Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Tiesos.lt redakcija   2016 m. vasario 4 d. 18:10

54     

    

Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Vasario 4-ąją, ketvirtadienį, 9.30 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a. a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Kiti posėdžiai numatyti vasario 4 ir 11, kovo 9, 14 ir 22 dienomis 9.30 val.

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

„Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą“

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tūto       2016-02-5 13:16

to “to 18:27 2016-02-4 22:46 ”  ir darytis bylos medžiagos kopijas.

to 18:27       2016-02-4 22:46

Kaltinamieji ir nukentėjusieji turi teisę susipažinti su bylų medžiaga. L.ryto žurnalistas V.Povilaitis pasiaukojo būti nukentėjusiuoju nekukliomis aplinkybėmis, kad tik tą medžiagą pasiektų.

to apie išvaizdą       2016-02-4 18:27

Kas jūs tokie kad jums rodytų ikiteisminio tyrimo medžiagą? Kas jus įgaliojo būti tos bylos tyrėjais ir teisėjais? Nuo kada Lietuvoje bylas tiria ne profesionalai kriminologai ir teisininkai, o patvorio gauja? Ir kokioj šaly pasauly tokios nesąmonės būna?

Info TV       2016-02-4 17:44

pranešė,kad pradedamas procesas Amerikoje dėl Venckienės išdavimo…

Bryzas       2016-02-4 17:34

Šiandien teisme buvo apklausta pusė kaltinamųjų. Be kitų klausimų, susijusių su konkrečiais kaltinamųjų veiksmais, buvo užduodamas ir toks: ko gi jūs ten ryte važiavote į tą kiemą?
...
Štai kaip šaunioji Ukrainos dukra Nadija Savčenko atsakė rusų teismui į panašų klausimą:
- С какой целью вы попалии в АТО?
- Вы, что идиоты или прикидываетесь? Я Родину защищала!

apie išvaizdą       2016-02-4 17:29

tegul parodo naujasis prokuroras viešai filmuotą medžiagą kurią mini krmonologė
R. G. vaizdo įraše https://www.youtube.com/watch?v=bGKACmpjts0 ir kr,iminologė  R. G. sako kad mirusiojo D. K. išvaizda buvo pakeista faktui patvirtinti arba paneigti, ir pasitvirtinus faktui tegul viešai paaiškina kas ir kokiu tikslu pakeitė mirusiojo D. K. išvaizdą ir ar mirusiojo D. K. išvaizdos keitimu   nėra slepiamas D. K. nužudymas?

>taigi (hahajui)       2016-02-4 16:15

Tai zuokininkai - melianai, tai paxistai skvirneliai, tai, žiūrėk, rytoj, vėl viktorėlis, po to veolijos, po to KGB-istai, supriešinę tautą su gerb. Lietuvos Dalia…,..., štai kur duodamos instrukcijos nukreipti “violetinę energiją”, kad negalvotų apie realius kaltininkus… 
Kažkaip nėra daug intelektinių pajėgumų prezidentės gynėjų komandoje…

Lilit       2016-02-4 16:13

Ar tikite versija kad mergaitė matė 8 savo rankas dėl to kad apsiniaukę ir lyja?  Ar tikite versija kad N. Venskienė smaugė Garliavos mergaitę? Tegul duoda viešai vaizdo įrašą kas buvo daroma po to kai buvo nusukinėtos vaizdo kameros Kedžių namuose?

