Demokratija ir valdymas, Šiaurės Amerika

Dramblio ir asilo varžybos: Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton pozicijos svarbiausiais klausimais

Tiesos.lt siūlo   2016 m. spalio 10 d. 22:03

50     

    

Dramblio ir asilo varžybos: Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton pozicijos svarbiausiais klausimais

Bernardinai.lt

Šių metų JAV prezidento rinkimuose labai matoma kandidatų kova ir konfrontacija, o jų požiūriai į politinius klausimus yra mažiau akcentuojami. Kokie yra pagrindiniai skirtumai kandidatų požiūriuose į politinius klausimus?

Mokesčiai

Hillary Clinton akcentuoja pajamų nelygybę ir nori padidinti mokesčius pasiturintiems žmonėms. Ji taip pat pareikalavo didesnių mokesčių lengvatų viduriniajai klasei.

Remiantis Mokesčių fondo tyrimu, D. Trumpo mokesčių planas JAV vyriausybei kainuos apie 5,9 trilijonų dolerių, kurie bus išleisti per 10 metų laikotarpį. Dabartiniame politiko mokesčių plane numatyta mažinti verslo mokesčius bei panaikinti turto mokestį.

Darbo vietų kūrimas

D. Trumpas teigia, kad jis per 10 metų sukurs 25 milijonus darbo vietų. Jis nori sumažinti JAV pelno mokesčio tarifą iki 15 procentų, palyginti su dabartiniais 35 procentais. D. Trumpas mano, kad kurti darbo vietas gali paskatinti prekybos deficito bei mokesčių mažinimas.

Tuo tarpu H. Clinton nori daugiau investuoti į gamybą, technologijas, smulkųjį verslą. Tai, pasak jos, turi sukurti naujų darbo vietų. Politikė taip pat planuoja skirti daugiau finansų profesiniam mokymui. Lėšos tam turi ateiti per mokesčius, surinktus iš turtingesnių amerikiečių. H. Clinton teigia, kad nepriklausomi ekspertai nustatė, jog jos planas sukurs 10 milijonų naujų darbo vietų.

Imigracija

D. Trumpas nori pastatyti maždaug 2000 kilometrų sieną tarp Meksikos ir JAV. Šis jo planas labai kritikuojamas ir vadinamas nerealiu. Bet kandidatas į prezidentus jau nebekalba apie priverstinę deportaciją, kuri turėjo ištikti 11 milijonų nelegalių migrantų. Dabar Trumpas teigia, kad migrantus galima palikti JAV, bet pastarosios valstybės sienos turi būti uždarytos visiems musulmonams.

H. Clinton nori tęsti Baracko Obamos vykdomą imigracijos politiką. Ji nori įvykdyti imigracijos reformą, kuri leistų atvykėliams net ir be dokumentų gauti nuolatinį leidimą gyventi bei galiausiai tapti JAV piliečiais.

Užsienio politika

Kai H. Clinton buvo JAV senatorė ir valstybes sekretorė, ji rėmė Irako karą, taip pat palaikė JAV oro antskrydžius Libijoje. H. Clinton įkalbinėjo JAV administraciją, kad ši pradėtų kovą su „Islamo valstybe“. Ji rėmė JAV kariuomenės buvimą Afganistane bei stiprino JAV vaidmenį NATO argumentuodama tuo, kad reikia glaudžios sąjungos su Europa.

D. Trumpas kritikavo Irako karą bei kitus JAV veiksmus Viduriniuosiuose Rytuose. Bet jis irgi palaiko kovos su IS idėją ir teigia, kad JAV privalo surinkti dešimtis tūkstančių sausumos karių, kurie turėtų stoti į kovą su šia teroristine organizacija. D. Trumpas teigia, kad NATO turėtų ryžtingiau kovoti su terorizmu Viduriniuosiuose Rytuose, ir šalys narės turėtų daugiau lėšų skirti gynybai. Be to, jis pasisako už artimesnius ryšius su Rusija.

