybauskaitę, kiti- už Zuoką. Konservatorių elektoratas taip pat nevienalytis. Paulauskas Delfyje tarp komentarų platina klipą, kuriame Degutienė [šaržas] jų kadencijos metu kalbėjo -“mes einame ne demokratijos keliu, bet Lukašenkos.”  Ten yra įdėti ir kiti jos ir Gailiaus liudijimai.  Taigi, ne visi konservatoriai bus už Grybauskaitę. Šiaip konservatorių elektoratas yra maždaug 15-16 proc. rinkėjų, o liberalų- 7-8 proc. Neįsivaizduoju, kaip Grybauskaitė gali laimėti pirmame ture. Nebent pusė socdemų elektorato nebalsuos už Balčytį. Na, bet rinkimai- lošimas. Matysim. 

galvokime!       2014-05-2 16:19

Desantas - Delfi vyr.redaktore kartu su JE ir dar vienu komjaunimo- kompartijos lyderiu Linu Linkevicium sestadieni vyksta i Anglija mulkinti tautieciu. Tad ar gali buti kitaip ju paskelbtoje “apklausoje”?! Vienykimes ir balsuokime uz Puteiki. Kito kelio NERA, jei norime iseiti is Tamsos ir sulaukti TIESOS!!!

Pirmame ture ji nelaimės.       2014-05-2 14:46

Nebent suklastos.Būtų įdomu kaip?Juk kas balsavo už ją,aplink mus niekas nebalsuos.Daug emigravo.Kokiu būdu?Nesueina aritmetika.

ruta       2014-05-2 14:30

matomai Putleris dalinasi savo mintimis su sovietiniu ‘propesoriumi’ ir kadangi ponui Landsbergiui labai artima maksizmo -leninizmo ideologija /deste mokslini komunizma / taip pat nesvetimos sovietines nomenklaturos privilegijos / zmones sake labai arsus buvo ‘kovotojas’ uz savo asmenines privilegijas/ , tai jam , be abejo visada viskas aisku , kas surista su sovietinio komunistinio rezimo ideologija .
Ka padarete ponas Landsbergi su savo konservatoriai , kad eiliniam pilieciui nesinoretu pabegti nuo jusu sukurtos’ geroves’ ? Ar ‘Mazeikiu naftos ’ afera , tai jusu indelis i Lietuvos gerbuvi ? Ar atidavimas Birzu naftotekio neturetu vadintis kenkimu valstybei ? Ar LEO aferos pritarimas neturetu vadintis korupcinis projektas 2K ? Ar Atomines uzdarimas , virtes aukso kasykla saviems , tai geris Lietuvai ?
Tai stai ka pasakysiu , kol nebus atlikta desovietizacija ir liustracija / ne butaforine/ , kol Lietuva valdys komunistines ideologijos strategai , kartu su uolia sovietinio komunistinio -KGB rezimo funkcioniere , tol busime tik marionetes tokiu kenkeju , kaip politine Lietuvos nomenklatura .

Arnas       2014-05-2 14:21

Po vakar dienos diskusijų Delfi portalas prie straipsnio apie vakar dienos debatus paskelbė apklausą- kuris kandidatas debatuose pasirodė geriausiai? Pagal tas apklausas 15 val. duomenimis geriausiai pasirodė Zuokas, antras Balčytis, Grybauskaitė- trečia, Puteikis -ketvirtas. Bet tie rezultatai kas valandą keičiasi, nelygu kieno šalininkų daugiau tą valandą skaito straipsnį  ir balsuoja.  Na, kad Zuokas ir Puteikis tai sutikčiau, betgi Balčytis su savo pasisakymais buvo visai nykus. Bet gal tik man taip pasirodė.

Klausimas       2014-05-2 11:25

Ar skaitėte straipsnio tęsinį? Įdomiausia ten…

Anikė       2014-05-2 9:58

Kažkokias dideles paslaptis nuo mūsų saugo ponai konservatoriai ir prezidentūra,kad visais būdais bando prakišti savo statytinę.Lenda nusikaltimai
iš pūvančio maišo.Net juodosios technologijos Tautos naikintojams nepadės,jei
vieningai eisime balsuoti už Naglį Puteikį.

o jei       2014-05-2 9:42

ateis daug doru pilieciu,kuriems jau atsibodo ‘elitines[socdemu,konservu ir liberalu]partijus,kurios remia Dalia ir rinks gerb.Puteiki ,tai kas tada bus????

To prognozė       2014-05-2 9:25

LR Prezidento rinkimo įstatymas

74 straipsnis.
Savivaldybių rinkimų komisijų balsų skaičiavimo dokumentų pateikimas Vyriausiajai rinkimų komisijai ir Respublikos Prezidento rinkimų rezultatų nustatymas:

6. Išrinktu laikomas tas kandidatas į Respublikos Prezidentus, kuris pirmą kartą balsuojant ir dalyvaujant ne mažiau kaip pusei visų rinkėjų, gavo daugiau kaip pusę visų rinkimuose dalyvavusių rinkėjų balsų. Jeigu rinkimuose dalyvavo mažiau kaip pusė visų rinkėjų, išrinktu laikomas tas kandidatas į Respublikos Prezidentus, kuris gavo daugiausia, bet ne mažiau kaip 1/3 visų rinkėjų balsų.

