Dienos aktualija, Pedofilijos byla

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 7 d. 23:08

31     

    

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Šiandien teismo posėdyje L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė išsigynė savo žodžių, kad Deimantė kalba užsienio kalba. Šiandien ji pradėjo aiškinti, kad Deimantė kalba su akcentu.

Primenu, kad Deimantė paskutinį kartą buvo apklausta 2016 m., advokatui G. Černiauskui ją laikant už rankos apklausos metu. Jokio akcento 2016 m. Deimantė neturėjo.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dina       2020-09-19 20:19

ne, Romualdai, žmonės nepamiršo. Paskaitykite Šiaurės Rytų 2020 n rugsėjo 1 d. 1 p.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-09-11 4:29

Visiškam durneliui ir degradui stasiui, kuris sako : “stasys     2020-09-8 13:41
Buvo atsisakyta N.Venckuene registruoti kandidatė Seimo rinkimuose .argumentuojant tuo jog KT jau R.Pakso byloje pasisakė apie asmenys sulaukusiems duota priesaiką tautai. Viskas teisinga. ...”
*****
Pone degradai stasy,  Seimo rinkimuose reikia vadovaudis ne emocijomis, ne fantazijos, o GALIOJANNČIU Seimo rinkimų įstatymu :
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.06267D86738E/asr
, kurio
2-o straipsnio 5-ta dalis taip IŠAIŠKINA tai, apie ką pats labai kvailiai ir idiotiškai kalbi:
“5. Seimo nariu negali būti renkamas asmuo, kurį Seimas apkaltos proceso tvarka pašalino iš užimamų pareigų ar panaikino jo Seimo nario mandatą, jeigu nuo sprendimo pašalinti iš užimamų pareigų ar panaikinti Seimo nario mandatą įsigaliojimo dienos nepraėjo ketveri metai.”
*

Ši įstatymo redakcija galioja nuo 2020-07-01 iki 2021-12-31. Taigi galioja ŠIEMS Seimo rinkimams.
*

Nenusimink stasį, deja savo straipsniuose ponia N.Venckienė taip pat neskaito GALIOJANČIO dabar Seimo rinkimų įstatymo, todėl ir kalba VĖJUS, nors yra teisininkė ir buvusi teisėja. Tokie dabar laikai… įstatymau NE TEISInINKIMAS….
*
Išvada: Tie 4 metai N.Venckienei jau yra senokai pasibaigę, todėl ji TURI TEISĘ dalyvauti ŠIUOSE Seimo rinkimuose, nors jie yra ANTIKONSTITUCINIAI visai dėl kitų priežasčių. Tačiau tamsta pusproti stasį, to niekada nesuprasi. smile smile smile

idiotas       2020-09-9 22:28

Ko če blemba varote? Jei pasakiė, kad akcėntas trukdo apklausti, reiške sporinu iš Skvernjeliaus namo, kad tai tiesa. smile

laikas       2020-09-9 18:48

Kvieskites stebetojus is EU, nes ateinantys rinkimai yra svarbus Lietuviu Tautai. Antraip kompiuteriai vel uzlus , arba balsus skaiciuos dar ir po rinkimu nakti , diena ar daugiau.

kas svarbiausia       2020-09-9 17:18

Tiek advokatės, tiek nepakeičiamo Matonio “argumentai” yra niekiniai ir neverti net nuskambėti viešojoje erdvėje. Už tokius “pokštus” advokatės kvalifikacija turėtų pasidomėti advokatų savivalda ir atestacinės struktūros. Mokesčių mokėtojų išlaikytinio Matonio atveju, - mažų mažiausiai tarnybinis patikrinimas ir atlyginimo sumažinimas, premijų ir priedų nubraukimas. Nes kalbant paprasčiau, tai, ką padarė Matonis yra teismo negerbimas ir melavimas teismui.

Lina       2020-09-9 14:13

Kodėl Karolis be akcento kalba,juk JAV gyvena.Koks skirtumas ar su akcentu,gali ir užsienio kalba kalbėtis svarbiausia,kad ji būtų gyva kuo aš labai abejoju.Saugoma valstybės daug metų nuo ko saugoma?

