Visuomenės pokyčių analizė, Įžvalgos, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Nuo bačkos, Demokratija ir valdymas

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 2 d. 13:31

103     

    

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai  kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Be komentarų.

* * *

Post-trumpinė trauma lietuviškajai „alt-right“ politinei minčiai
(Atsakant V.Rachlevičiui)

Nepriklausomoje Lietuvoje turime visko: yra didingų pasiekimų ir yra dalykų, kuriais nėra priežasčių didžiuotis. Vienas iš tokių – lietuviškos politinės minties skurdas. Nei konservatizmas, nei krikščioniškoji demokratija, nei liberalizmas ar socialdemokratija iki šiol nepasižymėjo kokiais nors gilesniais ideologiniais savo veiklos apmąstymais, aš jau nekalbu apie valstiečius ar darbiečius.

Nuo Sąjūdžio laikų konsevatorių pagrindinė idėja visada buvo ta pati: veržtis atgal į Vakarus ir taip stiprinti Lietuvą. Tai jiems leido ir idėjiškai jaustis stabiliai bei tvirtai. Kitiems politikos dalyviams labiau norėjosi tiesiog plaukti pasroviui – jeigu srovė neša į Vakarus, tai ir nesipriešinti tam, bet nespjauti ir į Kremliaus pusę (tokie dažniausiai ir rinkimus laimėdavo); kiti iš Kremliaus drąsiai skolinosi visą antivakarietišką retoriką; o dar kiti tiesiog skolindavosi iš pasaulio tai, kas tuo metu pasaulyje buvo populiaru.

Štai šiems paskutiniams, besivaikantiems populiarių pasaulinės politinės minties madų, mano įsitikinimu, Lietuvoje ir ateina sunkiausias metas. Konservatoriai ir jų sąjungininkai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis; kas Lietuvos politikoje dirbo Kremliaus ruporu, tas ir toliau juo dirbs; tačiau tiems, kurie per paskutinius kelerius metus buvo šventai patikėję D.Trumpo „alt-right“ ir „America, first“ idėjų konstrukcija ir bandė tai aktyviai perkelti į Lietuvos politinį naratyvą, atrodo, kad ateina „liūdnos dienos“.

Kas yra „alt-right“, nesunku sužinoti Google paieškoje, todėl daug ir neaiškinsiu, tačiau kaip tik šios ideologijos lietuviškai kopijuotojų atšakai šiame tekste ir noriu skirti pagrindinį dėmesį, nes mano įsitikinimu, šiandien Lietuvoje jie išgyvena didžiausią kolektyvinę (ir asmenines) dramą.

Nes Trump’as pralaimėjo.

Ir ne tiek pats Trump’as pralaimėjo, kiek pralaimėjo jo skelbtas ir propaguotas „alt-right“ idėjinis naratyvas, kuris Lietuvoje skambėjo kaip kvietimas į karą prieš kažkokį „neo-liberalizmą“; prieš nesuprantamą „neo-marksizmo“ ar „leftizmo“ baubą, prieš baisųjį Sorošą, prieš liberaliąją demokratiją (vardan neliberalios demokratijos); už šventas „šeimos vertybes“ ir prieš normalias LGBT bendruomenės žmonių teises. Ir prieš blogąjį „Briuselį“ (todėl šlovė „Brexit’ui“!). Ir dar – prieš Stambulo konvenciją. Nes, pasirodo, pagal šią konvenciją vyrai ir moterys gali turėti ne tik biologinę lytį, bet ir visuomenėje susiformavusius jų vaidmenų steoretipus (tai, kas konvencijoje vadinama „socialine lytimi“). Ir tai, kad Stambulo konvencija draudžia mušti moteris net ir tada, kai ji nenori pasiduoti visuomenėje susiformavusiam jos vaidmens stereotipui, lietuviškasis „alt-right“ įvardino kaip didžiausią pavojų tradicinėms „šeimos vertybėms“.

Taip jau sutapo, kad Lietuvoje toks lietuviškų „alt-right“ melodijų skambėjimas turėjo daug sąskambių su pagrindinių Kremliaus propagandinių melodijų skambėjimu, bet palikime tai tiesiog atsitiktiniam natų sutapimui.

Tačiau globali esmė šiandien yra ta, kad Trump’as pralaimėjo. „Alt-right“ ideologija pralaimėjo Jungtinėse Valstijose, nors pralaimėję sugebėjo net Kapitolijų pavojingai ir net kruvinai atakuoti. Mano įsitikinimu, šiuo metu ši ideologija lygiai taip pat atslūgsta ir Europoje. Kaip kažkas neseniai pasakė po pirmųjų Biden administracijos veiksmų ir pareiškimų: „The West is back!“ („Vakarai sugrįžta!“). Atslūgsta ji ir Lietuvoje – tą rodo ir Seimo rinkimų rezultatai, kur visa nacionalinių susivienijimų ar pro patria atstovaujama politinė kryptis patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

Ir kaip į tai reaguoja ši lietuviška „alt-right“ bendruomenė? Kaip ji reaguoja į Trump’o pralaimėjimą?

Mano įsitikinimu, lietuviškų „alt-right“ ideologų pastarojo meto veiksmuose ir tekstuose galime matyti ryškius „post- trumpinės“ psichologinės traumos požymius: daug nervingumo, garsaus propagandinio triukšmo dėl visko: nuo Stambulo iki Jakubausko, ir, be abejo, begalybė beapeliacinių kaltinimų konservatoriams. Bet už viso to jauti, visų pirma, paprastą intelektinį pasimetimą: Trump’o nebėra, pasaulis stebi „alt-right“ ideologijos atoslūgį, ir lietuviškiems šios krypties ideologams iškyla paprasta idėjinio bankroto grėsmė. Ir kas tada belieka – tik garsiai sušukti, kad kaltas yra Kubilius, Landsbergis ir visi konservatoriai!

Todėl pastarosiomis dienomis net nenustebino vieno iš „alt-right“ ideologijos propaguotojų Lietuvoje, Vido Rachlevičiaus paskelbtas tekstas „Politinis bankrotas per 100 dienų“ (DELFI.lt).

Nekartosiu visų nervingų šio teksto teiginių ir pasažų, tačiau esmė yra aiški: konservatoriai su visa Vyriausybe sugebėjo „bankrutuoti“ per šimtą dienų, nes Rachlevičius į mus dėjo tiek daug vilčių, ir jau nusivylė Vyriausybe (nors akivaizdžiai balsavo už kokį nors Radžvilo Nacionalinį Susivienijimą); Vyriausybė pandemiją valdo netinkamai (nors situacija Lietuvoje geresnė nei daugumoje ES valstybių); lietuviškai demokratijai suduotas mirtinas smūgis, nes Seimas neįvertino 300 000 tariamų „parašų“, kuriais buvo reikalaujama T.V.Raskevičiaus atstatydinimo iš Seimo komiteto pirmininko pareigų; anot Rachlevičiaus, Seime vyksta nusikalstamos „neomarksistinių nebrendylų“ diskusijos dėl partnerystės, neapykantos kalbos reguliavimo, Stambulo konvencijos ratifikavimo reikalų, nors pagal V.Rachlevičių Seime tokios diskusijos tiesiog negali vykti. Kodėl negali vykti – iki galo nėra aišku, tačiau galima suprasti, kad tai diskutuoti yra tiesiog nemoralu.

Nesileisdamas į polemiką su tokiais nervingais „bankrutuojančios“ (atsilyginu!) „alt-right“ ideologijos propagandistų išpuoliais, aš vis tik norėčiau suprasti kas iš tikrųjų slypi už tų progandinių šūkių, tai yra norėčiau suprasti, kaip tie, kurie rašo tokius „ideologinius“ teiginius, kaip jie patys savo asmeniniame realiame gyvenime vertina tas situacijas, kurių sureguliavimui yra skirta viena ar kita šiuo metu Seime diskutuojama teisinė iniciatyva.

Todėl tikrai norėčiau kada nors pamatyti gerbiamo Vido Rachlevičiaus konkrečius atsakymus į mano formuluojamus gyvenimiškus, o ne ideologinius klausimus:

– Ar Vido Rachlevičiaus šeimos vertybes pažeistų ir galbūt sugriautų, jeigu gretimame bute ar name apsigyventų LGBT partnerystės pora? Ar tikrai lietuviškos tradicinės šeimos vertybės yra tokios silpnos, kad jos gali neatlaikyti kaimynystėje gyvenančios LGBT poros, turinčios teisinį partnerių statusą?

– Ar pagal Vidą Rachlevičių vyras turėtų teisę mušti savo žmoną, jeigu pastaroji nutartų nebesilaikyti visuomenėje susiklosčiusio tradicinio moters ar žmonos statuso („socialinės lyties“), kuris „tradicines vertybes“ puoselėjančioje visuomenėje dažniausiai moters ar žmonos statusą apibrėžia kaip „vyro tarnaitės“ statusą?

– Ar Vidas Rachlevičius yra susipažinęs su Vokietijos (2017 metų) ir Prancūzijos (2020) įstatymais, skirtais kovoti su „neapykantos kalba“ internete ir facebook’e? Ar V.Rachlevičiaus nuomone, šie įstatymai taip pat yra „neomarksistiniai“, nors Vokietijoje juos priėmė Vokietijos CDU vadovaujama koalicija?

– Ar Vidas Rachlevičius gali paaiškinti, kuo skiriasi tariami šimtai tūkstančių „parašų“, kurie internete buvo surinkti prieš T.V.Raskevičių, nuo tų šimtų tūkstančių tariamų parašų, nukreiptų prieš pirmuosius parašus, kuriuos Andrius Tapinas taip pat surinko internete? Ar Seimas, nekreipdamas rimto dėmesio į Andriaus Tapino surinktus tokius pačius parašus, taip pat „sukėlė vieną iš didžiausių demokratijos ir parlamentarizmo krizių per visą atkurtos Nepriklausomybės istoriją“?

Tai tik keletas iš daugelio klausimų, kurie kyla beskaitant tokius tekstus, apgaubtus tariama „intelektualumo“ ir susirūpinimo dėl „vertybių“ aureole. Tikiuosi, bent į šiuos paprastus klausimus sulaukti viešo atsakymo.

