Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Linas Šalna. Naujoji demokratija

Tiesos.lt redakcija   2021 m. vasario 1 d. 14:55

41     

    

Linas Šalna. Naujoji demokratija

Dar visi pamename, kaip apie 700 menininkų  pasirašytą laišką, kuriame buvęs disidentas, o dabar Seimo narys Petras Gražulis buvo išvadintas „grėsme Lietuvos kultūrai“, pranešė bemaž VISI įmanomi TV kanalai ir portalai. Ir bemaž vienu metu – tarsi mostelėjus dirigentui, tegul ir nematomam, bet ne mažiau valdingam.

Dabar stebėkime, ar bent vienas kanalas ar portalas teiksis pranešti, kad per pirmas dvi paras buvo surinkta per 17 000 parašų (šiuo metu jų yra jau 30 tūkst. – Tiesos.lt past.) T. Raskevičiaus, „profesionalaus gėjaus“, kaip jis pats prisistato, nušalinimui iš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų.

Sakyčiau, klausimas retorinis – plebėjų balsas Seimo, nacionalinio transliuotojo ar delfių senokai nebepasiekia. Kur kas svarbesnis kitas tačiau ne mažiau svarbus –  kaip Seimo žmogaus teisių komitetas jį svarstys?

Laimė, kol kas už parašą netremia ir nekelia bylų. Kol kas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ТВ Клуб «Континент»       2021-02-6 17:48

Trampo ieškinys Pensilvanijai / Иск Трампа против Пенсильвании:
https://www.youtube.com/watch?v=HAgg3p5V_Qg

Tv Dien       2021-02-6 11:40

Не будет ни собственности, ни приватности! Мировая элита показала нам наше будущее. Андрей Фурсов
https://www.youtube.com/watch?v=XoMVit4gtgA

Algirdas Kav.       2021-02-6 7:45

Gal laikas perdavinti, ne Žmogaus, bet p…. teisių komitetas

The Epoch Times       2021-02-6 0:59

https://www.theepochtimes.com/epoch-times-wins-best-documentary-award-at-content-film-festival_3686588.html?utm_source=pushengage

Pirmą kartą 2020 m. Kino festivalis „CONTENT“ išsiplėtė ir apėmė naujienas ir žurnalistiką kaip vieną iš savo kategorijų. Krikščioniškame kino festivalyje ir žiniasklaidos konferencijoje dalyvavo 50 pranešėjų ir ekspertų, kurie Dalase vyko nuo vasario 1 d. Iki vasario 4 d.

Johnas Diamondas, konferencijos Naujienų ir žurnalistikos skyriaus koordinatorius teigė, kad žmonės vis dažniau ieško alternatyvių pagrindinei žiniasklaidai šaltinių, norėdami rasti tiesą.

Prieš metus jis internete pamatė dokumentinį filmą, kuriame tiriama KKP (Kinijos komunistų partijos) viruso kilmė, kurį sukūrė „Epoch Times“ vyresnysis tyrimo žurnalistas Joshua Philippas.

“Tai jį nusiunčiau nominacijai, bet tada jūs, vaikinai, išėjote su pora kitų puikių dokumentinių filmų nuo tada”, - sakė Deimantas. Rinkimus laimėjo geriausio dokumentinio filmo apdovanojimą skiltyje „Naujienos ir žurnalistika“Filipas laimėjo už filmą apie 2020 m. rinkimus.
https://www.theepochtimes.com/t-documentary

Life Site news       2021-02-5 21:24

Jaučiuosi lyg komunistinėj Kinijoj. Kad ir kokį kanalą ar naujienų paslaugą jungtum , išlenda ta pati niūri partijos linija.
Oligarchija tokia tikra, kad gali valdyti mūsų mintis - juk jie valdo paieškos sistemas, Tviterio kanalus ir madingas naujienas - kad nebesivargina slėpti to, ką daro. Ištrynus prezidento Trampo paskyrą, pasaulis pamatė, kaip apsukrus mažasis Jackas Dorsey praleidžia savo dienas: liguistai trindamas paskyras, kurios nukrypsta nuo jo „tiesų“. O Markas Zuckerbergas kuria algoritmus,  laikančius mus tamsoje ir šeriant arklių mėšlu.
Partijos pozicija dėl 2020 m. Prezidento rinkimų, kurią agresyviai skelbė Amerikos korporatyvinė žiniasklaida ir Informacinių Technologijų milžinai, yra tokia: rinkimų sukčiavimo nebuvo, nes taip sakė teismai .
Abu teiginiai melagingi.
Daugelis žino, kad Amerikos korporatyvinė žiniasklaida ir informacinių technologijų milžinai agresyviai slopino atvirą diskusiją apie rinkimų pažeidimus.
Bet ar pastebėjote, kad, norėdami paremti savo tikrovės versiją, jie tiesiog nustojo pranešinėti apie dešimtis vykstančių teismo procesų, kurie pamažu eina per teismų sistemą? Daugiausia, jie tiesiog pasitenkina apibendrinę „D.Trampas pralaimėjo visus ieškinius“.
Kartais jie eina toliau ir siūlo, kad mūsų teisingumo sistema nuodugniai ir nešališkai išnagrinėjo tose bylose pateiktus kaltinimus dėl rinkimų sukčiavimo ir nusprendė, kad jie yra visiškai nepagrįsti.
kaip atrado fizikas Johnas Drozas, tai toil nuo tiesos. Drozas subūrė savanorių mokslininkų ir inžinierių komandą, kad išnagrinėtų pateiktus teismo procesus, kurie visi yra viešai registruojami, ir apibendrintų rezultatus. Tai nelengva užduotis, nes dėl 2020 m. Prezidento rinkimų D.Trampo vardu buvo iškelta 80 ieškinių, o kiekvieną iš šių ieškinių sudaro dešimtys dokumentų.

