Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Nuo bačkos

Nuo bačkos, arba Žino, ką sako? Andrius Navickas perspėja Šeimų maršo dalyvius: kai eini su velniu riešutauti, grįžti ir be riešutų, ir be pintinės

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 23 d. 22:02

35     

    

Nuo bačkos, arba Žino, ką sako? Andrius Navickas perspėja Šeimų maršo dalyvius: kai eini su velniu riešutauti, grįžti ir be riešutų, ir be pintinės

Perskaičiau maršo, pasiryžusio ginti šeimas, pranešimus. Nenustebino. Vis labiau atsiskleidžia, kad tai – susikaupusios neapykantos maršas, kuriam diriguoja žmonės, kuriems „šeimos“ sąvoka yra kulkosvaidis, o ne ugdančios mylinčios bendrystės bendruomenė.

Labai gaila, kad prie šios akcijos jungiasi ir žmonės, kuriems iš tiesų svarbu santuoka, motinystė, tėvystė, šeima, kaip namų Bažnyčia. Ir vėl pamiršta svarbią išmintį: kai eini su velniu riešutauti, grįžti ir be riešutų, ir be pintinės.

Orlauskas, Tomkus, Gražulis, žmogus, pasivadinęs Celofanu – tikrieji mylinčios bendrystės apaštalai?

Puikiai suprantu, kad racionalūs argumentai dabartinėje situacijoje sunkiai padeda. Manipuliacijų smagračiai pernelyg stipriai sukami. „Respublika“, Minfo.lt, Propatria.lt, Tiesos.lt, etc. tapo spiečiumi, kuris platina neapykantos užkratą. Apmaudu, jog jis pridengiamas patriotizmo, krikščionybės, šeimos, tautiškumo etiketėmis, kita vertus, palyginkime lietuvišką diskursą su tuo, koks išteka iš Putino propagandos upės. Panašumas stulbinantis. Kaip pasakytų vienas Seimo narys, čia labai padėtų imunitetas. Deja, jis apeinamas būtent per simuliakrais tapusius vertybių įvardijimus.

P. S. Na, o tiems, kuriems susikaupusios neapykantos maršas iš tiesų atrodo tikra kova už šeimą ir Lietuvą, turiu prašymą – pamirškite mano paskyrą socialiniuose tinkluose. Gal susitikime kada nors ateityje, kai nebeliks paralelinių tikrovių, kai galėsime kalbėtis kaip orūs žmonės, o ne grasinsime ir pyksimės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jonas       2021-04-29 17:35

Nesuprantu, kada autorius Navickas veidmainiavo. Juk jis buvo krikščionių veikėjas. Jį matydavau įvairiuose renginiuose, pavyzdžiui susitikime su Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos leidėjais ir kita. Bet juk dauguma dvasininkų nepritaria dabartinių valdančiųjų siekiams. Kyla isterijos prieš kunigus, kurie nepritaria Stambulo konvencijai. O dabar Navickas atvirai remia išpuolius prieš lietuvių tautą. Tai atrodo niekšiškai.

Raigerdas> 2021-04-25 22:07       2021-04-26 10:52

Matai, reiškia buvau teisus, kad atsakinėti į Anoniminio komentatoriaus klausimus, yra beprasmis dalykas. Todėl pats ir nori išlikti Anonimu, nes BIJAI BŪTI ATPAŽINTAS KITŲ  KOMENTATORIŲ, kurie tave įvertins. Kodėl bepramiška su tavimi pradėti diskusiją? Todėl, kad tu vis vien esi nepajėgus suprasti atsakymo. Tu gi skaitei mano komentaruose, kaip aš rašiau apie tai, kaip psichiatras kabina diagnozes. Jis tekšteli rašalo dėmę ant tuščio popieriaus lapo ir klausia savo paciento:“Kas čia?”. Pacientas atsako:“Ui, daktare, aš bijau, tai kraujo dėmė”. Kito paciento klausia:“Kas čia?”. “Vaje, čia urvas į Pragarą, daktare”. Tai va, ką aš tau beatsakyčiau, tu vis vien tos rašalo dėmės nepamatysi, o vietoje rašalo dėmės tu matysi savo haliucinacijas. Štai tavo haliucinacijos:“Supisti homosovietikai - žydokomūno, vengiantys argumentų kalbos…
Šis tiesos mėšlynas tik tokius ir temyli.
Aš tave PRIVERSIU!!!!!! atsakyti į klausimus, o ne šūdą malti”.
Važiuok į Baltarusiją pas psichopatą A. Lukašenką. Jis tave priims į darbą. Dirbsi OMON arba KGB ir galėsi ten visus gasdinti, galėsi ten grasinti, ir įsivaizduoti, kad liksi nenubaustas. O dabar tu vargsti čia ir pasirašinėji šimtais nick’u:“Aš už tradicinę šeimą !!!”, “Ei tu nususili Raigerdai” ir kt. šizofreniškus nick’us. Savo maniakaliniais Narcizo įsitikinimais gadini orą diskusijos dalyviams, nes tau reikia pasirodyti, kad esi už visus “protingiausias”, “galingiausias” erelis. Liaudyje, ypač dabartinio jaunimo tarpe, tokius vadina žasinais. Tokia yra žmonių, su destruktyviu protu, lemtis. Ačiū, kad parašei, nes mane domina tas jūsų antižmogiškas mąstymas, ir aš studijuoju jūsų tą keistą elgesį. Pasirodo, kad jau yra net sukurti metodai, kaip padėti žmonėms su destruktyviu mąstymu. Tačiau psichiatrija uždėjo ant tų metodų savo purviną leteną, nes bijo konkurencijos. Kas laukia žmonių su destruktyviu mąstymu? Vienas kelias veda pas psichiatrus, kitas į kalėjimą. Kaip turėtų būti? Turi būti tik vienintelis kelias - į kalėjimą. Tačiau, turi būti į kurtas ir reabilitacijos centras. Ir teismas galėtų suteikti tokią teisę pasirinkti arba kalėjimą arba reabilitacijos centrą. Tokie dalykai jau egzistuoja, pavyzdžiui Pietų Afrikoje. Praėjęs Reabilitacijos Centre numatytas jam programas, jis turi teisę paduoti prašymą teismui ir teismas tada nusprendžia ar verta jį reabilituoti ir paleisti į laisvę, ar jį pasiūstį į kalėjimą. Ir tada kalėjime liktų tik nedidelė dalis tik tokių žmonių, kurie jau nieko savo mąstyme pakeisti negali. Bet Lietuvoje tokie dalykai yra panašūs skrydžiams į kosmosą, t.y. gal tik po 100 metų, jeigu tokia tauta dar egzistuos.

