Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 12 d. 6:33

16     

    

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Labiau nei Kantą žvaigždėtas dangus mane stebina štai kas: formaliai išsilavinusių, viešai įsipareigojusių tam tikroms idėjoms, pažiūroms ir ideologijoms mokslo ir kultūros veikėjų absoliutus nenoras aiškintis, ką tiksliai ir kodėl jie sako, kad mano.

Vos du žingsneliai diskusijoje su jais toliau nei jų pasakytas vertinimas, nuosprendis ar lozungas – ir staiga iškalba pasibaigia, staiga – temos nusukimas, laiko stoka ir tyla.

Ir niekada – niekada! – tinkama vieta, proga ir laikas tam neatsiras (net jie buvo/tebėra tavo asmeniniai draugai), niekada neparašys išsamaus atsakomojo laiško ar bent FB komentaro, niekada nebus ilgo atviro pokalbio apie dalyką prie vyno taurės (kad ir kiek kartu besėdėtumėt), kodėl, po to, kas ką tik buvo pasakyta, jie ir toliau sakys tą, ką sako, kaip savo pačių bei saviškių akyse šią savo poziciją pateisins ir nuo tavęs apgins.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Brighteon       2021-06-14 23:43

Robertas F. Kennedy, jaunesnysis. „Tikrasis Anthony Fauci“
https://www.amazon.com/Real-Anthony-Fauci-Democracy-Childrens/dp/1510766804/

Brighteon       2021-06-14 23:41

Pokalbis su Robertu F. Kennedy, jaunesniuoju, naujos knygos „Tikrasis Anthony Fauci“ autoriumi
Knygą iš anksto galite užsisakyti „Amazon“ šioje nuorodoje.

Nors mes nepalaikome „Amazon“, šiuo atveju išankstinis knygos užsakymas yra svarbus, nes jis padeda knygai patekti į bestselerių sąrašus ir sulaukia daugiau dėmesio, kurį žiniasklaidai bus sunku ignoruoti.

Be to, kad atskleidžiamas Fauci sukčiavimas moksle, knygoje taip pat kritiškai apžvelgiamas Billas Gatesas ir jo iš pažiūros niekšiškos pasaulinės vakcinų / populiacijos mažinimo schemos.

Visą interviu žiūrėkite čia. Galingiausios citatos yra pabaigoje, todėl žiūrėkite iki galo:
Brighteon.com/1b295642-28f8-4af8-878b-0b4d28e469a7

Natural Nes       2021-06-14 23:36

Mes nebeturėtume nustebti, tačiau beveik visas kovido skiepams pritariantis triukšmas sklinda iš įžymybių, gydytojų ir biurokratų, kuriems mokama už šią propagandą.
Ir dabar Baideno režimas buvo pagautas bandant pasitelkti daugiau „teigiamų“ pritarimų mirtinam skiepui, sumokant ligoninės darbuotojams:
https://www.naturalnews.com/2021-06-13-biden-bribing-hospitals-positive-reviews-covid-vaccines.html

to Ne Milaiti       2021-06-14 12:20

Žinai, Monsieur, aš galiu tapti tik kiemsargio padėjėju, o ne docentu be Mokslinio Komunizmo ar Mokslinio Covid’o.

Ne Milaiti       2021-06-12 22:39

Mes ne troliai, tai tu čia po kiekvienu Nidos straipsniu mali š... Ko tikiesi? Tapti Kapsukės docentu?

to >> 14:50       2021-06-12 18:18

Sakai, kad perpratai Niccolò Machiavelli žinią mums? Jau ir be Kanto žinai, kad taip yra su tuo kunigaikščiu, tiesa? Įkerti į “Grynojo melo kritiką” kartu su Jurgio padėjėju? Bet sakyk, o pats ne trolis, ką?

>> 14:50       2021-06-12 18:12

Koks trolis! Apie Renesanso ištakas išmano! Klausimuks: Dantės Pragaro kelintame rate reziduoji? 
Pats prisiprašei,- antraštę “Gal taip yra?” reikia pataisyti į “Juk yra taip!” smile

roza       2021-06-12 17:24

Nida, rašėte, rašote ir rašykite. Nes tai - apie čia ir dabar. Tą aklą, kurčią sieną pramušti.

Papa Borgia to Gal taip yra?        2021-06-12 14:50

Bet užtad Mokslinis Covid’as privačiai labai aptarinėjamas - susirinkę giminės ir šeimų ūkiai prieina net iki muštynių. Brolis broliui šiandien snukin trenkia dėl savanoriško savo amžiaus patrumpinimo. Taip nutinka ginčijantis: reikia jį pasitrumpinti ar ne pagal Pasaulio kunigaikščio pageidavimą.

