Politika, Propagandos ir ideologijos analizė, Partijos

Po 30 metų konservatoriai atgavo klausą ir „išgirdo“ mokytojus

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 7 d. 22:54

35     

    

Po 30 metų konservatoriai atgavo klausą ir „išgirdo“ mokytojus

Be komentarų.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2018-12-9 17:10

Šita nuotrauka yra istorinė. Visa veidmainių grupė vienoje vietoje. Šitiems žmonėms nieko švento nėra. Štai jums pavyzdys ištroškusių valdžios žmonių, kurie parduos, iškeis bet ką, kad tik būti valdžioje. Man tik norisi paklausti: kas yra tie žmonės, kurie juos rinko? Kas jie? Reiškia Lietuvoje apie 15 000 žmonių palaiko veidmainius? Tikriausiai, esate pamiršę, kad Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) įkurta 1993 m. gegužės 1 d., kaip Sąjūdžio politinės veiklos tęsėja. Nieko košmariškesnio įsivaizduoti neįmanoma. Visą tą laiką būtent jie nustekeno šitą Švietimo sistemą. Matomai mūsų žmonės niekaip nesupranta, kaip yra jais pasinaudojama. Šita partija pasinaudojo Sąjūdžiu ir dabar gyvena labai labai oriai. Gyvena taip oriai, kad eilinį kartą chamiškai ir įžūliai dedasi dabar mokytojų “šalininkais”. Konservatorių tipiška demagogija labai panaši į Rusijos JEDINSTVO partijos demagogiją. Matomai, šitie žmonės tiek Rusijoje, tiek Lietuvoje net nesuvokia, ką jie daro. Jiems atrodo, kad jie daro gerai. Kodėl jiems taip atrodo? Todėl, kad jie gyvena ATRODO PASAULYJE, bet jie labai staigiai išlenda iš to ATRODO pasaulio, kada tai liečia jų asmeninius interesus. Parodykite nors vieną čia esantį nuotraukoje žmogų, kuris nestatytų savo asmeninių interesų į 1-ą vietą? Taigi, veidmainiauti juos verčia užmaskuoti savanaudiški interesai, ir visuomenės turtas jiems yra pats maloniausias pasipelnymo šaltinis, nes daugybė žmonių nesugeba atskirti jų savanaudiškų interesų, jų tikrųjų ketinimų. Veidmainiai neatsirado dabar. Jie buvo visą žmonijos istoriją. Paimkime laikotarpį 2000 metų atgal:“Fariziejų partijai priklausė turtingi vergvaldžiai, prekybininkai, aukštoji dvasininkija. Jie žinojo kiekvieną judėjų įstatymą ar net Toros raidę, tačiau labai konfliktavo su sadukiejais dėl Toros įstatymų aiškinimo.
Fariziejai kėlė žmonių masių nepasitenkinimą ne tik tuo, kad gynė stambiųjų vergvaldžių interesus, bet ir dėl to, kad save laikė vieninteliais „dievo išrinktosios“ tautos atstovais”. Taigi, konservatoriai laiko save Sąjūdžio tęsėjais. Ir taip kabindami tai tikinčiai visuomenei makaronus, kad jie, neva, tęsia Sąjūdžio idėjų įgyvendinimą, tapo visiška stagnatorių, savanaudžių ir veidmainių partija. Ar jie turi ką pasiūlyti mokytojams? Nieko, išskyrus savo demagoginius plakatėlius, nes šitą užrašą savo laiku reikėjo užrašyti Kubiliui ant kaktos. Atėjo laikas pasižiūrėti lietuviams į veidrodį ir pamatyti, kas per tauta mes esame, kad palaikome visokio plauko veidmainius. Gal mes esame tauta su labai skysta morale? Ar mes esame tauta, kuri pastoviai taikstosi su išdavikais, persimetėliais, persidažėliais, veidmainiais ir šmeižikais? Štai netolima mūsų istorija, t.y. mūsų lietuvių istorija? Kas už tai atsakė? Niekas, nors buvo ištremta apie 300 000 gyventojų. Prisiminkime tuos įvykius:” Lietuvos ir TSRS savitarpio pagalbos sutartis, ypač joje numatytas Raudonosios armijos buvimas Lietuvoje, suaktyvino Lietuvos komunistų partijos priešvalstybinę veiklą ir apskritai prosovietines jėgas Lietuvoje. 1939 m. spalio 11 d. Kaune įvyko demonstracija, kurioje buvo reiškiamas nepasitenkinimas esama valdžia ir skanduojami prosovietiniai šūkiai. Tą pačią dieną Lietuvos komunistų partija išplatino atsišaukimą, kurstantį gyventojus nuversti Lietuvos valdžią. Komunistinis Internacionalas (Kominternas) 1940 m. kovo 14 d. priėmė nutarimą dėl savo sekcijos – Lietuvos komunistų partijos uždavinių, kuriame nurodė sieti partijos veiklą su TSRS interesais ir besąlygiškai remti TSRS užsienio politiką”. Kas tai darė? Veidmainiai ir išdavikai. Reiškia mūsų tautai trūksta moralės. Ir būtent jos trūkumas ir nulems mūsų lemtį: likti ar išnykti.

