Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Žiniasklaida

Kastytis Braziulis. Turi būti alternatyvios žiniasklaidos priemonės

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 17 d. 8:18

14     

    

Kastytis Braziulis. Turi būti alternatyvios žiniasklaidos priemonės

Kodėl pagrindiniai naujienų portalai skurdžiai viešino Šeimų maršo mitingą, daugiau rodė jį iš neigiamos pusės? Neparodė žmonėms kokie Šeimų maršo yra tikslai? Kodėl šios žiniasklaidos priemonės neatliko nešališko, tikro žurnalistinio darbo – objektyviai informuoti visuomenę apie šalyje vykstančius svarbius procesus? Kodėl pagrindinių portalų ir televizijų žurnalistai užėmė aiškią, vienos pusės poziciją? Juk visos jos yra, išskyrus visuomeninį transliuotoją, privačios, nepriklausomos, laisvos? Kodėl kai kurie televizijų žurnalistai rengė provokacijas, siekdami suklaidinti visuomenę?

Atsakau. Todėl, kad šių žiniasklaidos priemonių pagrindiniai finansiniai šaltiniai yra valstybės institucijos ir įmonės. Tas, kas vadovauja valstybei, tas užsako muziką. Pūsi prieš vėją, liksi be pajamų. Tai yra tik verslas, o jam nėra svarbu, kas yra valdžioje: mėlyni, raudoni ar žali. Jiems svarbu pelnas. Vienu valdančiųjų mostelėjimu žiniasklaidos priemonė gali atsidurti ant bankroto ribos. Pavyzdžių yra.

Todėl, kad dominuoja genderinė ideologija. Jei eisi prieš ją, prarasi darbą, kontraktus, negausi užsakymų, negalėsi įsidarbinti. Nuo tavęs bėgs visi, nenorės turėti reikalų, nes tu esi jų akyse MINUSAS, nešantis vienus nuostolius ir bėdas. Todėl dauguma žurnalistų kalba ne sava kalba. Dabar gi yra mada, kad aukščiausiuose valstybės, įstaigų, įmonių organuose būtų homoseksualų atstovas – „prižiūrėtojas“.

Visuomenė turi gauti visapusišką, objektyvią informaciją. Tai stiprios demokratijos valstybėje požymis. Turi būti alternatyvios žiniasklaidos priemonės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pirmieji žingsniai akims prasikrapštyti       2021-05-17 21:27

alternatyvi žiniasklaida:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

štaziui       2021-05-17 17:52

stazele, liaukis kliedėsti apie pievas ir autorius. Tau sunki spermotoksikozė. Tave juk perspėjo - piknaudžiavimas minetu sukelia šalutines pasekmes. Tavo perdėtas atsidavimas šeimininkams neatitinka tau mokamų trisdešimt norveginių. Nesitikėk, nieko tu neišsitarnausi. Tokioms stazelėms nieko gero nesišviečia tunelio pabaigoje.

stasys       2021-05-17 17:13

Ir vėl į pievas brenda autorius, gal ji kas laiko rūsyje uždaręs ir tik kartą per mėnesį leidžia pasmaguriauti internetu ? Jei atsiversime tradicinio žiniatinklio puslapį paskaityti gausite nemokamai tik vieną ketvirtadalį publikuojamos informacijos . Du ketvirtadaliai viso to turinio užima ‘svarbi reklama’ , vienas ketvirtadalis įdomesnės mokamos informacijos o visa kita ‘Šampūnas galvai’ ir svarbios nuomonės kurias būtina įsiminti .. Prie tokios paklausos informacijai bankrutuoja tik ‘asilo galvos ir tinginiai’...galų gale egzistuoja tiek būdu prasifinansuoti save apeinant valdiškus fondus .. pradedant patrion ir t.t. K.Juraitis buvęs ‘kandidatas į Prezidentus’ ir tas nebadauja ..valgo lasinius be duonos ..

taip       2021-05-17 16:40

Valstybinė LRT jau ir pseudotyrimą spėjo atlikti apie neva maršo organizatorių šmėžavimą visokiose bylose ir tyrimuose. Valstybinė LRT, turinti atstovauti tautai, kaip kokia kaspervizija užsiima dezinformavimu ir šmeižimu. man tai yra baisiausias dalykas, pakertantis pasitikėjimą valstybe ir rodiklis, kad nepriklausoma Lietuva visai nusivažiavo.