Prekybos susitarimai

D. Trumpas teigia, kad prekybos sutartys apsaugo JAV industriją, bet politikas yra nusiteikęs prieš Ramiojo vandenyno regiono laisvos prekybos sutartį (Trans-Pacific partnership), be to, jis yra pasiruošęs atnaujinti derybas dėl pasirašytų sutarčių, pavyzdžiui, NAFTA (Šiaurės Amerikos laisvos prekybos sutartis). Jis apkaltino JAV prekybos partneres Meksiką ir Kiniją dėl nesąžiningos prekybos, intelektinės nuosavybės pasisavinimo atvejų. D. Trumpas pagrasino uždėti muitus toms šalims, jei šios neįgyvendins reformų.

H. Clinton Ramiojo vandenyno laisvos prekybos sutartį kartą pavadino „aukso standartu“, kuris parodo, kaip turi atrodyti tarptautinės prekybos sutartys. Bet vis dėlto šiuo metu H. Clinton nepalaiko susitarimo bei yra nusiteikusi prieš Centrinės Amerikos laisvos prekybos sutartį. Politikė pripažįsta, kad JAV privalo prekiauti su kitomis valstybėmis, nors šaliai ne visada pavyksta išsaugoti savo konkurencingumą tarptautinėje rinkoje.

Pabėgėliai

D. Trumpas yra sakęs, kad pabėgėlių iš musulmoniškų regionų įsileidimas kelia grėsmę JAV nacionaliniam saugumui. Jis paragino JAV nutraukti pabėgėlių perkėlimą iki tol, kol bus įgyvendintos pabėgėlių patikros procedūros, leisiančios demaskuoti ekstremistus. Kandidatas į prezidento postą teigia, kad Vidurio Rytų šalys, kurios prisiėmė atsakomybę įsileisti pabėgėlius iš Sirijos ir Irako, turi sukurti daugiau saugumo zonų, kuriose galėtų apsigyventi pabėgėliai, bėgantys nuo smurto.

H. Clinton nori padidinti priimamų Sirijos pabėgėlių skaičių JAV nuo 10 000 per metus iki 65 000. Ji teigia, kad pabėgėliai turėtų būti kruopščiai patikrinami. Politikė primena, kad istoriškai taip susiklostė, jog JAV priima visus, kurie bėga nuo smurto, ir šią tradiciją reikia tęsti.

Klimato pokyčiai

H. Clinton nuomone, klimato pokyčiai kelia grėsmę JAV saugumui, dėl to ji palaiko griežtą energetikos sektoriaus reguliavimą, nepritaria, kad būtų gręžiami naftos gręžiniai Aliaskoje bei tiesiamas naftotiekis iš Kanados.

D. Trumpas socialiniuose tinkluose nekalba apie aplinkosaugos problemas. Bet savo kalbose jis teigia, kad jam patinka švarus vanduo ir oras, nors ir nori panaikinti Aplinkosaugos agentūros finansavimą bei atšaukti Paryžiaus susitarimą ir kitus panašaus pobūdžio dokumentus.

Abortai

H. Clinton dėl abortų turi tokią pačią nuomonę, kaip ir dauguma Demokratų partijos narių. Ji priešinasi sprendimui uždrausti abortus po 20 nėštumo dienos bei prieštarauja teisės aktams, kurie numato didesnį abortų reguliavimą. Taip pat ji palaiko vyriausybę, kuri finansiškai remia ne pelno organizacijas, teikiančias abortų paslaugas prievartos aukoms karo zonose. H. Clinton kritikuoja Respublikonų partijos užmojus sumažinti finansavimą tokioms organizacijoms.

D. Trumpas kovo mėnesį teigė, kad abortai turi būti nelegalūs ir procedūrą atlikusių žmonių turi laukti baudžiamoji atsakomybė. Vėliau šios idėjos buvo atsisakyta, ir D. Trumpas sakė, kad abortų legalumo klausimas turi būti paliktas spręsti kiekvienai valstijai atskirai. Jis palaiko abortų draudimą, bet, pasak jo, turi būti sudarytos išimtys, kada vis dėlto galima atlikti procedūrą, t. y. prievartos atveju, jei motinos gyvybei gresia pavojus bei kraujomaišos atveju.