Skausmingas dalykas yra idėjinis bankrotas. Ypač, kai po Trumpo nebelieka ką iš pasaulinių idėjinių „vertybinių“ kumyrų būtų dar galima kopijuoti. Nebent tik Erdoganą ar Putiną.

Užjaučiu dėl tokios „post-trumpinės“ krizės skausmingų pasekmių...

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

LosAngeles       2021-04-14 14:26

sarmata. ir tokie ‘atstovai’ EP sedi? a, teisingai, taigi jie, anot vienos motereles, Lietuvai neatstovauja… na tada aisku.

Staltiese takelis,       2021-04-9 19:57

tik nepasiklyskite. Atgal nebepriimsime.

Staltiese takelis,       2021-04-9 19:56

tik nepasiklyskite. Atgal nebeprimsime.

Morta       2021-04-7 11:39

Naudingiau būtų buvę, jei būtų išdėstęs nuostatas, kur valstybę veda Stambulo konvencijos nuostatos siekiančios pertvarkyti švietimo programas pagal šios konvencijos nuostatas dėl socialinės lyties, atsakytų visuomenei ką reiškia vaikams mokykloje per lytino švietimo pamokas užduodami klausimai pamąstyti, kokios jie yra lyties, ar tai nėra vaikų proto painiojimas įvedant abejones dėl lyties ir panašiai. Gal jis galėtų diskutuoti su tauta, o ne žurnalistu V.Rachlevičiumi,kur tauta vedama ar įstumiama su tokiu vertybių keitimu, kokia tautos ateitis, kokios tautos perkeitimo jie siekia, koks tas galutinis perkeitimo tikslas ir galutinis produktas -numarazminto proto vaikai su pakeistom lytim, koks visuomenės vaizdas. Kokia ta Lietuva, žengianti į Vakarų vertybes. Ar mes neišsivystę, ar mes be vertybių?

dar pažiūrėsim,        2021-04-7 10:10

kas pralaimėjo ir kaip toli jūs nueisite į tuos vakarus. Atsibudę, pamatysit, kad jau rytuose smile. Jūs neatstovaujate konservatyvių pažiūrų rinkėjo.

tam > habilitui 10:13 2021-04-4 21:43       2021-04-5 14:07

Kaip suprantu, į Lietuvą atsikelia vis daugiau baltarusių,kurių dauguma,manau,yra rusakalbiai. Jei neklystu,jie ,net neturėdami Lietuvos pilietybės, praėjus tam tikram laikui galimai galės balsuoti savivaldos rinkimuose. Vėliau,jiems galimai gavus Lietuvos pilietybę, jie, ko gero,galės rinkti Lietuvos Seimą, Prezidentą... O tamsta lyg ir siūlote neleisti balsuoti emigravusiems lietuviams Seimo rinkimuose? Siūlau pamąstyti apie galimas tokios tvarkos pasėkmes…

Tvankstas       2021-04-5 0:40
Tvankstas       2021-04-5 0:34
Tvankstas       2021-04-5 0:24
Tvankstas       2021-04-4 23:09

21:43 - Prancūzijoje uždrausta balsuoti paštu nuo 1975 metų, tik atėjus su asmens dokumentu į rinkimų apylinkę.

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-04-4 23:09
Tvankstas       2021-04-4 23:07

Atrodo - kompiuteriai iš Švedijos sutvarkė teisingai rinkimų rezultatus - atėmė 20.000 lenkų balsų, atidavė Laisvės partijai, dar, tikėtina, atėmė iš NS, tautininkų ir dar kelių po kelis tūkstančius ir pagamino 110.000 Laisvės partijai.

Atrodo       2021-04-4 23:03

kad VRK gerai pasidarbavo, nes Laisvės partija neturėjo iš vis patekti į rinkimus - Armonaitė paskutinę nustatytą dieną dokumentų pateikimui iki 17 val. turėjo pateikti dokumentus VRK.Tačiau buvo pavėluota, bet VRK vis dėlto priėmė.Buvo net skundas kažkurios partijos, bet buvo nekreipta dėmesio.Tas pat ir su negaliojančiais biuleteniais.Net Ukrainoje rinkimuose buvo tik 2 proc. negaliojančių.

> habilitui 10:13       2021-04-4 21:43

Man dar įtarimą kelia ir balsavimas paštu. Kažkaip labai jau didelis procentas lietuvių pamėgo tą paštą. ,,Užsieniečių” balsavimas irgi keistokas. Beje, viena pažįstama šiandien pasakė: ,,Savo vaikams pasakiau: kol jūs čia negyvenate, tai ir nebalsuokite, nes nelabai gaudotės. Kai grįšite, tada ir balsuosite.” Kad visi tėvai būtų tokie išmintingi…

Aha       2021-04-4 19:56

Kaip tu , prasčiausias visų laikų premjere, stiprinai Lietuvą mes , turbūt, ilgai neužmiršime.Jūsų valdymo laikais klestėjote tik patys.Nuskurdinote pažeidžiamiausius žmones, skolinotės su didžiausiomis palūkanomis, užkraudami Lietuvai tokią naštą, kai tuo tarpu latviai sugebėjo pasiskolinti pigiai ir greitai grąžinti skolą.Kažkada buvau konservatorių partijoje, bet kai pamačiau, kaip išsidirbinėjate su Mažeikių nafta, palikau tą partiją.Žinau tik vieną, konservatorių valdymas tai eilinis Lietuvos nuosmūkis.Taip bus ir šį kartą, kai vadovauja “ekspertai”.Tai ką konservai padarė su šiais rinkimais, manau, tai nepasikartos.

> 2021-04-4 11:35       2021-04-4 11:57

tai tu tas “prasčiokas” julius Milaitis, dabar dar ir Stasys (iš didžiosios S)?!

Stasys       2021-04-4 11:35

Ui, nesupratau Kubiliaus. Tiek daug pripliurpė apie Tramp, kad net pabodo skaityti. Nebuvau išsamiai skaitęs to Vido R. rašinio. Perskaičiau. Juk to Tramp jis visai net nepaminėjo, tad kodėl Kubiliui jisai užkliuvo. Apie jį nekalbėjo nei Vytautas, nei kiti kalbėjusieji prie seimo. Tad prie ko čia tas Tramp, kažkodėl Kubiliui jis vaidenasi. Na, ir šiaip Kubilius pasirodė nekaip, nesmagu pasidarė jo paistalus paskaičius ... Bet jam atleistina, jis juk fizikas, aš taip pat fizikas, todėl atleiskite ir man, kad taip tiesmukiškai parašiau, nesu chameleoniškos prigimties, prie lovio nelendu, ką galvoju, tą ir šneku, juk nesu kilęs iš komunistinės šeimos, o tik iš prasčiokų valstiečių šeimos, kuri labai nukentėjo nuo komunistų ....  Prasmingų, malonių Šv. Velykų/Prisikėlimo švenčių, mieli bičiuliai !

Rašiusiam : 2021-04-3 21:43       2021-04-4 10:13

Teisingai galvojate.
Dar prieš Seimo rinkimus asmuo, susijęs su Darbo partija, agitavo balsuoti už šią partiją, žinodamas mano skeptišką požiūrį į TS LKD.
Argumentas buvo tai, kad V. Uspaskicho partijai buvo pažadėta pagalba rinkimų metu, už įsipareigojimą neiti į koaliciją su Valstiečiais. Su Rusų aljanso pagalba buvo bandoma nusodinti LLRA-KŠS, kad R. Karbauskis negalėtų formuoti koalicijos. Atsižvelgiant į tai, kad TS LKD į koaliciją Darbo partija kviesti negali, tam ir buvo sukurta Laisvės partija, kurią rėmė visa LGBTQ+. Ar ir ji gavo „paramą“, klausimas atviras. Juk sorošininkai padėjo prastumti A. Maldeikienę į EP.
P.S.
Neaišku tik viena: ar čia veikė tik pinigai rinkiminės kampanijos metu, ar ir balsų skaičiavimo sistemoje yra „skylė“.
(habilitās)

