Nerasta rubrikos

Letas Palmaitis: Pradeda veikti nauja interneto svetainė

Tiesos.lt redakcija   2016 m. rugsėjo 28 d. 12:39

76     

    

Letas Palmaitis: Pradeda veikti nauja interneto svetainė

Algirdo Patacko gimimo dienos proga rengiama jo gyvenimo temoms – krikščionybė ir pagonybė, kalba ir tautos mentalitetas, Lietuvos savitumas ir misija, dorovė ir politika, geopolitinė orientacija ir Lietuvos išlikimas – skirta svetainė http://www.algirdaine.eu

Svetainės tikslai: burti intelektualinį elitą, keistis pozityviomis idėjomis ir jas platinti. Išsamiau – pačioje svetainėje.

Svetainė neturės interaktyvinės jungties, todėl jokie samdyti komentatoriai jos nepasieks, tačiau joje bus publikuojami net ir kontraversiniai straipsniai, jeigu jie skatins perspektyvesnį dialogą.

Už svetainės turinį kol kas atsakingas tiek moraliai, tiek „pagal galiojančius įstatymus“ esu tik aš pats vienas: Letas Palmaitis

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

FB Brolis Paulius       2017-07-28 9:44

GJK! Mylimieji, Dievo karalyste Jumyse, Dievo Sventove yra jusu Sirdis, arba ji uzritinta akmeninis arba atverta, uzverta reiskia neatleidimas, per vidinio isgydymo pamaldas klausiu zmoniu ar turi kam atleisti 99 proc. sako kad turi, tada meldziames uz tuos zmones kurie uzvere Sirdi, kas yra Jezus Kristus, per amzius tai Zodis, jus isivaizduojat jus galit kalbedami kurti arba griauti, kaltintojas t.y puoles angelas kiekviena sekunde bando uzciaupti jusu nuosirduma, Sv.Dvasia palikta Jezaus Kristaus moko visko, gauni 7 dovanas, Dvasias gali atskirt, kurioj Dvasioj kalba, zmogus tik molinis indas arba Betliejaus tvartas kuri reikia isvalyt nusizeminimu kad ateitu Karaliu Karalius ir Viespaciu Viespats, ir buna kad Dvasios pagava pagauna ir eina Zodziai kaip gyvenimo versme..Sv Rasta galima skaityt kaip paprasta knyga bet jeigu apgaubia Viespats tampa gyva knyga kai kurios vietos skirtos kaip tik man…Myliu jus, nes Tevas Myli mane

Marginalas       2016-10-4 11:04

Apie Ein-Sof žr. komentaruose prie paskutinės Gerosios Naujienos.
Apie “ruskelius” žr. čia:
http://michael-ekimov.sanctpeter.com/

Jota       2016-10-3 10:19

Plius dar. Be Palmaičio klaidatikysčių, reikėtų praleisti pro akis Vaido urantiškas fantazijas, nes jos išplauna iš jūsų galvų ir širdies Kristaus Evangeliją. Kas nori tuščiai gaišti laiką ir klaidžioti - teskaito.

VaidasVDS       2016-10-3 7:56

Raigerdas gana ir įdomių minčių prirašė.
Gana taiklios kritikos trims svarbiausioms pasaulio religijoms.
Ir, iš tiesų, tos religijos, tokios, kokios yra šiandien, ateityje ir sunyks, ir išnyks.
Tačiau tikroji krikščionybė (ne katalikicizmas, ne protestantizmas, ne stačiakitizmas) persiformuos į tikrąją religiją.
Ir tai tikrai nebus vedų koks nors atgimimas ar kokios nors pagonybės atnaujinimas.
Raigerdas pamiršo paminėti dar vieną svarbų faktą apie Jėzų, tai Jo prisikėlimą, kurį matė tikrai daug žmonių, ne tik žydų, bet ir graikų, ir gal dar kitokių tautybių.
Tuo tarpu, kalbėdamas apie vedas ir jas aukštindamas, Raigerdas užmiršta atkreipti dėmesį į vieną labai svarbų ir vedas diskriminuojantį faktą, kad vedų propaguotojai įsivaizdavo, kad žemė stovi tai ant vėžlio, tai ant trijų dramblių.
Žmogus pats gali kurti religijas, tačiau tikra religija yra tik apreiškiama.
Problema, ir didelė, yra tik ta, kad apreiškimas, praeinantis per žmogaus protą, net ir labai pasišventusio, vienaip ar kitaip (didesniu ar mažesniu laipsniu) yra iškraipomas. O kur dar iškraipymai, kurie atsirado dėl apreiškimų vertimo į kitas kalbas ar jų “pakoregavimai” tam, kad atitiktų kokių nors žmonių sukurtos religijos žmogiškąsias tiesas. Būtent dėl to kyla tiek daug visiškai beprasmiškų ginčų.
Aš esu Apreiškimo - Urantijos Knygos tyrinėtojas. Ir galiu drąsiai pasakyti, kad šį Apreiškimą mažiausiai palietė žmogiškasis protas, o žmogiškieji pakeitimai yra patys minimaliausi. Tik yra didelė bėda, Lietuvoje šį Apreiškimą perskaitė dar labai labai mažai žmonių, ypač tikrai intelektualių, tikrai nuoširdžių, tikrai neišpuikusių ir tikrai sugebėjusių pakeisti save pačius. Kitokia padėtis yra tik JAV, Rusijoje, kai kuriose kitose pasaulio ir Europos šalyse. Jose tikrai greičiau prasidės tikrasis dvasinis pasaulio atgimimas…

Raigerdas>Raigerdui  2016-10-2 19:30        2016-10-2 22:12

Gerbiamasis, aš nesu religijų tyrinėtojas, ir nesu visažinis, skirtingai nei VaidasVSD ar Letas Palmaitis. Aš išsakau tik savo požiūrį į tam tikrus momentus, vykstančius dabartiniu metu. Todėl į jūsų klausimą galiu pareikšti tik savo nuomonę. Nilas, kaip žinia, yra (galimai) ilgiausia upė. „Nilas“ kilo iš graikiško Nilo pavadinimo Neilos (Νειλος), reiškiančio upės slėnį. Kitas graikiškas Nilo pavadinimas buvo Aigyptos (Αιγυπτος), kuris yra Egipto pavadinimo šaltinis (Vikipedija). Dabar pažiūrim į tą jūsų minimą tekstą Biblijoje:“Pribuvėjos faraonui atsakė: „Dėl to, kad hebrajų moterys nėra kaip egiptietės: jos yra tvirtos. Jos pagimdo pribuvėjai nespėjus ateiti!“ 20 Užtai Dievas buvo geras pribuvėjoms. O tauta augo ir tapo labai stipri. 21 Kadangi pribuvėjos bijojo Dievo, jis davė ir joms gausias šeimas.
22 Tada faraonas įsakė visiems savo žmonėms: „Meskite į Nilą[i8] visus hebrajams gimusius berniukus, o mergaites gyvas palikite“.
Čia aš nieko jums naujo nepasakysiu. Faraonas įsako mesti žydų berniukus į Nilą. Ir “Išnašose” yra paaiškinama, kas yra tas Nilas, nes žmonėms, kurie nebuvo Egipte, yra sunku suprasti, kas yra tas Nilas. Įsivaizduokite tuos žmones, kurie skaito Bibliją, bet nesinaudoja nei internetu, nei enciklopėdijomis. Tai, kaip jiems suprasti, kas yra tas Nilas.
Bet, jeigu kalbėti apie minimą faraoną, tai jis aišku buvo nevisprotis. Įdomiausia yra tai, kad, gal ne tokių, bet vis gi nevispročių mes turime ir Lietuvoje dabartiniu laiku. Taip, kaip mąstė tas faraonas, jūs atrasite ir dabartinėje Lietuvoje, nes jų valdymas pasižymi tais pačiais požymiais: NELEISTI, DRAUSTI, BAUSTI (Freken Bok mėgstama frazė iš pasakos “Mažylis ir Karlsonas”). Kaip ten bebūtų, egiptiečiai valgė savo vaikus, kai juos ištiko badmetis. Kad žydai valgytų savo vaikus, tai šito negirdėjau. Paimkime dabartinę mūsų Lietuvą. Iš Izraelio jaunimas nebėga, o iš Lietuvos bėga. Degradavusius lietuvius karo metu išprovokavo šaudyti žydus, ir dabar dėl tų degradų kenčia visa tauta, nes žydai sudarė nemažą dalį Lietuvos kultūros. Žydai pasižymi racionalumu ir pragmatiškumu, o šiuolaikiniai lietuviai dauguma atvejų šneka vėjus, ir jokios racijos jų kalbose net su žiburiu nerasi.

pusgalvei jotai       2016-10-2 20:25

kvaiša tu kvaiša, kokį šūda tu čia mali?
kabala nėra visų žydų religija ir tuo labiau viso judaizmo sudedamoji dalis.
misticizmu paremtą kabalą praktikuoja žydai chasidai.
tarkim, Lietuvoje, kur šimtmečiais vyravo konservatyvi judaizmo kryptis - misnagidai, chasidizmas labai menkai buvo paplitęs.
Lietuvos žydų-misnagidų daugumos bendruomenėje chasidų kažkiek atsirado šiems atvykus iš Lenkijos ir maskolijos.
visos maskolijos žydai yra beveik visi chadidai. Lenkijoje didesnė dalis. Padaulio žydų bendruomenėje litvakai laikomi aukštos prabos tikratikiais. Iš Lietuvos išeivių sudarytos Škotijos, Pietų Afrikos Respublikos žydų bendruomenės yra praktiškai vien misnagidiškos.
Izraelyje chasidų ženkliai padaugėjo po sovietijos žlugimo, kai plūstelėjo daugybė chadidų iš ruskijos.
bet koks tikratikis žydas atmeta kabalą kaip Viešpatį piktinančius burtus.

