Nuo bačkos

Nuo bačkos. Rengiamės Eurovizijai

Tiesos.lt redakcija   2016 m. rugsėjo 20 d. 18:52

52     

    

Nuo bačkos. Rengiamės Eurovizijai

Atsiliepiame į Naglio Puteikio veidaknygėje išplatintą prašymą:

Laikas rimtam rinkiminiam startui - prašytume Antikorupcinės koalicijos rinkiminiu klipu SKUBIAI pasidalinti feisbukuose, gmailuose ir jutūbėse - paimkit iš K.Krivicko, L.Kernagio ar mano feisbukų. Šiandien apie jį kaip mušantį dienos žiūrimumo rekordą ir hitą minėjo per LRT. Jau laikas rimtam rikiminiam startui -

prašytume Antikorupcinės koalicijos rinkiminiu klipu “Mafija, mafija visur” SKUBIAI pasidalinti feisbukuose, gmailuose ir jutūbėse - paimkit iš K.Krivicko, L.Kernagio ar mano feisbukų. Šiandien apie jį kaip mušantį dienos žiūrimumo rekordą ir hitą minėjo per LRT. Nuoroda į “Antikorupcinės koalicijos muzikinį klipą - Prieš valdžios mafiją!” youtube kanale.

 

Be komentarų.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Julius Puras       2016-09-23 14:14

Taip stasy sukurtoje konservatorių socialdemokratų liberalų darbiečiu tvarkiečiu valstiečių-žaliųjų ir t.t. skurdo Lietuvoje teisingas žmogus tapo su keleis kapleis burnoje ir su ubago lazda rankoje. O kas dėl visuomenės nuomonės keitimo tai yra labai didelis iššūkis. Tai yra mission impossible. Kodėl nes valdžia tam priešinasi. Ji su Kolchozo pirmininkais užsiėma visuomenės nuomonės formavimu. Kitaip tarent augina kultūringas kiaules. Pedofilijos byla tai išryškino iki visiško Lietuvos valdžios apsinuoginimo. Išeitis tai emigruoti nes sugriautas valstybės pamatas arba būti teisingu Lietuvoje tai yra su pasimti lazda ir ją pasirėmus eiti kiekvieną mėnesio 17 diena su kreidutėmis rašyti žodį tiesos. Lietuvos valdzia yra bejėgė prieš tuos sąžiningus nuoširdžius žmones. Ka Lietuvos valdžia gali tai įvesti informacine blokada akcijai neužmiršim, nesitrauksim. Ka jinai ir daro ir kaip matome tiesos.lt darbininkai nusigvelbe akcijos pavadinima prisideda prie tos blokados. Sarmata ant jūsų tiesos.lt darbininkai.

stasys        2016-09-23 9:24

Juliau… vienintelis Jūsu privalumas tai turėjimas nuomonės . Gerai kad nebandote palysti po tuo kolchoziniu traukiniu imituojant senos laidos sovietinį garvežii.. vežanti Lietuva šviesios ateities link ..kaip ne kaip visi šiandiena tuo bodosi ..bet pusė iš ju mielai vis dar skolinasi senas drapanas save opozicionuoti ..Nuplyšusios rankovės, sunešioti batai, ..burnoje keli like kapliai ir ubago lazda pašonėje .Nesiūlau tuo žavėtis ..taip kaip praeito šimtmečio ubagai persėdo į šiandienius džipus ir linke savo teises ginti netgi rusijos pagalba .smile) Nesvarbu ka Jus manote apie stasy , svarbu tik tai kad pats pabandytumėte suprasti , kodėl taip sunku tam Lietuvos teisingumui ir kur jo probleminės šaknys . Valdžia tik visuomenės dalis ir kaip ta visuomenė supranta teisingumą tokį ji ir turėsime . Kur besidairysite visur aplinkui galite dėti lygybės ženklą .. drąsiai .Reikia kovoti ne su valdžia o keisti visuomene ..jos požiūrį .Sunku , kartais beviltiškai ..bet būtina. Norom nenorom galiausiai žodis virsta kūnų ..tai neišvengiama ..

