Partijos

Nuo bačkos. Andrius Navickas: mūsų didžiausias politinis koziris yra Ingrida Šimonytė ir jos apsisprendimas yra svarbesnis nei visa politinė programa

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 4 d. 14:24

111     

    

Nuo bačkos. Andrius Navickas: mūsų didžiausias politinis koziris yra Ingrida Šimonytė ir jos apsisprendimas yra svarbesnis nei visa politinė programa

Be komentarų.

Sekmadienį Rašytojų sąjungos namuose vyko diskusija apie TS-LKD ateities perspektyvas. Bent jau apie tai daugiausia turėjau kalbėti, tačiau kiekvienas pokalbis yra nuotykis ir nežinia, kur pakryps.

Man labai patiko pati iniciatyva. Drąsos diskutuoti Gabrielius Landsbergis turi su kaupu. Tai labai svarbi savybė lyderiui. Sudėtingiausia įrodyti, kad jis ir visa partija turi pakankamai išminties dorybės. Pastarąją derėtų atskirti nuo paprastos erudicijos bei intelektualumo. Net neabejoju, kad TS-LKD turi didžiausią intelektualinį potencialą, tačiau išminties dorybė yra tai, kas atsiskleidžia tik tada, kai pakankamai praktikuojama išbandymuose. (Kubilius ja gali didžiuotis, nes ją užaugino būdamas Premjeru).

Elementari tiesa – kai esi opozicijoje, gali praktikuoti drąsą, mokytis nuosaikumo, svarstyti apie teisingumą, bet išmintis gali spindėti tik tada, kai tenka spręsti itin sudėtingas politines problemas. Akivaizdu, kad dabartinei valdžiai išminties labai trūksta, tačiau labai sunku įrodyti žmonėms, kad jos pakanka mums. Galima tik prašyti pasitikėjimo kredito.
Į diskusiją buvo pakviesti intelektualai, kuriuos galima vadinti bendražygiais. Nebūtinai jie viskam pritaria, kas vyksta TS-LKD, net nebūtinai jie balsuos tik už mūsų partiją, bet tai yra žmonės, kurie atpažįsta vienas kitame gerbtiną pašnekovą.

Nuo seno žaviuosi Vytauto Ališausko sugebėjimu itin taikliai formuluoti įžvalgas ir visada švelniai provokuoti. Antaną Gailių pažįstu kiek mažiau, bet jo komentarai per “Mažąją studiją”, tekstai “Naujajame Židinyje” ir “Artumoje” – visada džiaugsmas protui. Romas Sadauskas – nenuorama intelektualas, bandantis prisiimti Dzūkijos kauko vaidmenį. Man patinka, kad jis beria ne sachariną, bet druską. Nebūtinai su viskuo sutinku, bet visada įsiklausau ir apmąstau. Su Donatu Pusliu keletą metų esame kartu dirbę. Puikus intelektualas ir didžiulės erudicijos žmogus. Šiaip jau Donatas laikosi toliau politikos, tačiau, kas man labai brangu, vis įžengia į jos lauką, išskirtinai iš moralinių sumetimų, nes jaučia pareigą.

Ruošiausi kalbėti kiek kitus dalykus, daugiau reaguoti į Gabrieliaus Landsbergio viešą laišką, tačiau Vytauto ir Antano kalbos išprovokavo kalbėti kiek kitaip.
Pabandysiu kelis akcentus, kuriuos sakiau, pakartoti:

Aš pradėsiu nuo to, kad nepaisant to, kad kolegos, kurie čia pasivadino ne politikais, nieko labai naudingo, bet, nepaisant to, gera su jais. Gera klausytis intonacijų, gera būti su protingais žmonėmis. Šiandien buvo klausiama – ką duoda politikų diskusijos su intelektualais? Ar jos gali padėti laimėti rinkimus? Tiesiogiai – ne, tačiau, kai esi Seime dažnai nesijauti, kad esi su protingais žmonėmis, ir tai demoralizuoja.

Mėgstu anekdotą apie senolį, kuris ateina pas psichiatrą ir prašo pagalbos, nes esą jam labai daug metų, o jis paskui moteris vaikšto. Psichiatras atsako, kad senolis vis tiek vyras ir jam natūralu paskui moteris vaikščioti, tačiau tas atsidūsta ir sako: “Tačiau aš neatsimenu, kodėl aš paskui jas vaikštau”.
Taigi ir mums, kad prisimintume, ką veikiame Seime, tiesiog būtina susitikti ir pasikalbėti su protingais žmonėmis.

Seime mes esame opozicijoje ir tai reiškia specifinį darbo būdą. Jau esu citavęs, bet dar kartą pacituosiu Henriką Gudavičių iš Dzūkijos. Jis rašo, kad važiuodamas dviračiu, pamatė senuką, kuris pagaliu daužė bulvienojus. Paklaustas, ką čia daro, šis atsakė, kad jam skauda nugarą, negali jis pasilenkti, tad bando bent jau taip kolorado vabalams trukdyti. Henrikas pagalvojo ir išsakė abejonę: kolorado vabalai, nukritę ant žemės, ir vėl bando lipti aukštyn. Senukas palingavo galvą ir paskė: Bet tas dešimt minučių, kurias lipa, jie negraužia. Bent tiek.

Būnant opozicijoje, kartais tenka paprasčiausiai bandyti neleisti įvairiems kolorado vabalams graužti valstybės. Iš šono tai atrodo, kaip politinis turgus, per didelė agresija, tačiau nežinau, ar sąžinė leistų elgtis kitaip.

Vytautas, Antanas perspėja, kad su skambiomis, grandiozinėmis idėjomis nelaimėsime rinkimų, tačiau mums patiems reikia racionalaus diskurso, nes kitaip prarastume drąsą ir orientyrus. Labai reikalingas toks žurnalas kaip “Naujasis Židinys- Aidai” ir visai nesvarbu, kad jo tiražas mažas, jis padeda puoselėti pamatinį prasmės sluoksnį. Gerai atsimenu, kaip Ingridai Šimonytei buvo svarbu, kai Vytautas, Paulius, Antanas ir kiti puolė ją ginti nuo kelių keistai besielgiančių kunigų. Būnant politikoje labai reikia jausti, kad nesi vienišas, kad yra tam tikri atramos taškai pačioje visuomenėje.