Įstatymas ir tvarka

H. Clinton yra prieš privalomas minimalias bausmes, be to, ji teigia, kad policijos departamentuose dar egzistuoja rasizmas, su kuriuo reikia kovoti. Ji palaiko įstatymus, kurie draudžia rasinį profiliavimą.

Pasak D. Trumpo, smurtas ir teisių pažeidimas yra už JAV įstatymų ribų. Jis mano, kad JAV teisėtvarkos institucijos negali normaliai kovoti su nusikalstamumu dėl politinio korektiškumo. Su nusikaltėliais turi būti kovojama griežtai.

Ginklų įstatymas

Šiuose prezidento rinkimuose – kitaip nei praeituose – labai daug kalbama apie ginklų įstatymą. H. Clinton palaiko griežtą asmens patikrą ir pasisako prieš kovinių ginklų laikymą.

Trumpas yra už ginklų turėjimą. Jis teigia, jog susišaudymo metu ginkluoti žmonės galėtų apsisaugoti nuo nusikaltėlių. Jis kaltina savo oponentus, kad jie nori uždrausti ginklų turėjimą.

Pagal BBC parengė Elvyra Mickevič

Bernardinai.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Trumpas        2016-10-24 3:48
Life Site News       2016-10-22 16:56
Life Site News       2016-10-20 11:25
Daily Signal       2016-10-17 0:35
marsietis       2016-10-16 1:06
marsietis       2016-10-15 21:00

dramblio ir asilo varzybos, pavirto triusiku ir papu reikalu aptarinejimu, valio Amerikai!

Jules       2016-10-15 9:36

VU docentai trina rankas iš džiaugsmo, nes oligarchijos dvaro pareigūnai(VU istorikai ir Dezinfologijos fakulteto profai) gerai žino, kad viešai parėmę Trumpą Putinas su Žiriku jam balsų nepridės, o tik atims, nes koks padorus amerikietis balsuos už Maskvos remiamą kandidatą, ką? Putinas akivaizdžiai remia Clinton, be jokios abejonės. VU docentai irgi kišasi į kitos valstybės vidaus reikalus, neatrodo?

marsietis       2016-10-15 5:22
Clerkenwell Amerikonui       2016-10-14 12:04

Paskaicius tai ka tu rasai galima butu pagalvoti, kad esi piktas ideologinis marksistas, bet pagal tai kaip tu ta darai matosi, kad tiesiog esi kvailas bolsevikas.

Clerkenwell       2016-10-14 11:41

Sitas straipsnis vertas Pravdos propagandos prizo. Eilinis globalistu ir marksistu melas apie Trumpa.
O Hillary su savo vyreliu jau seniai turetu sedeti kalejime uz padarytus nusikaltimus:

Bill Clinton - per savo karjera isprievartavo kelias moteris. Vienai is ju po teismo sumokejo 850000 doleriu kompensacija.

Clintonu valdomas Clintonu Fondas (Clinton Foundation) tai korupcine schema per kuria uzsienio valstybes ir korporacijos daro itaka Amerikos vidaus ir uzsienio politikai. Ja Clintonai ikure kai pateko i auksciausius salies politikos esalonus. Siuo metu Clintonu Fondas jau turi apie 3 milijardus doleriu. Tarp donoru (kysiu moketoju) yra Saudo Arabija, Rusija, Kinija. Jeigu Clintonai neturetu marksisto Obamos uznugario jau butu senai nuteisti uz valstybes isdavyste.

Hillary Clinton budama valstybes sekretore lygegreciai su valstybiniu emailu susikure savo privatu serveri ir naudojo ji ne tik Clintonu Fondo reikalais, bet ir siusdama ir gaudama per ji slaptus valstybinius dokumentus. Yra zinoma, kad i ta jos privatu serveri buvo isilauzta kelis kartus ir jos emailai su slapta valstybine informacija pavogti. Tai tikrai atliko Rusija ir Kinija. Kongreso komisija pradejo tyrima del sito privataus ir nelegalaus serverio, bet po Obamos spaudimo FBI jai itarimu nepateike.

