Dienos aktualija, Krikščionių pilietinis veikimas

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 28 d. 0:37

32     

    

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Kai vandalai pradėjo masiškai bjauroti ir versti istorinius paminklus asmenybėms, kurių dėka vis dar gyvename civilizuotame Vakarų pasaulyje, galvojau, kada pilietinė visuomenė padarys tam galą.

Pagaliau atsirado, kas pasipriešina paminklų griovėjams.

Būrys drasių jaunuolių katalikų neleido vandalų miniai nugriauti šventojo misionieriaus Junipero Serra statulos Kalifornijoje (aie tai daugiau skaityti ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Life Site News       2020-07-4 0:25

https://www.lif sitenews.com/blogs/president-trump-will-lead-america-back-to-god-according-to-prediction-from-1980

Dr Curranas susitiko su Tomu Zimmeriu Šv. Petro aikštėje, kai popiežiumi buvo išrinktas Jonas Paulius II.

Po kelerių metų, 1983 m., Tomas pasakė gydytojui Curranui, kad „dabar Jungtinėse Valstijose yra žmogus, ant kurio Dievas uždėjęs rank`. Jis turi genijaus protą. Ir puikų išsilavinimą. Ir viskas, ko jis imasi, puikiai sekesi ... jo vardas Donaldas Trampas.

Daktaras Curranas pasakė Tomui, kad žmogus, apie kurį jis kalbėjo, iš tikrųjų buvo žinomas kaip aukštai pakilęs milijardierius, skiriantis pasimatymus modeliamss.

Ne, Clodai, - tarė Tomas, - sakau tau, Dievas jį pasirinko ir panaudos jį ateityje.

>>>Kaip galima būti ramiam?        2020-06-29 19:01

Kas yra būti ramiam? Tai, kai širdyje žmogus išlieka ramus įvykus bet kokiai, kad ir baisiai situacijai, t.y. nėra pasimetimo, baimės, nėra neaiškios situacijos. Atrodo, kad tu esi ne vienas ir širdyje jauti žodžius “ramiai, ramiai, viskas yra valdoma ir tu esi neapleistas. Aišku, akys išplėstos ir jauti išorėje tvyrančią neteisybę, kuri įvyko, bet tai nesukelia šoko, o mintys yra ramios ir nurodančios kas ir kaip ir ką reikia šiuo momentu daryti. Suprantama, kad tuo momentu ne viską suvoki,  bet po to imi atskirti, kaip viskas dėliojosi ir, kad tai buvo Dievo ir tik Dievo globa.

Esi teisus Dzeikai >>> 29 16:30       2020-06-29 18:20

Liudyti galima ir reikia tik savimi, savo poelgiu. O visa kita žmogui, dabar yra prieinama. Kas dėl klaviatūros, tai nori ar neori, bet darbas lieka darbu, o jis man netrukdo retkarčiais prisėsti ir prie klaviatūros, bei pabendrauti su mielais bendraminčiais.

Kai Jėzus       2020-06-29 17:55

plovė kojas apaštalams, tai jis pagerbė Dievą žmoguje. Iš to išplaukia ir visos kitos prasmės. Tarnystė vienas kitam yra tarnystė Dievui, nes visa yra viena. O nusižeminimas dėl nusižeminimo (tarnaujantis aklo paklusnumo idėjai) yra Kristaus mokslo iškreipimas. Čia ir yra tas jūsų puslapyje ,,vainojamasis” ašššš: tik pažiūrėkite, koks aš šventas, koks aš nusižeminęs! Ar tikrai?

Kai popiežius       2020-06-29 17:45

plauna kojas negrams vien dėl to, kad jie negrai, tai ne nusižeminimas, bet susiniekinimas. Rasizmas atvirkščiai, bet vis tiek rasizmas. Gal jau laikas baigti su tais ritualais, kurie tapo iškreipti ir prarado pirminę prasmę. Kad ir kaip keista, bet šioje diskusijoje laimi Dzeikas.

Kaip galima būti ramiam?       2020-06-29 16:31

asmeniškai ramiam. Ir kaip tai galėtų atrodyti. Nebent ramiam dėl savęs?

