Prezidento rinkimai 2019, Visuomenės pokyčių analizė

Jurgita Štreimikytė: Kodėl Juozaitis?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 15 d. 9:25

32     

    

Jurgita Štreimikytė: Kodėl Juozaitis?

Kodėl Arvydas Juozaitis tinkamas būti Lietuvos naujuoju prezidentu? Kalba 1997 moterų krepšinio čempionė Jurgita Štreimikytė.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2018-12-17 1:27

Mane stebina tokie rėmėjai - kvieskit pretendentą į atvirą pokalbį ir kedenkit. Tol, kol visiškai išiskaidrins. O tada jau remkit arba ne. Kol kas viskas, ką matau - tai tik lozungai. Kažkada, prie ELTOS būstinės jų užteko, dabar jau nebe.

Džeikui       2018-12-16 22:47

Daug svarbiau laiku pastebėti, kad JAU bet kas gali mus vartyti kaip skudurinę Onutę.
Juozaičio atveju nenustebčiau, jei pagrindinis jo “pasirodymo” tikslas būtų apvemti Venckienę. Tiek juo patikėjusių, paramą išreiškusių, o čia šnai 3-4% per rinkimus, bet baisus smūgis neabejingiems, kurio dalis jų nė neišgyventų. Aižėjantis Sistemos monolitas laimėtų laiko, atidėtų savo krachą.

Dzeikas       2018-12-16 21:48

Dzeikujui: Migracijos deklaracija denonsuoti pazadejo labai konkreciai. “Daug” zadejo visi iki tol buve.Tik visi labai nekonkreciai, bendrais zodziais. Jeigu neatsiras kitu vardu tai balsuoti apskritai nematau uz ka. Ar yra prasme balsuot , jeigu mus bet kas uzsilipes i kresla gali vartyti kaip skudurine Onute, pades skersa ant savo pazadu ir isgrauzk - kitas klausimas.

Džeikui       2018-12-16 20:48

Ar Juozaitis pirmas prieš rinkimus daug žada? Kontekstą žiūrėti reikia, biografijos ypatumus. Tai paprasčiausias apsimetėlis, o gal net ir profesionalus provokatorius, užsakovų reikalavimu sąmoningai kompromituojantis visą antisisteminį ir tautinį judėjimą.

tam tiek       2018-12-16 20:43

Tai kad nėra jokios būtinybės imti tos užsienio šalies pilietybę. O jei yra, tai įsipareigojimai tos šalies pareigybei tokie, kad negalima jokia dviguba pilietybė. Kiek besišlykštėčiau Juozaičiu, bet šioje vietoje tas infiltrantas apsimetinėja atstovaujantis sveiko proto liniją.

darote klaidą       2018-12-16 20:38

Nei tas Landsbergis man dievukas, nei ką. O liūdnos šlovės AMB pats sau užgyveno tokį atminimą. Ir Juozaitis ten greta vis makaluodavosi. Kartais geriau jau nieko, nei tokie juozaičiai. Ar jums būtina prablaivėti tik po to, kai koks paluckinių atsasaldermokratų kandidatas į Kauno merus adv.Černiauskas išreikš palaikymą Juozaičiui? Černiausko sėbras Makūnas jau rodo išskirtinį palankumą jam.

tiek       2018-12-16 18:17

Juozaitis man labai nepatinka tik vienu aspektu - savo agitacija ir bauginimu antros pilietybės klausimu : koks lietuvis gali pasisakyt prieš savo tautiečių galimybę išlikt Lietuvos piliečiu ,piliečiu su internetinio balsavimo visais LT klausimais galimybe? Todėl norėčiau,kad pirmiausia jis paskelbtų savo tikrąją pilietybę ,man tai svarbu.Kitam - gal ir ne .Tačiau noriu turėt bent galimybę prabalsuot už lietuviškos tautybės Prezidentą.O šiaip -tai tikrai kol kas nieko net iš tolo jam prilygstančio nematau .Baigdamas noriu paklaust - kodėl nebėra jokių naujienų apie gerb. Neringą Venckienę ir jos sūnų Karolį  ,Lietuvos šių laikų kalinčią disidentę.