Viena iš minčių, kurią mes bandome pateikti per šiuos rinkimus, susijusi su nuosaikumo dorybe: nereikia reformų vardan reformų. Taisykime tik tai, kas sugedę ir ką sugebame pataisyti, bet neapsimetinėkime reformuojantys ten, kur tik sukeliame dulkes, ir tiek. Pradėkime į savo valstybę žvelgti mylinčiu sodininko, o ne nihilistiniu kritikos žvilgsniu. Neleiskime mums primesti minties, kad per trisdešimt metų nieko gero neįvyko. Per tą laikotarpį Lietuva labai pasikeitė ir įvyko daugybė puikių dalykų.

Per rinkimus bus labai svarbi ekologinė tematika. Tačiau esminė problema – kaip svarstyti pamatinius klausimus triukšmo ir melo akivaizdoje? Kaip atrasti tą kalbėjimo būdą, kad kas nors mus išgirstų? Taip, visiškai sutinku, kad mūsų didžiausias politinis koziris yra Ingrida Šimonytė ir jos apsisprendimas yra svarbesnis nei visa politinė programa, tačiau puikiai suprantu, kad pačiai Ingridai reikalingas protingo kalbėjimo kontekstas. Manau, kad viena iš priežasčių, kodėl jai sunku apsispręsti, yra tas klaikus dabartinės viešosios erdvės iracionalumas.

„Facebook“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ačiū       2020-02-19 21:17

Maloniai susiskaitė.

Guminės kulkos ir vandens patranka,       2020-02-12 8:14

kol “konservatorių” partija viešai neįvardins savo klaidų ji ateities neturi. Tik pripažinusi, kad šiurkščiai pažeidė demokratijos principus panaudodama smurtą prieš protestuojančius Lietuvos piliečius, turi šansą išlipti iš idėjinės krizės. Apie įvykdytas ekonomines aferas net nekalbėsiu,nes jos šaukiasi prokurorų.

Linksmis       2020-02-10 21:59

Gražus straipsnis. Ačiū už stiprybę! Tik ką reiškia “nuo bačkos”? Bačka tai lyg statinė. Tegul šios svetainės Lietuvos svetimieji mokosi lietuviškai!

Raigerdas       2020-02-9 22:10

Įdomiausia yra tai, kad tas lošėjas kortomis Andrius Navickas yra šuleris.

Šimonytė       2020-02-9 10:04

Kur ta retadantė arkliagalvė senmergė Snoro vagis gali nuvesti partiją, tik į teisiamųjų suolą tiesiu taikymu

Na bet       2020-02-8 23:22

Kam tada partiją vaidinti, jei programa nereikalinga, užtenka kokio vado ir pirmyn, šaika

Šimonytė       2020-02-8 22:16

Kur ta retadantė kutvela Snoro vagis gali nuvesti partiją, tik į teisiamųjų suolą tiesiu taikymu

Kis       2020-02-8 15:10

apgailestauju,kad tiek te paliko?

Kis       2020-02-8 15:06

reikia suprasti,kad koziriai paliko tik tokio svorio.Apgailestauju.

...       2020-02-8 7:28

Man atrodo, kad šitas “išminčius” visiškai nepraktikuoja saikingumo dorybės ☺

???       2020-02-7 18:11

Ar yra vietos šitos grupuotės katekizme TEISINGUMUI?

stasys        2020-02-7 12:27

Neingridas > Atsiprašau ,bet ta mintis jog provokuoju pikčius tiesiog absurdiška ..temose apie politika, o tai kaip tada vertinti A.Rusteikos str. ? aš irgi galiu imti ir pasiteisinti jog tas autorius mane provokuoja išpuoliams ..Kaip tik čia reiktu kelti klausima ar viskas tvarkoje su stasio savisaugos jausmu ? Juk neadekvatus išpuoliai jau kuris laikas kartojasi .  Ir čia tik puse tiesos .. temos kuriose murkdoma visuomenė marginalu yra inkaras kuris neleidžia visuomenei nusimesta praeities nuoskaudų našta ir žengti žingsnį į priekį , aš tai vadinu beidėjine politika .. ‘ užgrobk valdžia ir lovys bus tavo ‘..

neingridas stasiui       2020-02-7 10:23

manim nesirupinkite:), as rasau savo nuomone diskusijai,o ne tycia provokuoju pykcius. kartais uz tai gaunu pliusu, kartais minusu. bet taip gal ir turetu buti

Klausimas       2020-02-6 17:29

Jau daug metų nerandu atsakymo į sau užduotą klausimą. Ar jie nuo prigimties tokie yra ir todėl stoja į tą partiją, ar jie įstoję į tą partiją tokie patampa?

Mano nuomone       2020-02-6 16:19

Sarasinis klapciukas.Labai stengiasi pakilti i saraselio desimtuka.Manau, kad nieko nebus, kad ir labai stengtusi.Tam desimtukyje jau vietos uzimtos.Ka gali nuveikti tokie navickai Lietuvai, budami Seime?Tikrai nieko.

stasys        2020-02-6 14:38

neingridas   > na va išsiryškinote ..dabar busite apkaltintas bendradarbiavus su okupantu “padlaižiais” ūsuotu barsuku padėjėjų . Pabandykite į ka nors įsitverti kad nykščiais nenupustu ..

neingridas       2020-02-6 10:32

stasys si karta visai neblogai isdeste, is tikruju, ingrida yra panasesne i kandidata i premjerus, nei daugelis kitu. nesvarbu, kad man nepatinka. bet nenustebciau, kad po rinkimu gali atsirasti ir kitokiu pavardziu, net ir tokiu, kuriu nesitikejome. “ekspertu"visose partijose netruksta, ir nebutina, kad jie butu kazkuo praeityje pasizymeje ar garsus. nepastebejote, kad jau ne vienerius metus i aukstus postus patenka zmones, kuriu nei zinomumas, nei nuopelniai svelniai tariant neblizga?

Ema       2020-02-6 9:58

Nei išminties, nei dorybės nematau šioje propagandinėje pasakėčioje :D

Stasiui       2020-02-6 2:01

Kokius nsrkotikus vartojate,matsu gerai veža.jur galėčiau įsigytiz aš kaip ir jūs pats aš pradedantis narkomanas.

