Visuomenės pokyčių analizė, Intelektualų vaidmuo

Nerija Putinaitė susirūpino diskusijų kultūra: „Vietoje diskusijos – asmeniškumais persmelkta kova be taisyklių“ (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugpjūčio 9 d. 22:47

33     

    

Nerija Putinaitė susirūpino diskusijų kultūra: „Vietoje diskusijos – asmeniškumais persmelkta kova be taisyklių“ (papildyta)

Tęsdami diskusiją siūlome perskaityti VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų docentės dr. Nerijos Putinaitės tekstą, kurį paskatino, jos pačios prisipažinimu, to paties instituto prof. dr. Vytauto Radžvilo straipsnis „Mankurtizmo spąstai“, ir tai, kaip minima ji pati ar aptariamos jos pažiūros.

Motyvus, dėl kurių radosi šis DELFI.lt publikuotas tekstas (skaityti ČIA), papildo ir ši citata iš autorės Veidaknygės paskyros:

Nerija Putinaitė:
Vadinamoji radžviliada nusitaikė ir į mane asmeniškai, tai nebuvo galima nereaguoti.
Žmonės, save pristatantys kaip intelektinio persekiojimo aukas, patys didžiąją dalį pasaulio mato kaip priešus, kuriuos reikia persekioti.

Bet Nerijos Putinaitės „reakcijų“ būta ir anksčiau. Pavyzdžiui, Donato Puslio veidaknygėje aptarinėdama dr. Laisvūno Šopausko publikaciją „Atsakymas Donatui Pusliui. Kam patinka gyventi Europos Sovietinių Socialistinių Respublikų Sąjungoje?“, filosofės ir jos bendraminčių diskusijų kultūra buvo pademonstruota itin išsamiai (daugiau skaityti ČIA).

Štai keletas publikacijų ir apie Nerijos Putinaitės pažiūras:

Vytautas Vyšniauskas. Justino Marcinkevičiaus karikatūra Nerijos Putinaitės darbuose

Vytautas Rubavičius. Apie patriotiškumą, „Patriotų premiją“ ir Putinaitės „drąsą“

Laisvūnas Šopauskas. Nerijos Putinaitės „demitologizacijų“ metodai ir taikiniai

Laisvūnas Šopauskas. Visi–kolaborantai ir Visi–patriotai: „tarybinės lietuvybės“ koncepcijos

* * *

Veidaknygė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

THANH       2017-12-5 10:21
wanglili       2017-11-20 5:46
xiaojun       2017-11-13 4:22
Skirmantė       2017-08-22 15:11

o tai būtinai “akademinėj terpėj” diskutuoti, išeitų, monografijom atsišaudyti? Nežinau, ką Nerija Putinaitė yra gero padariusi, bent jau geresnio nei Justinas Marcinkevičius… Ir ji, ir Marcinkevičius rašė knygas, tik Marcinkevičiaus knygos paveikesnės, meniškesnės. Žinoma, galima susikoncentruoti į dvidešimtmečio berniuko poemą “Pušis, kuri juokiasi” , ir sumalti į miltus, bet Nerija Putinaitė yra akademiškai nesąžininga jau vien todėl, kad remiasi į silpniaisius autorių tekstus, stipriausius palikdama paraštėse. Šito negalima daryti, negalima rašyti TENDENCINGAI.

taigi nieko naujo       2017-08-7 14:39

Visi tie “pažangieji” tik kitų atžvilgiu pernelyg nesirenka epitetų, užtat labai jautriai reaguoja į teisingesnį žodį savo atžvilgiu. Dėl to tie visi “pažangieji” ir yra tik viso labo arogantiški idiotai. Turiu diskusijų patirties su tais gyvuliukais. smile