Ei tu nususili Raigerdai       2021-04-25 22:07

Nemalk šūdo - atsakyk į klausimus…
Ar tik nebūsi tas pats PARAZITAS Kvankstas, kuris negirdi argumentų.
Supisti homosovietikai - žydokomūno, vengiantys argumentų kalbos…
Šis tiesos mėšlynas tik tokius ir temyli.
Aš tave PRIVERSIU!!!!!! atsakyti į klausimus, o ne šūdą malti.
—-
Prakeikti gojai neišgalintys net tokiuose elementariuose klausimėliuose laikyti tvirtą poziciją.

Raigerdas       2021-04-25 20:37

Įdomu, o Andrius Navickas kiek vaikų išaugino? Tikriausiai nei vieno. Ar pats A.Navickas buvo kada nors sukūręs šeimą? Kiek anūkų džiugina A.Navicką? Tikriausiai apie tokius A.Navickas net nesvajojo. Tai, ko jis lenda nagrinėti ir spręsti tuos klausimus, kurie yra aktualūs tiems žmonėms, kurie šeimyninį gyvenimą  brangina ir augina ateities kartą Lietuvai. O iš ko valstybė mokės pensiją A.Navickui, jeigu šeimos nusispjaus, kaip į tai nusispjauna homoseksualai, ir neaugins naujos kartos?

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-04-25 20:34

Kokie iškalbingi patiktukai.

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-04-25 17:51

Raigerdas kimba prie nick’o, tai yra prie asmeniškumo…
Kažkodėl „Guliveras“, o ne Guliveris… Na, tiek jau to…
„Kristus pasakė:“Jus juos atpažinsite pagal vaisius”“. Vai-vai.
Kristus: „Medį pažinsi iš vaisių“.
Ir iš vis kam ta paklodė (ilga tuščia beprasmė rašliaval) apie sulūžusią kėdę, kai nei vieno mano keliamo klausimo net nebandai atsakyti pandos snukučio mylėtojau Raigerdai.
Visas šis tinklapis tragiškai virsta į žydokomūno priebėgą...
–––
Bet negaliu pakęsti tokio bukumo:
Ko ne kas dien išgirstame vis po naują, dar vieną valdžios „dovanėlę“, o šitie šeimų maršo pūtėjai daugiau nieko nemato, tik šeima. Labai panašu į garo nuleidimą. O ir gautas LEIDIMAS kelia daug minčių... Visos bėdos suvedamos tik į šeimą, kaip premjero Kubiliaus laikais tik į ekonomiką.
Šeimos klausimai daugmaž savaime atsistos į normalias vėžes, kai bus padėtas taškas leftizmui - globalizmui - neomarksizmui… Bet juk apie tai ne mur-mur. Priešingai „... su kovo 8-tąja…“ sveikina žygio vadai.
–––
Marširuotojai jau pradėjo dienas skaičiuoti iki…
Ką gi, matomai tada naujieji mesijai pasirodys be kaukių...
Gojai, nesakykite kad niekas jūsų neispėjo…

o tai       2021-04-25 16:35

Daug tulžies telpą į tokią “mylinčios bendrystės” statinę, kaip Naviskas. “Konservatorių” propagandos upės intakėlis nuolatos čiurlenantis