mazgys       2018-12-9 0:12

Negaliu nepastebėti, kad tiesos.lt labai padaugėjo beprasmių, tuščių komentarų. Tinklalapio redakcija privalo į tai atkreipti dėmesį.

avinui Karčiauskui(21:50)       2018-12-8 21:54

Esi kerštingas tipas. Nenusiramini niekaip? Nsimiega?
(“Komu nespitsa v noč gluxuju, .....”)
Pabandyk skaičiuoti aveles, kurių tarp tavo gerbėjų yra nemażai.
Labanakt ufonaute:)

Skirmantute,       2018-12-8 20:51

ar jau Austėja paskelbta Diktatore - Katre ant Lietuvos?

Ervei 2018-12-8 12:40       2018-12-8 20:50

Buvo čia toks Juozapas. Vaidino šventą, klijavosi vis prie protingesnių, bet varginantis trolio darbas jį protiškai taip nualino, kad dabar ta suskilusi daugianikė asmenybė vemia paklodėmis savo padugninę esybę tyčia bjaurodama lietuvių kalbą. Be daktaro jam jau neapsieiti, bet redakcija trolį galėtų jau dabar izoliuoti, kad tas nepersitemptų galvos ir nors Kalėdų sulauktų laisvėje.

Skirmantė       2018-12-8 20:38

p i z du kai

labai nekoncervui bet labai puteikiniui       2018-12-8 18:10

Mielasis, putas nuo burnos nusivalyk, nes klaviatūrą apsidrabstysi:)

Konservų bobikui       2018-12-8 18:04

Tai štai kas yra tikrasis patriotizmas! Tyčiotis iš lietuvių kalbos ir lietuvių tautos. Gerai, kad bent vardą pasisakei, ,,ekstrasense”. Nors nereikėjo nė išsiduoti - kokia dar partija gali taip nekęsti savo Tėvynės? Ne nuodėmė ir š... su medum sumaišyti, kad tik išlietum visą savo panieką ir visą neapykantą visam pasauliui, o labiausiai savo tautai. Beje - savo??? Ką iš tavęs atėmė tavo Tėvynė, kad taip jos nekenti? Čia su kažkuo INTERESAI nesutampa? Ir manai, kad visi lietuviai tokie? Kad visiems jau nieko švento neliko, išskyrus tavo niekingus interesus? Tūkstantį metų žadi gyventi, bobike? Taigi laiko turi - BENT SKAITYTI išmok.

Kaip paprasta       2018-12-8 17:56

Papozuoti su plakatėliais ir jau , atseit, mokytojų draugai ir gynėjai.Negi šita šutvė mus laiko kvailiais. Gal jie tik vakar gimę?

17:23 rūpintojėliui       2018-12-8 17:37

Na ale tikrai- ką daryti? Ot bjaurybė! Tokį Gerb. Valstiečių niekintoją turėtų ištikti darbo žmonių liaudies rūstybė.
Kurgi tai matyta- šitaip šaipytis iš liaudies numylėtinių tiesiog neregėtas įžūlumas!
Reikia parazitą įskūsti Tiem Kur Reikia. Praneši kompetetingiems organams.
Ir tuomet portale Pagarba Gerb. Valstiečiams liesis nevaržomai.
Turi e daug iškilių komentatorių-intelektualų, kurie sugeba kultūringai skelbti darbo žmonėms gerasias Valstiečių Partijos ir Vyriausybės naujienas.
Tokie minties korifėjai kaip gerb. Misteris, itin produktyviai rašantis JUNGTINĖIŲ PAJĖGŲ generolas, gerb. Salomėja, gerb.Agnė(Širinckienė), gerb. Raigerdas ir be abejo Jūs didžiai gerbiamiausias A. Karčiausķai- esate ir būsite Čest, Um i Sovest našej epoxi.

GALVOKITE, vyrai ir moterys,       2018-12-8 17:15

už lango 21 amžius, jau ištirtos ir išaiškintos lietuvių genetinės savybės, jau amerikonai, rusai, net vokiečiai rado būdus, kaip jomis manipuliuoti. Savi pridurkai tik tiek ir sugeba- elgtis pagal nurodymus.

