A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Kauno kaštonų gynėjai: Medžiai tik padėjo pamatyti tiesą | Tiesos.lt

Demokratija ir valdymas, Savivalda

🌄Kauno kaštonų gynėjai: Medžiai tik padėjo pamatyti tiesą

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugpjūčio 21 d. 13:57

17     

    

Kauno kaštonų gynėjai: Medžiai tik padėjo pamatyti tiesą

Pirmadienio rytą vykusį piliečių protestą dėl Kauno m. savivaldybės sprendimo iškirsti visus kaštonus A. Smetonos alėjoje nutraukė policija. Socialinio tinklo paskyroje Kauno medžių kirtimui – STOP buvo paskelbta žinia, jog sulaikyti menininkai Vytenis Jakas bei Auksė Petrulienė ir advokatas Saulius Dambrauskas, atstovaujantis Kauno gyventojams, prieštaraujantiems prieš beatodairišką medžių kirtimą. 

Kaip skelbia lrytas.lt, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas informaciją patvirtino: „Pradėtas tyrimas dėl teisėtų policijos reikalavimų nevykdymo“.

Siūlome pasižiūrėti Dariaus Petrulio paskelbtą video įrašus apie tai, kaip vyko dialogas tarp policijos ir piliečių, susirinkusių išgelbėti paskutinius penkis A. Smetonos alėjos kaštonus:

 

Spontaniškai susirinkę asmenys, akivaizdu, net neturėjo laiko informuoti Kauno miesto savivaldybės dėl planuojamos vykdyti protesto akcijos ir tai tapo pretekstu pradėti dar vieną teiseną.

Kaip rašoma Giedrės Aleksandravičiūtės veidaknygės paskyroje, „tai jau ne 5 kaštonų klausimas“:

Kviečiame visus neabejingus vykti prie Panemunės policijos komisariato A.Juozapavičiaus pr.17 kur yra sulaikyti trys žmonės: dailininkai Auksė Petrulienė ir Vytenis Jakas bei advokatas Saulius Dambrauskas.
Ryte jie gynė paskutinius 5 kaštonus A.Smetonos alėjoje.
Savivaldybė turi pripažinti, kad tai žmonių reikalas, kaip jie nori gyventi.
DABAR laikas stabdyti sveikų žaliuojančių medžių kirtimą!
DABAR laikas pripažinti, kad Kauniečiai turi teisę gyventi tokioj aplinkoj, kokia jiems priimtina.
Tai jau ne 5 kaštonų klausimas.
Medžiai tik padėjo pamatyti tiesą.
Kokią valdžią išsirinko Kaunas.
Pamatysim – kokie šalies įstatymai ir ką jie gina.

Sprendžiant iš nuotraukų, paskelbtų paskyroje Kauno medžių kirtimui – STOP, sulaikytųjų apklausos baigtos ir jie išleisti namo.

Primename, kad Kauno medžiai iškirsti centre, Žaliakalnyje, Pamenunėje – Miško gatvėje, A.Smetonos alėjoje, kitose vietose.  Savivaldybės atstovų teigimu, medžius iškirsti buvo būtina vykdant šaligatvių rekonstrukciją bei tiesiant dviratininkų takus. Žadama medžius atsodinti.

Nuotraukos – iš Dariaus Petrulio veidaknygės.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

lee123       2018-10-19 10:29

For nike factory store  example Yeezy Boost 350 Price  bring adidas originals  back nike air max  to beats earphones  just using summaries buy mont blanc pen   in nike free run  your air max 90  minute. womens nike air max  I nike store  intended Michael Kors Handbags Sale  at nike shoes for men  an mont blanc pencil  earlier air max 1  time baseball jerseys  that will air max  carrying jordan shoes  out beats headphones on sale  a montblanc outlet store  committing nike clearance  conclusion nike roshe run  will jordans for cheap  involve nike roshe run  as exciting as air max 90  finger nails christian louboutin  making under armour discount  use beats by dre  of Michael Kors Sale  blackboard. nike outlet  The womens nike air max  primary air max  reason <a title=“jordan 12”

Kitaip       2017-08-28 21:38

ir būt negali, kai obuchaesas valdo. Obuchaesas - tai jėga. Lietuviai patys laisva valia atsisakė desovietizacijos ir rinkosi obuchaesą. Bus dar blogiau, kai baigsis nachaliavos babkės 2020 metais, o tada tai prasidės pats linksmumas.

Pikc       2017-08-23 19:46

Vytenis Jakas - berods, tas pats veikėjas, kurio nuomone, Vytauto paminklą reiktų nuimti velniop, nes “netolerantiškas”, užtat Žaliojo tilto “balvonai” - istorijos dalis. wink

kaunietis       2017-08-23 18:42

Nepateisinu gyventoju veiksmu.