Clintonai savo nusikaltimais Amerikai ir jos pilieciam nenusileidzia Putinui. Tai nusikalteliu seiminele kurios buvimo valdzioje tikslas yra susikrauti turtus.

Trumpas pazadejo, kad jam tapus prezidentu jis atnaujins tyrima del Hillary serverio. Trumpui laimejus abu Clintonai gali pagaliau susilaukti bausmes uz savo nusikaltimus.

TRUMP 2016!

C-fam       2016-10-13 22:21
Nutekinti kandidatės į JAV prezidentus        2016-10-13 17:54

Hillary Clinton kampanijos darbuotojų elektroniniai laiškai atskleidžia,
kad jos kampanijos vadovas Johnas Podesta padėjęs įkurti „progresyvią“ grupę,
kurios tikslas buvo infiltruotis į Bažnyčią
ir paskatinti liberalų maištą Bažnyčios viduje prieš JAV vyskupus.
Nors Hillary ir Donaldas abu labu tokiu.
Savotiškai pranašinga buvo a. a. Urniežiaus Pilies skerstgatviuose traukiama “Amerika, Amerika…”.

Life Site News       2016-10-12 21:41
Life Site News       2016-10-12 16:13
Jules       2016-10-12 14:31

Šitas amerikonas, įtariu, yra “draugų” sąjungininkas - kokio tai KGB biuro Amerikoje apsaugininkas. Draugai čia tai buvusi Sovietų Sąjunga, kuriai amerikonai net atominį ginklą po blatu padovanojo, kad, atseit, Stalino Rusija būtų kaip lygi su lygiu. Nesvarbu, kad perdavėjus sušaudė - A.Smetoną irgi sudegino. Na, o dabartinė Federacija yra Sovietijos, Blogio imperijos, paveldėtoja, paveldėjusi ir draugystę. Amerikonai kažkodėl neužsimena per CNN žinias, kad ant konclagerių vartų Sovietų Sąjungoje kabėdavo šūkis “Železnoj rukoj zagonim čeloviečestvo k ščiastju”, va tep, drauge Amerikone, kursai čia draskaisi pasislėpęs po niku.

Amerikonui        2016-10-12 13:45

Nuo kada Soros tapatinate su Amerika?
Argi jis jos negriana?
Ko uzsipuoleVokietija ir liaupsina Komunistine Kinija?
Uz ka isvarytas is Izraelio?

Kam jums, bežadžiai šveicarai,        2016-10-12 13:17

sąžinės ir tikėjimo konstitucinė laisvė,
jei turite Šveicarijos Federalinį teismą,
nuo šiol net krikščioniškas įstaigas
įpareigojantį teikti abortų ir eutanazijos žudymo procedūras?
Net jei jums nieko panašaus - būti liūtų sudraskytiems dėl tikėjimo,
kaip pirmųjų amžių krikščionims - negresia.
https://worldradio.ch/news/1016/court-says-care-home-must-allow-assisted-suicide.html
Sakote, pinigai nekvepia?
O besismelkiančios Hado smarvės irgi neužuodžiate?

Manyčiau,       2016-10-12 12:31

kad atvira Former Bolsheviks konspiracijai, bet ne runkeliams.

