Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Dovilas Petkus apie Arūno Dulkio „ateities matymus“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 24 d. 10:50

18     

    

Dovilas Petkus apie Arūno Dulkio „ateities matymus“

Galvojom, kad tai kažkokia tolima distopija, bet tai jau čia.

Klausimas ko verta tokia vakcina, jos efektyvumas, jei būsi vakcinuojamas kas keletą mėnesių ? Koks skirtumas skiepytis dabar, jei po pusmečio tavęs laukia ir vėl nauja dozė?

Užjaučiu žmones, kurie tikėjosi ir kitus tikino, kad pasiskiepijus nei kitų skiepų, nei testų darytis nebereikės, ministras tikina, kad tai darysime nuolatos ir visur. Socialiniai atstumai ir negrįžimas į ankstesnį gyvenimą, anot jo, taps norma. Naujoji segregacija ir skiepų pasai – kasdienybe.

Niekaip nesuprantu žmonių, kurie sako, jog tai – nieko tokio, kokios bėdos, prisitaikysim. Stataus šlaito principas politikoje byloja, jog vieną kartą leidę elgesio su mumis liniją pastumti taip toli kaip dabar, sukursime ir dar didesnes ribojimų ir kontrolės priemones, nukreiptas prieš mūsų gyvenimus.

Kai susivoksime, susigrąžinti teises ir laisves gali būti jau per vėlu.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Levas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-04-27 22:47

Leon Weinstein. 681: Последствия ношения масок:
https://leonweinstein.blog/2021/04/19/681/

į savartyna       2021-04-26 7:36

į siuksliu deze toki ministra.

stasys       2021-04-26 7:08

Dovydas Petkus turi nuomonę apie šią pandemija ir jam visiškai nesvarbu faktai ir siūlomos perspektyvos .Jam svarbesnės tos raudonos linijos kurias pastūmus , pasak jo , atves prie demokratinės katastrofos visuomenėje . Turbūt miręs demokratiškai orus jo ‘cieloviekas’ didesnė vertybė gyvo ? Va ,mielieji jums naujas naujos kartos ‘komunistas’ pasiruošes visa visuomene paaukoti vardan to ko nei pats žino ar būtų regėjęs- matęs , savo svajonės! ar ilgai truks kol toks užtraugs perrašyta ‘jnternacionala’? kai tampa nebesvarbi visuomenės gerovė ,ją galima paaukoti sukuriant naują -naujoviska senobiskai .Autoriau ar bent mokį bulves skųsti proletariato nuopi ....?

Ir, žinoma,       2021-04-25 12:17
Ekspertams ir Egzpertams       2021-04-25 12:11

Skaičių niekas neįrodo ir netikrina. Svarbu tik juos didinti ir gąsdinti covidu, kai viso to (ir pačios “kovos su covidu) tikslas yra iš 8 mlrd žmonių padaryti 1, t.y. pašalinti 7 asmenis iš 8. Kol kas geresnės priemonės už vakcinaciją net ir pats Bill Gates nesugalvojo:
https://www.kla.tv/en

To Ekspertas       2021-04-25 7:54

Lietuvoje mirtingumas nuo COVID yra 2-3 kartus didesnis negu pvz. Estijoje ar UK (galima patikrinti pagal worldinfo, COVID letalinis periodas antroje bangoje yra 7-8 dienos). Matulas netgi Seimo komiteto posėdį buvo metu pradžioje ta tema sukvietęs buvo. Niekas nepasikeitė.

Ayn Rand - Egzpertui       2021-04-25 4:24

IFC šitos SARS atmainos yra ca 0.15 proc. Tikrovėje daug mažiau, nes suplakta į krūvą su gripu, kuris jau dingęs nuo pat 2020 pradžios. Gripo IFC yra ta 0,1. Proto dulkinimo metas.

ah1       2021-04-24 21:17

beprotlaikis

Ekspertas       2021-04-24 20:07

“Nuo koronos“ miršta apie 1 proc užsikrėtusių. Reikia turėti omeny, kad tas 1 proc. yra stipriai pritemtas, nes norint tiksliai nustyti mirties priežastį - reikia skrodimo, tačiau to niekas nedaro neva yra rizika užsikrėsti, suprask nabašnikas dar kvėpuoja ir gali užkrėsti respiratoriniu virusu. Toks mirtingumas ir didelis kiekis besimptomių reiškia, kad populiacija jau turi grupinį imunitetą ir skiepyjimas yra nereikalingas. Nėra jokių mokslinių tyrimų, kad kaukes naudingos, jos naudojamos kaip psichologinio terorizavimo priemonę, dėl to kad žmonės jaustų įtampą ir galvotų kad skiepas reikalingas. Karantinas generuoja trigubai gausesnes perteklines mirtis nei nuo paties viruso (1 proc.), neša milžiniškus nuostolius. Ir kodėl vyrauja tokia masinė beprotystė, negi niekas nesupranta kas vyksta? Supranta, bet bijo daleisti tokias baisias mintis.

