Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Ugdymo politika, Šeimos politika

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. vasario 27 d. 9:23

21     

    

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Jūsų dėmesiui – naujausias Dovydo Norkūno filmas, parodantis, kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos.

Ir kvietimas pasirašyti dvi peticijas: prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą (rasite ČIA) ir prieš lyčiai neutralių partnerysčių įteisinimą (ČIA).

Filme panaudoti šaltiniai:
Apie atsitikimas darželyje
64 lytys
„I am jazz“
LR įstatymai:
Lietuvos Respublikos nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo Nr. IX-1067 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10 straipsnių ir priedo pakeitimo įstatymas
Lietuvos Respublikos nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas

Patikslinimas:
lytinio švietimo filmukai yra ne danų, o norvegų.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdai 15:53,       2021-02-27 19:27

ta ,,substancija”, kaip ją vadinate, nėra tokia nepažini. Nebūkite toks pesimistas. Vis daugėja žmonių, galinčių jausti tą ,,substanciją” ir net su ja bendrauti, gauti mokymų, žinių. Tai vadinasi - subtilusis pasaulis. Jis daugiasluoksnis, jis daug įvairesnis už materialųjį pasaulį, ir jis ne iš karto atsiveria kiekvienam. Tiesiog iki šiol daug milijonų metų vyko Dvasios involiucija į materiją, o maždaug nuo 2012 metų (kai buvo skelbiama apie ,,pasaulio pabaigą”) prasidėjo pereinamasis laikotarpis. O pereinamiesiems laikotarpiams visada būdingas chaosas, nes tai, kas sena ir atgyvenę, nenori pasiduoti ir išnykti. Bet kosminiai dėsniai neatšaukiami. Dabar tos sielos, kurios nenorės patekti į ,,pelų” kategoriją, turės teisę į atvirkštinį procesą - į evoliuciją, į iliuzijos ,,suvyniojimą”. Ir ne visai tikslu sakyti, kad ,,mokslas atskirtas nuo religijos” Mokslas mokslui nelygu, mokslininkas mokslininkui nelygu. Daugelis praeities genijų (mokslininkų, menininkų) turėjo didesnį ar mažesnį ryšį su subtiliuoju pasauliu. Kaip manote, iš kur, pvz., Teslos genialumas? Juk jis netgi brėžinių niekada nenaudojo.

>Satanizmo raugėmis užmaišytą Stambulo konv.       2021-02-27 17:37

Tokia nesiliaujančių seksualinio geismo dirgintojų ir lyties perkūrinėtojų tironija labai tikėtina, kadangi VIENA IR TA PATI limbinė sistema smegenyse atsakinga ne tik už lytinį geismą, bet ir agresiją, mazochistinius iškrypimus.

Satanizmo raugėmis užmaišytą Stambulo konvenciją       2021-02-27 17:24

rengė GREVIO grupuotė, kuri, kiek žinau, buvo sudaryta vien iš feminisčių!
Klausiate, o kur tuomet Konvencijoje deklaruojama lyčių lygybė?
O kai svietas buvo lyginamas polpotininkų ar kai istorinį teisingumą išnaudojamo proletariato vardu “atkūrinėjo” komunistai,
kaip buvo įtikrovinama visų žmonių lygybė?
O gal piliečių lygybė buvo atkurta komunistinei Revoliucijai pasibaigus?
Atvirkščiai, raudonasis teroras tik dar labiau išaugo.
Tai, kad XXI a. vaivorykštiniai komunistai skuba (nujaučia artėjantį galą?),
tik rodo, kad teroras, jeigu jie laimės, bus toks, kokio žmonija neregėjo.
Solženicynas nė pamąstyti negalėtų, kas lauktų Panoptikumo Gulago kalinių.