Ramiros       2020-09-9 5:40

Matyt, tai skleisdami jie ruošia Deimantės antrininkę, ne lietuvę, kuri dar neišmokyta gerai lietuviškai kalbėti. Jaučiu, kad visame tame jovale kyšo kgb ausys, gal šiek tiek ir gazpromo, ne tik MG Baltic, netgi, galbūt,  ir tokio vieno suinteresuoto V.A. ? ...  O tai visumoje galinga jėga ir iš jų visko galima laukti, o ir įvairių scenarijų sukūrime jie meistrai yra ir jie yra daug ką užvaldę, mano manymu. O tas “stasys”, pavadinčiau jį “kuzia 2”, vis loja ir loja nesustodamas, galbūt, specialiai čia pasodintas, kad lotų, nors jo tas lojimas niekam naudos neatneša, o tik priešingą efektą sukuria ...

Turint tokia globeja       2020-09-8 21:50

mergaite turejo begt kuo toliau,butu turejusi vaikyste.
Padaryta institucine klaida,kad ji nebuvo paimta is jos ir motinos,butu vaikyste mergaite turejusi.
O,kad mergaite nekalba lietuviskai,gal gyvena uzsienyje,nori gyvenima nauja pradet,o Garliava pamirsti.

stasys       2020-09-8 19:56

Opapa .. o jo Jūs stebites ? Melagių sutve , jei ne kitus ėda tada savus.

pastebėjimas       2020-09-8 19:25

Bojaryšniko prisiprogusios Kuzios komentarų gausa čia yra iškalbinga. smile

vienok       2020-09-8 19:23

Veltui kilęs rezonansas nepraėjo. Bent jau per TV pamatėme, kad stribų hauptfiurerius Požėla dar nepasimirė. Gyvas dar, tik sulysęs ir pakabą iš švarko pamiršęs išsitraukti. Šuniukų jam gaila. Gerai, kad nors šuniukų gaila. Nors tiek.

opapa       2020-09-8 18:20

Rinkimai dar neprasidejo, o DK viduje - pjautynes:DDD. Paskaitinekit - programoje populistika, o realiai… jau sarasiukus sudarineja, kas nepatinka, kas netiki sia istorija ir venckiene. Zada susidoroti:DDD

vasia       2020-09-8 16:15

o is kur ji tai zino ?

Apie plikį melagį advokatą       2020-09-8 14:09

Savomis akimis esu skaitęs, tik neprisimenu, kokiame leidinyje G. Černiausko prisipažinimą, kad jis visgi nešė Mergaitę, nes neva “neturėjo kito pasirinkimo”. “Aš, kaip žmogus neturėjau kito pasirinkimo”, tai jo žodžiai, išspausdinti žodžiai. Tuo jį reikia remti prie sienos. Jau be to, kad prisitriokino dar iki tų žodžių, jog su stanke treniravosi ant nuosavo vaiko, kaip neš Mergaitę”. Baisūs žmonės,- savo vaikams gero nelinki, ir nešikė, ir “nenešikas”. Yra Dievas…

stasys       2020-09-8 13:41

Buvo atsisakyta N.Venckuene registruoti kandidatė Seimo rinkimuose .argumentuojant tuo jog KT jau R.Pakso byloje pasisakė apie asmenys sulaukusiems duota priesaiką tautai. Viskas teisinga. Žmogaus asmeninė teisę - sprendimas privalo gulti ant jo ir atsakomybė už jo padaryta apsisprendimą . Teisė nuo pareigos neatsiejami dalykai .

Vinculis       2020-09-8 13:31

O jei akcentas ryškus, ar temidė supras? Gi jos akys užrištos - veidelio nematys. O tokiais atvejais žymiai sunkiau suprasti akcentus. Gal geriau teneliudija?

stasys       2020-09-8 13:28

Ir čia komentuoja ilgus metus teisėja dirbusi moteris ? advokatas atstovauja kliento interesus todėl jo pareiškimai visada sukti kliento naudai .O gal pati N.Venckiene meluoja ir išsigalvojo .juk patikrinti jos teiginius čia negalima ir nėra galimybių.

