Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Goda Juocevičiūtė. Turime suprasti, kas mus skaldo ir tyčiojasi iš mūsų visų

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 12 d. 18:29

18     

    

Goda Juocevičiūtė. Turime suprasti, kas mus skaldo ir tyčiojasi iš mūsų visų

Man jau keli skirtingi šaltiniai iš medicinos sektoriaus irgi patvirtino, kad šiuo metu vis daugiau suserga tie, kurie pasiskiepiję, ir, beje, sunkesne forma, kai reikalinga hospitalizacija, tik, žinoma, kai panikos kurstytojų institucijos iškilmingai praneša apie „naujus atvejus“, retai kada nurodo, jog realus sergamumas su simptomais auga būtent tarp susibadžiusių. O SAM buvo aiškiai ištransliavusi, kad skiepas reikalingas, kad būtų išvengta sunkesnio sirgimo.

Pasakomis, kaip mokslu ar Kalėdų seneliu, pastaruoju metu tikiu vis mažiau ir mažiau, tad ir nesistebiu pandeminės komunikacijos nestabilumu ir nesuderinamumais. Tačiau priminsiu štai ką. Dar neseniai užkietėję viruso komjaunuoliai siūlė – kas ironiškai, kas ir visai rimtai – atimti galimybę gydytis tiems gyventojams, kurie sąmoningai nesiskiepys, nes esą per jų neatsakingą elgesį kemšasi ligoninės.

Ką dabar matom – kad ligoninės kemšasi per neatsakingą savo noru susivakcinavusiųjų elgesį. Ką turėčiau daryti, jei perimčiau arogantiškų ko ideologų retoriką. Visų pirma, tikinčius vakcina kaip išganymu išvadinčiau ne plokščiažemiais, o kvadratžemiais, antra – turėčiau pradėti agituoti liepti jiems pasirašinėti kokius nors pažadus, kad susivakcinavę, o paskui susirgę nedrįs atiminėti man ligoninėje pakavotos lovos, į kurią atsidurti kyla pavojus, užsikrėtus būtent nuo jų, trečia – linkėčiau būti prijungtiems prie aparatų arba, dar geriau, pasavanoriauti, neturint reikiamos kvalifikacijos ir patirties slaugos bei gydymo srity.

Bet turiu nuvilti: tokios piktdžiugos ir tuo labiau – bjaurių palinkėjimų skleisti neketinu. Vis dar esu tvirtai įsitikinusi, kad visi, kas moka PSD ir kitus mokesčius, turi teisę gydytis – net ir nesistengiantys sveikai gyventi, savęs ir kitų nesaugantys hipochondrikai.

Net ir lengvatikiai mažaraščiai, kuriems valdžios ir žiniasklaidos žodis – kaip šventa karvė. Net ir tie bestuburiai, kurie už alaus gurkšnį baro viduje pasiruošę susileisti į save bet kokį brudą. Net ir tie atšipėliai, kurie giriasi, kad politika nesidomi, medicina nesidomi, balsavo už bet ką mesdami monetą, nežino, kas ta Konstitucija ir žinoti nenori, tik tegul niekas neknisa proto, dėl ramesnio gyvenimo padarys viską – kiek reikės, tiek ir vakcinuosis, svarbu, kad atstotų visokie su savo sąmokslo teorijom (nes kai niekuo nesidomi ir stinga išprusimo, tai savigynai turi suvokimą, kad visos abejonės aplink – išgalvotos sąmokslo teorijos).

Manau, kad ir visi be išimties tamsuoliai ar kenčiantys nuo laikino sąmonės užtemimo turi teisę į gydymą valstybėje, kuri tokia turtinga, kad du milijardai šen, du milijardai ten, jai nieko nereiškia.

