Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Partijos, Gynybos politika, Emigracija, imigracija, demografija

Kaip sustabdyti emigraciją iš Lietuvos? Liberalų bei socdemų siūlymai ir Rimanto Dagio komentaras

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 22 d. 20:33

10     

    

Kaip sustabdyti emigraciją iš Lietuvos? Liberalų bei socdemų siūlymai ir Rimanto Dagio komentaras

Paskutinės Vyriausybės valandos metu Seimo Liberalų frakcijos narys Simonas Gentvilas pateikė, švelniai tariant, labai įdomią statistiką. Jis teigia, jog trečdalis piliečių iš Lietuvos emigruoja vejami čia vyraujančios baisios netolerancijos. Todėl, liberalo S. Gentvilo nuomone, emigracijos problema turi būti sprendžiama dažniau lankant LGBT bendruomenę ir nedelsiant ratifikuojant Stambulo konvenciją.

Kaip S. Gentvilas teisingai pastebi, pastaruoju metu aktyviausiai iniciatyvą LGBT ir Stambulo konvencijos klausimais rodo socialdemokratų valdoma Užsienio reikalų ministerija. Tikriausiai, pagal S. Gentvilą, visi ministrai turėtų pasekti L. Linkevičiaus pavyzdžiu ir užsirašyti į garbės vizitą pas Lietuvos gėjų lygos pirmininką V. Simonko? Be abejonės, iš karto trečdaliu sumažėtų emigruojančių piliečių.

Ginčytis su tokiu absurdišku liberalų ir socdemų mąstymu prasmės nėra. Tačiau šioje vietoje svarbu pastebėti tai, jog Lietuvos liberalai ir socdemai pasižymi viena bendra savybe. Jie net į egzistencinės reikšmės valstybės problemas žvelgia per savo ideologinius akinius. Tokiu būdu apsunkinama konstruktyvi diskusija ir apribojamos realiai būtinų sprendimų galimybės.

Ne vieną kartą kartojau ir toliau kartosiu, jog be tvirtų šeimų neįmanoma tvirta valstybė. Būtent tokios organizacijos kaip Lietuvos gėjų lygą ir tokie tarptautiniai teisės aktai kaip Stambulo konvencija ir yra nukreipti prieš tradicinę šeimą, kuri daug amžių užtikrindavo valstybių gyvavimą ir klestėjimą.

Visuomenė be šeimos yra nelaiminga visuomenė. Todėl norėdami sustabdyti emigraciją mes visų pirma turime susigrąžinti laimingas šeimas, o ne toliau propaguoti individualistinį gyvenimo būdą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Sveikai mąstantis       2018-09-24 19:27

Manau, kad būtina bent jau simboliškai apmokestinti homoseksualius santykius. Tik vedant tokią politiką pederastų atžvilgiu dingtų homoseksualizmo propaganda su savo „Balticpride“ paradais ir reikalavimais įteisinti homopartnerystę bei vienalyčių „santuokas“. Priešingu atveju, palaipsniui formuojasi amorali visuomenė, ką šiandien patvirtina ne tik Vakarų Europos, bet ir viso Amerikos žemyno moralinė padėtis.

Praeivis       2018-09-23 20:41
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Dzeikas       2018-09-23 10:06

Sito veikejo pasisakymas, tarp kitko ir kas idomu, indikuoja viena sistemini dalyka.
O butent, gi jis , ir mes visi ir be jokiu apklausu zinome visuomenes poziuri i pederastijos apologijos samburi ar kaip jis ten vadinasi. su nedidele paklaida sutikite tai bus 25% zmones netoleruojantys homoseksualizmo ir seksualiniu iskrypimu apskritai be islygu. 25-30% zmones pakantus sukande dantis ir vengiantis sios temos apskritai. Tiek pat kuriu poziuris i homoseksualizma kaip gydytojo i zmogaus pripildyta zarnyna - abejingi, bet ranku nusiplaut nepamirsta patureje reikalu.15-20 isties abejingi tam.Like vienokiu ar kitokiu budu susije ir palaika atvirai ar slapta.
Ir TOKS pasisakymas reikstu mazu maziausiai stipru SMUGI politinei karjerai, JEIGU (SIC!) ji priklausytu nuo rinkeju, t.y. jusu “brangus LT zmones”.
Bet jeigu sako, tai priklauso ne nuo jusu.Ant jusu Lietuvos politikai , nepabijokime sito zodzio, padeje skersa. O stai nuo finasiniu sponsoriu - net labai.
Toje sviesoje isisamoninkite kas yra Lietuvos “valstybe” ir kas jus joje, mieli Lietuvos zmones.

Tik jau       2018-09-23 10:06

nekiškit mums to CK gelbėtojo - garsiojo ambalisto.