-------       2020-02-6 0:25

Navicko panegirika - šauksmas tyruose, nors ir taip aišku kad pragirgždės tik per sąrašus.
Išeitų, Dagys teisingai nujautė, kad su tokiais vedliais tslkd spalį versis kaip prezidento ir savivaldybių ŕinkimuise.
Susirinko iš tslkd dalį persidažiusių komunistų ir montuoja naują sisteiminių filialą, o andrius ramybės ir eurų dėlei šuoliais į Briuselį - ,,kapanokitės patys”.

tweens       2020-02-6 0:00

Kol neįstojo į Žmoniū Partiją, autorius atrodė dar ben kiek žmogiškiau:
:
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Pongo_tapanuliensis.jpg
U

žžž       2020-02-5 23:01

Šmikinytė ne ta asaba į kurią žiūrint imtum žiovauti.
Žiūrint į koncervinę lervą imi žiauķčuoti.
Koncervai tiek ir gali- sukelti vėmimą.
Labai šlykštūs padarai.

stasys        2020-02-5 22:24

O ką beūsiai bebrai gali rinkimuose prieš pastatyti I.Šimonytei ? Apžvelgiau kandidatus ir nieko ypatingo neradau , pencininku naujas vadas su savo katino Leopoldo gyvenimo filosofija latviams .? Koks nors nusmurgęs filosofas –svarščikas , krūvelė trijų procentininku-autsaideriu ..kuriems dar dešimt metu šliaužioti apie Seimo tvartus ..liuobiant kiaules ir lesinant filosofus žąsinus . Gal kas keisis ateityje ? bet tokiu ryškių kandidatu į Premjerus kaip ir nematyti .. Eksperimentatorių Lietuva jau šiame Seime matė ir kol kas neliko sužavėta ..Taip kad išvadas manau visi turime pasidaryti .. Lietuvoje paprasčiausiai neliko tokiu ryškiu asmenybių kurios butu palaikomos jaunimo ir seniams nereiktu žiovauti anoms tik pirma sakinį ištarus..

tipiškas koncervizmas       2020-02-5 22:12

Demagogija ir propaganda yra pagrindiniai koncervpalaikių darbo įrankiai

taukšti, tai ne dirbti       2020-02-5 22:07

tuo ir pasireiškia tarybinių konservų “entelektas”

meluoji       2020-02-5 22:03

O juk koncervai ir yra persidažę komunistai, žydrai nusidažę komsomolcai ir įsislaptinę kegebistai.

Vienintelis tokių kaip tu pasirinkimas tūkstančius kartų meluoti, o gal patikės, deja
laikai nebe tie, nepatikės.

teiginiui       2020-02-5 21:44

O kas neteisinga? Koncervai tikrai turi didžiausią veidą. Net du.
Vienas , plačiausias, netelpa piarinio straipsnio aftariaus nuotraukoje, o kitas, ilgiausias, arkliškas feisas yra plačiasnukio amūro susižavėjimų objektas. Aošku, abu didžiaveidžiai intelekto nesužaloti, bet tai netrukdo siekti valdžios ir gerovės prie lovio.
Dirbant savo naudai pakanka gudrumo.
Intelekto reikia dirbant Tėvynei.
O argi globalistai turi Tėvynę?

veidų "specui"       2020-02-5 21:34

Prie ko čia sovietai? Nekenčiu būtent sovietų!
O juk koncervai ir yra persidažę komunistai, žydrai nusidažę komsomolcai ir įsislaptinę kegebistai.
Tai Lietuvos išdavikų gauja.

Po teiginio        2020-02-5 21:33

“TS-LKD turi didžiausią intelektualinį potencialą” net neskaičiau toliau .

koks neapykantos veidas        2020-02-5 21:27

Lietuvai matom iš pastarojo komentaro, jo pyktis toks didelis, nes mato, kad sovietų tankai nepraeis, padarei klaidą kad nepasitraukei su savo okupantais 1993, manau IŠTIKS NERVINIS ŠOKAS, kai išmėžtos bus visos sovietinės arklidės

štaziui       2020-02-5 20:53

Įsisvajojai sutrinas agentėli:)
Bet- negaus valdžios tavo koncervapalaikiai.
Gal buratinai vėl pririnks sosaldomkratų, gal pririnks žalių varškėčių, o gal puteikinių - bet koncervai tai gaus špygą o ne valdžią.
Tegul anūkas/broileris tupi ant laktų ir necypauja.
Tupės amžinoje opozicijoje iki pencijos.
Nes daugumai lietuvių “koncervo” pavadinimas baisiau už karą, marą ir badą.
O liberast-koncervo dvigubai.

stasys        2020-02-5 20:17

Ot butu visiems džiaugsmo jei konservatorių partijos sąrašą į rinkimus vestu I.Šimonytė . Prezidentas G.Nausėda pagal išsilavinimą ekonomistas I.Šimonytė turi ekonomikos magistro laipsnį, gal du ekonomistai kaip nors iškuoptu S.Skvernelio ir R.Karbauskio jovalą. ?  . O kokios alternatyvos ?  S.Skvernelio teisinis išsilavinimas plius R.Karbauskio žemės ūkio ? .Viskas tvarkoje kai žmonės mokslus kremta , bet kaip sekasi ekonomistams bendrauti su teisininkais ar žemės ūkio verslininkais kaip ir aiškinti manau nereikia. Lietuva dar vieno tokio „reformatorių“ tandemo antplūdžio į Seimą tikrai neatlaikys , aš taip galvoju kad ir pats S.Skvernelis butu nieko prieš truputi pailsėti nuo tos aktyvios politikos , paskutiniu metu Jis kaip muštas lapas, gal lyga paliko savo pėdsakus o gal idėjos baigėsi kišenėse . Kaip man tai nekelia jokiu abejonių , jog ši karta A.Navickas ne be pagrindo mintija mintį jog palankios žvaigždės pačios išsirikiavo ateinantiems rinkimams I.Šimonytei . Čia kaip Tiesose su stasiu , puola , šmeižia ‘patvoriu berazumiai‘  ir aniems konservatoriams kaip vanduo žąsiai viskas nuteka o reitingai lieka stabilus .Taip kad A.Navicko mintis iš tikro turi gana rimta pagrindą viltis jog po I.Šimonytės vėliava konservatoriams netgi programų rimtu nereikia . Žmonės patys atiduos daugumos Seimą,  kad tik greičiau išgrūsti tuos netikėlius ..atgal iš kur atėję ..

rinkėja iš Kauno       2020-02-5 19:25

per Prezidento rinkiminę kampaniją konservatorių “Kozirio” įvaizdžio kūrėjai stipriai vožėsi veideliu į purvą. Mat kai pradėjo rodyti Ingridutės, vilkinčios ryškiai mėlynu kelnių kostiumu,  klipą, turbūt ne aš viena net krūptelėjau - vajėrgau, ar čia Eltonas Johnas jaunystėje? Toks transgenderiškas personažas su pradante ir baltu žabo…

protingasis kurmis       2020-02-5 15:46

Perskaiciau ir nesupratau, ka tas andrius navickas norejo pasakyti.Ar kad gabriukas superinis vadas, ar kad jau laikas vadzias atiduoti ingridai?

baimė       2020-02-5 11:10

tvyro savanaudžiams po kojomis, nes jaučia, ka visi galai bus užraukti.

