Socialinės inžinerijos eksperimentai

Jungtinės Tautos išleido „gėjų pašto ženklus“

Tiesos.lt redakcija   2016 m. vasario 9 d. 16:41

4     

    

Jungtinės Tautos išleido „gėjų pašto ženklus“

Vasario 4 dieną Jungtinės Tautos išleido seriją pašto ženklų, propaguojančių homoseksualizmą ir transgenderizmą. Šeši pašto ženklai vaizduoja homoseksualų „išsiviešinimą“ (angl. coming out of the closet), besibučiuojančias vienalytes poras, homoseksualus su vaiku, drugelį, simbolizuojantį transseksualą, ir kitus vaizdinius, peršančius mintį, kad „gėjai yra visur“.

Pašto ženklai išleisti vykdant Jungtinių Tautų iniciatyvą „Laisvi ir lygūs“. Ši iniciatyva propaguoja „teisę“ į homoseksualius ryšius ir vienalyčių santuokų „teisę“. Be abejo, tokios „teisės“ nėra tarptautinėje teisėje arba JT sutartyse. „Laisvi ir lygūs“ iniciatyva niekada nesulaukė paramos iš daugelio JT valstybių-narių. Kontroversiška iniciatyva yra finansuojama daugiausia Skandinavijos šalių ir vykdoma per Generalinio sekretoriaus Žmogaus teisių agentūrą.

Keletas valstybių-narių pareiškė, kad LGBT „teisių“ propagavimas yra labai kontroversiškas ir kreipėsi į JT biurokratus prašydamos atšaukti renginį ir pašto ženklų išleidimą. Šalys narės pažymėjo, kad gėjų „teisių“ įtvirtinimas nėra numatytas JT mandate. Tačiau JT biurokratija šį kreipimąsi ignoravo.

Visuomeninė organizacija CitizenGo išplatino peticiją, kurioje protestuojama prieš JT žingsnius, pažeidžiančius šalių-narių tradicijas, įstatymus ir religinius įsitikinimus (pasirašyti galima ČIA).

Šaltinis: citizengo.org

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Akacija kadgyte       2016-03-16 21:39

Kas buna pareigunams, jei viesai meluoja? Na, jei pareigunas labai “svarbus” - nieko nebuna! O jei pilietis kaip liudininkas net nemeluoja, bet netiksliai prisimena po keleriu metu detales teisme, ji nuteisia uz melaginga liudijima… Lygus tarp lygiu “gyvuliu fermoje”....visada yra LYGESNIU
Kur mus veda - aisku, turim nesutikt ir priesintis tokiems tu belyciu ir vienalyciu NORAMS.
Bjauru maty, kai viesoje vietoje du vienalyciai “meilinasi”, pabandytu du priesingos lyties - tuoj i nuovada nuvestu, del viesos tvarkos pazeidimo….

Femen prieš Gyvybės judėjimą       2016-02-10 18:52
ruta       2016-02-10 18:43

JT biurokratams sustoti , manau, nedera , dar neiamzinti pedofilai , zoofilai , nekrofilai ..Tikiu , kad protingu zmoniu dar liko ..

Markė       2016-02-10 0:29

“Dalios tūsas”- tokiu pavadinimu pasirodė viename portale pikantiškas straipsnelis.
Straipsnyje perpasakojamas vienos liudininkės labai įdomus nutikimas.
2014 gruodžio mėn. vidury, Jonavoje įvyko Lietuvos lezbių sąskrydis-“tūsas”.
Renginys vyko vietos lezbijietei priklausančiame bare “Pavėsis”.
Šio baro darbuotoją -liudininkę pirmiausia suintrigavo darbdavės reikalavimas visam personalui pasirašyti konfidencialumo sutartis, t.y. raštu įsipareigoti niekada niekam neprasitarti ką matys renginio metu.

Bet dar labiau nustebino kuomet renginyje pasirodė ir dalyvavo atvykusi Ponia pati pačiausia D.Gry.
Ir atvyko ponia ne viena o su ilgamete “drauge” R.Kaz.
Nors ekskliuzyvinė porelė itin aktyviai nepasireiškė, tačiau noria klausėsi rėžiamų kalbų, bei maloniai stebėjo renginio atrakcijas, pvz. fektavimosi vyriškų falų “kardais” varžybas ir kitokias lesbijietiškas linksmybes.
Kiek pamename, kadaise Ponia D.G. viešai kategoriškai išsigynė jog ji “ne tokios” orientacijos ir kad gandai apie Ponios “ružavumą” yra tik gandai be jokio pagrindo.
Nu, nu… Ką dar kada naujo sužinosime?
Beje, kas būna pareigūnams kai jie viešai įžúliai meluoja?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.