Dienos aktualija, Keisti teismų sprendimai

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 14 d. 7:01

28     

    

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kaip sekasi Eligijui Masiuliui?

Nors jis kaltinamas sunkiais nusikaltimais: prekyba poveikiu, kyšininkavimu, neteisėtu praturtėjimu ir jam gresia 10 metų laisvės atėmimo bausmė, Vilniaus apygardos teismas jam panaikino visas kardomąsias priemones.

Tas pats Vilniaus apygardos teismas man paskyrė 3 kardomąsias priemones: 1) intensyvią priežiūrą, 2) 10 000 Eur užstatą, 3) dokumentų paėmimą, tačiau aš esu kaltinama trim nesunkiais nusikaltimais ir vienu baudžiamuoju nusižengimu (visi susiję su gegužės 17 d.), už kurį numatyta bausmė, nesusijusi su laisvės atėmimu. Be to, mano sulaikymas dėl ekstradicijos tęsėsi 21 mėnesį, kuris privalo būti įskaitytas į skiriamą bausmę.

Labai sekasi ir kyšininkavimu bei kitais nusikaltimais įtariamiesiems Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjui Egidijui Laužikui, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjui Viktorui Kažiui, Konstantinui Gurinui ir Valdimarui Bavėjanui, Vilniaus apygardos teismo teisėjui Henrichui Jaglinskiui. Jiems paskirta kardomoji priemonė – suėmimas – buvo pakeista į rašytinį pasižadėjimą, nors jie įtariami sunkesniais nei aš nusikaltimais, už kuriuos jiems gresia iki 10 metų laisvės atėmimo. Pažymėtina, kad jiems nebuvo paskirta ir jokių kitų kardomųjų priemonių.

Sėkmė neaplenkė ir Panevėžio miesto mero Ryčio Mykolo Račkausko, kuriam pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu ir kuriam gresia iki 8 metų laisvės atėmimo. Jam taip pat paskirta tik viena kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tvankstas       2020-02-19 1:08

Pratęsiant mintis.
Ši paidofilijos byla amžius degs, rusens Lietuvos žmonėse, kiekvienoje kartoje atsiras nauji tyrėjai, kurie savo laisvalaikį skirs išsiaiškinti Tiesą. Visi prieis prie to paties, kas buvo žinoma ir ką skelbė Neringa, kurios gyvenimas, negana to ir artimųjų gyvenimai, buvo sudegintas ant paidofilų laimės laužo.
Visi prieis prie to paties klausimo – koks Orintos ir Deimantės likimas, ar jos liko gyvos, užaugo ir gyveno savo suaugusiųjų, štai ši bylos dalis liks labiausiai apgaubta miglų ir jose bus kuriami lakių šventasiejų (fantazijų) mutai (mitai).
Nepadės jokie dokumentų įslaptinimai, nors ir 75 metams, daugybė dalykų nesunkiai nustatomi logiškai išvestiniu (dedukcijos) būdu.
Lietuvos katalikų bažnyčios vadovai savo abejingumu (taip pat tikėtinu galimų kunigų – paidofilų dangstymu) šiai paidofilijos bylai atstums daugybę dar tikinčiųjų katalikų, atstums ir kunigus, kaip jau atstūmė kunigystės atsisakiusį Garliavos kleboną J. Varkalą – nuoširdus tikintis katalikas negali būti abejingas mergaičių suluošinimui, žmonių žūtims vardan iškrypėlių paidofilų pasitenkinimo laimės nuleisti sysalą, bandymus paslėpti nusikalstamus veiksmus dirbtinai kuriant bylas Kedžių giminei už teisybės ieškojimą ir išviešinimą, siekiant užgniaužti, nutildyti, nužudyti.
Neringa liks Lietuvai visiems laikams kaip kovotoja už TIESĄ, kurios gyvenimas sunaikintas vardan paidofilų laimės išleisti sysalą į mažametes mergaites nebaudžiamai.