Raigerdas        2021-04-4 10:03

Jūs, gerbiami tautiečiai, manau, prisimenate, kaip sovietmečiu daugelis disidentų buvo apkaltinti ir jiems buvo kabinama etiketė “liaudies priešas”. Taip dabar norima pakeisti etiketės pavadinimą, kad niekas nesuprastų, kad tai yra ta pati bolševikų metodika, tik ji dabar pavadinta “neapykantos kalba”. Ir pasižiūrėkite, kaip išsigimė mūsų humanitariniai mokslai per 30 metų. Štai yra toks Lietuvos Socialinių tyrimų centras,  besimaitinantis, savaime aišku, iš mokesčių mokėtojų pinigų. Ir ten darbuojasi toks “Mokslo d., dr. Liutauras Labanauskas”. Štai yra “ŽURNALISTŲ ETIKOS INSPEKTORIAUS TARNYBA”, kuri taip pat maitinasi iš mokesčių mokėtojų pinigų. Ir ten yra duota šito mokslininko Liutauro Labanausko “analizė”, kur į klausimą “iš kur kyla neapykanta?”, yra atsakoma, kad tai kalta “Eglė Žalčių karalienė”. Aš jau rašiau savo komentaruose, kad amoralūs žmonės, taip pat ir turintys dvasinių sutrikimų, tapatina netapačius dalykus, nemato skirtimų ten, kur tie skirtumai yra, panašius dalykus lygina kaip tapačius dalykus. Štai dr. Liutauras Labanauskas, vietoj analizės pakiša sovietinių laikų manipuliacijas. Kaip jos daromos? L.Labanauskas rašo:“Neapykanta yra sena kaip pasaulis”. Tai yra netiesa, nes NEAPYKANTA nėra tokia sena, koks yra senas pasaulis. Pasauliui yra milijardai metų, o žmogaus neapykantai, gal būt, apie 100 000 metų ar šiek tiek daugiau. Bet mokslininkui L.Labanauskui 100 000 ir milijardai yra tapatūs dalykai, tai gali patvirtinti ir 8-os klasės mokinys, bet šito “netyčia” nepastebi ŽURNALISTŲ ETIKOS INSPEKTORIAUS TARNYBA. Štai tolesnės mokslinininko L. Labanausko mapipuliacijos, skirtos tai, gal būt, jo manymu, kvailai visuomenei apgauti:„Eglė žalčių karalienė“ yra labai graži pasaka, kurią mes sekame savo vaikams. Bet ką ji sako? Pasaka yra apie moterį, kuri išteka už „užsieniečio“ princo, jos broliai, pasinaudoję vaiku, tą „užsienietį“ princą gudrumu išsivilioja iš rūmų ir nužudo”. Pirmiausia, “Žaltys” nėra joks “užsienietis” princas, nes tai yra lietuvių tautoje garbintas gyvūnas. Šitas mokslininkas L.Labanauskas taip kreivai tiria, kad net tingi pažiūrėti į Visuotinę lietuvių enciklopediją:“Lietuvių mitologijoje žaltys buvo laikomas chtoniškų, gyvybinių galių įkūnytoju, gerąja namų dvasia, globėju. Žalčiai laikyti namuose, maitinti, jiems aukota gaidžiai, viščiukai”. Tas “Žaltys”, mokslininko L.Labanausko galvoje tapęs “užsieniečiu princu”, ne “gudrumu” yra išviliojamas, pakišus jam varlę, kad išslystų, o KLASTA, IŠGAVUS IŠ VAIKO SLAPTAŽODĮ, KAIP YRA BUS ŠAUKIAMAS TĖVAS SUGRĮŽTANT Į RŪMUS. Bet apie KLASTĄ mokslininkas L.Labanauskas nutyli, ir tai paverčia “gudrumu”. Kalba pasakoje eina apie KLASTĄ IR IŠDAVYSTĘ, nes Eglė pasižadėjo Žalčiui grįžti į Rūmus. Kaip matote, mokslininkas, gavęs užduoti ištirti “neapykantos kalbą”, praranda sveiką protą ir nebesupranta apie ką eina kalba pasakoje, skirtoje vaikams. Tai jūs man pasakykite, gerbiami tautiečiai, už ką mes turime MYLĖTI IR GERBTI VEIDMAINIUS? UŽ TAI, KAD JIE MUS DURNIAIS LAIKO? IR MES NEBETURĖSIME TEISĖS ANT JŲ UŽ TAI PYKTI?

Raigerdas        2021-04-4 9:55

Vis gi, nutariau detaliau panagrinėti tą A.Kubiliaus šedevrą. Ir štai paėmęs šį tekstą, prisiminiau poną Vytautą Landsbergį, kuris mato visa tai (o gal jau ir nemato, nes nenori), bet tyli, ir, kaip pats pasakė apie kitus, - “stovi po medžiu” ir stebi, kas vyksta. Kodėl A. Kubilius buvo “geras” premjeras? O todėl, kad jis kaip VĖTRUNGĖ - koks nors vėjas papūtė ir jis pasisuka ta kryptimi, į kurią pučia vėjas. Prisimenu, kai prasidėjo straipsniai apie planuojamą žmonių, kaip šunų, čipavimą, tai A. Kubilius savo tinklaraštyje parašė, kad jis nemato tame nieko blogo. Nes tik “pagalvojai” ir kokie nors automatiniai robotai tuoj tau atneša, ko tu nori. Čia A. Kubilius, kaip Vėtrungė, nieko gero nesugalvojo, o perdirbo rusų liaudies pasaką “Žuvelei paliepus, man panorėjus” į šiuolaikinį A.Kubiliaus pasaką apie žmonių čipavimo naudą. Dabar nauja VĖJO KRYPTIS ir A. Kubilius jau rodo kryptį iš EP. A. Kubilius kalba ir apie “neapykantos kalbą”. Ir nors A. Kubilius apsimeta, kad “konservatoriai eina į Vakarus”, tik tas “ėjimas į Vakarus” atsiduoda sovietinio mąstymo naftalinu ir bolševikine metodika, siekiant savo tikslų. Štai A. Kubiliaus “vakarietiškas” samprotavimas su sovietiniu padažu:“Vyriausybe sugebėjo „bankrutuoti“ per šimtą dienų, nes Rachlevičius į mus dėjo tiek daug vilčių, ir jau nusivylė Vyriausybe (nors akivaizdžiai balsavo už kokį nors Radžvilo Nacionalinį Susivienijimą)”. Pasirodo, kad Lietuvos piliečiai neturi pasirinkimo teisės, todėl yra smerktina (kaip tai daro, pasisakantis prieš “neapykantos kalbą” A.Kubilius), jei kas nors balsuoja už Radžvilo NS, bet ne už konservatorius. Dabar pažiūrėkime į žodyną, ką reiškia žodis VEIDMAINIS:“kas elgiasi nenuoširdžiai, savo piktą valią pridengia išviršiniu gerumu”. Kaip matote, pataikyta visu 100%. Dabar apie tą “neapykantos kalbą”. Jūs, gerbiami tautiečiai, manau, prisimenate, kaip sovietmečiu daugelis disidentų buvo apkaltinti ir jiems buvo kabinama etiketė “liaudies priešas”. Taip dabar norima pakeisti etiketės pavadinimą, kad niekas nesuprastų, kad tai yra ta pati bolševikų metodika, tik ji dabar pavadinta “neapykantos kalba”. A. Kubilius tai vadina “ėjimu į Vakarus” su sovietine veidmainystės metodika.

Al.       2021-04-4 4:21

Pažįstu ir dorų taip mąstančių žmonių. Nuostabu kaip lengvai žmonės pasiduoda propagandai. Kažkas centrinėj nervų sistemoj, matyt, užstrigę.

Pagalvojau:       2021-04-3 21:43

Kažin, už kokias nuodėmes Dievulis baudžia mūsų tautą tokiais ,,politikais”? Negi mes patys tokie kvaili, kad TOKIUS išrenkam? Dabar, kai paklausi, kas balsavo už tuos ,,konservatorius”, tai visi ginasi nebalsavę. Kodėl? Gėdinasi? O gal jie su visom armonaitėm buvo ,,išrinkti” tapinišku būdu? Nepagalvojote apie tai? Ar ne todėl taip nekenčia ir prez. Trampo, kad jis atvirai kalbėjo apie klastojimus?

G.P.       2021-04-3 19:37

Jeigu TIK TOKIŲ argumentų sugebėjo pažerti vadinamųjų konservatorių “Grandas”, tai intelektinio potencialo padėtis šioje partijoje liūdnoka :(

Raigerdas        2021-04-3 19:30

Apie “Eglę Žalčių karalienę” aš nepajuokavau. Štai tikslus tekstas:“Iš kur kyla neapykanta?
Neapykanta yra sena kaip pasaulis. Dauguma religijų turi tam tikras tezes apie tai, ką mylėti ir ko nekęsti. „Elgė žalčių karalienė“ yra labai graži pasaka, kurią mes sekame savo vaikams. Bet ką ji sako? Pasaka yra apie moterį, kuri išteka už „užsieniečio“ princo, jos broliai, pasinaudoję vaiku, tą „užsienietį“ princą gudrumu išsivilioja iš rūmų ir nužudo. Sakoma, kad tai labai graži, pamokanti pasaka. Bet ar gali būti, kad šioje pasakoje aprašytas pirmasis neapykantos nusikaltimas mūsų istorijoje? Jeigu pasakose turime tokių dalykų, tai irgi šį bei tą sako apie mus”. Ar gali kas nors iš komentatorių priminti, kokioje klasėje buvo mokoma apie šitą pasaką? Ar tai yra Vaikų darželio auklėjimo programose? Ar čia kalba eina kaip Salomėjos Neries kūrybą? Kaip ten bebūtų, bet aš nematau šitos pasakos traktuotėje SVEIKO PROTO POŽYMIŲ. Tai, kas mus valdo? Psichiškai nesveiki žmonės? O kaip tada su kitom pasakom? “Pelenė”, “Raudonkepuraitė”, “Trys paršiukai”, “12 brolių juodvarniais lakstančių”? Ar čia pradės naikinti tik lietuviškas pasakas ar ir kitas, pavyzdžiui, Anderseno? O kaip su rusiškom pasakom, pavyzdžiui, “Kaščėjus nemirtingasis”? Visokių Seimų buvo,  bet šitas yra aišku kvailių Seimas. Visko gali būti, kad į EP pateks koks nors toks tipas, dar kvailesnis už A. Kubilių, iš dabartinio Seimo.

yes yes!       2021-04-3 19:25

Dan prikaz Andriukasū na zapad, a Raselė na druguju staranū, uchadili kamsamolcy na graždanskuju vainū!

Raigerdas        2021-04-3 19:00

Konservatorių MARAZMAS sklinda ne tik iš EP, bet ir iš Seimo. Štai jums paskutinė naujiena. Jau pasigirdo replikos iš Lygių galimybių kontrolieriaus, kad „Eglė – žalčių karalienė“ – pirmasis neapykantos nusikaltimas mūsų istorijoje?. Jūs įsivaizduojate, kad gali būti, kad vaikams uždraus šitą pasaką, o Palangoje tikriausiai pasiūlys ir paminklą nugriauti? Kažkokie čia Stalino laikų “anūkai” praslinko į Seimą. Ar nereikėtų pagalvoti apie tai, kad reikia kreiptis į Prezidentą,  kad paleistų šitą nuprotėjusių konservatorių Seimą? Dabar dėl A. Kubiliaus. Mieli tėveliai ir mokytojai, jeigu jūs apdovanosite savo vaiką ar mokinį ne pagal nuopelnus, jūs sugriausite to vaiko ar mokinio psichiką. Tai tokia, lyg tai. nematoma žala jaunai sielai. O dabar apie A. Kubilių. Šitas žmogus buvo apdovanotas NE PAGAL NUOPELNUS. IR Į EP JIS PAKLIUVO NE PAGAL NUOPELNUS. Ir jūs matote, kaip šitas žmogelis, įsijautęs į savo “galybę” ir įsivaizduodamas save kažkokiu tai, gal būt, “Enšteinu” ar dar kuom nors, šneka nesąmones, kaip koks naujas Šarikovas, kuriam mokami tokie pinigai, ir jis pats nesupranta už ką. Tai jis tokiu būdu atidirbinėja tuos pinigus, nes nesupranta už ką jie jam mokomi. Tai ką pasakys dabar A. Kubilius dėl “Eglės Žalčių karalienės”? Kaip dėl tos “kraujo putos” ir medžiais paverstus vaikus. Seime pasirodo sprendžia valstybinės reikšmės klausimus visiški kvailiai, nes jie net nesugeba suprasti, kokiu tikslu buvo sukurta ta pasaka. Tai, jeigu jie nesupranta lietuviškų pasakų prasmės, tai atleiskite, kaip tokie Seimo nariai galėjo gauti mokyklos atestatą?