Raigerdas        2021-04-25 16:31

Komentatorius “Aš už tradicinę šeimą !!!” vėl gi rodo savo neįgalumą susigalvoti savo nick’ą. Tai jau yra rodiklis, kad jis nesiruošia čia diskutuoti ir jo tikslai ir ketinimai yra visai kiti. Dabar dėl “šeimos gynimo maršo”. Šis maršas yra tas Guliverio žygis. Aš nežinau, ar jūs skaitė  Vydūną, ar ne, bet Vydūnas parašė, kad egzistuoja Dvasios milžinai ir egzistuoja Dvasios nykštukai. Niekas kol kas šito Lietuvoje nepaneigė. Bet ne tik Vydūnas, bet netgi daugybė poetų, rašytojų, dramaturgų, ir vienas iš jų yra Šekspyras, žmonėms paskyrė kūrinius, kuriuose jie pavaizdavo, kokią žalą daro Dvasios milžinams tie Dvasios nykštukai. Be galo mėgstu Jonathan’o Swift’o “Gulivero keliones”. Dar vaikystėje man buvo nesuprantama, kodėl tie liliputai nori supančioti Guliverą. Ar pats bandėte atsakyti į šį klausimą? Štai Guliveras, kuris gali duoti tai Liliputijai milžinišką naudą, išmokyti Liliputus daugybę gerų dalykų, yra tų Liliputų supančiojamas ir jie gali netgi jį  nužudyti. Taigi, tas liliputų elgesys yra nelogiškas,  neprotingas ir netgi kenksmingas. Bet labiausiai, kas mane šokiravo,  kad tie liliputai paprastai skelbia karą Guliverui, nes siekia jį nugalėti, jį sumenkinti, jį nuvertinti ir netgi sunaikinti. Praėjo ne vienas dešimtis metų, kol aš išsiaiškinau, kodėl jie taip keistai elgiasi. Dvasios milžinas yra protinga, kilni ir geranoriška asmenybė ir jo mąstymas yra konstruktyvus. Tuo tarpu Dvasios nykštukai turi visiškai priešingas savybes ir jų mąstymas yra destruktyvus, t.y. griauti, ardyti viską, ką sukūrė šitas konstruktyvus žmogus. Kodėl? Todėl, kad konstruktyvus žmogus, tą dvasios savybę KURTI, KURTI,KURTI panaudoja žmonių geresnio gyvenimo sukūrimui, o nykštukas tą dvasios savybę KURTI, KURTI, KURTI, panaudoja GRIOVIMUI TO, KĄ SUKŪRĖ MILŽINAS. Kodėl? Todėl, kad DVASIOS MILŽINAS vadovaujasi sveiku protu ir laiko jį pagrindiniu instrumentu savo veikloje, o nykštukas vadovaujasi savo baimėmis, savo haliucinacijomis ir kovoja prieš sveiką` protą, nes nelaiko jį savo pagrindinu instrumentu. 30 metų Lietuvą  valdo G. Orwell’o paršai. Yra toks Homero “Odisėjas” ir ten yra aprašyta, kaip jo kariai pavirsta kiaulėmis. “Valstiečiai”, galimai, visiškai laisvai paleido konservatorius veikti Seime, kad liaudis ant savo kailio galėtų patirti, ką reiškia, kada valstybę valdo tie liliputai. Paliesta buvo šeima, kuri yra valstybės ląstelė. Homoseksualai, kurie niekada, kiek jie ten besikruštų, nepagimdys vaiko, nori save prilyginti šeimai. Kokia nepagarba tai yra valstybei, kokia nepagarba tai yra moteriai, kokia nepagarba tai yra motinai, kokia nepagarba tai yra žmonijai, kokia nepagarba tai yra tokiam stebuklui, kurį sukūrė NE JIE, -o būtent VYRUI IR MOTERIAI, kaip žmogaus rūšiai. Tai yra ne kas kita, o būtent ŠEIMOS sunaikinimas. Ar žinote, kad jūs negalite pastatyti dvi skirtingas kėdes į vieną ir tą pačią vietą tuo pačiu metu? Kaip jūs pavadinsite tokį žmogų, kuris bando tai padaryti? Geriausiu atveju, kad jis yra neprotingas. Ar jūs žinote, kad negali būti lygybės tarp sveikos ir patogios sėdėjimui kėdės, ir sulūžusios kėdės, ant kurios sėdėti yra pavojinga? Ką darysite su tokiu žmogumi, kuris pradės jums įrodinėti, kad abi kėdės yra lygios ir jų kaina yra vienoda? Jūs jį pasiūsite velniop. Šeimos gynimo maršas yra atsibudęs Guliveras. Ir mano manymu, atėjo galas paršų valdžiai Lietuvoje. Šitas Šeimos gynimo maršas turi visas galimybes pavirsti Sąjūdžiu 2, ko visi seniai laukia. Kas yra Simonko? Įvardinkite jo nuopelnus Lietuvai. Ar jų yra? Jų nėra. Bet jis išdrįsta tyčiotis iš mūsų didvyrių Dariaus ir Girėno. VYRO IR MOTERS sekso tikslas yra vaikai. Koks yra homoseksualų sekso tikslas? Tik malonumas sau. Koks yra pedofilo sekso tikslas? Malonumas sau. Koks yra zoofilo tikslas? Malonumas sau. Aš dirbau kartu su homoseksualais. Jų yra beveik kiekviename didesniame kolektyve. Aš visada buvau tolerantiškas jų atžvilgiu. Bet dabar jie mane supykdė dėl VYRO IR MOTERS meilės vaisiaus nuvertinimo, nors patys yra bevaisiai. Kristus pasakė:“Jus juos atpažinsite pagal vaisius”. O jie yra bevaisiai, bet kelią savo kainą į tokias pat aukštumas, lyg jie būtų vaisingi. Tai nuprotėjimas. Ir mes turime valdžią, kuri yra tokia buka, kaip ir Andrius Navickas su visokiais diplomais ir moksliniais laipsniais, kuri yra NEPAJĖGI IŠSIAIŠKINTI TOKIUS PAPRASTUS NETGI MATEMATINIUS DALYKUS. Netgi 2-3 vaikai tėvams neatsiperka. Jie aukojasi vardan vaikų, nes jų investicijos daugumai šeimų  neatsiperka. Kokiems rekia būti visiškoms kiaulėms valdžioje, kad nesuprasti šitų paprastų dalykų?

kas tai ...?       2021-04-25 16:16

Navickui ir “bendrystė” su šuniuku - šeima?

Ne asmeniškai       2021-04-25 14:03

Autorius ne tik išsilavinęs, bet ir išprusęs. Jei taip, tada privalėtų žinoti, kur gali nuvesti bolševikinė nuostata “Kas ne su mumis - tas prieš mus”. Deja, paskutinė pastraipa rodo, jog jis sėdi vadinamajame “informaciniame burbule” ir kitokių nuomonių, berods, žinoti nenori.
Nykuma - kai greit valdžia gadina žmogų...

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-04-25 13:52

Bet negaliu pakęsti tokio bukumo:
Ko ne kas dien išgirstame vis po naują, dar vieną valdžios „dovanėlę“, o šitie šeimų maršo pūtėjai daugiau nieko nemato, tik šeima. Labai panašu į garo nuleidimą. O ir gautas LEIDIMAS kelia daug minčių... Visos bėdos suvedamos tik į šeimą, kaip premijero Kubiliaus laikais tik į ekonomiką.
Šeimos klausimai daugmaž savaime atsistos į normalias vėžes, kai bus padėtas taškas leftizmui - globalizmui - neomarksizmui… Bet juk apie tai ne mur-mur. Priešingai „... su kovo 8-tąja…“ sveikina žygio vadai.
––––
Raigerdai ir kiti proto bokštai (be pašaipos), ATSAKYKITE.

