Emigracija, imigracija, demografija

Neskatinkite savo jaunosios kartos emigruoti į Vakarus

Tiesos.lt siūlo   2018 m. gruodžio 18 d. 22:54

15     

    

Neskatinkite savo jaunosios kartos emigruoti į Vakarus

Jūsų dėmesiui ištraukos iš Vokietijos Bundestago deputato Hansjoerg Mueller kalbos, kurią jis ketino skaityti š. m. gruodžio 4 d. Vilniaus konferencijoje „Europos Sąjungos ateitis – suverenių valstybių sąjunga“, tačiau neatvyko dėl ligos.

Didieji koncernai neturi tėvynės, o turėdami valdžią ir pinigus yra pajėgūs kiekvienoje šalyje daryti savo įtaką politikai. Tuo jie atsakingus politikus priverčia tarnauti koncernų interesams, t. y. prieš savo šalį ir savo tautą.

Priešinga strategija, kuri gali atnešti sėkmę, reikalauja, kad kiekvienoje šalyje politikoje ir ekonomikoje atsirastų naujas patriotiškai nusiteikusių jėgų elitas, kuriam nacionaliniai interesai būtų svarbiausi.

Verslininkų sluoksnis turėtų priklausyti viduriniąjai klasei, nes tik vidurinioji klasė jaučia tamprų ryšį su savo Tėvyne.

Donaldas Trampas parodė pavyzdį, pasakydamas „America first“. Aš norėčiau visame Europos kontinente girdėti: Germany first, Poland first, Estonia first, Latvia first and – last but not least – Lithuania first!

Kaip Lietuva ir Vokietija gali ekonomiškai sėkmingai bendradarbiauti?

Lietuva turi didingą istoriją, iš kurios dabartinė lietuvių karta gali pasisemti jėgų. Vėlyvaisiais viduramžiais Lietuva buvo didžiausia Europos valstybė: ji driekėsi nuo Baltijos iki Juodosios jūros. Prisiminkite tai, mieli lietuviai, kiek daug audrų savo garbingoje istorijoje jau patyrėte ir dar patirsite.

Neskatinkite savo jaunosios kartos emigruoti į Vakarus. Suteikite savo jaunimui geras galimybes dirbti ir gyventi jūsų nuostabioje šalyje. Tam būtina sukurti darbo vietas, kurios užtikrintų stabilias pajamas.

Kaip turėtų būti kuriamos darbo vietos? Pavyzdžiui, skatinant užsienio įmones investuoti Lietuvoje, o ne kur nors kitur. Ir nepamirškite sukurti savo viduriniąją klasę, nes tik viduriniosios klasės atstovams priklausančios įmonės lieka ištikimos savo šaliai.

Lietuvos vyriausybė turėtų kurti specialiasias programas, skatinančias savo viduriniosios klasės vystymąsi, ir kurios būtų naudingos tik lietuviškoms įmonėms. …

Nuosekliai vykdykite „Pirmiausiai Lietuva“ politiką, nesileiskite klaidinami „lygiateisės“ Europos didžiųjų šalių simfonijos trenksmo. Stabdykite, kur tik galite, gerovę griaunančius Briuselio centralistus.

Mes, vokiečiai, ir mūsų viduriniosios klasės įmonės tame mielai norėtume būti jūsų partneriais.

Sambūrio “Lietuva yra čia” informacinis biuletenis

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Sehr geehrter Herr Mueller,        2018-12-23 17:46

Sie haben alles richtig gesagt. Hoeren wir mal was Litausche Regierung sagt?

Cha, cha , cha       2018-12-20 12:14

Lietuva suriko - Lithuania first! Ir tuo pat metu Vokietija ramiai pasakė - DE first ... Ir viskas sustos į tvarkingą eilutę, kur pirmas bus pirmas, o dešimtas ar paskutinis taip pat stovės savo vietoje. Va ir visa esmė, ir bus pasakyta kas kam turi būt ištikimi, kur turės dirbti ir gyvent. Visi taps partneriais.

Jules to Kada noriu verkiu...        2018-12-19 16:21

O kodėl banksteriai nieko nemato, o mokytojai turi matyti, ane? Juk balsuosite tai už banksterį, tiesa? Už lietuvišką makroniuką?