tai kas mėto pėdas?        2016-02-4 15:20

Grįžkim prie Furmonavičiaus nužudymo.
Kokius įkalčius jis tą dieną turėjo atsinešti į teismą?
Pirmas prie jo priško prokuroras Jasaitis. Vadinasi jis turėtų žiinoti kokius.
Apie tuos įkalčius-kompromatą KK Gorienei liudijo VSD agentas Kęstutis Vilkauskas, sekęs GRU ginklų perkybą Somalyje… Tada Gorienei rašė, kad pirmadienį Furmonavičius atsineš įkalčius į teismą. Kažkodėl dalį jų susirašinėjimo poniutė Gorienė paviešino, be Vilkauko sutikimo.  Sekiau tą istoriją ir kiek pamenu, rašyta buvo penktadienį, o pirmadienį Furmonavičius jau buvo negyvas, o Gorienės kopai užstrigo, apsikrėtę virusu, nuo užėjimo į jos portalą ir mano kompe atsirado blakė adresų eilutėjė, tokia žvaigždutė, mikliai ištrinanti adresą. Bet išmokau per historį su pele, nespaudžiant inter, dar kai ką paskaityti apie tuos įvykius.
...
Ir štai sutapimas -  vos prieš dvi savaites Kedys ėmė skelbti interneto portaluose apie savo bėda, su nuorodom į savo portalą, kuriame buvo patalpinęs savo įkalčius - filmuotą mergaitės pasakojimą. O pirmadienį laikrasčiai skelbia, kad jis nužudė Furmonavičių...
//
Tad ar negali būti taip, kad kažkas sumanė nužudyt Teisėją, o kaltę priskirt Kedžiui? ir vienu šūviu nušaut du zuikius?
Kaip manot?
Kai kas iš prokurorų jau iš anksto žinojo, su kuo susidūrė ir pavadino tai “BYLA ŽUDIKE”, tikėdamasis kur kas daugiau lavonų. .

VaidasVDS       2016-02-4 14:42

taigi vis tik budite, ir taigisą atgaivinsite?
Operatyvūs jūs vis tik. Bet sėkmės jums nelinkėsiu…

taigi,        2016-02-4 14:32

jei Paksas ir toliau draugauja su Rusijos GRU ginklų prekeiviu, ką liudija milijoninė Borisovo parama Pakso partijai 2009 metais,(žr.VRK dokumentus)  tai neabejotinai jis turi ir neblogų GRU strategų, mokančių kaltus padaryt nekaltais, o nekaltus kaltais.
Jei lkystu, pataisykit:)

Pasikeitė gen prokuroras       2016-02-4 14:28

nebėra Bendoraičio ir Kedžių pedofilinio biznio globėjų gen. prokuratūroje, tai pajudėjo ir Venckienės ekstradicijos iš JAV reikalai ir Garliavos banditų bei pedofilų gaujos rėmėjų bylos. Šėtono tarnams artėja atpildo valanda.

VaidasVDS       2016-02-4 14:27

Ar jau vėl telkiatės?
Šiandien paskelbta žinia apie Venckienės ekstradicijos pradžios procesą. Bet gal ji buvo kiek netikėta, nes Delfis dar iki šiol jos nepaviešino, nors jau kelios valandos praėjo po žinios atsiradimo.
Greičiausiai prokurorai šį kartą surašė “kažkaip ne taip”, kad procesas prasidės, nes anksčiau surašydavo taip, kad prasidėti negalėdavo.
Tad matau, kad vėl treniruotes pradėjote. Ir konservatoriai net savo komentarus pradėjo rašyti apie tai, kad Latvijos valdžioje buvo tik kažkoks nesusipratimas…

beje,        2016-02-4 14:21

Kaip P.Gylys paaiškintų paksisto Skvernelio paaukštinimą į ministrus, po sėkmingos “antiteroristinės” atakos šturmuojant senelių Kedžių namus? Kaip paaiškintų “galiavinių” atsidūrimą parijoj, kuri delegavo Garliavos šturmuotoją Skvernelį į VRM? A?
Tai kokia ir kieno valdžia prieš smurto liudytojus?

Šis leidinys       2016-02-4 14:17

vienintelis tebeveda Kremliaus spec. tarnybų atakas prieš Lietuvą. Ir toliau siekiama kompromituoti, niekinti Lietuvos vladžią ir jos teisėsaugą kaip neva valdomą pedofilų klano ir pedofilams tarnaujančią. Kadangi niekur pasaulyje tokios valdžios nėra, bandoma sudaryti įspūdį, kad lietuviai yra baisiausia pasaulyje iškrypėlių tauta, demokratijos sąlygomis, be jokios revoliucijos, savanoriškai valdžią atidavusi pedofilų klanui.