ah1       2021-02-27 17:09
ah1       2021-02-27 17:08
ah1       2021-02-27 17:06

Pirmiausia reikia pripažinti kad homoseksualizmas tai liga, reikia gydyti ir kad ligoniai valdžioje :
Kada skelbiama kad homoseksualizmas tai normalus reiškinys, kad tai nuostabu, kad jie tokie nuostabūs žmonės – tai ligoti žmonės, iš tikro, ligoti žmonės. O jūs žinote,  kad mažai kas iš daktarų žino kad pavyzdžiui Hipofizė homoseksualisto vyro keturis kartus didesnė pagal dydį  negu Hipofizė  pas normalų vyrą? Keturis kartus pagal dydį. Tai normalu? Tai patologija. Pas žmogų skydliaukė čiut padidėjo -  iš karto sako patologija, kepenys padidėjo – patologija, o čia keturis kartus didesnė ir vadina normalu. O kodėl? ...
Labi daug parazitų.
Pasireiškimas homoseksualizmo susiję su pasireiškimu geno hemofroditų, kurie,... iš pat pradžių kalbėjome. Todėl kad chromosomų pokyčiai prisideda prie pasireiškimo homoseksualizmo.
Jų labai dauguma valdžioje, apgailestauju, visame pasaulyje yra.
Ir   pripažinti,  kad jei jie valdžioje ir esa ligoti žmonės, juos reikia gydyti, padėti atsikratyti problemų. Ir įsivaizduokit kad žmogus vyras esa po harmoniniu smūgiu keturis kartus stipresniu nei kitas normalus vyras. Pas moteris padidėja hipofizės dydis du kartus, nei pas normalų vyrą,  ir kai moterys praeina atitinkamą ciklą, moterys žino,  pakankamai iš tikro sunku harmoniniai smūgiai… sunku, adekvatumas pasikeičia,  reakcija visai kita, net tie patys žodžiai veikia… Teisingai? O dabar įsivaizduokit pas vyrus keturis kartus stipresni harmoniniai smūgiai. Koks gali būti   adekvatumas įvykių priėmime? Pavyzdžiui bepročiui duoti raudoną mygtuką... O jie nenori kad jiems tai pasakytų, jiems norisi į valdžią, ir už vairo, valdyti. Štai jie ir nori įtikinti visą pasaulį kad tai normalus reiškinys. Tai patologija ir liga.
Dėl to matote kaip parazitai save išreiškia šitame.”

Bažnyčia privalo skambinti varpais,       2021-02-27 16:22

kadangi atėjo dienos, kai papiktinimai įgijo dvasinės epidemijos mastą.
Neegzistuoja didesnis blogis kaip dvasinė mirtis
– ne tik mažutėlių tvirkintojų, bet ir pačių mažutėlių!
*******************************************************
Jėzus kalbėjo savo mokiniams:
„Papiktinimai neišvengiami, bet vargas žmogui, per kurį jie ateina.
Jam būtų geriau, jei ant kaklo būtų užmauta girnapusė
ir jis būtų įmestas jūron, negu papiktintų bent vieną iš šitų mažutėlių.
Taigi sergėkitės!“ (Lk 17, 1-3).

ah1       2021-02-27 16:17

Aš manau, kad reikia priimti įstatymą dėl gydymosi, o jei nesigydo savo noru - dėl priverstinio gydymo dėl TLK AM 10 ligos kodas F 66 - “Psichologiniai ir elgesio   sutrikimai susiję su seksualine raida ir orentacija”, bo TLK AM 10 yra tiesiogiai Lietuvoje taikomas tarptautinis ligų klasifikatorius su ligų klasifikacija tame tarpe ir “Psichologiniai ir elgesio   sutrikimai susiję su seksualine raida ir orentacija” ir priverstinai mūsų vaikų nesargdinti liga klasifikuojama F 66.