Raigerdas       2017-08-7 14:31

Kiek man teko susidurti su diskusijas mėgstančiais ir jas propaguojančiais asmenimis, tai jų tarpe dominuoja priešgynos, kurie ginčijasi vardan ginčo, ir užsimaskavę “gerais ketinimais”, tačiau iš tikrųjų linkę į destrukciją, kaip N. Putinaitė, žmonės. Diskusija reikalinga tik išimtinais atvejais ir su sąlyga, kad visos diskusijoje dalyvaujančios pusės turi aiškų tikslą, kuris pagerintų situaciją ir padėtų realiai išspręsti iškilusią problemą. Sokarato posakis, kad “giče gimsta tiesa”, deja, nors ir labai gerbiant Sokratą, reikia pripažinti, kad tai nėra tiesa. Tai galima įrodyti, kad ir pasitelkus to paties Sokrato samprotavimus šiuo klausimu ir kodėl jis padarė šią klaidingą išvadą. Aš jau rašiau apie tai viename komentare, galiu tik dar kartą pakartoti:“Ryto Staselio siūlymas: Ginčuose gimsta tiesa”. Pirmiausia, Rytis Staselis nedavė nei vieno pavyzdžio, kad toks dalykas yra buvęs. Kur buvo nors vienas toks įvykis, kur “Ginčuose gimsta tiesa”. Tokio dalyko man dar neteko matyti, kad taip būtų gimdoma tiesa. Ir svarbiausia, kad gimdytoja yra ne viena, o jų yra daug. Ir šitie daug pagimdo tik tik vieną tiesą? Įdomu, tikrai įdomu. Tai, kodėl neprigaminti tos tiesos DELFYJE? Kodėl pas jų ta tiesa negimsta? Per mažai gimdytojų ar per mažai besiginčijančių?”.
Šiandien Lietuvoje įsigalėjo tai, kaip norma, kad pliauškimas liežuviu jau yra vadinamas diskusija. “Aha, jis prieš - tai reiškia irgi diskusiją”. 
Su N. Putinaite nėra apie ką diskutuoti, nes apart mokslinių terminų, kuriuos ji naudoja savo moksliškumui įrodyti, nei vienos pažangios idėjos ten nėra. Ji kritikuoja, pavyzdžiui, V. Radžvilą ir jau vien tas pasakymas, kad tai yra “radžviliada”, parodo, kad žmogus neturi jokio supratimo apie kritiką, tačiau kritikuoja. Tame ir yra blogis, nes šita madam SAVO NUVERTINIMUS BANDO IŠKIŠTI KAIP KRITIKĄ. Turguje, pavyzdžiui, tokius prekeivius vadina sukčiais, o Akademinėje visuomenėje jie kažkodėl tai yra vadinami mokslininkais. Tokių mokslininkų ypač buvo privisę bolševikų valdymo laikotarpyje. Kaip atsitiko taip, kad Lietuvos mokslas buvo įklampintas į tą patį bolševikinį mėšlą per tuos 27 Nepriklausomybės metus? Šiuo klausimu tikrai reikalinga diskusija. Bet čia ne tik mokslas, bet tas atsitiko ir su Rašytojų Sąjunga, ir su žurnalistais, su TV laidomis ir t.t.

Raigerdas        2017-08-7 11:37

Diskusijų prašantieji, paprastai nesiruošia diskutuoti. Virš 90% iš tų “diskutantų” turi ASMENINIŲ PROBLEMŲ SU PAČIU SAVIMI. Jų tarpe yra ir N. Putinaitė. Ji prašo akademinės atmosferos, kad galima būtų diskutuoti, tačiau į jokią akademinę diskusiją jos įleisti paprasčiausiai negalima, nes jos tikslas paversti tą diskusiją jovalu, jeigu bus nepripažinta jos nuomonė, kuri turi idiotiškumo ir amoralumo požymių.