Suvestinėje ataskaitoje, pavadintoje „Prezidento rinkimų teismo procesai, susiję su rinkimų sąžiningumu 2020 m.“,paliekama esminė ieškinių esmė: kokie klausimai buvo svarstomi, kaip teismai vertino kiekvieną bylą, kokie įrodymai buvo bešališkai ištirti ir, pagaliau ir svarbiausia - kas laimėjo ir kas pralaimėjo.
Taigi, ką rado Drozo komanda?

Pirma, iš visų 80 ieškinių 34 buvo atšaukti, sujungti su kitais ieškiniais arba atmesti dėl techninių dalykų, tokių kaip trūkumas, laikas ar jurisdikcija. Teisėjai, atmetę ieškinius, niekada negirdėjo faktinių rinkimų pažeidimų įrodymų, nes neleido jų pateikti. Tai tik įrodo, kad teismų sistema nesugebėjo kovoti su rinkimų sukčiavimu.
Iš 46 likusių ieškinių 25 bylos dar tebevyksta, o 21 buvo visiškai išnagrinėta - teismas išklausė argumentus, apsvarstė visus įrodymus ir paskelbė nutarimą.
Iš šių 21 atvejų D.Trumpas laimėjo 14 ir pralaimėjo 7.
Kitaip tariant, D.Trampas laimėjo du trečdalius iš iki šiol teismuose išnagrinėtų bylų.
Johnas Drozas atskirai pažymi, kad
„... tik trijuose iš šių ieškinių buvo nagrinėjami rinkėjų neteisėtumai (du kartus balsavę piliečiai, mirusių asmenų balsai). Įdomu, kad visos šios bylos vis dar nenagrinėtos “.
„Be to, tik trijuose ieškiniuose buvo nagrinėjami balsavimo mašinos netikslumai (tikslingi ar atsitiktiniai). Vienas iš jų buvo atmestas (dėl jurisdikcijos), vienas buvo atmestas (nors atradimas nebuvo suteiktas), o vienas vis dar yra atviras (atradimas buvo suteiktas) “. Nes teisinis sukčiavimo įrodymas yra labai daug laiko reikalaujantys procesai. Neužteko laiko tai padaryti prieš svarbiausius įvykius (pvz., Rinkimų kolegiją). “
Pagarba Johnui Drozui ir jo komandai už tai, kad jie padėjo šviesti visuomenę apie vykstančias teisines pastangas užtikrinant rinkimų sąžiningumą.
Manau, visi supranta, kad jei galima klastoti mūsų balsus, mes nebegyvename demokratijoje.
https://www.lifesitenews.com/blogs/trump-is-winning-election-lawsuits-in-case-you-havent-heard

Citizen Go       2021-02-5 17:41

Visame pasaulyje „Big Tech“ vadovai uždaro gyvybę ir laisvę palaikančių asmenų ir grupių, neatitinkančias jų ,,politiškai teisingų” pažiūrų, kalbas.
Šis neįtikėtinas pasikėsinimas į žodžio laisvę neramina, kai jis kėsinasi į žodžio laisvę politikoje, įskaitant buvusį JAV prezidentą Donaldą Trumpą.
Kai vyriausybės visur verčia bažnyčias pereiti prie nuotolinių pamaldų, kas atsitiks, kai šie informacinių technologijų vadovai nuspręs, kad religinę kalbą taip pat reikia cenzūruojama?
Pasirašykite peticiją informacinių technologijų įmonių generaliniams direktoriams.
https://citizengo.org/en/node/200332?dr=2344129::6292beb55824521e1f48363e1feeb22c&utm_source=em&utm_medium=e-mail&utm_content=em_link4&utm_campaign=EN_ROW-2021-01-29-Global-OT-CS-NA-Stop_the_Censorship-Stop_Censorship.03_AA_Relaunch_1&mkt_tok=eyJpIjoiTXpBMk5HTXhaR1UwWkdZeiIsInQiOiIrQUkrVU1FSlN4bUlkeVNqdTdcL1wvY2ZTV3FqQWtiWHhGeTVyRWw4dW5Fd0tvRVZcL1MzNjNzK2ZqQTR4eWRHUk5wZkVTRlVSRnFvaWZ5XC92ZUVLa2pXVmNQU21yQ2ZPd2Z3V3FIOFlpS09xTHFvYWJZQ1EzdTdHQXhQSzlUTkhvYjIifQ==
Kyla blogiausia cenzūra cenzūra nuo nacių ir komunistų laikų.

Bet jūs ir aš galime pasipriešinti „Big Tech“ priekabiautojams parodydami, kad jie praras populiarią paramą, ir praras milijardus eurų pelno bei patirs teisines baudas.

Taigi, perskaitykite toliau pateiktą mano el. Laišką, kuriame išsamiai aprašyta ši svarbi kova, ir pasirašykite „CitizenGO“ peticiją šiems „Big Tech“ vadovams, ragindami juos nutraukti cenzūrą.

Pagarbiai
Ignacio Arsuaga ir visa „CitizenGO“ komanda

The Epoch Times       2021-02-5 16:24

Senatorius Tedas Cruzas (Teksasas) pakartojo susirūpinimą dėl prezidento Joe Bideno kandidato į ambasadorius Jungtinėse Tautose dėl komentarų, kuriuos ji gyrė Kinijos komunistų partijai (KKP) 2019 m.