Julius Puras       2016-09-23 4:58

O ką gali pasakyti Kolchozo pirmininkas? Nieko. Jo gi pareiga auginti kultūringas kiaules.

Juliau Juliau, koks tu Puras...       2016-09-23 2:05

netyčia suskėlei anekdotą - ne ką geresnį nei piratai su mikrobais.
Ir ką dabar tamstai pasakys Kolchozo pirmininkas?...
Užjaučiu.

Julius Puras       2016-09-23 1:57

Kodėl aš klausiu nes iš sistemos išspirtu “liberalų”  liko balsai kuriuos pagal sistemos norus turi pažinti Karbauskis su Skverneliu ir čia iš niekur išdygo Puteikis ir su savo dainuškėm pradėjo savintis sistemos turtą tai yra rinkėjų balsus. Ar ne taip? Ir iš čia tiesos.lt darbininkai Puteikį užkėlė ant bačkos. Mes žinome kad tiesos.lt darbininkai yra tarsi neadekvatus tai yra nesugebantis prisiimti atsakomybės už savo veikla. Peršasi mintis kad juos valdo kažkoks Kolchozo pirmininkas. Psicho despotiška asmenybė. Tuo tarpu tiesos.lt darbininkai nuolankus viešumoje stengesi vaidinti kultūringas kiaules. Kaip galvojate Kolchozo pirmininke aš esu arti tiesos?

Julius Puras       2016-09-23 0:21

Ir ko jūs Kolchozo pirmininke siekete? Koks tas rezultatas turi išeiti?

Kolchozo pirmininkas Purui       2016-09-22 22:30

Klausyk, Purai puriausias, dirbi tu man, bet persistengi. Kai kuriems mano darbininkams tai nebepatinka, nes mes esam paskaičiavę, kiek reikia įdėti darbo, kad pasiektume optimalų rezultatą. Per daug darbo kartais duoda ne daugiau, o mažiau. Turėtum suprasti tą disproporcijų fenomeną.

Julius Puras       2016-09-22 20:51

Kokius viršvalandžius? Ir kam aš dirbu? Brangus jūs Kolchozo pirmininke ar galite pasakyti?

Kolchozo pirmininkas Purui       2016-09-22 19:41

Klausyk. Padirbėjai ir gana. Už viršv alandžius nieko negausi. Purenk ten kur nurodau ir neužsiiminėk saviveikla purenti ten kur mano kažkas pasėta.

Julius Puras       2016-09-22 17:12

Dar galvoju vis skaitydamas stasio trukčiojimus(jis greičiausia kalba trukčiodamas) idant Lietuvoje nėra filosofų(Donskis juo tik apsimetinėjo) kurie apibrėštu kas tai yra valstybė. Matote valstybė tai yra jos žmones bet homosovieticus sąmonėje valstybė yra valdžia. Homosovieticus mano jai kas protestuotuoja prieš valdžia tai protestuoja prieš valstybe ir jos negerbia. Ar ne taip stasy?

Julius Puras       2016-09-22 16:01

Puteikį  ir žmones aplinkui jį aš vertinu neigemai bet ne taip neigemai kaip pavydžiui Karbauski. Klausimas kodėl tiesos.lt darbininkai Puteikį pastatė ant bačkos o Karbauski pateikinėja savo skaitytojams papudruota?

Kolchozo pirmininkas       2016-09-22 15:41

Aha. Užpurenta. Darbas priimtas. Juliau, ar į algalapį tik tau pinigus rašyt, ar dalint perpus su stasiu?

