Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Geopolitika

Linas Šalna apie tuos, kurie vertina ne žaidimą, o futbolininkų odos spalvą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 15 d. 12:53

22     

    

Linas Šalna apie tuos, kurie vertina ne žaidimą, o futbolininkų odos spalvą

Tikėjaus kažko panašaus.

Ir tai joks bajeris: kažkam velniškai netinka, kad tautų mišrainės, kaip vokiečių, olandų, prancūzų, belgų, anglų, šveicarų rinktinės, nieko nepešė, o čempionais tapo patriotiški italai…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

> Van Basten       2021-07-19 8:30

Manau, klystate. Šveicarija ne “nusipirko” legionierių. Dauguma ne šveicarų kilmės futbolininkų yra gimę ar užaugę Šveicarijoje,nors jų kilmė įvairi- albanų,bosnių, nigeriečių ir žinoma ,šveicarų. Beje,jie puikiai kalba valstybinėmis Šveicarijos kalbomis- vokiškai,kai kurie prancūziškai ir t.t.Manau, Lietuvoje rastume ne vieną Lietuvos pilietį, čia gimusį ir augusį ir iki šiol neišmokusį valstybinės lietuvių kalbos.

NuNu       2021-07-16 11:17

Ir kuo tie lietuviai skiriasi nuo juodaodžių ar mulatų? Valstybė panašėja į Lotynų Ameriką - pinigų paskirstymu, kultūra, tuoj įdiegs narkotikų verslą.

Van Basten       2021-07-16 10:20

A6 sirgau už Italijos rinktinę, kurioje žaidė italai (na išksyrus kelis brazilus) ir man visiškai neįdomi Prancūzijos ar Šveicarijos rinktinė, kurioje prancūzų ar šveicarų reikia paieškoti. Man nepatinka ne futbolininkų odos spalva, o tas principas, kad ekonomiškai stipresnės šalys “nusiperka” legionierius (kaip pvz. Šveicarija), kurie su Šveicarija neturi nieko bendra, apart pinigų.

stasys       2021-07-16 7:21

Mielieji aš nesidomiu futbolu , rausdamas prisipažinsiu tik kuriam laikui praėjus prisiminiau jog taip ir nesuzinojau kas laimėjo finalą UK. Yra svarbesnių temų ..Lietuvai .

> atkreipkite dėmesį 23:11       2021-07-16 1:12

O su kuo diskutuoti, kai savi (patriotai) net puse stasio (Vaclovo) neprilygsta. Arba taip susireikšminę savo tuštybėje (kaip Raigerdas, Al, Habilitas…), bevelija išmintingai patylėti…
Nežinau, bet kažkas Al’ą kaip ir išvadino rusu…
Habilitas nekvailas, bet jam mielas Paksas…, ir šita fauna neverta jo kompanijos.
Raigerdas,kaip Romos vyskupas, tik ‘ex katedra’ lygyje praneša dievų valią, o toliau žinokitės patys…
Komunistai,jaučiasi labai nepatogiai, kai primename jiems nepatogius faktus… ir jie neberanda jokių kontrargumentų, tai irgi bevelija išmintingai tylėti.
Žydams, iš vis ne lygis kalbėtis su gojais, o kai dar koks apsukresnis gojus mesteli kokį nepatogų faktą, tai iš vis ‘givalta’... antisemitizmas…
Kunigams dar neatėjo kanadietiškas scenarijus (bažnyčių deginimas), tai jie kaip primityvūs amatininkai „verda tik savo sultyse“.
O lietuviai atkakliai demonstruoja savo debilumą, ir Stoholmo sindromo aukas… O temose, kur vienaip ar kitaip paliečiami žydai, juos ištinka kraštutinai apgailėtinas nepilnavertiškumas. Vargu ar šiems tautiečiams bepadės ‘grabas’...
——
O tai sukuo diskutuoti?
Toks Smalsutis sumanė akademinio lygio diskusiją. Kiek buvo pritariančių?!
Va, banalūs ir trumpi „vieno sakinio“ tekstai patys „einamiausi“...
O kai seimas rudenį iškilmingai prastums stambulizmą, tolerancijos kalbą, vaikų suvalstybinimą o valstybės sulyginimą..., tada galėsite diskutuoti su sienom - kaip čia taip…, kaip čia ne taip…

atkreipkite dėmesį       2021-07-15 23:11

komentaruose pilna vaclovo, kurio stilius idealiai panašus į stasio, bet nėra “universaliojo” stasio… Taigi DU-VIENAME. A ne tep, stasy-vaclovai?...
Ir dar atsiranda, kas su juo diskutuoja? Mjoooo…..........