Cruzas prisijungė prie trijų savo kolegų Senato užsienio santykių komitete, kad balsuotų prieš Lindos Thomas-Greenfield kandidatūros iškėlimą į visas Senato grindis. Kalbėdamas per komiteto posėdį jis sakė, kad yra susirūpinęs dėl Thomaso-Greenfieldo propaguojamo Pekino.

“Manau, kad Kinija kelia didžiausią geopolitinę grėsmę Jungtinėms Valstijoms per ateinantį šimtmetį”, - sakė Cruzas. „Mums reikia JT ambasadoriaus, kuris pasipriešintų Kinijai, visuotinei Kinijos įtakai Jungtinėse Tautose. Nesu tikras, kad šis kandidatas tai padarys “.
https://www.theepochtimes.com/cruz-on-bidens-un-nominee-i-have-no-confidence-she-would-stand-up-to-beijing_3685865.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times       2021-02-4 23:56

Škotijos parlamentas 89 balsais prieš 32 trečiadienį atmetė siūlymą vyriausybei kreiptis į teismą siekiant ištirti buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo finansavimo šaltinį, leidusį jam įsigyti du nekilnojamojo turto objektus Škotijoje.

Škotijos žaliųjų partijos lyderis Patrickas Harvie’as pateikė ministrams raginimą ieškoti „nepaaiškinamos turto tvarkos“ (UWO) prieš D. Trumpą dėl jo įsigijimo Škotijoje prieš jam tampant prezidentu.

D.Trumpas Aberdeene nusipirko žemės 2006 m. ir įrengė joje golfo aikštyną. 2014 m. jis taip pat nusipirko garsų „Turnberry“ golfo aikštyną.
Kaip rašo „The Scotsman“, Škotijos teisingumo sekretorius Humza Yousaf sakė, kad nors jis laiko D.Trumpą „apgailėtinu asmeniu“, jis pabrėžė: „Mes atskiriame politiką ir teisėsaugą.
„Nors ponas Harvie teisus, kad ministrai gali kreiptis dėl UWO, nemanau, kad būtų teisinga, jei Škotijos ministrai atskirai ar kartu, išskyrus lordo advokatą, asmeniškai įsitrauktų į tyrimą dėl bet kurio asmens “.
Jis pridūrė, kad toks žingsnis būtų „piktnaudžiavimas valdžia“, kuris „mirtinai pakenktų mūsų teisingumo sistemai“.
Yousafas reikalavo pateikti pasiūlymo pakeitimą, pabrėždamas, kad „įstatymų vykdymas neturi būti politinis kišimasis“.
Yousafas taip pat teigė, kad niekaip negalima žinoti, ar šalies civilinio atkūrimo skyrius (CRU) tyrė D.Trampą.
“Jei turime įrodymų, kad buvo naudojamos neteisėtos lėšos ... galėtume pažvelgti į juos”, - sakė Nacionalinės nusikalstamumo agentūros atstovas dėl galimybės jai ieškoti prieš D. Trampą.
JK 2018 m. Pristatė NWO, kad padėtų valdžiai nukreipti neteisėtą užsienio pareigūnų, įtariamų korupcija ir pinigų plovimu per Didžiąją Britaniją, turtus. Jei įtariamasis nepateikia teisėto savo turto šaltinio, valdžios institucijos gali kreiptis į teismą areštuoti turto.
Harvie apibūdino D.Trampą kaip „nepatikimą nesąžiningą, rasistą, sąmokslo teoretiką“ ir teigė, kad jau seniai jaudinasi, kaip D.Trampas finansavo savo turto pirkimus grynaisiais. Jam pritarė Darbo partijos atstovas Colinas Smythas ir Alexas Rowley.
Nei viena iš Trumpo kompanijų Škotijoje dar neturi užsidirbti pelno įsigijusi ir eksploatuodama nekilnojamąjį turtą.
Šiandien abu kortai sulaukė aukščiausių įvertinimų: JK ir Airijoj „Turnberry“ užėmė 1 vietą, o Aberdynas antrą.
https://www.theepochtimes.com/scottish-parliament-rejects-proposal-to-investigate-trumps-finances_3684316.html?utm_source=pushengage

The Epoch times       2021-02-4 21:49

https://www.theepochtimes.com/trump-resigns-from-screen-actors-guild-your-organization-has-done-little_3685188.html?utm_source=pushengage
Buvęs prezidentas Donaldas Trampas ketvirtadienį dabar retu viešu pareiškimu pareiškė, kad pasitraukia iš „Screen Actor’s Guild“ (SAG) sąjungos, rašoma laiške.

D.Trampas išsiuntė laišką SAG prezidentei Gabrielle Carteris, kritikuodamas sąjungą ir naujienų agentūras.

„Šiandien jums rašau dėl vadinamojo Drausmės komiteto posėdžio, kurio tikslas buvo atšaukti mano narystę sąjungoje. Kam rūpi!” D.Trumpas parašė „Carteris“ po to, kai SAG balsavo sakydamas, kad D. Trampas pažeidė sąjungos gaires po sausio 6-osios Kapitolijaus riaušių.

„Nors aš nesu susipažinęs su jūsų kūryba, didžiuojuosi savo darbu tokiuose filmuose kaip„ Vienas namuose 2 “,„ Zoolander “ir„ Wall Street: pinigai niekada nemiega “; ir televizijos laidos, įskaitant „Šviežią Bel-Air princą“, „Saturday Night Live“ ir, žinoma, vieną sėkmingiausių laidų televizijos istorijoje „The Apprentice“. D.Trumpas rašė laiške.

Prezidentas taip pat rašė, kad per ketverius savo tarnybos metus jis padėjo naujienų agentūroms, t. Y. MSNBC ir CNN, kurios skyrė nuo sienos iki sienos savo politiką, „tweet“, viešus adresus ir rodė daugybę įvairių anonimiškai gautų pranešimų.