Virginija Milker       2021-04-3 17:47

Ka tik perskaiciau Vido Rachleviciaus straipsni. Puiku.  Ne priekabiausia akis neaptiktu Alt-Right,  neonaciu ideju.
Tad kas taip sujaudino Kubiliu?
Argi padoru politikui Kubiliui nacionalizma taip primityviai tapatint su nacizmu, ka daro Kremliaus ANTIFA su Putino “vireju” laikomu Prigozinu ir neotrockistiniais “open society”=open conspiracy vadukais JAV?.. ar kritikuot ir dziaugtis rinkimus pralaimejus Respublikonu lyderiui?..
Ypac jei paties TS partija istojus i ta pati INTERNACIONALA, pasivadinusi Demokratiniu, kuriame ir JAV respublikonai ir kuris funduojamas Bush ir Konrad Adenauer Foundation?..


Koks tikslas tada eit i vis dar NACIONALINES valstybes vyriausybe? pjaut saka, ant kurios sedi?
Ar tokie antinacionalistai i Vakarus eina lyg Trojos arkliai, kuriems vartus atveria vietiniai neomarksistiniai trockistai?..

Kas vadovauja tiems INTENACIONALAMS?
Pavartykim Ketvirtojo trockitu internacionalo puslapi. Ar nerasim tas pacias idejas uz kurias taip kaunasi Kubilius? Gal ir Stambulo konvencija ju sumanyta?..
https://fourth.international/en/executive-bureau

Zinom, kad Stalias trockistus isvijo i Vakarus. Zygiuokim is paskos!?
Trockistas Andropovas su savo draugu Gorbiu bei snipu M.Liubimovu sumane plana “perestroikos” kaip sugrizt nuo stalininio komunizmo atgal prie trockizmo-leninizmo, ne tik sovietu sajungoj, bet ir Vakarams…
O ju nekenciamiausia klase - BURZUA! save islaikantis, todel patriotiskiausias vidurinysis luomas, kuri sunaikino Rusijos imperijoj ir siekia suaikint visur. Pandemija tam puikiai pasitarnauja.

Siulau Kubiliui su Tapinu paskaityt sio trockistinio internacionalo step by step planus.Ypac 20 kongreso suNew Wold Orders ir paskutiniuosius:
https://en.wikipedia.org/wiki/Fourth_International_(post-reunification)

ah1       2021-04-3 17:22

>tvanksui yra toks permainų dėsnis, kurį  apibūdina lietuvių liaudies posakis “kai du pešasi trečias laimi” ir atvirkščiai, tai va pagal permainų dėsnį kai yra du aktyvūs ir vienas pasyvus energija persiskirsto ir ” laimi” pasyvi pusė, dėsniu pasinaudojo ir Smetona… ir atvirkščiai kai du pasyvūs ir vienas aktyvus energija persiskirsto ir “laimi” aktyvi pusė.
Eina į vakarus? ir tegul eina… O vakarai eina į rytus,
sėsk ant upės kranto ir lauk kol pradės plukti lavonai ir persiskirstys energija.

Vilnietis       2021-04-3 17:07

100 procentų aš asmeniškai tą kubilių pasodinsiu, sūnelį iš visų posto išmesiu, pačio visą giminę su turto konfiskavimu pasodinsiu, o kai atsėdęs atimsiu pilietybes visam laikui.
Bl, jau taip sunervino šitas degeneratas

Palinko liepa salia kelio       2021-04-3 16:42

Perskaiciau visus komentarus.Nei vieno nera jam pritariancio.Visi taip “myli” ir “vertina” sita zmogeli, kad jis turetu susirupinti ir geriau susirinkes skudurelius pasiliktu tuose savo garbinamuose vakaruose, jeigu jam ten taip miela.O mes gal jau liksime savo mylimoje Lietuvoje ir kovosime, kad ji kokia yra, tokia tegul ir lieka.Niekam cia nereikalinga ta jo stambuline konvencija, niekas cia neskriaudzia tos LGBT.Gyvena lygiai taip pat, kaip ir mes visi.Uz keliu namu nuo manes jau daug metu gyvena gejai, taciau nei jie savo kaimynais, nei kaimynai jais nesiskundzia.Ir ju bendruomeneje yra tikrai daugiau kulturingu, padoriu zmoniu, prisiminkim kad ir a.a.R.Zilinska.Niekada negirdejau, kad jis skustusi skriaudziamas.Taciau tarp ju yra ir raskeviciu, ir simonku, ir zabarausku, ir… kurie visais ir viskuo nepatenkinti.Bet cia tik ju problema.Tegul jie sau gyvena ir toliau, tik tegul nepradeda “aukleti” musu, tradiciniu.Galim gyventi draugiskai, vieni kitu neizeidinedami ir dirbti savo teviskes ir jos zmoniu labui.Visiems siulyciau perskaityti Ceslovos Zukulienes 2021-04-02 15:45 komentara.Pasakyta tikrai 100% i tiksla.

Istorija       2021-04-3 16:16

Štai kaip samprotauja Neokolaborantai

adeASD       2021-04-3 14:58

Ei, kubiliau konservatorini, sėsk ant dviračio ir apvaryk kelis ratus aplink Astravo elektrinę, kurios niekas taip ir nepastatė paklausęs tavo plepalų...

Jules       2021-04-3 14:55

Tipiškas Neo-Sovieticus. Vienas iš Dubnos veselnykų, bet ne “glauniausias”. Yra viršesnis už jį.

Tvankstas       2021-04-3 14:19

ah1 ‘duok durniui kelią’ - nuvažiuotumėte rugsėjo pradžioje į Birštoną (2020 m. neįvyko), kai vyksta Open Society renginys BŪTENT.
Pamatytumėte, kiek kvailio pavarą įjungusiųjų sorososų uodžia pinigų kranelius ir pasiruošę įtikti, užmiršę pirmos klasės tiesas, kad 2+2=4, jiems tai tiek, kiek bus nuleista guru plepalais.
Sekmadienį vakare nusitęsia automobilių kolona nuo Birštono iki Vilniaus ir iki Kauno.
Kiek dar duoti kvailiams kelią ? Kai universitetuose tokių 98,6 nuošimčio (bent Jav, panašu ir Lietuvoje ar Vokietijoje), kai MId(iotizacijos)P telikę vien tokie, kai Seime vėlgi jie sudaro absoliučią daugumą, dalis tokiais tampa ten patekę.
Kai LGBTQ ir paidofilai yra neliečiamieji dėl savo stogo - tokių kvailių antplūdžio su savo blūdais.

Tvankstas       2021-04-3 13:59

Žemyna - J. Pilsudskis buvo paklaustas, kodėl būdamas socialistu kariavo prieš socializmo lopšį SSSR. Atsakė : taip, važiavau traukiniu socializmas, išlipau stotelėje ‘Lenkija”.
Kubilius ir TS-KD važiavo traukiniu Lietuva ir išlipo stotelėje ‘Briuselis LGBTQ’.

Primityvaus eknomizmo pasėkmės       2021-04-3 13:03

Estijos prezidentė yra pasakiusi maždaug taip- gerovės valstybė yra ne vien augantis BVP,mes turime daug socialinių problemų ir bandome jas spręsti. Susidaro įspūdis,kad premjerui Kubiliui buvo aktualus tik BVP augimas… Kiek pamenu, Seimo narė Degutienė stebėdavosi,kodėl lietuviai emigruoja,vadino tai “mada”...
Mano nuomone,taip buvo pademostruotas socialinių problemų nesupratimas ir žemas atjautos (empatijos) lygis.
https://www.delfi.lt/verslas/verslas/akubilius-bvp-augimas-musu-darbo-rezultatas.d?id=60551529
https://www.delfi.lt/news/daily/emigrants/idegutiene-emigravimas-del-emigravimo-tampa-lyg-mada.d?id=51568611#/

elfe - ah1       2021-04-3 12:59

“Liaudies išmintis pataria - “duok durniui kelią”” Taip, na, davem.
o jie eme ir suejo i Seima. ir net i EP.

tad, ziurekit -  ar kas pasikeistu, jei Laisves partija dar labiau nuleistu IQ kartele…
na, kad ir jaunuoliu su Dauno sindromu mazuma patektu i parlamenta?.. juk jie isties labai mieli ir klusnus zmones ir gal neblogiau uz Maldeikiene, Blinkeviciute,  Kubiliu ar “mokslininka” A.Zilinska,  galetu klusniai vykdyt kitu duotus nurodymus…

jei mokec piest karikaturas, nupiesciau uz svietima atsakinga Artura Zilinska su dideliu skerdiko peiliu rankoj, ant kurio uzrasyta LAISVES Partija, o aplink “zviegia” jo tautieciai, kurie nenori but paskersti lyg kiaules.

argi ne panasiai musu tautieciai dainavo 1940: “neria kilpa tau ant kaklo, sako -Lietuva laisva! ir uzkure tikra pekla tas Berlynas su Maskva… toks cia draugas, toks cia ponas, toks ir budas lyg spalva - viens raudonas kaip setonas, kitas rudas it suva… “

trumpai       2021-04-3 12:56

Yra toks sena sovietinis filmas. “Карнавальная ночь” vadinasi. Ten toks neitiketinai TUPAS personazas buvo - Серафим Иванович Огурцов. 1:1 kaip Kubilius, tik su plaukais. Ir snukiai identiski, ir “mastysena” (teisingiau jos nebuvimas) vienoda.

ne viskas vakaruose auksas       2021-04-3 12:21

tai tarybiniais laikais mums atrodė, kad viskas, kas vakaruose, kas už sienos - vienas gėris, gėris ir dar kartą gėris. deja, kai išėjom į platųjį pasaulį, pasimatė, kad tas “ėjimas į vakarus”  yra taip pat ir ėjimas į niekur. jeigu tamsta dar neatsikandai vakarų, net briusely tupėdamas - tai jau nebepataisoma. užsienis, vakarai, blizgantys skudurai…..o kas už tų skudurų?