Klausimas       2021-04-25 10:37

Andriui Navickui: Ar Lietuvos piliečių išdavystė, neaišku kieno išrinktas parlamentare, nėra tas pats jūsų minimas “riešutavimas su velniu”. Šiame reikale jus tikrai turite didelę patirtį.

taip       2021-04-24 19:22

Navickas pats ejes su velniais ir riesutauti, ir grybauti, dabar mokys kitos, ko negalima daryti. Na jau net pykti kazkaip nebeiseina, jau toks jis apgailetinas. Bandau isivaizduoti, kad priklausau konservatoriu partijai… na vis tiek uz ji nebalsuociau.

Vaje,       2021-04-24 19:12

kaip konservatoriai bijo bundančios tautos. O šeimų maršo himnas, atliekamas Romo Dambrausko, tikriausiai varo neviltin.Pažvelkite į apklausą Lietuvos ryte- iš beveik 60 procentų, balsavusių už šeimas, liko 27 procentai. Falsifikuodamas apklausas, laikraštis pats save kompromituoja.

Vargšeli Andriau Navickai,       2021-04-24 17:17

tau velniai riešutus ne pintinėmis, bet fūromis gabena. Ką darysi, kai pareikalaus užsimokėti?

Pone Raigerdai 11:10,       2021-04-24 17:15

nors ir nemėgstate komentatorių be nick’ų, bet agentui Milaičiui labai mielai ir, keista, visai be pykčio (!) atsakinėjate vos ne tritomiais. Kas jus sieja? Trockis? smile

Kis       2021-04-24 16:49

Vyruciai,be reikalo cia lauzote savo ietis.Cia be keliu etatiniu bendrauja publika,kuriai Navickai ir dar N suneku nedaro jokios itakos.Be abejo pasizvalgius per Lietuva atrasi bendraminciu,bet zmgus beje dar masto ir girdi bei mato,kas sako ir daro teisingai,o kas pasisako pagal “fas"komanda.Beje dauguma cia renkasi spresti savu problemu,tarptaitines problemas sprendziamos 15 min,Delfyje ir LRTV.Laimingai!Q

Propaganda gali       2021-04-24 13:59

būti melaginga, apgaulinga ir gali būti teisinga - tiesą skleidžianti.

Raigerdas        2021-04-24 12:33

Žinote, gerbiamasis komentatoriau (Hm, bet pone Raigerdai, 2021-04-24 11:46), aš kaip ir jūs, taip pat maniau, kad viskas yra daugiau ar mažiau propaganda. Jūs savo komentaru mane savotiškai “išbudinote”, už ką aš jums esu begalo dėkingas. Štai koks yra pagrindinis skirtumas tarp propagandos ir informacijos. Pakartosiu, kas yra propaganda:“Propaganda – tai bendravimo forma, kurios tikslas, pateikiant šališkus argumentus, daryti įtaką bendruomenės požiūriui arba pozicijai. Propaganda paprastai yra kartojama ir paskleidžiama įvairiomis formomis, siekiant sukurti norimą auditorijos požiūrį”. Taigi, INFORMACIJOS ŠALTINIS PATEIKIA REALIAI EGZISTUOJANČIUS FAKTUS, KURIUOS JŪS PATIKRINĘS, ĮSITIKINATE, KAD PATEIKTOJE INFORMACIJOJE YRA TIESA.
Tuo tarpu PROPAGANDISTAS neriasi iš kailio, kad tik žmonės nesužinotų, kokia yra TIESA. Duodu pavyzdį. Štai A. Lukašenka sufabrikavo rinkimų rezultatus. Pažiūrėkite, kiek žmonių, kiek valstybinių pinigų ir kaip dirba visa VALSTYBINĖS PROPAGANDOS mašina, kad “įrodyti”, kad rinkimai buvo “teisėti”. PROPAGANDA yra ginklas, kad APGAUTI SAVO LIAUDĮ. INFORMACIJA duoda jums naudą. Pavyzdžiui, informacija apie sveiką maistą,  informacija apie naują išradimą, informacija, kaip auginti derlių, informacija, kaip galima įveikti Lietuvoje skurdą ir t.t. Jūs matote, koks tai yra skirtumas? Tai skirtumas tarp dienos ir nakties, tarp šviesos ir tamsos. Jeigu jūs sukūrėte naują skraidymo aparatą, kuris yra naudingas žmonėms, tai jūs žmones informuosite apie tai, ar skleisite propagandą? Aišku, kad informuosite. Propaganda reikalinga tada, kai jums reikia nuslėpti TIESĄ ir vietoje jos pakišti MELĄ, kad žmonės juo PATIKĖTŲ IR PRIIMTŲ UŽ TIESĄ. Prisimenu vieną Rusijos oligarcho Derepaskos frazę, pasakytą inteviu metu. Jis maždaug pasakė taip, kad “svarbu, kad žmonės patikėtų tais, kurie ateina į valdžią, ir kol jie supras, kad juos apmovė, tai praeis apie 60 metų, bet per tą laiką,  būnant valdžioje, galima labai daug ką nuveikti; o paskiau gali būti ir revoliucija,  bet tam galima pasiruošti iš anksto”. Žinote, jeigu būtų mano valia, tai už tą PROPAGANDOS ŽALOS ATSKLEIDIMĄ VISUOMENEI, tikrai skirčiau kokį nors apdovanojimą Lietuvoje. Jūs to nusipelnote.