Jo laiške pažymėta, kad „kabelinių naujienų televizijos verslas“ yra „mirštanti platforma, kuriai liko nedaug laiko, kol įsitraukiau į politiką“, ir pridūrė, kad žiniasklaidoje jis sukūrė „tūkstančius darbo vietų“ dėl savo prezidentūros pranešimo.


“Tai priveda mane prie jūsų akivaizdaus bandymo atkreipti laisvos žiniasklaidos dėmesį, kad atitrauktumėte dėmesį nuo jūsų, kaip sąjungos, niūrios veiklos”, - pridūrė D.Trampas. „Jūsų organizacija padarė mažai savo narių labui, ir nieko man, be rinkliavų rinkimo ir pavojingos ne amerikietiškos politikos ir idėjų propagavimo, rodo jūsų masinis nedarbo lygis ir teismo procesai žymiems aktoriams, kurie netgi įrašė vaizdo įrašą klausdami:„ Kodėl profsąjunga nekovoja už mane? “

“Aš nebenoriu būti susijęs su jūsų sąjunga”, - tęsė D.Trampas ir pridūrė: “Taigi šis laiškas yra skirtas jums pranešti apie mano greitą atsistatydinimą iš SAG-AFTRA”.

„The Epoch Times“ kreipėsi į SAG, norėdamas pakomentuoti.

Praėjusį mėnesį Carteris tvirtino, kad prezidentas „užpuolė vertybes, kurias ši sąjunga laiko švenčiausia“ po sausio 6 dienos įsiveržimo į Kapitolijų. Nemažai demokratų ir kai kurie respublikonai teigė, kad D.Trampas per bendrą kongreso sesiją kurstė minią įsilaužti į Kapitolijų. D.Trampas teigė, kad protestuotojai turėtų palikti patalpas ir smerkė smurtą.

D.Trampas buvo sąjungos narys nuo 1989 m.

Busines Insider       2021-02-4 21:32
The Epoch Times (skaitytojo komentaras)       2021-02-4 17:00

https://www.theepochtimes.com/teachers-dont-need-ccp-virus-vaccine-for-schools-to-safely-reopen-cdc_3684171.html?utm_source=pushengage
s_epoch
2020-02-04 12.49 val
Mes žinojome, kad tai bus, kai tik jie išrinks Bideną, virusas bus pradėtas kontroliuoti. Dieve, jį turbūt išgąsdino Baidenas!
Ar girdėjote, OR nusprendėte nebeskaičiuoti mirusiųjų nuo kovido, jie skaičiuos tik tuos žmones, kuriems nustatyta, kad užsikrėtė. Žinoma, kiekvienas pakartotinis testas bus įskaičiuotas į bendrą skaičių!
Koks geresnis būdas atimti mūsų laisves? Įpraskite laikytis kvailų, moksliškai nepagrįstų „skubių priemonių“ ir, su laiku, jie atims viską.
Be to, kaukės neveikia - tiesiog paklauskite Kinijos, didžiausios kaukių nešiotojos pasaulyje.
https://www.naturalnews.com/2020-08-12-kansas-using-doctored-data-to-justify-mask-mandates.html
https://www.naturalnews.com/2020-11-24-wearing-mask-will-not-protect-you-against-covid19.html
https://www.naturalnews.com/2020-12-09-mask-mouth-skin-disease-and-breathing-difficulties-experts-reveal-the-dangers-of-prolonged-use-of-face-masks.html
= Ilgai vartojant, gali pasireikšti: anglies dvideginio kaupimasis (hiperkapnija) = galvos skausmas, galvos svaigimas, dusulys; kvėpavimo apribojimas = drėgmės sulaikymas, pakartotinis tos pačios kaukės naudojimas; blogas filtravimas = padidėjusi infekcijos rizika; kaukės burna: ertmės, dantenų ligos, blogas kvapas, dantų ėduonis; burnos džiūvimas = burnos ertmės infekcijos, burnos pienligė; dirginti odą = maskene (acne mechanica) nuo karščio, trinties, odos sąkandžio, per didelės drėgmės; alerginis kontaktinis dermatitas nuo formaldehido & bronopol; šiluma ir stresas; gali pablogėti rožinė (odos paraudimas)

Jura Daševskis       2021-02-4 11:11

https://www.youtube.com/watch?v=mNtj2uqycpk
111 Jura Daševskis ir Styvas Dudnikas

komentatoriui >> 17:41 2021-02-2 18:38       2021-02-4 0:51

panašu, kad keletą mėnesių pramigote. Juo sudėtingiau bus suvokti artimiausiu metu pareinančias visam pasauliui daug žiauresnes tiesas. Prisipirkite raminamųjų.

The Epoch Times       2021-02-4 0:13
Hm.       2021-02-2 23:32

Už parašą bylų kol kas nekelia, bet darbe nemalonumų galima susilaukti.

The Epoch Times       2021-02-2 23:19

„YouTube“ demonetizavo mūsų kanalą - padėkite ginti nepriklausomas naujienas
JASPER FAKKERT 2021 m. Vasario 1 d. Atnaujinta: 2021 m. Vasario 1 d.
Gerbiamas skaitytojau,

Neseniai „YouTube“ demonetizavo „The Epoch Times“ paskyrą be išankstinio įspėjimo ir konkretaus paaiškinimo, kodėl.

Anksčiau „Facebook“ blokavo mūsų galimybes reklamuoti mūsų laikraščių prenumeratas platformoje.

Užuot gynę spaudos laisvę, kitos žiniasklaidos organizacijos, tokios kaip „The New York Times“ ir „NBC News“, praleido nemažai laiko ir išteklių, puolimui ant „The Epoch Times“.