Jules       2017-08-7 8:21

Negi neatsiras Lietuvoje filosofas, kuris pajėgtų parašyti “Grynojo melo kritiką”? Lietuvoje tiek eksiukai, Former Bolsheviks’ai, ir jų sąjungininkai yra prisidirbę, prisimelavę, kad jau pats laikas tokiam filosofijos veikalui rašyti, ką manote? Ką mano instaliacinio meno supermenai, rėmėjai ir laureatai? Pats laikas nuplėšti kaukę nuo 2K ir LDDP, tiesa?

Nesuprantu       2017-08-6 23:05

kurioj gi vietoj vykstančias tas diskusijas turi omeny panelė Neringa . Tigi marginalo Radžvilo į teliką ar grandportalus , skirtingai nuo šios panelės,  nieks neįsileis . Tai kur jie tada galėtų diskutuoti ? Prie čerkos ar patvory ?

Tarabilda Šiaipui       2017-08-6 22:34

Sutinku, kad Delfis ir 15 min., bei panašūs ne tik Putinaitei, bet ir visam Gailiaus klanui daro meškos paslaugą, spausdindami juos kaip potencialius diskutantus, tačiau nesuteikdami tribūnos kitaip reikalus matantiems oponentams. Manau, kad mūsų Tiesos,lt publika būtų pajėgi net aukštesniam intelektualiniam lygyje su ta publika padiskutuoti. Ateikit su savo tekstais, ir mrs pakalbėsime.
Bet jie į atvirą lauką niekados neišeis.

Šiaip ar taip,       2017-08-6 20:01

N.Putinaitė atsako R.Čepaitienei.Matyt,poreikis nuomonių apsikeitimui yra.Galima nesutikti su N.Putinaitės nuomone,aš taip pat nesutinku,bet kad ir ja nepagarbiai delfi naudojasi.Todėl šiuo aspektu stočiau ginti N.Putinaitės,kaip žmogaus,kurio nuomone naudojamasi kiršinimui ir žeminimui,kitiems užveriant galimybes pasisakyti,tuo juos menkinant.Nešvarus žaidimas.N.Putinaitės vietoje jame nedalyvaučiau.

Tarabilda       2017-08-6 15:11

Na labai įdomiai sugalvojo savo tapatybės identifikaciją - “eurorealistė”. Kaip tokį dalyką suprasti, lyg kiti kažkokie nerealistai, kosmonautai iš kitos planetos. Geresnį turiu apibūdinimą šitai panai - “eurolakierka”.

Jules       2017-08-6 12:32

Taigi negi Kanto specialistai ne akademinę didžiąją tautos dalį kuo ten laiko, negi gyvuliais kaip Talmude? Kaip išties suprantama nekilmingųjų teisingumo, laisvės ir atsakomybės problema Kanto filosofijoje ir Talmude? Negi Lietuva – tai tik oligarchai ir akademikai, tarsi kitų žmonių, kitokių lietuvių joje nebūtų? Nebūtų elektrikų. O jau be išzubrytų, iškaltų mintinai mažai ką suvokiant, mokslinių laipsnių ir aukštojo mokslo diplomų žmonės tiesiog gyvuliai ar kas tokie pagal supremacius? Žinot, toks akademiks Vilks kadais ką ten vijo iš LTSR Mokslų akademijos Didžiosios salės ir kodėl, berods, 1988 metais vasaros pradžioje, mat jam asmeniškai Gorbis nepaskambino ir nepranešė kai ko, ane? Nepranešė, kad privalo kažką ten tokio kitoniško įkurti, kažkokį judėjimą Gorbiui remti, tiesa? Akademikai iki Gorbio daug ko nežinojo, ką žinojo eiliniai sąmoningi kaimiečiai ir melžėjos kolūkiuose, lygiai kaip ir dabar. Panašu, kad aklai beskaitydami Kantą, akademikai praranda žadą kaip ir zubrylos, ir kiti oligarchinio režimo doruokšliai, pavyzdukai, ir naujųjų laikų „stukačiai“. Nieko nebežino, nebesuvokia, negeba logiškai ir kritiškai mąstyti, kol kas nors ES nepakvies ką nors daryt kitaip kaip Gorbis kadais. Patys drebės ir toliau režimui „stukalins“, atseit, karjerą darys ir „nachaliavas“ babkes ims ir į kalbas su prasčiokais, su eiliniais lietuviais neis. O „dožilisj“, pasakytų Gorbis. Kiemsargių padėjėjų „opus magnum“ būtų toks, kad mums teko ilgai eilėje prie „Draugystės“ knygyno Vilniuje stovėt 1982 metų, berods, rudenį, kad nusipirktume „Grynojo proto kritiką“, net susimušti, nes perkančių ne iš akademinės bendruomenės buvo kur kas daugiau, nei pirkėjų iš privilegijuoto Mokslinio Komunizmo specialistų luomo. O dabar už „Neosovietinio proto grynąją kritiką“ stukalinama ES pareigūnams ir metama iš darbo, gerai, kad dar ne į Gulagą siunčiama. Europą šią vasarą karščiai užplūdo, tad mes nebijom būti ten išfutbolinti.