Kada noriu verkiu...       2018-12-19 15:38

Deja,per tris dešimtmečius iki kritinės ribos sumažėjo mokytojų- asmenybių.Kompų pagalba jie išdėsto dalykus,bet auklėti sugeba mažuma.Jei pedagogas nori didelės algos nematydamas valstybės galimybių ir kitų visuomenės sluoksnių,tai koks jis vedlys ir švyturys?Mokytojai išsiblaškę po 5 profsąjungas!Net deryboms nesugeba sudryti vieningos komisijos ir vieningų reikalavimų.Profsąjunga privalo turėti pakankamą rezervą kompensuoti streikuojantiems.Ministerijos užėmimas su isterika dėl interneto ir sofų - žemiau nėra kur.Jei taip medikai paliktų operacines?Daug kas paaiškės,jei R.Masiulio auditas bus rimtas.

Www       2018-12-19 11:39

As manau pâti blogiausia zmoniu ida prisitaikeliskumas , gopsumas ir pavydas del 30sidabriniu.

Dzeikas       2018-12-19 11:38

“Neskatinkite savo jaunosios kartos emigruoti i Vakarus”
—————————————————————————————————-
Siaip, jeigu su banderlogais kalbetumeme viena kalba - ...ne pirstai klaviaturos nesupainiojo , su banderlogais kalbame lietuviskai, bet musu kalbos skirtingos… - tai abiem rankomis uz. Butent valstybes visais(VISAIS!) lygiais politika turi but nukreipta i neskatinima.
Taciau banderlogams as siu zodziu nesakysiu ir jiems vykdyti sios politikos neleisciau. “Neskatinti” banderlogai supranta “neleisti”, nes deka prigimties ir gyvenymo bandoje(nuo ko ir pavadinimas - BANDerlogas) liberalizmo jie nesuvokia ir todel zodynas banderlogu ir laisvu zmoniu skirtingas. I ka issigims banderloginis “neskatinkite” - galiu pavardinti:
1) Susimokejai mokescius uz “vaiko pinigus” tavo tevams ismoketus ir emigruok.
2) Atidirbai uz issimokslinima - emigruok.Iki tol atimsime pasa, arba sali aptversime spygliuota viela su kulkosvaidziu boksteliais.
3) Nemokinti uzsienio kalbu(kad emigruot sunkiau butu, o jei emigruos ,kad dustu ten)
4) Kalt i galva apie lietuvybe sovietiniu principu(nes kitaip banderlogas nemoka), kad per ausis listu, net tualete. Jei reikia - meluot.Nes tautiskumas banderlogui auksciau visko.
5) Emigravo - is tevu pensijas atimt. Tegul dusta isperos. Mums bus blogau, o isdavikui - dar blogiau.
Vienzo banderlogai paklause to vokiecio pranesimo nusius delegacija i KLDR pas anukeli Kima pasisems patirties ir grize “paskatins”

Jules       2018-12-19 8:43

Nukvakę Lietuvos inteligentai, ypač baigę VU, mano, kad jie sumušė carinės Rusijos imperijos kariuomenę Antrajame Žalgiryje. Na, tokį deziuką(hipnozę) jiems įkala į galvas VU docentai - Raudonosios oligarchijos dvaro tarnai. Baigę tokias unviverkes eina ieškot kvailesnių už save runkeliokų, kuriuos galės engti kaip seržantai kadais sovietinėje kariuomenėje arba kaip diedai salagas.

Keičiasi ir politinės       2018-12-19 8:18

mados.Neoliberalizmas po truputį išsikvepia.Nes jis palaikomas tik pinigais ir pseudovertybėmis.Stalinas kūrė šviesią ateitį,šakalienės chebra dangstosi vaikų nemušimu.Tai kortų nameliai,kurie griūna.Ar neaptingęs vidurinis sluoksnis,ar pasiruošęs dikuoti vertybines madas?