 

Raigerdas        2021-02-27 15:53

Aš manau, kad reikia priimti įstatymą, kuris leistų jiems įstatymiškai gyventi kartu. Pavyzdžiui: “2-jų vyrų santuoka”, “2-jų moterų santuoka”, “Santuoka su šunimi”, “Santuoka su katinu”, “Santuoka su kuiliu” ir t.t. Na, reikia gi suprasti šituos žmones, kad jie irgi nori mylėtis. Kažkada juos priskyrė prie psichinių ligonių. Dabar jie jau nebelaikomi psichiniais ligoniais. Bet reikia suprasti, kad iki tokio lygio, kad mylėti moterį, jie pakilti negali. Todėl jie nori mylėtis, kaip jiems išeina. Na ir tegul. Bet jie nenurims, nes jie neperneša kitokių arba kad yra kažkas už juos geresnis. Kad neišeiti iš proto dėl pavydo, jie sieks visomis išgalėmis paversti visus aplinkui į tokius pat, kokie yra jie. Todėl jie puls tuos, kurie gyvena šeimose, žemins juos, menkins juos, nes pagal tuos keistus tipus tratinimasis su šuniu yra kur kas “progresyvesnis” dalykas, nei su moterimi. Jie yra pasmerkti viską daryti “UNTREP”, kaip sako žemaičiai. Jie nori lygybės. Tvarkoje, būkime lygūs: vyras ir morteris šeimoje pagimdo vaiką, tai jeigu jie yra lygūs tai moters ir vyro porai, tada tegul pagimdo vaiką. Gal, sakau, jiems ta “trečioji lytis” padėtų pagimdyti tą vaiką. Tiesa, homoseksualas, kaip žinia, gali pakilti dvasine prasme ir aukščiau, ir pradėti laikytis moralės normų. Bet apie tai nekalbama Stambulo konvencijoje, kad padėti jiems atsisakyti šitos priklausomybės, kaip padedama lošimų mėgėjams, narkomanams, alkoholikams, na o pedofilams reikėtų taikyti cheminę kastraciją. Faktiškai šiame reikale galėtų padėti religijos, jeigu jos susivienytų, bet dabar “kiekviena religija” teigia, kad ji yra “geresnė” už kitą. “Skaldyk ir valdyk” - šiuo principu žmones bandoma suskaldyti, kad kontroliuoti jų gyvenimus. Kas juos gali apjungti? Manau, kad organizacijos, kurios sugebės vadovautis SVEIKO PROTO PRINCIPAIS. “Genderistas” su savo kliedesiais į tokią organizaciją negalėtų papulti. Kokia yra čia problema? PROBLEMA YRA TAME, KAD MOKSLAS YRA ATSKIRTAS NUO RELIGIJOS, O RELIGIJA NUO MOKSLO. Mokslas, pagaliau, turi pripažinti, kad toks dalykas kaip dvasia, realiai egzistuoja, nors materijai būdingų požymių ir neturi. Tai visiškai kita substancija, kurią mes vargu ar kada nors pažinsime.

ah1       2021-02-27 15:45

tiesiamas kelias į prekybą žmonėmis ir vergovinę sistemą, nes šeima didžiausias pasipriešinimas prekybai žmonėmis ir vergovinei santvarkai,sunaikins šeimą - sunaikina pasipriešinimą prekybai žmonęmis ir vergovei net neabejoju

...       2021-02-27 14:09

Na ir kas…

Smiltė       2021-02-27 13:35

Dovydas - talentingas jaunuolis - kuria labai įdomius filmukus įvairia tematika. Serijoje ‘kam reikalinga Stambulo konvencija” yra 4 filmukai. Visus juos ir kitus jo sukurtus filmukus galima pamatyti youtube.com. Tie filmukai labai nepatinka kai kuriems toleranciją propaguojantiems, bet jos nenorintiems laikytis asmenims. Vienas jų, - Kirilkinas - kurį laiką grasino, kad užblokuos jo facebook’ą. Plačiau apie tai rašė Infa.lt

tokie video       2021-02-27 12:50

turetu buti platinami visais kanalais, nes kai kurie tevai net nenutuokia, koks “svietimas” brukamas ju vaikams darzeliuose ir mokyklose.

>> Video       2021-02-27 12:43

“... šlykščius berniukų rūbus…”
Negi čia vedimas prie to, kad hominidai su berniukų rūbais yra šlykštynės.