Dzeikas       2020-06-29 16:30

Sakui:
tai liudyk ne man, o tiems kurie salia taves;)
Gal tau Jezus ypatinga misija patikejo, o tu ant klaviaturos jodineji vietoj to, kad ja vykdytum

Sakai >>> Dzeikai       2020-06-29 13:44

nesmirda. Tai kodėl tiek daug sergančių dvasinėmis ligomis? Kodėl tiek daug besi skandinančių alkoholio, narkotikų ir kt. “užsimiršimo” liūne? Kodėl tiek daug vartojančių raminamuosius vaistus? kodėl tiek daug lietuvoje savižudžių?
    Liudiju tau asmeniškai, kad, kai sutikau asmeniškai Jėzų, nei karto nebe gėriau jokio raminamo vaisto ir tai jau 10 metų. Ramu, kad ir kas be nutiktų.

Dzeikas       2020-06-29 11:08

tam paciam:
Savas sh. nesmirda. Todel savaji as reikia palauzti ne pries kito as, o pries Kureja ir lygiai del to paties kaip ir Jezus.
Pajusk skirtuma.

Dzeikas       2020-06-29 11:05

>>10:18
Jeigu esme butu veiksme, tada Biblija nereikalinga. Pakaktu 10 Dievo isakymu ir jie nusakytu viska.
Todel visdelto esme ne “darykite kaip as”, o “darykite kaip as, TODEL KAD…” kur “todel kad” turi pirmuma pries “darykite kaip as”. Nes jeigu ne “todel ,kad” - tada geriau isvis nedarykite.
Apie tai Biblijoje irgi parasyta - skaityk atydziai.
>> 10:24
Kas yra Dievo zmogus? Tas pats kas yra “sviestas sviestuotas”, ir kalbeti apie tai tolygu aiskinti apie sviesto sviestuotuma.

>>>Dzeikai       2020-06-29 10:24

O kas yra Dievo žmogus? Visi, kurie yra arba karšti, arba šalti, visi tie yra Dievo vaikai, išskyrus - drungnus, kuriuos Dievas “išspjauna”
  Šiandien katalikai švenčia šventųjų apaštalų Petro ir Pauliaus iškilmę. O Paulius ir yra tas pavyzdys, kuris uoliai persekiojo ir žudė krikščionis, bet Dievas jį, kaip uolų ir karštą įstatymo vykdytoją, paverčia pagrindiniu savo įrankiu, tautų apaštalu.

>>>Dzeikai       2020-06-29 10:18

Esmė ne veiksme galėjo ar negalėjo. Esmė yra darykite taip, kaip aš, t.y. Jėzus darė ir jūs būsite su manimi rojuje. Šis veiksmas yra būtinas visų pirmiausia man/tau, kad aš palaužčiau savąjį AŠŠŠŠŠ, kuris smirda, kaip vieša išvietė. šios dienos laikai tai yra, kaip įrodymas.

Dzeikas       2020-06-29 10:16

Apie Saladina (Salah -ad- Din); Nors jis musulmonas, bet darbais irode,kad yra Dievo zmogus. Nes ne visi save vadinantys krikscionimis nuo Dievo, ne visi ateistai nuo nelabojo.
Jeruzales gynyba buvo tokia arsi, kad apsiaute miesta musulmonai sutiko deretis. Miesta jie visvien butu paeme, bet kaina butu perelyg auksta. Saladinas pazadejo, kad visi gyventojai gales saugiai palikti miesta paeme mantos kiek isgali pasiimti. Ir pazada jis istesejo.Kas visiskai nebudinga nugaletojams ir jis butu labai lengvai galejes sulauzyti ji(pazado netikeliams laikytis nebutina). Juolab preteksta tam turejo labai svaru: Jeruzales gyventojai musulmonai paemus kryziuociams miesta pries 100 ar kiek metu buvo iszudyti.