Julius Puras       2016-09-22 15:18

Ir dar stasy. O taip aš pamečiau. Aš pamečiau sąžiningu nuoširdžių teisingų žmonių  Lietuva. Tai yra man didžiulis praradimas. Ka aš matau tai tik apsimetelius stasius. Jūs gi stasy esate eilinis apsimetėlis. Eilinis pedagoginis egzepliorius. Lietuva jumyse pametė žmogų kuriuo būtų galima didžiuotis ir kuris būtų garbė valstybei. Ka aš matau jumyse tai tik plėšikų gaujos ir jos nusikaltimu garbintoja.

Julius Puras       2016-09-22 13:31

Valstybė stasy tai yra įstatymai ir teisingumas. Ir jaigu tuos dalykus valdžia pažeidinėja tai ji yra tik plėšikų gauja. Mes jau apie tai esame stasy labai daug kalbėta.

stasys to juliui        2016-09-22 6:25

apie tai mes jau pakankamai kalbėjome ..ir daug .smile Išmoksi gerbti valstybe išmokysi to savo vaikus ..bėdos pačios baigsis ir menamas teisingumas įžengs į ta dievo ašaru nuplauta krašta .smile Ieškote Juliau to ko nepametęs ..

stasys to antanui        2016-09-22 6:20

Kodėl tik tuo ? nebūtinai..trumpesnio kaklo interesantai skaito programas . Sunku matyt patikėti , bet tas klipas skirtas būtent Jums, jei jau čia užėjote… šeip.smile

Tarabilda Antanui       2016-09-22 0:09

Protingi žmonės supranta, kokie ir kam skirti šitie makaronai, bet tie makaronai juk ir skirti ne protingiems žmonėms, o vatnikams ir tiems kor nesupranta. O tokių yra daug.

Antanas       2016-09-21 22:52

Šį video klipą įvardinčiau kaip su tarybiniu kūdikiams skirtu pieno mišinėliu prigimtinai atsikartojančia rusiška čiastuška ( lietuvintas variantas ) tik dabar jau pasireiškiančia vaikiška kairumo liga. Čia kažkas rašė apie sveiką protą. Argi tik taip sugeba seimo narys ar nariai “patraukti” rinkėjus? Pravalas. Manau, kad toks klipas tik jaunesniojo iki mokyklinio amžiaus vaikams, bet ne rinkėjams. Kadangi Puteikį gerbiau, dabar jau neturiu “sveiko proto” ir gal tokiems dalykams aš jo niekada neturėjau. Ir dabar tik dėl smalsumo įsijungiau.

Julius Puras       2016-09-21 17:02

” Drąsos kelio dienos baigėsi tada kai vyrai nustojo sakyti Tiesa” ne stasy. Jos baigėsi kada Vasiliauskas paliko DK frakcija ir frakcija buvo išregistruota. Dar tada baigėsi kada atsirado Ukrainos krizė ir niekam nepaslaptis dalis DK kaip kokie provokatoriai pradėjo garbinti Putina. Ir tada baigėsi. Bet pedofilijos byla kaip ir visa istorija kada valdžia susidoroja su nekaltais žmonėmis tuom nesibaigė. Ir ta istorija nesibaigs iki tol kol nekalti žmonės nebus realibituoti ir visiškai išteisinti ir tuo pačiu nuteisti žmones kurie vilkino pedofilijos byla, kurie nuteisinėjo nekaltus žmones ir t.t. apie pedofilijos klano išaiškinima ir nuteisima net nekalbu nes tai yra savaime suprantamas dalykas.

stasys       2016-09-21 16:21

tu kažkoks jautrus Juliuk patapai .smile) argi tau naujiena kad senos klyzmos ne balsuoja o tik protestuoja ..prieš viska kas aplinkui matoma ir paliečiama kitos nuomonės galu.. smile)