stasys        2018-12-19 7:59

poetesai .. manau ni gugu . kai tik kalba vokiečiu pakrypsta apie Lietuva tuoj imama tauškėti apie jos didinga buvusia praeitį. Gal naudinga butu pagalvoti apie bendrus interesus . smile) Jei ne vokiškas LIDL , vietinės maximkos savo maisto produktu kainas laikytu kosmoso didžio.. apie viska iš anksto pagalvojus .

trolių pajėgų pasaka       2018-12-19 7:24

Pusnynuos adminas miega
Ir nykštukai po ledu
Spamo Pajėgos darbuojas
Daug palikdamos pėdų
.
Produktyviai troliai
Triūsia
O adminui
Ni gu gu
.
Ar portalas vis dar
Mūsų
Ar jau valdiškų
“Draugų”?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-19 7:21

(veiksmų planas)
Nenusakomai daug bėdų turim bet juk reikia jas ir (su)tvarkyti. Kas jei ne mes. Manau, l. lengva būtų tai (pa)daryti štai tokio eiliškumo tvarka.
1. Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sudėtyje yra Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga - nuo komunistų nukentėjusiųjų piliečių visuomeninė organizacija.
___________
Turim straipsnius, išryškinusius iki šiol buvusią nematomą Vytauto Landsbergio klastą. Va tokį
http://www.propatria.lt/2018/08/jonas-burokas-nepaneigsime-to-kas.html?showComment=1534473122762#c8995651840707352202
ir va tokį
http://www.vilniausforumas.lt/2018/08/tautos-forumo-pareiskimas-del-lkp.html
Išvada: nejusdama klastos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, susidėjo su iki šiol LKP budelius dangstančiaisiais landsberginiais. Vienareikšmiškai, tokią klaidą reikia nedelsiant atitaisyti.

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (pirmininkas Gvidas Rutkauskas) privalo nedelsiant panaikinti (2004 metų) politinį sandorį su klastingiausiaisiais komunist_kgb’istiniais landsberginiais ir tai duotų nenuspėjamai didelę jėgą dar vieno Tautos Sąjūdžio startui. Reikalingas Tautos forumo (bei kitų) kreipimasis į LPKTS pirmininką Gvidą Rutkauską ir jo pavaduotojus bei į visus LPKTS valdybos ir tarybos narius. Kontaktai va čia http://www.lpkts.lt/kontaktai
2. Tautos forumui LRT eterį, šiuo metu užgrobtą landsberginių, grybauskinių, brazauskinių, kirkilinių gaujų ir laiminga Tauta turės:

- Tautos naudai dirbančią prezidentinę tarnybą;

- Tautos naudai dirbantį Seimą;

- Tautos naudai dirbančią vyriausybę;

- Tautos naudai dirbančią teisėtvarką;

- Tautos naudai dirbančią saugumo tarnybą;

- Tautos naudai dirbančią žiniasklaidą;

- Tautos naudai dirbančią mokyklą tik ir tik lietuvių konstitucine kalba;

- pavyzdingiausią pasaulyje tvirtovę - Lietuvą.

Be Lietuvos televizijos bei radijo, Sąjūdis - netikras.
3. Tautą skurdinusių Lietuvą naikinusių landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių ir kitų 7 antikonstitucinių suėjimų (Seimų) partinių gaujų l. lengvas “išjungimas” (iš politikos). Nes turim dr. Jono Ramanausko straipsnius
va tokius
http://www.ekspertai.eu/eilini-karta-antikonstituciniai-rinkimai-valdzia-nelegitymi88021/
http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/
http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/
Jei trumpiau, Seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija.
Visos klastingosios partinės gaujos turi būti nukenksmintos.
____________________________________________________

Lietuvos gynėjų ginklas - Lietuvos konstitucija pirminio pavidalo.