Raigerdui       2016-10-2 19:30

Būtų įdomu sužinoti Jūsų nuomonę apie tai kad “egiptiečiai Nilą vadino Upe”- šaltinis Išėjimo knyga 1:22 paaiškinimas ” 1,2 Nilas: egiptiečiai Nilą vidino Upe”

Raigerdas        2016-10-2 19:24

Apie Egipto Mirusiųjų knygą galite pažiūrėti video čia: https://www.youtube.com/watch?v=6wCDpqqNcd4
Tai yra neleistinas dalykas ir pačių lietuvių apsileidimas ir išdavystė, kad iki pat šiolei krikščionims Lietuvoje leidžiama tyčiotis iš mūsų PAGONYBĖS. TAS MELAS apie, neva, Dievo išrinktuosius, o faktiškai rasizmo užuomazgos žydų tautoje, suteikė šiai tautai tiek skausmo, kokio nematė nei viena kita tauta. RASIZMAS Vokietijoje įvarė vokiečiams tokį kompleksą, kad jie net šiandien negali kalbėti apie fašizmą. Mes privalome žmones raginti galvoti apie EKONOMIKĄ ir kaip išgyventi šioje planetoje bendromis jėgomis, ir galų gale sustabdyti tą neapykantą, kurią skleidžia bet kokia religija ar kita bendruomenė, ar net valstybė. Užteks to kraujo praliejimo dėl teritorijų ir kažkokios tai materijos gabalo ar pinigų. Mums reikia BEPROTYSTEI pagaliau pasakyti - STOP. O juk tie, kurie skelbia neapykantą šiandien, vėliau patys verkia kruvinomis ašaromis, kad išprovokavo tą pragarą žemėje. Užtenka pliurpti mistikomis, nes atėjo laikas galvoti kaip išgyventi Lietuvoje, kuri yra apiplėšinėjama įvairių monopolijų ir mūsiškių parsidavėlių, kurie “nusipelnė gyventi geriau”. Jie galimai taip pat save laiko Dievo išrinktaisiais.

Raigerdas        2016-10-2 19:00

Mirusiųjų knyga – senovės egiptiečių magiški tekstai ir iliustracijos papiruso ritiniuose. Jie buvo paliekami mirusiesiems, kad padėtų įveikti dausų pavojų pomirtiniame pasaulyje ir pasiekti palaimingą būvį Aaru – nendrių laukuose, vadinamame dangiškajame Egipte. Tai himnų, litanijų, ritualinių maldų ištraukos, kurias galima pavadinti užkeikimais.
Knygą sudarydavo žyniai, brangiai parduodavo, todėl ją galėjo nusipirkti tik turtingi žmonės.
Ankstyviausi rasti papirusai datuojami XV a. pr. m. e. viduriu. Pirmieji buvo rašomi pusiau kursyviniais hieroglifais juodu rašalu, raudonai išryškinant pavadinimus ir svarbiausiais vietas. Seniausieji variantai buvo labai trumpi, o vėliau atsirado ilgų, iki 40 metrų ilgio. Apie 1085-715 metus pr. m . e. papirusuose vyravo beveik vien iliustracijos be lydinčių tekstų. Naujosios karalystės laikmečiu ritiniai tampa privaloma kapo reikmenų dalimi. Jie būdavo apvyniojami lininiu audeklu, užantspauduojami ir dedami į sarkofagą šalia mumijos arba į tuščiavidurės medinės Ozyrio statulėlės vidų. Yra žinoma apie 200 papirusų su ištarmėmis.
Ypač mokslininkus domina 125 skyriuje aprašomi mirusiojo teismas. Ozyris (karalius ir teisėjas) sėdi ant sosto su ženklais Karaliaus galia (su karūna, su lazdele ir botagu). Centre yra svarstyklės, kurią dievai Totas ir Anubis pasveria mirusiojo širdį (senovės egiptiečių sielos simbolis). Vienas puodelis balansuoja ant svarstyklių, yra širdies, tai yra, mirusiojo sąžinė, arba prislėgtos šviesos nuodėmes, ir kita yra TIESOS deivės Maat arba Maat plunksnų skaičius. Jei žmogus buvo ant žemės teisus gyvendamas, tai jo širdis svėrė mažiau, jei nuodėmingai, širdis svėrė daugiau. Išteisintą mirusį siunčia į ROJŲ, o nuodėmingą blogio monstras Amat suėda (liūtas su krokodilo galva).
Teismo metu mirusysis kreipiasi į Ozyrį, o 42 dievai yra liudininkai jo nuodėmių. Skyriuje pateikiamas pasiteisinimo tekstas:“Dėkoju, didysis Dieve, abipusės Tiesos Viešpatie. Aš atėjau pas jus, mano valdove. Tu vedei mane apmąstyti ir pamatyti jūsų grožį. Aš žinau, aš žinau savo vardą, aš žinau, nuo 42 dievų, kurie yra su jumis abipusės Tiesos salėje, kurie sustabdo blogį Geradario Dievo ataskaitos dieną. Viešpatie, aš atnešiau tiesą, ir aš atmečiau melą. Aš nekūriau blogio žmonėms. Aš nedariau pikto. Aš nedariau to, kas dėl dievams būtų bjauru. Aš ne žudžiau. Aš nesumažinau duonos šventyklose, nei maisto išsinešimui dievams, neėmiau laidojimo dovanų iš numirusių. Aš nesumažinau grūdų auginimo, nesumažinau lauko ilgio, nepadidinau svorio ant svarstyklių, o neklastojau rodyklių parodymus. Aš švarus, aš švarus, aš švarus, aš švarus, o Viešpatie”.

Raigerdas        2016-10-2 17:18

Be abejon4s Jota yra antisemitė. Bet netgi ne tame dalykas, o pagrindinis dalykas yra tame, kad judaizmo ir krikščionybės nagrinėjimas neįmanomas be “Egipto mirusiųjų knygos” (galite pažiūrėti čia). Kadangi žydai nuplagijavo iš ten daugelį dalykų ir vėliau tai pateikė kaip Mozės 10 Dievo įskaymų, o krikščionys vėliau nuplagijavo iš žydų ir pateikė kaip savo, tai GINČAI tarp šitų religijų nesibaigs niekada. Krikščionybė ir toliau skils į dar smulkesnes dalelytes ir priešiškumas tarp jų yra neišvengamas dalykas. Problema yra intelektualinėje vagystėje ir nenoras pripažinti, kad būtent taip ir įvyko. Visos šitos trys abraominės religijos ginčysis tarpusavyje galimai dar 1000 metų (jeigu šita planeta atlaikys šito egoizmo apsėsto žmogaus veiklos padarinius). Ko jie nepasidalina? Jie nepasidalina Dievu. Iš kitos pusės tai išskirtinis ir unikalus reiškinys, kai žmonės ginčijasi dėl to, ko patys niekada nėra matę ir niekada nėra regėję. Tai daugiau panašu į cirką arba į išprotėjusių žmonių ginčus. Kol abraominių religijų išpažinėjai ginčiajasi, kuris iš jų yra svarbesnis ir kurį labiau myli Dievas, o kurį mažiau, VEDŲ religijos toliau vystosi ir ten žmonės rodo realius stebuklus, t.y. tokius, kurie nustebintų ir patį Kristų. Bent jau iš jo mokinių nei vienas jokių stebuklų taip ir neišmoko daryti. O štai šiandien būtent VEDŲ pasekėjai rodo stebuklus. Mūsų tautos tragedija yra tame, kad Lietuva susitaikė su tokia prievartos religija, kuri yra artima fašistiniam mąstymui, ir lietuvių pagonybė sustojo laike - ji nebesivysto daugiau nei 500 amžiaus. Krikščionybė sustabdė ne tik mūsų Baltų tikėjimo vystymąsi, bet ir mūsų tautos vystymąsi. Mūsų tautos išnykimo priežastis yra krikščionybėje, kuri visus amžius demnstruoja savo neapykantą bet kam, kas yra nekrikščionis. Iš visų pranašų, kokie buvo Lao Dze, Buddha ir daugelis kitų, tik Kristus pareiškė, kad jis yra DIEVO SŪNUS. Jokių realių įrodymų nėra ir žydai iniciavę Kristaus nužudymą romėnų rankomis, siekė įrodyti, kad jis nėra tas Dievo sūnus, ir kad tai įrodyti, buvo organizuotas tas žiaurus nukryžiavimo spektaklis ir Kristaus, kaip žmogaus mirtis. Daugelio religijų pašaukimas - parodyti, kad žmogus nemiršta, t.y. suteikti žmogui VILTĮ, kad jis nemirs po mirties, ir tuo pačiu įprasminti žmogaus gyvenimą šioje žemėje. Pažiūrėkite, kaip japonų ČI energijos meistras gana per didelį atstumą užmigdo gyvūnus, kitaa energijos ČI meistras uždega popierių netgi per gana didelį atstumą ir t.t. (https://www.youtube.com/watch?v=C2qcDkevSGY). Taigi, krikščionys baikite jūs spekuliuoti Dievu ir parodykite, ką jūs galite. Kodėl jūs net nesugebate mąstyti ELEMENTARIAI pagal LOGIKĄ?

dėl Jota       2016-10-2 12:29

na Jotos minimas En - Sof, pagal Vikipediją tikrai kabalos dievas, kadangi vikapedijoje nėra lietuviškai tai Vikapedijoje rusų k. rašoma:

Эйн Соф, Эн Соф (ивр. ‏אֵין סוֹף‏‎‎, «бесконечность»; лат. En Sof[1]; En-Sof[2]; En-sof[3]) — в каббале[4] обозначение Бога, отражающее его мистичность и непознаваемость вне связи с миром. Прочие имена Бога выражают его отношение с сотворенным миром.