Vilius Bražėnas "amerikonui"       2016-10-12 12:04

Viena griežčiausių Džordžo Sorošo kritikių yra jo tautietė Rachel Ehrenfeld.
Penkių puslapių straipsnyje “Džordžo Sorošo planas narkotikų įteisinimo, mirties ir labdaros klausimais” (“Organization Trends”, 1997) ji rašo,
kad Sorošo „filantropija“ - tai ir finansavimas kampanijų, siekiančių įteisinti eutanaziją ir narkotikus, kad ji nukreipta prieš moralines Vakarų vertybes. Todėl tiek daug pasipriešinimo Sorošo planams tarp Amerikos patriotų ir ypač tikinčiųjų.
Sorošas skelbiasi siekiąs „atviros visuomenės“, bet nepasako atviros kam?
R.Ehrenfeld apie Sorošo “moralę” ir “filantropiją”:
kaip eutanazijos propagandistas, jis pasmerkė net savo tėvą („Aš jį nurašiau“),
kad šis, sirgdamas vėžiu, iš paskutiniųjų siekė gyventi
ir nepasekė motinos pavyzdžiu - nenusižudė. http://www.xxiamzius.lt/archyvas/priedai/horizontai/20051214/4-1.html
Soros’s mother committed suicide, as a member of the Hemlock Society.
His father died a lingering death from cancer,
and Soros was “disappointed” at the way the old man clung miserably to life. https://www.firstthings.com/blogs/firstthoughts/2008/02/a-telling-george-soros-moment

G. Soros veikla - atvirai antikristinė        2016-10-12 10:29

“I am sort of deus ex machina - I am something unnatural” - George Soros says of himself.
He uses his philanthropy to change - or more accurately deconstruct - the moral values and attitudes of the Western world, and particularly of the American people.
The G. Soros who declares, “I fancied myself as some kind of God,” appears determined to replace Judeo-Christian moral values with the rules of his “Open Society.”
His policy agenda is the extension of his motto, “If I spend enough, I will make it right.” History has proved again and again that such thinking produces disastrous results.
E. g.: G. Soros’ total contributions to “medical marijuana initiatives” was $980,000 in 1996. $550,000 was spent in California and $430,000 in Arizona.

Jules amerikonui       2016-10-12 8:45

Taip, mes ir neneigiame, kad mes nevykėliai, kad baisūs marginalai, psichiniai ligoniai, ubagai, išlaikytiniai, mažaraščiai ir bukagalviai ekstremistai, “niemcai do” fašistai anuometiniu Sovietų kariuomenės žargonu. Žodžiu, “pribaltijskai banditai”, kaip mus supremacistai įvardindavo okupacinėje kariuomenėje. Ar reikia dar daugiau pavardinti mūsų neigiamų savybių, blogų savybių, ar jau pakaks? Na, o Jūs, pone Amerikieti, be jokios abejonės, esate vykėlis - privilegijuotas, garantuotas sėkmės džentelmenas, jus remia Bankas Trockis, su tuo ir sveikiname. Toliau steik KGB biurus Amerike ir būk amžinai žvalus, stiprus kaip niekad vyrukas iš Eldorado. Geros dienos!

Amerikietis nevykėliams       2016-10-12 1:37

Nieko nelaimėsite. Nežinote ko norite. Nekenčiate Amerikos bet nežinote kuo ją pakeisti. Bedarbiai nevykėliai…

Amerikietis Burui ir kt       2016-10-12 1:35

Soros yra nuostabus žmogus. Asmeniškai nepažinojau, bet keičiausi emailais su jo sekretore . Superinis filantropas, didžiai kilni asmenybė.

nykiai       2016-10-11 21:30

nyku

Jules       2016-10-11 21:05

A kur pradingo amerikonas? Dingo kaip į vandenį, niekur nematyt kaip ir to Dezi MG Baltic protežė E.Masiul. Gal Auksinis Saksas(Goldman Sachs) babkes išmokėjo ir užgėrė nabagas kagebistų biure, kur nors Čikagoje ar Nouvelle York’e?

kas skaite "klimato kaitos" programa?        2016-10-11 18:26

Kas tai—-...  increasing mobilization of non-state actors.  Galas valstybingumui?