Kremliaus konservų bobikas įsliūkino       2018-12-8 16:23

Jis vadinasi fanė Agnė, Gervė, Ervė, Tiesa nustatoma balsų dauguma!, nereikia visko komplikuoti, Putros!, Tiesos.

> Visi!        2018-12-8 16:12

“Vienatvę mėgstantis bitininkas įkvėpė streiką, bet politiku tapti nenori” – tavo kūryba? Stilius tas pats.

ČIA       2018-12-8 16:01

tie kur “girdi”...Veidmainiai, trokštantys valdžios.

jonas       2018-12-8 15:39

VAIDMAINIAI IR ZULIKAI SKVERNELIS PRANESIME MINEJO KAIP JIE RUPINASI PAPRASTAIS ZMONEMIS PRIES SNORO GRIUTI PERVEDE 12 MILIJONU I SNORA IR PO PIETU BANKA UZDARE O PAREIGUNUS PASTATE I BENDRA KREDITORIU EILE VIEN UZ TAI LUKISKES ILGISI KUBILIAUS IR SIMONYTES,O DABAR JIE ZMONIU PARTIJA TAI KIENO JI BUVO ANKSCIAU SUNAUJOS RUNKELIU.VAIDMAINIAI SLYKSTU ZIURETI.

pajėgiam impotentui 14:25       2018-12-8 13:37

Nu, ką- “sbylasj mečta idiota”?
Ar jau dabar pasijutai laimingu ejakuliavęs savo lozungus?
Kiek Departamenas tau moka už spaminimą portale?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-12-8 13:30

Lietuvos konstitucijoje pirminio pavidalo (n_e_p_a_i_s_a_n_t partinių gaujų daugybinių pakeitimų), visuose straipsniuose aiškiai parašyta, kad Lietuvoje šeimininkauja Lietuvos piliečiai – Tauta turi suvereno galias. Tačiau komunistams tai nepatiko ir jie pradėjo juodus darbus. Lietuvos partizanų neišjungtos, rublinių maskvėnų komunistų liekanos (landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos), susidėjo su eurorubliniais briuseliniais komunistais ir savo d_a_r_b_a_i_s parodė, kad Lietuva buvo ruošiama svetimšalių šeimininkavimui.
***
Pavyzdžiai, dėl aiškumo:
I. Jau 1996 metais komunistuojančios partinės gaujos, antikonstituciniame suėjime (Seime), „nepastebimai“ pakeitė žemės 47 straipsnį būsimų svetimšalių šeimininkų smulkių sklypelnikų naudai, pakeitė be Tautos valios (!). Kai Tauta nepastebėjo tokios „smulkmenos“, komunistuojančios gaujos dirbo savo juodus darbus kitame antikonstituciniame suėjime (Seime) tol, kol 2003 pakeitė žemės 47 straipsnį ir vėl būsimųjų svetimšalių šeimininkų  tik jau stambių (!) žemgrobių naudai.
II. Svetimšalių šeimininkų naudai Lietuvos litas buvo ilgai pririštas ir tąsomas valkiojamas svetimšalių tol,  kol galutinai sunaikintas. Svetimšalių naudai mums yra primestas eurorublis.
III.  Svetimšalių šeimininkų naudai, Seimo konstitucijos salėje, šalia Lietuvos konstitucijos (kuklios knygutės) žaibišku kvailu greičiu atsirado komunistuojančių gaujų Lisabonos sutarties viršvalstybinių (!) taisyklių tekstų knyga (l. didelis griozdas).
___________________________________________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 gruodžio 8

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-12-8 13:25

Štai kaip plėšikauja komunistuojančios Seimo gaujos.
Vakariniame ES pakraštyje, MMA (į rankas)  - 1298 eurorubliai.
Vakariniame ES pakraštyje ,
mokesčiai ir įmokos socialiniam draudimui prie MMA dydžio – 142 eurorubliai.
Lietuviškame ES pakraštyje, MMA (į rankas) – 361 eurorublis.
Lietuviškame ES pakraštyje,
mokesčiai ir įmokos socialiniam draudimui prie MMA dydžio – 163 (!!!) eurorubliai.
(2018 lapkričio 18-os skaičiai)_