Термин Эйн Соф появляется среди иудеев Прованса в XIII веке, и его авторство приписывается Исааку Слепому
Термин Эйн Соф появляется среди иудеев Прованса в XIII веке, и его авторство приписывается Исааку Слепому. Некоторые черты Эйн Соф сближают его с Единым неоплатоников. Подобно ему оно способно эманировать, испуская из себя сфироты. Символ олицетворяет «Эйн Соф», беспредельность Бога, существовавшего, как считают каббалисты, до сотворения мира — непостижимое ничто — и затем явившего себя как Бог-Творец (Элохим). Эйн Соф символизирует источник света Божиего.”

Kas nesupranta rusiškai tai ” Эйн Соф, Эн Соф (ивр. ‏אֵין סוֹף‏‎‎, «бесконечность»” vertimas En Sof (hebr. ‏אֵין סוֹף‏‎‎,) «begalybė»”

Jota       2016-10-2 12:22

Kažkodėl nebeleido pabaigti komentaro, nežinau, kas čia kaltas.
Trumpai pasakysiu, kad žydai laukia visiškai ne Kristaus.  Svarbiausias dalykas, kurį nori užglaistyti šiuolaikiniai teologai, tai skirtumas tarp žydų protėvių ir dabartinių, nežinia ką tikinčių arba išvis netikinčių žydų. “Jie yra mūsų vyresnieji broliai”, pasakė kažkuris iš popiežių. Kurgi ne.

Jota       2016-10-2 11:36

Noriu grįžti prie Marginalo demagogijų (16.55 ir kitur) po A. Zolubo str. apie antisemitizmą. Šiaip čia net nesilankyčiau, bet kai pamatau, kaip tas ruskelis, pasivertęs žydeliu, jus mulkina, apima pasiutimas.
Pirmiausia, ką visi geros valios žmonės turi tikėti, yra tai, kad žydai, kolektyviai užsitraukę kaltę dėl Mesijo nužudymo (“Jo kraujas tekrinta ant mūsų ir mūsų vaikų”), n e b ė r a Dievo išrinktoji tauta, ką patvirtino pats Kristus: “Dievo karalystė bus iš jūsų atimta ir atiduota tautai, kuri duos vaisių” (Mt 21, 43). Dievas, užkietinęs žydų širdis, jų neatstūmė, bet iš malonės leis atsiversti jiems tik pasaulio pabaigoje.
Tikroji Dievo tauta dabar yra krikščionys, Bažnyčia, o Palmaitis jums rodo atvirkščią kryptį - “į Dievo tautą kviečiamos visos pasaulio g e n t y s”. O toliau (viršūnė!) - “Bet tai nereiškia, kad žydai valdys”... “Norint galite vadinti ir žydais”. Negalite! ŽYDAI NEBETURI JOKIŲ SĄSAJŲ SU SAVO PROTĖVIAIS, kuriuos vis dėlto dera gerbti, nes iš jų tautos kilo Mesijas.

Kodėl žydai (nepainiokite jų su judėjais, tikrojo judaizmo išpažinėjais) nebeturi sąsajų su protėviais? Glaustai:
1. Jie atmetė Mesiją.
2. Pats Kristus, pranašiškai matydamas žydų kėslus,  jiems pasakė: “Jūsų tėvas velnias”, “Jūs norite mane nužudyti” ir t.t. žr. Jono 8.
3. Žydai ne taip įsivaizduoja pomirtinį pasaulį.
4. Senajame Testamente kategoriškai draudžiami visokie spėjimai, burtai, magija ir pan., o jų kabaloje dievas yra beasmenis En - Sof.

Ir t.t. Tai dar ne viskas, čia reikia atskiro straipsnio.

Nėra        2016-10-2 9:20

Marginalui - dėl Izajaus 53 - pasakos, pagal pasakas, argi pasakose nerašoma kad personažas Jėzus atėjo vykdyti žydų raštų ir pranašų ir pats personažas Jėzus taip sakė?
Taip kad NT yra ST tęsinys

VaidasVDS       2016-10-2 8:51

Nors Antrojo Isajo 53 “pasaka” ir galėjo būti “pakoreguota”, bet ji buvo.
Mes negalime to nei patvirtinti, nei paneigti.
Nes nėra tokių originalų, kurie siektų pačių pranašų laikus.
Net ir tokius originalus juk galima buvo suklastoti ar iškraipyti, žiūrint kas tą originalą rašo ir kokius tikslus rašytojas turi.
Letas, kaip mokslo ir religijos žmogus, gal ir per daug gana aklai tiki tokių “originalų” (tik kai kurie gali būti ir be kabučių) tiesa.
Būtent dėl to sunku su Letu bent man susikalbėti ar bent pakalbėti…
——
Dėl vargšo Raigerdo
Vargšeli, labai piktas ir nekultūringas esi.
Tad tau citata iš Išminties Knygos:
“Pyktis rodo, kad jums stinga tolerantiškos broliškos meilės, taip pat, kad jums trūksta savigarbos ir savikontrolės. Pyktis ardo sveikatą, gadina protą, ir trukdo žmogaus sielos dvasiniam mokytojui. Argi jūs neskaitėte Raštuose, jog ‘įtūžis kvailą žmogų pražudo,’ ir jog žmogus ‘pykčiu suplėšo save’? Kad ‘tas, kuris neskuba įtūžti, tas yra didžiai supratingas,’ tuo tarpu ‘tas, kuris greitai supyksta, tas išaukština kvailystę’? Jūs visi žinote, jog ‘švelnus atsakymas įtūžį nusuka,’ ir kaip ‘grubūs žodžiai sukelia pyktį.’ ‘Išmintingumas pyktį sulaiko,’ tuo tarpu ‘tas, kuris nesusivaldo pats, yra lygiai toks pat, kaip ir neginamas miestas be sienų.’ ‘Įniršis yra žiaurus, o pyktis yra įžeidžiantis.’ ‘Pikti žmonės sukelia konfliktą, tuo tarpu įtūžusieji padaugina savo nuodėmes.’ ‘Neskubėkite dvasioje, nes pyktis glūdi kvailių krūtinėje.’”
Iš Jėzaus pamokymų savo apaštalams.

 

Marginalas Nėrai       2016-10-1 22:37

Savaime aišku, kad paties įsivaizduojamo debesų senelio nėra. Yra tai, dėl ko viskas egzistuoja, nes kaip iš elementarių dalelių per “atsitiktinimus” atsirado? Nė per trilijonų trilijonus šviesmečių neatsiras, nes net ir marksistai lemena apie “materijos dėsnius”. Iš kur dėsniai?
O dėl pasakų klausimėlis: ar skaitei tas pasakas? Patariu paskaityti Izaijo 53 “pasaką”, pasidomėti, kada buvo parašyta, ir pamąstyti, kaip taip gali būti.

???       2016-10-1 11:33

VaidoVDS ir Leto dievas Jahvė?

Nėra       2016-10-1 10:29

Dievo nėra ir nėra ko ginčytis.  Tuo labiau dėl žydų piemenų pasakų sugulusių į knygas. Atrodo kad savų neturėtume pasakų - išminties lobynų pvz. “Eglė žalčių karalienė” - personažas moteris Eglė tėvynėje reptiloido vaikų neaugino. O ko verta muzikinė idėja “Baltaragio malūnas” - jeigu prašai ir gauni, ateityje sumoki, pasaka apie raudonkepuraitę kurios vilkas miške susitikęs nesuėdė bet ketino suėsti bobutės namuose -ar daug yra nutuokiančių kodėl ir kas užšifruota?

Raigerdas        2016-10-1 9:13

Čia dar įdomiau paporino VaidasVDS:“Jei nepažįsti, ar nepažinai Dievo, nepažinai ir tiesos”. Apie tą Dievą, apie kurį kalba VaidasVDS, žydai prakalbo prieš daugiau nei 2000 metų. Iki tol žydai turėjo taip pat skirtingus Dievus. Reiškia ŽMONIJA iki tol, anot Vaido VDS, tiesos nepažino. Reiškia, Konfucijus, Lao Dze ir kiti išminčiai bei filosofai nežinojo, kas yra tiesa, o štai VaidasVDS, pažino Dievą ir pažino tiesą. Na, tikrai, kur jau Konfucijui lygintis su VaiduVDS? Reiškia budistai nepažįsta VaidoVDS Dievo, nepažįsta ir tiesos. O ką jau kalbėti apie kiniečius. Jie pasirodo irgi tiesos nepažįsta, bet nepažindami tiesos, vis gi sugeba sukurti kosmines raketas ir būti viena iš galingiausių valstybių pasaulyje. VaidasVDS yra toks “tiesos žinovas”, kad net nežino, kad Kinija yra valdoma komunistų partijos. VaidaiVDS, kas sukūrė Kiniją? Gal Dievas? Bet vargu ar dauguma tų kiniečių yra girdėję apie Adomą ir Ievą? Toliau VaidasVDS rašo dar gražiau:“Bėda dar ir tame, kad nėra tokio žmogaus, kuris sugebėti suvokti tiesą iki galo, kaip ir pažinti Dievą iki galo”. Jeigu paimsi savo 2 pirštus ir juos užlenksi, o paskiau atlenksi, tai kai tu šitą padarysi, tai ar pradėsi tvirtinti, kad “štai aš sulenkiau ir vėliau atlenkiau du savo dešinės rankos pirštus, bet aš netikiu, kad aš tai padariau, nes negaliu suvokti tos paprastos tiesos iki galo, kadangi mano pirštus sulenkė, gal būt Dievas, o ne aš pats”. VaidaiVDS, tu valgai maistą, ar nevalgai visiškai? O tas faktas, kad tu valgai taip pat nėra suvokta tiesa iki galo? VaidaiVDS, aš tau ne kartą sakiau, kad tu kalbi kaip būdamas girtas, nors alkoholio tikiuosi nevartoji. O gal tu narkotikus vartoji, ar antidepresantus, o gal kitokius psichotropinius vaistus, nes neįmanoma tokias nesąmones parašyti būnant blaivaus proto. Matai, lengva cituoti Urantiją ir kalbėti svetimais žodžiais, o kai reikia savais kažką išreikšti, tai ir nugrybauji į lankas.

