Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Demokratija ir valdymas

Gal jau bundame? Darius Trečiakauskas (Nacionalinis susivienijimas): Rinkimai gali tapti nauja galimybe esminiams pokyčiams valstybėje

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 30 d. 0:43

20     

    

Gal jau bundame? Darius Trečiakauskas (Nacionalinis susivienijimas): Rinkimai gali tapti nauja galimybe esminiams pokyčiams valstybėje

Susipažinkite – kalba Nacionalinio susivienijimo kandidatas į Seimą Centro–Žaliakalnio rinkiminėje apygardoje Darius Trečiakauskas.

Jo varžovas rinkimuose – Gabrielius Landsbergis.

Už kurį balsuotumėte?

Politinė reklama, be jokios abejonės.

Platinama nemokamai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Robert F Kennedy jr. (red.)       2020-09-2 11:42

Robert F Kennedy jr.
    https://www.youtube.com/watch?v=1DfW8k6BRXA
Dėkoju.  Laikraščiuose rašoma, kad šiandien atėjau čia pasikalbėti su 5000 nacių.  (...) Matau šią minią ir matau priešingybę nacizmui.  Matau žmones, mylinčius demokratiją, norinčius atviros valdžios.  Žiūriu į šią minią, matau visas Europos vėliavas, matau visų spalvų žmones, matau visų tautų, visų tikėjimų žmones, visus susirūpinusius žmogaus orumu, vaikų sveikata ir politine laisve.
Tai priešinga nacizmui.
Vyriausybės mėgsta pandemijas dėl tos pačios priežasties, dėl ko jie myli karą.  Nes tai suteikia jiems galimybę kontroliuoti žmones, ko kitaip nepajėgtų.
Lyderiai sugalvos savavališkas taisykles ir reglamentus, kad organizuotų žmonių paklusnumą.  Mes norime, kad sveikatos priežiūros pareigūnai dirbtų mums, o ne „Big Pharma“ ...

Prieš septyniasdešimt penkerius metus Hermannas Göringas liudijo Niurnbergo procesuose ir jo klausė, kaip jis privertė vokiečius visa tai priimti.  Ir jis pasakė: „tai lengva, tai susiję ne su nacizmu, o su žmogaus prigimtimi.  Tai galite padaryti nacizme. socializme, komunizme, monarchijoje ar demokratijoje.Vienintelis dalykas, kurio reikia tam, kad paverstumėt žmones vergais, yra baimė.

Prieš šešiasdešimt metų mano dėdė Johnas Kennedy atvyko į šį miestą.  Jis atvyko čia į Berlyną, nes Berlynas buvo priešakinis pasaulinio totalitarizmo priešas.  Ir net šiandien Berlynas yra priešakyje.
Jie nepadarė puikaus darbo, saugodami visuomenės sveikatą, tačiau puikiai panaudojo karantiną, kad į visas mūsų bendruomenes įdiegtų 5G ...
Priežastis - stebėjimas ir duomenų rinkimas.  Tai ne tau ar man.  Tai skirta Billui Gatesui, Zuckerbergui, Jeffui Bezosui ir visiems kitiems milijonieriams.  Billas Gatesas sakė, kad jo palydovų parkas galės sekti kiekvieną planetos kvadratinį colį visą parą.  Tai tik pradžia. Biometrinio atpažinimo dėka jis galės jus sekti visais išmaniaisiais įrenginiais per savo GPS.
Pandemija yra patogi krizė elitui, primetančiam šią politiką.  Tai suteikia jiems galimybę sunaikinti vidurinę klasę, kad būtų sunaikintos demokratijos institucijos, perkelti visus mūsų turtus saujelei milijardierių, kad praturtėtų skurdindami likusius.  Ir vienintelis dalykas tarp jų ir mūsų vaikų yra ši minia, atvykusi į Berlyną ...
Reikalausime grąžinti demokratiją.  Ačiū jums visiems už kovą.

Robert F Kennedy jr.       2020-09-2 9:09

Dėkoju.  Grįžęs namo, laikraščiuose rašoma, kad šiandien atėjau čia pasikalbėti su 5000 nacių.  (...) Aš matau šią minią ir matau priešingybę nacizmui.  Matau žmonių, kurie myli demokratiją, nori atviros valdžios.  Žiūriu į šią minią, matau visas Europos vėliavas, matau visų spalvų žmones, matau visų tautų, visų religijų žmones, visus susirūpinusius žmogaus orumu, vaikų sveikata ir politine laisve.