Dzeikas       2020-02-16 17:25

Dzeikujui:
“...kitokiu debilai nerenka , o ju isrinktas Seimas(su taip pat debilu rinktu preziku) i teisma kitokiu neskiria.”
Sakinyj apie teismu sudaryma pasako zodis “neskiria”. Jei as pradesiu kartoti zodzius po 2-3k mano tekstai taps panasus i pagalbiniu mokyklu vadoveli. Bet as nerasau tokiu mokyklu mokiniams. Jeigu neapsimetate kvailuciu, atydziai skaitykite kas parasyta.
Teiseju korpusa sudaro vykdomoji i istatymu leidziancioji valdzia, kuri savo ruoztu renkama tautos (Seimas su preziku). Smulkiau Konstitucijoje.

Pagarba "ZODYNELIUI"       2020-02-16 12:40

141   “durniu laive”  sedetojas , jame esantis   “teises ir teisetvarkos ” komitetas nieko apie TEISE ir TEISESAUGA nekalba.  Jie kaip tusciaviduriai riesutai kitu   gliaudomi.

Dzeikui       2020-02-16 9:27

“Teismas (...) yra toks,nes kitokių debilai nerenka”. Nežinia, ką šiuo atveju vadinate debilais, bet tauta, eiliniai žmonės teismų ir teisėjų nerenka. Lietuvoje juos pasiskiria tie, kurie yra suinteresuoti slėpti savo nusikaltimus ir išsaugoti savo valdžią bei turtus.

stasys        2020-02-15 21:14

Kada gi ta gegutė ims laimės metus skaičiuoti .?  laukiu nesulaukiu ..pavargau tiek laiko užtrukus . Gal šiais metais ji imsis Lietuva vaduoti ?

o taip!       2020-02-15 19:49

Pats nešališkiausias ir teisingiausias (anti)lietuviškas teismas!

tiek       2020-02-15 14:30

Džeikai,ar pačiam ne laikas į palatą vaistukų?

stasys        2020-02-15 10:55

Dzeikas .. 21 ?  smile abejoju .

Dzeikas       2020-02-15 10:23

Paskutiniai 2 komentarai “zodynelio” ir “stasio” teikia peno pamastymams. Neniekinkite surudyjusio titnaginio sautuvo, nes jis karta metuose issauna.Taip ir “stasys” retkarciais, nezinau tycia ar ne, pasako i 10-ka.
Vienas pusdebilis nuveme savo poziuri i istatyma ir teise, o 21 debilas , vasario 15 10:20 Lietuvos laiku palaike ji.
Teismas ir Seimas yra toks, nes kitokiu debilai nerenka , o ju isrinktas Seimas(su taip pat debilu rinktu preziku) i teisma kitokiu neskiria.

stasys        2020-02-14 21:27

žodynėlis 2020-02-14 18:32 > pliurptelėjote kokia nesąmone o nykščiai ovacijose tirpsta .smile

žodynėlis       2020-02-14 18:32

-Kas yra TEISMAS?

-Tarybinio Elito Išaukštintas Sukčių Mafijos Aferistų Susivienijimas.

-Kas yra SEIMAS?

-Sauja Etatinių Idiotų, Mąstančių Apie Save.

.

Dzeikas       2020-02-14 17:04

Jeigu sprest ne pagal kalbas(“mieli Lietuvos zmones…”) tai tautos vieta Lietuvoje - “vozlie parashi”.
Na taip,taip.Ir ka? Ne jusu reikalas - eikite dirbt.Ir eisite - “vardan tos…”. Nes patriotai esate, ir jeigu valstybe susidoroja su nekaltu - jusu akyse ta t.v. valstybe visvien reikia ginti.
Eikite dirbt, vienzo…

Al.       2020-02-14 14:16

Jei turėtume tikrą laikraštį, išeinantį lietuviškai ir angliškai, ir visos tokios mūsų valdžios niekšybės būtų ten skelbiamos, gal pagaliau trūktų šitas čekistinis pūlinys ?