Liūdna ironija       2017-08-22 10:55

Teisingai sakė savivaldybės klerkai: Medžiai užstojo šviesą, ir tuo trukdė pamatyti tiesą. Nukirtus medžius, tapo šviesiau ir aiškiau.

baimė       2017-08-22 9:26

Tai akivaizdus neva pilietinės visuomenė siekimas, kas numatyta Konstitucijoje. Visi įstatymai prieš pilietį. Aš -pilietis - mokesčių mokėtojas -niekas.

nuomone       2017-08-22 6:56

įdomu ,ar šitie nuotraukose turi gimines ,artimuosius,tėvus,manau ateis toks laikas ,kai juos kas nors taip patampys,tikiu šimtu procentų.GĖDA.MILICININKAI.

>Jei leisi, tarnas savivaliaus 21:41       2017-08-21 23:22

Negi jau apsiprasta su visišku pažeminimu?
Tai juk mūsų bendrapiliečiai - ne “žali žmogeliukai”.
Net trečiojo pasaulio kraštuose šitaip nesielgiama su savo valstybės piliečiais, sveiko proto žmonėmis. 
Jie nesuvokia, kad šitaip griauna valstybę iš vidaus, nes, išskyrus kafkišką baimę prieš galinčiaus įstatymus, mūsų niekas daugiau nevienys (jau nevienija?).
Taip programuojamas “Masių sukilimas” (Chose Ortega I Gasetas), kuris vieną dieną nušluos ir galinčius, ir pačią valstybę. Tik mūsų priešas to gali trokšti.
Kas nesupranta mokslinio fakto, kad medis yra gyvos (!) būtybės slėpinys ir jo negerbia, negerbia ir žmogaus, turinčio gyvą dvasinę sielą, kuri skirta amžinybei.

Jei leisi, tarnas savivaliaus       2017-08-21 21:41

Kur nėra bendruomenių ir jų savivaldos, ten negali būti ir nėra realios demokratijos - tik “vaizduojamoji”, kaip mėgsta sakyti Vytautas Rubavičius. 
Tai akivaizdžiai prieštarauja Vakarų teisinei tradicijai ir tam, kas įrašyta Konstitucijoje: neturėdama savivaldos, lietuvių tauta sąmoningai, bet neteisėtai, bauginant ir atvirai smurtaujant prieš ją, šalinama nuo bet kokios REALIOS galimybės TIESIOGIAI dalyvauti valstybės valdyme (sistemingai išvalstybinama).
Apie Sąjūdžio puoselėtą Lietuvą prisiminti darosi nepakeliamai sunku ir skaudu.
Net prieš Kauno patriotus, drąsesnius intelektualus, mėginančius apginti sveikus žaliuojančius medžius, prie kurių šie užaugę, kurie mena jų jaunystę
ir todėl yra jokiais kitais medžiais nepakeičiama žmogaus istorija,
vėl ir vėl siunčiama neproporcingai didelė, grubi policinė jėga.
Ir jokio dialogo su bendruomene: perspėjimas ir - šūvis.
Tarnai savivaliauja, niekina ir baudžia šeimininką. Matyt, yra už ką.

komunistai žino ką daro       2017-08-21 19:55

kai reikėjo palaužti lietuvių dvasią - komunistai darė melioraciją ir naikino vienkiemius.
sunaikino gamtą ir artimą žmogaus ryšį su gamta - lietuvio stiprybės pagrindą.
——-
be medžių komunistams tikrai bus lengviau pederastus veisti

Matijošius pasodins medžių be lapų       2017-08-21 19:04

Uostysit asfalto aromatą.

Žmonės jūs ar ne žmonės?       2017-08-21 19:02

Nukankino kaštonus gyvus kaip Garliavos Mergaitę.
Dievas paskirs jiems bausmę pagal jų darbus.

grumstas       2017-08-21 18:07

Kokie šaunūs ir gražūs policininkai…(  asocijacijos:atsimenate,  berods kažkurio rašytojo Cvirkos? apysakoje apie Smetoninės Lietuvos kaimo moterėlę atvykusią į Kauną ir besidyvijančią: kokie gražūs poniai,kiek jų daug,  kaip gražiai apsirengę) o šie tokie pilki menininkai , dailininkai dėl tų kelių kaštonų kelia triukšmą; juk miesto valdžia pasamdys švogeri- įmonę ir ši už kosminę kainą pasodins importinių augalų, gal būt net palmių. aišku ne už dyką , kaina bus įkalkuliuota į bendrą sąmatą ir tie introdukantai įdomu po kiek laiko nuvys?
savivaldybė nesiteikė atvykti , padiskutuoti, rasti sprendimą, kad ir palikti tuos kelis kaštonus.. Tačiau tokia diskusija būtų silpnumo , silpnos valdžios požymis , išraiška, o valdžia turi būti stipri, kad jos bijotų.. Gal būt ir yra pasaulyje valdžia , kurią myli: tokių atvejų galima išvysti , kai miršta kažkurios rytų šalies karalius ar imperatorius- tada minios žmonių verkia ir nešioja gedulą kelis metus…
Puiki proga prisiminti a.a. Bergo ąžuolą; sovietinė valdžia , regis buvo demokratiškesnė ir protingesnė; pasmerktą nukirsti ažuolą paliko gyventi, kuris iki šiol žaliuoja..