>darote klaidą       2018-12-16 10:35

Ar nenusibodo AMB valkiojimas? Kultūringas žmogus žino, kad apie mirusius gerai arba nieko. Bet jūs į kultūringų sąrašą nepretenduojate. Jei sąžiningai, tai AMB nebuvo nei blogesnis nei geresnis už jūsų dievuką Landsbergį. Prilipdyti prie jo dar Juozaitį, tai tik parodo, kad jūsų argumentai prieš Juozaitį labai silpni.

Dzeikas       2018-12-16 10:32

Klaidai: kaip mazesnis blogis - tiks. Sis nors kazka konkreciai zada.Jeigu atsauks kaip zadejo Migracijos deklaracija - jau bus daug. Tuo paciu paziuresim ar stiprus pas ji pautai. Nes greiciausiai bandydamas tai padaryt jis susidurs tiek su isoriniu, tiek su vidiniu pasipriesinimu. Pirmoj eilej per Seima, be kurio ratifikacijos denonsuoti Deklaracija negales. Jeigu eis va bank - tures skelbt naujus Seimo rinkimus. Su Mergaites byla neaiskus jo santykis. Pries galutinai apsisprest reiktu isgirst jo nuomuone siuo klausimu.

darote klaidą       2018-12-16 5:25

Veltui jūs tą Juozaitį reklamuojate, nors ir visi kiti kandidatai ne ką geriau. Elgiatės kaip koks Orbanas ar AfD partijos Vokietijoje nemaža dalis, kai nusivylę Briuseliu bando ieškotis atsvaros Kremliuje. Gal kiek per riebiai Juozaitis su Kremliumi palyginamas, bet su AMB klika jis tiesiog organiškai suaugęs.

Julius       2018-12-16 3:52

Komunistų bičiulis Juozaitis tai nauja propagandos industrijos žvaigždė. Liaupsinmai o atžvilgiu pilasi laisvai bet koks kritinis Juozaičio vertinimas tiesiog išjungtas. Pirmyn su Juozaičiu į sovietinę praeitį!

Al.       2018-12-16 1:46

Koks beatrodytų gražus ir geras jūsų kandidatas, jokiu būdu patys neatsisakykit prigimtinės teisės į laisvą mąstymą. Tuo labiau, kai tiek kartų esam apgauti.

Manome,       2018-12-15 21:31

kad tokių padorių dar pasirodys, nesvarbu, kad be šansų laimėt. Kol kas tokių dar nėra, bet eksiukai nuo padangių keliems dešimtmečiams į priekį parenka runkeliokams “načalnykus”, kad padorūs nelaimėtų ir neatimtų pinigų spausdinimo mašinkos. Ji gi privati ir neliečiama - rinktoms vyriausybėms nepasiekiama. Prezidentas J.F.Kenedis bandė ir kuo tai baigėsi, nežinot? Bet pranešimą apie Slaptas bendruomenes, konspiraciją ir agresiją visgi perskaitė kaip ir tas Juozaitis, kokiems ten menininkams pagal užsakymą ir kokiuose rūmuose?

Arvydas > piktąjam       2018-12-15 21:10

“...ir balsų nuo padorių kandidatų nubarstytojas” - gal galėtumėte patikslinti, kurie iš pasiskelbusių ir nepasiskelbusių kandidatų yra tie “padorūs”?

tikras lietuvis       2018-12-15 20:59

aciu gerb.Jurgitai.

to VIP       2018-12-15 16:27

Įtariu, VU baigei su pagyrimu arba raudonu diplomu, todėl esi manipuliacijų specas, tiesa? Dezipropagandiniai filmai ir dezinformaciniai VU docentų vadovėliai patį sugavo ir užhipnotizavo, ir be “Vasaros 5”.

VIP       2018-12-15 15:33

Nepurkštaukite, juk konservatnikų trolis “Žiulis- Jules” yra portalo vertybė, asaba saugoma ir globojama redakcijos.

to >niekas nespardo       2018-12-15 15:11

Vėl stukalini? Docentai patį tam reikalui, įtariu, gerai išmankštino, tiesa?  Sakai, kad pačiam karo nusikaltėliai yra geras pavyzdys? Sakai, kad Dėdė Džo su savo sugerovu Viniuku yra Pasaulinio gėrio iškilimas, pasaulio tiesa ir šviesa, ane? Tada bėk, pastukalink dar kartą KGB rezervistų meilužėms, kad užbanintų, gerai? Na, o Juozaitis yra tiesiog negarbinga praeitis - turėtum tai jau ir pats žinoti. Taigi, Juozaiti, vous êtes un homme du passé! Turėtum jau suprasti.