stasys       2016-09-21 16:17

Puteikis ir jo komanda kol kas realiausi kandidatai ..bent su keliais balsais papulti į Seima..Suprantu pykta kai tiek laiko buvo išvaistyta aiškinantis santykius kurio boba gražesnė išmanesnė .Todėl ir užsiduodu sau klausimu ar šiandiena labai svarbu žinoti kokia gi ta Puteikio programa ir kiek ji reali įgyvendinant ..kai pats faktas jos buvimo iš esmės neturi jokio poveikio rinkėjui ..gal toks šposinis filmukas ir yra tai ko reikia siekiant patrauki neišrankaus rinkėjo dėmesį ..Prie esamos situacijos Puteikis ir jo komanda nebūtu pirmi kurie pasinaudojo populizmo prostitutės paslaugomis trumpuoju laikotarpiu ..galimai padedant rimtus santykius ateičiai .Deja,  ne visi geba atsiplėšti nuo jos patogaus papo,tik kas kartėmis ji pačiulpus .Gebėti atsispirti norui skirstyti patogias tiesas nuo nepatogiu ..tebėra didelis išbandymas Lietuvos politikai ..Kaip seksis Puteikiui sakyti tiesa ir tik Tiesa , karčia taip pat ..nuo to priklausys ir jo patrauklumas ateityje . Drąsos kelio dienos baigėsi tada kai vyrai nustojo sakyti Tiesa ir ėmėsi ja kurti kaip tokia ..viena ir nedaloma ...deja prie ko tai privedė ir spėlioti nereikia ..Visiems kitiems tebepretenduojantiems ten papulti linkiu tik sėkmės .. yba laivai jau išplaukę toli toli ... ir iliuzijų dideliu ateitimi nepalieka ..

Tarabilda plačiapročiui A.Kaminskui       2016-09-21 15:22

Atsakyk troli, kur tavo Puteikis buvo, kai Seimas balsavo už Seimo narių sumažinimą. Gal kovojo su korupcija?

Julius Puras       2016-09-21 14:04

Sprendžiant iš mano žemiau rašytos žinutės vertinimų tai sąžiningi nuoširdus žmones čia nesilanko ir pliurpalu neskaito. Ir tai džiugina. Kas čia lankosi tai tik aš ir esu įsitikines tiesos.lt darbininkai ir daugiau niekas.

Julius Puras       2016-09-21 13:04

O kodėl Karbauskis ne nuo bačkos? Kokie čia standartai pas tiesos.lt darbininkus. Dvigubi? O šiaip tai vyksta akcija neužmiršim, nesitrauksim vėl “pamiršo” tai paminėti. Vyko ir Klaipėdoje iš kur teko matyti nuotraukas kaip policininkė fotografavo akcijos dalyvių plakatus. Kiek supratau Lietuva jau tapo politinė valstybė. Tos akcijos yra tikra ir vietoje to nusigvelbe akcijos pavadinima tiesos.lt darbininkai svetaine užvertė pliurpalais neturinčiais jokios prasmės ir jokios ateities. Aš esu isitikines kad tikslas kurio siekia tiesos.lt darbininkai yra labai bjaurus sujaukti dar vis čia ateinančių sąžiningu ir nuoširdžių žmonių protus. Sarmata ant jūsų tiesos.lt darbininkai.

nieko naujo       2016-09-21 13:04

Viskas gerai, bet reikėjo šitai koalicijai jungtis su Kuolio partija, su kitomis smulkiomis partijomis, tada gal būtų buvę galima tikėtis patekti į seimą. O dabar, kaip liaudyje sako - penki pulkai po vieną. Nesurinks 7 procentų, o jei ir pateks vienas, du - jokio naudingo darbo valstybei nepadarys.
Lietuvos bėda kiekvienuose rinkimuose: nesugebėjimas susitarti ir didelis ambicingumas.

Aha > kaip bebūtų       2016-09-21 11:20

Ačiū už informaciją.

...„Tai didžiulė netektis, kartu su juo išėjo ir universiteto dalis. L.Donskis buvo ir filosofijos, ir politikos, ir kitų mokslų grandas“, - BNS teigė rektorius.