Turime ne džiūgauti iš vieni kitų nelaimių, o stengtis vieni kitus šviesti, ir į aklo tikėjimo aukas, patekusias į bėdą, žiūrėti vien su atjauta bei pagal išgales joms padėti. Turime suprasti, kad „jie“ yra ne draugai ar kaimynai su kitokiu tikėjimu, bet tie, kas mus skaldo ir tyčiojasi iš mūsų visų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

teisybė       2021-05-15 21:34

Pažįstami psakojo giminaitės atvejį, tik ne Lietuvoje, o Baltarusijoje. Dar 2020m. pavasarį ji persirgo lengva forma, o jau šių metų pavasario pradžioje pasiskiepijo “Sputnik-V”, nes nieko kito Baltarusijoje ir nėra. Po 3 dienų nuo pirmo skiepo susirgo jau daug sunkesne forma. Ne tokia, kad į reanimaciją reikėtų, bet savijauta buvo daug prastesnė, lyginant su pirmu atveju.

Kodėl?       2021-05-13 14:03

Kodėl nė vienoje iš ekspertų grupių nėra stasio?Juk toks diagnostikas ir ekspertas.

to NuNu       2021-05-13 12:13

Iš kur žinai, kas sakė, ar info patikrinai? Jei ne - tai ko balamutiji?

Taip norima       2021-05-13 12:12

paskutinį pinigėlį iš bėdniokų išmušti, kad šitie taptų absoliučiais vergais be pragyvenimo šaltinio ir be jokių santaupų.

Yra        2021-05-13 10:09

apie ką pagalvoti. Masinė vakcinacija prasidės prieš vasarą, kai praktiškai jokie virusai neplinta, išskyrus nebent roto virusą. Kodėl? Galbūt kad dirbtinai būtų palaikomas viruso gyvybingumas ir plitimas. Juo labiau, kad vakcinos veikimas, kaip tvirtinama, trunka tik tris mėnesius. Taigi rudenį planuojamas dar vienas protrūkis, kad būtų galima galutinai sužlugdyti ekonomiką, švietimą, kultūrą, sveikatos apsaugą ir t.t. Įdomu, kas taip suinteresuotas mūsų valstybės žlugimu ir už kiek nupirko mūsų valdžią?

Puiku!       2021-05-13 10:00

Pasirašau po kiekvienu gerb. Godos žodžiu. Ir man jau nuoširdžiai gaila tų ,,vakserių”. Kai susivoks, daugeliui jau bus per vėlu. Bet patys kalti. Niekas negali įsakyti žmogui būti naivuoliu ir tikėti piktavaliais, patys taip renkasi.

NuNu       2021-05-13 8:10

Prisimenant viduramžių pandemijas autorė įkvėpimo semiasi iš tų laikų, atseit pandemija dievo dovana. Skiepas yra tam, kad nesirgtai ar sirgtai lengvesne forma. Kai tau apie 90-100 metų tikri gasli skiepas nepadėti -110 nesulauksi.

Dar viena kurva       2021-05-13 7:21
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
ah1       2021-05-13 0:56

jei labiau serga skiepyti tai tik patvirtinimas kad tai ne paskiepyti o užkrėstieji užkratu, įmontuotu į suleidžiamą kokteilį, kuris net ne vakcina - vakcina tai kai efektyvu ir patikrinta- o kad suserga paskiepyti rodo kad tai nei efekyvu, nei buvo patikrinta, nei patikima ir turėtų būt stabdomas žmonių sveikatos žalojimas.
Stabdykit žmonių žalojimą badymais ir susargdinimais.

ah1       2021-05-13 0:21

aišku, kaip du kart du keturi, kad priverstiniu/visuotiniu skiepijimu esame prilyginami gyvuliams, kurie skiepijami be jų sutikimo ir šeimininko sprendimu. Tik klausimas kas tas mūsų šeimininkas, kurio užduotį vykdo Šimonytė, konkrečiai ir kas mus perdavė tam šeimininkui, kuris nusprendė mus kaip gyvulius suvakcinuoti?  O gal jau visi tapome Šimonytės gyvuliais? Ar kartais ne žydelka Šimonytė esa įsivaizduojanti kad gojai- lietuviai jos gyvuliai esame ir gal skiepyti priverstinai kaip šunims išduodant skiepijimo pasą? 
Kiek dar Šimonytė tyčiosis   mus prilygindama gyvuliams su priverstine/privaloma vakcinacija kaip gyvuliams ir vakcinavimo pasais kaip gyvuliams?