Konsensusui       2018-12-15 15:01

Tiesą laikai pamazgomis, ane? Šitas tavo kumyras Gorbio laikais buvo labai antitautiškai nusiteikęs, gaudė fašistus, apeidavo iš tolo nacionalistiškai nusiteikusį jaunimėlį, o dabar kažkokiu stebuklingu būdu iš internaciuko nudreifavo į naciukų gretas. Tiek Juozaitis, tiek prezidentė yra tos pačios komandos - AMBalo- žmonės. AMBalas padarė prezidentę LR ministre ir ES komisare, o Juozaitį, na, patys žinote kuo? Runkeliai mano, kad jis tiesiog rinkimų vajaus įžaidėjas, plitikos įžaidėjas, ir balsų nuo padorių kandidatų nubarstytojas.

>niekas nespardo       2018-12-15 15:00

nepykite ant koncervuoto ligonio, nuolat reklamuojančio savo be galo pamiltą Vasaros 5, - džiūlzo božoro… Kregždutiniam lochtoratui tatos komanda per ketvirtį amžiaus mūrcvekiais per beretes mirtinai įkalė mintį - kas ne mūsiškis, tas kremlinis, durnius, ne patriotas ir… toliau galite tęsti savo nožiūra… Grįžkite per pilnatį, garantuotai rasite to krgždutinio trolio “genialius” sammprotavimus apie Žečpospolitą ir Viniuką su dėde Džo nesvarbu kokioje temoje

konsensusas       2018-12-15 14:41

Valdžiai parsidavusioje žiniasklaidoje yra puikios sąlygos blokuoti informaciją apie Juozaitį. Tarsi jo nebūtų. o tiesos.lt portale sudarytos visos sąlygos sisteminiams troliams dergti ir pjudyti Juozaitį.
Labai įdomu, kas Juozaitį žlugdo labiau- ar sistemos informacinė blokada ar tiesos.lt portalo leidimu čia klęstinčių trolių nevaržomai pilamos pamazgos?

niekas nespardo       2018-12-15 14:11

Niekas nespardo nugaišusio šunies.*Elito*kandidatai čiulba žydruose ekranuose,o Juozaitis per dieną tris bendruomenes aplanko,kalbasi žmonių kalba,beje,taisyklinga lietuvių kalba.Manau,kad ir redakcijoje yra mylinčių *aukštuomenės*veikėjus,o komentatoriai,kuriems kliūva a.a.Brazauskas,žmona,anglų kalba ir pan.marazmai terodo,kad senos nusistovėjusios per 20 metų *tvarkos*ilgisi kai kas labiau,nei kitas sovietinių laikų.

Rusai puola, rusai puola       2018-12-15 12:59

Pagalvoju, o ką ginti reikes, kai jie užpuls?
Vaikus pati valdžia leidžia atiminėti,
Valdžia leidžia juos pardavinėti ,
Valdžia leidžia teisti tėvus,
Valdžia pati supirkinėja biznius ir žemės, 
Valdžia aprūpina savo giminaičius namais ir vilomis pačiose gražiausiose Lietuvos vietovėse,
Valdžia išsinuomavo ežerus,
Valdžia masiškai kerta miškus ir t.t. ir pan.
Ką mums reiks ginti?
Vaikgrobiu, zemgrobiu ir kitu apsukriųjų namus, vilas ir jų žemės?
O jie patys, manot, iš bunkeriu šaudys į rusus?
Nichu…, pralauks kokioje nors Tailando saloje…
Čia tik mano pamąstymai, neprimetu niekam savo rūpesčio.
Tik už Juozaiti. Jis sutaria ir su Puteikis ir su Puidoku. Butų gera komanda.