nevisai       2021-05-17 16:10

Praeita, Stribo vyriausybė, netrukus ėmė orientuotis į ne tokias “pažangias” idėjas. O kas vis tiek dėjosi “žiniasklaidoje”?
Mažai kas kreipia dėmesį į tokį dalyką, kad privačios “medijos” smarkiai priklausomos ir nuo reklamos pajamų. Kai apdergti pirkėjai ims boikotuoti ant jų spjaudančiose “medijose” reklamą perkančių verslininkų prekes ir paslaugas, viskas gali gana sparčiai pasikeisti.
Neseniai savo kailiu patyriau. Tik per vargus pavyko užsisakyti vieną gana specifinę prekę užsienyje, nes Lietuvoje niekur negalėjau rasti. O paskui visiškai netyčia užsiroviau ant vienos įmonės Lietuvoje, kuri taip pat turėjo kažkiek tų prekių, bet jas sunkiai sekėsi parduoti. Todėl dabar tas prekes užsako tik kai atsiranda pirkėjas, sandėlyje neturi. Paklausiau, o kur jie buvo anksčiau? Sako, mes reklamavomės netgi kai kuriuose didžiuosiuose naujienų portaluose, bet naudos iš to buvo nedaug. Sakau, o kas juos beskaito?! Reikėjo matyti vadybininko veidą... smile

>> Al       2021-05-17 14:59
Kiek kitu kampu       2021-05-17 14:37

Gal ušteks to dūsavimo? Vakarykščiame marše dalyvavo nemažai verslininkų. Tai griebkit jos už giesmės ir steikit tas žiniasklaidos priemones, nes iš jokių valdžių paramos tikėtis naivu. Beje, tai daryti reikėjo dar prieš gerus 20 metų, kai į valdžią grįžo buvusi nomenklatūra.

>> Al       2021-05-17 14:31

Tvirtinate, kad laisva visuomenė nėra valdoma, nėra įtakojama…
Tad kaip tiem naujos „pažangos“ nešėjams be smegenų plovimo taip puikiai pavyko JAV kultūrinis perversmas? A?!
——
Visos visuomenės yra pavergtos! Valstybė ir net elgesio normos yra prievartos mechanizmai. Tokia realybė ir kitaip negali būti. Jeigu labiau patinka - tokia žmogiškosios būties (visos gyvosios gamtos) konstanta - dėsniai, taisyklės, principai…
O štai pavergimo formos (pavidalai) skiriasi. Priklausomai nuo pavergimo ypatumų, ‘pavergimams’ suteikiame atatinkamus pavadinimus, tai yra „-izmus“. O dėl to, kad vienos formos „geros“, o kitos „blogos“, tai jau politika, įdeogija ir žmogiškosios prigimties detalės.
——
Komunizmas yra apibendrinantis terminas.
Jūs tvirtinate kad „Nėra jokio kapitalizmo ar socializmo. Yra tik laisva visuomenė ir pavergta.“ Malonėkite pavyzdžių.
O tai kaip su terminais (anglicizmai) ‘sovietija’ ir ‘sovietmetis’ nusakančiais tarybinę santvarką - socializmą...

Kitą kart prašyčiau konstruktyvesnės kritikos smile

hmm..        2021-05-17 13:57

o argi LRT, LNK group ir neistume ziniu i alternatyviaja youtube?..

AAA       2021-05-17 13:28

O tai kas paleido per pasaulį tą vadinamąją genderistinę ideologiją, ir svarbiausia - kokie tikslai tuo yra siekiami? Ar tuo bent domisi mūsų saugumiečiai?

Al. Klausimams       2021-05-17 12:01

Atsakymai bus aiškesni, kai atsisakysit marksistinių sąvokų. Nėra jokio kapitalizmo ar socializmo. Yra tik laisva visuomenė ir pavergta.