Baimė tvyro konservatorių       2020-02-5 10:44

savivaldybėse.Dabar ten dirbantys klerkai turėjo platinti žinią,kad 15 min. korektiškas portalas,kuris yra tuščias ir jame nėra ,ką skaityti.

konservų       2020-02-5 10:22

jūrų kiaulytė ne tik perjos į seimą, bet įjos visomis keturiomis ir išvaikys visus marginalus, visus kenkėjus, savanaudžius ir tiesiog išdavikiškai besielgiančius ir ne tik iš seimo, bet visų vadovaujamų institucijų, pribrendo reikalas nes su tokiais mes
prarasim viską

Kas       2020-02-5 10:20

šuniui uodega pakels….? tik jis pats.

Raigerdas        2020-02-5 10:14

Dr. Jonas Ramanauskas .(JavaScript must be enabled to view this email address)  2020-02-5 7:15 atkreipė dėmesį į Andriaus Navicko mėgstamą anekdotą “apie semolį”, tada perskaičiau dar kartą ir tikrai taip ir nesupratau, kurioje vietoje čia reikia juoktis? O gal čia Andriaus Navicko tokia vingiuota, o gal net darželinuko lygio meilės prisipažinimo forma Ingridai Šimonytei?
Ir tas “spindintis meile ir išmintimi” Andrius Navickas štai ima ir nusiima tą saldžialiežuvio pataikatojo kaukę, saldžiai šnekančio apie dorybę, ir ką gi mes matome? Ogi, natūralų neapykantos perkreiptą veidą arba tikrąjį Andriaus Navicko “Aš”. Mieli ponios ir ponai, pažiūrėkite kaip jis atrodo iš tikrųjų:“Seime mes esame opozicijoje ir tai reiškia specifinį darbo būdą...”; “Būnant opozicijoje, kartais tenka paprasčiausiai bandyti neleisti įvairiems kolorado vabalams graužti valstybės”. 
Kaip matote, čia ta pati Lenino idėja:“Kas ne su mumis, tas prieš mus”. Taigi, kas ne su konservatoriais, tie yra KOLORADO VABALAI. Beliko laukti tik, kada ateis į valdžią konservatoriai su Ingrida Šimonyte priešakyje ir valstybėje bus pradėti įtvirtinti fašistiniai etikečių klijavimo metodai, tik dabar kaltinimai pasipils ne pagal tautinę priklausomybę, kaip buvo su žydais, o paprasčiausiai pagal tai, ar atitinki tu Andriaus Navicko skoniui, ar ne. Jeigu ne, tai še tau etiketę “kolorado vabalas” ir eik pabandyk įrodyti, kad tu “negrauži valstybės”. Kaip matote, tai Andriaus Navicko patobulinta Inkvizicijos, fašistų ir komunistų kaltinimo metodika. Andrius Navickas nesako, kad tu esi ten “Kremliaus šnipas”, “Tėvynės išdavikas” arba “Lietuvos priešas”, bet labai švelniai ir nudailintai: “Tu esi kolorado vabalas ir grauži valstybę”. O jau straipsnio pabaigoje Andrius Navickas vėl užsideda veidmainio kaukę ir siūlo visiems tapti “mylinčiais sodininkais”, kurie privalo pamiršti visą tą Lietuvos žmonių daugumai konservatorių padarytą žalą. “Mylintis sodininkas” Andrius Navickas nori spręsti “pamatinius dalykus”, o tie “pamatiniai dalykai”, galimai, yra “kolorado vabalų sunaikinimas”, nes jam teks dirbti su tokiu koziriu, kaip Ingrida Šimonytė, labai sunkiomis sąlygomis - “triukšmo ir melo akivaizdoje”. Aš, ponas Andriau Navickai, esu prieš konservatorių partijos antivalstybinę veiklą, ir pats mane jau priskirsi prie “kolorado vabalų”, bet kadangi aš nemėgstu nei fašistų, nei komunistų, tai tau taip pat galiu užklijuoti etiketę: ar tik nebūsite, ponas A.Navickai, su savo koziriu ir kitomis mažiau reikšmingomis kortomis, koronoviruso partija mūsų valstybėje?

stasys        2020-02-5 10:07

Įdėti tekstą A.Navicko neįdėjus nuorodos į vykusį renginį , kuriame Jis pasisakė ta tema , daug keisčiau nei pati aut. pamatyti ant tos bačkos stovint . 70 komentaru iš ju tik mažiau trečdalio turi kažkokia išreikšta nuomone , apie tai ir buvo kalbama tos diskusijos metu . Žinant kas tuos komentarus anonimiškai čia rašo „štukomis“ toks ir vertinimas . 15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/g-landsbergis-apie-pasiklydusius-politikus-idejas-ir-lietuvos-ateiti-56-1270012

Nuomonė       2020-02-5 9:53

Labai teisingas straipsnis.

E951       2020-02-5 9:43

ot tai lyžtelėjo, mušasi į sąrašo pirmą dešimtuką nekitaip smile

Balsuoji už ką nori,       2020-02-5 9:29

bet gauni konservatorius.Rinkimų įstatymas daug metų apgaudinėjo rinkėjus.

Paulius       2020-02-5 9:20

apskritai tai išties keista, kad redakcija nenurodė kur tokį savo ditirambą išliejo ši nacionalinė vertybė. O gal specialiai tiesos.lt redakcijai tokia oralinė apeiga surašyta? būtų labai įdomu sužinoti smile

Komentatoriams,        2020-02-5 9:18

pasipiktinusiems, kad portalas spausdina tokius straipsnius, galima pasiulyti demesingiau paziureti i straipsnio pavadinima - “Nuo backos”.Toks ivardinimas, neturi kelti abejoniu, kad portalas nebutinai sutinka su autoriaus mintimis.

ir man patiko       2020-02-5 9:08

juokinga ziureti, kaip pataikunai pila tokias liaupses. nemanau, kad tikrai nuosirdziai, juk cia labiau del vietos sarase. zinant,kad per vienmandates sunkiai seksis, sarasas lieka issigelbejimu. taigi

Nesusilaikysiu       2020-02-5 7:50

Konservų jūrų kiaulytė nori perjoti į naują seimą ant Šimonių kumelės. Ar pagalvojate, kad kumelė gali neatlaikyti tokios naštos? Nors ne, jie joja ant dženderinio eržilo.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-02-5 7:15