Kai „The Epoch Times“ įkūrėjai - kiniečiai, pabėgę iš komunistinės Kinijos į JAV - daugiau nei prieš 20 metų sukūrė mūsų naujienų organizaciją, jie nesitikėjo tokios cenzūros.

Daugiau nei 20 metų didžiausias pasaulio režimas, vadovaujamas Kinijos komunistų partijos, padarė viską, kas įmanoma, kad mus uždarytų. Ji įkalino mūsų žurnalistus ir redaktorius Kinijoje, gąsdino mūsų darbuotojus JAV, bandė blokuoti mūsų reklamą ir pradėjo nuolatines kibernetines atakas prieš mus. 2019 m. lapkričio mėn. kaukėti įsibrovėliai padegė vieną iš mūsų spaustuvių Honkonge.
Nepaisant viso to, „The Epoch Times“ pastaraisiais metais smarkiai išaugo, o visa spaudos pramonė smuko.
Kas savaitę gauname šimtus skaitytojų žinučių, kurios mus įkvepia. Tai leidžia mums ryžtingiau tarnauti savo skaitytojams savo šūkiu „Tiesa ir tradicija“.
Mes tikim spaudos laisve ir spaudos, kaip laisvos visuomenės kertinio akmens svarba.
Štai kodėl mes nenukreipiame žvilgsnio, kai tai daro kiti.
Bet mums reikia jūsų pagalbos.
Apsvarstykite galimybę tapti abonentu tik už 1 USD ir padėti nepriklausomai naujienų organizacijai, įsipareigojusiai ieškoti tiesos.
Skaitmeninė prenumerata padarys jus išskirtiniu „The Epoch Times“ nariu ir suteiks neribotą prieigą prie viso mūsų turinio, pvz., Išskirtinių vaizdo įrašų, infografijų, tyrimo ataskaitų ir el. žurnalų. Jei jau esate abonentas, apsvarstykite nedidelę auką, kad galėtumėte mus paremti. Dėkojame už palaikymą!
Jasperas Fakkertas Vyriausiasis redaktorius, JAV leidimai

https://www.theepochtimes.com/support-the-epoch-times-help-defend-independent-news_3680028.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-02-01-3

>> 17:41       2021-02-2 18:38

Ar tai tikra 100 % ?
Negi feisbukas savavališkai taiko cenzūrą.
Juk JAV tai dar tik projekto lygmenyje… ar kaip…

Sunku patikėti,       2021-02-2 17:41

kad tūkstančius kartų klausyta septinto dešimtmečio populiari daina,kurioje yra žodis “mergaitė”,dabar facebook uždrausta,nes “neatitinka visuomenės standartų”.Tai čia tie globalistai,lyčių neigėjai tai draudžia?

The Epoch Times       2021-02-2 12:49

Vasario 1 d. Estijos atstovas Europos Parlamente Jaakas Madisonas buvusį prezidentą Donaldą Trumpą nominavo Nobelio taikos premijai.
Įraše socialinėje žiniasklaidoje Madisonas sakė: „Per pastaruosius 30 metų Donaldas Trampas yra pirmasis JAV prezidentas, kuris per savo kadenciją nepradėjo karo. Be to, jis pasirašė keletą taikos susitarimų Viduriniuose Rytuose, kurie padėjo užtikrinti stabilumą regione ir taiką “.
Madisonas turėjo omenyje Abraomo susitarimą, bendrą Izraelio, Jungtinių Arabų Emyratų ir JAV, o vėliau ir Bahreino bei kitų arabų šalių pareiškimą.
“Mes skatiname pastangas skatinti tarpreliginį ir tarpkultūrinį dialogą, siekiant puoselėti taikos kultūrą tarp trijų Abraominių religijų ir visos žmonijos”, sakoma Valstybės departamento interneto svetainėje. „Mes tikime, kad geriausias būdas spręsti problemas yra bendradarbiavimas ir dialogas, o draugiškų valstybių santykių plėtojimas skatina ilgalaikės taikos Artimuosiuose Rytuose ir visame pasaulyje interesus.“
Pernai D.Trampą Nobelio taikos premijai pasiūlė Norvegijos parlamento narys Christianas Tybringas-Gjedde’as.
“Dėl jo nuopelnų, manau, jis stengėsi sukurti taiką tarp tautų daugiau nei dauguma kitų Taikos premijos nominantų”, - praėjusiais metais “Fox” sakė Tybringas-Gjedde’as.
Atskirai, Harvardo teisės profesorius emeritas Alanas Dershowitzas vasario 1 dieną nominavo D.Trampo žentą ir buvusį prezidento patarėją Jaredą Kushnerį Jaredą Kushnerį, kuris su Avi Berkowitzu padėjo derėtis dėl Abraomo susitarimo.
„Nobelio taikos premija skiriama ne dėl populiarumo. Taip pat nevertinama, ką tarptautinė bendruomenė gali galvoti apie tuos, kurie padėjo pasiekti taiką “, - rašė Dershowitzas. „Tai apdovanojimas už Alfredo Nobelio testamente nustatytų griežtų kriterijų įvykdymą“.
D.Trumpo administracija taip pat vedė derybas su Sudanu ir Maroku.
Tikimasi, kad prezidento Joe Bideno administracija peržiūrės visus D.Trampo administracijos metu sudarytus nacionalinio saugumo susitarimus, įskaitant ginklų paketus Jungtiniams Arabų Emyratams ir Saudo Arabijai.
Kai kurie įstatymų leidėjai skundėsi Maroko susitarimu, nes, norėdamos jį pasiekti, JAV pripažino Marokui ginčijamą Vakarų Sacharoje.
Taip pat vasario 1 d. Norvegijos parlamento narys Petter Eide taikos premijai pasiūlė judėjimą „Juodoji gyvybė“. Eide’as teigė, kad žmonės jam rašė „ kad BLM yra smurtinė organizacija“,bet jis atmetė pretenzijas.
Nobelio taikos premijos laureatas bus apdovanotas lapkričio mėnesį.