Vaidui iš VSD       2016-02-4 14:08

o gal jau pastebėjai ir ryšį tarp Garliavos, Pakso ir Uspaskio bylų?

nenusikalbėk,       2016-02-4 13:35

nėra man dėl ko apsimetinėti.Rašau,ką matau.Darau išvadas.Visiems patariu gilintis į tai,apie ką nori diskutuoti ar,kas blogiausia,pasmerkti.Sukustyti,prikurti gali kas tik nori.Bet reikia turėti savo galvą,kad netaptum nusikaltėlių įrankiu.

VaidasVDS       2016-02-4 13:01

to 2016-02-4 11:00
O iš kur žinai apie KGB metodus? smile
Aš tau atskleisiu vieną detalę, kaip blogis save išduoda.
Tavo atvejis tai vienas iš pavyzdžių. Apsimetinėjimas yra blogio ištaka. Bet apsimetinėtojas anksčiau ar vėliau išsiduoda. Tu išsidavei per niką, ir visai nesvarbu, kad tu tą niką naudojai kitu tikslu…

tada       2016-02-4 12:23

diskutavo per tv apie tai ar gali teisejas arba bankininkas buti pedofilu, ar “sugriutu” bankas arba teismas jeigu taip nutiktu, bet kas vyko uzkulisiuose, kokia nuomone nugalejo, apie tai galime tik spelioti, akivaizdu tik viena, tai kazkodel yra priskiriama valstybes paslaptims

To vaidas VSD       2016-02-4 11:00

Ar pačiam nejuokinga,ką parašei?Juk naudoji KGB metodus,žmogau.Ir dar taip akivaizdžiai.

VaidasVDS       2016-02-4 10:51

to 2016-02-4 9:57
Na pagaliau savo niku atskleidei tiesą apie save. Dabar susirask liberastų, tolerastų, marksistų ratelį ir ten liek išmintį tarp savų. Nelinkėsiu sėkmės tavo purvinuose darbuose…

KGB       2016-02-4 9:57

metodais veikia venckedžių gauja.Tas yra aiški kaip du kart du.Aiškiau negali būti.Tai,ką darė patys,viską vertė ant kitų.Tai matėsi jau nuo pat pradžių.Nesuvokiu,kokiu reikia būti,kad to nesuprasti.

Teisme turetu isaisketi...       2016-02-4 9:51

Kokiai KGB organyzacijai priklause ir dirbo biologine!Nes KGB gerai ivaldytas metodas yra viska apversti atvirksciai.Kas matome dabar ir vyksta.Ir….be politiku ir teisesauginku juodo darbo cia taip lengvai visko nepavyktu apversti.Kad biologine,Egzotinis Debilas ir dar tas saugomas zasinas visus ivykius zinojo is anksto!Manau KGB i sia byla infiltravo savo slaptus bendradarbius,kad veliau viska lengvai galetu sufabrikuoti.Bet….tiesa tai sviesa!Tiesa prasiskverbs i dienos sviesa manau sazinigu,istikimu ir pasiryzusiu kovoti uz tiesa deka!Sekmes ir Dievo palaimos jiems!!!

to viskas,       2016-02-4 9:20

Pasakorius tu be smegenu ,kam idomu tavo tos pasakos?

viskas,       2016-02-4 8:57

deja,ėjo iš venckedžiūų kiemų.Nepamirškit fakto,kad uoliausi venckedžių pagalbininkai lyg tai savo noru paliko pasaulį.Sakykim,kad savo noru,kaip ir Drąsius.Juos panaikinti reikėjo,kad neišsiduotų ir neišduotų organizatorių.O kas visur lakstė ir visur visom įmanomom priemonėm reklamavosi-tai venckedžiai.Teismas jau pripažino,kad Drąsius nušovė du žmones.Už šiuos jau nebus ką teisti.Bet organizatoriai turi irgi atsakyti,ne vien tas,kuris nušovė kaltas.Dar nereikia pamiršti Milinio,niekuo dėto vaikino.Kad tarpusavyje violetiniai vienas kitą sunaikina,tai tokios jie bausmės ir nusipelnė,nors už juos teismas irgi turėtų nubausti.

negerbiami       2016-02-4 8:41

violetiniai,apšmeižtieji tikrai būtų gynę savo garbę,bet jiems nebuvo leista tai padaryti.Būtent dėl to ir buvo sunaikinti.Visa laimė,kad nespėjo visų sunaikinti.

arr       2016-02-3 17:39

ar tikite versija kad D. K.  susigalvojo pedofiliją o paskui ėjo žudyti F ir moterį ir žudė F ir moterį,  žinodamas kad pats susigalvojo ir jokios pedofilijos nebuvo ir nėra?  Ar atitinka tai objektyviosios pusės realumą?