Raigerdas>VaiduiVDS        2016-10-1 8:12

Na, VaidaiVDS, diskreditavai tu ne tik save, bet netgi savo tikėjimą į Dievą visu 100%. Protelis tavo, aišku, kaip matosi iš komentaro, jau tapo tau nepavaldus, nes jau priklausai žmonėms, apie kuriuos Kristus sakė, kad “atleiskite jiems, nes jie nežino, ką kalba”. Štai faktai, kurie parodo, kad tu nusišneki, kaip jau nieko nebesuvokianti davatka:“Dievas yra ir tiesa, ir tikrovė. Bet Jis yra dvasinė tiesa ir tikrovė, ne materiali”. Kas per dvasinė tiesa? Ar iš viso tokia šiame pasaulyje egzistuoja? Tai, apie kurį nematerialų Dievą tu čia kalbi?  Apie Perkūną? O kas yra tikrovė? Tikrovė arba realybė – paprastai apibrėžiama, kad „tai, kur dalykai iš tikrųjų egzistuoja“. Realybės terminas plačiąja prasme apima viską, kas egzistuoja, nepriklausomai nuo lengvo suvokimo ar matomumo.
Realybės (reality) terminas anglų kalboje pirmą kartą pavartotas 1550 m., tada jis reiškė konkrečią nuosavybę. Terminas kildinamas iš moderniosios lotynų kalbos realitatem, o pastarasis iš vėlyvosios lot. realis. Dabartinę „tikro egzistavimo“ reikšmę įgavo apie 1647 m.” O štai čia visiškas VaidoVDS nusišnekėjimas arba net blūdas: “Tiesos, kaip ir Dievo, tu pačiupinėti negali”. VaidaiVDS, ar tiesa, kad tu esi žmogus? O gal varlė? O ant tavo pečių, kas ten randasi: galva ar moliūgas? O jeigu tu savo pirštais paliesi liepsną ant dujinės viryklės, tu pajausi džiaugsmą ar skausmą? Ugnies tikrai pačiupinėti negali, bet tai nereiškia, kad ji yra nemateriali. O vandenį nuo ugnies atskiri? O koją nuo savo rankos atskiri? Ar tu ant keturių vaikštai? Pagal tave išeina, kad tai, kas nematerialu yra tiesa, o tai, kas materialu netiesa? Ar taip?

Vaidui       2016-10-1 7:54

Ne, prielipas pasirodo sinchroniškai.

VaidasVDS       2016-10-1 7:33

Turiu klausimą kitiems forumo dalyviams (tiems, kurie seka šio forumo temas ir įvykius).
Ar reiškėsi Raigerdas šiame forume tuo metu, kai manęs čia nebuvo?
Klausiu šiaip dėl smalsumo, nes net norint komentarą patalpinti šiame forume man tenka šiek tiek gudrauti - susitaikiau su virusu, išmokau jį apeiti kitais būdais smile

VaidasVDS       2016-10-1 7:21

Raigerdai,
Dievas yra ir tiesa, ir tikrovė.
Bet Jis yra dvasinė tiesa ir tikrovė, ne materiali.
Tiesos, kaip ir Dievo, tu pačiupinėti negali.
Jei nepažįsti, ar nepažinai Dievo, nepažinai ir tiesos.
Bėda dar ir tame, kad nėra tokio žmogaus, kuris sugebėti suvokti tiesą iki galo, kaip ir pažinti Dievą iki galo.
Todėl dauguma filosofų net nebando atsakyti į klausimą, kas yra tiesa.
Tad prie tos tikrosios tiesos galima šiek tiek priartėti tik dieviškų apreiškimų pagalba. Kuo apreiškimas tikresnis, tuo arčiau tiesos žmogus gali atsidurti.
Tik žmonės turėtų ne kovoti vienas su kitu, bet nuoširdžiai diskutuoti ir padėti vienas kitam. Bet su užsispyrusiu bet kokios srities dogmatiku joks teigiamas dialogas yra neįmanomas…

Raigerdas        2016-09-30 20:32

Na, Letas Palmaitis kartais daro gerus dalykus, tik bėda tame, kad jis juos negali užbaigti. Ginčai kilo dėl pirmame puslapyje pateiktų reikalavimų. Galima į tai nekreipti dėmesį, tačiau, kas yra tas žmogus, kuris teikia kitiems reikalavimus ir ar jis pats laikosi to paties, ko reikalauja iš kitų? Štai tekstas:“1. NEMELUOJU PRIEŠ TIESĄ;  2. NEVEIKIU PRIEŠ LIETUVĄ; 
3. ANTRAIP SUTINKU BŪTI PRAKEIKTA /-S”.
Taigi, tekste vienos abstrakcijos. Pirmiausia, pats Letas Palmaitis man nei karto neatsakė į klausimą, kas yra tiesa. Aišku, jis gali pacituoti Bibliją, kur Jėzus pasako: “Aš esu tiesa”. Tačiau mano klausimas buvo skirtas ne Jėzui, o Letui Palmaičiui, bet jis pats atsakyti savo žodžiais nesugeba, todėl cituoja Bibliją, panašiai, kaip VaiduiVDS uždavus klausimą, jis cituoja savo Urantiją. Reiškia Letui Palmaičiui dar protas nenušvito ir jis negali atsakyti, kas yra tiesa. Jeigu nežinai, kas yra tiesa, tai, kaip galima kalbėti apie melą? Toliua - “Neveikiu prieš Lietuvą”. Ką reiškia prieš Lietuvą? Prieš jos teritoriją, žmones ar valdžią? Kas yra tas TEISĖJAS, kuris nustatys, katras veikia prieš Lietuvą, o katras ne? Gal tas teisėjas Letas Palmaitis? Pasirodo, kad ne. Letas Palmaitis šitą atsakomybę peradresuoja Jahvei. Koks ryšys tarp veikimo prieš Lietuvą ir Jahvę? O pasirodo ryšys yra toks: “Algirdo Patacko gimimo dienos proga rengiama jo gyvenimo temoms – krikščionybė ir pagonybė, kalba ir tautos mentalitetas, Lietuvos savitumas ir misija, dorovė ir politika, geopolitinė orientacija ir Lietuvos išlikimas – skirta svetainė”. Nesuprantu, kam aplamai reikia lyginti lietuvišką tikėjimą su krikščionybe? Tai visiškai skirtingos religijos. Tai tegul jos būna tokios, kokios jos yra. Akivaizdu, kad mūsų pagonybė eina nuo VEDŲ, t.y. nuo ŽINOJIMO. O krikščionybė eina nuo Egipto mirusiųjų knygos”, kur vėliau tampa nuo judaizmo atskilusia šaka. Ir pagrindinis ten dalykas yra TIKĖJIMAS į pomirtinį gyvenimą Danguje, t.y. Rojuje. Pagonybėje lietuviškoje pagrindinis dalykas yra tikėjimas GAMTA, KOSMOSU, GYVYBE ESANČIA ŽEMĖJE, praktiškai tai yra MEILĖ GAMTAI ir viskas, kas su tuo yra susiję. Todėl reikia nustoti ginčytis ir leisti vystytis kiekvienai religijai ir nustoti žmones kiršinti ar diskriminuoti dėl jo religinių įsitikinimų. REIKIA TIK VYKDYTI, KAS PARAŠYTA LIETUVOS KONSTITUCIJOJE. Štai ir viskas. Ir jeigu bus vykdoma, kas parašyta mūsų KONSTITUCIJOJE, reiškia nieko nereikės ir prakeikinėti. Mano manymu (ir tokių faktų labai daug, tame tarpe ir pats LETAS PALMAITIS), krikščionys, deja, iš visų esamų religinių bendruomenių, labiausiai pažeidinėja mūsų LR KONSTITUCIJOS straipsnius. Ir ką dabar, juos reikia prakeikinėti? Atvirai pasakius, jūs neturite ką veikti. Ir galimai, tai tik sudergs gerbiamo Patacko atminimą.

> VaidasVDS        2016-09-30 19:47

>VaidasVDS Jūsų žiniai Pr 12:3 : “Laiminsiu tave laiminančius ir keiksiu tave keikiančius, visos žemės gentys ras tavyje palaiminimą” ir tai yra VIEŠPATS/Jahvės žodžiai pagal Biblijos tekstą 12 :1-3, o iš kur L. paėmė “Palaiminsiu laiminančius tave, o keikiantį (keikiantį, dergiantį) tave prakeiksiu.” reikėtų klausti pas L.  dėl neatitikimo paaiškinimo.

>Marginalas        2016-09-30 16:21

Nu ir ko bijai to čipo? Nu atjungs - ir ačiū Jahvei ir Jėzui/ Žydų karaliui, geriau būti athjungtam, negu vergauti žydams.