Visi Lietuvos mokslAi patyrė katastrofą...

kaip bebūtų       2016-09-21 10:46

Nors,tenka pripažinti,Anūkėlio demagogijoje galbūt ir yra logikos.Tokiu patologiniu populizmu galbūt siekiama pervilioti bukiausios ir labiausiai išsižiojusios “liberalų” elektorato dalies balsus.Bet ir nuo to ne linksmiau,nes kultinis bukinimo sunkiasvoris Donskis tik šįryt nusibaigė,o ir bus kas jį pakeičia.

Pakanka tik palyginti        2016-09-21 10:38

Sąjūdžio laiko vilties žmones ir jus, agitbrigadininkai, “kovotojai su mafija”,
išgirsti šitą juodmarškinį popsą...
Jums sakau rimtai - tai užp..a juodai.

kaip bebūtų       2016-09-21 10:37

Kai vakar per radiją išgirdau TS-LK reklamą,kurioje Anūkėlis žada per 4 metus sukurti 150 000! darbo vietų...pagalvojau,kad jo senelis paslapčia seniai pasimiręs. smile Nes kitus,kur kas mažesnio galingumo demagogijos ir populizmo užtaisus sprogdinusius,veikėjus Senelis be gailesčio išvadindavo Kremliaus tarnais.Galima daug ir gailiai verkti,kad degraduojame,todėl belieka žvengti iš idiotų.Baisiausia,kad vis dažniau pagaunu save už rankos tarsi iš šono žiūrint į Lietuvą,nes vis tiek nieko padaryti negali.

Praeivis > Siaurapročiams komentuotojams...:)        2016-09-21 10:34

Tokie pat klounai, kaip ir tamsta…
Totalitarinėj valstybėj rinkimų nebūna. Totalitarinėj valstybėj galimas tik pasipriešinimas…

Valinskio       2016-09-21 10:31

chebra buvo dar kietesnė  ( čiastuškų pavidale ) kovoj su ta bjauria korupcija.

Siaurapročiams komentuotojams...:)       2016-09-21 10:00

Antikorupcinė koalicija, skirtingai nei ,,lovio” partijos neturi lėšų, todėl bando kreiptis į žmones kuo pigesniais ir prieinamesniais būdais…
Šaiposi iš popreklamų tik seklaus mąstymo dundukai, arba sistemos padlaižiai…Arba nihilistai ( taip irgi objektyviai padedantys sistemai) a la liudvikai-tarabildos…
Kiti mažiukai nepraeis, tad rekia palaikyti tą kompaniją, kurios lyderį sistemos karūna-Grybutė išvadino ,,Konstitucijos laužytoju”. Pokyčių šalininkai turi būti su ,,laužytojais” , nes jie vieninteliai pavojingi sistemai ir ji jų bijo…

O ar tai geriau       2016-09-21 7:18

Uspascho partija?

Gerai,kad žmonės       2016-09-21 6:54

išdrįsta.

Mes balsuosim už Lietuvos Sąrašą,tačiau       2016-09-21 6:50

ir šie tegul eina.Kodėl, Kernagis pakovojo seime.Ir manau,kad jie kovos.Jie kažką darys,kai kiti tik kritikuoja tuos kur daro.Tiems,kurie kažką daro ,negaila ,kad ir algas gaus,nei kiri komunistai,kurie tik rankas kilnoja.Jie nors vėją pakels.

reklamuoja mūsiškius       2016-09-21 6:06

nuo tokio gražaus klipo daug papildomų balsų gaus mūsiškiai (komunistai “socialdemokratai”)

s.m.       2016-09-20 22:33

nu bliomba… čia jau beveik rimta… Mintis kovoti prieš mafiją “dažnukėmis”
(benkime svetimybių, lietuviai) gali ri nebloga. Jeigu tokių dažnukių va šitie dainorėlai sukurs 100500 ir transliuos kasdien po 100500 kartų tiesiai ing ausį tajai mafijai… Anoji prikurtusi anuš jau nebegalės nei balotiruotis, nei mabiliakais naudotis tardamasi dėl paskolų, kaip ten tų dar, aha, atkočiojimų(atkatų) ir kitokių “valdančiųjų” zababuškų.
Kuo daugiau dažnukių, tuo daugiau jas transliuojančių į mafijos ausį pensijonų dimikratų. Ir būūūūlbės vėėėėėl žyyyyydėėėėsssss….