Tam labai apgailėtinam 15:00       2016-02-3 16:59

Apie kokį tu Kedžių turimą  “stogą” paistai. Drąsius nužudytas, mergaitė, tikra ta žodžio prasme pagrobta, Neringa, nematydama jokių prošvaisčių teisinėmis priemonėmis ieškoti teisybės, buvo priversta bėgti, pagaliau imtasi senukus gyvenimo pabaigoje po teismus tampyti. Tai kur tas tavo suknistas stogas? Ne duok Dieve, niekam nelinkėčiau, tokį stogą turėti.
Tu išgama, jei turi kažkokį interesą šią šeimą žlugdyti, tai nors loginį mąstymą į pagalbą pasikviesk.

to 15:46       2016-02-3 16:15

Ir kur vyko tas linčo teismas? Kas tie linčiuotojai? Kas tie niekuo nekalti žmonės? t

manau       2016-02-3 15:46

turi omeny linčo teismą,kuriuo jūs jau nubaudėte ir pasmerkėte niekuo nekaltus žmones.Jūs labai norėtumėte,kad tam teismui būtų leidžiama toliau egzistuoti.

to 15:36       2016-02-3 15:44

Tikrame teisme Kedžių nekaltumo net nereikėtų įrodinėti, nes tikras teismas tiria tikrus nusikaltimus ir nuteisia tikrus nusikaltėlius.

kedžių       2016-02-3 15:36

nekaltumą įrodinėk teisme.Man to nereikia.Viskas aivaizdu iš jų elgesio ir kalbų,kurios pačios viską pasako.Be to,teisme surinkta daug įrodymų.Pedofilijos bylą sukūrė ši šeimynėlė ir visokiais būdais paskleidė per žiniasklaidą.Tuo tarpu teismus užvertė skundais,tuo trukdydami tirti.Mergaitės neleido paimti į neutralią aplinką.Iš tiesų tiesa turi būti įrodinėjama teismuose.Taškas.Jei jums atrodo kitaip,prašom pateikti teismuose argumentus.Jie tikrai bus už tai dėkingi.Bet tai neturi būti kalbos,turi būti įrodymas,kad pedofilija buvo.

to kadangi       2016-02-3 15:32

Taip taip turi stoga ju namas su zaliu stogu…juk nebus namas be stogo ane?

kadangi       2016-02-3 15:29

kedžiai turi stogą,jų pokalbių niekas neviešins.Jie sakys,kad nori viešinimo,nors žino,kad to nebus.Tokia taktika jiems tinkama,kad galėtų sakyti,jog jie nekalti ir kad byla sukurta.Bausmės bus simboliškos.Garantuoju.Jie toliau galės šmeižti savo aukas.

to labai       2016-02-3 15:26

O įrašai ? Užrašytas plepėjimas apie bile ką ir išimtas iš konteksto.
Ar ne dėl tos “laisvos interpretacijos” nusukinėjamos kameros, vyksta uždari teismų posėdžiai, neleidžiama liudyti gynybos liudininkams, neleidžiama susipažinti su teismo medžiaga. Tik tam , kad melas nebūtų demaskuotas.

to labai       2016-02-3 15:20

Nepainiok informatorių su provokatoriais. Informatorius informuoja apie tikrąją padėtį, o provokatorius tokią padėtį sukuria. Tie veiksmai, kuriais kaltinami Klonio žmonės, yra atlikti samdytų provokatorių, tačiau priskirti kitiems niekuo nekaltiems žmonėms.
O kur dar provokatoriai-pasakėtininkai? Juk jie po priesaika teisme liudija nebūtus ir net neįmanomus dalykus?