Tai priešinga nacizmui.

Vyriausybės mėgsta pandemijas ir pandemijas dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių jie myli karą.  Nes tai suteikia jiems galimybę nustatyti gyventojų kontrolę, kurios pastarieji niekada nepriimtų kitaip.

Lyderiai sugalvos savavališkas taisykles ir reglamentus, kad organizuotų žmonių paklusnumą.  Mes norime, kad sveikatos priežiūros pareigūnai, neturintys finansinių ryšių su farmacijos pramone, dirbtų mums, o ne „Big Pharma“ ...

Prieš septyniasdešimt penkerius metus Hermannas Göringas liudijo Niurnbergo procesuose ir jo klausė, kaip jis privertė vokiečius visa tai priimti.  Ir jis pasakė: „tai lengvas dalykas, tai neturi nieko bendra su nacizmu.  Tai susiję su žmogaus prigimtimi.  Tai galite padaryti nacių režimo sąlygomis.  Socialistiniame režime, komunistiniame režime, monarchijoje ir demokratijoje.

Vienintelis dalykas, kurį reikia paversti žmonėmis vergais, yra baimė.

Prieš šešiasdešimt metų mano dėdė Johnas Kennedy atvyko į šį miestą.  Jis atvyko čia į Berlyną, nes Berlynas buvo priešakinis pasaulinio totalitarizmo priešas.  Ir net šiandien Berlynas yra priešakyje visuotiniam totalitarizmui ...

Jie nepadarė puikaus darbo, saugodami visuomenės sveikatą, tačiau puikiai panaudojo karantiną, kad 5G atneštų į visas mūsų bendruomenes ...

Priežastis - stebėjimas ir duomenų rinkimas.  Tai ne tau ir man.  Tai skirtas Billui Gatesui, Zuckerbergui, Jeffui Bezosui ir visiems kitiems milijonieriams.  Billas Gatesas sakė, kad jo palydovų parkas galės stebėti kiekvieną planetos kvadratinį colį visą parą.  Tai tik pradžia. Biometrinio atpažinimo dėka jis galės jus sekti visais išmaniaisiais įrenginiais per savo GPS.

Pandemija yra patogumų krizė elitui, kuris diktuoja šią politiką.  Tai suteikia jiems galimybę sunaikinti vidurinę klasę, kad būtų sunaikintos demokratijos institucijos, perkelti visus mūsų turtus saujeliui milijardierių, kad praturtėtų skurdindami likusius mus.  Ir vienintelis dalykas tarp jų ir mūsų vaikų yra ši minia, atvykusi į Berlyną ...

Reikalausime grąžinti savo demokratiją.  Ačiū jums visiems už kovą.

stasys        2020-09-2 5:51

R.Šimašius pradėjo tvarkyti Lukiškiu a. po truputi iš jos vežą pležo smėliuka ir kitus pležui reikalingus rakandus . Ar matėte nors vieną “apsiverkusi patriotą” ten lakstanti su šluota ir kastuvu ? aš ne , va ir atsakimas kaip persipina politiku ašaros su ju darbais ir balsavimais Seimo salėje . Tiesą sakant tikėjausi rasias ten P.Urbšį darantį sau rinkimį selfi plakatams , neradau .

tikrai       2020-09-1 19:06

Tikrai už D.Trečiakauską.Už NS. Žinau tvirtai.

T0mas J.       2020-09-1 12:39

Nei matau, nei girdžiu kalbančio čia jokio Trečiakausko. Jūs matote?
Iki rinkimų - mažiau kaip pusantro mėnesio, bet žiniasklaidoje apie tai tylu. Kodėl??

Faktas        2020-09-1 12:14

Akivaizdus faktas, jog Lietuvai Jewro Sojūzas kasmet užperka maisto paketų, kad badu neišdvėstų Lietuvos mūžikai….

???       2020-09-1 10:51

Ar tik “antytės”, ar išties daryta neoficiali apklausa, iš kurios matyti, jog Trečiakausko kandidatūrą palaiko trigubai daugiau būsimų  rinkėjų nei Landsbergįo?