Dzeikas       2020-06-29 10:04

Siaipui:
setonas bedieviu lupomis vaizduoja Jezu na tokia auka kuria pagavo ir nukryziavo kaip teliuka ar avineli. Na gaila ir tiek, bet mums tai nera sektinas pavyzdys- tokia paradigma skiepijama.
Tuo tarpu Jezaus auka ir dydi tuom,kad jis laisvai galejo , atsip., ji nukryziavusiems romenams ir zydu sventikams “subines isspardyti” ir isvaikyti is Jeruzales kaip ozkas is darzo. Tas ir pasakyta Biblijoje. Galejo, bet to nedare.Nes mylejo. ir norejo,kad jie visi ateitu pas Jo dangiskaji Teva.
Jeigu Popiezius plauna negrams kojas myledamas juos ir siekdamas ju isgelbeijimo IR GALEDAMAS juos sukist is kur jie ateje , - i laukine Afrika, - jis teisingai elgiasi.
Taciau tas pat Jezus, kuris leido save nukryziuot, isvaike prekeivius is baznycios(ar sinagogos, ne esme)

Šiaip, 22:16       2020-06-29 7:58

Krikščionybė yra paremta Jėzaus Kristau mokymu, o nusižeminimas plaunat kojas savo broliams yra išskirtinai didvyriškas poelgis, kuris ne kiekvienam įveikiamas.  Pabandyk tai padaryti savo sutuoktiniui/ei, pamatysi, kad be ilgų treniruočių - nepavyks. Pamenu, kaip viena parapijietė skundėsi, kad vyras nesukalbamas. Sakau, kad yra vienintelis kelias tai įveikti, tai pačiai imti ir atsiklaupus jo atsiprašyti už visus įžeidimus, kuriuos tu jam padarei. Pamąstė, pamąstė ir pasakė neeeeeeeee. Baimė, širdies kietumas. Visa tai yra šėtono įrankiai. Tik nusižeminus, gali išguiti iš savo širdies tą išdidų aššš, kuris, užimdamas Dievo vietą, neleidžia Jam ateiti ir žmogui padėti. Šitą dalyką kuo puikiausiai buvo įvaldęs šv. Pranciškus Asyžietis, tad jam pavyko susidraugauti net su sultonu esant labai nepalankioms aplinkybėms.
    Turime Lietuvoje labai daug naujų vedlių-vadukų, bet nei vieno, kuris būtų nusiėmęs išdidumo ir puikybės karūnos. Tad, paprastam žmogui, neįmanoma jų veidų išskirti nuo kitų. Kuo jie skiriasi nuo anų, buvusių pažadukų, o gi tik tuo, kad dar nebuvo valdžioje. Pažadėjo, o po rinkimų - pamiršo.

ahh       2020-06-28 22:16

tai gal jie nematė kaip popiežius negrams batus bučiuoja?

> Prisiminiau šv. Pranciškų ...       2020-06-28 20:21

Realiame žmonių gyvenime nebūna taisyklių be išimčių.

Taip>>> Ar tikrai       2020-06-28 20:13

Jūs visiškai teisus. Tai kas buvo leista mums 1918 m. vasario 16 d. padaryti Lietuvoje, to nesugebėjome pakartoti ją atkuriant. http://istorineprezidentura.lt/balsavimas/rezultatai.php?visi=irasai&rodyti=irasa&irasas=190.
    50 metų šėtono imperija turėjo didelį poveikį Lietuvos žmonių mentalitetui. Juk tai visos kartos pasikeitimo metas.
Tik, Dievui geriau žinoti kas ir kaip. Aš besąlygiškai pasitikiu Dievo Apvaizda. Manau, kad leido mums veidu kristi į purvą, kad prisikėlę pamatytume, kur buvome papuolę ir apsivalę pasuktume Dievo nurodytu keliu.

Ar tikrai       2020-06-28 19:33

mano klausimas buvo ai6ku retorinis ir šėtonas tikrai pradėjo gundyti žmones nuo pat jų atsiradimo o ne po TSRS kolapso. Tačiau kokia gi mintis peršasi? Išeina, kad kalėjimo, prievartinės izoliacijos sąlygomis daugeliui lengviau buvo išsaugoti savo moralines vertybes. Ir iš tiesų pvz. L.Tolstojus aprašo atvejį, kai po 1905 m. revoliucijos į kalėjimą patekusi grupė jaunų revoliucionierių po poros mėnesių atrodė morališkai visiškai kritę palyginus su šalimais jau dešimtmečius kalinamu senu caro rėžimo priešu. Taigi tauta pasirinko, iškovojo ar tiesiog gavo laisvę ir apipilta pagundomis morališkai neatsilaikė. Bet jei kas iš jūsų būtų tuo metu dar dorovės nepraradusius piliečius bandęs sulaikyti nuo kelio į taip vadinamą laisvą pasaulį, tai būtų buvęs uždaužytas lazdomis. Taigi ar iš tikro įvyko koks tai moralinis smukimas, ar žmogus galėjo pulti žemiau, nei tai atsitiko tuoj po jo sukūrimo?