Žodžio laisvė...       2021-02-27 12:35

Kremlinė kur…a prakišo,o saldofonas pasirašė ir dabar Lietuva tapo prievartaujama
šalimi.Lietuva,priešinkis išgamų išbandymams.Simonko - lauk iš Lietuvos.

>> Kis 10:22       2021-02-27 12:08

“Kalė...” yra gyvūnų teisių pažeidimas.

Kur eina pasaulis?       2021-02-27 11:46

Už pinigus parsiduoda beveik visi - įgarsina ,,mokomąjį” filmuką vaikams apie suaugusių žmonių lytinius organus - juk apžėlę. Šaunuolis Dovydas -jaunas, o Stambulo konvencijos prasmę suvokė geriau, nei LR Seimo nariai su pirminyke, KGB vyr.leitenanto dukterimi. Gėda Lietuvos Seimui ir krikščionims, sėdinčiai jame. Išsigimimas jau ir valdžios (mūsų pačių išrinktos)aukštybėse. Matyt, kad sprogimas artėja - tauta vieną gražią dieną sukils prieš išsigimimą.

Raigerdas        2021-02-27 11:04

Na, pagaliau, mūsų jaunimas pradeda busti. Reiškia mūsų partizaninis kumštis, kuris buvo parodytas BOLŠEVIKINEI TSRS, nepraėjo už veltui. Bolševikai, kaip žinia, pasivadino “bolševikais” ir viską darė DAUGUMOS vardu, nors iš tikrųjų visą daugiau nei 70 metų “bolševizmo” gyvavimo laikotarpį, jie buvo MAŽUMA. Dabar tą patį “ėjimą arkliu”, t.y. nekreipti dėmesio, kad jie nėra dauguma, siūlo homoseksualų bendruomenės. Homoseksualų bendruomenės siūlo ignoruoti daugumos nuomonę, nes tai, neva, yra progresas. O kame tas progresas? Bolševikai, kaip žinia, perdirbdavo žodžių reikšmes, kad suvaidinti, kad jie yra “progresyvūs”, o štai visokie “buožės” ir “buržujai” yra atsilikę. Kolchozai yra “progresyvus” dalykas, o privati nuosavybė yra atsilikęs dalykęs. TAIGI, GERBIAMI TAUTIEČIAI, MŪSŲ VALDŽIA NIEKO NEDARO, KAD SUKURTI LIETUVOJE FAŠIZMO IR KOMUNIZMO NEGRĮŽTAMUMĄ. JIE KLAIDINGAI ĮSIVAIZDUOJA, UŽDRAUDUS KOMUNISTŲ IR FAŠSITŲ PARTIJAS, IŠNYKS IR FAŠIZTAI, IR KOMUNISTAI. Kodėl jie taip klaidingai galvoja? Todėl, kad jie nesupranta, kad KOMUNISTAS AR FAŠISTAS yra partinis dalykas. Ne, tikrai ne. Tai yra mąstymo būdas, kaip kontroliuoti aplinką. Ir Fašistas turi savo metodus, kaip kontroliuoti aplinką, o Komunistas - savo. Žinokitem kad Komunistas pagal savo metodus stovi žemiau Fašistų. Tik Fašistas atvirai pasako, kas yra jo priešas, o Komunistas savo neapykantą slepia, todėl jis APSIMETA ESĄS DRAUGU. Komunisto vienas iš pagrindinių veikimo metodų yra KLASTA. T.y. Rusijos politikos kertinis akmuo yra KLASTA. Lietuviai, su savo “neutralitetais” ir “nepriklausomybėmis”, šito nesupranta. Todėl džiugu, kad