Jules       2017-08-6 11:30

O apie ką kalbama? Apie tai, kad Europos tautos yra atgyvena – nebereikalingos? Kad turės išnykti? Žinot, Sovietijoje tautos irgi buvo nereikalingos. Tik viena eksperimentinė masė su viena kalba, kuri, žinoma, rusų ir su vienu Generaliniu sekretoriumi, ir viena valdančiąja Naująja klase, kokios ten kilmės, nežinot? Taigi kažkur tai jau girdėta, tiesa? Kas su tuo nesutikdavo anuomet – tam Gulagas arba pavedėjimas sodelin sušaudymui arba čia pat už kampo, abejingai stebint jankių ir anglų kariams. O dabar - tai išmetimas iš darbo, PC konfiskavimas, sąskaitos įšaldymas banke, pragyvenimo šaltinio atėmimas, bado, alkio dieta ir bedarbystė iki mirties arba privedimas prie savižudybės ir panašių, iš anksto gerai parengtų atsitiktinumų, kad viskas pagal BK straipsnius būtų švaru ir teisėta. Taigi apie tai, kas jau buvo girdėta apie tą patį Sovietijoje kadais, o būtent, cituoju Krėvę: „ Tamsta, ponas ministeri, provokuoji mano atvirumą, verčiate mane pasakyti, ko visai dabar nenorėjau sakyti. Taigi kalbėsime visai atvirai, be sentimentalumų, kurių jau visai užtenka. Turite pagaliau realiai pažvelgti tikrenybei į akis ir suprasti, kad atskiros mažos valstybės turės ateityje visos išnykti. Jūsų Lietuva, kaip ir kitos Pabaltijo valstybės, neišskiriant ir Suomijos, turės įsijungti į garbingą tarybinių respublikų šeimą. Turėtumėt todėl jau dabar paruošti Lietuvos liaudį tarybinei santvarkai, kuri ateityje bus visur, visoje Europoje įgyvendinta, vienur anksčiau, kaip Pabaltijo valstybėse, kitur vėliau“. O kas bus dabar, kaip mus pribaigs ir kada? Kaip mes turėsime išnykti, pagal Former Bolsheviks‘ų planą? ES irgi turi atvirai pasakyti, ką ji rengiasi su mumis daryti, kai mes esame už ES, bet kitokią. Esame už Tėvynių Sąjungą, už Europos nacijų sąjungą, o ne už jos vasalystę. Elektrikai ir kiemsargių padėjėjai su tokia padėtimi nesutinka.

Srautas       2017-08-6 10:28

straipsnių atsieit apie “užsipultą” bei “skriaudžamą” profesorių V.Radžvilą.