https://www.theepochtimes.com/trump-nominated-for-nobel-peace-prize-over-israel-uae-peace-deal_3680042.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-02-01-1

VKP(b)       2021-02-2 9:59

nieko naujo XX amžiaus pradžioje veikė profesionalūs revoliucionieriai, dabar profesionalūs gėjai. deja šie “pažangos” eksperimentai skaudžiai atsiliepia paprastiems žmoneliams.

tolerastija amerikoje-tada ir dabar       2021-02-2 1:56

Galima daug kalbėti apie Vakaruose siautėjančios ir pas mus besiskverbiančios politkorekcijos (savanoriškos savicenzūros, paprastai šnekant) idiotizmus ir kuriozus, bet teorija lieka teorija, o visai kas kita pasigrožėti tokių idiotizmų akivaizdžiais pavyzdžiais. Žvelgi į visa tai ir susimąstai – kas išprotėjo – tu ar pasaulis?… Taigi…
DŽEKAS MEDŽIOJA ANTIS ŠALIA MOKYKLOS IR ATEINA Į MOKYKLOS TERITORIJĄ SU ŠAUTUVU.
1960 metai – mokyklos direktorius apžiūri Džeko šautuvą, eina į savo mašiną, pasiima saviškį medžioklinį ir rodo jį Džekui.
2010 metai – totali mokyklos evakuacija. Atvyksta FTB ir įgrūda Džeką į kalėjimą. Džekui daugiau niekad nebebus galima turėti ginklų. Minia psichologų ramina dar didesnę minią psichiškai traumuotų dėstytojų ir mokinių.
***
DŽONAS IR MARKAS PO PAMOKŲ SUSIMUŠA MOKYKLOS KIEME
1960 metai – susirenka minia, Markas nugalėjo, Džonis ir Markas paspaudžia vienas kitam rankas ir lieka geriausiais draugais.
2010 metai – kažkas iškviečia policiją. Džonį ir Marką areštuoja. Abu įgrūdami keliems metams į vaikų pataisos namus ir, suprantama, išmetami iš mokyklos.
***
DŽEFRIS TRIUKŠMAUJA KLASĖJE, TRUKDO KITIEMS MOKINIAMS.
1960 metai – Džefris gauna pastabą ir keliauja pas direktorių, kur išklauso rimtą pamokslą. Po to grįžta į klasę ir daugiau niekam nebetrukdo.
2010 metai – Džefris gauna arklišką dozę Ritalino, paverčiamas zombiu, testai konstatuoja Dėmesio Deficito sindromą. Mokykla gauna papildomų pinigų, kadangi Džefris yra nebeįgalus.

BILIS IŠDAUŽIA LANGĄ KAIMYNO MAŠINAI IR JO TĖVAS LUPA JĮ DIRŽU
1960 metai – gavęs subinėn, Bilis nebedaužo langų, išauga normalus jaunuolis, baigia koledžą ir tampa klestinčiu verslininku.
2010 metai – Bilio tėvas areštuojamas už žiaurų elgesį su vaikais. Bilis išsiunčiamas į internatą ir netrukus prisijungia prie gatvės gaujos. Psichologas įtikina Bilio seserį, kad ją vaikystėje irgi pėrė ir tėvas pasodinamas į kalėjimą. Bilio mama susimeta skudurus su tuo psichologu.
***
PEDRAS NEIŠLAIKO ANGLŲ KALBOS EGZAMINO.
1960 metai – Pedras lanko vasaros mokyklą, pasipildo žinias, išlaiko egzaminą ir įstoja į koledžą.
2010 metai – Pedro byla pasiunčiama valstijos Aukščiausiam teismui. Žiniasklaida klykia, kad reikalavimai mokėti anglų kalbą – tai rasizmo apraiškos. Pilietinių teisių organizacijos paduoda į teismą visą švietimo sistemą apskritai ir anglų kalbos mokytoją konkrečiai. Anglų kalba pašalinama iš privalomų dalykų sąrašo. Pedras gauna savo diplomą, bet po koledžo vis tiek dirba šiukšlininku, kadangi nesusikalba angliškai.
***
DŽONIS ĮGRŪDA NAUJAMETINĮ FEJERVERKĄ Į SKARDINĘ SU BENZINU IR SUSPROGDINA SKRUZDĖLYNĄ MOKYKLOS KIEME.
1960 metai – skruzdėlės žūsta.
2010 metai – Iškviečiami Alkoholio, Tabako ir Ginklų kontrolės biuro atstovai, FTB agentai ir žmonės iš Tėvynės Gynimo Departamento. Džonis areštuojamas už bandymą padaryti teroro aktą. FTB tardo tėvus, užveda jiems bylas. Broliai ir seserys išsiunčiamos į internatus. Kompiuteriai konfiskuojami. Džonio tėvas patenka į potencialių teroristų sąrašus ir niekad nebegalės skraidyti lėktuvais.
***
DŽONIS MOKYKLOJE PER PERTRAUKĄ SUKLUMPA IR NUSIBROZDINA KELĮ. JĮ VERKIANTĮ PASTEBI MOKYTOJA MERI. JI APKABINA DŽONĮ IR GLOSTO JAM GALVĄ.
1960 metai – netrukus Džonis nusiramina, nustoja verkti ir bėga toliau žaisti.
2010 metai – Meri apkaltinama seksualiniu priekabiavimu ir išvejama iš darbo. Jai gresia 3 metai valstijos kalėjime. Džoniui gresia 5 metai tampymo po visokiausias “psichologines terapijas”.