šaunuolė, Goda !!!        2021-05-13 0:15

Superinis straipsnis.
Tik va pamačiusi kvadratagalvių komentarus žemiau, turėsi progą persvarstyti savo poziciją bandymo tokius šviesti klausimu.
Geriau jau lai darvinistinė natūralioji atranka nuzenekina visas žemės rutulio šiukšles.

Kis       2021-05-12 21:07

Viena is tu rusiu-senmerge?

stasys       2021-05-12 20:47

Neadekvati ponia . Vienu sakiniu ginasi neskleisianti pramanu o kitų jau porina apie tuos kurie neva pasiskiepyje lenciugais plūsta į ligonines su sunkiomis Civid formomis . Ar tikrai plūsta? Visada stebino tokios naivuoles kurios kažkodėl vis dar galvoja jog ligos pavojus praeina tik gavus pilna dozę skiepo . Turėti nuomonę niekas nedraudžia o va po ja meluoti čia visiems tai jau tikrai nedera . Diagnozė : ‘kisenvagio heroizmas’.

Diedas       2021-05-12 20:19

Vyriausybė daro klaidą skiepydama į petį.
Šūkis “petys už laisvę” atbaido liaudies mases.
Žymiai geriau skambėtų “su binė už laisvę”
Su tokiu šūkiu norinčių skiepytis padaugėtų keliagubai.
Ir skiepyti turėtų ne senos atšipę chroniškai nelaimingos tarybinių laikų tarkos, vien nuo kurių graudulingo karvės žvilgsnio darosi bloga, bet jaunos, trumpais chalatukais, dideliais papais ir raudonais žandukais linksmos moteriškės iki 35 metų.
Turėtų numauti kelnes, paglostyti, paglamonėti, gerai išmasažuoti su kvapniais aliejais, o po viskam apversti ant pilvo ir paskiepyti.
Va tada tai liaudis vaksuotūsi, va tada tai farmacijos biznis eitųsi, greit visi susiskiepytų, o nepasiepyti nelaimėliai įgautų kolektyvinį imunitetą su didelių galimybių pasais ir visi ilgai ir laimingai gyventų.

To Diedas       2021-05-12 20:11

Dėl kolektyvinio imuniteto… geriau patylėtum.

Hmm       2021-05-12 20:08

Pozicija.lt taspats visas tekstas yra KABUTĖSE. Hmm.

Diedas       2021-05-12 20:06

Primityvūs paistai.
Pagal autorę yra tik vakseriai ir antivakseriai, bet realybėje yra daug žmonių kurie norėtų skiepytis, bet negali.
Aš esu vakseris.
Agituoju visus vaksuotis.
Pats vežiau iš kaimo senutes į skiepijimo stotį, o pats su pavydu ir ašaromis akyse stebėjau kaip žmonės gauna už dyka po dozę stebuklo.
Nors esu užkietėjęs vakseris ir mano dėka kitiems jau sušvirkštas geras viedras serumo, bet deja deja, pats skiepytis negaliu dėl psichologinių problemų.
Tarnaujant armijoj mano akyse, skiepyjant vieną kareivį iš Estijos, tas nualpo, krito nuo taburietkos,atsitrenkė galva į radiatorių ir tragiškai žuvo.
Skiepas nekaltas.
Arba taburietka ne vietoj stovėjo, arba špižinė batareika ne gerai pakabinta buvo.
Bet vis tiek patyriau psichologinę traumą, nuo skiepo atsipirkau dviem pulmanais Agdam ir Kosmos pakeliu.
Nuo tada kad ir kaip noriu skiepytis,bet nesigauna.
Vyriausybė turėtų atkreipti dėmesį į tokią piliečių rūšį ir be eilės išdalinti žalius didelių galimybių pasus.
Bet taip vargu ar bus, todėl mums, nelaimingiems,belieka kitus agituoti skiepytis ir laukti kolektyvinio imuniteto.