jei tau įdomu       2016-02-3 15:03

kas yra įraše,paklausk kedžių.Jie tai žino,ką kalbėjo ir ką išdarinėjo.Gal jie tau pasakys.

labai       2016-02-3 15:00

tvarkinga kedžių šeima.Labai tvarkingai visus pasiuntė anapilin.Tik nebūkit tokie tikri,kad nepaliko jokių įkalčių.Jei dabar ši šeimynėlė turi stogą,tai nereiškia,kad jį turės visą laiką.O už teisėjo ir kitų mirtis reikės atsakyti.Tokie dalykai senaties neturi.VSD nesiunčia informatorių ten,kur nėra reikalo.Įrašai yra.Cypkit necypę-su laiku gausit atlygį.Šmeižikai ir žmogžudiai baisiau už prostitutę.

Vijolė       2016-02-3 14:59

Nors policija, prokurorai ir teismai fabrikuoja visas šias bylas, tų bylų faktinė medžiaga rodo tikrąją padėtį. Teisėjai priima sprendimus iš lempos, bet byla į archyvą nueina kaip prokurorus ir teisėjus demaskuojanti medžiaga.
Tik laiko klausimas, kada visa tai išlys į viešumą.
Įdomus ir tuose teismuose dalyvaujančių prokurorų ir teisėjų ratelis. Tikrai neplatus, tos pačios pavardės kartojasi, ir kartojasi.
Jei žmonėms prigalvojama po daugybę kaltinimų ir sukurpiama po daugybę bylų, prokurorų ir teisėjų resursas išnaudojamas 300 %.
Išeina, kad tirti tikrus nusikaltimus, nuteisti tikrus nusikaltėlius nebėra kam- mūsų teisėsauga užsiėmusi kūryba, o ne tyrimais.

Tai kad...       2016-02-3 14:32

Visi kas Kaune pazysta tas dvi seimas apie jas kalba atvirksciai.Biologine buvo slapta VSD prostitute informatore,todel ja taip ir saugo ir gina!Na o Kedziu seima tvarkinga,issilavinusi ir augino prostitutes pamesta mergaite!Kiek as girdejau visi kalba butent taip.Na o Drasius uz savo kuno malonumus jau sumokeje savo gyvybe,mergaites prazutim ir visos seimos paniekinimu.Tik idomu kokia filmuota slapta kompramata prostitute surinko,kad visi puola Kedziu seima???

Violetinių banditų       2016-02-3 14:04

gaujos rėmėjai turėtų būti teisiami ir sodinami už grotų, kaip kad yra visose civilizuotose ir pusiau civilizuotose valstybėse.

to pasvajok       2016-02-3 12:44

Tu aplamai nusisvajojes ar nusisvajojusi esi…fui ant tokiu zmoniu ,

pasvajok       2016-02-3 11:02

Mergaitę matysi kaip savo ausis.Svajokit,svajoklai ir kurkit naują partiją ,,Svajokliai’‘.Drąsa dingo,belieka svajoti.Sėkmės.Pasitelikit nakus,matulevičius ,vasiliauskus,stancikienes ir svajokirtapie mergaitę.Matosi,kad teisiniųžinių pas jus nulis.Ir netapatinkit savęs su visa tauta.Sėdėkit landsbergio ir prezidentės užuovėjoj.Gal jų dėka dar pavyks prisitraukti kokį naują veikėją.Ir dar-susitvarkykit savo tinklapį.Ne pirmą kartą tą sakau.Pinigus tai gaunat kaip partija.