To prognozė       2014-05-2 9:24

Skaičiuokit, mąstykit, darykit išvadas!
Beje, tie , kas ragina ( pirmajame rinkimų rate) balsuoti už kitus kandidatus, nors ir nesąmoningai, bet padeda Grybauskaitei laimėti jau pirmajame rate. Nes JEI PIRMAME RATE DALYVAUS MAŽIAU NEI PUSĖ VISŲ RINKĖJŲ, IR GRYBAUSKAITĖ NESURINKS TREČDALIO VISŲ (įskaitant nebalsuosiančių) RINKĖJŲ BALSŲ,- BUS ANTRASIS RINKIMŲ RATAS. Toks įstatymas. Pavyzdžiui, jei į rinkimus ateis 49 procentai visų rinkėjų, ir iš jų už Grybauskaitę balsuos 68 procentai,- tai sudarys tik 33.32 procentus VISŲ rinkėjų, t.y. mažiau nei trečdalį. Ir bus antrasis rinkimų ratas…
O jei ateis balsuoti daugiau nei pusė visų rinkėjų,- tai Grybauskaitė, surinkdama daugiau nei 50 procentų BALSAVUSIŲJŲ balsų,- laimės jau pirmajame rinkimų rate ( kaip 2009-siais).

prognozė       2014-05-2 9:07

II turas bus, nes tik durneliai to nesupranta. Grybauskaitė nepateks į II rinkimų turą. Naglis Puteikis pateks!

Viršūnė       2014-05-2 8:39

“piliečiams bus pasiūlyta balsuoti prieš ES” -absoliutus absurdas!
Kur ir kada V.Landsbergis matė tokius įrašytus žodžius? Kodėl yra viešai klaidinami tautiečiai?

Juozas       2014-05-2 6:22

dedule ir toliau Lietuvos laiudi laiko runkeliais, dauguma laiudies yra mastantis ir elgsisi pagal savo nuomone , o ne pagal konservatoriu-socdemu.

Tadas       2014-05-2 6:20

Konservatoriai išdavė viską,ką galėjo,Sąjūdžio idealus,netgi nepriklausomybę,vienintelė jiems pagalba,tai leisti numirti lėta ir negarbinga ,politine mirtimi.

Nuomonė       2014-05-2 5:33

Bet koks gi klastingas žmogus, kurio pasisakymas prieštarauja sveikam protui:
„Tai mums gresia per vieną klastingą referendumą. Šiandien džiaugiamės ES, o po 2 mėn., piliečiams bus pasiūlyta balsuoti prieš ES. Tikiu, kad būsime to pasipriešinimo lyderiai ir nebus piliečiai suklaidinti bei nepradžiugins Kremliaus valdovų. Teisingiausias žingsnis bus ignoruoti, neiti į šį referendumą“, - tvirtino politikas.

gudi giria       2014-05-2 3:14

jum reikes iskasti spyga neisijauskit visagaliais…................


Rekomenduojame

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Geroji Naujiena: Broliai, seserys, gyvenkime ir mes tikėjimu, ne regėjimu

Rasa Čepaitienė. Jie sako „NE“

Nacionalinis susivienijimas kviečia paminėti Birželio sukilimo 80-metį

Kastytis Braziulis apie jėgos naudojimą prieš parlamentarą: incidentas gali tapti precedentu

Nida Vasiliauskaitė. Kokia būtų TS-LKD ir medijų reakcija, jei tai būtų nutikę Baltarusijoje ar Rusijoje?

„Neredaguota“ pokalbis su istoriku Valdu Rakučiu apie tarpukario Lietuvą iki perversmo

Andrius Švarplys informacinėje laidoje „Proto balsas“: kur dingo tikroji TS-LKD partija ir „konservatizmas“ Lietuvoje?

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Vidmantas Valiušaitis apie Lukašenkos vertą „šventę“

Pagaliau. Andrius Švarplys. Ką pasakė Prezidentas: Lietuvos viešajame informaciniame lauke yra įsitvirtinusi politinė cenzūra

Prof. Vytautas Radžvilas kviečia pakalbėti apie politiką: laisvės iliuzijos

Nida Vasiliauskaitė. Kodėl „stiprios ironiškos asmenybės“ vis dar ne ten, kur joms ir vieta

„Neredaguota“ pokalbis su Šarūnu Jasiukevičiumi: kapitalizmas ir švietimas

Algimantas Rusteika. Laukimas

D.Žalimo žiniai: referendumus dėl vienalyčių asmenų santykių vykdė Slovėnija, Airija, Tailandas, Kroatija, kai kurios JAV valstijos, bus Šveicarijoje

„Sengirėje“: G. Kniukštos pokalbis su St. Čepinsku apie miškų naikinimo vajų nepriklausomoje Lietuvoje

Ramūnas Aušrotas apie būsimos Europos viziją. Vera Jourova: su Rusijos grėsme ES vertybėms kovosime cenzūra ir baudomis

Linas Šalna. Klasika

Jolanta Blažytė. Ką jūs sakote?

Tomas Viluckas. Kodėl reikia referendumų

Mantas ir Skaistė Vasiai. Įsimintiniausios Didžiojo šeimų žygio akimirkos

Eurika Masytė siūlo sprendimą: priešlaikiniai Seimo rinkimai. Pritariate?

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti piliečių laisvių suvaržymus

Nida Vasiliauskaitė. Dabar klausimėlis: ką Ingrida?

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie visuomenės susipriešinimą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip (I)

Nida Vasiliauskaitė. Tradiciškai partijos skirdavosi idėjomis ir ideologijomis, bet tie laikai jau baigėsi

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.