Marginalas > ???       2016-09-30 14:40

Abraomininkai nepatinka pažangiajai žmonijai nuo pat Sodomos ir Gomoros laikų, bet vis nepavyksta tų biblijų uždrausti. Net pagonys romėnai, kurie buvo labai taikūs, neagresyvūs, nė lašo kraujo niekam nepraliejo (jau neminėkim kokių nors taikingiausių mongolų), ir tiems nepavyko. Matyt reikia modernesnių priemonių: implantavai čipą, o paskui užblokavai ir baigta! Tik deja, ne visi neabraomininkai džiaugsis, bet tik patys vertingiausi! O kitiems bus elektroninė eutanazija per čipą, jei sąskaitėlės nebepildys, Visuomenėslabo nepalaikys.
Pats tikriausiai iš tų, kurie “nepastebėjo” čia pat kabančios publikacijos “Baimė dėl saugumo nusvėrė individualias laisves”, t.y. LAISVĘ, nes kokia gali būti laisvė be individualių laisvių? Mat neabraomininkų manymu, visos tos laisvės yra eilinės “santykinės”.

Apuokiukui       2016-09-30 12:26

kai neimi to kas siunčiama tai ir nedėkoji, o kai neimi tai gražini atgal siuntėjui. Viskas kaip pašte, kad nepradingtų

Apuokiukas       2016-09-30 11:54

Baikit čia prakeiksmus mušinėti kaip teniso kamuoliukus vienas kitam - ir dar Dievo vardu, galit sulaukti pasekmių. Beje, ar kas nors atkreipė dėmesį, kai Zuokas nusprenė griauti čigonų taboro namus, vienam statybininkui sena čigonė rėžė, kad jį prakeikia. Ir kokia buvo žmogaus reakcija? Ogi jis tai čigonei padėkojo už prakeikimą. Puikus poelgis. Prakeikimus reikia neutralizuoti ( panašiai kaip su ta čigone ), o ne siuntinėti vienas kitam.

???       2016-09-30 11:37

tai čia suprast reikėtų bus abraomininkų, agresyviai nusiteikusių asmenų kitatikių atžvilgiu svetainė nes ” ’avār(e)chā m(e)vār(e)chechā ūm(e)qallel(e)chā ’ā’ōr :  Palaiminsiu laiminančius tave, o keikiantį (keikiantį, dergiantį) tave prakeiksiu.
Toliau pasakyta, kad Abraome bus palaimintos visos žemės gentys. Tai reiškia, kad ir minėtas sakinys yra skiriamas visai ateičiai bei galioja šiandien.”- pagal “Letas Vaidui     2016-09-30 4:33”.
Būsima agresyviai nusiteikusius asmenis vienijanti svetainė ?

tikrai       2016-09-30 11:09

tikrai prakeikinėtojas prakeikinėjo.  Bet prakeikimai buvo psaiųsti jam atgal ir ateityje lai visi jo siunčiami prakeikimai grįžta jam pačiam tuo pačiu keliu kuriuo pasiuntė ir pasilieka jame patyje.

VaidasVDS       2016-09-30 9:53

Tiesiogiai, Letai, nebuvai prakeikęs, bet savo garsiąją nuorodą Pr 12,3 ar Pr 12:3 esi mestelėjęs mano komentarų atžvilgiu gal kokius 6 kartus.
Nekolekcionavau tų atvejų, bet internetas ar guglas šiuo atveju nėra visagaliai, tad nors ir keista, bet nesuradau. Radau tik tai, kad kai kurie straipsniai jau nepublikuojami.
Na tiek to…
Jei nenori skaityti tikrojo Apreiškimo, kad ir šios vietos:
—-
“Tada klausimą pateikė Natanielius: “Mokytojau, ar mes nesuteiksime vietos teisingumui? Mozės įstatymas sako, ‘Akis už akį, ir dantis už dantį.’ Ką sakysime mes?” Ir Jėzus atsakė: “Jūs tikrai atsilyginsite gėriu už blogį. Mano žinianešiai neturi konfliktuoti su žmonėmis, bet turi būti geri su visais. Veiksmas už veiksmą tikrai nebus jūsų taisyklė. Tokius įstatymus gali turėti žmonių valdovai, bet ne šitaip yra karalystėje; jūsų sprendimus visada nulems gailestingumas, o jūsų elgesys remsis meile. Ir jeigu šitie žodžiai yra sunkūs, tai jūs galite net ir dabar grįžti atgal. Jeigu jums apaštalystės reikalavimai yra per sunkūs, tai jūs galite grįžti į mažiau griežtus mokinystės takus.”
    Išgirdę tokius pritrenkiančius žodžius, apaštalai trumpam pasitraukė į šalį, bet netrukus jie sugrįžo, ir Petras tarė: “Mokytojau, mes eisime toliau su tavimi; nė vienas iš mūsų nenori nusigręžti. Mes esame visiškai pasirengę užmokėti papildomą kainą; mes išgersime tą taurę. Mes norime būti apaštalai, o ne tik mokiniai.”
    Kada Jėzus tai išgirdo, tada jis tarė: “Tuomet, su noru imkitės savo pareigų ir eikite su manimi.”
——
tuomet bandyk susigaudyti, kur Biblijoje tiesa, o kur tik žmogiški pridėjimai…
Sėkmės svarstymuose.

Letas Vaidui       2016-09-30 4:33

Meluoji.
Niekad nesu Tavęs prakeikęs, negali man tokio įrodymo pateikti
Negali pateikti ir kaltinimo dėl Pr 12:3, nes tai Tau nebūdinga. Užsiminti galėjau, bet Tavęs D-vo prakeiktuoju niekad nevadinau.
Yra tik vienas asmuo, kurį pamatuotai vadinu D-vo prakeiktuoju, ne todėl kad noriu prakeikti, bet todėl kad stabiliai varo juodą ruskišką antisemitizmą. Porą kartų dar esu sakęs Jules, kad nenoriu su juo bendrauti, nes bijau, kad bendrausiu su D-vo prakeiktuoju.
Kuo čia dėtas pranašo senumas - ne pranašas sakė, bet D-vas, Kuris nesikeičia pagal demokratų užgaidas, nei pagal urantijų atradimus. Tiku Biblija, bet ne Urantija. Pasakyta aiškiai (versiu pats be Rubšio pagalbos):
’avār(e)chā m(e)vār(e)chechā ūm(e)qallel(e)chā ’ā’ōr :  Palaiminsiu laiminančius tave, o keikiantį (keikiantį, dergiantį) tave prakeiksiu.
Toliau pasakyta, kad Abraome bus palaimintos visos žemės gentys. Tai reiškia, kad ir minėtas sakinys yra skiriamas visai ateičiai bei galioja šiandien.
Šiandien yra dergiami tiek Jicchakas, tiek Jišmaelis (tarp kitko, iš pasakymo galima suprasti, kad turimi galvoje visi, kurie nėra kilę iš Abraomo, todėl iš Abraomo kilusieji tiek Jicchako, tiek Jišmaelio palikuonys niekuo nerizikuoja keikdami vieni kitus: jie yra broliai, D-vas juk paties Abraomo nekeiks!)
Žodžiai ne pranašo, bet D-vo. Taip pagal Bibliją, o kaip pagal urantijas, man neįdomu.
Taigi kas dabar išsisukinėja, aš ar Pats? Galiu šimtąkart pakartoti, kas sakyta. Tavęs nekeikiau, bet patariau kreiptis į egzorcistą. Dabar mažiau urantini, gal jau sveiksti.
Nieko blogo nenoriu ir tiems, kurie po prakeikimu, priešingai: pagal krikščionišką tikėjimą jie turi šansą, jei atgailaus, nes pasakyta, jog Kristus tapo už mus prakeikimu.

s.m. Vaidui       2016-09-29 23:06

nors jau nusipelnom “pas nykstukus” (uz vapejima ne i tema), ka minejai apie virusa, kuris nesiduoda isgaudomas, naudokis patirtim tu, kurie jau buvo susidure.
Gugle ivedi “how to get rid of X…” ir rasi begale dyku patarimu.
Kartais tam, kad butu lengva isnezdinti virusa, kuris lengvai nepasiduoda, verta parsipumpuoti kita antivirusine, o tada ismezti lauk senaja su visais virusais.
Nors geriausiai, be abejo, naujas kompas.
Pasidairyk internete, lombarduose, rasi uz juokingus 50-80 jaur su visomis butiniausiomis programomis ir moderniu antivirusu.
Atsiprasau skaitytoju. Betgi reik zmogui padeti bent taip.
Beje, buvau vakar atsidares algirdaine.eu - nepajutau jokiu nesklandumu, neprikibo joks slamstas…
Taip kad nesusitvarke savo kompu gal taip lengvai nepulkite gasdinti zmoniu del neva techniskai netvarkingo tinklapio. Tai nelabai padoru.
Sekmes.

Antanas       2016-09-29 21:20

Pritariu gerb. Juozapo išsakytoms mintims nespausdamas reitingų mygtukų apie “facebukus” ir kitus jaunimą viliojančius “bendravimo” portaliukus. Tai manau “kulturingi”, virusais neužkrėsti rėžimų kabliukai.Kadangi esu susipažinęs su “Juodųjų išminčių sąmokslo” statutu, tai darbas su žiniasklaida beveik nesiskiria nuo Lietuvos komunistinių laikų.(Dabartinėje vyriausybėje didesnis procentas buvusių  komunistų ) Jiems atrodė, kad “Lietuvos pionierius” atspindėjo jų reikalus. “Komjaunimo tiesa” - L.R. atspindėjo komjaunuoliškas jaunimo “tiesas”. “Valstiečių laikraštis”- žemdirbių-kolūkiečių baudžiauninkų reikalus, o iš tikrųjų, tai atspindėjo vieną komunistiškai cenzūruotą - “tiesą.”