Prašalietis       2021-06-12 14:41

“Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui”.., tai “formaliai išsilavinusių, viešai įsipareigojusių tam tikroms idėjoms, pažiūroms ir ideologijoms mokslo ir kultūros veikėjų absoliutus nenoras aiškintis”...
“Formaliai neišsilavinęs”, kelis dešimtmečius “gyvenimo matęs” ir visiškai “patriotiškai” nenukvakęs žmogelis tegali konstatuoti, kad šiuolaikinio lansberginio durnių laivo “elitą” aptarnaujantys “formaliai išsilavinę, viešai įsipareigoję tam tikroms idėjoms, pažiūroms ir ideologijoms mokslo ir kultūros veikėjai”, ir ne tik…(akivaizdus pavyzdys yra “išmokę europietiškai” pasivaipyti pseudo ministrai Dabravolska, G.Lansbergis, Armonaitė ir t.t.) neturi jokio supratimo apie tikras idėjas, pasaulėžiūrą, ir ,iš tiesų, mažai ką nutuokia apie juos supančią realybę.... Todėl ši “įsipareigojusi elitinė” publika ir neturi “absoliutaus noro” ką nors aiškintis, aiškinti ir įrodinėti, nes mažai ką nutuokia. Tad jų pagrindinis “mokslinis” užsiėmimas, už ką jiems yra mokami atlyginimai, yra dar neišsivaikščiojusiems vietiniams gyventojams transliuoti,“aiškinti ir įrodinėti “vyresnių” užjūrio ir Europinių “brolių” ar vietinių prie valdžios ėdžių prileistų “tautinių politikų” primityvius paistalus… Tai yra varyti primityvią propagandą ir nieko daugiau, nes daugiau nei reikia pakalbėję ar pareiškę “savas nuomones” tokie “mokslo veikėjai” greitai gali “būti pakviesti dirbti mokslinius darbus užsienyje” visuomeninio valymo darbuose, kavinių ir restoranų indų plovyklose ir t.t. Na o žvaigždėtas dangus kėlė nuostabą Kantui, šiandien kelia nuostabą ir žavesį pažinti pasaulį geidžiančiam žmogui, kels ne tik nuostabą, bet ir ateityje kels žavesį žinių trokštantiems žmonėms tol, kol bus gyvas žemėje protaujantis žmogus… Bent kiek “formaliai neišsilavinęs” žmogelis jau seniai žino, kad žmones supantį pasaulį iki galo pažinti yra neįmanoma…

Kis       2021-06-12 14:09

turime labai talentingu filosofu,istoriku,mokslo vyru ir daug daug kito plauko zmoniu,bet jie cia ir dabar nereikalingi,nes jie nepripazista “eilito"ideologijos,o jis paprastas ;lovys, minkstas kreslas paturgaliui ir butinai neuzmirsk pamineti mitologines butybes.Kaip norisi be jokios filosofijos isdeti tas bezdzionesi,Breznevas buvo kur kas “iskilesnis”

Hm.       2021-06-12 14:02

Juk tai natūralu gyvenant cenzūros ir cancel kultūros laikais. Pasakysi per daug, bėdos bus. Ir šiaip, ne kiekvienas toks šnekus kaip Žygimantas Pavilionis smile

-273.15 °C       2021-06-12 13:09

bet tikrai kaip tiksliai ir lakoniškai Nida apibūdina šitą problemą. žavu. štai nesenai klausiau diskusijos “Faktai ir nuomonės. Kodėl taip supriešino lietuvius Partnerystės įstatymas?” (https://www.youtube.com/watch?v=k_KicbfynHA&t=2s). Prof. Alvydas Jokubaitis vs. Prof. Andrius Bielskis. tai A.Bielskis nelabai turėjo ką ir priešpastatyt apart nuvalkiotų klišių. padėtį dar bandė gelbėt vedėjas A.Perednis, bet garbusis profesorius be vargo sudorojo juos abu smile

Nida,       2021-06-12 12:12

jei snekate apie Lietuvos politikus- tai jie yra tustukai kvailiai. Manau, kad labai retas is ju galetu su Jumis argumentuotai padiskutuoti.