Tyli Nausedux,       2020-02-14 14:06

nes bijo išlėkt iš posto. Konspiratoriai(Hegemonas) kol kas neįveikiami.

tiek       2020-02-14 12:59

idomu ,kodėl nausėduks tyli ,kai vyksta toks bardakas? Gal igaliojimų trūksta:)))).Linkėjimai gerb. Venckienei ,visa Lietuva Jus gerbia.

Lietuvoje nėra nešališkų       2020-02-14 12:52

teisėjų, nes nebuvo desovietizacijos, derusifikacijos ir depolonizacijos - rimtos deokupacijos. Valdžioje ir versle Sovietų Lietuvos kūrėjai - okupacijos plėtotojai, okupacinio režimo tarnai. Na, o KGB įslaptinta su Saule, tad kame reikalas?

delfyje januška       2020-02-14 12:44

su landsbergiu.Viskas buvo surežisuota.

stasys        2020-02-14 12:20

staska 2020-02-14 10:26 > smile be nuomonės . Tokia diena ranka nekyla Tiesa rašyti apie autore .smile Gal visi pasidžiaukime , paašarokime ,jei reikia, kad kita diena butu vėl giedra gyventi .. smile

>Rinkimai       2020-02-14 11:57

Ne viskas taip paprasta: visai neseniai A.Juozaitis, prie kurio dabar prilipęs tarnybų vaikinas vardu Markas Marcinkevičius (buvęs Kriminalinio policijos biuro elektroninės erdvės stebėjimo skyriaus vadas, o šuo metu - advokatas, įsitrynęs į dešimčių įvairiausių politinių judėjimų veiklą) pradėjo bendradarbiauti su Centro partija. Pirmojo aptarimo metu, kai (atrodo) Janutienė garsiai pasakė: bet mes tai palaikome Venckienę, Marko veidas iš apstulbimo nusidažė ryškia pomidoro spalva.

vil       2020-02-14 10:35

  Šie pavyzdžiai parodo tikrąjį teisėsaugos veidą...

Rinkimai       2020-02-14 10:33

Kadangi tai “mušta korta”, tai Janutienė su Puteikiu ir Krivicku šiam reikalui neskirs savo neišsenkančios energijos ir neeikvos balso stygų:)

staska       2020-02-14 10:26

isvyko palučkes atsiimt.

Mokslai.       2020-02-14 10:22

  Buna gi, kad mokinys pranoksta mokytoją. Taip yra atsitikę ir pas mus - lietuviškų teismų patirtį jau sėkmingai taiko ir kremliniai teismai. Uraaa…

tikra tiesa       2020-02-14 10:13

cia jau sunku ka nors daugiau ir pridurti. plius dar jau po truputi atrodo,kad masiuli isteisins…

Miela NERINGA       2020-02-14 10:06

sveikinu JUS ir visus geros valios skaitytojus su MEILĖS diena Pirmasis laiškas korintiečiams     1 Kor 13

Himnas meilei
Aš trokštu jums nurodyti
dar prakilnesnį kelią:
Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis,
bet neturėčiau meilės, aš tebūčiau
žvangantis varis ir skambantys cimbolai.
Ir jei turėčiau pranašystės dovaną
ir pažinčiau visas paslaptis ir visą mokslą;
jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net kalnus kilnoti,
tačiau neturėčiau meilės, aš būčiau niekas.
Ir jei išdalyčiau vargšams visa, ką turiu,
jeigu atiduočiau savo kūną sudeginti,
bet neturėčiau meilės, – nieko nelaimėčiau.
Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi;
meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta.
Ji nesielgia netinkamai, neieško savo naudos,
nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga,
nesidžiaugia neteisybe,
su džiaugsmu pritaria tiesai.
Ji visa pakelia, visa tiki,
viskuo viliasi ir visa ištveria.
Meilė niekada nesibaigia.
Išnyks pranašystės, paliaus kalbos, baigsis pažinimas. Mūsų pažinimas dalinis ir mūsų pranašystės dalinės. Kai ateis metas tobulumui, pasibaigs, kas netobula. Kai buvau vaikas, kalbėjau kaip vaikas, mąsčiau kaip vaikas, protavau kaip vaikas; tapęs vyru, mečiau tai, kas vaikiška. Dabar mes regime lyg veidrodyje, mįslingu pavidalu, o tuomet regėsime akis į akį. Dabar pažįstu iš dalies, o tuomet pažinsiu, kaip pats esu pažintas. Taigi dabar pasilieka tikėjimas, viltis ir meilė – šis trejetas, bet didžiausia jame yra meilė.