Sąjūdis (iki pergalės)

P. S. Šių minčių nepaisymas (ignoravimas) - pražūtingas Tautai, kasdien vis labiau skurdinamai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-19 7:06

Mes būsim saugūs ir klestėsim, kai:
Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš Karaliaučiaus;
Putino vadovaujama okupantų gauja uždarys (iš lietuviško biudžeto pinigų išlaikomas) rusiškas mokyklas Lietuvoje;
Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš lietuviško eterio, su rusiškos kultūros brukimu (visur);
(Putino okupantų naudai) lkp budelius komunistus dangstanti (lsdp_lsddp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių) gauja bus nukenksminta (išjungta);
Putino vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Ukrainą Krymą;
Putino ir Lukašenkos vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Gudijos (Baltarusijos) gyventojus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-19 7:05

Štai kaip plėšikauja komunistuojančios Seimo gaujos.
Vakariniame ES pakraštyje, MMA (į rankas)  - 1298 eurorubliai.
Vakariniame ES pakraštyje ,
mokesčiai ir įmokos socialiniam draudimui prie MMA dydžio – 142 eurorubliai.
Lietuviškame ES pakraštyje, MMA (į rankas) – 361 eurorublis.
Lietuviškame ES pakraštyje,
mokesčiai ir įmokos socialiniam draudimui prie MMA dydžio – 163 (!!!) eurorubliai.
(2018 lapkričio 18-os skaičiai)__

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-19 7:04

Lietuvos konstitucijoje pirminio pavidalo (n_e_p_a_i_s_a_n_t partinių gaujų daugybinių pakeitimų), visuose straipsniuose aiškiai parašyta, kad Lietuvoje šeimininkauja Lietuvos piliečiai – Tauta turi suvereno galias. Tačiau komunistams tai nepatiko ir jie pradėjo juodus darbus. Lietuvos partizanų neišjungtos, rublinių maskvėnų komunistų liekanos (landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos), susidėjo su eurorubliniais briuseliniais komunistais ir savo d_a_r_b_a_i_s parodė, kad Lietuva buvo ruošiama svetimšalių šeimininkavimui.
*
Pavyzdžiai, dėl aiškumo:
I. Jau 1996 metais komunistuojančios partinės gaujos, antikonstituciniame suėjime (Seime), „nepastebimai“ pakeitė žemės 47 straipsnį būsimų svetimšalių šeimininkų smulkių sklypelnikų naudai, pakeitė be Tautos valios (!). Kai Tauta nepastebėjo tokios „smulkmenos“, komunistuojančios gaujos dirbo savo juodus darbus kitame antikonstituciniame suėjime (Seime) tol, kol 2003 pakeitė žemės 47 straipsnį ir vėl būsimųjų svetimšalių šeimininkų  tik jau stambių (!) žemgrobių naudai.
II. Svetimšalių šeimininkų naudai Lietuvos litas buvo ilgai pririštas ir tąsomas valkiojamas svetimšalių tol,  kol galutinai sunaikintas. Svetimšalių naudai mums yra primestas eurorublis.
III.  Svetimšalių šeimininkų naudai, Seimo konstitucijos salėje, šalia Lietuvos konstitucijos (kuklios knygutės) žaibišku kvailu greičiu atsirado komunistuojančių gaujų Lisabonos sutarties viršvalstybinių (!) taisyklių tekstų knyga (l. didelis griozdas).
*
Vienintelė Tautos paguoda, kad Lietuvos respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo ir Lietuvoje galioja konstitucija tik p_i_r_m_i_n_i_o pavidalo.
___________________________________________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 gruodžio 19

Al.       2018-12-18 23:24

Taip paprasta, ar ne ? Kai nori.


Rekomenduojame

Žuvelė. Kun. Arnoldas Valkauskas kalbasi su prof. dr. Andriumi Macu: apie šeimą, vertybes ir dvasinę reanimaciją

Nida Vasiliauskaitė. Kaip į šitą žemiausio lygio manipuliaciją turėtų reaguoti išties turintis nors kiek padorumo ir proto?

Emilija Latėnaitė. Tikiu ir tikiuosi, kad žmonės apgins savo ir kitų orumą atsisakydami „galimybių“ paso

Kun. Robertas Grigas. Jei skelbiesi „kataliku politiku“, Katalikų Bažnyčios mokymas moralės, politikos, socialiniais klausimais tave įpareigoja

R. Aušrotas. JK Žmogaus teisių ir lygybės komisija: teismai turi ginti ir iš religinių įsitikinimų kylantį požiūrį į homoseksualumą. Ką pasakytų LGKT?

Liudvikas Jakimavičius apie Vytauto Landsbergio paradoksą

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.