čirvų bartukas       2021-04-2 22:36

Ir dar: ponas Kubiliau, jūs neslepiate savo nepritarimo Prezidento D. Trumpo politikai, ir džiaugiatės jo nesėkme praeitų metų lapkritį. Visai suprantama, ir normalu tarp politinių oponetų.  Tačiau, panašu kad jūs taip pat gan atvirai žeminate ir niekinate žmones, kurie palaikė Prezidento Trumpo idėjas.  Jei čia jūsų nuomonė, tad norėčiau paklausti, kuo ji pagrįsta.  Drįstu spėti, kad daugiausia (dez)informacija, pateikta per corporate media.  Manyčiau, kad jei susitiktumėte su paprastais Trumpo rinkėjais/rėmėjais ir nuoširdžiai pabendrautumėte, jūsų nuomonė gal ir pasikeistų.  Corporate media mus (taip - įskaitant mane) pateikia kaip visiškus “rednecks”, kurių didžiausias pasiekimas buvo Kapitolijaus šturmas.  Bet savo laiku Pravda bei Izvestija apie visus Vakarus panašiais tonais rašė.  Pagalvokite - kiek žmonių tuo tikėjo tada? Tad nereikia stebėtis, jog vis mažiau žmonių tiki corporate media.  O jei vis dar tuo tikite, siūlau prisiminti pranašišką citatą - “There are some ideas so absurd that only an intellectual could believe them”  George Orwell.

Liudvikas       2021-04-2 22:33

Andriau,
Ar tikrai nesiorientuoji kas dabar vyksta Lietuvoje ? Ar tikrai galvoji, kad Stambulo konvencija gina moteris? Ar tikrai galvoji, kad moteris skriaudžia todėl, kad jos moterys, o vyrus – todėl, kad jie vyrai ??? Ar tikrai pamiršai ko mokė tėveliai ?
Gal nežinai, kad Jūsų konservatorių partija taip pat atitinka savo pavadinimą kaip Žirinovskio liberaldemokratai ?

Liudvikas       2021-04-2 22:31

Ar tikrai nesiorientuoji kas dabar vyksta Lietuvoje ?
Ar tikrai galvoji, kad Stambulo konvencija gina moteris?
Ar tikrai galvoji, kad moteris skriaudžia todėl, kad jos moterys, o vyrus – todėl, kad jie vyrai ???
Ar tikrai pamiršai ko mokė tėveliai ?
Gal nežinai, kad Jūsų konservatorių partija taip pat atitinka savo pavadinimą kaip Žirinovskio liberaldemokratai ?

Liudvikas       2021-04-2 22:30

Andriau,

Ar tikrai nesiorientuoji kas dabar vyksta Lietuvoje ?
Ar tikrai galvoji, kad Stambulo konvencija gina moteris?
Ar tikrai galvoji, kad moteris skriaudžia todėl, kad jos moterys, o vyrus – todėl, kad jie vyrai ???
Ar tikrai pamiršai ko mokė tėveliai ?
Gal nežinai, kad Jūsų konservatorių partija taip pat atitinka savo pavadinimą kaip Žirinovskio liberaldemokratai ?

Liudvikas       2021-04-2 22:23

Ar tikrai jau taip nesiorientuoji Lietuvos gyvenime, Andriau ?
Ar tikrai pamiršai ko mokė tėveliai ?
Ar tikrai nežinai, kad konservatorių partija tiek pat atitinka savo pavadinimą kaip Žirinovskio liberaldemokratai ?
Gal ir gerai, kad Tamstą išsiuntė į Briuselį...

ah1       2021-04-2 22:17

Liaudies išmintis pataria - “duok durniui kelią”.

T0mas J., Adminui       2021-04-2 22:12

Laikrodį pasukite valanda į priekį, mes visi jau seniai pasukom. Ačiū.

Žinote ką -        2021-04-2 22:07

jei į briuselinio posto pareigas įeina pareiga gyvai patirti tiesmuką manęs įvertinimą, velniai nematė - dėl tokios algos su priedais ir pakentėti galima. O kamštukus ausyse, nelaidžius rinkėjo nuomonei, dar LT Seime išsiauginau.

T0mas J.       2021-04-2 22:06

“Konservatoriai ir jų sąjungininkai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis” - sako Kubilius, o aš norėčiau, kad išėję jie atgal nebegrįžtų.
Lietuvoje ir Švedijoje šiandien (balandžio 2 d. 00:25 duomenimis) yra vienodas deklaruojamas mirčių nuo kovid skaičius 1 mln gyventojų - 1330. Pamąstykit 10 minučių - ką tai reiškia. Įvairiais aspektais.
Kokia jūsų išvada?

žiūrint iš Lietuvos       2021-04-2 22:04

kokių “all right” šungrybių  prisirijai ir bandai išfantazuot dar kažką tokio , pateisinančio padarytą įspūdingą žąlą Lietuvai.Apgailėtinas esi.

Žemyna       2021-04-2 21:36

gal galėtumėte sparčiau žingsniuoti? Ir neužmirškite paskui save duris sandariai uždaryti - kad nė kvapo neužuostume tų, kas vis konservatoriais mums prisistatydavo. tiek metų atėmėte iš Lietuvos ir rinkėjų, kurie vis vylėsi, kad dar kadencija, ir išmoksite, ką ir kaip dirbti turite. Jau seniai reikėjo nuo jūsų konservatorių kaukę nuplėšti.

Prisiminiau :)       2021-04-2 21:14

Qbilius - Kibys!

man       2021-04-2 21:01

įdomu, ar jis Kubilius, supranta kaip jis nemėgiamas “politikas”...

Lionius       2021-04-2 20:27

Tuštuma.. tik kvepia gera briuseline alga.Parašai, paleidi kaip propagandos čiurkšlę. O pasisodink tiesioginei diskusijai tą Rachlevičių ar Radžvilą - ir karalius iškart nuogas..

čirvų bartukas       2021-04-2 20:07

Ponas Kubiliau, o kas bus, jei Vakarai staiga taps (mano nuomone, jau tampa) terpe, kur paminamos prigimtinės žmonių laisvės ir teisės?  Ar mes ir toliau ten eisime?  Kiek suprantu iš jūsų pateiktų minčių, Vakarai niekada neklysta (kur tai girdėta..?), ir mes ten eisime, nekeldami jokių “nepatogių” klausimų (kartojasi 1940-41 istorija?). Taip pat, jūsų vietoje neskubėčiau lipdyti “alt-right” etikečių.  Žmones palaikantys konservatyvias idėjas yra LT piliečiai bei rinkėjai, ir turbūt ne vienas iš jų praeityje yra atidavęs savo balsą už jus, kaip “konservatorių” kandidatą. ...tad ačiū už nemokamą reklamą Nacionaliniam Susivienijimui.

Kubiliau, laikas keisti partijos pavadinimą!       2021-04-2 20:05

Pasivadinkite kaip nors, kas labiau atitiktų jūsų grupuotės ideologiją. Nebevalkiokite to pavadinimo. Štai Trampas - konservatorius, o jūs kas tokie? Į kokius vakarus jūs einate? Sėdite Briuselyje už didelius pinigus, ir ne dėl nuopelnų. Į vakarus išvarėte šimtus tūkstančių aktyviausių Lietuvos žmonių, išvarėte Lietuvos ateitį. Tuščiai rašinėju, bet tikiuosi, kad prieisite liepto galą už visas savo aferas valstybėje.

Kaimietė       2021-04-2 20:00

Jei Kubilius konservatorius, tai aš -ASMIK GRIGORIAN.

DD plius DD       2021-04-2 19:22

Aš šiokį tokį begėdiškai ironišką ir įžūlų atsakymą Kubiliui suimprovizuosiu, perfrazavęs žinomą “Anties” iš auksinio repertuaro dainelę.
Alio alio, Kubilius Andrius klauso
Aš jūsų balso nelabai girdžiu
Bet aš girdžiu vaiduoklius recidyvus
Kurie pragysta pusę keturių
Alio alio aš Briusely didžiulis
Ir savo darbą aš baigiu kaip tik šituo metu
Todėl prašau manęs nebetrukdyti
Nes aš turiu svarbiausių reikalų......