Nuolaidos       2020-06-28 18:37

Ką sako anglikonų bažnyčios vyresnysis vyskupas,kuris taip pat sulenkė kelį prieš radikalių marksistų BLM žvėrį.
cit:“Anglikonų bažnyčia turėtų apsvarstyti ir peržiūrėti tai, kad statulos ir Jėzaus paveikslai vaizduoja jį kaip baltą, atsižvelgiant į „ BLM“ protestus.”

/C of E should rethink portrayal of Jesus as white, Welby says/

Kitur BLM grupuotei neįtiko aukščiausias Didžiosios Britanijos apdovanojimas,kuriame vaizduojamas šv Archangelas( baltas) paminęs velnią( juodą)

/Petition says image of St Michael standing on Satan is reminiscent of George Floyd killing/

> 13:30       2020-06-28 15:08

Tai galėjo būti ir Al-Adilio sūnus Al-Kamil, prancūzų vadintas Meledinu. Kaip ten bebūtų, šviesios sielos buvo ne tik Saladinas.

Koks vardas sultono?       2020-06-28 13:30

Pagooglinus radau Vikipedijoje, kad po Saladino mirties jo sūnūs kovėsi dėl sultonato, bet sultonu tapo jo brolis al-Adil 1200 m.

-> Ar tikrai? 2020-06-28 7:45       2020-06-28 12:38

Vis tik, tamsta, esate neteisus. Iš tikrųjų, žlugus blogio imperijai – Sovietų sąjungai -visas postkrikščioniškas pasaulis, pradėjo sparčiai ristis į moralinę degradaciją. Susikūrė Europos sąjunga, paniekinanti prigimtines dorovines vertybes ir tautines kultūras, sparčiai visur pradėjo plisti kūniškų malonumų kultas, homoseksualizmas tampa normaliu reiškiniu (bent per viešąją erdvę visuomenei tokia mintis yra nuolat diegiama), palaipsniui legalizuojama narkomanija, viešojoje erdvėje vietoje krikščioniškos pasaulėžiūros sparčiai įsigali ateistinė. Aišku, kad Vakarų pasaulyje visa tai vyko taip pat ir iki Sovietų sąjungos žlugimo, tačiau šis velniškas procesas vyko nepalyginamai lėčiau nei iki sovietijos žlugimo: iki tol krikščioniškos moralės nykimą galima buvo vertinti tik stebint iš istorinės praeities perspektyvos, kai, tuo tarpu, šiandien tokios naujovės vyksta vos ne kasdien.
Taigi, kartais ir geri istoriniai įvykiai atneša ne vien tik gėrį: šalia atnešto gėrio gali sparčiai kilti ir blogis tik jau šiek tiek kitoje išraiškoje. 

> 10:10       2020-06-28 10:50

Kodėl bijote pasakyti to ,,musulmono” vardą? Nevertas? Nesavas?

Prisiminiau šv. Pranciškų iš Asyžiaus       2020-06-28 10:10

“Kai krikščionys 1218 m. penktą kartą susiruošė į Kryžiaus žygį, kad išvaduotų Šventąjį Kapą, kartu su jais iškeliavo ir Pranciškus su Iliuminatu. Kai visi kapelionai laimino karius, kad šie eitų į mūšį, atvykę į musulmonų žemes Egipte, broliai prašė musulmonų ir krikščionių, kad šie nekariautų. Pranciškus ir Iliuminatas gavo viziją iš Dievo, jog krikščionys neturi kariauti, nes jeigu kariaus, pralaimės. Kryžiuočiai jų neklausė, išėjo į mūšį ir buvo sutriuškinti.