Raigerdas        2021-04-24 11:58

Aš suprantu, kad per daug išsiplėčiau su savo komentarais, prašau dėl to nesupykti, tačiau žiūrėkite, kokį perlą mes suradome šios diskusijos metu. Nežinau, kaip pasisekė šitam komentatoriui “2021-04-24 10:19” taip tiksliai nusakyti esmę, bet jis praktiškai gal net nežino, ką jis atskleidė. MŪSŲ PAGRINDINĖ LIETUVOS BĖDA YRA TAME, KAD LIETUVOS UNIVERSITETAI PRIGAMINO KRŪVAS PROPAGANDISTŲ. Tai yra mūsų universitetų brokas. Įsivaizduokite, kad Lietuvoje nebūtų vertinami propagandistai. Kas tada galėtų būti? Tada mes būtume šalis su klestinčia ekonomika, su tvarkinga valstybės valdymo sistema, džiaugtumės mūsų LRT ir nebūtų jokios emigracijos, nes Lietuva būtų tikrai laimingų žmonių šalimi, ir pavyzdžiu visai Europai. Reiškia Lietuvoje pagrindinis blogis yra PROPAGANDISTUOSE, kurie naudoja tuos pačius fašistinius ir komunistinius liaudies kvailinimo metodus, kad apnuodyti žmonių sąmonę ir tokiu būdu prieiti prie valdžios ir pasiimti tuos VALSTYBINIUS PINIGUS. Reiškia ta “homoseksualų šeima” yra tik propaganda ir jokio ryšio su šeima neturi,  “belytė socialinė lytis” - taip pat yra tik propaganda, ir jokio ryšio su lytiniu auklėjimu neturi, “lengvi narkotikai” yra tik propaganda ir su žmogaus sveikata jokio ryšio neturi, prailginti Lietuvoje pensijinį amžių iki 72 metų yra tik propaganda ir jokio ryšio dėl pensininkų gyvenimo gerovės pagerinimo neturi. O Dieve, kiek aplinkui mes turime melagių, kurie maitinasi iš mokesčių  mokėtojų pinigų. Tai patys tikriausi parazitai, su neišvystyta sąžine, kaip pas propagandistą Andrių Navicką. Bet koks jo įžūlumas teigti, kad tai “susikaupusios neapykantos žygis”? Tfu, bjaurybė.

Hm, bet pone Raigerdai,       2021-04-24 11:46

pagal mane viskas, kas yra paviešinta yra kažkieno propaganda - Jūsų, mano ir visų kitų čia parašiusių savo komentarus ar komentarą. Propaguoti galima Tiesą ir netiesą, melą ir dezinformacijos propagandą skleisti - hipnotizuoti prastuomenę. Anksčiau buvo pasaulinė Proletariato revoliucija, o dabar pasaulinė Kovidistų revoliucija. Tiek proletarų, tiek dabar kovidistų vardu norima įvesti pasaulyje diktatūrą - pabaigti įgyvendinti “Miravųjų”, tiksliau, Pasaulinę Revoliuciją iki galo. Tik po karo Propaganda viešojoje erdvėje buvo pakeista į informaciją, kuri pavojingai dažnai dabar yra ne informacija, o dezinformacija - melo propaganda. Tai yra mano ir ne mano nuomonė, ir faktas apie propagandos pakeitimą informacija. Pagarbiai oponentui ir kritikui p.Raigerdui.

Raigerdas       2021-04-24 11:10

Komentatorius “Pone Raigerdai” 2021-04-24 10:19 rašo: “o kodėl tamsta nepacitavote to pačio iš Edward Bernays veikalo “Propaganda”. Jūs žinote, kad aš  nemėgstu atsakinėti žmonėms, kurie nesugeba užrašyti net savo komentatoriaus nick’o arba pseudonimo. Bet jūsų komentare yra gera ir gana tiksli pastaba. Aš iš tikro nesu skaitęs šito Froido sūnėno veikalo “Propaganda”. Neskaitau, nes manęs ta sritis niekada nedomino ir visada kėlė man šleikštulį nuo pat sovietinių laikų. Bet jus teisus tame, kad pataikėte tiesiai Andriui Navickui į kaktą - jis iš tikro yra profesionalus propagandistas. Aš turiu jums padėkoti, nes niekada taip tiksliai nebūčiau suformavęs tą suvokimą, kas yra Andrius Navickas. Taip, jūs 100% teisus - Andrius Navickas užsiima konservatorių partijoje propaganda ir jį dėl šitos priežasties paėmė į Seimą. Andrius Navickas visąda dirbdavo tik kaip propagandistas. Kas yra ta propaganda? “Propaganda – tai bendravimo forma, kurios tikslas, pateikiant šališkus argumentus, daryti įtaką bendruomenės požiūriui arba pozicijai. Propaganda paprastai yra kartojama ir paskleidžiama įvairiomis formomis, siekiant sukurti norimą auditorijos požiūrį.
Skirtingai nei nešališkai teikiamos informacijos, propagandos svarbiausias tikslas visų pirma yra daryti įtaką auditorijai. Propaganda dažnai pateikia gerai apsvarstytus ir atrinktus faktus ir siekia paveikti ne žmonių racionalų mąstymą, o emocijas. Propaganda gali būti naudojama ideologiniais, komerciniais ar kariniais tikslais”; “Naciai tikėjo, jog propaganda yra gyvybiškai svarbus įrankis pasiekti tikslus. Didžioji propagandos dalis Vokietijoje skleidė Viešojo švietimo ir propagandos ministerija. Jozefas Gebelsas buvo paskirtas atsakingu asmeniu už šią ministeriją neilgai trukus po Adolfo Hitlerio atėjimo į valdžią 1933 m. Visi žurnalistai, rašytojai bei menininkai buvo priversti užsiregistruoti į ministerijai pavaldžius skyrius tokius kaip spaudos, menų, muzikos, teatro, kino, literatūros ar radijo”; “Rusijos revoliucionieriai XIX ir XX a. išskyrė du skirtingus aspektus angliškam terminui propaganda. Jų terminologija apima du terminus: agitacija (агитация) ir propaganda (пропаганда). Agitacinė propaganda yra būdinga ne tik Sovietų Sąjungai, kaip dažnai manoma, nes dar iki Spalio revoliucijos tai buvo viena pagrindinių marksizmo aktyvistų veikimo priemonių. Agitacinės propagandos svarba Marksizmo teorijoje šiais laikais gali būti laikoma Trockizmo dalimi”(Vikipedija). Taip, taip, dabar visiškai akivaizdu, kad Andrius Navickas yra konservatrių propagandos šulas.  Bet tada kyla klausimas: kas tai per partija yra konservatoriai, kuriems reikalinga PROPAGANDA, KAIP GINKLAS, KURĮ NAUDOJO FAŠISTAI IR KOMUNISTAI, KAD PAVEIKTI SAVO LIAUDĮ? Reiškia jie neturi Lietuvos vizijos, nežino, kaip kurti mūsų valstybę, ir faktiškai yra apsišaukėliai, kad jie moka vadovauti žmonėms?