Klausimai alternatyviai žiniasklaidai       2021-05-17 11:24

1. Be šeimų maršo dar buvo ir trys anti kostelėjimai. Jų organizatoriai dėl asmens duomenų apsaugos (hmm) buvo neįvardinti. Tai visgi kas tie organizatoriai, kur foto tų anti (kad dora visuomenė žinotų kas yra kas…) ir kur Vilniaus planas (nevilniečiams) parodantis tų anti vietas? Kaip buvo šiek tiek kukliai kažkieno pranešta, tai tie anti vyko prie pagrindinių maršrutų link Vingio parko (su tikslu erzinti, provokuoti, išprovokuoti…)
2. Dabartinis jaunimas ir jų vertybės! Kada bus TIKROS apklausos? Kada apie jaunimo pašaipas klasikinėm vertybėm pradės rašyti (pasisakyti) specialistai, visuomeniški žmonės, patys tėvai..?
3. Politinė dešinė ir politinė kairė. (Pastaba: TS-LKD kažkodėl vis dar vadinami konservatoriais, supraskite dešinieji, jau seniai nebėra jokie dešinieji, jeigu kada nors iš vis tokiais buvo, neverti net aptarinėti). Taigi, NS neturi jokių pretenzijų veikti. Tautos ir valstybės reikalus perleidžia į kairiųjų rankas. Tautininkai?! Ar iš vis tokie yra? Ir kas jie tokie yra? Užįma tą nišą ir NIEKO nedaro. 30 m. ir - nulis! Skautai??? Propatria - hmm? Respublikonai… sumetė skudurus su kairiaja Liaudies partija. Dagys ir Ko be charizmos, be iniciatyvos… Iš dalies ir Puteikis taip pat..? (dė jų visų neveiklumo, ištižimo… nei vienos iš tų partijų nenoriu matyti prie valstybės vairo). Karė... Yra trys kairės. Briuseliški globalistai - neomarksistai (sorošiniai*). Senojo TSKP tipo ir jiem prijaučiantys (kaip prie tarybų valdžios VISKAS buvo gerai). Ir trečia grupė - tautiniai (nacionaliniai) soceldemokratai, Liaudies partija ir pan. Kaip jie elgtusi atėjus valandai X jau kitas klausimas, bet kairieji „šiandiena“ yra kur kas patriotiškesni už dešiniuosius. Be viso kito, dar kaip ir esminė ypatybė, paradoksas, kairieji* kvoja su sorošiniais*... Kada NEsorošinė žiniasklaida tai nušvies plačiau, gal net surengs apvalų stalą ar kokį videotiltą ?!!!!!!!
4. Kada bus pereita prie gilesnių klausimų. Kas ir kada, kokiom aplinkybėm įkūrė Frankfurto mokyklą, kuri persikėlusi į JAV įvykdė kultūrinę revoliuciją* ir ją platina po pasaulį? Ar ne iš čia kyla visokie genderizmai..? Šeimų maršai yra tik garo nuleidimas, jeigu piktžolės neraunamos su šaknimis?!
5. Priešas realiai suvokiamas kai smurtauja. Nauji priešai prisidengę nekaltų, netgi nuskriaustų, avelių kailiais. Kristus Evangelijoje moko bijokiti ne tų kurie žudo kūną, o tų kurie pavergia sielą. Vyksta kova dėl mūsų sielų, ir tiesiogine ir perkeltine prasme. Kada hibridinių karų strategai (ir taktikai) nušvies esamą padėtį?..
6. Ketvirtoji pramonės revoliucija ir jos įtaka bendražmogiškom (klasikinėm) vertybėm? Juk būtent vertybės ir yra visako atskaitos taškas.
7. Kapitalizmas išsisėmė. Komunizmas bankrutavo. Kiniškas modelis vargu ar perspektyvus - per daug ir pergreit kuria naujas problemas, o be to ir atsirado ne evoliucijos* būdu. Tai kokia būsima visuomeninė sąranga?! Visuomenė be vidurinės klasės (!) - vergija (moderni, elektroninė)? Ar žodžiai ‘visuomenė’ ‘klasės’ ‘ekonomika’ ‘tėvas’ ‘motima’ ‘tėvynė’ ir pan. taps „atgyvena“, ar „auksinis milijardas“ ir robotai (kiborgai)... Gal Dž. Velsas „Laiko mašina“ tikrai buvo nukeliavęs į mūsų ateitį?..