Vaclovas >>14:59       2021-07-15 19:50

1. Panaudosiu rusų kalboje naudojamas sąvokas, manau, suprasite. Tai kulokai. Jiems tik valdyti, nurodinėti, vertinti ir tuščiai apsakinėti. Pastatybininkai “nuo dievo”. Susikerta su papročių, apvilktų krikščionišku rūbų, tęsėjais, kuriuos neretai užtarnautai vadina savokais. Trumpiau, kulokų puoselybos viena krypčių ragais susirėmė su savokais. Kažkodėl dauguma, tame tarpe tikinčiųjų, šį vyksmą praleidžia. Neatmetu kulokų sąsajų su stambiaisiais piniguočiais.

Kis       2021-07-15 19:49

mielieji visazinantis,niekada neieskokite siknoje smegenu,ten ju nera.Sako daug erogeniniu zonu,tad labai vilioja nienus is mazumu.Futbolas tuo ir grazus,kad jis bekompromisinis(Ypac auksto lygio)ten nenupirksi maco.Mane meke,kad sporte laimi stipriausias,moksle-gudriausias,o durnelis vis iesko saves paaiskinimo?Apie spalva ,kad kazkaip veiktu,nesu nei girdejes nei regejes.Pamenu Brazilijos komanda su Pele,Portugalijos su Eusebijumi,vokiecius su (uzstrigo),o kur olandai?Tai klasika,kuria atkartoti neimanoma,paaiskinti gali tik Valatka-sutka,girdejau eiline propoganda,tai zmogus viskazinantis ir nieko,tiesiog siuksle.

Vaclovas >>14:59       2021-07-15 17:48

1. Atsiprašau dėl atsakymo į pirmąjį klausimą. Palaikiau tai tik išprotybos kryptimi, o pasirodo, tai ir visuomenės santvarkos apsaka. Tuomet pasidomėsiu. Gal kada vėliau pasakysiu savo nuomonę apie ją.

to 15:24       2021-07-15 16:46

Sutinku,verslas yra verslas bet nacionalinės komandos ir turėtų būti nacionalinėmis…

00892-B       2021-07-15 16:02

įvairovės reikalavimai ir pakišo koją anglų treneriui paskiriant baudinių mušėjus, čia panašiai kaip kino produkcijoje skiria pagrindinius vaidmenis - Bridgerton ar nesenas Anne Boleyn (tas paskutinis ant tiek buvo epikfeilas, kad IMDB net turėjo suklastot reitingus).

Vaclovas >>14:59       2021-07-15 16:00

1. Nepripažįstu išprotybos. Išpažįstu krikščionybę, kitų išmislysčių man nereikia.
2. Nėra judėjiško raugo. Gali būti judėjų nusikaltėliai arba šmeižtai, kuomet kokie tai piktadariai priskiriami prie judėjų tikėjimo.
3. Kai atvykimas teisėtas, kai mišrios šeimos iš tikros meilės.
4. Grobikus reikia vyti. Bet nereikia nutylėti, kokia yra gaji kito gymio baimė Lietuvoje. Ta yda pasireiškia visur, tik Lietuvoje jai nepriešgyniaujama arba tai daroma atmestinai (tyčiškai?), todėl ji čia taip išvešėjusi, kad jau galima tiesti lygiagretes su nacistiniu laikotarpiu. Nėra jokių grynai baltaplaukių ir mėlynakių šalių ir niekada nebuvo. Yra rusų nacistų, kurie įsitikinę, kad mongolai, judėjai pakeitė daugelio rusų gymį. Tik jie nežino, kad net šiauriausiose germanų šalyse yra juodaplaukių ir juodaakių ir taip visada buvo.

> ah1 15:24       2021-07-15 15:34

O liberalus verslas yra kosmopolitiškas.

ah1       2021-07-15 15:24

futbotalas tai verslas, ir nėra jokio skirtumo kokia odos spalva uždirba pinigus.

Vaclovai       2021-07-15 14:59

1. Ar tau Frankfurto mokykla yra sapalionės?
2. Kovojame ne su Izraeliu, o su žydiško raugo neomarksizmu!
3. „Nereikia dirbtino maišymosi, dirbtino svetimtaučių įvežimo, tačiau ir liguistas baimingumas neturi būti skatinamas ir puoselėjamas.“ Malonėk nubrėžti liniją esamoje padėtyje.
4. Ne apie liguistą baiminimasi, o apie PRIVERSTINĮ OKUPANTŲ išvijimą...

Vaclovas >>13:53       2021-07-15 14:38

1. Tikrai ne judėjai. 2. Besirūpinančios savo sėdimosios patogumu. Ir papildomai 3. Ginkite teisėtus reikalavimus, nenuslysdami į sapaliones, jog kovojate su neva tolimuoju ir šlykščiuoju Izraeliu.

NuNu       2021-07-15 14:10

Ar autoriui Europos valstybių futbolo komandų patekimas nors į aštunfinalį nieko nereiškia - belgų, anglų, šveicarų. Gyvenimas toks, kad galingiausi Europos klubai be spalvotų neišsiverčia, tad nėra ko akcentuoti rasinio tyrumo koplektavimo pagrindų. Reikia labaiu domėtis futbolu ir pasižiūrėti į Italų rinktinę pasaulio futbolo čempionate.