Tęsti net visai nesinori. Kažkaip feee ir fuuuu. Bet nemanau, kad tai mano problema

Tadas       2021-04-2 19:18

Keistas atsakas. Pvz., autorius nori įpiršti Vido neapykantą “gretimam kambary gyvenančiai LGBT porai”, nors yra visai priešingai: kalba ne apie neapykantą netradicinei partnerystei, o apie teisinį mėginimą paskelbti ją dominuojančia ir užgožiančia tradicines šeimas. Kalbama juk ne apie Vido smurtą prieš žmoną, o apie Stambulo konvencijoj įmontuotą iškraipytos šeimos sudievinimą... Kubilius elgiasi lyg tas Putinas: jo atstovas Peskovas tvirtina, kad su Navalnu viskas gerai, nes “советский суд самый гуманный суд в мире”... Bjaurus pakaitalas, pone ekspremjere

stasys       2021-04-2 19:05

Neblogas sakyčiau atsakas V.Rachleviciui nuo A.Kubiliaus .Argumentai aiškus ir klausimai palyginimai suprantami .Nei vieno ” rusai puola” ar bandymo prikabinti kokia nakleika . Dėl “Trump” padarytų išvadų netgi pritarciau . Visa ta kebekle su juo nei Amerikai ka davė o ir pasaulį nuskurdino saugumu .Yra dėl ko priekaištauti esamai vyriausybei ,bet to bankrotų nepavadinciau. Vienok tokia ir turi būti skirtingų nuomonių diskusiją ,kai į mestą kaltinimą atsakoma argumentų o ne prie užpakalio klijuojamu lapu. Laukiu tęsinio .

trumpai       2021-04-2 18:50

Tevas jo kolaborantas buvo, snekos eina, kad KGB dirbo, sunelis lygiai toks pats. Tevelis i VU FF ikiso - gabumai nuliniai buvo, bet sliuzas - nerealus.

elfe - Tvankstui       2021-04-2 18:50

V.Raskevicius studijavo Soros privaciam CEU, kur ir ruosia “profesionalus”.. ivairioms tarnyboms,  susijusioms su “sprendimu priemimu”, o tada jie jam atidirba.

argi ne patogu, jei koks tarptautinis sukcius ar mafijozas paremia neturtingus studentus mokslui i savo nuosava propagandos univera, idarbina juos i ministerijas, parlamentus, teisesuga, NVO, profsajungas, zinisklaida or t.t.?
Turkijos kulturiniio elito - kurdu kurtas serialas “Juodi pinigai ir meile” kaip tik talentingai ir atskleidzia tokia schema, kaip prekiautojas organais mafijozas, isgarsejes kaip “filantropas” siuncia savo remtus studentus “gydytojus be sienu” parvezt organu is Sirijos pilietinio karo cemodaneliais-saldytuvais ir teisesauga policija bejege, , nes visur jo zmones…

Deivis        2021-04-2 18:43

Vistik gerai, kad Kubiloidas apsišvietė. Visiškai atvirai pripažino, kad jis moralinis degradas.Nors daug kam ir taip buvo aišku. Tikiuosi bažnyčia daugiau neagituos balsuot už pseudokonservatorius ir pseudo krikščionių parciją.

elfe       2021-04-2 18:34

visgi ar nekyla jums toks klausimelis?
kai Rachleviciaus entuziastai rinko parasus, kelias savaites matem kvietimus pasirasyt peticijas feisbuke ar dalinantis zinutemis.
bet sie parasau buvo paduoti istirt teisesaugai.

o kai per diena Andrius Tapinas sukombinavo 25O 000 “parasu”, netyre niekas.
TAD JEI SEIMAS PRIIMTU ISTATYMA LEIDZIANTI BALSUOT ELEKTRONINIU BUDU, GAL ANDRIUS TAPINAS GALETU NUBALSUOT UZ VISA TAUTA?
ka manot?.. smile

Ponui Kubiliui       2021-04-2 18:27

nėra jokio reikalo veržtis į Vakarus, nes ten jis jau sėdi kaip sužvarbęs žiemą žvirblelis šiltame karvės blyne. Pseudokonservatyvizmas, toks pat liberalizmas eina vakarop - su tuo galima būtų sutikti. Jei kas mano, kad visa ta “laisvės” ideologija eina velniop - ko gero, irgi ne itin klysta…

skeptikas       2021-04-2 18:23

viskas jau pasakyta , tik galiu pridurt , kad kubilo smegenėlėm iki Rachlevičiaus ištisi šviesmečiai evoliucijos , darbai nudirbi tėvynei kalba už save , kaukolytė tik dėl fasono , kad lietus neprilytu .

Tvankstas       2021-04-2 18:03

Pabandysiu atsakyti į Kubiliaus klausimus Rachlevičiui.
1. Nesuprantu, kokia čia problema, jei dar sovietiniais laikais greta gyveno gaidžių (gėjų) partnerystė, niekam jie neužkliuvo, dūzgenosi savo laimei, vienas apie 50 metų anksti mirė, kitam po kelių metų protas prasislinko, visiška klasika - homoseksualizmas yra išsigimimas su lėtiniu psichikos sutrikimu, brandžiame amžiuje nešiojant pampersą dėl išmatų nelaikymo ir dėl to sklindančios smarvės.
2. Tam yra kiekvienoje šalyje Baudžiamasis ir Civilinis kodeksai, tegul teisėsauga rūpinasi užkarda, priežiūra, baudimu už nusikalstamas veikas.
3. Tiek Vokietijos, tiek Prancūzijos šie įstatymai yra visiškai paminantys žodžio, minties ir raiškos laisves, visiškai paminantys šių šalių konstitucijas.
4. Apklausos Lietuvoje rodo, kad 80 nuošimčių piliečių yra prieš LGBT ideologiją, dar apie 10 nuošimčių nesusivokia ir nieko negali atsakyti.
Tai kaip Raskevičius, atstovaudamas ženkliai mažumai, gali vadovauti žmogaus teisių komitetui Seime ? Tai reiškia, kad yra tyčia sukuriama privilegija profesionaliam gėjui dėl jo amato ar kultūrinės raiškos.

Ramiros       2021-04-2 17:55

Šlykštesnį sapaliojimą, kaip kad čia pasireiškė kubilius, senai buvau skaitęs. Man primena brežnevinę demagogiją. Gal, jisai augo komunistinėj šeimoj, kaip ir tas Žygimantas ? Gali būti, kad yra sąraše tų, kurie užsislapstino net 75- iems metams ?  Baimės, pilnos kelnės ...

Dar vienas anekdotas:       2021-04-2 17:54

Tėvynės sąjunga - konservatoriai. Jau greičiau yra taip: TS-KD=TSKP

StasySG       2021-04-2 17:52

Geriau paklauskime Kubiliaus, kaip jis Astravo atominęs statė.

Metų anekdotas:       2021-04-2 17:51

Kubilius - konservatorius.

Į šitą šlykštų snukį negaliu net ilgiau žiūrėti       2021-04-2 17:45

O skatyti jo kvailą demagoginę rašliavą yra didžiulė nepagarba Lietuvai.

aciu Dievui,        2021-04-2 17:37

kad ne visi konservatoriai taip masto kaip Kubilius, Jukneviciene, Maldeikienes Matukas ar net Gabrielius…
... ir kad ne visi socdemai masto kaip V.Andriukaitis, V.Blinkeviciute, Sysas, J.Paleckis, Sauliene, Julius Sabatauskas… pasirase uz nkvd teises ginancia deklaracija pries Europos Sazines Prahos deklaracija bei dabar stumiantys Stambulo konvencija.

Jei valstybes vairuotojai nesugeba vairuot valstybes taip, kad ji pati apgintu savo piliecius nuo vidinio ar isorinio smurto, plesikavimo, ir jauciasi tokie silpni, jog reikia kokio tai virsvalstybinio, kitu sugalvoto istatymo, tai jiems ne vieta prie valstybes vairo.

Ar kas zino kokia tarptautine mafija sugalvojo ta Stambulo konvencija? Tik D.Puras prasitare, kad ji sumanyta Pekine, iteisinta Stambule. Is kurios “blogasis” Erdoganas jau pasitrauke, pries tai atsisakes “open society” filantropo paslaugu. O kai Orbanas,  irgi atsisake, is paskos pasitrauke ir didieji ne ES grantai - EEA Grant, Norway Grant, tepantys musu ministerijas, ypac Ekonomikos ir inovaciju, taip, kad ES fondu pinigai patektu i tu grantu interesu zona… Ir taip Soros per 30 metu “globos” praturteja iki 35 milijardu, Svedijos premjeras nusiperka 2 000 ha misko, Ikea kerta miskus, nors Svedijoj miskus kirst uzdrausta, kaip ir Norvegijoj… vaistai mums parduodami 6-10 kart brangiau nei kitur.. irt.t. o Kubilius rupinasi kaip ismelst is ES mokesciu moketoju soros neva vokiskajam “Marsal planui” oligarchams?..
Chodarkovskio “open Russia forume Soros gyres, kad per Gorbio perestroika pasiule Europai “Marshal plana” Rusijai. bet Tetcher tik gariai nusijuoke, o paskui ja ir kiti. Tad buvo sumoketa tik 25 milijardai is kuriu 21 Rusijos imperijos skola.
Dar gyres, kad breznevas jo tevui pasiule vadovaut strateginiam institutui, o jis pats buvo pakvestas i Maskva kuriant “Helsinki Group” sacharovskiska versija 1976… Nes pirmaja Helsinkio susitarimu stebejimo grupe ikure Viktoras Petkus su Finkelsteinu dar tais paciais Helsinkio susitarimu metais - 1975.
Po poros metu Soros su Helsinki Wach buvo permestas i JAV. tem uzurpavo zmogaus teises, pasivadino Human Right Wach, prikure virs 200 nvo, think-tanku… bande perimt pinigine parama ir Amnesty Internacional…
Vat taip Rytai izygiavo i Vakarus…
Tad ne vien KGB gudrybes atskleides Yuri Bezmenov paaiskina kaip rytu kovos menu technika - bukido principu galima be karines intervencijos sukelt visuomeniu subversijas, okupuot sali is vidaus…  “patogiu idiotu” pagalba… kuriais pasinaudojus, jie pasalinami. https://www.youtube.com/watch?v=Y9TviIuXPSE

dar       2021-04-2 17:20

Teko skaityti,kad Vakarų demokratijos valstybėse-Vokietijoje,Anglijoje menininkai, autoriai (authors), dirbantys savarankiškai (self-employed) turėjo ir turi daug mmokestinių lengvatų.
Kiek pamenu, 2008 m. gerb. Kubiliui tapus Vyriausybės vadovu, papildomai buvo apmokestinti menininkai ir kiti autoriai,dirbantys ir pagal autorines sutartis,nors darbovietėse mokėjo PSD ir VSD mokesčius. Taip pat buvo panaikinti verslo liudijimai daugeliui intelektinių veiklų.Tai kur čia buvo “ėjimas į Vakarus”?