O juk kalba eina ne apie apie profesorių, o apie PRIVALOMĄ profesoriaus NUOMONĖS išmokimą ir identišką pakartojimą egzamine. O toji profesoriaus nuomonė tokia: ES yra blogis. Kodėl? Todėl, kad ES nebepalaiko Vatikano (tęsiančio Romos imperijos ir Šventoios Romos imperijos tradicijas) siekio dominuoti VISOSE EUROPOS SĄJUNGOS ŠALYSE). O dabar klausimas galvojantiems savarankiškai. Kas paseno?
Ar scholastika - PRIVALOMAS (!) kalimas mintinai kaip islamo, judaizmo ar katalikų mokyklose, ar mokymasis SUPRASTI politinių reiškinių esmę, įžiūrėti skirtumus tarp gėrio ir blogio, tarp laisvės ir vergovės, tarp Sąmonės laisvės ir jos slopinimo.

Jules       2017-08-6 8:05

Europos Sąjunga gali būti tik kaip Tėvynių Sąjunga, o ne kažkieno okupuota vasalė, o kieno - negalima viešai sakyti, o tik virtuvėje, nes to neleidžia BK straipsniai ir “bojevykai”, galintys bet kuriuo momentu staigiai už durų pasirodyti kaip Garliavoje ir pasibelsti, ir išsitempti į cypę ar pakeliui netyčia nudaigoti kaip tą Osvaldą(tariamą J.F.Kenedžio žudiką), pamenate?

Kai       2017-08-6 1:06

Pedofiliniai komunistiniai kgbistai gauna atgal, nervinasi, kad kaip čia dabar mus liečia.
Kaip šitie pedo valatkiniai dergėsi, šiko, žemino visus, kad išlaikyti savo melo, nusikaltėlių valdžią. Valstybės griovėjams visada ateina įvertinimas.

Radžvilas mokina atpažinti Tiesą       2017-08-5 20:41

bet eurokomjaunuoliai pasiskundė eurokomisarams.