Baba       2020-02-14 9:55

Beliko sulaukt “štazio” “autoritetingos” nuomonės.

Vinis       2020-02-14 9:45

Gerovės (kam?) valstybė!

Tvankstas       2020-02-14 9:11

Gerbiama Neringa, visi jie yra nelaimingi SISTEMOS kūdikiai, kuriems nepasisekė kaip demokratijos žiurkėms (Voltaire) tamsoje graužti visuomenę, netyčia apsišvietė per įprastų darbų gausą, priversti paklusti profanus, valdžios jėga ir melu, o Jūs esate išviešinusi sitemos nusikaltimus, išsakiusi TIESĄ. Tai baisiausias nusikaltimas SISTEMAI - ją nurengti žmonių akyse.


Rekomenduojame

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Algimantas Rusteika. Susiliejam su gamta

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ apie demografinę Afrikos bombą

Vinco Kubiliaus reportažas iš Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventės vyskupams Julijonui Steponavičiui ir Vincentui Borisevičiui pagerbti

Roberto de Mattei. Pranciškus pradėjo karą, kuris baigsis Tradicijos triumfu

Nida Vasiliauskaitė. Proga kai ką sužinoti apie protingųjų protą

Vidmantas Valiušaitis. Išdavystės dienos

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Nida Vasiliauskaitė. Jei dar kam nors tebeatrodo, kad čia viskas – apie virusą ir saugumą, tegul skaito VGTU rektoriaus potvarkį

Česlovas Iškauskas. Veiksmas ir atoveiksmis

Tomas Baranauskas. Apie „tikėjimo mokslu“ mokslines ištakas

Goda Juocevičiūtė. Nujaučiu: kurstomos agresijos priežastis – tautos išrinktieji

Ramūnas Aušrotas. Grybavimo Lietuvoje ypatumai

Vytautas Rubavičius. Kas kaltas? – Klimato kaita…

Kun. Nerijus Pipiras. Dievo tarnas arkivyskupas Julijonas Steponavičius: neperskaitytas laiškas

Nida Vasiliauskaitė. Pandemija ir rinkimai

Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Prancūzai protestuoja prieš naujuosius E. Macrono įvedamus žmogaus laisvių ir teisių suvaržymus

Geroji Naujiena: „Vargas ganovams, kurie pražudo ir išblaško mano kaimenės avis! – Viešpaties žodis“

Audrius Bačiulis. Dešiniosios diktatūros baigiasi demokratija – tai iš esmės dėsnis, kad taip baigtųsi kairiosios diktatūros, istorijoje nerasite

Martynas Katelynas mitinge prie Seimo „Apginkime Lietuvą!“

Nida Vasiliauskaitė  naujojoje „Lapių medžioklėje“: apie Armonaitę, ieškančią, jaunoko kvailoko vyro, kuris atsiduos už 20 eurų MAXIMA čekį

Margaritos Starkevičiūtės kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą: piliečių pasitikėjimą praradę vadovai turi atsistatydinti arba būna atstatydinti

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis; geopolitika Lietuvai

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja

Sekmadienį įvyks paskutiniojo mirties bausme nubausto partizano Pranciškaus Prusaičio–Lapės laidotuvės

Liepos 17 d. kviečiame į mons. A. Svarinsko Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parką pagerbti arkiv. J. Steponavičių ir vysk. V.  Borisevičių

Vytautas Sinica. Kas galėtų suabejoti…

Vytautas Sinica. Žalimas prieš Konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.