Pone Raigerdai,       2021-04-24 10:19

o kodėl tamsta nepacitavote to pačio iš Edward Bernays veikalo “Propaganda”, ką ir citavo Gebelsiuks arba nuolat kartojo jis ir kartojai dabartiniai dezi propagandistai, zampolitai ir kiti politagitbrigadų artistai, politrukai su pseudo ekspertais? Visa tai ir susieta gi su masių, su runkelių valdymu, ne daugiau. Mūsų Vidas(Covid’as) irgi iš ten, iš tos knygelės, deja.

Gojus       2021-04-24 10:05

  Kažkada Andrius Navickas, kuris atvirai deklaravo esantis krikščionis ir skelbė krikščionybę, atrodė kaip šviesulys tamsioje Lietuvos padangėje, išsilavinęs, protingas, giliai tikintis intelektualas. Turėjau labai didelę viltį, kad bus kuo sekti jaunimui, bus iš ko mokytis. Deja, tas laikas seniai praėjo. Sunku suprasti, kaip žmogus gali   taip persiversti, kokios paslaptingos jėgos čia veikia.

Raigerdas        2021-04-24 10:03

Man atrodo, kad atėjo laikas pažiūrėti tiesai į akis. Rusijos liaudis palaiko Putiną ir partiją “Jedinaja Rosija”. Šitie, palaikantys Putiną ir “Jedinają Rosija”  nekenčia ukrainiečių, palaiko Krymo vagystę, nekenčia “pribaltų” ir įsivaizduoja, kad reikia vėl grąžinti “pasiklydusias” buvusias TSRS respublikas į savo glėbį. Todėl šitie žmonės palaikys bet kokį karą su tomis “išsišokėlėmis” respublikomis, kurios be Motinos Rusijos negalės išgyventi, nes jas prarys NATO. Pažiūrėkime į šį faktą labai rimtai. Kaip pasisekė taip apkvailinti daugiau nei pusę Rusijos žmonių? Propaganda per TV. Šita dalis žmonių tiki, ką jiems sakoma per Rusijos TV. Koks viso to pagrindas? BAIMĖ, KAD EGZISTUOJA KAŽKOKS PRIEŠAS , KURIS NORI PRARYTI RUSIJĄ. Iš kur tai paimta. Dabar tiksliai neprisimenu, ar tai pasakė Gebelsas ar Geringas per Niurnbergo procesą. Į klausimą, “kaip jums pasisekė taip valdyti naciją”, jis atsakė: “jeigu jūs žmonėms įvarysite BAIMĘ tada jūs juos valdysite taip, kaip norėsite”. Mieli tautiečiai, žinokite šią paprastą TIESĄ, kad tie, kurie jums nori įvaryti BAIMĘ (kaip Andrius Navickas - “neik su velniu riešutauti”), patys JOJE GYVENA. JIE GYVENA SU NEAPYKANTA, KURIĄ SLEPIA PO “TAIKDARIO” IR “GERADĖJO” ŠYDU. Andrius Navickas ir kiti tokio tipo VEIDMAINIAI, darys viską, kad jums įvaryti BAIMĘ ir, kad jūs BIJOTUMĖTE to, ką galima būtų pavadinti Andriaus Navicko haliucinacijomis. Tokie veidmainiai jums priekaištaus, kad jeigu jūs NEBIJOTE, KAIP BIJO ANDRIUS NAVICKAS, reiškia jūs elgiatės NERACIONALIAI. Man įdomu, kaip mūsų liaudis išsirinko konservatorius? Konservatoriai jau siūlo padidinti pensijas iki 72 metų, ir ta konservatoriška liaudis “xavajet” (suėda), kaip pasako kartais Putinas apie savo liaudį. Konservatoriai siūlo pradėti griauti tokį šventą dalyką kaip šeima, ir ta konservatoriška liaudis “xavajet”(ėda), konservatoriai siūlo įvesti tokį mistinį dalyką kaip “socialinė lytis”, mokyti vaikus darželiuose masturbuotis, palengvinti gyvenimą narkotikų prekeiviams, su laiku, gal būt, įvesti marihuanos rūkymą kavinėse ir t.t. Ir visa ta koseravatorių gerbėjų minia “xavajet” ir nieko. Taigi, mes matome tik DESTRUKTYVIUS konservatorių SPRENDIMUS, IR VISA TAI “XAVAJET” TA KONSERAVATORIŠKA RINKĖJŲ DALIS. Tai ar labai ta konservatorių partija skiriasi nuo Rusijos “Jedinaja Rosija” partijos? Manau, kad nelabai. Metodai ir požiūris į visuomenę yra net labai panašūs: laikyti visuomenę kvailio vietoje, kurią visada galima apmulkinti. Toks yra ŽEMAS Į VALDŽIĄ  BESIVERŽIANČIŲ SĄMONINGUMO LYGIS.