Dien TV       2021-02-1 22:06

Год великого перелома 2.0. Что скрывается за глобальной перезагрузкой. Андрей Фурсов
https://www.youtube.com/watch?v=GBOdBjb1HO4

Великое обнуление. О чём проговорились Клаус Шваб и Герман Греф. Андрей Фурсов
https://www.youtube.com/watch?v=kxYuH3JB_Io

Nuoroda       2021-02-1 20:16
o kur pasirasyti?       2021-02-1 20:10

gal galite nuoroda numesti?

The New Culture Forum Channel       2021-02-1 19:00

Andy Ngo - Unmasked: Inside Antifa’s Radical Plan to Destroy Democracy.
https://www.youtube.com/watch?v=VkSQfDGJmhg

O kažin       2021-02-1 18:14

štazis - profesionalas ar tik mėgėjas? Už kokius pinigus tą savo užpakalį gydosi? Dar įsimes kokia rožė, ir ,,Tiesos” praras pagrindinį ,,komentatorių”. Viskas, bankrotas! smile

> 18:03       2021-02-1 18:09

Nežinau, bet neprofesionalas turbūt negauna už tai pinigų. smile

Hmm...       2021-02-1 18:03

kas gali paaiškinti, kuo „profesionalus gėjus“ skiriasi nuo „neprofesionalaus gėjaus“?

Kovos prieš       2021-02-1 17:47

Stambulo konvencijos ratifikavimą priešakyje pirmiausia turėtų stoti Lietuvos Bažnyčios hierarchai,žinoma, jeigu jie skaitė Bibliją ir gerbia tikinčuosius. Vilties maža, nei jie suaugę su dalinančiais pinigus beveik taip pat, kaip Rusijos tikinčiųjų patriarchas Kirilas su Kremliumi,, kuris šiandien kaip tikras judas pasibučiavo tris kartus su Putinu(rodė 1 kanalas). Bažnyčios baimė prieš valdžią mažina tikinčiųjų skaičių, o tai, savo ruožtu, verčia Bažnyčios galvas linkti vis žemiau ir žemiau. Šitaip Bažnyčia niekada nesusitiks su Dievu: Bažnyčia eina paskui turtingus, o Dievas - paskui vargšus…

Prajuokino...       2021-02-1 17:47

,,Laukiu covido pabaigos” smile . Ilgai laukęs, dar palauk. Dar ne visi Tamsos darbai padaryti. Kai bus priimti visi ,,reikalingi” įstatymai, kai bus iš visur išvaryti padorūs žmonės, kai bus pasidalyti visi ,,atliekami” pinigai, pagaliau kai nepastebėtos praeis Velykos, va, tada ir bus pradėta galvoti, kada tas Covidas galėtų pasibaigti. O kol kas šiltai sėdi kalėjime, laukdamas išreklamuotosios ,,vakcinos” kaip pažado paleisti iš kalėjimo pirma laiko, jeigu gerai elgsiesi, ir sėdėk sau. Na, nepaleis pirma laiko - tai parodys pirštu, kas sutrukdė tavo pirmalaikį paleidimą, kad turėtum ką griebti už gerklės, ir vėl kuriam laikui nusiraminsi. Bet jei savo galvos nepradėsi naudoti pagal paskirtį, tai iš kalėjimo gali neišeiti ir visą vasarą. Na, gal duos kokį mėnesį kitą atostogų, o paskui vėl pasodins. O tada jau savo noru atiduosi vaikus, jei tokių turi, į geresnės rūšies ,,šeimas” ir sutiksi vaikščioti į bendrą visoms 72 lytims tualetą, kad bent prieš mirtį pamatytum, kaip atrodo Saulė.
Niekada nemaniau, kad taip bus, bet šiandien pavydžiu rusų tautai. Proporcingai sąmoningumo augimui ten gatvėse mažėja kaukių. Kažin, ką tai galėtų reikšti, a, Kisa?

Nėra       2021-02-1 17:31

Nei naujosios, nei senosios demokratijos. Demokratija yra arba nėra. Tiesa, demokratijos suvokimas gali labai skirtis. Vieniems tai kolektyviniai laiškai, a la “mažuma klauso daugumos” ( kažkur girdėta, ar ne.), kitiems kitos išraiškos formos. Kurios yra teisingos? Tos, kurios nepažeidžia mano suvokimo apie demokratiją.

Disidentai slėpkitės       2021-02-1 17:31

Matai,kaip gaunasi.Šiais pažangiaisiais naujosios demokratijos laikais norint gauti Nobelio taikos premiją neužtenką nesukelti karų,kaip kad prezidentui Trampui pavyko ir už ką jo nemėgo kairieji karų revoliucionieriai,demokratai;bet užtenka pasidaryti Molotovo ” bambioškių” ,pasiimti daugiau beisbolo lazdų taikių žmonių padaužymui ir eiti padeginti ir paplėšti Amerikos miestų parduotuvių,privačių namų,vartyti šalies istorinių ” ne vietoje pastatytų” paminklų ir sumušti kuo daugiau pakelyje sutiktų miesto gyventojų-pageidautina baltųjų, ir tų jau esi pasaulio taikdarys ir naujosios demokratijos šauklys.O be to ,tu gal net už tokius “taikius"grobstymus ir prievartavimus, dar ir “taikos” premiją gausi su nemažai pinigų už išlietą prakaitą ir vargą  siekiant “demokratinės taikos”.Kas dabar supras tą pažangią  “taikią” belytę  suįvairiaspalvę demokratiją?Būdamas taikus ,tik ir spėk dairytis ,ar neduos kas premijos beisbolo demokratine “taikia” lazda per galvą.>>>


“Judėjimas „Juodoji gyvybė“ yra nominuotas Nobelio taikos premijai”

Black Lives Matter movement nominated for Nobel peace prize

Papa Borgia       2021-02-1 17:22

Ne demokratija, o pseudokratija - Raudonosios Oligarchijos režimas. Bilijonierių diktatūra.