šitas jaunas mūsų didvyris Dovydas Norkūnas, perkando Stambulo konvencijos KLASTĄ. Tokių žmonių Lietuvoje yra nedaug. Bet, jeigu kiekvienas iš mūsų padaugins šitą video, tai jau dalis jaunimo tikrai pas mus atsibus. Ko nesupranta mūsų politikai, valdininkai ir dauguma žmonių? PSICHIATRAI APSKAIČIAVO NUO KOKIO AMŽIAUS REIKIA PRADĖTI ŽALOTI VAIKO PSICHIKĄ. DARŽELINUKAI NETURI LYTINIŲ POTRAUKIŲ, NES JŲ ORGANIZMAS NĖRA TAM SUBRENDĘS. MŪSŲ VISAS MĄSTYMAS LAIKOSI ANT STEREOTIPŲ. BET STEREOTIPAI BŪNA GERI IR TEISINGI, BET BŪNA IR BLOGI. KĄ DARO ŠITA STAMBULO KONVENCIJA? JI BRUKA Į VAIKO BESIFORMUOJANTĮ MĄSTYMĄ KLAIDINGUS STEREOTIPUS IR SUGRIAUNA VAIKO BESIFORMUOJANTĮ SUPRATIMĄ APIE VYRĄ IR MOTERĮ. Visa lietuvių tautos pasiekta kultūra yra išauginta iš vaikų ugdymo ir mokymo kultūros plius tobula kalba. Jeigu tai sugriauti, tai išnyks ir mūsų tauta. Trojos arklys yra psichologija ir psichiatrija - šita marksistinė sužaliavusi šaka. Kas kuria šitas programas? Kas parašo tokius straipsnius Stambulo konvencijai? Tai žmonės, susiję su psichiatrija, psichlogija, farmacinėmis kompanijomis arba bankais. Taigi, šlovė mūsų jaunimui, tokiems Dovydas Norkūnas, kuris nepapūgo, kaip tas Odisėjas, susigrumti su VIENAAKIU CIKLOPU, kuris įsivaizduoja, koks jis yra “progresyvus”, nes su viena akim mato geriau nei su dviem. Stambulo konvencija - tai lėtas visuomenės pavertimas dideliu beprotnamiu. Ar žinote kodėl? Todėl, kad seksas yra labiausiai iškreipia SVEIKĄ ŽMOGAUS MĄSTYMO BŪDĄ. Gimę translyčiais asmenimis yra JAU PASEKMĖ TO, KAD VIENAS IŠ TĖVŲ ARBA ABU EKSPERIMENTAVO LYTINIŲ SANTYKIŲ METU. Yra ribos, kurios skiria ŽMOGŲ nuo GYVŪNO. Reikia suprasti, kad ŽMOGUS VIS LABIAU IR LABIAU TOLSTA NUO GYVŪNO. TAIGI, PROGRESAS YRA TAME, KAD ŽMOGUS EVOLIUCIONUOJA TOLIAU IR TOLSTA NUO TO, KAS YRA BŪDINGA GYVŪNAMS. O HOMOSEKSUALAI SIŪLO VISKĄ DARYTI ATVIRKŠČIAI-PADARYTI IŠ ŽMOGAUS GYVŪNĄ, IR PRADĖTI TAI REIKIA NUO VAIKŲ DARŽELIO. TAME IR YRA NAUJA BOLŠEVIZMO FORMA. ŠITIE ŽMONĖS NEGALI PAKILTI IKI MORALĖS LYGIO, KAI ŽMOGUS SAVO ELGESĮ KONTROLIUOJA PAGAL MORALINIUS ĮSITIKINIMUS. JIE NORI LIKTI SAVO GYVULIŠKO IŠSIVYSTYMO LYGYJE IR PRIVERSTI VISUS, KAS MORALIAI STOVI UŽ JUOS AUKŠČIAU, NUSILEISTI IKI JŲ LYGIO, KAIP TAI DARĖ SAVO LAIKU ŠVONDERIS SU ŠARIKOVU, O TIE, KURIE NESUTIKS, BUS BAUDŽIAMI. Taigi, Stambulo konvencijos straipsnius sukūrė Šarikovai su Švonderiais, o už jų nugarų stovie tie, kas nori gauti iš to naudos.         