Žodžio laisvė...       2021-05-17 10:15

Vingio parke dalyvavo daugiau nei 50 000 dorų Lietuvos piliečių.Jaučiausi žiūrėdama
internetu kaip Baltijos kelyje, Pirmajame Sąjūdžio suvažiavime,ar skelbiant Lietuvos
Nepriklausomybę.Ačiū,broliai ir sesės,kad nebuvote abejingi ir atvažiavote į Vingio parką Vilniuje.Neužmirškit,kad teks atvažiuoti ne vieną kartą,nes kuopti arklides teks ilgai ir sunkiai.Priimti sprendimai Vingio parke yra teisingi ir savalaikiai.
Ir nebijokite ginti Lietuvą ir jos Šeimas.Pirmyn į mūšį už Teisę,Teisingumą,padorumą.
Ir viską viešinkite,nes viešumas gydo visas “ligas”.

Al.       2021-05-17 8:36

Tai buvo seniai aišku. Stebina kad saugumietis analitikas tik dabar ima suprasti.,,Tai yra tik verslas, o jam nėra svarbu, kas yra valdžioje” - ne tai ne verslas ,o pasaulinis marksistinis perversmas. Karas, naudojantis visas priemones. Dabar - informacinio apdorojimo fazė.


Rekomenduojame

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Algimantas Rusteika. Susiliejam su gamta

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ apie demografinę Afrikos bombą

Vinco Kubiliaus reportažas iš Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventės vyskupams Julijonui Steponavičiui ir Vincentui Borisevičiui pagerbti

Roberto de Mattei. Pranciškus pradėjo karą, kuris baigsis Tradicijos triumfu

Nida Vasiliauskaitė. Proga kai ką sužinoti apie protingųjų protą

Vidmantas Valiušaitis. Išdavystės dienos

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Nida Vasiliauskaitė. Jei dar kam nors tebeatrodo, kad čia viskas – apie virusą ir saugumą, tegul skaito VGTU rektoriaus potvarkį

Česlovas Iškauskas. Veiksmas ir atoveiksmis

Tomas Baranauskas. Apie „tikėjimo mokslu“ mokslines ištakas

Goda Juocevičiūtė. Nujaučiu: kurstomos agresijos priežastis – tautos išrinktieji

Ramūnas Aušrotas. Grybavimo Lietuvoje ypatumai

Vytautas Rubavičius. Kas kaltas? – Klimato kaita…

Kun. Nerijus Pipiras. Dievo tarnas arkivyskupas Julijonas Steponavičius: neperskaitytas laiškas

Nida Vasiliauskaitė. Pandemija ir rinkimai

Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Prancūzai protestuoja prieš naujuosius E. Macrono įvedamus žmogaus laisvių ir teisių suvaržymus

Geroji Naujiena: „Vargas ganovams, kurie pražudo ir išblaško mano kaimenės avis! – Viešpaties žodis“

Audrius Bačiulis. Dešiniosios diktatūros baigiasi demokratija – tai iš esmės dėsnis, kad taip baigtųsi kairiosios diktatūros, istorijoje nerasite

Martynas Katelynas mitinge prie Seimo „Apginkime Lietuvą!“

Nida Vasiliauskaitė  naujojoje „Lapių medžioklėje“: apie Armonaitę, ieškančią, jaunoko kvailoko vyro, kuris atsiduos už 20 eurų MAXIMA čekį

Margaritos Starkevičiūtės kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą: piliečių pasitikėjimą praradę vadovai turi atsistatydinti arba būna atstatydinti

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis; geopolitika Lietuvai

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja

Sekmadienį įvyks paskutiniojo mirties bausme nubausto partizano Pranciškaus Prusaičio–Lapės laidotuvės

Liepos 17 d. kviečiame į mons. A. Svarinsko Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parką pagerbti arkiv. J. Steponavičių ir vysk. V.  Borisevičių

Vytautas Sinica. Kas galėtų suabejoti…

Vytautas Sinica. Žalimas prieš Konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.