Matau, kad Andrius Navickas “Mėgsta anekdotą apie senolį, ....” ir matau, kad mėgsta Ingridą Šimonytę. Todėl įdomu žinoti, ar jis prisimena ar žino, kodėl ji ją taip mėgsta?
*
Mano teiginys yra paprastas: Ingrida Šimonytė yra konstitucinė nusikaltėlė. Tai manau, kad A. Navickas mėgsta I.Šimonuytę, nes ir pats yra konstitucinis NUSIKALGTĖLIS.
*
Tokį iššūkį darau ponui A.Navickui. Kviečiu atvirai diskusijai tiesos.lt portale, kur įrodysiu, kad jūs vieni kitiems patinkate, nes esate konstituciniai NUSIKALTĖLIAI.
*
Ar norite žinoti? Manau, kad tikrai bijosite diskutuoti ir tamstos vadukas taip pat pasirodys kaip didžiausias BAILYS ir NIEKŠAS.
*
Šitas tamstso straipnis yra AZIJATIŠKOS panegirikos pavyzdys, gėda skaityti, grynai propagandinis niekalas.
*
Save tai jau neapginsi, na o gal tuomet apginsi savo vaduką, Šimonytę ir kitus suįžūlėjusius nusikaltėlius antikonstituicninkus:
*
http://www.ekspertai.eu/gabrielius-landsbergis-kiauliu-gardeka-jis-ten-veikia99978/
*
http://www.ekspertai.eu/vytauto-landsbergio-antikonstituciniai-bludai/
*
http://www.ekspertai.eu/pezet-ir-kniaukt96130/
*

Neturiu jokių šansų, kad sutiksi viešai diskusijai tiesos.lt puslapiuose.
Mane šis portalas IGNORUOJA, nes nemėgsta TIESOS.

Davatka       2020-02-5 3:21

Viešpatie Dieve,

vien minties galiūnai ir proto bokštai ten pas broilerį. Tik kad tas protas vien kišenių pildymui…

Al.       2020-02-5 1:51

Negi tiesos.lt negali nurodyti iš kur ši prakalba perspausdinta? To juk reikalauja paprasčiausias žurnalistinis padorumas. O kad perspausdino - ačiū. Skaityti bjauru, bet pažinimui vertinga.

kaladė       2020-02-5 0:28

Kaip tokių šulerių saujose atsiduria koziriai?
Paprasčiau nei paprasta:
valetus pervadina karaliais, šestiorkes pervadina tūzais, o kurvas pavadina karalienėmis ir jau mojuoja koziriais.
Pigios apgaulės vis dar nemato tik visiški durniai.

ah1       2020-02-5 0:16

bevaikiai prezidentai jau taip nuvadovavo kad privedė  Lietuvą prie demografinės duobės ir tapome labiausiai nykstančia tauta skelbia žiniasklaida. Nėra vaikų nėra tautos. Tokioj situacijoje kokioje esa Lietuva, bevaikis negali būti tautos pavyzdžiu ir pirmu tautos asmeniu ir turėtų būt laikoma kaip grėsmė nacionaliniam saugumui - Už Lietuvą vyrai, už vaikus vyrai, už šeimą vyrai, už moteris gimdančias vaikus vyrai,  už moteris verdančias barščius.

Raigerdas       2020-02-4 23:52

Tai yra puikus pavyzdys, kaip geras, sotus maitinimas iš  valstybės kišenės, žmones veda tiesog prie išsigimimo. Štai šita frazė, kuri iš karto primena Leonido Brežnevo laikus, kai subinlaiažiai nutaikydavo progą išreikšti savo neeilinius “intelektualinius” virpesius:“Net neabejoju, kad TS-LKD turi didžiausią intelektualinį potencialą, tačiau išminties dorybė yra tai, kas atsiskleidžia tik tada, kai pakankamai praktikuojama išbandymuose. (Kubilius ja gali didžiuotis, nes ją užaugino būdamas Premjeru)”. Antivalstybinės partijos ideologas suokia, kaip lakštingala, kad, neva, “TS-LKD turi didžiausią intelektualinį potencialą, tačiau išminties dorybė yra tai…”. Ir svarbiausia, kur pasireiškė tas “didžiausias potencialas”? Milžiniškais nuostoliais, milijardai eurų žalos ir didesnės visuomenės dalies nuskurdinimu, ir žmonių bėgimu iš Lietuvos, kuriuos V.Landsbergis pavadino, kaip bėgančius užsidirbti ant grabo su auksinėmis rankenomis. O prisiminkite, kaip buvo liaupsinama socialistinė ekonomika, nors ji jau ėjo į visišką dugną,  bet liaudis žygiavo paraduose ir buvo demonstruojama karinė galia, kol Afganistane negavo į kaulus. Ir štai mes turime tokius pat ideologus, kurie tūnodami Seime, gyvena kaip komunizmo laikais. Jie net nežino, kas dedasi toje vargstančioje Lietuvoje. Taigi, konservatoriai surado natūralų Žvieglį iš G. Orwell “Gyvulių fermos”. Tik paklausykite, ką jie ten daro:“Elementari tiesa – kai esi opozicijoje, gali praktikuoti drąsą, mokytis nuosaikumo, svarstyti apie teisingumą, bet išmintis gali spindėti tik tada, kai tenka spręsti itin sudėtingas politines problemas”. Pasirodo, kad Andrius Navickas Seime “spindi išmintimi”, pasirodo netgi taip galima, o ką jau kalbėti Konfucijui, Lao Dzė ir kitiems išminčiams, jų tarpe ir Vydūnui? Po tokios besaikės autoriaus gražbilystės,  verta prisiminti tikrą išmintį:“Tas, kuris išmano ir dedasi neišmanančiu, yra šaunuolis. Tas, kuris neišmano ir dedasi išmanančiu, yra ligonis”( Lao Dzė). Ir grįžkime prie A. Navicko nusišnekėjimų: “išminties dorybė”.  Kas čia per “išminties dorybė”? Ar čia ne tas pats liaudiškas išsireiškimas “sviestas sviestuotas” arba L. Brežnevo: “ekonomika turi būti ekonomiška”? Taigi, gerbiami ponios ir ponai, tai yra įrodymas, kad valstybė neturi teisės išlaikyti tokius dykaduonius, nes partijas turi išlaikyti patys partiečiai, o gaudami valstybės maitinimą jie išsigimsta. 

Koziriai stiprūs matos,       2020-02-4 23:13

bet kad “durniai” visad tie patys…

Cha cha       2020-02-4 23:10

Silpnas tamstos koziris, koks čia koziris.Tas koziris praskolino Lietuva.Mums ji ne koziris,po nelaimė

abc.       2020-02-4 22:50

pagiriotam ir kumelė jaunamartė...

apokalypto       2020-02-4 22:46

Dabar visi pergyvena dėl kinų gripo viruso. Niekis. Burblas.
Vot, koncervai- tie tai blogiau nei maras.
Prie koncervų valdymo gyvieji pavydi mirusiems.

