Partijos

Ketvirtadienį - Rinkėjo vadovo pristatymas VU TSPMI

Tiesos.lt redakcija   2016 m. rugsėjo 27 d. 21:14

10     

    

Ketvirtadienį - Rinkėjo vadovo pristatymas VU TSPMI

Vilniaus forumas kviečia į Rinkėjo vadovo pristatymą Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (VU TSPMI), 402 auditorijoje, rugsėjo 29 dieną, ketvirtadienį, 17 valandą. Rinkėjo vadovą pristatys ir į diskusiją kvies Instituto dėstytojai prof. dr. Vytautas Radžvilas, doc. Algimantas Jankauskas, taip pat prof. Vytautas Daujotis ir politologas Vytautas Sinica.

„Už ką balsuoti? Ar balsuoti apskritai? Ar ir kuo skiriasi partijos? Kiek rinkimai tėra spektaklis? Tai klausimai, šių metų rudenį kamuojantys seną ir jauną, mieste ir kaime, kepėją, stalių, bankininką ir politologą. Ir neretai pirmiesiems intuicija diktuoja geresnius atsakymus nei politikos mokslas. Tad kaip perskaityti artėjančius rinkimus ir kaip juose elgtis?“ - kvietime rašo renginio organizatoriai.

2016 m. pradžioje susikūręs Vilniaus forumas parengė ir paskelbė Rinkėjo vadovą 2016 metų Seimo rinkimams. Jame apžvelgtos rinkimuose dalyvaujančių partijų programinės nuostatos, lyderių pasisakymai ir ankstesni balsavimai svarbiausiais tautos ir valstybės išlikimui politiniais klausimais. Rinkėjo vadovas parengtas remiantis profesoriaus Vytauto Radžvilo parengtu Lietuvos postkomunistinės transformacijos ypatumus aiškinančiu teoriniu modeliu.

Jei esate socialinio tinklo Facebook vartotojas, kviečiame pasižymėti, jog dalyvausite renginyje ir pakviesti pažįstamus, kuriems tai būtų naudinga arba įdomu. Pažadame pokalbį ne tik apie rinkimus, bet ir apie pačius politikos mokslus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Julius Puras       2016-09-30 15:51

Reiktų pagirti V.Radžvila kad vistik paminėjo teisinį ir teisingumo klausimus šios dienos straipsnyje delfija bet
” Rinkėjų vadovas yra padarytas remiantis pirmą kartą Lietuvoje atliktu tyrimu iš visiškai kito žiūros taško”
Tas taškas nėra iki galo objektyvumo siekimas nes VF nėra analitinė organizacija kuri neturėtų jokių politinių tikslų ir užsiimtu tik nepriekaištinga ir objaktyve Lietuvoje vykstančių įvykių analize. Pirmas blynas prisvilo bet galbūt antras blynas išeis jau visai geras.

Vytautas       2016-09-30 8:01

KO GALI PAMOKYTI ŽYDRŲJŲ VALSTYBININKŲ JANUŠKOS KLANO ATSTOVAI??? GAL KAIP IŠKRISTI IŠ 9 AUKŠTO LANGO VIEŠBUTYJE BALTARUSIJOJE???

Įdomu        2016-09-30 0:18

Kiek rinkėjų susirinks į tą TSPMI 402 auditoriją išklausyti šių nurodymų?

mhh       2016-09-29 23:10

idant…...........

Julius Puras       2016-09-29 19:48

Aš nesakau kad viskas yra blogai su tuo “vadovu” bet jis nėra iki galo objektyvus ir priežastis to bandimas prisitaikyti. Bet taip neveikia. Arba jūs tampate iki galo kultūringom kiaulės ir darote ateity karjerą. Kaip kad mano parodytas prieš tai pavyzdys arba jūs tai yra vf stengetės būti iki galo objektyvus ir aš garantuoju kad niekas nepasikeis. Valdžia jau įtraukė vf į nepageidautinu sąrašą ir informaciniu būdu jūs užblokavo. Sekantis valdžios veiksmas uždarinėti AM ir jūs jau sąrašo pradžioje. Taip kad arba viskas arba nieko ir kitaip neveikia.

Julius Puras i 16 00       2016-09-29 17:09

Bet yra žodžiai kaip “programų analizės” ir jos yra neobjektyvios. Tai kaip gali būti “vadovas objektyvus?

Julius Puras       2016-09-29 17:07

” „Man susidarė srutų duobės įvaizdis ir nieko iš jos ištraukti negaliu“, – sakė VDU dėstytojas,” tai buvo kažkokio VDU(greičiausia valstybinis didysis universitetas) docentas Ivanovas aptardamas partinius taip vadinamų nesisteminiu partiju pokalbius teisėsaugos ir teisingumo klausimais. Švelniai tarent “politologui” reiktų psichologo pagalbos bet ne jis nėra neadekvatus. Jis daro karjerą. Laimėjusius mėsos partijos tokios kaip konservatoriai socialdemokratai liberalai ir panašiai rinkimus tikrai neužmirš šitos kultūringos kiaulės. Ką noriu tuom pasakyti kad vf narei bijo politiku ir todėl teisėsaugos ir teisingumo temų nelietė. Oportumizmas ir Lietuvos užvaldymas tesesi.

Juliui Purui       2016-09-29 16:00

“Klausimas išlieka tas pats kodėl tas ‘vadovas’ nėra objektyvus ir neapima teisėsaugos ir teisingumo klausimų?”
Jeigu giliau mąstytum, suprastum, kad teisėsaugos ir teisingumo klausimų sprendimai priklauso nuo to, kiek valdantiesiems Lietuvos suverenumas yra vertybė, kiek jiems rūpi Lietuvos, kaip valstybės, išlikimas. Juk visa tai apsprendžia, ar politikai iš tikrųjų mąsto valstybiškai, ar ne ir iš tikrųjų yra tik tariami politikai. Be to, “vadovas” tikrai yra objektyvus, o jeigu su tuo nesutinki, reikia pagrįsti kodėl jis nėra objektyvus.

Julius Puras       2016-09-29 14:14

” Profesionalios politologinės partijų rinkiminių programų analizės” nepasikuklinta. Klausimas išlieka tas pats kodėl tas “vadovas” nėra objektyvus ir neapima teisėsaugos ir teisingumo klausimų?

Baimė, ne tikėjimas Lietuvos valstybe ir jos ateitimi, užsakomumas ar kas ta neobjektyvuma leme?

Ignas       2016-09-28 16:14

Pagarba Vilniaus forumui! Tikrai puikus Seimo rinkimo rinkėjo vadovas.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.