 

O aš maniau,kad...       2017-08-21 17:42

O aš maniau,kad prie moterų neturi teisės kišti nagu net ir policininkas.Na va ir
parodė, kas ateina į policiją dirbti.  Tie,kuriems niežti nagai.Pragyvenau visą am-
želį ir tokių dalykų nesitikėjau senatvėje pamatyti.Maniau,kad stalininiai metodai
jau seniai praeityje,o pasirodo klydau.Tai ką sukūrėme,žmonės? Policinę,fašistinę diktatūrą?Žmonės jau visiški beteisiai nepriklausomoje Lietuvoje.Pažeminti ,apvogti,
šeriami “labdaringais"makaronais ir kruopomis “auksinėmis”.Ar stovėdami Baltijos
kelyje ar galėjome net pagalvoti ,kad Lietuvos žmonės bus tąsomi už kojų ir rankų,
kaip kokie beverčiai daiktai.Apie kokią garbę ar žmogaus orumą galima svajoti.Žmo-
nės paversti beteisiais ir pažeminti.Tai dar vienas aiškus atvejis,kad Lietuvoje
gyventi ne saugu.
Lietuva,kur tu eini?

Keistas       2017-08-21 17:09

tas padaras lietuvis, dėl savęs nors kartą išeikim į gatves, dėl senų kaštonų vėliau.

Marginalas       2017-08-21 16:37

Žmoneliai vis tebemano, neva “pasirenka” valdžią.
Tuo tarpu nutarta, kad visus aukštus medžius miestuose reikia iškirsti, kad iš langų niekas nešaudytų į policiją.
Šviesios ateities namai bus tik su permatomomis sienomis, net ir išvietė turi skaidriai matytis iš gatvės.
KONCLAGERYJE VISKAS TURI BŪTI SKAIDRU !!!

o kur kazokai su nagaikomis?       2017-08-21 15:22

kai žemaičiai gynė Kražių bažnyčią, tai kazokai su nagaikomis mirtinai užkapodavo žmogelius.
http://partizanai.org/index.php/kraziu-skerdynes


Rekomenduojame

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti piliečių laisvių suvaržymus

Nida Vasiliauskaitė. Dabar klausimėlis: ką Ingrida?

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie visuomenės susipriešinimą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip (I)

Nida Vasiliauskaitė. Tradiciškai partijos skirdavosi idėjomis ir ideologijomis, bet tie laikai jau baigėsi

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Tarp teisės į gyvybę ir teisės į abortą

Vytautas Sinica. Apie siūlymą, kad šalys Europos Sąjungoje nebeturėtų veto teisės

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis – Kremlius laimi?

Nida Vasiliauskaitė. Apie „vatnikus“ ir jų medžiotojus jorkšyrus: kurie iš jų yra tikroji politinė bėda

Keletas prezidento metinio pranešimo komentarų: P.Girdenis, J.Laučiūtė, A.Širinskienė, P.Saudargas, A.Švarplys

„Netiesos jausmas valstybėje palaukti negali“? – Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos metinis pranešimas

„Tradere“ leidyklos naujienos: Birželio sukilimo metinių proga leidžiama J. A. Antanaičio knyga „Tautos instinktas išlikti“

Citata. Dantė Aligjeris: apie neutralumo padarinius moralinių išbandymų metu

Jonas Kauneckas: visi turime su Nacionaliniu Susivienijimu reikalauti Referendumo arba kitos Visuomenės apklausos

Nida Vasiliauskaitė. Tai šitą jie vadina „komunikacija“ ir „profesionalumu“?

Jūratė Laučiūtė: Visiems, balsavusiems už TS-LKD partiją, siūlau pagalvoti, kas jums yra Lietuva

Naciukų* Lietuva? Aleksandras Nemunaitis primena, Tomas Baranauskas pataria

Vidmantas Valiušaitis. Tėvas apie Birželio sukilimą

Audrys Karalius. Padre…? Kodėl…?

Kaip naujojo kairuoliškumo ideologija užkariavo JAV universitetus – Krescencijus Stoškus primena prof. Česlovo Milošo liudijimą

Andrius Macas. Kaip mylėti vienodai?

Andrius Švarplys. Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija (papildyta)

Rasa Čepaitienė. Tėviškos figūros

Algimantas Rusteika. Negrįžtamumo taškas

Dr. Rogeris Hodkinsonas. Kai bus surašyta šios beprotybės istorija, vyks reputacijų skerdynės!

Nida Vasiliauskaitė. Apie visuotinę penkiapirštystę ir kaip reta protingą kunigaikštį

Geroji Devintinių Naujiena: „Aš esu gyvoji duona, nužengusi iš dangaus, – sako Viešpats. Kas valgys tą duoną – gyvens per amžius“ (Jn 6, 51)

Saulius Dambrauskas kviečia Aplinkos ministerijos partnerius į diskusiją: džiaugsimės rinkdami šiukšles ar imsimės globalaus šiukšlinimo prevencijos?

Tėvo dienai. Audrys Karalius: Mano tėvas – Sibiro Liūtas

Birželio sukilimo 80-mečiui: Vidmantas Valiušaitis. Lietuvos diplomatinė tarnyba – neįveikta pasipriešinimo citadelė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.