Tai simonytei bestijai       2020-02-4 22:41

Siknytes daug kas nekencia, praskolino nusnorino Lietuva

grumstas       2020-02-4 22:17

Koks puikus kolegų įvertinimas. jokių abejonių,jokių dvejonių, kad visi tie , nuo kurių  balso priklauso ir tavo , Navickai , vietos nr.  rinkiminiame sąraše, , bus užganėdinti tokio nuoširdžiai , atvirai meilikaujamo , truputį glitnoko, sacharininio straipsnio apie savo būrelio bendraminčius -parteigenosinus. Nors sakyčiau, kad po sunkaus darbo opozicijos minkštakrėsliuose , jūs nusipelnėte ilgalaikio poilsio jau iškart po šios kadencijos.

kubybilius       2020-02-4 22:12

Reikia panaikinti ir Vaiko pinigus! Atėjo metas vėl užveržti diržus lietuviams ant kaklų. Nes soti leudis ištvirksta ir negerbia Valdžios.

bus       2020-02-4 22:11

užkamšytos visos landos

financū blondinė       2020-02-4 22:08

Pencininkai, rupūžės vėl beveik acigvo.
Ar ne laikas jau vėl pencijas atimt?

Ingridas Šmikinytis       2020-02-4 22:04

A davaj dar ir “Šiaulių banką” nusnorinkim!

akcyja "Darom!"       2020-02-4 22:00

Britų konservatoriai padarė Brexit.
#
Anūko koncervai irgi šį tą sugeba- padarys bullshit!

Apie ką čia???$       2020-02-4 21:57

Apie arkliagalve šokančia metalą, nejuokinkit su ta buhaltere ir dar snoro vagis.

sumaištis       2020-02-4 21:54

iš kumelės gimsta kumeliukai, tai kad nediskriminuokit lyčių pagrindu gyvūnų, pas juos viskas tvarkoje, tik pas mus galvose sumaištis

Ingridientas       2020-02-4 21:48

Jūs norite Vyčio? O mes jums siūlome ...Kumelę!

kanapinis       2020-02-4 21:43

šis Lovio chriu-kščionis tikrai nepasnikauja

tokių pasisakymų, kad       2020-02-4 21:39

Per 50 metu okupantai padare Lietuvoje daugiau naudos ,negu siandieniniai “patriotai-varijotai”

nesuprastų nei anglai, nei amerikiečiai, nei prancūzai, nei italai, nei portugalai, tik apnuodyti lietuviai gali taip mąstyti.

evoliucionavo       2020-02-4 21:38

Andriūša pavirto į Chriūšą

Kis       2020-02-4 21:34

Navickai,30 metu anuot taves su tokiu patencialu,atsakyk kokie jusu nudirbti darbai zmoniu labui?Persiprasau,bet ieskai durnesniu uz save,manau tokiu nelabai daug surasi.Per 50 metu okupantai padare Lietuvoje daugiau naudos ,negu siandieniniai “patriotai-varijotai"Kam uzslepete 100 metu savo didziausius priesus spec tarnybas,kurios ir saindiena dirba hibridiniame kare.Gali neatsakyti.

protas       2020-02-4 21:28

turi būti gėrio ir nesavanaudiškumo galioje, turi turėti strateginį mąstymą, matyti reiškinius iš visų pusių ir atmesti bet kokius kompromisus su savanaudžiais žmonėmis.

"люди"       2020-02-4 21:25

broileris, arkliasnukė, paršas…
na, tikrai, smile  “žmoniū partija”
iš tvartelio

T0mas J.       2020-02-4 21:21

“Aš pradėsiu nuo to, kad nepaisant to, kad kolegos, kurie čia pasivadino ne politikais, nieko labai naudingo, bet, nepaisant to, gera su jais.”
( Andrius Navickas )
.
Na va.
Kaip gerai, kad redakcija leido žmogui pasisakyt. Kai žmogus kalba - visa jo išmintis kaip ant delno. 

T0mas J.       2020-02-4 21:19

... „ką duoda politikų diskusijos su intelektualais? Ar jos gali padėti laimėti rinkimus? Tiesiogiai – ne, tačiau, kai esi Seime dažnai nesijauti, kad esi su protingais žmonėmis, ir tai demoralizuoja.
... ir mums, kad prisimintume, ką veikiame Seime, tiesiog būtina susitikti ir pasikalbėti su protingais žmonėmis.“
(Andrius Navickas)

Poreikis pabūti su protingais žmonėmis man yra visiškai suprantamas.
Betgi būna turbūt frakcijos posėdžiai?
Ne tas? – Na, supratau, supratau…

nu tikrai       2020-02-4 21:15

dabar žaliems žmogeliukams belieka save sutapatinti su konservais, gal gi neatpažins vilko po avies kailiu

kocervų ūkio himnas       2020-02-4 21:14

Kiaulė aš
Ir kiaulė tu
Ir visi mes kiaulės!
Lietuva bus
Be lietuvių
Globaliam pasauly!
Ai liuli,
Ai liuli,
Lietuva
Bus globali!

T0mas J.       2020-02-4 21:13

Pirmiausia nesutiksiu su tais, kurie nori portale TIESOS vien tokių straipsnių, kuriuos pažymi patiktuku. Liaukitės, LTSR laikai praėjo.
Antra - paprieštarausiu autoriui, sakančiam
“Akivaizdu, kad dabartinei valdžiai išminties labai trūksta, tačiau labai sunku įrodyti žmonėms, kad jos pakanka mums. Galima tik prašyti pasitikėjimo kredito.”
- pasitikėjimo kredito gali prašyti tik nauja, valdžioj nebuvusi ir rinkėjams nepažįstama partija. Konservatoriai savo išmintį ir sugebėjimus parodė darbais - tauta labai gerai jus pažįsta. Taip gerai, kad verčiau balsuoja už nepažįstamus.

...       2020-02-4 21:02

Ak sakai,senukas nuejo pas psihiatra ir sako…Tai galvoji,kad buve koncervu myletojai,jau tokio amziaus kaip tas senelis,pamirs ir nueis is paskos simonytei???Ar taip supratom???Pries 30 m.galejot taip pudrinti smegenis,dabar jau tauta uz elita daugiau ismano.Zmones nebenori VERZTIS DIRZU,kaip kubiliaus laikais.Juk pastoviai buvo skelbiama,TEKS VERZTIS DIRZUS.UZ GERB.VALSTIECIUS,UZ GRAZUOLI RAMUNA.

face       2020-02-4 21:01

Labai labai riebus broileris.
Bet šitas egzemp!iorius paukščių gripu tikrai nesusirgs-
virusas jo neatpažins.
Juk atrodo ir elgiasi kaip tikra kiaulė.