Tvankstas       2021-04-2 17:18

Esmė - JAV valdo D. Trumpas ir jam atsidavę kariškiai, vadovaujami generolo M. Flynn, kuris savo brolį Robert 2021.01.25 paskyrė Ramiojo vandenyno armijų grupės vadu (J. Biden paskyrė Pentagono vadovu Lloyd Austin 2021.01.22, kurio įsakymai negalioja Pentagonui).
J. Biden leidžiama valdyti su komiko vaidmeniu, daryti kvailystę po kvailystės, kad JAV žmonės visiškai jo išsižadėtų.

XXR        2021-04-2 17:03

MĮSLĖ.
Ar gali žmogus, būdamas konservatoriumi, tuo pačiu turėti ir šias abi savybes:
būti protingu ir turėti sąžinę?

XXR       2021-04-2 16:57

Kas dirba su studentais matyt pritartų tokiam pastebėjimui - iš užduoto klausimo galima patikimai spręsti apie klausiančiojo supratimą.
Deja, Kubiliaus klausimai patvirtina patį blogiausią spėjimą. Ar specialiai ar iš gilaus nesupratimo klausimai taip sukonstruoti, kad atskleidžia visą jo sampratos skurdą, jau nekalbant apie sąžinės dimensiją, kuri matyt atrofavosi kuriant Lietuvos strategiją ,,Lietuva 2030” .
P.S. o vis tik Nacionalinio susivienijimo ir prof. V. Radžvilo bijo.

DD plius DD       2021-04-2 16:55

Pirmiausia, Rachlevičiaus trumpininkų stovykloje neteko pastebėti. Nesuprantu, iš kur Kubilius ištraukė ir jam lipdo kažkokį potrauminį sindromą dėl Trampo nesėkmės?
O antras dalykas, kad jau Kubilius skelbiasi į Vakarus nusikreipęs ir iš tos varpinės su dideliu aplombu užduoda Rachlevičiui “triuškinančius” klausimus, norėčiau ir jo paties kai ko paklausti. Tarkim ko Kubiliaus nubučiuotuose Vakaruose sulauktų ministras (čia aš apie bendražygę Dobravolską), jeigu jo pavaldiniai iš esmės nužudytų kalinį, o toji “alt- right” erezijos nesugadinta persona net necyptelėjo? Ak tiesa, buvo svarbiais reikalais užimta- rūpinosi kaip čia už neapykantos kalbas ir mintis kuo daugiau nenaudėlių nubaudus.
Žodžiu, už demagogiją ponui skirčiau aukščiausią balą, o už garbingumą, kaip populiariai sakoma- sėsk du!

Konservatizmas ir mokesčiai       2021-04-2 16:38

Jau ilgą laiką Vokietiją iš esmės valdo krikščionys demokratai, Jungtinę karalystę- konservatoriai. Progresiniai pajamų mokesčiai Vokietijoje:
“Germany individual income tax rates, 2021
Tax % Tax Base (EUR)
0 Up to 9,408
14% 9,409-57,051
42% 57,052-270,500
45% 270,501 and over…”
http://www.worldwide-tax.com/germany/germany-taxes.asp
Minimalios pajamos neapmokestinamos, didelės pajamos apmokestinamos 42-45 proc.GPM.
Panašūs mokesčiai ir Jungtinėje Karalystėje,be to ten progresiškai apmokestinami dividendai nuo 0 proc. iki 38,1 proc..Lietuvoje 1000 eurų ir 10 milijonų eurų dividendų apmokestinama tuo pačiu 15 proc. tarifu,o Kubiliaus vadovaujamos Vyriausybės laikais GPM tarifas buvo iš esmės beveik vienodas bet kokio dydžio pajamoms-15 proc.
2008m. krizės metu Lietuvos premjeras Kubilius, užuot įvedęs realius progresinius pajamų mokesčius didelėms pajamoms , kaip konservatorių valdomoje UK ar Vokietijoje, sumažino pensijas,pašalpas ir biudžetinių darbuotojų algas.
Manau,tokia mokestinė politika neturėjo nieko bendro su konservatorių valdomos Jungtinės Karalystės ar Krikščionių demokratų valdomos Vokietijos mokestine politika.

Jei jau taip,tai       2021-04-2 16:38

norėtųsi užduoti keletą klausimų ir A.Kubiliui.Kodėl tik madingos vakarietiškos mažumos turi būti ginamos?Juk jau ir Lietuvos provincijos žmonės artėja prie tos ribos ,kai taps mažuma.Ar tai ne ciniškos konservatorių politikos ir požiūrio pasekmė,kai jų rėmėjai net neslėpė požiūrio į sovietinę kartą,kurios dar daug gyvena
rajonuose,kad ši turi išmirti ir tada Lietuvoje įsivyraus vakarietiškas rojus.Ta sovietinė karta ,kuri padėjo ateiti į valdžią Sąjūdžiui ir nedėkingam A.Kubiliui,jo valdymo metu neteko galimybės mokytis ,gydytis,kai sovietmečiu šią galimybę turėjo.Dėka masinio ligoninių uždarinėjimo konservatorių valdymo metu,drąstiškai sumažėjo lovų skaičius ir dabar krokodilo ašaromis I.Šimonytė verkia,kad gaila gyvybių,kurioms buvo atimta galimybė gydytis tiek covidą,tiek kitas ligas.O mokyklos,kai seniau eilinio miestelio vidurinė mokykla taip paruošdavo abiturientus,kad jie įstodavo į elitines specialybes,tai dabar vaikai ne tik nelabai moka rašyti,bet ir skaityti tuoj nelabai mokės.Ir stebisi vakar delfyje nuomonių  tyrėjai,kad žmonės taip ilgisi sovietmečio,nes jie buvo išduoti ir parduoti.Todėl reikia rūpintis visais žmonėmis,neskirstyti jų į mažumas ar kitaip,o rūpintis visais,nes laisvės troškimas jau įrašytas širdyje,nepriklausomai nuo santvarkos,ideologinių madų, godžios valdžios įnorių.Gal jau mezgasi dialogas?Diskusijų nebuvimas Lietuvai kainavo daug gyvybių,netektų piliečiu ir ateitis vis dar skendi miglose.

Kubiliui       2021-04-2 16:37

Pats vienas gali kur nori eiti,bet tauta tikrai į degradaciją neis.Gal tamstai priminti stojimo į ES propagandą jokios ideologijos tik ekonominė sąjunga .Ar ne taip kalbėjai ir visiems melavai. T.S. užėmė “jedinstvo” vietą kas galėjo patikėt? Apgailėtini, patys didžiausi, IŠDAVIKAI.

Raigerdas        2021-04-2 16:25

Pagaliau nukrito A. Kubiliaus kaukė. Kas dar juo tikėjo, pažiūrėkite į tą Lietuvoje išauklėtą demagogą ir Lietuvos valstybės žlugdytoją.Manau, kad kada nors bus pradėti kurti sąrašai, labiausiai pakenkusiems Lietuvai. Visko gali būti, kad tame sąraše po NKVD komisarų Feliksio Dzeržinskio ir Nikolajaus Ježovo pavardžių, atsiras vietos ir Andriui Kubiliui. O dabar pažiūrėkite į šito silpnapročio (ir abejoju, ar tai psichiškai sveiko žmogaus klausimai) klausimus Vidui Rachlevičiui. Pirmiausia, šitas nesubrendęs protu Andrius Kubilius, sugalvoja kažkokią visiškai nerealią ir tik jo galvelei būdingą kažkokią kreivą fantaziją, ir klausia gana protingo žmogaus Vido Rachlevičiaus, kad jis atsakytų už Andrių Kubilių. Žiūrėkite į A. Kubiliaus kvailumo viršūnę:“Ar Vido Rachlevičiaus šeimos vertybes pažeistų ir galbūt sugriautų, jeigu gretimame bute ar name apsigyventų LGBT partnerystės pora?”. Tas į Vakarus ant dviratuko važiuojantis Europarlamentaras pamiršo, kad rusai juokiasi iš tokių kvailių kaip A.Kubilius savo posakyje:“Esli by, da kaby” (kas būtų, jeigu būtų). Klausykite, kyla rimta problema dėl šitokio Europarlamento. Tai, ką jie gali ten nuspręsti su tokiom kaip A. Kubilius fantazijom “esli by, da kaby”? Man atrodo, kad atėjo pats laikas rašyti peticijas dėl tokių kliedančių europarlamentarų, ir kad Europarlamentas paaiškintų, kaip tokie kliedintys ir nusišnekantys “specialistai” gali gauti tokius atlyginimus? Gal reikia paklausti: už kokias konkrečiai nuveiktus dalykus A. Kubiliui ir A. Maldeikienei buvo sumokėti pinigai Europarlamente. Reikėtų sukurti dokumentinį filmą apie tai: “kaip naujasis Švonderis tapo europarlamentaru?” Per krepšinio varžybas jis buvo nušvilptas dėl savo kalbų. Bet jis šito nesuprato, kodėl? Stalinas apdovanodavo savo žmogžudžius ordinais ir paaukštinimais. Blogis palaiko ir remia Blogį. Kaip toks kvailas žmogus atsidūrė Europarlamente, tai čia irgi turėtų  būti gana įdomi istorija.