Po to mūšio Pranciškus paprašė kryžiuočių leidimo eiti pasikalbėti su sultonu. Jiedu išėjo prieš priešininkų kariuomenę visiškai beginkliai ir be jokios palydos. Pradžioje musulmonai galvojo, kad čia atėjo du žvalgai arba bent jau du pasiuntiniai kalbėti kariuomenės vardu. Vis dėlto juos praleido nueiti pas patį sultoną. Atsidūrę priešais sultoną, broliai nekalbėjo apie politiką, nevedė derybų, neaiškino, kad pastarieji turėtų grąžinti Šventąjį Kapą ir pasitraukti iš krikščionių žemių. Pranciškus su Iluminatu paprasčiausiai pradėjo jiems skelbti Jėzaus Evangeliją – pasakojo, kaip jie patys asmeniškai susitiko Jėzų ir pasiūlė Jį įtikėti sultonui kaip išsigelbėjimo kelią. Broliai buvo įsitikinę, kad bus tuoj pat nužudyti, nes pagal to meto papročius musulmonas neturėjo teisės išklausęs tokius dalykus apie svetimą Dievą nenužudyti tai pasakiusiojo. Visi dvasininkai, buvę šalia sultono, laukė mirties nuosprendžio. Tačiau atsitinka stebuklas – nemanykime, kad sultonas staiga tapo krikščionimi – sultonas liko musulmonu, bet nusprendė nepaklusti Islamo įstatymams ir apsaugoti mažesniųjų brolių gyvybę. Maža to – jis tampa jų draugu ir pakviečia prie savo stalo. Tikėtina, jog vėliau sultonas net suteikė Pranciškui ir Iliuminatui palydą, kad šie galėtų saugiai kaip piligrimai aplankyti Šventąjį Kapą.
Tikrai žinoma, kad tai pirmas kartas, kada krikščionys be ginklų stojo prieš musulmonus ir taikiai su jais susitarė.
Musulmonas, apšviestas iš aukštybių, nutarė tapti dviejų krikščionių draugu. Taigi Taikos Evangelija gali būti nešama netgi už Bažnyčios ribų – iki pat pasaulio pakraščių, nes ji neturi būti primesta, bet pasiūlyta kaip draugystė.”
Bernardinai.lt

Be abejonės,       2020-06-28 10:03

pasaulio dvasia nori įteigti, kad prieš juodąsias jėgas nėra kito kelio, kaip daryti anti riaušes. Tik, yra žinoma, kad prieš bet kokią jėga rasis didesnė ir brutalesnė jėga.
    Lietuvoje yra išbandyta taiki , dainuojanti revoliucija, kuri įveikė nenaudodama jokios jėgos, patį baisiausią gaivalą, kuris tūnojo Vilniaus “šiauriniame miestelyje” apsiginklavęs iki dantų ir sėdėdamas tankuose žvanginosi po miesto gatves, bet… Štai neišdrįso įveikti Dvasinės jėgos, kuri buvo iš Dievo ir tvyrojo žmonėse prie Parlamento, bei televizijos bokšto. Štai čia buvo susirinkusi nebe minia, o žmonės, kurių širdyse buvo pažadinta Dievo meilė, Tėvynės meilė, tiesos, laisvės troškulys, stiprus pasipriešinimas neteisybei net plikomis rankomis įsikibus į tanko vamzdį. Prisiminkim, kur tuo metu juose buvo baimė? Jos nebuvo, nes buvo Dievo Dvasia su jais.

>>>Ar tikrai?        2020-06-28 9:16

Taip, manau, kad antikristas pradėjo savo kelionę, kur kas anksčiau. Juk buvo Sodoma ir Gomora, buvo du pasauliniai karai, buvo komunizmas ir fašizmas su trėmimais į Sibirą, prie Laptevų jūros, buvo ir holokaustas su koncentracijos stovyklomis su įvairias medicininiais bandymais su gyvu žmogumi. Atminkite, kad šėtonas 1000 kartų gudresnis už žmogų, tad bet koks žmogaus bandymas susigyveti su juo, baigsis tik žmogaus pralaimėjimu.  Pasiduodame šėtono vilionėms pramogauti be ribų ir ką? Kaip anų laikų pagonys aukojo vaikus dėl noro gauti iš jo kokių nors malonių, taip dabar piktasis pasiima vaikų gyvybių tiek, kiek kartų padarome abortą. Tai, negi Dievas turi mus išklausyti ir padėti, kai mes tarnaujame šėtonui?  Šėtonui reikia visą žemę paversti pragaru, t.y. per kančias sunaikinti ne tik žmogaus kūną, bet ir dvasią. Jo vienintelis tikslas, kad žmogaus širdyje niekada neatsirastų vietos Dievui. Jau dabar nusitaikyta į bažnyčias. Rašė gerb. Jurga Lago, kaip Ispanijoje puldinėjama ir niekinama Kristaus Bažnyčia, tai ar nemanote, kad to nebus Lietuvoje? Manu, kad jei antikristas jau atėjo, tai bus bažnyčios niokojamos ir čia. Ir jei bažnyčių klebonai miegos toliau, tai greitai jie bus nebereikalingi, nes atrastas būdas, kaip į jas nebe įleisti tikinčio žmogaus. Repeticija įvyko, kuri finansiškai skaudžiai palietė kunigų egzistavimą, tad kiek laiko be pinigų jie ištvers?
    Nemiegokite mielieji mūsų ganytojai, apsižiūrėkite savuosius tikruosius resursus, t.y. atraskite tuos tikinčiuosius, kurie turi Dievo Dvasią ir gali savo viduje turinčia jėga pasipriešinti tam gaivalui, kaip tai padarė Katalikų jaunuoliai, kurie neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje .

Na, na, na,...>> 8:17       2020-06-28 8:43

O ar kam nors pavyko pasipriešinti?  Anaiptol, net nebandė, nes nėra tos Dvasios.  Bandoma formuoti kitokią dvasią, kaip Rusijoje, norint atgaivinti Stalino kultą ir taip pakelti rusų dvasią; bando Radžvilo NS budinti nacionalinius lietuvaičių jausmus, bet neina pakelti žmones iš 30 metų letargo.  Atminkit, kad dvasia yra gyva, bet viena yra iš piktojo ir ji sugeba tik griauti, bet kurianti jėga yra tik Šventoji Dvasia, kuri visais amžiais padėjo pasipriešinti gaivalui. Jei Rusija pasiduos stalininei dvasiai, tai ji galutinai save sužlugdys. Manau, kad gaivalas lengvai nepasiduos, bet priešinsis, gal vėl reikės tų kelių dešimčių aukų, kaip sausio 13 dieną, bet tik su Šv. Dvasia galima aną įveikti.

stasys        2020-06-28 8:17

Ar čia ta grupelė ir yra tie “Pagaliau atsirado, kas pasipriešina paminklų griovėjams” ? gal per didelį lūkesčiai deklaruojami .

dėl vertybių puoselėjimo       2020-06-28 7:54

KADA mėmė portalo adminas pagaliau pradės šalinti sovietiją šlovinančius propagandos “komentarus”?

Ar tikrai?       2020-06-28 7:45

“Nuo pat sovietų imperijos žlugimo, visame pasaulyje ir postsovietinėje erdvėje, vyko tendencingas vertybių eliminavimas iš žmogaus gyvenimo”.
O gal anksčiU, ar vėliau prasidėjo tas eliminavimas. Jeigu sulig TSRS žlugimu, tai tikrai gala, kad žlugo šita vertybes puoselėjusi valstybė ...

Minia       2020-06-28 6:50

tai, yra, kas neturi jokių vertybių ir paklūstantys bet kokiai kelių žmogėnų inspiracijoms. O štai, katalikiškas jaunimas turi vertybes, t.y. turi Šventąją Dvasią. Tai ta, kad ir nedidelė saujelė, gali įžiebti kitiems žmonėms, Dievo vertybes išpažįstantiems, viltį  ir pasipriešinti užplūdusiai gaivalo niokojančiai vertybes pandemijai.
    Nuo pat sovietų imperijos žlugimo, visame pasaulyje ir postsovietinėje erdvėje, vyko tendencingas vertybių eliminavimas iš žmogaus gyvenimo. Tendencingai buvo ta linkme pertvarkoma švietimo sistema. Tai dabar stebi viso pasaulio šviesuoliai. Jaunimas ugdomas bukumo išaukštinimo linkme, t.y. pasaulio dvasios vertybėmis - paėsti, papramogauti ir gyvuliškų aistrų tenkinimas. Tokiais labai lengva manipuliuoti. Štai tokių bukapročių reikia pasaulio elitui. Tokie išugdyti siaurapročiai, vien tik už šiuos, jiems suteikiamus malonumus, darys viską, kas aniems reikalinga, t.y. būtų beasmeniai pasaulio elito vergai.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.