VaidasVDS       2016-09-29 17:50

Burui
Neatsimenu, kada esu spaudęs vieną ar kitą nykštį šiame portale.
Tad ne nykščiuose problema.
Keliu, pirmiausiai sau, itin didelius reikalavimus.
O kitų vertinti nykščiais nelabai noriu, nes ne visi, ir geri (žmogaus gerumas ir nuoširdumas dar nėra teisingas elgesys ar veiksmas) ir blogiukai, suvokia, ką daro…

Juozapas---facebookui       2016-09-29 17:40

Facebookas netinka normaliam bendravimui nes,
,
-tai yra N W O apologetų kūdikis bei orwelistų šnipinėjimo įrankis; facebooko kompanija gana plačiai bendradarbiauja su valstybių spectarnybomis tame tarpe ir su Lietuvą valdančio režimo; užtikrinti diskusijų dalyvių saugumą tokiomis sąlygomis yra labiau nei sunku;
.
-daug žmonių iš principo nesinaudoja facebooku ne tik dėl aukščiau paminėtos priežasties- yra nemažas sluoksnis žmonių kurie facebooką laiko tiesiog prasto skonio reikalu ir nepriimtinu dalyku padorių žmonių draugijoje, (tame tarpe ir aš).
.
- normali diskusijų vieta turi būta apsaugota nuo reklamos ar kitokio pobūdžio brukalų, o taip pat turėti efektyvius apsaugos nuo puru, pikasių, jotų ar štazių tipo skeltanagių tyčia arba iš nepagydomo bukumo įkyriai trukdančių diskusijai savo spamu ar provokacijomis; facebookas tokios apsaugos nuo trolinimo bei idiotų negali užtikrinti nes tokia apsaugos nuo kenkėjų kokybė įmanoma tik adminams budint ir trinant įsibrovėlius realiu laiku, rankiniu būdu:
.
Facebuke per menkos galimybės operatyviai keisti, pildyti ar naujinti diskusijų erdvės formatą, darbo bei valdymo instrumentus nes veikia globalios struktūroscrėmuose kur viskas paremta unifikuotais sistemos šeimininkų standartais;
.
Ir t.t. ir pan.
Neturiu tiek laiko jog keletą valandų rašyčiau facebooko trūkumų sąrašą.

VaidasVDS       2016-09-29 17:36

Letai,
išsisukinėti tai beveik tolygu veidmainiauti.
Pats ir parašei, ką darydavai.
Nurodydavai Pr 12:3
Ir dar viską priskiri Dievui, nors tai ne Dievo žodis, o tik senovės pranašo.
Beje, vartojamas labai neigiama prasme ir labai pažeidžiant tikrąją Dievo valią.
Ir, skirtingai nei tu, aš už savo žodžius esu pasirengęs atsakyti ir prieš patį Dievą.
Esi geras žmogus.
Bet tik tiek.
Esi labai blogas dvasinis mokytojas (tegul tai būna tik mano asmeninė nuomonė)...

Letas Vaidui dėl prakeikimų       2016-09-29 17:16

Meldžiu tiksliai nurodyti (kad atsidaręs pamatyčiau), kur kada esu siuntęs Pačiam prakeikimą? Išskyrus prakeikimus sistemoms, jokių asmeninių prakeikimų nesu siuntęs. Jei esu minėjęs D-vo prakeikimą pagal Pr 12:3, tai visos pretenzijos prašau kreipti ne man, bet Pačiam D-vui, aš tik tikiu. Be to, rodos, ir Pačiam nesu tokios nuomonės nusiuntęs, nebent perspėjimą. Taigi atsakom už žodžius ar ne?

Juozapui        2016-09-29 16:14

kas trukdo diskutuot facebuke? Kaip daro Kuolys, Janutiene, Vasiliauskaite ir kiti egocentrikai, nepakenciantys kitokiu nuomoniu?

Juozapas--- gerb. Antanui       2016-09-29 14:57

Tamsta viename komentare palietėte visą eilę svarbių aspektų.
Apie bet kurį iš jų galima ir verta diskutuoti, vienok kaip teisingai pastebėjote, geranoriška diskusija tokiomis temomis yra nelabai įmanoma nes aplinkbudriai risnoja ruja piktybinių trolių (pasak Leto “apsėstųjų”), kuriems rūpi trukdyti žmonėms kalbėtis arba tiesiog naudojasi proga varyti užsakytą satanistinę propagandą. Todėl eiliniamui krikščioniui yra dažniausiai nejauku lysti į tokią širšalynę kur iš krikščioniui šventų dalykų tyčiojamasi nevažomai visokių “jotų/šmotų” pavidalais, o diskusijos vietos gaspadoriai abejingai leidžia tokiems dalykams vykti nes mat, laikosi kažkokios mistinės Šv. Demokratijos pliur(p)alizmo principų.
Problemos kurias keliate yra skaudžios ir bus pradėtos spręsti tik tuomet, kai apie jas bus kalbama plačiai, įvairiapusiškai išdiskutuojant ir pačiai visuomenei trokštant tų problemų išrišimo.
O visuomenėje poreikiai nesubręs tol kol neatsiras laisvos problematikos reikalų viešinimo sklaidos. Šiuo metu yra tokia situacija, kad laisvo nuo tendencingos kontrolės informacinio/diskusijų lauko nėra, visuomenė atomizuota iki pavienių individų ir diskusijos vyksta tik privataus tipo, kaip sovietmečio virtuvėse bendravimo lygyje. Natūralu jog tokioje niūrioje rūko ir prieblandos terpėje Tiesai yra be galo sunku pramušti gelžbetoninį melo kevalą.
Natūraliai sirpsta poreikis sukurti paleisti funcionuoti portalą kuris de facto, o nedeklaratyviai realizuotų čia deklaruojamą tikslą -  “svetainė, siekianti skatinti diskusijas, kviečianti drauge tartis visais Lietuvos Respublikai svarbiais klausimais.”
- tik be nevaržono trolių baliavojimo ir be blaškančių dėmesį mažareikšmių trečiaplanio aktualumo straipsnių srautų.
Kol kas tai atrodo kaip tolima ir sunkiai pasiekiama svajonė, bet Viešpaties keliai nežinomi ir jeigu JIS panorės kad būtų, manau, anksčiau ar vėliau tokia vieta atsiras.

Buras Vaidui       2016-09-29 14:49

Mano patirtis sako, kad portalas siaip svarus,tik nereikia spaust nyksciu, nes tada prisikabina visokie neta “tyriejantys ar snipinejantys failai, kurie stabdo kompa… visokie Gemius, Disqus ir t.t. Blokuokit cookies.

Marginalas Antanui       2016-09-29 14:29

Svetainėje “Lietuva” yra tai, kas tikra, kas atitinka Žmogų, kurio vardu pavadinti Skaitymai. Pagaliau pirmojoje vietoje yra raktas, kaip suprasti “kuri Lietuva”:
suprasti pagal principą visada ieškoti tiesos. Kurie meluoja prieš tiesą nieko gero Lietuvai neatneš, net jei aktyviai ir neveikia prieš lietuvybę. Čia vis ta pati vertybinė hierarchija, arabų kalba - AL AKBAR: D-vas (ne Deutschland ar kas kita) aukščiau visko! Be šio atskaitos taško galėsite iki begalybės dvejoti, ar ne Jūs turimas galvoje, nes neva “Lietuvų daug”.

Antanas-Juozapui       2016-09-29 13:56

Gerb. Juozapai, būtų įdomu manau ir malonu padiskutuoti be pašalinių šarlataniškų komentarų. Trumpai. Geri žmones, daug galintys, daug žinantys, per greitai “numiršta.” Geri žurnalistai taip pat. Romos katalikų bažnyčia didžiausias moralinis autoritetas (Šv.Tėvui daugelis rodo prielankumą, pagarbą)Ko daugiausiai šiandieną žūsta pasaulyje už tiesos liudijimą, kad žmonės akivaizdžiai pamatytų ne iš Jungtinių Tautų kabinetų, konferencijų, bet iš konkrečių vietovių kas daroma su žmonėmis. Žūsta daugiausiai žurnalistai. Kur tie misionieriai, kurie pirmais krikščionybės amžiais aukodami save (ne kitų valstybių žmones)aukojosi iki šventųjų aureolės.(Belaisvių vaduotojų atlaidai-NEVALNIKAI) 333 metinės Austrijos pergalė su jungtinėmis vokiečių, lenkų, lietuvių pajėgomis prieš musulmonus, paminėta buvo rugpjūčio mėnesį Austrijos kardinolo. Kam tuomet J. Kristus išsirinko apaštalus sakydamas: “Aš jus išsirinkau. Eikite ir duokite vaisių.” Nematome šiandieną tų vaisių kalbant tik apie šarvuočius ir emigrantus. Vieno antskrydžio metu, kai žydai subėgo į slėptuvę, kartu pasislėpė ir keletas mokinių grįžtančių iš mokyklos, taip pat. Pamatę kapelioną, kuris ką tik juos mokė mokykloje kai nebuvo pavojaus, vienas mokinys paklausė: “kodėl mes žydai nemėgiami, kodėl mus bombarduoja?” Kapelionas nerado šiam nesugadintam vaikinui tinkamo atsakymo, nenorėdamas sakyti tiesos, nei melo.(Pasakojimas paties kapeliono) Reziume. Jau rašiau, kad tikros (gali kartais prasprūsti) TIESOS kol kas jokiose dabartinėse masinėse informacinėse priemonėse jos nerasime išskyrus, argumentuotus faktinius kai kuriuos komentarus. Tik kreidelėmis ant šaligatvių ir tai Kaune buvo nubausti vaikai, kad parašė krantinėje TIESOS. Daugiau taip ilgai neprostingausiu.