>> Kis 15:24       2021-02-1 17:09

“Laukiu covido pabaigos…”.
Atsipeikėk.
Švabas ...
Geitsas ...
Šimonytė ...
Nustok svaigti, dar net “žiedeliai nepražydo”...

Žodžio laisvė...       2021-02-1 16:51

Raskevičiau,gauk licenzija savo sugalvotoms žmogaus teisėms…

stasy,       2021-02-1 16:47

ar čia tu?

stasys       2021-02-1 16:36

Jus galite būti tikras jog neatsiras koks nors profesorius ir nepavadins tos peticijos dalyvius šliaužiančiu totalitarizmu per Lietuva suverčiant kalte kokiam nors ideologiniam naujam naratyvui .Paradoksas bet ir ši karta autorius parodė kiek žemai vertinama demokratijos iškovota teisė į laisva nuomone ir teise ginti savo įsitikinimus .

Žemyna       2021-02-1 16:20

Pagarba jaunam žmogui, drįstančiam NEbūti ,,pažangiu”, ir mąstyti, ne kaip dirigento lazdelė rodo…

Austrai švenčia nepriklausomybės dieną...       2021-02-1 16:04

youtu.be/2P8gq41ghKQ

Kis       2021-02-1 15:24

elementaru,prisimins zmogaus teises,pagasdins sussuliginymu su Lenkais ir Vengrais,o musu valdzia rankutes suspaus palei siules,o galbut net pratyles,atseit nepastebejo?Laukiu covido pabaigos,atgaubus laisve nuo covido pameginsime gintis,is pradziu civilizuotai,o paskui,kaip jie moko.

Yra Konstitucija,       2021-02-1 15:21

yra bendražmogiškos teisės ir pareigos, Konstitucija paremta įstatymais,kitos teisės bei pareigos remiasi Biblija, žmogaus prigimtimi ir nereikalauja jokio gynimo, jokių ypatingų įstatymų. Žmonės, kurie turi savo keistus papročius, jų nėra daug, turi tokias pat teises ir pareigas kaip visi, bet daugumai diktuoti savo madas neturi jokios teisės. Tai viskas, ką galima pasakyti


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Laukimas

D.Žalimo žiniai: referendumus dėl vienalyčių asmenų santykių vykdė Slovėnija, Airija, Tailandas, Kroatija, kai kurios JAV valstijos, bus Šveicarijoje

„Sengirėje“: G. Kniukštos pokalbis su St. Čepinsku apie miškų naikinimo vajų nepriklausomoje Lietuvoje

Ramūnas Aušrotas apie būsimos Europos viziją. Vera Jourova: su Rusijos grėsme ES vertybėms kovosime cenzūra ir baudomis

Linas Šalna. Klasika

Jolanta Blažytė. Ką jūs sakote?

Tomas Viluckas. Kodėl reikia referendumų

Mantas ir Skaistė Vasiai. Įsimintiniausios Didžiojo šeimų žygio akimirkos

Eurika Masytė siūlo sprendimą: priešlaikiniai Seimo rinkimai. Pritariate?

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti piliečių laisvių suvaržymus

Nida Vasiliauskaitė. Dabar klausimėlis: ką Ingrida?

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie visuomenės susipriešinimą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip (I)

Nida Vasiliauskaitė. Tradiciškai partijos skirdavosi idėjomis ir ideologijomis, bet tie laikai jau baigėsi

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Tarp teisės į gyvybę ir teisės į abortą

Vytautas Sinica. Apie siūlymą, kad šalys Europos Sąjungoje nebeturėtų veto teisės

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis – Kremlius laimi?

Nida Vasiliauskaitė. Apie „vatnikus“ ir jų medžiotojus jorkšyrus: kurie iš jų yra tikroji politinė bėda

Keletas prezidento metinio pranešimo komentarų: P.Girdenis, J.Laučiūtė, A.Širinskienė, P.Saudargas, A.Švarplys

„Netiesos jausmas valstybėje palaukti negali“? – Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos metinis pranešimas

„Tradere“ leidyklos naujienos: Birželio sukilimo metinių proga leidžiama J. A. Antanaičio knyga „Tautos instinktas išlikti“

Citata. Dantė Aligjeris: apie neutralumo padarinius moralinių išbandymų metu

Jonas Kauneckas: visi turime su Nacionaliniu Susivienijimu reikalauti Referendumo arba kitos Visuomenės apklausos

Nida Vasiliauskaitė. Tai šitą jie vadina „komunikacija“ ir „profesionalumu“?

Jūratė Laučiūtė: Visiems, balsavusiems už TS-LKD partiją, siūlau pagalvoti, kas jums yra Lietuva

Naciukų* Lietuva? Aleksandras Nemunaitis primena, Tomas Baranauskas pataria

Vidmantas Valiušaitis. Tėvas apie Birželio sukilimą

Audrys Karalius. Padre…? Kodėl…?

Kaip naujojo kairuoliškumo ideologija užkariavo JAV universitetus – Krescencijus Stoškus primena prof. Česlovo Milošo liudijimą

Andrius Macas. Kaip mylėti vienodai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.