ah1       2021-05-12 19:31

Šimonytė

VBS       2021-05-12 19:17

Tai pagal tave , mergaite , išeitų jog švedai patys durniausi. Nes labai tiki valdžios rekomendacijom , mokslininkų patirtim .Valio - jau ko ,ko o šioj srity su visa valdžiuke toli palikom tuos “kvadražemius”:(.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Dar viena kurva       2021-05-13 7:21

Tu kurva rusu propagandos auka !!!


Rekomenduojame

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie visuomenės susipriešinimą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip (I)

Nida Vasiliauskaitė. Tradiciškai partijos skirdavosi idėjomis ir ideologijomis, bet tie laikai jau baigėsi

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Tarp teisės į gyvybę ir teisės į abortą

Vytautas Sinica. Apie siūlymą, kad šalys Europos Sąjungoje nebeturėtų veto teisės

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis – Kremlius laimi?

Nida Vasiliauskaitė. Apie „vatnikus“ ir jų medžiotojus jorkšyrus: kurie iš jų yra tikroji politinė bėda

Keletas prezidento metinio pranešimo komentarų: P.Girdenis, J.Laučiūtė, A.Širinskienė, P.Saudargas, A.Švarplys

„Netiesos jausmas valstybėje palaukti negali“? – Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos metinis pranešimas

„Tradere“ leidyklos naujienos: Birželio sukilimo metinių proga leidžiama J. A. Antanaičio knyga „Tautos instinktas išlikti“

Citata. Dantė Aligjeris: apie neutralumo padarinius moralinių išbandymų metu

Jonas Kauneckas: visi turime su Nacionaliniu Susivienijimu reikalauti Referendumo arba kitos Visuomenės apklausos

Nida Vasiliauskaitė. Tai šitą jie vadina „komunikacija“ ir „profesionalumu“?

Jūratė Laučiūtė: Visiems, balsavusiems už TS-LKD partiją, siūlau pagalvoti, kas jums yra Lietuva

Naciukų* Lietuva? Aleksandras Nemunaitis primena, Tomas Baranauskas pataria

Vidmantas Valiušaitis. Tėvas apie Birželio sukilimą

Audrys Karalius. Padre…? Kodėl…?

Kaip naujojo kairuoliškumo ideologija užkariavo JAV universitetus – Krescencijus Stoškus primena prof. Česlovo Milošo liudijimą

Andrius Macas. Kaip mylėti vienodai?

Andrius Švarplys. Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija (papildyta)

Rasa Čepaitienė. Tėviškos figūros

Algimantas Rusteika. Negrįžtamumo taškas

Dr. Rogeris Hodkinsonas. Kai bus surašyta šios beprotybės istorija, vyks reputacijų skerdynės!

Nida Vasiliauskaitė. Apie visuotinę penkiapirštystę ir kaip reta protingą kunigaikštį

Geroji Devintinių Naujiena: „Aš esu gyvoji duona, nužengusi iš dangaus, – sako Viešpats. Kas valgys tą duoną – gyvens per amžius“ (Jn 6, 51)

Saulius Dambrauskas kviečia Aplinkos ministerijos partnerius į diskusiją: džiaugsimės rinkdami šiukšles ar imsimės globalaus šiukšlinimo prevencijos?

Tėvo dienai. Audrys Karalius: Mano tėvas – Sibiro Liūtas

Birželio sukilimo 80-mečiui: Vidmantas Valiušaitis. Lietuvos diplomatinė tarnyba – neįveikta pasipriešinimo citadelė

Česlovas Iškauskas. Mere, čia ne Baltarusija!

Andrius Švarplys. Čia liberali Laisvės partija?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.