VaidasVDS       2016-09-29 13:46

Kompas labiausiai stringa dėl lankymosi šioje svetainėje. Kuomet lankiausi Londone, tai tenykštis internetas net neleido įeiti į šią svetainę, nurodydamas, kad svetainė pavojinga, nors aš būčiau sutikęs, kad mano “vargšelis” kompiuteris gautų eilinę porciją “nuodų”. Šiuo metu priskretęs kažkoks virusas, kuris net neleidžia savęs ištrinti antivirusinei sistemai. Bet jau esu susitaikęs, kad šio kompiuterio dienos suskaičiuotos, todėl didelio pykčio virusų platintojams ir informacijos rinkėjams nejaučiu, juk jie turi daryti tai, ką daro…

prakeikimas        2016-09-29 13:15

vos pabandziau ten nosi ikist - kompas uzspringo.
Gal ten koki virusa kabinat “prakeiktiesiems”, Letai? Algirdo vardu?

Buras        2016-09-29 13:08

Gal ir gerai kad egocentriski marginalai traukiasi is viesosios erdves.

Apuokiukas       2016-09-29 12:48

Baimė rašyti žodžius Dievas, Jėzus Kristus, Jahvė, Praamžius ir kt. rodo žmogaus pagoniškumą, kai jis Dievą įsivaizduoja kaip piktą ir labai įžeidų. Žmogus primesdamas Dievui šias savybes jį prievartauja būti tokiu ar kitokiu. Dievas yra neaprėpiamas, ir jam neįmanoma kaip žmogui suteikti kokių nors savybių, pavyzdžiui kaip piktumas ar įžeidumas.

VaidasVDS       2016-09-29 12:39

taisymas
rt = t
Patacko

VaidasVDS       2016-09-29 12:22

O aš manau, kad svetainę reiktų pervardinti į “letainė”. O joje nurodyti, kad ji skiriama gerb. A. Partacko atminimui, taip, kaip jį suvokė jo bičiulis Letas Palmaitis.
Nepamenu, kad Algirdas būtų svaidęsis prakeiksmais. Štai nuo Leto esu gavęs ne vieną. Ačiū Dievui kol kas jie neišsipildė, bet ką gali žinoti, kaip bus vėliau…

Apuokiukas       2016-09-29 7:42

2016-09-28 13:21 parašiau pirminį emocingą ir neigiamą komentarą. Iš tikrųjų tai labai šaunu, kad atsiranda svetainė Algirdo Patacko atminimui ir idėjų skleidimui. Lietuvoje yra Vydūno draugija, naujus narius verbuoja Jurgio Matulaičio draugija, galėtų atsirasti ir Algirdo Patacko draugija. Tik kad ji per daug nesuMARANATėtų.

moteriškė       2016-09-29 7:26

Vyrams visuomet kokio nors garažo reikia

vertintojas       2016-09-29 7:23

Letai, tikra satanistiška svetainė, besispjaudanti prakeiksmais. Su kuo ir sveikinu.

Įdomu       2016-09-29 6:16

ar čia tas violetinis kur Garliavos pedofilų ir žmogžudžių gaują rėmė?

Juozapas---Antanui       2016-09-28 23:57

Dėkoju Tamstai už tokį nuoširdų atsakymą.
Kai galėsit ir turēsit ūpo,mužsukit dažniau.
Įdomiai rašot.
Iki malonaus.

Antanas - gerb. Juozapui.       2016-09-28 23:18

Gerb. Juozapai, negaliu čia įdėti nuotraukų, kur mes būdavome okupacijos laike ir Nepriklausomybės laiku su gerb. A.Patacku. Aš tribūnoje, jis klausytojas kėdėje.  Kai tau spjauna į veidą, neatsakyti tuo pačiu yra kažkas kita nei trenkti stiklinę į žemę (neapgalvotos pasekmės ) Manau geriau išeiti iš kvailių rato. Jis t.y Algirdas atidavė save visą šeimininkui, o atlygis sunkiai sergant - be darbo. Teko padėti. Kad jo vardu daug ką reikėtų įamžinti sutinku, bet “pjautynes” disidentų už tą patį tikslą-nepritariu. Čia manau jau toks lietuvio būdas. Nekritikuoju L. Palmaičio. Į jo pakaitas paskatinu nueiti savo pažįstamiems. Nieko nedaryti yra pats blogiausia. Būti abejingam anot Šv.Rašto, tai būti išspjautam. Nenoriu vardinti, bet man daugelis prisitaikėlių ir veidmainių gerai pažįstami ir į šį portalą užsuku tik dėl šaunių kai kurių komentatorių komentarų gerb. JUOZAPAI. Man labi malonu paskaityti Laisvės tėvų - vaikų ir jau anūkų sąmoningus komentarus, tada pasijunti, kad Lietuva dar gyva. Duok Dieve, kad geri norai ir tikslai įgautų pagreitį.

gal geras sumanymas       2016-09-28 22:06

bet pasirinkti pranešėju Vaidutį Kučinską, VU, Genetika ir tautos kilmė  - neusispratimas. Ir ką jis gali pasakyti Gerbiamo A. Patacko dvasioje?

Letui       2016-09-28 21:07

Kaīls, Makinnewi. Entikrisks dīnka pēr auktuman zūrgin.
s.m.

Juozapas ---Antanui       2016-09-28 19:56

Gerb. Pons Antanai, dėkui už pastabas vienok norėčiau pastebėti jog derėtų į reiškinį žvelgti platesneme kontekste ir iš AtA A. Patacko asmenybės ypatumų rakurso.
Leto Palmaičio pasirinktoje formoje nesunku įžvelgti užuominą į A.Patacko kaip semantikos virtuozo išskirtinumo aspekto.
Taip pat nesunku pamatyti jog pagerbiant A.Patacko atminimą L.P. tokia iš pirmo žvilgsnio kategoriša/drąstiška forma sukelia tam tikrą šoką, bet…
Ar pamenate Patacko kietą būdą, kategorišką atsisakymą leistis į kompromisų dumblus kai kalba eina apie vertybinius dalykus?
Aš manau, jog L.P. įdėjo laaaabai subtilų filtrą. Kviečiantį apsilankyti tuos kas JAU yra pribrendę intelektualesniam suvokimui, taip atsijojant žioplius, piktavalius bei grafomanus ir liumpenus.
Nelaikau ir net minčių neturiu Jums garbusis kolega Antanai prikišti kažkokius trúkumus ar ydad.
Tiesiog manau, jog Tamsta žvilgtelėjot kie padkubomis, o tai jau ir aplamai bendrine tapusi visuomenės nardymo informaciniame pertekliuje problema.
Aš ir pats kartais lygiai taip pat būna, pasitaiko jog neatidžiai paskubomis neįvertinu kažkokio dalyko taip kaip derėtų.
Pagalvokite apie tai ką pasakiau ir pabandykite į situaciją, į tą patackišką algirdainę pažvelgti naujaip.
Misliju jog atrasite gerų ir įdomių dalykų tiek svetainės turinyje tiek dialoge su savimi.
Nuoširdžiai ir pagarbiai,
j.

Jzp       2016-09-28 19:34

Atsiprašau už netyčinę arfografiją. Liečiamų ekranų klaviatūrų ir automatinių programos “pagalbų” nepatogumai.
Turėjo būti:
“Vienok, man nėra sudėtinga atsakyti.”

Antanas       2016-09-28 19:34

Nesiryžau įeiti į svetainę nes nesupratu prieš kokią Lietuvą eini ar neini? Man Lietuva dėl kurios Sausio 13 aukojosi visa patriotinė ir tautinė Lietuva, egzistavo man tik nuo Sausio 12 į Sausio 13 dieną. Tada ji buvo ta Lietuva už kurią mes aukojomės. Vėlia ji tapo niekšų išduota, apiplėšta, ir tapusi ES kolonija su svetimos kariuomenės poligonais ir pažeminta Lietuvos kariuomenė nuo “auksinių” šaukštų iki suprimityvintos šauktinių ŠVENTOS PRIESAIKOS. Aš šitoje dabartinio laiko Lietuvoje tik būnu. ( Veikla, visai kitokios Lietuvos vizijoje, tad pabijojau eiti į kompromisą su savo sąžine ir Tamstos-LIETUVA prakeikimais)Linkiu Tamstai atsiverti visuomenei be prakeikimų kaip kad buvo komentaruose arba Tamstos paskaitose. Juos tegul pragaro piliečiai svaido. “Mylėkite priešus ir jų....” Šv.Raštas Pagarbiai Antanas.

Juozapas kažkam       2016-09-28 19:17

Kai rašiau komentarą gerb. Letui, pirmiausia pagalvojau jog tikrai man tikrai kažkas pažers priekaištų. Akurat.
Vienok, man nioliktą sudėtinga atsakyti.
Pirma - derėtų gerbti ne tik dr. Leto Palmaičio asmenybę ir jo nuveiktus darbus, todėl gerokai jaunesniems ir kažinokių kalnų dar nenuvertusiems kritikos daugiau priklauso tiesiog natūraliai.
Antra - derėtų gerbti Leto amžiaus, sveikatos ir skiriamos enerijos darbų  visuomenės labui santykį. Leytas Palmaitis daro daugiau nei gali, niekam ant peties nerypuoja dėl per sunkios naštos.
Trečia - Letas yra vertybiniu požiūriu principingesnis ir pastovesnis žmogus.
Ketvirta- L. Palmaitis vienas, o redakcija yra kolektyvas. Kolektyvui, veiklos grupei ir atsakomybė didesnė, nes veikiant bendradarbių grupe, teoriškai ir rezultatai privalėtų būti daug didesni.
Penkta- Kolega Letas yra tiesiog įžvalgesnis. Įżvalgiam ir pretenzijų nėra, o trumparegiams natūraliai yra daugiau.
Šešta- mokslų daktaras, pasaulinio mąsto mokslininkas, bendraudamas su manim, paprastu kuklaus išimokslinimo teragavusiu individu, niekafda neleido sau puikuotis, pūstis prieš mane, turėjo kantrybės aiškinti man rūpimus klausimus ir niekada neatsuko nugaros. Garbusis Letas tiesiog yra Tikras.
...
Nebevardinsiu kitų priežasčių nes nematau prasmės, o ir nenoriu įžūliai demonstratyviai be saiko kartoti ką esu vieną kartą labai nevyniodamas į vatą padakęs.
Kam padsakiau ką reikėjo pasakyti tie jau girdējo ir žino, o žioplių ir pletkų gaudytojų smalsumo tenkinti neprivalau.
Kritika yra tik kritika, niekad nebuvau priešiškai nusistatęs šio portalo atžvilgiu. Tiesiog laikiau pareiga sakyti kas yra negerai. Priešas gi nutylėtų, paklydimus darančių  neperspėtų, o trintų delnus ir džiūgautų jog klimsta klaidosna.
Jeigu būčau portalo priešas, čia jau seniai akmens ant akmens nebūtų likę...
.
Atsiprašau gerb. Leto už  kalbas ne visai į temą.