This summary also identifies specific actions and avenues of cooperation that countries could pursue to increase their ambition to reduce greenhouse gases. Many of these also speak to the urgency of adaptation and building more resilient countries and communities. This comprehensive vision must also be realized through an unprecedented level of cooperation regionally and internationally and through full engagement with the already massive and ever increasing mobilization of non-state actors in support of and as a supplement to public climate policy. As a result, this summary serves as a straight forward, inspiring go-to-reference providing comprehensive information to assist ministers, advisors and policymakers pursuing climate actions now and into the future.
.
Okokia kontrole Zemes ukiui? Ar musu “zalieji” valstieciai su ja susipazine? http://climateaction2020.unfccc.int/tep/policy-options/
Kas tie Genetic Improvement of Farmed Tilapia programme?? Kas galetu paaiskinti?

Buras        2016-10-11 17:28

Trumpas netiki klimato kaita.  Koks siaaubasss!!!
Tai tiesiog PIKTZODZIAVIMAS pries Naujos Pasaulio Tvarkos Naujaja religija!
Juk Viktoras Rotschildas (zr.youtube) tiek investavo i Klimato kaita!
O Rusija pirmoji pasirase Kyoto protokola.
smile

Branduolkratui demokratui "amerikiečiui"       2016-10-11 17:21

“Amerikiečio” (=Vlad Mazelis II · Lietuvos muzikos ir teatro akademija?) citata
apie modernųjį-branduolinį demokratijų šaltinį,
arba apie tai, kaip valstybės padaromos demokratinėmis amerikietškai:
“kelioliką ar keliasdešimt atominių bombų ant Rusijos.
Tik tai gali Rusiją paversti civilizuota demokratine valstybe”.
Branduolinio karo kurstytojau, ar esi pakaltinamas?

Jules amerikiečiui       2016-10-11 17:20

Jūs, amerikiečiai, sukūrėte ir tebekuriate Didžiąją Rusiją. Eisenhauer’is, kurį tyčia dėl runkelių suanglinote ir padarėte D.Eisenhower’iu išgelbėjo Stalino Rusiją nuo padorių amerikiečių mirtino smūgio Sovietijai lygiai taip pat, kaip ir dabar Jūs gelbstite ją Sirijoje, jėga grūdate afrikiečius ir arabus į Europą tam, kad mūsų ateity neliktų, ar taip reiktų suprasti? Gelbėdami Rusiją užmušėte legendinį generolą George S. Patton‘ą ir tokį pat garsų ir įtakingą Mėnulio Prezidentą J.F.Kennedy, tad slėpkis po lapais, kol Donaldas nepričiupo.

gal        2016-10-11 17:19

pries naikindami Vakaru valstybiu sienas (komunistiniu kazkodel neliecia) sie Open society ideologai savo namus pabegeliams atvertu pirmiausiai. Tada tai ju ideologija tikrai skambetu itikinamai.

kazkada seneliai dainavo:       2016-10-11 17:06

viens raudonas kaip setonas,
kitas rudas, kaip suva.
Ir sukele tikra pekla
tai Berlynas su Maskva.
..
nejau istorija kartojasi?

Buras Amerikieciui        2016-10-11 17:03

beje, kas taip lengvai leidosi mulkinami, kai perkeldinejo gamyba i komunistine Kinija?

The Greatest come back!       2016-10-11 17:01

Už Japoniją pačiam šimtą kirčių rykšte Katedros aikštėje reiktų išrašyti arba esi per jaunas kad suprastumėte Jūs, amerikiečiai, ką padarėte Japonijoje? Mes ne VU docentų baliuje, ne dezi LRT studijoje, kad galėtumėte taip lengvai makaronus kabinti ir patys makaronintis.

Buras Amerikieciui        2016-10-11 17:00

... nes internetas pilnas karikaturu kaip Soros, tarsi leliu teatro leles “politkorektiskai” tampo uz virvuciu Klinton su Obama.
Tai nereiskia, kad esam uz Putina, jei nematom nepriklausomos JAV, gal nuo Kenedzio nuzudymo laiku…

