Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Teisėkūros iniciatyvos

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda: būčiau nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 15 d. 11:11

8     

    

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda: būčiau nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo

Šiandien Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda per metinę spaudos konferenciją patvirtino, kad būtų nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo, dėl kurio pavasarį balsavo Seimas.

„Aš būčiau jo nepasirašęs dėl to, kad jame buvo beveik suniveliuoti santuokos ir partnerystės apibrėžimai, kitaip tariant, tas apibrėžimas, kuris buvo patektas tenai, iš esmės yra beveik prilygstantis santuokai“, – sakė prezidentas.

Primename: pavasario sesijoje teiktas vienalytes partnerystes įteisinantis įstatymas Seime buvo atmestas dviejų balsų persvara, tačiau valdančiosios daugumos atstovai neslepia, kad kiek pakoreguota forma šis įstatymas sugrįš į Seimą rudens sesijoje.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2021-07-18 18:34

Apie ką jūs čia šnekate, gerbiamieji? Simonko aiškiai pasakė per Žinių radiją, kad jis irgi nori tokių pat privilegijų, kokias turi Šeima. Jūs manote, kad jis turi kažkokių tai GERŲ IDĖJŲ LIETUVAI? Jis niekada jų neturėjo, nes juos domina sugriauti ŠEIMOS INSTITUCIJĄ, sukuriant Lietuvoje konfliktinę situaciją. Reikia įrodyti lietuviams, kad jiems ŠEIMA yra nereikalinga, ir kad nėra skirtumo, ką vadinti Šeima. Lietuviai iš tikro nesusigaudo, kas yra tie pamišėliai. Galų gale paimkite ir pasikalbėkite su kokiu nors psichiniu ligoniu. Sumokėkite jam už interviu, neskelbkite jo pavardės, ir jūs pamatysite, kad pirmas dalykas, ką jie nori daryti, tai sugriauti egzistuojančias ŽODŽIŲ SAMPRATAS, kad įrodyti, kad jos yra neteisingos, nes teisinga yra tik tai, ką sako koks nors šizofrenikas. Pasikalbėkite su narkomanu ir jūs pamatysite panašius dalykus ir vėl tą patį norą - SUGRIAUTI EGZISTUOJANČIAS ŽODŽIŲ SAMPRATAS. Sugriauti bet kokią tvarką ir įvesti tik tokią tvarką, kurią siūlys narkomanas. Netirdami narkomanų kalbų, šizofrenikų kalbų, jūs niekada nesuprasite, ko siekia pedofilai, o dabar jau keliamas klausimas ir apie nekrofilų teises, šizofrenikai, paranoikai ir kiti keisti žmonės, kuriems loginis mąstymas ir moralė kelia alergiją. Ištyrę šituos dalykus, pagaliau, gal būt, jūs suprasite, kad vyksta arši ataka prieš tą SVEIKO MĄSTYMO ŽMOGŲ, KURIS YRA PAGRINDINIS HEROJUS, PAGRINDINIS ATLANTAS, ANT KURIO PEČIŲ LAIKOSI ŠEIMOS ATEITIS, PATRIOTIZMAS, MEILĖ TĖVYNEI IR TAUTAI, TIKĖJIMAS, PAGARBA ŽMOGAUS TEISĖMS, PAGARBA RELIGINIAMS ĮSITIKINIMAMS, BŪSIMOS KARTOS AUKLĖJIMAS, EKOLOGIJA IR VALSTYBĖS STIPRINIMAS. Kas mane nustebino? Tai, kad šitie protingi, drąsus ir garbingi žmonės, labai pasimeta disputuose su visokiais pedofilais ar nekrofilais. Klaida yra tame, kad jie juos priima už SVEIKO PROTO ŽMONES, bet pasiklydusius, suklydusius ar paslydusius. Iš tikrųjų yra ne taip, bet bendraujant su jais, tu priverstas sekti, kokiu momentu jis stengsis tave apgauti. Kodėl jis taip daro? Todėl, kad jie neperneša kitokių žmonių ir jie viską darys, kad jus priversti, kad jus priversti tapti tokiu pat, koks yra jis. Todėl jie neperneša ŠEIMOS, nes ŠEIMA turi tapti tokia pat, kokie yra jie, t.y. seksualiniai santykiai tarp tėvo ir dukros pas jų yra norma, motinos ir sūnaus taip pat ir t.t. Reikia suprasti, kad seksas čia yra ginklas, kad sugriauti ŠEIMOS TRADICIJAS ir tos šalies kultūrą. Kaip bus valdoma tokia pamišusi, be kriterijų visuomenė? Elektroniniu būdu ir totalinės kontrolės ir tablečių pagalba. Mums labai pasisekė, kad mes dar spėjome išsirinkti tokį Prezidentą. Jeigu ne jis, tai konseravatoriai su papirkta žiniasklaida, jau būtų pradėjusi perdirbti Lietuvą, paverčiant ją dideliais durnių namais. Kas būtų joje naikinama pirmiausia? Ką darė bolševikai? Naikino tautos atmintį. Ir jie darys tą patį.

Kis       2021-07-15 20:25

rasau pirmam komentatoriui.Atlikus i isange lytini akta,po to vaikutis negims,nes gamtasukure tam tikrus ir tikras vietas.Kokie po velniu partneriai,tai elementarus istvirkavimas,arba liga?Perdon ,ponai zopininkai.