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-12-8 13:25

Dabar, pražūtingai baisu (mirtinai pavojinga) yra tai, kad Lietuvoje visokios bei visos ūkinės veiklos įvaizdis – p_l_ė_š_i_k_i_š_k_a_s. Toks įvaizdis neduoda pasijausti žmogumi versle dirbantiesiems. Pusė dirbančiųjų (!!!) nenori tokios veiklos, dingo svetur ir net b_i_j_o grįžti į Lietuvą. Plėšikiškos veiklos įvaizdžio ryškiausi ženklai:
1 (baisiausias). Lietuviškame ES pakraštyje bei vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra (bemaž) vienodos, o algos ir pensijos (apie) 4 kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje;
2. Plėšikiški mokesčiai – išreikalaujami nesant pajamų (uždarbio, pelno, …);
_____________________________
2015 metų PVZ.
Lietuviškam ES pakraščiui pritaikius vakarinio ES pakraščio taisykles:
– juridinio asmens (UAB, MB, IĮ, VŠĮ, …) registravimo kaina būtų apie 15 – 20 kartų (!!!) mažesnė;
– pajamų mokestis būtų 2 kartus (!) mažesnis, prie MMA dydžio;
– atskaitymai sodrai būtų bemaž 9 kartus (!!) mažesni, prie MMA dydžio;
– plėšikiškojo psd nebūtų išvis.
_____________________________
2018 (plėšiko Skvernelio naujiena) PVZ. Atsirado plėšikiškos sodros grindys (arba Lukašėnkos dykaduonių mokestis) - silpniausiųjų skriauda (kai kirpėjai padidinta mokesčių našta 50e/mėn, (jei kitaip, tai) su pusine MMA reik sumokėti mokestinę duoklę plėšikams nuo MMA dydžio).
_________________________________
3. Svetimšalių bankų plėšikavimas;
4. Verslo priežiūros tarnybų plėšikavimas.
Lietuvoje, apskritai, bet kokia ūkinė veikla yra paralyžiuojama ir smulkesniais apsunkinimais.

Visi!       2018-12-8 12:22

Reikalaukime portalo savininkų kategoriškai stabdyti šmeižikus, kurie kritikuoja Lietuvos žmonių vieningai išrinktą Gerb. Valstiečių valdžią.
Portale turi būti sudarytos kuo palankiausiosios sąlygos reikšti pritarimą ir pagarbą Gerb. Valstiečių Vyriausybės vykdomai politikai.
Tauta balsuodama pasirinko išmintingai, Tauta niekada neklysta balsuodama!
Tik išmintingi ir įžvalgūs Lietuvos žmonės 1992 m. pririnko į valdžią LDDP, tik brangūs Lietuvos žmonės galėjo išmintingai rinkti Brazaucką Prezidentu. Lietuvos žmonės du kartus išmintingai išrinko Adamkų, du kartus dar išmintingiau balsuodami Prezidente išrinko Niekada Neklystančią Grybauckaitę.
1996 m. brangių Lietuvos žmonių dauguma valdžipn atvedė Kubilių. Kubiliaus ir Valincko komandą krizės metu irgi valdžion pasirinko ne rusai, o patrijotai lietuviai. Dabar išmintingi balsuotojai mano, jog Skvernelis geriausias. Rytoj gal brangūs Lietuvos žmonės vėl mylės Kubilių ir Šimonytę.
Neuždrausite! Tokia daugumos Valia.
Kas kritikuoja Lietuvos žmones, tie yra Liaudies priešai.

Gervei       2018-12-8 12:20

Kuo čia dėti valstiečiai? Rašyti nemokate JŪS, o ne valstiečiai. Ir kuo čia dėti konservatoriai? Norite pasakyti, kad rašyti nemoka konservatoriai? Na, jūs sakote - jūs žinote smile

Gervė       2018-12-8 11:49

Teisingai! Reikia ne dergti, o šlovinti Valstiečius.
Nes antraip valdžion sugrįš koncervai! Koncervų baubas taip gerai veikia, kad įrodymams apie Valstiečių gerumą argumentų irgi nereikia.

Ervė       2018-12-8 11:40

Nustokit dergtis su ta rašyba. Nieko jūs čia nepašiepiate, tik parodote savo neįgalumą argumentuotai diskutuoti.

Tiesa nustatoma balsų dauguma!       2018-12-8 11:13

Teisūs tie, kurių yra daugiausia!
Pusgalvių daugiausia, reiškia pagal pusgalvius turi viskas ir būti.
Jeigu pusgalviai pasirinko mylėti valstiečius, reiškia protaujantys privalo paklusti pusgalvių daugumai.
Tai kad protaujantys irgi nekenčia koncervų ir kitų sisteminių, tas nieko nereiškia.
Vot neliaupsini valstiečių, tai automatiškai esi prieš leudies valią.