Jules. The Greatest come back!       2016-10-11 16:56

Why are you, kaip sakote, using Howard Stern to build Hillary’s Dream, ką? On behalf of my special interests, you made the People’s Republic of China the greatest manufacturing power on earth and halted the traditional annual rise in wages of our working men and women. Beijing is now using the wealth compiled to build up their air, naval and missile forces to push us out of Asia and back across the Pacific. Then there is the illegal invasion of America and Europe by the impoverished masses of the south, who have never before been fully assimilated into any Western nation. Unrivaled since the last days of the Roman Empire, this invasion has Americans pleading for a security wall on their border, propelled Britain’s exit from the EU, and could yet cause a breakup of Europe. Išgelbėję Stalino Rusiją Jūs, pone amerikieti, sukūrėte Didžiąją Kiniją, už ką pati reiktų baloje gerai išmaudyti, nemanai? The Donald Lives!

Buras Amerikieciui        2016-10-11 16:55

Gal galetumete isvardinti bent penkis Klinton ir SOROS paziuru skirtumus, gerbiamasis?

Amerikietis Julsui       2016-10-11 16:48

Aš nieko nestabdžiau. Aš ir dabar už tai kad JAV numestų kelioliką ar keliasdešimt atominių bombų ant Rusijos. Tik tai gali Rusiją paversti civilizuota demokratine valstybe, kaip praeityje pavertė buvusią ultraagresyvią militaristinę Japoniją.

Amerikietis to Jules ir kt. vatnikams       2016-10-11 16:46

Labai žinomas, ultrakonservatyvus TV komentatorius Glenn Beck: “Hillary Clinton is a ‘moral, ethical choice’ for Republicans.”

Taigi, net konservatoriai respublikonai nebegali pakęsti Trumpo. O tokie žmonės kaip Glenn Beck ir Paul Ryan turi didelę įtaką milijonams amerikiečių. Ir faktas, kad šis ultradešinysis konservatorius Glenn Beck pataria balsuoti už demokratę Clinton, yra stebėtinai unikalus reiškinys JAV politikos scenoje.

Jules amerikiečiui       2016-10-11 16:44

Dėkoju už pataisymą, be jokios abejonės, ir ačiū už gerą naujieną, kad Nakas su Paulauskais gavo nulį per rinkimus, o tai gerai nuteikia. Bet visgi, manyčiau, kad Jūs, amerikiečiai, blogai pasielgėte, sustabdydami(susprogdindami) generolą G.Patton’ą ir neleisdami jam maskoliams trinktelėti - išgelbėjote Sovietiją nuo pražūties, leidote okupuoti Vidurio ir Rytų Europą, mus pasiuntėte į Gulagą, leidote šaudyti vietoje ir pan. Grąžinote karo belaisvius į Sovietiją stalinistams sušaudyti čia pat už kampo. Ir Jums ne gėda? Kažkaip reiks kaltes išpirkti, nemanote, pone Amerikieti, ką?

Amerikietis to Jules ir kt. vatnikams       2016-10-11 16:37

Trumpo šansai tapti JAV Preidentu, nežiūrint masyvaus Rusijos palaikymo, yra menki ir kasdien mažėja. Trečias įtakingiausias JAV politikas, Speaker of the House of Representatives Paul Ryan vakar pareiškė kad Trumpo nebepalaikys, o tik koncentruos pastangas kad respubikonai turėtų daugumą kongrese. Praeityje jis yra pasakęs ir kad Rusija yra bjauri, agresyvi, antidemokratinė valstybė ir JAV priešas, kurią pačią bei jos diktatorių prezidentą girti yra absurdas.

Amerikietis to Jules ir kt. vatnikams       2016-10-11 16:26

Why are you aborting, o ne why do you….


Ir palikit viltį, vatnikai, ir vėl Lietuvą atiduoti į kruvinas rusiškos meškos letenas. Kapitalistinė-oligarchinė, korupcijoje iki ausų besimurdanti, niekaip savo milžiniškoje teritorijoje netelpanti Rusija yra nekenčiama visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Vatnikų R. Paulausko ir A. Nako Lietuvos Liaudies Partija rinkimuose gavo vos 1 (vieną) procentą balsų.