 

 

>> kai...       2020-02-4 20:59

Konservai ir yra sovietai. Neosovietai.

dusia       2020-02-4 20:57

vogti ismokte per trisdesimt metu ir gan ispudingai,dirbti jau nebeismoksite kokias treles neciulbetumete.Basta,nuo valstieciu prasidejo nauja era,o jus eksperimentuokite,bet prie pinigu ne mur-mur.

Kis       2020-02-4 20:54

tikrai,kad zemiau pulti nebera kur,su kuo sveikinu.

Sorry Andriau,       2020-02-4 20:45

bet tavo peršame gelbėtoja tai tik ramunėlių kompresas numirėliui…
tokiais kompresais krikdemiškų konservatorių jau neišgelbėsi
būtinos realios ir drąsios reformos partijos ideologijoje ir struktūroje
naujos švarios idėjinės asmenybės
o ne dar viena biurokratė iš ministerijos koridorių
bet netikiu, kad tiek patempsit…

kai konservai laimi       2020-02-4 20:32

sovietai pralaimi

lox       2020-02-4 20:23

Lošiant “durnių” svarbu turėti kuo daugiau kozirių. Tada kiti lieka “ant durniaus”.
Kai koncervai laimi, Lietuva pralaimi.

mūsū plitinis kozeris       2020-02-4 20:05

yra mūsų pagrindiniai principai, kuriuos turime turėti ir turime laikytis ir kiekvienas politikas, kuris supras, kovos ir atrems bet kokias sovietų ir jų žalių žmogeliukų pastangas kovoti su bet kokiomis pastangomis palaužti mūsų žmonių dvasią ir palenkti mūsų valstybę savo interesams, yra vertas būti mūsų valstybės politiku iš didžiosios raidės. R.Reidenas ir M. Techer, politikai, kuriems verta nusilenkti, sakė, kad sovietus reikia sustabdyti bet kokiame geografiniame taške, kad komunizmo ideologija supuvusi iki šaknų, kad didžiausia laisvė - tai ekonominė laisvė. Šitų principų tirėtų laikytis kiekviena išsivadavusi iš sovietų šalis.

Dzeikas       2020-02-4 20:00

Jus labai ant to Navickio nepykite. Paziurekite i veida: zmogelis pasineria i apsiryjimo nuodeme kartas nuo karto(cia ne patycia. Tik konstatuoju fakta.Visi mes vienokia ar kitokia nuodeme turim) Kodel? Nes nervuojasi ir savim nepasitiki.
Ir tai uzburtas ratas: jeigu jo nespausdins ir nemokes honoraru jam elementariai ragas. Seima ses ant pasalpu ir duona uzsigers vandeniu.Jo be skambinimo pautais daugiau i JOKI darba nepriims. Ko gero net nemokamai.
Todel atsiduoti (buti literaturine prostitute) jam privalu: net jeigu jis to ir nenori. Ir ne bet kaip, suraukus nosi ar subine.O entuziastingai, isputus akytes ir neuzdarant burnos kartoti kaip automobilio is schroto pardavejui: ...geras automobilis, geras automobilis, geras…
Argi jus pykstate ant stoties prostituciu? Manote yra ko pavydeti?

kazino       2020-02-4 19:59

Politikui-patriotui svarbiausi dalykai yra Dievas, Tauta ir Tėvynė.
Aferiūgoms, vagims ir išdavikams svarbiausia yra “koziriai”.
Nes ku koziriai ten pinigai.
Šito storo šūdų maišo tikslai ir “viartybės” daugiau nei aiškūs.
Elinis koncervinis padugnė.

Prašalietis       2020-02-4 19:56

Navickas. “mūsų didžiausias politinis koziris yra Ingrida Šimonytė ir mūsų didžiausias politinis koziris yra Ingrida Šimonytė ir jos apsisprendimas yra svarbesnis nei visa politinė programa”. Tik visiškai beviltiškas beretinis"intelektualas”, kuris laiko dar neišsivaikščiojusius tautiečius visiškai pragėrusius protą lansberginio durnių laivo runkeliais, galėjo sugalvoti tokį “politiškai filosofinę” mistinę nesąmonę apie “politinį kozirį”. Matomai išmąstytos nesąmonės, kad"mūsų didžiausias politinis koziris yra Ingrida Šimonytė ir jos apsisprendimas yra svarbesnis nei visa politinė programa” arba šio beretinio"intelektualo” išmąstyta sąvoka “išminties dorybė”, savo reklaminiame straipsnelį privertė daug kartų paminėti,kad jis dažnai būna tarp"protingų” žmonių, jo pažįstami yra “intelektualai ir erudicijos”žmonės. Pagal šį politikos šoumeną gaunasi, kad didžiausi šiandieninės Lietuvos"proto bokštai"yra Šimonytė ir užgimęs “Tautos anūku” Lansbergių Gabrieliukas. Navickų Andriuko “intelektualumo įgyto jo buvimu su protingais”žmonėmis pasireiškimas yra beretinių “politinės partijos turima” IŠMINTIES DORYBĖ. Pradžioje galvojau, kad šis, matomai, vienas iš kiečiausių beretinių “intelektualų“paprasčiausiai pamiršo padėtį kablelį, bet pasirodo kad ne"išminties dorybės”žmogiškąsias savybes be kablelio partijai priskyrė du kartus. Padaręs skirtingas žmogaus savybes beretinių partijos atžvilgiu kaip viena beretinių“partijos savybė“IŠMINTIS"turi"DOROVĘ” pagalvoji, kad Navickų Andriukas sutiko ir bendravo daugiausiai su"neeilinio proto, intelekto,žmonėmis,filosofais, karvedžiais, profesoriais” ir t.t. iš šių žmonių nuolatinio ar laikino gyvenimo namų Vasaros gatvėje. Kadangi pagal Navicką partijos programos yra dabar paskutinėje vietoje, svarbiausia yra ar ŠIMONYTĖ APSISPRĘS SU RŪTŲ VAINIKĖLIU gaunasi, kad svarbiausia pasidaro partijos"išminties dorovę” atitinkantis"protas ir intelektas”.Nejaugi sekančiuose Seimo rinkimuose, ŠIMONYTEI APSISPRENDUS SU RŪTŲ VAINIKĖLIU,eiliniai rinkėjai turės progos “pasidžiaugti” kandidatuojančiais “protingais ir intelektualais” ir iš ten….