E951       2017-08-5 18:28

nepakartojami šitie homjaunuoliai, patys muša patys rėkia

Pažinkime eurokomjaunimo vairininkų propaganda       2017-08-5 18:06

Asmeniškai buvo šleikštu ir drauge gėda (dėl primityvių iškraipymų, atviro melo
ir negerbimo išsilavinusių skaitytojų kritinių gebėjimų visa tai lengvai atpažinti)
skaityti žemiau pateiktą kažkurio TSPMI dėstytojo ar/ir Europos Komisijos klerko, gal net kažkiek pasimokusio, neverčiamai į eurokomjaunimo gretas įstojusio studentėlio(?) savo kolegą tariamai objektyviu pagrindu
(t.y. ne dėl jo pažiūrų) smerkiantį ir iš akademinės bendruomenės siekiantį ištremti nepalaužiamąjį profesorių komentarą.
Vis dėlto tai, kaip veikia jų propaganda ir ką ji skelbia, privalo būti gerai žinoma, nes kai kurie patiklūs žmonės vis dar neatpažįsta, jog tai yra
ES tėvų-katalikų - Konrado Adenauerio, Alčidės de Gasperio, Robero Šumano - pirminio sumanymo dėl pokario Europos ateities (kad nekiltų dar labiau niokojantis, iš atvirai antikristinių ideologinių nuostatų galintis kilti III-asis pasaulinis) išdavystė ir visiškas atmetimas, neokomunistinės pakraipos gnosticizmo erezijos raugių pribarstymas į Šeimininko pasėtą kviečių lauką,
nepakantos krikščioniškoms Europos šaknims demonstravimas ir jų nuodijimas. NK
******************************************************************************
“V. Radžvilo paskaitos VU negali būti privalomos
(2017-08-05 12:04 IP: 5.20.152.110)
V. Radžvilas nėra klasikinis filosofas (kaip, tarkim, Platonas), kurio tikslas yra išimtinai vien tik tiesos paieškos; tai filosofas-propagandistas, šiuo metu pašventęs savo gyvenimą kovai prieš EU. Jo vizija yra vieninga Europa, susidedanti iš atskirų, absoliučiai savarankiškų valstybių, kur kiekvienas kalba savo kalba, atsiriboję vienas nuo sienomis, vysto savo nacionalinę kultūrą, tačiau ir kiek įmanoma labiau tiesiog “draugauja” vieni su kitais - maksimaliai stiprina kiekvienai naudingus ryšius vieni su kitais, bet jokiu būdu neprarandant savarankiškumo jokia prasme - tai šitaip, supaprastintai galima nusakyti jo utopinės vizijos esmę. EU, anot jo, yra nevykęs projektas jau nuo pat pradžios, savo pačios esme, tad ją tinkamai reformuoti yra neįmanoma, todėl EU žlugs, ji jau žlunga, šiuo metu jau “yrantis lavonas” (jo žodžiai studentams), ir tik jau neilgo laiko klausimas, kada ji pagaliau subyrės. Ir kuo greičiau EU subyrės, tuo visiems bus geriau. Taigi, V. Radžvilas yra asmuo, aršiai kovojantis prieš EU. Ne už jos “pagerinimą”, o būtent už jos žlugimą ir naujos, vieningos Europos atsiradimą. Štai tokia propaganda yra skleidžiama studentams. Netikit? youtube yra jo paskaitos, pasisakymai ir jų labai daug, tiesiog patariu perklausyti. Tai žmogus, aršiai kovojantis prieš EU (ir dar kartą pabrėžiu: ne už tai, kad ją pagerinti, nes tai, atseit, yra neįmanoma iš principo). Tai buvo įžanga, o dabar trumpas atsakymas į klausimą, kodėl šio asmens paskaitos negali būti privaloma disciplina studentams. Išklausius dėstomą kursą, vyksta atsiskaitymai, egzaminai, ir jų metu studentai, siekdami geresnio įvertinimo, yra priversti atkartoti V.Radžvilo nuostatas EU atžvilgiu, kurių esmė: “EU - tai yrantis lavonas”, EU - tai blogis. Kadangi dauguma studentų yra blaiviai mąstančios asmenybės, kuriems nepriimtina tokia utopija, studijuojantys žmonės (dauguma jų) priversti veidmainiauti, kalbėti tai, kas prieštarauja jų pažiūroms. Tokia padėtis universitete absoliučiai netoleruotina, o problemos sprendimas paprastas: jo paskaitas (prieš EU nukreiptą propagandą) tegul klausosi tokių pat euroskeptiškų pažiūrų asmenys, kaip ir jis pats. Nevalia demokratinėje valstybėje versti žmones veidmainiauti, kalbėti tai, kuo patys netiki, kaip tai buvo sssr (taip tada vadinosi Rusijos imperia).
Štai kodėl dauguma studentų pritaria tam, kad tokios paskaitos būtų pasirenkamas dalykas - taip, kaip ir buvo anksčiau.”
http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/n-putinaite-vietoje-diskusijos-asmeniskumais-persmelkta-kova-be-taisykliu.d?id=75379345&com=1®=0&no=0&s=2
P.S. Grubias čia pateikto komentaro (IP: 5.20.152.110) kalbos klaidas ištaisiau,
kitas - sąmoningai palikau (“EU”, “imperia” ir pan.).

Jules       2017-08-5 16:45

Antrasis Prancūzijos supremacių sekretorius toks Žakas Atali, o pas mus kas tokis bus?