Dzeikas       2018-12-15 12:37

Na leiskite ir man pasisakyti “kodel Juozaitis”, nes cia kokia tai manija prasidejo rysium su.
Man sis klounas savo draugystemis su Latvija (tai naturliai reikalingas dalykas, bet ne pirmaeilis), pasakomis a la Sapoka apie lietuviskuma ir W raides zala, vare (ir dabar kaip kirmeleta uobuoli kandes) alergija. Bet visdelto del balsavimo uz ji pakeiciau nuomuone. Jei nesiras kitu vardu(dgs. kilmininkas) tai raginu balsuoti uz ji KAIP UZ MAZESNI BLOGI.
Vel kalbesiu alegorijomis, bet sikart tai realiai buves atvejis:
Kazkur pokaryj jankiai kure ir tobulino reaktyvini naikintuva. Pasiekus virsgarsini greiti(naciu “wunderwaffe” Me262 nesieke to greicio, tik ~900km/h) radosi problema. Del kazkokio desnio pasiekus garso greicio riba prasideda sparno vibracija kuri baigiasi jo luziu lygiai greta sanduros su lektuvo korpusu. Ir cia inzinieriai suklupo ilgam: ko tik nedare, ir variklio parametrus keite, ir bamde tvirtinti juos tai ant sparnu, tai priekyj, tai virz fiuzeliazo, tai kylyje, bande sparnus tvirtinti , bet gi nedarysi ju is istiso, monolitinio metalo - joks variklis tada lektuvo nepakels - niekas nedave patenkinamo rezultato. Tada vienas III eilis inzinieriukas, koks tai gizelio padejejas ir pasiule - perforuokime sparna(t.y. ismusti skyles) ties fiuzeliazu. Visi paziurejo i siulytoja kaip i durniu, ir is nevilties, nes jau viska isbande buvo, padare kaip tas pasiule.
Ir , o stebukle! - sparnai nustojo luzti.
Sukele baliu ta proga , kur gizelio 3 padejejas buvo programos vinis ir visi sveikino ji. Na, -sako, - prisipazink, is kur tu iskasei sita paprasta ir genialia ideja? - Egi, - sako gizelio padejejas, - kai tulike subine valytis reikia atsiplesti popieriaus is rulono, jis niekad neplysta per perforacija. Tai as ir pagalvojau, gal ant sparno irgi suveiks.

Rasa       2018-12-15 11:48

Baisiausia man jeigu butu isrinktas SKVERNELIS. Jis tikrai suristas su pedofilais ir nsazininga tissauga . Zadejo eidamas i seima teissaugos reformos bet nieko nedaro tik kelia jiems atlyginimus. Jis Skvernelis pasirase mergaites pagrobimui ,jis siandiena lidzia grobti vaikus.Jis apsmeize Sadunaite ,isvadino ja melage ,bet pats neparodo Deimantes ar ji gyva .Man jis slykstus.

Ponui Grumstui        2018-12-15 11:43

Ką nutyliu? Ar sakydamas ir argumentavimas, kad Kubiliaus ir jo kuosų kariaunos naudą LDDP gaudo, reiškia, kad nutyliu? Niekas negina tokių didžiųjų konservatorių kaip Vagnorkė, Paksius, Kubilius ar pilkasis jųjų popierių tvarkytojas Jurgis. Jo atžvilgiu bijote ir pirstelėt Lukos ežere Trakuose, tiesa? Jau nekalbant apie docentus, kurie be mitomaniakystės mažai ką gali.

tikrai, kodėl Juozaitis?       2018-12-15 11:39

yra nausėda, skvernelis, šimonytė - visi pedofilų komunistų aprobuoti.
tai kodėl Juozaitis?
jis irgi komunistinės sistemos žmogus.
tai kodėl sistemai prireikė Juozaičio?
——-
atsarginis variantas: jei tauta labai užpyks, tai balsuos už Juozaitį ?
ar Lietuvoje liks tik raudoni, klimaksinės bei impotentai - kurie irgi balsuos už komunistų partijai ištikimą Juozaitį ?

to nesuprantu       2018-12-15 11:38

Pačiam, sovietuk, Tiesa yra dergimas, ane? Gal gerai šįryt įkalei “Vodka Kremlin Gold” kartu su Seimo Jurgiu, ką? Jei negali kontrargumentuoti ir paneigti šito fakto, tad būk nors šiek tiek garbingesnis ir patylėk.