Įgrįso       2018-09-23 10:03

Dar vieno profesionalaus demagogo komentaras. Ar girdėjai, ką Popiežius sakė? Stabdyk savo egoizmą kartu su kolegomis iš savo partijos irgi, ne tik iš LDDP, gerai?

Chingishan       2018-09-23 9:01

po kitų rinkimų seime nebeliks nei socdemų (nei vienų nei kitų) nei liberastų.
Neskaitant kelių degradavusių konservatorių ir kelių iškrypleių pas valstiečius- visas seimas bus turbūt pirmą kartą LT istorijoje anti-pederastinis totaliai.
PVZ: Dabar tyrimai rodo kad pirmi Valstiečiai, antri kocervai, treti darbo partija, 4i Tvarkiečiai -tai visos partijos nepalaiko pederastū išskyrus landsbergį ir dar kelis išgamas pas koncervus ir pas valstiečius skvernelis ir dar gal atsirastų vienas kitas degradas.- bet tai nei socdemų nei liberastų nebebus- tai pederastams bus polį trubec.
Plius dar ir lenkai gali patekti į seimą- tai čia išvis radikalai šituo klausimu.
Taip kad ataina iškrypelių pabaiga Lietuvoje. Verks kruvinom ašarom tiek patys pederastai tiek tie kas juos seime rėmė. Galės dabar socdemai, apluckistai ir liberastikai slankiot kartu su iškrypeliais paraduose- bet valdžioje daugiau niekada nebeatsidurs. Va tokią kainą jie sumokės už pederastų kapaiekas kuriuos gaudavo tam kad kiaurašiknių teises proteguotų ir mums čia smegenis kruštų. teks dar ir teisiškai atsakyt už tuos darbus- tai kad ir turto konfiskacija artėja- taip kad nepasidžiaugsis sodomitų pinigais išsigimeliai.

pedofilai ir juozaitis sutvarkys       2018-09-23 6:23

vaikai prievartaujami ir žudomi
teisybės nėra ir ji slepiama
tai kolaborantų darbas
———
lietuviai bėga nuo represijų
juozaičio pavyzdžiu bus importuojama daugiau slavų - kad lietuvių neliktų

Dzeikas       2018-09-23 1:20

As apskritai nematau pederastijos indoktrinacijos su liberalizmo ideologija sasaju.
Liberlais galima buti tame kas nera patalogija, o pederastija patologija ir ta butina Lietuvos medicinos akademijai garsiai ir aiskiai pareiksti.
Jos praktikavimas neitraukiant nepilnameciu ir savanoriskais pagrindais neturi buti persekiojamas kaip esas zalingas tik paciam praktikuojanciam si iskrypima. Platinimas gi turi buti persekiojamas.
Emigracija butu galima sustabdyti tik leidziant zmonems investuoti tuo keiciant savo socilinio ir ekonominio gyvenymo kokybe lygiais pagrindais. Tada ji igytu laikina pobudi,daugelis uzdirbtas lesas investuotu Lietuvoje.
Dabar gi durneliai grize ir sunkiu darbu igytas santaupas prapyle Lietuvoj turtindami vietinius vagis ir sukcius teisingai ir pelnytai ivardijami sentimentaliais asilais.

tikras koncervatorius       2018-09-22 22:56

Überalū ir sosaldomkratų “pasiūlymaj” yra visiškas šūdas!
Vaikū žaidimai!
Hujnia!
Emigraciją galima užraukti tik panaikinant priežasties šaltinį.
Kodėl egzistuoja emigracija, a?
A?
Todėl kad lietuviai emigruoja!
Nu?
Nepagaunat kampo? Oi, matau, kad nedašunta:)
Nu gerai, klausykit ir vyniokit ant ūso:
Emigracijos tikrai nebūtų, jeigu lietuviai neemigruotų.
Reiškia, .... reikia padaryti, kad…
Neliktų lietuvių!
Lietuva be lietuvių- Lietuva be emigracijos!
Genialu, ar ne?:)
Padarysim. Duodu tvirtą konervatorių Partijos žodį!
Ir patikėkite- ms savo žodžių pavėjui nešvaistome.
Pasakėm ir prisnigo.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-09-22 22:41

Beveik teisingas straipsnis. Pamiršote, kad pirmoje LGBT eisenos eilėje ėjo G.Landsbergis. Ar jis liberalas, ar socdemas? smile

Vilnietis       2018-09-22 21:51

100 proc. palaikom Dagį. Tik ką jis veikia pas tuo lieberastus partijoj- turiu omenyje anūko valdoma partija, kuri su konservatizmu neturi nieko bendro. Išeit reikia visiems moraliems iš tos kloakos ir sukurti savo- žmonės nori balsuoti už konservatizmą- bet tikrai nerinks dabartinės konservatorių partijos kol ten vadovauja pederastijos propoguotojai.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Praeivis       2018-09-23 20:41

Autorius - šūdvabalis…


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.