Tvankstas       2020-09-8 13:28

12:24 Taip nusprendžia teisėjai pagal konstitucines dvasias teisėjaujantys. Nenustebsime, kai po metų kitų taps garsenybėmis dėl korupcinių veikų.

to tvankstas 11:46       2020-09-8 12:24

kokiu pagrindu įrašas niekinis? Juk filmuotas tai policijos?

Al.       2020-09-8 11:46

Tiesiog surado kitą pakeitalą mergaitei, mokančią lietuviškai, nors ir su akcentu ?

Tvankstas       2020-09-8 11:17

10:04 - teismas tą įrašą laiko NIEKINIU.

kai vaiką išplėšė       2020-09-8 10:45

iš namų - ji kalbėjo lietuvių kalba. Kai vikas “augo” su LStankūnaite, tai ta biologinė motina kalbėjo tik lietuvių ir galimai rusų (Stankūnienės tautybė rusė , kilimo nuo Kaliningrado)kalbomis. Vos vid. mokyklą (vakarinę)D.Kedžio reikalavimu baigusi, Stankūnaitė nemokėjo užsienio k. Pamenate jos vaizdo įrašą - mergaitei skauda pilvuką, o ir pati biologinė buvo desperatiškos nuotaikos. Taigi, tokioje atmosferoje kalbų neišmokstama. Vaikas ir biologinė niekur nebuvo išvežtos (nebent   Kaliningradas tapo prieglobsčiu), slepiamos kokioje Žiegždrių psichiatrinės spec. bloke. Ir KOKIU PAGRINDU JOS YRA SAUGOMOS IŠ MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ PINIGŲ? Juk visi ĮTARIAMIEJI jau užspringę žolės lapu, numirę, prigėrę balutėse ir pan. Beje, vaikas,  iki 8 m.kalbėjęs gimtąją kalba, kad ir išmokęs kitų kalbų, gyvendamas svetimoje aplinkoje, NIEKADA NEKALBĖS SU AKCENTU GIMTAJA KALBA. Gali tik primišti žodžius, o atmintis tokiame jauname amžiuje greitai atsistato. Taip, kad p. vargšei advokatei Grubliauskienei prieš pasakant kokią nesąmonę, reiktų paitarti su kvalifikuotais psichologais, kalbų mokytojais, kad dar kartą neapsijuokus.

koks       2020-09-8 10:44

skirtumas, kaip ji kalba ar nekalba? Esmė - Venckienės nusikaltimas prieš mergaitę. Nesuprantu, kam nuolat tyčiojamasi iš Deimantės? Gal jau užteks ta tema kalbėti? Kad mergaitės neatidavei geruoju, tai aišku kaip du kart du. Ko keli bangas, Venckiene? Tavo vieta už grotų.

Visagaliai?       2020-09-8 10:40

    Kaip matyti, Lietuvos valdžia nuo Baltarusijos niekuo nesiskiria -  ciniškai tyčiojasi iš žmonių, daro su jais ką tik panorėjus. Tik pas mus žmonės neina į gatves…

ATRODO,       2020-09-8 10:04

kad iš Neringos paprasčiausiai tyčiojasi. Tiek teismai, tiek vrk, tiek buvę seimūnai.Lyg yra Konstitucija, lyg nėra..Juk įrašas, kurį “padovanojo” Neringai ,yra Neringos išteisinimo raktas.Kodėl ji juo nesinaudoja?