Tvankstas       2021-04-24 9:33

Kaip gali save gerbiantis lietuvis leistis būti cenzūruojamas kažkokių Mozės vaikų jų ‘socialiniuose tinkluose’ ?

Tvankstas       2021-04-24 9:31

Susipykusio su savo protu ir susisvarbinusio savo nelogiškumu žmogaus kliedesiai yra šis straipsnelis.

Raigerdas        2021-04-24 9:19

Štai komentatorius “Diedas” virkauja:“Diedas     2021-04-24 5:59
Šiais laikais kažkur dalyvauti, ar balsuoti pavojinga”. Pats esi prie tų gvardijos, kuris pusiau kažką išmano. O kas tau neleidžia išmanyti ne pusiau, o pilnai? Kodėl pats pasirinkai šitą kelią? Ar tau kas nors kitas parinko? Dabar žiūrėk, pademonstruosiu tau, kada žmogus meluoja ir nori kitus apgauti leisdamas savo ašarėles. Štai Diedas rašo:”Šiais laikais kažkur dalyvauti, ar balsuoti pavojinga”. Normalus žmogus, kartoju, DORAS IR NORMALUS žmogus, kada perka mašiną, jis palygina vieną mašiną su kita. Tas pats yra perkant kompiuterius, obuolius, traktorių ar namą. Bet Diedas, mano, kad aplinkui yra kvailiai ir aš juos dabar išdursiu. Todėl rašo:”
Šiais laikais kažkur dalyvauti, ar balsuoti pavojinga”. Kuo vadovaudamasi jis padaro tokias išvadas? Savo melagingais pojūčiais, nes jokio racionalaus grūdo tame sakinyje nėra. Visa ŽMONIJA atlieka vieną ir tą patį dalyką - norint kažką tai pažinti, žmogus visais laikais palygina vieną daiktą su kitu ir atsirenka geriausią. Niekada per visą Žmonijos istoriją nebuvo jokio kito metodo. Paklauskime Diedo: “o kokiais laikais nebuvo pavojinga kažkur dalyvauti ar balsuoti? Komunistų valdymo laikais? Fašistų valdymo laikais?”. Ir protingo atsakymo iš Diedo nesulauksi, nes jis yra išmokytas sumaišyti “Tiesą su Melu”. Kartą klausiu vienos moters:“jūs teigiate, kad sovietų laikais jūsų vyras buvo geras žurnalistas. Kaip jam tai pasisekė?”. Ir ji atsakė:“O jis mane mokydavo, kad rašant reikia visada parašyti dalį Tiesos ir dalį Melo, tik procentiniu atžvilgiu Melo negali būti daugiau nei Tiesos”. Taip ir Diedas, išmokytas KGB propagandinių metodų rašo:“Bet tik nedaugelis balsuodami suprato, kad pasisakydami prieš atominę energetiką, deda pamatus pačios prasčiausios kokybės atominei elektrinei Vilniaus pašonėje”. Diedas matomai nesupranta pats, kad jis atstovauja atominei energetikai. Jūsų ta atominė energetika yra vakarykštė diena. Vokietija, kuri yra labiau išsivysčiusi techniniu atžvilgiu šalis, nei Lietuva, uždaro savo atomines elektrines. Europa pereina prie kitų, daug saugesnių ir ekologiškesnių energijos gavimo būdų. O kur Diedas dėtų radioaktyvias atliekas? Jis nežino. Kiek kainuoja tas radiokatyvių atliekų laidojimas? Kiek jis kainuos po 10 metų, kai žmonėms pradės trūkti žemės pragyvenimui? A. Lukošenka yra tipinis komunistas ir dar pamišęs dėl TSRS laikų, todėl jis apie energetiką iš viso nieko neišmano. Jis net nesuprato, kad šita Astravo atominė elektrinė yra skirta tik tam, kad sukiršinti lietuvius su baltarusiais, o karo atveju, kad susprogdinti tą eletrinę. Diedas “bijo balsuoti”, Diedas bijo “kažkur dalyvauti” ir nesupranta Diedas, kad “baimė be pagrindo jau yra paranoja”. Ir aišku, Diedas gasdina:“Ir visai nenustebčiau, kad vedami kilnių tikslų ir niekam blogo nelinkintys šeimų maršo dalyviai bus niekingai apmulkinti”. Diedas pamiršo vėl labai paprastus dalykus, kad “įtarimai be pagrindo” pas žmogų atsiranda tik tada, kad jis pats tokiu būdu mulkino ir dabar bando apmulkinti kitus su tuo pačiu KGB laikais įgytu metodu:“rašyti dalį Tiesos ir dalį Melo”. Manau, kad Diedas apsimeta ir atstovauja tylutėliai tą pačią Andriaus Navicko ydingą konservatorių ideologiją. Kas yra bendro tarp Andriaus Navicko ir “Diedo”? Gasdinimai, kad neik su velniu riešutauti”. Tas pats metodas egzistuoja ir pas A. Lukašenką, tik daug žiauresnis. Tas pats metodas egzistuoja ir pas Putiną, tik dar žiauresnis. Štai Maskvos grasinimai:“Maskva pagrasino atsaku, „kokio nesapnavo net baisiausiame sapne“. Man yra įdomus tas reiškinys: kodėl tie gasdinantys ir grasinantys yra tokie vienodi savo metodais įtikinti kitus žmones? Atsakymas būtų toks: jie (t.y. ir Andrius Navickas) negali kitų žmonių nelaikyti kvailesniais už save. Jie TIKI, KAD GASDINIMAIS IR MELU jie paveiks žmones ir žmonės taps tokiais, kokie yra jie, t.y. žmonėmis su destruktyviu mąstymu, kurių pagrindinis tikslas - ardyti tai, kas yra sukurta TIESOS pagrindu. Taigi, Andrius Navickas jau seniai riešutauja su Velniu. Dar 2000 metais, aš aptikau jį besidarbuojantį ardant žmonių sąmonę savo šmeižtais-pramanais. O tai ir yra ta NEAPYKANTA, kurioje dieną naktį sėdi šitas VEIDMAIMIO gyvenimą pasirinkęs šlykštus tipas. 