Ula       2016-02-3 10:43

Kūkuokit, burkuokit,ginčykitės bet nepameskit atminties.Prisiminkit, kaip Landsbergio Abramikienė užrištomis akimis nuvežta į mergaitės kalėjimą,gėrėjosi mergaitės gyvenimo sąlygomis, Stankūnaitės motinišku rūpesčiu ja. Prisiminkit, kaip Degutienės protežė Žiobienė per TV liejo džiaugsmo ašaras, kad pagaliau mergaitė atsirado kaukėtų aplinkoje.Visi padorūs žmonės iki šiol negali pamiršti ir niekada nepamirš mergaitės klyksmo.Tuo tarpu vaikų teisių gynėjos, nesujaudino nei mergaitės ašaros, nei plikio filmuota slaptame autobusiuke matyta medžiaga. Prisiminkit, kaip konservatoriai vieningai su socdemais balsavo už 12 sek. filmą.                                                                                                                                             
Druskininkų avietė susitiko su gen. prokuroru. Turėkim vilties, kad ir prof.Gilys, nepaduodantis rankos 80 seimo niekšams, taip pat dėl tų 12 sek filmo susitiks su generaliniu. Tikėkimės, kad ir Vasiliauskas ,patekęs į seimą  laikydamasis už Venckienės rankos ,susitiks su generaliniu dėl jos ekstradicijos. Tikėkimės, kad ir Nakas, Brundza, Varkala, Matulevičius susitiks su generaliniu dėl mergaitės likimo…...Tikėkimės…. Bus gal tada lengviau ir Klonio kiemo kovotojams rungtis su supuvusia teisėsauga

to o kaip       2016-02-3 10:43

rasai ,kad ejo i nusikalteliu irstva?Taip taip nusikalteliai tai senukai ir teiseja arne taip?Kada jus baigsite raasyneti situos marazmus viska isversdamii kita puse/Kur tas vaikas tai yra mergaite ,kur ji dabar?Paeme ja ir paslepe.DELKO?Vat cia ir yra pagrindinis klausimas kur yra dabar ta mergaite?Manau kad vistiek sitas klausimas kur ji yra nors per kazkiektai metu bus atskleistas ,nes juk vaikas ne adata sitaip dingti vaikas juk negali.Nesvarbu ,kad ji su motina,bet jos artimi zmones tai seneliai kEDZIAI PILNA TEISE TURI JA PAMATYTI,NORS JUOS DABAR DARO EDOFILAIS ,TVIRKINTOKAIS TUOS SENUKUS,BET TAS ABSURDAS AMZINAI JUK NESITEES…sENUKAMS TIK STIPRYBES,PAGARBA JIEMS DIDZIAUSIA KEDZIAMS NUO VISU DORU PILIECIU.

Pensininke       2016-02-3 10:34

Cia ne Uspaskicho byla, kuria vadovai gali kuruoti. Cia Lietuvos liaudis kuria kiseniniu teisesaugininku pagalba korupcine sistema skaldo ir valdo.

o kaip       2016-02-3 10:28

kitaip galima imti įkaitą?Paaiškink tu man.Kaip?Ankstenis ėmimas jau buvo parodęs,kad vaikas tapo įkaitu.kedienė mergaitę tempė ant savęs,gulinčios,net nežiūrėdama,kaip mergaitė kris.Juk galėjo susižaloti.Pamoka buvo.Blogai,kad iškart nepasisekė paimti.Mergaitė vėl atsidūrė strese.Tai įsivaizduokit,kas būtų buvę,jei jos nebūtų paėmę.Pilnas kiemas žmonių.Durys užrakintos.Viduje pilna veikėjų,dar ir sutanotų.Kunigų reputacija sutepta.Šiuo atveju reikia pasidžiaugti teisėsaugos sugebėjimu apginti žmogų.Nebuvo aukų,viskas tvarkoj.Esmė tame,kad pareigūnai ėjo į nusikaltėlių irštvą.Parodykit bet kam tuos vaizdus-iškart pasakys,ką tai reiškia.Todėl venckienė užsieny niekam jų nerodys.Todėl ji ir pasislėpė,nes kūrė pedofilijos istoriją,organizavo apšmeižtųjų sunaikinimą.