Raigerdas        2020-09-8 9:34

Na, perskaičiau tą Alvydo Veberio straipsnį Laisvame Laikraštyje ir, deja, jis nėra objektyvus. Blogesnis straispnis nei Alvydo Veberio yra LRT portale:“Gytis Pankūnas, LRT.lt”. Tas žurnalistas čiudakas pliurpia, kaip kokia davatka:“N. Venckienė su savo gynėju D. Svirinavičiumi teismo paprašė nušalinti prokurorą, tačiau nieko nepešė – teismas netenkino buvusios parlamentarės prašymo ir D. Jakutis toliau dirbs bylos nagrinėjime”. Gytis Pankūnas visiškai nesupranta teismo proceso ir nesupranta, ką vykdo teismas. Jam yra didelė naujiena, kad kaltinamasis turi teisę gintis nuo jam pareikštų kaltinimų, jeigu jie yra neteisingi. Abejoju ar Gytis Pankūnas yra perskaitęs LR Konstituciją. “Nekaltumo prezumpcija – vienas svarbiausių baudžiamojo proceso principų. Asmuo laikomas nekaltu tol, kol teismas (ir tik teismas) nenustato kitaip (nepriklausomai nuo to, ar asmuo prisipažįsta, padaręs nusikaltimą). Šis principas yra įtvirtintas nacionaliniuose ir tarptautiniuose teisės aktuose (Vikipedija). Ateityje toks pseudožurnalistas turėtų būti teisiamas, bet šiandien tai atrodo, kaip utopija, nes šitas žurnalisto etikos nepaisantis ir matomai su psichine sveikata problemų turintis rašeiva, “pagrąžina” savo straispnį žodeliu “nepešė”. Šis žurnalistas puikiai galėtų dirbti psichopato A. Lukašenkos komandoje Baltarusijoje ir skiesti apie tai, kaip NATO tankai veržiasi jau į  Minską. Būtų gerai, kad ir Alvydas Veberis, informuodamas apie bylos eigą, nevartotų tokių idiotų sugalvotų teiginių, kad, neva, yra kažkokia tai paslaptinga “byla-žudikė”, kuri ir “žudo” visus, kas ” nepatinka bylai-žudikei”. Tai tik parodo, kad Lietuvoje nėra žurnalistų, kurie sugebėtų informuoti žmones apie bylos eigą ne tik Lietuvoje, bet ir JAV. Nieko neaišku ir apie Deimantės kalbą. Ji kalba su akcentu? Kokia kalba ji kalba su akcentu? Rusų? Lietuvių? Anglų? Vokiečių? Prancūzų? Ispanų? Portugalų? Švedų? Kodėl nėra aiškaus atsakymo? Tada , kas vyksta su advokate Grubliauskiene ir kas vyksta su teisėjais, kurie nagrinėdami byla negauna tikslaus atsakymo, kas trukdo dalyvauti apklausoje Deimantei Kedytei (o gal ji nebe Kedytė ir nebe Deimantė), nes skiedalius-žurnalistas Gytis Pankūnas nemini, kad tai yra Deimantė:“N. Venckienė ilgą laiką globojo dukterėčią...”. Tai, kol N. Venckienė globojo dukterėčią, tai ji kalbėjo lietuviškai, o dabar jau būdama paauglė nebekalba lietuviškai? O kaip jos biologinė motina L. Stankūnaitė irgi kalba su akcentu? Dabar dėl advokatės Grubliauskienės teismo posėdžio metu sukeltų problemų. Manau, kad teisėjai, nagrinėdami tokią sudėtingą bylą, turėtų išsiaiškinti, ar advokatė Grubliauskienė iškraipo faktus tik dėl to, kad turi problemų dėl pseudologijos. “Pseudologija (gr.: ψευδο- klaidingas + λόγος žodis, kalba) – paprastai ligotas potraukis meluoti. Pseudologijos prielaidos ir motyvacija įvairi. Dažniausiai jos priežastys – liguistas garbės, pripažinimo troškimas, kūrybos išraiška, didybės manija arba psichinės ligos (isterija) (Vikipedija). Nes vienu metu teigia, kad Deimantė nekalba lietuviškai, o paskui “pasitaiso”, kad kalba su akcentu. O prie ko čia akcentas? Tai teisėjai turi galų gale valdyti teismo eigą ir imtis pačių griežčiausių priemonių, kad advokatė Grubliauskienė nepaverstų teismo proceso į klounadą. Teismas juk ne cirko arena ir ne teatras, kur artistai kalba pagal iš anksto išmoktus žodžius, ir teisme akcentas nevaidina jokio vaidmens. Manau, kad čia yra kitas dalykas: pagal akcentą galima nustatyti kokia kalba ji kalba, todėl bijoma būtent šito. Bet mergaitės, manau, galima paklausti, kokia kalba jai kalbėti yra lengviau.