Vaclovai       2021-07-15 13:53

Kokios tautos atstovai ir su kokiom politinėm pažiūrom/idėjom pradėjo visą šitą ‘pažangą’, a ?

Aš ne rasistas       2021-07-15 13:49

Man labai patinka negrai Afrikoje.

Italija skurdi,       2021-07-15 13:48

todėl bedaliai ir žaidžia. Čia tas pat, kaip klausti, kodel Lietuvos rinktine balta - todėl, kad lietuviai neišgali mokėti nebaltiems, kad keliasdešimt minučių lakstytų paskui kamuolį.

Vaclovas       2021-07-15 13:29

Kas čia vyksta, šiandien antrą kartą esu priverstas taisyti sąvokų naudojimą. Taigi, kuo čia dėtas patriotizmas? Maišoma su gentaininio susivienijimo grynumo palaikymu? Įjunkite smegenis: vyras išsirinko kitos genties nuotaką, tapo tėveliu, tai ką mylėti jų vaikui, esant patriotu - savo šeimos tėvynę ar tik tų, kurie skleidžia gentiško grynumo tėvynę? Atsakymas tai aiškus, moti į sapaliojančius “grynuolius”, rusofobus. Nereikia dirbtino maišymosi, dirbtino svetimtaučių įvežimo, tačiau ir liguistas baimingumas neturi būti skatinamas ir puoselėjamas.

g.p.        2021-07-15 13:26

Na, “natūralizuotų” brazilų pas italus buvo .. Bet įdomiausia tai, kad kai žaidžia kokia vidurio Afrikos komanda - niekas nekelia klausimo - kodėl ten nėra baltų ar geltonų ..


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Apie „tikėjimą“, kad „valdžia tik gelbėja gyvybes“ ir kad, jei sutiksi, tai pagaliau ramiai gyvensi

Krescencijus Stoškus. Atsakyti už savo likimą teks net ir tiems, kurie leido savivaliauti tik šia diena gyvenantiems pareigūnams

Vytautas Rubavičius. Nepaprasti užsienio politikos „laimėjimai“ – Lietuva žeminama

Andrius Macas. Kalbėtis, kol gali. Reikia susitarti

Rasa Čepaitienė. Vertėtų pritarti Prezidento idėjai kviesti į visuotinę sienos statybos talką

Andrius Švarplys. „Tai buvo gerai organizuota ataka prieš Lietuvos valstybę...“?

Krescencijus Stoškus. Šiandien jis triumfuoja

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio organizacijos kūrimo ir veiklos principai: projektas

Rasa Čepaitienė. Kodėl liko neįgyvendintas planas užtverti sieną su Baltarusija iki 2020 m.?

„NeRedaguota“ pokalbis su politologu Valentinu Beržiūnu: Prezidento pozicija

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Rūdninkų „riaušininkų“ apsuptyje

OpTV: Pasienio krizė: kam ji virsta eurais? Konservatoriai perka dar vieną ‘Independence’

LŽTA pareiškimas dėl jėgos panaudojimo prieš taikius gyventojus

Vytautas Sinica. „Daugiau jėgos Lietuvai“ Rūdninkų fone

Vidas Rachlevičius. Kaip nelegalių migrantų krizės kontekste veikia mūsų neomarksistų-globalistų smegenys?

Kun. Arnoldo Valkausko interviu JAV lietuvių laikraščiui „Draugas“

Česlovas Iškauskas. Ar verta tapti danajais?

Jolanta Blažytė. Naujienos iš pasauline vakcinų bandymų laboratorija tapusio Izraelio

Vytautas Sinica apie Dieveniškių dovaną Lietuvai

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl įvykių Rūdninkuose

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ klausia: „Ar valdžia išdrįs „paauklėti“ dieveniškiečius?“

Kaip TV3 žurnalistai buvo išprašyti iš Dieveniškių

Rasa Čepaitienė. Tai satrapo, ne suvereno mentalitetas

Algimantas Rusteika. Apie apsimelavusį „Lietuvos rytą“ ir jo „žurnalistą“, provokavusį neramumus

Andrius Švarplys. Vyriausybė nesilaiko Lietuvos įstatymų, vietoj jų primeta valstybei ir visuomenei savo ideologinę pasaulėžiūrą

Viktoras Orbanas dėkoja Nacionaliniam susivienijimui už palaikymą

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Jurga Lago: aš nesu nuomonių formuotoja

Ramūnas Karbauskis. Valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms

Nida Vasiliauskaitė: kas, oficialiu požiūriu, dabar turi teisę viešai kalbėti apie esamą padėtį?

Geroji Naujiena: uoliai sergėkime Dvasios vienybę taikos ryšiais

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.