Konservuotos minties kondensatas       2020-02-4 19:28

Ačiū Tiesai už šį Navicko straipsnį: viskas kaip ant delno ir nėr ką pridėt. Komentarų nebereikia.

Kad       2020-02-4 19:23

ji kandidatuodama į Prezidentus pati klausė;“kas tai yra tautinė valstybė”?
Jai tai nesuprantama sąvoka?

Paulius       2020-02-4 18:57

beje, šimonytės atvejo klausimu
kai buvau mokinukas, kai kurie mano klasiokai gal devintoje klasėje dažnai ėmė cituoti knygas. tada, pamenu, labai stebėjausi. kokia gera atmintis, matyt ir apsiskaitę atitinkamai. tačiau gan greit pastebėjau, kad tos citatos neypatingai pasižymėjo įvairove. Bemaž visuomet tai buvo buvo viena iš dviejų knygų. dažniausiai šveiko nuotykiai, rečiau - dvylika kėdžių, ir tai, kaip greita paaiškėjo: buvo vienintelės jų skaitytos knygos… kažkodėl, pamatęs panelę šimonytę, visuomet prisimenu tą mokyklos laikų nuotykį ir jį sekusį tam tikrą pasimetimą. Na, bent panelės šimonytės andrius neįtraukė į TSLK intelektualų sąrašą....

Gal nebūtų labai       2020-02-4 18:51

blogai ,jei taptume Vokietijos kolonija.Konservatoriai seniai nesąmoningai to siekia.Nes patys tvarkytis jie nesugebės.

iš pašalies       2020-02-4 18:39

Shimonytė pagrindinis pseudokoncervų politinis koziris. Visiškas dugnas. Asmuo, kuriam bet kokia lietuviškumo apraiška atgrasi, imamas už kozirį. Shimonytė neatsiskaito Šveiko istorijų, jautri naujalyčių teisėm,plius kreizėja nuo metalo muzikikės…Čia tai bent “koziris” Lietuvai…

Kaunas       2020-02-4 18:38

Konservatoriai - mūsų miesto, okupuoto godžios krabų šeimynos, ir visos Lietuvos viltis.

Sigitas       2020-02-4 18:05

Nemanau kad blogai, jog šito žmogelio mintis spausdina portalas Tiesos, mąstančiam savo galva žmogui nėra sudėtinga suprasti kas jis ir kokias tikrąsias ‘vertybes” propaguoja, manau gerai jog nėra cenzūros kaip kituose portaluose ir skaitytojui pačiam paliekama įvertinti…Jeigu nebūtų nuorodos nuo bačkos vis tiek viskas būtų aišku. Nors nemažai žmonių atmintis ganėtinai trumpa, tačiau yra pakankamai tokių kurie niekada nepamirš tokių pavardžių kaip Kubilius, Šimonytė, Lansbergiai, Juknevičienė, Degutienė ir t.t. ir pan., nors jau įkopiau į 6 savo dešintį, tačiau norisi tikėti kad dar sulauksiu to laiko, kai apie šiuos veikėjus niekas nebekalbės ir jie atsidurs ten kur jiems visiems ir vieta: istorijos šiukšlyne.

Paulius       2020-02-4 17:57

na taip, prasti koncervų popieriai jei jų intelektualai vytautas, paulius ir antanas… ypač paskutinis vu komsomolcas paulius komiškai atrodo poroje su vytautu, man. įdomu būtų sužinoti ką tuo klausimu papostringautų pats vytautas. kaip visuomet nutaisytų paslaptingą miną ir nutęstų „ach, viskas yra ne taip, visiškai ne taip…“ o andrius - labai iliustratyvus to skalsaus lovio šauksmo atvejis. Net neprimena net to Anderseno aitvariuko, niekaip negalėjusio pasirinkti tarp studento knygos ir šeimininkės šiupininės…. andrius pasirinko bemaž nedvejodamas, ryžtingas vaikinas vis gi smile

ONS aktyvistas...       2020-02-4 17:44

Liberalus vilkolakis su krikščionio kauke…

Prašom        2020-02-4 17:37

paaiškinti, ko mes nesuprantame?

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Ramūnas Karbauskis. Valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms

Nida Vasiliauskaitė: kas, oficialiu požiūriu, dabar turi teisę viešai kalbėti apie esamą padėtį?

Geroji Naujiena: uoliai sergėkime Dvasios vienybę taikos ryšiais

Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Nida Vasiliauskaitė ir jos lapių medžioklė: ar įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, politikai sustos?

Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Kam netinka pilietinė pozicija? Artūras Orlauskas „Neredaguota“ tinklalaidėje

Ramūnas Aušrotas. Bendruomeninio solidarumo ir atsakingos kaimynystės pavyzdys

Vytautas Sinica. Negi į dieveniškiečius vandens patrankas arba gumines kulkas atsuks pirmiau nei į nelegalus prie sienos? Man tai makabriška

Nida Vasiliauskaitė. „Dirbu UAB „PR“, gavom užsakymą parduoti „visuomenei“ plytą“

Audrius Bačiulis. „Tai – ne Lietuvos Vyriausybė, tai – okupacinė administracija“

Andrius Švarplys. Čia gali būti du variantai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas: kviečiame Lietuvos žmones palaikyti Dieveniškių gyventojų protestą

Vytautas Sinica. Šiandien jie lengvai būtų apšaukti laisvės priešais

Rasa Čepaitienė. Kuris neapsvaigtų?

Ramūnas Aušrotas. Lazda visada turi du galus

Trakų istorinio nacionalinio parko pašonėje – plynas kirtimas

Audrius Bačiulis. Sakiniai, turintys išvartyti ministrą iš šlapio viščiuko

Liudvikas Jakimavičius. Lietuvos konservų fabriko „Brolių kapai“

Vytautas Sinica apie Gabrielio Landsbergio fiasko

Žinios iš Dieveniškių – tai, ko „Panorama“ šį vakarą nerodė

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Algimantas Rusteika. Susiliejam su gamta

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ apie demografinę Afrikos bombą

Vinco Kubiliaus reportažas iš Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventės vyskupams Julijonui Steponavičiui ir Vincentui Borisevičiui pagerbti

Roberto de Mattei. Pranciškus pradėjo karą, kuris baigsis Tradicijos triumfu

Nida Vasiliauskaitė. Proga kai ką sužinoti apie protingųjų protą

Vidmantas Valiušaitis. Išdavystės dienos

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.