Istorija kartojasi?       2021-04-2 16:20

konservatoriai man čia iškart primena XVIII a. ir saksų dinastiją Augustą I, Augustą II ir Augustą III Žečpospolitos soste, kuri irgi iki pamėlynavimo vis vedė, tempė, stūmė, traukė, vilko, rideno Žečpospolitą į Vakarus…. Ir atvedė į oligarchų suklestėjimą Valkininkų mūšį, kuriame kardais ir patrankomis santykius sapiegos aiškinosi su Višnioveckiais na ir gražiuoju finalu: LDK didikų priesaika Rusijos imperatorei Kotrynai II…

elfe        2021-04-2 16:16

sorosofilas A.Kubilius taip giliai kapstpsi link Vakaru, jog ne pats nepajus kaip atsidirs totalitariniuose Rytuose isvien su Kremliaus remiama Antifa bei krastutiniais desiniaisiais, kuriuos jis ivardino kaip Alt-Right arba neonaciais. Net trumpas suprato, kad abu sie krastutiniai judejimai finasuojami tu paciu “filantropu”, kuriu tikslas sunaikint nacionalines valstybes.

gal Kubilius galetu paaiskinti, kaip atsitiko, kad begdami nuo Rusijos totalitarines imperijos papuolem tik i Soros imperija?.. Apie ka pats “filantropas” gyresi fox news 60 min interviu, kad i savo rankas pereme Rytu Europa “transformacijai” ir net prisipazino, kad geriausias jo gyvenmo laikas buvo, kai su naciu jaunimu dalyvavo atimant zydu turta Vengrijoj (zr.youtube)“jei ne as butu buves kitas” ir to ne nesigali..

uz ka Izraelio Premjeras Natanyahu nekencia Soros ir lako ji pavojingu nacionaliniam saugumui: https://www.haaretz.com/us-news/why-netanyahu-hates-george-soros-so-much-1.5493574

ar jis antisemitas, antisionistas?.. Trumpas gyne nacionalines valstybes interesus, tiek JAV, tiek Izraelio. o kieno tikslas jas sunaikinti, tapatinant nacionalizma su nacizmu, kuris tebuvo vokieciu SOCIALISTU totalitarine diktatura kaip ir radikalusis socializmas - stalinizmas?

kodel Andrius Tapinas surenge toki “performansa”?.. Tai juk jo tetusis su ALF ikure sorosofilu think-tanka, pavadinimu “Zurnalistikos centras” su valatkom, makaraitytem, garbaciauskaitem, miliutem ir kitais antinacionalistais… okupuok telegrafa, “iskra” sauke bolsevikai ir tu valdysi protus?..

AAA       2021-04-2 16:11

Būtų gerai, jie jie nuėję į tuos Vakarus tenai sustotų ir pasiliktų, nes jei ir toliau eis, tai atsidurs Rytuose.

Gediminas       2021-04-2 15:57

Perskaičius Kubiliaus straipsnį, susidarė įspūdis,kad dėl visko kalta Rusija.
Ir kad reikia eit į Vakarus visiškai pametus galvą. Kubilius kaip ir visi konsevatoriai, visiškai išsisėmę. Ir jau dešimt metų tautai nieko naujo negali pasiūlyti. Tik meluoti ir propaguoti LGBT. Vienu žodžiu tapo zombiais, kurie vykdo kitų valią/

na taip,        2021-04-2 15:56

ne taip seniai vieni ėjo ir tempė  Lietuvą į rytus, dabar dalis iš tų pačių aktyvistų sėdi vakaruose ir tempia Lietuvą į  “vakarus” , o iš tikro į tą pačią marksistinę kloaką.

Ramiros       2021-04-2 15:48

  ...  per Latvių gatvę ? ...

habilitās       2021-04-2 15:47

„Lietuvoje turime visko: ....yra dalykų, kuriais nėra priežasčių didžiuotis. Vienas iš tokių – lietuviškos politinės minties skurdas.“
Šis straipsnis akivaizdus politiko, būtent, politiko minties skurdas. Tiesiog, protinė ubagystė, nes politinės minties straipsnyje nėra.
O pateikti „gyvenimiški“ klausimai V. R. labiau primena Dočio enciklopedija, nei Europos parlamento narį. Jei jau ir „yra dalykų, kuriais nėra priežasčių didžiuotis“, tai vienas iš jų yra tas, kad į valdžią veržiasi tokie dvasios ubagai, kurie tą valdžią supranta kaip nuosavybę, su kuria ką nori tą ir darai keturis metus. Apie tai ir yra V. R. straipsnis, nes tiek dabartinė Seimo dauguma, tiek Vyriausybė demonstratyviai ignoruoja daugumos piliečių poziciją visais klausimais, įskaitant ir tuos, kuriuos čia pateikė straipsnio autorius.
Retorinis klausimas:
Ar tokiems kaip A. Kubilius, I . Šimonytė ir kt. pakaktų tos „politinės minties“ polėkio suvokti, kad ir kur jie beeitų: į vakarus, į rytus, pas babuinus ar pas baltąsias meškas, – ėjimas, t. y. vien tik ėjimo procesas politikais jų nepadaro, reikalinga veikla. Konkreti politinė veikla, duodanti konkretų rezultatą, tenkinantį visos visuomenės poreikius, o ne atskirų grupių.

Česlova Zukulienė...       2021-04-2 15:45

Na,kad tu Andriau Kubiliau ,ant tiek esi nedoras žmogus,tikrai nesitikėjau.Sorošo
pinigai sugadino?Ar tėvelis išmokino kailius versti?Nedora apgaudinėti ir meluoti
lietuviams.Aš galvoju,kokius vaikus išsiauklėsi taip nedorai kalbėdamas ir elgdama-
sis?Drįsti kalbėti apie JAV Prezidentą Trumpą.O juk net 70-75 % amerikiečių patikėjo šiam žmogui ir sužinojo visas pasaulis,kad rinkimai buvo suklastoti,kaip buvo klastojami.O gal ir Lietuvoje buvo klastojami panašiai rinkimai???Tau tinka Stambulo konvencija?O man nepatinka.Tau brangūs gėjai ???Man nepatinka.Apie smurtą prieš moteris?Neapgaudinėkit.Stambulo konvencija negina moterų.Tau patinka vaikų lyties keitimas?Man nepatinka.Kada paskutinį kartą buvai bažnyčioje ir ar buvai išpažinties?
Ar žinai dešimt Dievo įsakymų ir ar laikaisi?Iš tavo žodžių suprantu,kad esi antipodas ir Dievo įsakymai tau yra niekalas.Tu ne žmogus,tu dvasiškai degradavęs
subjektas.Nenoriu daugiau tavęs susitikti,nes susitikus galiu nesusivaldyti ir spjauti tau į akis.

autorius       2021-04-2 15:44

tėškė argumentą: Trampas pralaimėjo. Jam atrodo, kad nuo dabar JAV ir visą pasaulį amžinai valdys genetiškų sukčių gauja. Tą gaują dar K. Marksas yra apibūdinęs, kaip chimerą. T.y. pabaisą, kuri ryja (naikina) save pati.

Pirmą kartą        2021-04-2 15:43

ir tik iš A.Kubiliaus tenka išgirsti,kad,pasak jo,“tradicinėje kultūroje” žmona yra “vyro tarnaitė”?Tėvai buvo smetoniški,lankantys bažnyčią,tačiau bent sovietmetyje tai tėvą apstumdydavo mama,jei grįždavo išgėręs,tik perkūnija pasidarydavo.Nors klausimų yra ir NS,-koks požiūris į moterį tradiciškai?Ar šis judėjimas pasiryžęs užtikrinti visas teises moteriai,kaip silnesnei, į darbą,gydymąsi,pareigų pasidalijimą , rėmimą vienas kito nesavanaudiškai ir panašiai?Nes laimetis įneša savo.Nors ir labai gražu moterys su skarelėmis.

state 404       2021-04-2 15:41

jeigu jis tiki tuo ką rašo tai blogai - reiškia gyvena kažkokiam iliuziniame, savo susikurtame pasaulyje, jeigu netiki, o rašo tik dėl konjunktūros tai dar blogiau - reiškia jis jau pragaišino savo sielą.

Izraelis - vakaruose?       2021-04-2 15:27

gal.
šiaip žydeliai niekina savo pachalujus bei tarnus.
ir tautiečiai nelabai kaip juos vertina.
——
bet kubilius aukštai iškilo tarp tų žydšuniukų.
tuom ir džiaugiasi.

All right, Kubiliau,       2021-04-2 15:15

Eik į vakarus ir lik, kaip toj dainoj “ jam į vakarus eit liepė, jai žygiuoti į rytus, šitaip ėjo komjaunuoliai į pilietinius karus.” Kubiliui liepė eit į vakarus, Raselė pasuko į rytus ir dar Aušrinę pasgriebė dėl kompanijos. Taip ir išsivaikščiojo “ tautos žiedas”.

Vilnietė       2021-04-2 15:05

Šlykšti kubiliaus rašliava. Jie dar drįsta prieš prof.Radžvilą kiauksėti . Jam būtų garbė Radžvilui batus nuvalyi.  O kubiliui linkiu kuo greičiau pasiekti savo tikslą - nukeliauti į pragarą.

kubybyliaus pezalai       2021-04-2 14:59

seno, parsidavusio sorsoso kliedesiai

Dronas       2021-04-2 14:18

Sigitai, jie man jau senai yra STRIBAI. Niekas kitas. Iš jų nieko senai nesitikiu, na nebent, kad pastiptų greičiau ir skausmingiau. Jų darbai, senai viską pasakė. Bent jau tiems kas moka galva naudotis.

ana       2021-04-2 14:14

Geriau kubilas amžiams į bačką įvirstų ir daugiau nebesirodytų

Sigitas       2021-04-2 14:13

Sunku buvo prisiversti perskaityti visą štą rašliavą...Klausiau gyvai Seimo posėdį skirtą atidirbti 30 Judo sidabrinių, dabar dar ir draugo Kubiliaus minčių “perlai”,sunku patikėti kad šie žmonės tokie sugedę iš vidaus ir tokie Mamonos vergai
Gebelsas nervingai rūko pavėsyje…Neturėtų kilti abejonių, kad “konservatoriai” jau padarė ir dar padarys labai daug žalos Lietuvai, jie gerokai subtilesni ir kartu įžūlesni nei bolševikai ar visokio plauko liberastai…Gal tai ir į gera, kas žino, gal jie per šią kadencija sugebės paveikti žmones pakelti sėdmenis nuo sofų ir išeiti iš konforto zonos kovoti ne tik už save , bet ir savo vaikų ir būsimų kartų ateitį...

Dronas       2021-04-2 14:13

>sos
Na žinote, Žemelė apvali. Ejo į vakarus, stipriai ejo, smagiai, netgi bėgo. Tik bėda, kad taip lėkdami, jie juos senai prabėgo ir dabar kažkur tarp rytų stepių blūdija. Bet iš senų komunistų, nieko kito laukt neverta, kiek bešersi, o vis į Maskvą dairosi.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.