Bet sitaip       2016-02-3 10:09

Ieiti i privacia valda tokiai masei tu policininku ar bent teismo leidima turejo taip isiverzti i privacia valda?Kaip mergaite isnese?Juk prievarta,tai koks teismo sprendimas buvo ivykdytas?Jei prievarta buvo pries vaika negalima.Tai uz ka tie zmones tampomi po teismus?Nejaugi tas absurdas tie teismai nieka dos nesibaigs ir teisingumas niekados netriumfuos?

to ku-ku       2016-02-3 9:48

Tai kad pats landsbergis išsidavė.Niekam nebereikia isikišti.Ir šį kartą labai akivaizdžiai.Jei suklydo,tai jis turėjo bent atvirai tą pripažinti ir atsiprašyti nužudytų ir apšmeižtų artimųjų.Deja,atsiprašymo nesigirdi.

to po nepriklausomybės..       2016-02-3 9:44

Neapsimesk kvailiu.Būtent landsbergis globojo ir tebegloboja venckedžius.Aišku,visiškai išsukti nuo atsakomybės jis jau nebegali,perdaug įrodymų teisėsauga turi,bet paslėpti venckienę sugebėjo,o kedžių byla tęsiama iki begalybės.Teisėjams,matomai,įsakyta vilkinti.Tas matosi plika akimi.Kad ir visų kitų,buvusių Klonio gatvėje teismai rodo,jog nusikaltusiems leidžiama neatvykti,vis atidedant sprendimą.O ir bausmės bus tik simbolinės.Nesmagu matyti toki landsbrgio klano įsigalėjimą.Tikrai nepamiršome jo pastangų neleisti paimti mergaitės.Šios dėmės jis jau nebenusiplaus.tai kris ir ant jo anūkų.

Ku-ku!!!       2016-02-3 9:26

Dabar kukuokit gegutemis!KGB lb.lengvai pavyko uzgrobti Lietuva apmulkinant avinu banda:)Dabar uzgrobejai varosi tas avis i saslykine kur bus suvalgytis su raudonu padazu:)Tai dabar saukite:Landsbergis kaltas!!!Landsbergis kaltas!!!KGB to tik ir tereikejo supriesinti avinus su Landsbergiu:)Ha-ha-ha….!!!!

Po nepriklausomybes Sovietams dirbe KGB        2016-02-3 9:22

nustume nuo Lietuvos vairo gerb.Landsbergi ir….per seima ir teisesauga uzgrobe Lietuvos valstybe su tikslu is pamatu suardyti Lietuvos pamatus!Ta jie lb.sekmingai daro iki sios valandos.Net Prezidente negali jiems pasipriesinti,nes….ju daug ir jie vieningi.Kaip vieningai uzpuole Kedziu seima taip vieningaivyra pasiruose pulti ir Prezidente!Gudrumu jiems nepavyko Prezidentei sukurti apkalta,tai padarys JEGA!

Kada ir kas?       2016-02-3 9:18

Teis pacius Sovietu KGB teisejus vykdancius sazinigu Lietuvos pilueciu genocida Lietuvoje????

Vijolė       2016-02-2 20:39

Stebėjau per internetą, TV ir radiją 2012-05-06 dienos mitingo dalyvių Bolotnajos aikštėje Maskvoje teismų procesus. Kaltinimų formuluotės ir melagingi policininkų liudijimai - viens prie vieno. Jei išverstume į lietuvių kalbą ir įsegtume į šito teismo, ar į anksčiau ta pačia tema vykusias administracine bylas, nepastebėtume jokio skirtumo ( pasipriešinimas nustatytai tvarkai, teisėtų pareigūnų nurodymų nevykdymas ir t.t.). Vienodai prasilenkia žodiniai pareigūnų paliudijimai su faktine pačių pareigūnų užfiksuota medžiaga (video ir audio)  .
Tikrai keista - kur tipo trukdymas antstolei, o kur pačiam Putinui? Ir dar, Klonio kieme buvo suimta daugiau žmonių, nei Bolotnajos aikštėje.
Man labai keista, kas ką mėgdžioja?

Šiandien Lietuvoje       2016-02-2 20:16

vyko konferencija apie propagandą.Propagandistai jau save pasmerkė.Jie liks vieni,putinizmo ligos virusas jau Lietuvoje,valdžios sluoksniuose?


Rekomenduojame

R. Aušrotas. JK Žmogaus teisių ir lygybės komisija: teismai turi ginti ir iš religinių įsitikinimų kylantį požiūrį į homoseksualumą. Ką pasakytų LGKT?

Liudvikas Jakimavičius apie Vytauto Landsbergio paradoksą

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.