Tomas       2021-04-24 9:18

Andriau , lengviausia skūrą išversti ir tiesą išduoti tada kai tau patogu.Juk tą padarei po Sadūnaitės kalbos seime.

Žodžio laisvė...       2021-04-24 8:41

Andriau Navickai,o kuo tu geresnis už Petrą Gražulį?Nežemink kitų ir negali apsieiti
nepaminėjęs putino.Rašau iš mažosios raidės,todėl kad šio padaro nelaikau žmogumi.
Pilni pagiežos teiginiai tiems,kurie organizuoja šią akciją todėl,kad ne jūs organizuojat.Teks jums susitaikyti su faktu,kad Lietuvoje kiekvienas pilietis turi teisę eiti kur nori,organizuoti ką nori,sakyti ką galvoja,elgtis taip,kad netrukdytų
kitų laisvėms.Šeima tarp vyro ir moters ir jų tarpusavio gimę vaikai yra valstybės
ląstelė ir pagrindas.Santuokoje gimusi šeima yra nuo jos pradžios seneliuose iki begalybės jos vaikuose,anūkuose.Kaip radome taip ir paliksime ir jokios politikos
veikėjai negali jos pakeisti,ištrinti,nuvertinti,išjuokti,pažeminti,prilyginti prie
netikrų tarpusavy nesuderinamų vyksmų.Vienalyčiai sugyvenimai po savęs nepalieka
naujos gyvybės ir Tautos pratęsimo,vadinasi, yra simuliakrai.

Gedas       2021-04-24 7:49

Andriau gal jie kur vadovauja nėra šventi, bet žmonės į šeimų maršą eina dėl to, kad jų visai žmonėmis nebelaiko ir tu žinai kad tai skausmas iš  vidaus. Bet kas liečia tave tai tu su velniu seniai obuoliauji ir nieko dar sidabrinių sutaupai.

stasys       2021-04-24 7:39

Diedui ... Visos akcijos siekia materialios naudos ar jos būtų maximose ar tokio politinio pobūdžio . Jei ta akcija padės atkreipti žmonių dėmesį į apverktina šeimos instituto padėti Lietuvoje tikslas manau bus pasiektas .Taip , netinkami asmenys tos akcijos reklamose gali sugadinti gera idėja ir iš to nieko gero gali neišeiti , bet kito kelio matyt nėra kaip žmones suaktyvinti sprendžiant svarbias mūsų visuomenės problemas ..reikia tos lgbt temos .Nors aš problema matau ne tuose keliuose procentuose ‘uzsislapstinusiu’ mūsų visuomenės ,dėl požiūrio į juos .Šeimos institutas pergyvena pokyčius iš vidaus o tos lgbt problemos ‘kaip rusai puola’ tema į šoną .A.Navickas nėra teisus , politikas besikratantis diskusijos ir kritikos sau ,..jau yra politinis ‘šiltas lavonas’ tik to jis dar nežino .

Ekspertas       2021-04-24 7:13

Kas tas Navickas, kodėl jo nuomonė turi kažkam būti įdomi?

Diedas       2021-04-24 5:59

Šiais laikais kažkur dalyvauti, ar balsuoti pavojinga. Visokiausi patamsių gaivalai išmoko taip manipuliuoti liaudimi, išsitobulino taip meluot, kad sunku beatskirt kur žmogus kur komunistas.
Didžiausia kremlinų afera, didžiausias melas, ir nesuskaičiuojami nuostoliai Lietuvai buvo padaryti Visagino - Astravo referendume, kuriame, savo velnio snukius parodė visi rubliniai parsidavėliai. Bet tik nedaugelis balsuodami suprato, kad pasisakydami prieš atominę energetiką, deda pamatus pačios prasčiausios kokybės atominei elektrinei Vilniaus pašonėje.
Tuo melas nesibaigė. Dabar lietuvius mulkina pasakomis kad nepirks elektros iš Astravo, kai realybėje už ją jau mokame. Ir nepigiai.
Dar viena gerai surežisuota apgavikų akcija vyko, kai kremliaus klapčiukai bandė prastumti rusiško stiliaus smurto dekriminalizacijos šeimoje įstatymą. Be kručinskienės spektaklio ta kryptimi dirbo didelė dalis žiniasklaidos, teismai, gandų skleidėjai. Buvo organizuoti lakūdrų mitingai, kurios kovodamos už teisę daužyti savo vaikus, nesuprato, kad priėmus tokį įstatymą, gavę nuo girto diedo į snukį, nebeturėtų kam pasiskūst.
Ir visai nenustebčiau, kad vedami kilnių tikslų ir niekam blogo nelinkintys šeimų maršo dalyviai bus niekingai apmulkinti. Organizatorių pavardės pasitikėjimo nekelia. Su šeima, tuo labiau su dorove, ten retas kuris turi ką nors bendra.

nieko naujo       2021-04-23 23:41

Senokai kaukes nusimetę konservai savame repertuare. smile Beje, galiu nuraminti dorovingąjį, kad ne tik jo paskyrų nelankau, bet netgi FB paskyros neturiu. O jei kada ateityje ir tektų susidurti, tai nemanau, kad rastume apie ką pasikalbėti.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.