Demokratija ir valdymas

Žinių radijas klausia: Kokia ta mūsų demokratija?

Tiesos.lt siūlo   2016 m. rugsėjo 25 d. 0:01

3     

    

Žinių radijas klausia: Kokia ta mūsų demokratija?

ziniuradijas.lt

Sakoma, kad demokratija – bloga santvarka, bet geriau niekas nesugalvojo. Sugalvojo, bet tik ar buvo leista įgyvendinti?

Kiek demokratijos yra Lietuvoje ir kokia ji, laidoje „Atviras pokalbis“ diskutuoja Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Lauras Bielinis, rašytojas Vytautas Rubavičius ir tinklaraštininkas Liutauras Ulevičius.  Laidos vedėjas – Raigardas Musnickas.

  • Google+


P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Net Rubavičius tiesiai nekalba...       2016-09-26 14:42

Gal tik nebent prof.Radžvilas tiesiai pasakytų: ,,Lietuvoje ne demokratinė, bet oligarchinė ,,valdomos demokratijos” santvarka ir papunkčiui paanalizuotų..
Deja, mano gerbiamas publicistas Rubavičius šioje laidoje atrodė  labai mandagiai ir neryžtingai ir prisidėjo apie proginio ŽR pokalbio apie nieką (iš esmės),Buvo demokratijos . diena ir ŽR proginę laidelę padarė...Gal gerb Vytautui kitą kartą užteks drąsos ir ryžto kalbėti negailestingą, bet tiesą  , o ne mandagiai dalyvauti oligarchinius interesus užtikrinančios radijos stoties laidoje…
Ar gerb.Vytautas prisitaiko ir kalba mandagiai pusiau tiesą , pusiau ne , ar tiesiog jam tiesus ir atviras bei sistemiškas pokalbis ne jam- ne man spręsti..Bet vaizdas nekoks,..
Be abejo,V.R .ar gerb.Stancikas yra demokratai ir Suvereno , o ne nomenklatūros ir oligarchų  teisių gynėjai. BEt gerb Vytautas taip šneka ir tokias imitacines reformikes palaiko, kad sistemai tokie siūlymai ir tokia veikla jokio pavojaus nekelia..Gal todėl ŽR ir jį dėl kitoniško atspalvio ir pakviečia, kad savi VD ,kaip Bielinis ar tauškalius Ulevičius ten nebūtų monotoniški… Mūsų demokr. inteligentai tokie naivūs, tokie ir nepavojingi, nes savotiškai padeda mulkinti apie 10 proc.dar pilietiškų žmonių..Nesuprantu, kokio lygio naivuoliai mūsų rubavičiai, kad rimtu veidu padeda nomenklatūrai stumti nieko vertą tarėjų instituciją, kurią sistema suvaldys ir manipuliuos./ (bet rubaviciai apsimeta ar nesupranta ,kad to nebus..).Bet rubavičiai ,manau,  piestu prieš stoja, kartu su nomenklatūra, prieš pilietinių  NVo žmonių siūlymus už renkamus teisėjus, renkamus šerifus, sąrašų rinkimuose naikinimą, kadencijų ribojimą Todėl tokie nežymių reformų , nekeičiančių sistemos esmės, palaikytojai, tokie kaip ,kad gerb .Rubavičius, dar kartais ir pakviečiami į nomenklatūrinę LRT ar oligarchinės ŽR laidas
Žodžiu, neturi tie mūsų 10 procentų (dar piliečių vardo vertų LR žmonių) net savo drąsių atstovų- savų inteligentų ,kurie reikalautų esminių, o ne dekoratyvinių reformų ir kalbėtų aiškiai apie santvarkos esmę..

Ne kiek, o ar yra demokratija Lietuvoje?       2016-09-25 9:25

Lietuvoje bus tik tada demokratija kai nuo valdiškų ėdžių bus išvaikyti visi šiandien riebiai šeriami dykaduoniai, kai visi valdiško pinigo vagys, turto grobstytojai, aferistai ir kitokie “lėšų įsisavintojai”, kai bus išvaikyta dauguma prikurtų valdiškų kontorų, kuriose sutupdyta savi draugeliai ir giminės, kai bus sugražinta į Lietuvą sukišti valdiški pinigai užsienio bankuose ir t.t.

orwel       2016-09-25 6:50

kas dar per klausimai, pas mus aukščiausios prabos demokratija- vergvaldžiai tarpusavyje atsirenka savo atstovus, prastuomenė sarašus patvirtina dėdami kryžiukus ir dar pasirašo jog viskas zakonno, tiesa ir teisingumas pas mus nustatomi balsų dauguma- viskas kaip priklauso, visiška demokratija.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.