pilietė       2021-02-27 10:39

Prof. dr. Alvydas Jokubaitis sakė (panašiai), kad atsisakius materialaus kūno ir save identifikuojant tik per sąmonę - metafiziškai, jie jau angelai. Labai gerai paaiškinta. Suprantu, kad jų kūno sandara jiems nieko nereiškia, tik mintys… Ir kuo save gali įsivaizduoti… Ribų nėra.
PAGARBA DOVYDUI

Kis       2021-02-27 10:22

pamenu tolimus anuos laikus.Pederastai buvo ir bus,jie save ivardijo -gejais,bet tai nedaro jokios reiksmes.Si liga buvo ir matomai liko igimta ir didele itaka berniukui daroma seima be tecio ,tad ji jau igijama.Tai viena is paleistuvysciu atmainu,juk kiek ju siandiena net nezinau-kazkur apie simta.Zmogus issigimsta su gerejanciu gyvenimu,neramina tas izulumas ir siulymas siu malonumu.Kai parasau kad suva lipa tik ant kales,nes kitu santyliu(Lytiniu)jis priesininkas,o pas mus net profai i valdzia atejo,saukia kaip juos cia prievartauja ir kitka,kas jiems nemalonu.Priimant siuos istatymus,reikia nedelsiant, orams atsilus ,surengti referenduma ir visas turgus pasibaigs.Tai ne Raskeviciui ar landzbergiui su Budrandini asilu spresti,tai nuspres tik tauta.

Medikė, docentė       2021-02-27 9:41

Mano medicinos studijų laikais homoseksualumas buvo apibrėžiamas kaip lytinis iškrypimas.


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Elitizmas

Nida Vasiliauskaitė „galimybių pase“ nei rūšiavimo, nei diskriminacijos nematantiems aktyvistams: nesiskųskite, jei ir jums pasiūlys prisitaikyti

Apie Šeimos gynimo maršą išsamiai: Kęstutis Skrebys kalbina Artūrą Orlauską

Kas šiandien išduoda Tėvynę? Dovilo Petkaus pokalbis su Vilhelmu Čepinskiu

Sekmadieniai su Fulton Sheen: patriotizmas

Arnoldo Taujansko ir advokato dr. Antano Bartusevičiaus kreipimasis į Advokatų tarybą ir jos pirmininką

Dovydas Norkūnas: Kaip aš tapau „antivakseriu“, arba Kodėl kyla ir klausimų, kurių nevalia klausti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kodėl ES įteisina vabzdieną?

Nida Vasiliauskaitė apie vadinamąjį „galimybių pasą“: tai – ne sveikatos rodiklis, o lojalumo šitai politikai ženklas

Geroji Naujiena: Pasilikime Jo meilėje! Kad duotume vaisių ir jie išliktų

Rasa Čepaitienė. Monografijos rašymo stadijos

Londone garbaus amžiaus pastorius 24 valandoms buvo sulaikytas policijos dėl neva homofobiškų žodžių

Žuvelė. Kun. Arnoldas Valkauskas kalbasi su prof. dr. Andriumi Macu: apie šeimą, vertybes ir dvasinę reanimaciją

Nida Vasiliauskaitė. Kaip į šitą žemiausio lygio manipuliaciją turėtų reaguoti išties turintis nors kiek padorumo ir proto?

Emilija Latėnaitė. Tikiu ir tikiuosi, kad žmonės apgins savo ir kitų orumą atsisakydami „galimybių“ paso

Kun. Robertas Grigas. Jei skelbiesi „kataliku politiku“, Katalikų Bažnyčios mokymas moralės, politikos, socialiniais klausimais tave įpareigoja

R. Aušrotas. JK Žmogaus teisių ir lygybės komisija: teismai turi ginti ir iš religinių įsitikinimų kylantį požiūrį į homoseksualumą. Ką pasakytų LGKT?

Liudvikas Jakimavičius apie Vytauto Landsbergio paradoksą

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.