Nenusiminkit,       2021-04-24 18:17

visi paskiepytieji asilai ir avinai per 2-3 metus greičiausiai išmirs ar taps neįgalūs, o kas liks, atsiims valstybę. Nes liks mąstantys ir ne vergai.

trumpai       2021-04-24 15:09

Kai medicinai vadovauja ASILAS (neperdedu), nieko nei medicinoje, nei biologijoje NERAUKIANTIS, nusipezejimai tampa kasdienybe.

to idomu       2021-04-24 15:06

Ei, kansiervu mulki, tu vaistus nuo skiepu skiri? O apie Tamiflu girdejai? Siaip jau konsiervu avingalviams neturint issilavinimo, negalima mokyti medicinos.

idomu       2021-04-24 12:50

ir iš kur tu toks atsiradai ? Gal koks naujas mauglis ? Ir nepyk ,bet su tokiu diskutuot ,kaip žirnius į sieną mėtyt .Tai ,sakai, atradimą dėl vakcinų padarei? O ką siūlai ? Kaip nugalėt bjaurią pandemiją (nežinau,gal ji ir dirbtinai sukelta ,bet čia jau kitas klausimas).

kaip su skola?       2021-04-24 12:22

Kaip Jums LT skolos dydis?Palyginus su Estija?Kiekvienas kaimas turi po bent vieną keistuolį,vyriausybė irgi ne be tokio.Jo stogas PIŠ,todėl ir kalba bele ką.

Žinai, Dovilai,       2021-04-24 12:13

į ,dulkio laikus’ mes ėjome ilgai ir kantriai, todėl dabar stebėtis dulkiais jau nereikėtų. Apsižvalkykite, jie visur, aplink: vyriausybėje, prezidentūroje, ministerijose, spaudoje, tarp influencerių, mokyklose, universitetuose net ligoninėse ir bažnyčiose…. Tai ne vienas žmogus ir net ne šimtai jų, Tai reiškinys. Prie kurio daugiau ar mažiau savo neveiklumu, baime, tylėjimu, o ypač kvailumu, prisidėjome mes visi lietuviai. Ir visa tai galima pavadinti vos trim žodžiais: „Kovo-11-osios Lietuva”. Ji iš esmės tapo Vasario 16-osios Lietuvos antipodu. Taigi per trisdešimtmetį sėkmingai sukūrėme dulkišką politinę kultūrą, dulkišką politinį nemąstymą... Dulkys šiandien iš esmės užima tą vietą, kurią Smetonos Lietuvoje užėmė Teofilio Tilvyčio Dičiaus personažas.

Čia       2021-04-24 12:03

ateities matymas:
https://www.kla.tv/en

habilitās       2021-04-24 12:00

Ne „gali būti jau per vėlu“, bet jau per vėlu.
Prieš pat rinkimus Jūratė Novagrockienė, kalbėdama per LRT apie sveikatos apsaugos sistemos ateitį, išreiškė mintį, kad naujuoju ministru turėtų būti ne medikas, o stiprus administratorius. Štai I. Šimonytė ir surado tokį „gigantą“, kurio veikla savo „titaniškumu“ stulbina visus.
Įsivaizduokite kas būtų, jei busimoji premjerė nebūtų mūru stojusi prieš Prezidentą, gindama A. Dulkio kandidatūrą į ministrus. Teritorija būtų netekusi viso žavesio, niekas nežinotų, kad skiepisimės kas kelis mėnesius, kol priprasime prie vakcinos kaip prie narkotikų, o po to jau patys maldausime dozės. Nereikės ir kanapių. Džiaukimės kol vakcinuoja nemokamai, juk profesionaliais ministrais Lietuvoje gimstama, o ne tampama!

Povilas       2021-04-24 11:44

Nesąmonės.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.