Pelėda Dočiui       2016-09-20 22:23

Jei taip sakai,vanci tada po ta muzika turėtų būti ir užrašas “Rinkiminė agitacija apmokėta iš Daktaro kišenės”, ir kiek labdarys paaukojo.

Dočys       2016-09-20 22:15

Greičiausiai Daktaras. Jo va ir yra toks skonis.

Dočiui        2016-09-20 22:14

bet taikinys yra tie rinkėjai, kurių humoras yra būtent toks.
Tad klausimas turėtų būti keliamas kitaip: kas šį projektą strateguoja ir, žinoma, kas apmoka muziką?

Dočys       2016-09-20 22:08

A a a. Supratau, tai čia toks liaudiškas šposas buvo ta kova su korupcija. Nu Vilkaitis andai liksmiau šposydavo su zparožiečiu, kai į Prezidentus kandidatavo. Na su geru humoru čia gana stipriai puteikistai pro šoną pučia.

Buitiškas moksliškui       2016-09-20 21:40

Iš ligonių šaipytis negražu. Būkit europolitkorektiškas.

moksliškas išaiškinimas       2016-09-20 21:09

Buratinas-pensininkas. - tai toks nusenęs kvailys su ilga nosimi ir asilo ausimis bei nesveikai liguistu polinkiu balsuoti.
Iškrypėlis.

Pensininkui       2016-09-20 21:02

jūs tikrai ruošiatės balsuoti už politikus, kurie “kovos” su korupcionieriais častuškomis?

Algis       2016-09-20 20:47

Tiesiog apgailėtina…

Algis       2016-09-20 20:45

Tiesiog vienas žodis - apgailėtina…

pensininkas       2016-09-20 20:39

Jie išjuokia dabartinę Lietuvos valdžią. Balsuosiu už šią Koaliciją. Tai vienintelė nesisteminė jėga kuri pateks į Seimą surinkusi 10-15 proc. rinkėjų balsų.

to pagarba       2016-09-20 20:23

gal patikslintumėte, ką jie daro?
Aš tai matau, kaip jie cirkinasi - tai ir viskas.
Tai, žinoma, nedraudžiama, bet kodėl tai vadinama “kova su korupcija”?
Jokia kova - nei su korupcija, nei su savo kvailumu - čia net nekvepia.

kilo klausimu       2016-09-20 20:22

ar tik vijuneles dvaras susijes su vadinama mafija?

pop korm       2016-09-20 20:10

buratinams patinka popsas/
o pigus popsas buratinams patinka dar labiau/
juk pigu!/:)

Pagarba drąsiems       2016-09-20 19:57

žmonėms.Gal jie kur ir klysta,bet jie daro.

Nu bliamba       2016-09-20 19:21

Kaimo restoranas.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Geroji Naujiena: Broliai, seserys, gyvenkime ir mes tikėjimu, ne regėjimu

Rasa Čepaitienė. Jie sako „NE“

Nacionalinis susivienijimas kviečia paminėti Birželio sukilimo 80-metį

Kastytis Braziulis apie jėgos naudojimą prieš parlamentarą: incidentas gali tapti precedentu

Nida Vasiliauskaitė. Kokia būtų TS-LKD ir medijų reakcija, jei tai būtų nutikę Baltarusijoje ar Rusijoje?

„Neredaguota“ pokalbis su istoriku Valdu Rakučiu apie tarpukario Lietuvą iki perversmo

Andrius Švarplys informacinėje laidoje „Proto balsas“: kur dingo tikroji TS-LKD partija ir „konservatizmas“ Lietuvoje?

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Vidmantas Valiušaitis apie Lukašenkos vertą „šventę“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.