Nida,       2021-06-12 11:03

Jūs gi filosofė. Merabas Mamardašvilis puikiai šį melavimo sau fenomeną yra išnagrinėjęs. Yra iškalbingas epizodas, kur jis pasakoja, kaip jaunystėje ėjęs Maskvos gatve su itin ideologiškai teisingu, fanatišku komjaunuoliu ir jie pamatė elgetaujantį, suvargusį vaiką. Komjaunuolio tai niekaip nepaveikė, nes jis jo nematė. T.y. puikiausiai matė savo kūno akimis, bet jo sąmonė atsisakė pripažinti. Nes tai kėsinosi į jo įsivaizduojamo pasaulio pamatus.
Cituoju M.M.:
“...jei savigarbos laipsnis pasiekiamas pasitelkiant supaprastintas schemas, žmogus verčiau užmuš pasikėsinusį šias schemas sugriauti, nei jų atsižadės.”
O Jūs tikitės paveikti JUOS logika ir argumentais… Beviltiška.
Mums, krikščionims, lengviau. Mes nuo seno žinome, kas yra “melo tėvas”. Tai amžinoji (žmogaus gyvenimo matu) kova. Svarbiausia susivokti, kurioje tu pusėje.

Gal taip yra?       2021-06-12 10:26

Anuomet vadinamojo “mokslinio komunizmo” privačiai niekas neaptarinėjo. Matyt, ir dabar nėra kitaip,- politikuojantys asmenys tėra iškalę naująjį “politinį progresizmą” (ar kaip kitaip tai vadintųsi) ir suvokia jo tik tiek, kiek to reikia prisitaikymui prie madingų požiūrių...
Bet koks pažiūrų aptarimas trikdo individo “dvasios ramybę” ir žmonės to vengia.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Apie „tikėjimą“, kad „valdžia tik gelbėja gyvybes“ ir kad, jei sutiksi, tai pagaliau ramiai gyvensi

Krescencijus Stoškus. Atsakyti už savo likimą teks net ir tiems, kurie leido savivaliauti tik šia diena gyvenantiems pareigūnams

Vytautas Rubavičius. Nepaprasti užsienio politikos „laimėjimai“ – Lietuva žeminama

Andrius Macas. Kalbėtis, kol gali. Reikia susitarti

Rasa Čepaitienė. Vertėtų pritarti Prezidento idėjai kviesti į visuotinę sienos statybos talką

Andrius Švarplys. „Tai buvo gerai organizuota ataka prieš Lietuvos valstybę...“?

Krescencijus Stoškus. Šiandien jis triumfuoja

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio organizacijos kūrimo ir veiklos principai: projektas

Rasa Čepaitienė. Kodėl liko neįgyvendintas planas užtverti sieną su Baltarusija iki 2020 m.?

„NeRedaguota“ pokalbis su politologu Valentinu Beržiūnu: Prezidento pozicija

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Rūdninkų „riaušininkų“ apsuptyje

OpTV: Pasienio krizė: kam ji virsta eurais? Konservatoriai perka dar vieną ‘Independence’

LŽTA pareiškimas dėl jėgos panaudojimo prieš taikius gyventojus

Vytautas Sinica. „Daugiau jėgos Lietuvai“ Rūdninkų fone

Vidas Rachlevičius. Kaip nelegalių migrantų krizės kontekste veikia mūsų neomarksistų-globalistų smegenys?

Kun. Arnoldo Valkausko interviu JAV lietuvių laikraščiui „Draugas“

Česlovas Iškauskas. Ar verta tapti danajais?

Jolanta Blažytė. Naujienos iš pasauline vakcinų bandymų laboratorija tapusio Izraelio

Vytautas Sinica apie Dieveniškių dovaną Lietuvai

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl įvykių Rūdninkuose

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ klausia: „Ar valdžia išdrįs „paauklėti“ dieveniškiečius?“

Kaip TV3 žurnalistai buvo išprašyti iš Dieveniškių

Rasa Čepaitienė. Tai satrapo, ne suvereno mentalitetas

Algimantas Rusteika. Apie apsimelavusį „Lietuvos rytą“ ir jo „žurnalistą“, provokavusį neramumus

Andrius Švarplys. Vyriausybė nesilaiko Lietuvos įstatymų, vietoj jų primeta valstybei ir visuomenei savo ideologinę pasaulėžiūrą

Viktoras Orbanas dėkoja Nacionaliniam susivienijimui už palaikymą

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Jurga Lago: aš nesu nuomonių formuotoja

Ramūnas Karbauskis. Valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms

Nida Vasiliauskaitė: kas, oficialiu požiūriu, dabar turi teisę viešai kalbėti apie esamą padėtį?

Geroji Naujiena: uoliai sergėkime Dvasios vienybę taikos ryšiais

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.