Jules to Amerikietis       2016-10-11 16:10

Kitas klausimas, kodėl - Why do you aborting the Trump’s Revolution?

debatuose       2016-10-11 15:50

nugalejo muse.

Vert       2016-10-11 15:02

Dviejų nevykėlių varžybos į prezidento kėdę: viena - viešosios pederastijos puoselėtoja, kitas - viską vertinantis per dolerį.

>"Amerikietis" 1:53       2016-10-11 9:43

Mažiausiojo iš mažiausiųjų šventojo malda,
jei tokia Viešpaties valia, milžinus molinėmis kojomis gali paversti šipuliais.
Pasiskaitytum Oskarą Milašių, jo viziją dėl Amerikos likimo, būtum atsargesnis.
Byvių Tešlagalvių didžiausia nelaimė būtent tame,
kad jie nežino, jog yra “Byviai Tešlagalviai”.

>"Amerikietis" 1:53       2016-10-11 9:23

Negali būti, kad visi amerikonai tokie kvaili ir išpuikę?

Javinukui       2016-10-11 6:54

Nepastebi, kad per didelį kąsni apsižiojai? Gali paspringti.

Amerikietis       2016-10-11 1:53

Kas vyksta jūsų gilioje Europos skylėje, niekam nesvarbu, kas vyksta JAV - svarbu visam pasauliui. Ir jei Rusija sugalvos Lituvoje, kaip Ukrainoje, įsteigti kokią nors Vilenskaja ir Klaipedskaja narodnaja respublika, ar tiesiog prisijungti jai strategiškai naudingą Lietuvos gabalą, Lietuvos saugumo ir laisvės klausimą spręs ne Lietuvos Seimas ar Lietuvos prezidentas, netgi ne bejėgė Europos Sąjungos vadovybė, bet JAV prezidentas ar prezidentė. Any questions?

Užtat bent       2016-10-10 23:18

Juozapas nefiktyvus smile

Juozapas       2016-10-10 22:54

Pats reikalingiausias ir aktualiausias straipsnis šiandienai?
Joooooo, tikrai, pakomentuosim ameriką ir pasaulis pasikeis.
Visas jėgas trumpų- klintonienių rietenų apžvalgai!
Savo problemų juk “neturime” jokių.
O dar svarbu būtų padiskutuoti apie antarkties ledo plonėjimą bei galimybes kolonizuoti Marsą. Kai tuos teikalus išspresim, gal žvilgtelsim ir kas vyksta musyse. Nes kol kas nieko nevyksta.
Apart to kad ritamės velniop į prarają.
Bet juk tai neįdomu.
Diskusijų skiltyje voratinkliai ir purai su pikasiais tingiai šūdą minko, o portalo tėvai ir motinos ramūs kaip belgai.
Valdžia imituoja valstybės valdymą, opozicija imituoja oponavimą.
Tokia ir Lietuva- imitacinė.
Fiktyvūs piliečiai, fiktyvi nepriklausomybė, fiktyvi valstybė.
Fikcija, kinas vyksta, kol kas nors nusprendžia išjungti elektros “rubilnyką”
Ir išjungs.
Negi klaus. Kvailių niekas neklausia.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Geroji Naujiena: Broliai, seserys, gyvenkime ir mes tikėjimu, ne regėjimu

Rasa Čepaitienė. Jie sako „NE“

Nacionalinis susivienijimas kviečia paminėti Birželio sukilimo 80-metį

Kastytis Braziulis apie jėgos naudojimą prieš parlamentarą: incidentas gali tapti precedentu

Nida Vasiliauskaitė. Kokia būtų TS-LKD ir medijų reakcija, jei tai būtų nutikę Baltarusijoje ar Rusijoje?

„Neredaguota“ pokalbis su istoriku Valdu Rakučiu apie tarpukario Lietuvą iki perversmo

Andrius Švarplys informacinėje laidoje „Proto balsas“: kur dingo tikroji TS-LKD partija ir „konservatizmas“ Lietuvoje?

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Vidmantas Valiušaitis apie Lukašenkos vertą „šventę“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.