Kuo toliau       2020-09-8 9:29

tuo melas absurdiškesnis. Čia kaip A. L.  “perechvatili” pokalbį lenkų su vokiečiais, kad N. nenunuodytas. Toks absurdas, kad demokratinė šalis Lietuva turi precedentų, kai nesiskiria atviru melu nuo RF ar BR.

Kam?       2020-09-8 8:55

Belieka Neringai duoti i teismus ta Cerniauska kuris atvirai meluoja, kad nenese mergaites(yra vaizdo irasas)ir to teismo teisejus kurie ji isteisino,beja ir strurmo organizatorius ir uz nuolatini sistemini smeizima-o jei dabar teisme neleidzia net kalbeti Neriongos advokatui-tai iseikit is to teismo,kam parodija,kam tie teismai jei tik i vienus vartus musa?

Manau       2020-09-8 8:51

Na tai pakis kokia sukurta ale Deimante kitame asmenyje ir duos kokius reik parodymus,gal jau atrado ta su akcentu,kuri pakalbes uz Deimante nuotoliniu budu? Netikeciau tom nuotolinem apklausom,nes manipuliacija garantuota.

marta       2020-09-8 5:09

Laisva laikrasti prenumeruoju.

Žmonės gerieji,        2020-09-8 0:07

perskaitykit gerą Alvydo Veberio straipsnį Laisvame Laikraštyje. Ąčiū A. Veberiui ir visiems doriems, sąžiningiems lietuviams, kurie su Neringa buvo ir yra.

“L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė išsigynė savo žodžių, kad Deimantė kalba užsienio kalba”


Rekomenduojame

Ramūnas Karbauskis. Valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms

Nida Vasiliauskaitė: kas, oficialiu požiūriu, dabar turi teisę viešai kalbėti apie esamą padėtį?

Geroji Naujiena: uoliai sergėkime Dvasios vienybę taikos ryšiais

Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Nida Vasiliauskaitė ir jos lapių medžioklė: ar įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, politikai sustos?

Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Kam netinka pilietinė pozicija? Artūras Orlauskas „Neredaguota“ tinklalaidėje

Ramūnas Aušrotas. Bendruomeninio solidarumo ir atsakingos kaimynystės pavyzdys

Vytautas Sinica. Negi į dieveniškiečius vandens patrankas arba gumines kulkas atsuks pirmiau nei į nelegalus prie sienos? Man tai makabriška

Nida Vasiliauskaitė. „Dirbu UAB „PR“, gavom užsakymą parduoti „visuomenei“ plytą“

Audrius Bačiulis. „Tai – ne Lietuvos Vyriausybė, tai – okupacinė administracija“

Andrius Švarplys. Čia gali būti du variantai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas: kviečiame Lietuvos žmones palaikyti Dieveniškių gyventojų protestą

Vytautas Sinica. Šiandien jie lengvai būtų apšaukti laisvės priešais

Rasa Čepaitienė. Kuris neapsvaigtų?

Ramūnas Aušrotas. Lazda visada turi du galus

Trakų istorinio nacionalinio parko pašonėje – plynas kirtimas

Audrius Bačiulis. Sakiniai, turintys išvartyti ministrą iš šlapio viščiuko

Liudvikas Jakimavičius. Lietuvos konservų fabriko „Brolių kapai“

Vytautas Sinica apie Gabrielio Landsbergio fiasko

Žinios iš Dieveniškių – tai, ko „Panorama“ šį vakarą nerodė

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Algimantas Rusteika. Susiliejam su gamta

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ apie demografinę Afrikos bombą

Vinco Kubiliaus reportažas iš Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventės vyskupams Julijonui Steponavičiui ir Vincentui Borisevičiui pagerbti

Roberto de Mattei. Pranciškus pradėjo karą, kuris baigsis Tradicijos triumfu

Nida Vasiliauskaitė. Proga kai ką sužinoti apie protingųjų protą

Vidmantas Valiušaitis. Išdavystės dienos

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.