nereikia visko komplikuoti       2018-12-8 11:02

Taip nebūna, kad visos partijos būtų blogos. Ką tuomet žmonės garbintų, kuo tikėtų? Kur jūs kada matėt, kad būtų tokia situacija, kada lietuviai niekuo netiki ir nieko negarbina? Taip nebūna ir negali būti.
Kadangi joks lietuvys negali garbinti koncervatorių, nu tai reikia rinktis tuos kur sako jog yra už kocervatorius geresni. Jeigu sako, reiškia taip yra.
Kam galvoti? Nuo galvojimo skauda galvą. Reikia linkėti pagarbos ir stiprybės valstiečiams, o tada jie mum acilygins. Gal.
Jeigu ne, tada ieškosime kitų kurie pažadės daugiau. Tada kitus garbinsime.

fanė Agnė       2018-12-8 10:50

Tik paklusnumu ir nuolankumu pelnysime sau geresnę gerovę!
Jeigu spjaudysime mūsų geradariams Gerb. Valstiečiams į kompotą, jie ant mūsų užleis koncervatorius. O jeigu šlovinsime Gerb. Valstiečius, tada jie mum acidėkos. Kai galės. Kada nors. Reike tikėti ir laukti.
Mias mokame laukti. Nias esame laukiniai. Bet mus lengva prijaukinti.
Reikia tik riebesio pažadū jauko.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-8 10:33

Lietuvoje Tautos sukilimo pradžios daug požymių. Jei komunistuojančios (30 metų komunistus dangstančios) gaujos neišsinešdins iš Seimo (prezidentūros, vyriausybės, prokuratūros, Lietuvos televizijos bei radijo, ...), tai tikėtina, kad tokios bus aptvertos spygliuota tvora nusikaltimų darymo vietose. Gaujos irštva - gaujos kalėjimas._

Putros!       2018-12-8 10:21

Mokyklos dar yra mokytojų ,kurie nori likti nuolankūs ir dirbti už 5 eur/ val., čia tik saujelė nepatenkintų Mylimais Valstiečeis. Naujas einantis ministro pareigas Masiulis išklausys tų keliolikos nepatenkintųjų ir manau susitars, kad sutikų kumečeuti niamokamai. Kam jums kelti chaosą? Kam mums orumas? Orumu pilvo neprikimši!  O chaoso mirtinai reikia konservatoriams, va jie ir pasinaudojo jumis, ir konservatorių infiltruotu Navicku, kuris pac nežino, ko nori ir nežino jog mums, kumečems dak svarbeu būti paklusniems.
Jeigu Panas Tijūnas sako, jok yra Geras, jeigu Ponas pasakė sas geresnis nei buvęs ponas, reike tikėti, o ne maištauti.

Tiesos       2018-12-8 9:08

Mokyklos dirba,mokytojai,kurie nori mokyti dirba, čia tik saujelė nepatenkintų, naujas einantis ministro pareigas Masiulis išklausys tų keliolikos nepatenkintųjų ir manau susitars. Kam jums kelti chaosą. O chaoso mirtinai reikia konservatoriams, va jie ir pasinaudojo jumis, ir konservatorių infiltruotu Navicku, kuris pats nežino, ko nori.

Daiva       2018-12-8 7:16

Mokytojai patapo politinių žaidimų įkaitais. Konservatorių darbai priešingi kalboms. Mokytojai, jus jau išgirdo, neleiskite politinėms jėgoms naudotis jumis.

Nebesuprantu       2018-12-8 3:16

Puteikis fb rašė kad konservatorių nebus ir jie prieš streiką:

“konservatoriai nuolat šmeižia mokytojus, sakydami kad streikai yra Kremliaus inspiruoti. Tai gal TS-LKD galėtų būti nuosekli ir kartus su ŠMM pateikti LR Konstitucijos pataisą, uždraudžiančią streikus ir mitingus?”

mazgys       2018-12-8 1:13

kaip kad izraeliečiai, apgulę Jerichą, ėjo palei miesto sienas, pūsdami trimitus tol, kol sugriuvo Jericho įtvirtinimai - ar ir mums, eiliniams Lietuvos piliečiams, lygiai taip reikės eiti aplink Seimą, kartojant žodį ,,sąžinė, sąžinė, sąžinė”, kol sugrius Seimas?

tfu       2018-12-8 0:32

Čia kažkokia porno. Tik beretėms nuo 70 metų galima rodyti.

Brudai       2018-12-8 0:29

Išsigimę vagys su veidmainių aureole. Žmonės, netikėkite jais, nes anksčiau jie šmeižė mokytojus, o dabar pasidarė išverstaskūriai. Kur jūsų garbė ir sąžinė?

Konservatoriams...       2018-12-7 23:08

Nemėgstu veidmainių!!!


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.