grumstas       2018-12-15 11:19

2-jam .
tegul reiškia nuomonę , jeigu jam taip norisi, taip reikia, taip mato.  bet 1 komentatorius nemato nutyli ir tas bėdas , kurios pridarė ir konservatoriai su Landsbergiu, Kubyliumi, savo favorite Dalia. š kokios partijos ji atėjusi?

grumstas       2018-12-15 11:12

Puiku, kad žymesni, nusipelnę žmonės netingi , pareiškia savo nuomonę, kuri ypač svarbi tiems , kurie yra be savosios, neturi jos susiformavusios. Deja, tokių daugiausia ne šio portalo lankytojų ir skaitytojų tarpe, bet tie kurie prikaustyti prie ‘zombiškatulkių”-“zombojaščikų”, iš kurių dieną ir naktį  nepaliaujamai sklinda   sistemos kandidatų/ kandidačių  propagavimas. Ten Juozaičio nėra, ten nėra jo reitingų. Gal ir gerai , nes tokios informacijos slėpimas, neigimas - mąstantiems irgi yra informacija.

nesuprantu       2018-12-15 11:12

Redakcija tarsi palaiko A. Juozaitį, publikuoja jo straipsnius, bet tuo pačiu demonstruoja toleranciją aktyviai A. Juozaitį dergiančiam troliui. Kur čia logika?

Todėl, kad jis savas,       2018-12-15 10:49

ir nuo pačio pačiausio LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus. Lietuvaičiai nori sugrįžti Rusijon, todėl rinksis “svajaką” - savo žmogų. Mes irgi renkamės tik Juozaitį, nes geriau nebūna, kaip per ambalinę prichvatizaciją. Norime pakartojimo.


Rekomenduojame

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Algimantas Rusteika. Susiliejam su gamta

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ apie demografinę Afrikos bombą

Vinco Kubiliaus reportažas iš Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventės vyskupams Julijonui Steponavičiui ir Vincentui Borisevičiui pagerbti

Roberto de Mattei. Pranciškus pradėjo karą, kuris baigsis Tradicijos triumfu

Nida Vasiliauskaitė. Proga kai ką sužinoti apie protingųjų protą

Vidmantas Valiušaitis. Išdavystės dienos

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Nida Vasiliauskaitė. Jei dar kam nors tebeatrodo, kad čia viskas – apie virusą ir saugumą, tegul skaito VGTU rektoriaus potvarkį

Česlovas Iškauskas. Veiksmas ir atoveiksmis

Tomas Baranauskas. Apie „tikėjimo mokslu“ mokslines ištakas

Goda Juocevičiūtė. Nujaučiu: kurstomos agresijos priežastis – tautos išrinktieji

Ramūnas Aušrotas. Grybavimo Lietuvoje ypatumai

Vytautas Rubavičius. Kas kaltas? – Klimato kaita…

Kun. Nerijus Pipiras. Dievo tarnas arkivyskupas Julijonas Steponavičius: neperskaitytas laiškas

Nida Vasiliauskaitė. Pandemija ir rinkimai

Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Prancūzai protestuoja prieš naujuosius E. Macrono įvedamus žmogaus laisvių ir teisių suvaržymus

Geroji Naujiena: „Vargas ganovams, kurie pražudo ir išblaško mano kaimenės avis! – Viešpaties žodis“

Audrius Bačiulis. Dešiniosios diktatūros baigiasi demokratija – tai iš esmės dėsnis, kad taip baigtųsi kairiosios diktatūros, istorijoje nerasite

Martynas Katelynas mitinge prie Seimo „Apginkime Lietuvą!“

Nida Vasiliauskaitė  naujojoje „Lapių medžioklėje“: apie Armonaitę, ieškančią, jaunoko kvailoko vyro, kuris atsiduos už 20 eurų MAXIMA čekį

Margaritos Starkevičiūtės kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą: piliečių pasitikėjimą praradę vadovai turi atsistatydinti arba būna atstatydinti

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis; geopolitika Lietuvai

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja

Sekmadienį įvyks paskutiniojo mirties bausme nubausto partizano Pranciškaus Prusaičio–Lapės laidotuvės

Liepos 17 d. kviečiame į mons. A. Svarinsko Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parką pagerbti arkiv. J. Steponavičių ir vysk. V.  Borisevičių

Vytautas Sinica. Kas galėtų suabejoti…

Vytautas Sinica. Žalimas prieš Konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.