Juozapui       2016-09-28 18:48

atrodo, jūs ne visai nuoseklus - šio portalo žmones kartais juk kritikuojate? smile

Juozapas--- Letui       2016-09-28 18:23

Mielas Prietteliau, sveikinu pradėjus eilinį reikalingą darbą.
Pagarba.
Neturiu nei motyvo anei teisės aptarinėti projekto dizainą ar pasirinktą vykdymo formą.
Tamsta darote savo laisvo laiko ir kaštų sąskaita, tad kokie dar gali būti pamokymai ar priekaištai.
Kam nepatinka, lai padaro geriau.
Vienok vardam kilnių tikslų kurių Tamsta siekiate ir kuriems ašai taip pat pritariu, jeigu turėsite poreikio, galėčiau kažkiek pakonsultuoti - kaip Jūsų sumanymą realizuoti dar efektyviau ir pasiekti maksimaliai įmanomų gerų rezultatų.
Čia ir dabar apie tai diskutuoti nematau tikslo.
Jeigu sugalvosite kuriuo metu apsilankyti sostapilyje, duokit žinoti, susitiksim ir aptarsim.
O kol kas linkiu sėkmėsir padėk D-ve.

Įspūdis       2016-09-28 16:32

Įspūdis kad vyraus tiesa “lavonas pabėga”, “krūmas kalba”

grumstas       2016-09-28 16:25

Jeigu užsinešite aukštai , tai tapsite uždaru klubu, verdančiu savo sultyse. Rudenį skaičiuosim viščiukus… Linkiu jų daug ir turiningų, įdomių.  Savo diskusijose, rašiniuose nepraraskit realybės suvokimą, ,  girdėkite ir kitus , kurių nuomonė nesutampa su jūsiške…

Tarabilda       2016-09-28 16:17

Bet kokį veiksmą interaktyvų ar interpasyvų “Pastogės” ir “Sietyno” pradėtu grįsti keliu vertinu tik pozityviai.

Įspūdis       2016-09-28 16:05

Įspūdis kad vyraus viena nuomonė - “lavonas pabėga”, “krūmas kalba”.

Marginalas > Jules       2016-09-28 15:48

Paties nelaikau praščioku, prašom be reikalo nesikuklinti!

Letas Palmaitis       2016-09-28 15:45

Atsiprašau už klaidą pradiniame puslapyje: susisiekimo paštas ne -lt, bet -eu: .(JavaScript must be enabled to view this email address) - tikiuosi, kad kol pataisysiu, pasiūlytų publikacijų dar nebus.
TARABILDAI: kokia prasmė iš “komentarinės” diskusijos, kai dalyvauja vis tas pats desėtkas anonimų, kiekvienas kartodamas maždaug tuos pačius teiginius be nuorodų, plius visa armija samdytų agentų ir šiaip apsėstų pamišėlių (lavonai nepabėga, krūmai nedega)? Straipsniai, t.y. publiacijos, jei skaitomos, visai neblogas dalykas, kuris pateisina ir šį tiesos.lt portalą. Juk ypač svarbu, kas parenkama publikuoti, nes tai atspindi resurso veidą. TAČIAU Algirdainė nebus nei viena, nei kita: jei pasiseks, tai skaitomų pranešimų bei seminarų PREZENTACIJA. Taigi visas svoris turi tekti renginiams suburiant aktyvesnius intelektualus.
DĖL “MAGIJOS”. Kaip žinia, magija pagonims artima ir turėtų patikti. O rimtai kalbant, šitaip įvedama į Patacko kategoriškumą: jei meluoji prieš tiesą, jei veiki prieš Lietuvą, nėra čia tau ką veikti. Jei priešas įeina sutikdamas būti prakeiktas, tai kuo jis pats save laiko? Pats save ir prakeikia.
DĖL DIZAINO ginčytis - tas pats, kaip dėl skonio: kiekvienam savas. Įėjimo dizainas dinamiškas ir atspindi idėją. Pačių puslapių dizainas dar gali keistis, bet tai antraeiliai dalykai. Užtat naudotis kažkieno šablonais prieštarauja maištaujančios asmenybės dvasiai. Šiaip dabartinis dizainas atitinka svetainės paskirtį: tai ne įvykių portalas ir ne diskusijų klubas.

blondinė       2016-09-28 15:45

Kas yra intelektas tai aš žinau. O kas ta interaktyvinė jungtis ? Ar tai vadinasi, kad aš jau negalėsiu parašyti savo nuomonės ?

???       2016-09-28 15:39

Gerais norais pekla grįsta - “3. ANTRAIP SUTINKU BŪTI PRAKEIKTA /-S” ?
Eini į http://www.algirdaine.eu eini ,į maranata?

Jules       2016-09-28 14:30

“Svetainės tikslai: burti intelektualinį elitą, keistis pozityviomis idėjomis ir jas platinti”. O kaip su prasčiokais, su jų prasčiokiškų elitu, na, su tais, kurie užriby ir be aukštų mokslų, ne VU ar VDU docentai, o buvę paprasti, bet nepagauti, okupacijos laikų valdžios oponentai, rezistentai ir kitokie kenkėjai okupacinio režimo atžvilgiu? Jie kas tokie? Ir apskritai, prašom patikslinti šią sąvoką, nes mes, mažaraščiai, nieko nebesuprantame.

Apuokiukas       2016-09-28 13:21

Kas per ,,3. ANTRAIP SUTINKU BŪTI PRAKEIKTA /-S” ??? Čia kas per juodosios magijos būrelis? Dėl ,,pagonybės”. Iki krikščionybės ( arba polska wiara ) įvedimo Lietuvoje buvo lietuviškas arba baltiškas tikėjimas. O pagonybės elementų pilna ir katalikybėje. Kol kas tiek.

Tarabilda       2016-09-28 13:06

Jei svetainė neturės interaktyvinės diskusijų erdvės, ji pasmerkta būti tik straipsnių rinkiniu (geriausiu atveju).

pagirtina, bet...       2016-09-28 12:45

norai gražūs, bet..
labai labai jau megėjiškai atrodo - turinys geras, bet pateikimo forma…
——
pilnas internetas nemokamų šablonų, įrankių - kaip padaryti svetainę modernesnę ir akiai mielesnę.
Sėkmės !!


Rekomenduojame

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Geroji Naujiena: Broliai, seserys, gyvenkime ir mes tikėjimu, ne regėjimu

Rasa Čepaitienė. Jie sako „NE“

Nacionalinis susivienijimas kviečia paminėti Birželio sukilimo 80-metį

Kastytis Braziulis apie jėgos naudojimą prieš parlamentarą: incidentas gali tapti precedentu

Nida Vasiliauskaitė. Kokia būtų TS-LKD ir medijų reakcija, jei tai būtų nutikę Baltarusijoje ar Rusijoje?

„Neredaguota“ pokalbis su istoriku Valdu Rakučiu apie tarpukario Lietuvą iki perversmo

Andrius Švarplys informacinėje laidoje „Proto balsas“: kur dingo tikroji TS-LKD partija ir „konservatizmas“ Lietuvoje?

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Vidmantas Valiušaitis apie Lukašenkos vertą „šventę“

Pagaliau. Andrius Švarplys. Ką pasakė Prezidentas: Lietuvos viešajame informaciniame lauke yra įsitvirtinusi politinė cenzūra

Prof. Vytautas Radžvilas kviečia pakalbėti apie politiką: laisvės iliuzijos

Nida Vasiliauskaitė. Kodėl „stiprios ironiškos asmenybės“ vis dar ne ten, kur joms ir vieta

„Neredaguota“ pokalbis su Šarūnu Jasiukevičiumi: kapitalizmas ir švietimas

Algimantas Rusteika. Laukimas

D.Žalimo žiniai: referendumus dėl vienalyčių asmenų santykių vykdė Slovėnija, Airija, Tailandas, Kroatija, kai kurios JAV valstijos, bus Šveicarijoje

„Sengirėje“: G. Kniukštos pokalbis su St. Čepinsku apie miškų naikinimo vajų nepriklausomoje Lietuvoje

Ramūnas Aušrotas apie būsimos Europos viziją. Vera Jourova: su Rusijos grėsme ES vertybėms kovosime cenzūra ir baudomis

Linas Šalna. Klasika

Jolanta Blažytė. Ką jūs sakote?

Tomas Viluckas. Kodėl reikia referendumų

Mantas ir Skaistė Vasiai. Įsimintiniausios Didžiojo šeimų žygio akimirkos

Eurika Masytė siūlo sprendimą: priešlaikiniai Seimo rinkimai. Pritariate?

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti piliečių laisvių suvaržymus

Nida Vasiliauskaitė. Dabar klausimėlis: ką Ingrida?

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie visuomenės susipriešinimą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip (I)

Nida Vasiliauskaitė. Tradiciškai partijos skirdavosi idėjomis ir ideologijomis, bet tie laikai jau baigėsi

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.