Nuomonė       2021-07-15 18:02

Manau, kad jokio partnerystė įstatymo net neturi būti, nes partnerystė, šiuo atveju, suprantama netvarkingas (tiksliau, nesusituokusių) seksas tarp dviejų partnerių. Argi, tokiu atveju, tokias poras valstybė turi pareigą globoti ir palaikyti? Dorovę palaikanti valstybė tikrai to niekad nedarytų, o valstybė privalo likti tik dora. Todėl, vietoje „Partnerystės įstatymo“ gali būti priimtas tik „Keleto fizinių asmenų, vedančių bendrą ūkį, reguliavimo įstatymas“.

Dzeikui       2021-07-15 17:35

„Is normaliu santuoku seimu taip pat NEVISADA vaikai gimsta , o buna kad negali gimti.”
—————————-
O argi tai yra gerai? Kita vertus, tai tik išimtys, o vienalyčių atveju – taisyklė. Be to, labai tikėtina, kad absuliutūs(!) homoseksualai aplamai negali būti vaisingi. Nesu seksologas, bet manau, kad sėklos sudėtis priklauso ir nuo psichikos: juk vaikai išvis neturi sėklos, o sperma su sėkla pradeda gamintis tik su paauglystės pradžia, taigi su atsiradusiu seksualiniu potraukiu.

matas       2021-07-15 17:05

Pirmam ture aš už jį nebalsavau,dabar džiaugiuosi kad nesuklydau antrame atiduodamas savo ir artimūjų balsus jam.

Žodžio laisvė...       2021-07-15 14:53

Dirbtinis vaikų dauginimas ar surogatinių vaikų platinimas teisinėje ir demokratinėje valstybėje privalo būti draudžiamas ir griežtai baudžiamas.Dirbtinis vaikų atsiradimas turi būti traktuojama kaip grubiausiu Žmogaus Teisių pažeidimu,antikons-
tituciniu.Į Lietuvos Konstitucija jau dabar reikia įvesti nuorodą,kad dirbtinis
ar surogatinis vaikų dauginimas yra Draudžiamas Lietuvos Konstitucijos.

Dzeikas       2021-07-15 13:14

Zodzio laisvei:
Is normaliu santuoku seimu taip pat NEVISADA vaikai gimsta , o buna kad negali gimti.
Sakau ne todel, kad buciau uz vienalytes “santuokas” , o todel,kad kriteriju pasirinkai netinkama ir tuom darai paslauga pederastijos lobby.
Techniskai vaiku gymdyma po pusamzio is vienalyciu “sekso” bus galima organizuot - mikrobiologine chirurgija vietoje nestovi, bet tai nepadarys homoseksualistu seimu normaliomis.

Žodžio laisvė...       2021-07-15 12:19

Iš vienalyčių pabendravimų lovoje vaikai negimsta. Todėl jie negali būti prilyginami tikrai santuokai tarp vyro ir moters.Taškas.Ir nustokime apie tai daugiau burnas aušinti.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Apie „tikėjimą“, kad „valdžia tik gelbėja gyvybes“ ir kad, jei sutiksi, tai pagaliau ramiai gyvensi

Krescencijus Stoškus. Atsakyti už savo likimą teks net ir tiems, kurie leido savivaliauti tik šia diena gyvenantiems pareigūnams

Vytautas Rubavičius. Nepaprasti užsienio politikos „laimėjimai“ – Lietuva žeminama

Andrius Macas. Kalbėtis, kol gali. Reikia susitarti

Rasa Čepaitienė. Vertėtų pritarti Prezidento idėjai kviesti į visuotinę sienos statybos talką

Andrius Švarplys. „Tai buvo gerai organizuota ataka prieš Lietuvos valstybę...“?

Krescencijus Stoškus. Šiandien jis triumfuoja

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio organizacijos kūrimo ir veiklos principai: projektas

Rasa Čepaitienė. Kodėl liko neįgyvendintas planas užtverti sieną su Baltarusija iki 2020 m.?

„NeRedaguota“ pokalbis su politologu Valentinu Beržiūnu: Prezidento pozicija

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Rūdninkų „riaušininkų“ apsuptyje

OpTV: Pasienio krizė: kam ji virsta eurais? Konservatoriai perka dar vieną ‘Independence’

LŽTA pareiškimas dėl jėgos panaudojimo prieš taikius gyventojus

Vytautas Sinica. „Daugiau jėgos Lietuvai“ Rūdninkų fone

Vidas Rachlevičius. Kaip nelegalių migrantų krizės kontekste veikia mūsų neomarksistų-globalistų smegenys?

Kun. Arnoldo Valkausko interviu JAV lietuvių laikraščiui „Draugas“

Česlovas Iškauskas. Ar verta tapti danajais?

Jolanta Blažytė. Naujienos iš pasauline vakcinų bandymų laboratorija tapusio Izraelio

Vytautas Sinica apie Dieveniškių dovaną Lietuvai

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl įvykių Rūdninkuose

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ klausia: „Ar valdžia išdrįs „paauklėti“ dieveniškiečius?“

Kaip TV3 žurnalistai buvo išprašyti iš Dieveniškių

Rasa Čepaitienė. Tai satrapo, ne suvereno mentalitetas

Algimantas Rusteika. Apie apsimelavusį „Lietuvos rytą“ ir jo „žurnalistą“, provokavusį neramumus

Andrius Švarplys. Vyriausybė nesilaiko Lietuvos įstatymų, vietoj jų primeta valstybei ir visuomenei savo ideologinę pasaulėžiūrą

Viktoras Orbanas dėkoja Nacionaliniam susivienijimui už palaikymą

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Jurga Lago: aš nesu nuomonių formuotoja

Ramūnas Karbauskis. Valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms

Nida Vasiliauskaitė: kas, oficialiu požiūriu, dabar turi teisę viešai kalbėti apie esamą padėtį?

Geroji Naujiena: uoliai sergėkime Dvasios vienybę taikos ryšiais

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.