Atmintis       2020-09-1 9:00

žodžiai vien žodžiai, liejas jie it iš rago gausybės…

Manau,kad       2020-09-1 8:50

neskubėkite džiaugtis… Jau tiek kartų tą darėme,kad per tą laiką trečdalis tautos - emigravo…

Svajonė       2020-08-31 19:38

Būtų gerai jei taip nutiktu, bet taip būna tik pasakose.

abc.       2020-08-31 17:47

pabudimas lietuviškai-200 žmonių mitinge pusės milijono mieste sostinėje…

Galinga       2020-08-31 9:07

siandien:
inosmi.ru/politic/20200830/248026166.html
“...если не считать таких откровенных дураков или дешевых проституток, таких как Анджей Дуда и Даля Грибаускайте...”

stasys        2020-08-30 20:43

youtube.com/watch?v=N_AJirkhGUI , tokie vaizdai negali nežavėti .

stasys        2020-08-30 20:02

Balsuosiu už melagiu partija lyderiaujančia pirmu numeriu .. Kam tenkintis politikos “kilbukais” kai iš karto gali prabalsuoti už lietuviškos politikos “grandus” ? smile Manau str. klausimas nekorektiškas .

Kis       2020-08-30 18:01

as Treciakauskui neturiu jokiu pretenziju,bet balsuociau pries Landzbergiuka.

hau       2020-08-30 13:44

D,Trečekausko kalba puiki. Bet kas šio mitingo otganizatoriai?

Jules       2020-08-30 12:32

NS turėtų mums išversti į gražią Lietuvių kalbą vakardienos Robert F. Kennedy pasisakymą Berlyne, kad geriau suprastume, kas iš tikro vyksta pasaulyje?

Nepraleis istorinės galimybės       2020-08-30 11:31

Tikiuosi, kad visi žmonės prabus, ateis balsuoti, neatiduos savo balso ir balsuos už N.Susivienijimą

Nei už vieną       2020-08-30 11:26

Liežuvis kaulų neturi, pašnekėti, kaip ir parašyti, gali bele ką.

Už Nacionalinį susivienijimą       2020-08-30 11:20

Aišku, kad už D.Trečiakauską, dar klausiate…


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Elitizmas

Nida Vasiliauskaitė „galimybių pase“ nei rūšiavimo, nei diskriminacijos nematantiems aktyvistams: nesiskųskite, jei ir jums pasiūlys prisitaikyti

Apie Šeimos gynimo maršą išsamiai: Kęstutis Skrebys kalbina Artūrą Orlauską

Kas šiandien išduoda Tėvynę? Dovilo Petkaus pokalbis su Vilhelmu Čepinskiu

Sekmadieniai su Fulton Sheen: patriotizmas

Arnoldo Taujansko ir advokato dr. Antano Bartusevičiaus kreipimasis į Advokatų tarybą ir jos pirmininką

Dovydas Norkūnas: Kaip aš tapau „antivakseriu“, arba Kodėl kyla ir klausimų, kurių nevalia klausti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kodėl ES įteisina vabzdieną?

Nida Vasiliauskaitė apie vadinamąjį „galimybių pasą“: tai – ne sveikatos rodiklis, o lojalumo šitai politikai ženklas

Geroji Naujiena: Pasilikime Jo meilėje! Kad duotume vaisių ir jie išliktų

Rasa Čepaitienė. Monografijos rašymo stadijos

Londone garbaus amžiaus pastorius 24 valandoms buvo sulaikytas policijos dėl neva homofobiškų žodžių

Žuvelė. Kun. Arnoldas Valkauskas kalbasi su prof. dr. Andriumi Macu: apie šeimą, vertybes ir dvasinę reanimaciją

Nida Vasiliauskaitė. Kaip į šitą žemiausio lygio manipuliaciją turėtų reaguoti išties turintis nors kiek padorumo ir proto?

Emilija Latėnaitė. Tikiu ir tikiuosi, kad žmonės apgins savo ir kitų orumą atsisakydami „galimybių“ paso

Kun. Robertas Grigas. Jei skelbiesi „kataliku politiku“, Katalikų Bažnyčios mokymas moralės, politikos, socialiniais klausimais tave įpareigoja

R. Aušrotas. JK Žmogaus teisių ir lygybės komisija: teismai turi ginti ir iš religinių įsitikinimų kylantį požiūrį į homoseksualumą. Ką pasakytų LGKT?

Liudvikas Jakimavičius apie Vytauto Landsbergio paradoksą

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.