"Back In The U.S.S.R." (balalaikoms pritariant)       2017-08-5 14:40

Diskusijoje nespausdinama smerkiamojo nuomonė?- Nieko nauja.
Kiek vyresni žmonės puikiai prisimena Sovietijos bibliotekų spec. fondus
(saugojusius ir tik su spec. leidimais išdavinėjusius “nemūsiškių” knygas),
Glavlitą (cenzūros komitetą), užsienio radijo stočių slopintuvus.
Veidaknygėje ekonomistas Kuodis jau yra rašęs apie bandymus jį blokuoti Seime vykusioje konferencijoje ES monetarinės politikos klausimais.
- Vėl, kaip ir Radžvilo atveju, “grėsmių užkardyme” aktyviai reiškėsi
Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.
Akys pirmiausiai krypsta į “mūsiškį” Arnoldą Pranckevičių (g. 1980 m.)
– dailutį ES klerką, Europos Komisijos atstovybės Vilniuje vadovą.
Anksčiau panaši pareigybė vadinosi „LKP II-asis sekretorius“.
Tokie - DVARO TIJŪNAI - būdavo atsiunčiami iš Centro (Maskvos)
ir prižiūrėdavo, kad “vietose” būtų laikomasi Komunistų Partijos linijos.
Draugai, šiemet švęsiantys 1917-ųjų Didžiosios Spalio Revoliucijos šimtmetį!
###########################################
- “Back In The U.S.S.R.” -
Let me hear your balalaika’s ringing out
Come and keep your comrade warm
I’m back in the USSR
Hey, you don’t know how lucky you are, boy.
############################################

Stasys       2017-08-5 9:43

Panašu, kad jinai problemų turi. Vadina kitus idiotais, nors neabejoju, kad jie yra protingesni už ją. Mano dukrelė, kai jai buvo 5,6 metukai, išgirdusi panašius pasakymus, sakydavo : ” Kas ant kito šitaip sako, tas ant savęs pasisako” ... Putin, putinaitė .....

Snukių egzpertas       2017-08-5 9:40

Iš snukučio ji man primena komjaunimo aktyvistę,kuri po revoliucijos atsiduodavo kiekvienam komjaunuoliui šiam pareiškus pageidavimą.

Lėninas       2017-08-5 9:33

Uj ,ash tą Putinmanę priimčiau į komjaunuoles pirmu šaukimu.

Joooo       2017-08-5 9:30

Mes dar neužmiršome KOMUNIZMO DAVATKŲ,o jau užaugo nauja generacija VIKŠRŲ su žvaigždemis MELYNAME FONE.

tegu pjaunasi inteligentai       2017-08-5 8:36

pedofilai, komunistai, kgbistai labai džiaugiasi, kai pavyksta sukiršinti inteligentus ir šviesuomenę.
——-
tada garantuotai niekas nesidomės juodais jų darbeliais

Dėl paveiksliukų - kiek pamenu       2017-08-5 7:15

Čia Putinaitė taip šovė Šopauskui, o Valatka pridėjo - turininga buvo diskusija, negali skųstis smile
Tiesos.lt kažkada rašė

s.m.       2017-08-5 7:04

nesupratau to paveiksliukų tarpusavio ryšio, - čia putinaitė valatkai diagnozę nustatė?

Jules       2017-08-5 6:18

Putinaitė tipiška zubryla. Tegu papasakoja kaip karjerą padarė iš tikro, o ne pagal iškaltą dezi klišę runkeliukams pasiaiškinti. Nežino, kad Antrasis pasaulinis karas vyko be taisyklių, o pokaryje ir iki dabar gyvename pagal Stipriojo teisę ir privilegiją. Apsimeta šlanga ir nemirksi. Neosovietiniai inteligentai pribaigs mūsų šalį. Visi sovietikai ir neosovietikai mums nuolat nustatinėja šizofreniją, debilizmą, fašizmą, “niemcizmą” ir kitas medicinines negražias diagnozes, bet tik ne sau - jie ir jų diagnozės įslaptintos su Saule kaip Stalino, tiesa? KGB irgi įslaptinta su Saule.

Kas turi teisę.....       2017-08-5 0:38

Kas turi teisę smerkti žmogų,kai jo jau nėra šiame pasaulyje?Kiekvienas mes gyvename savą gyvenimą ir niekas neturi teisės mums nurodinėti, kaip mums pragyventi savus gyvenimus.Savus.Nepadoru narstyti mirusio žmogaus kaulelius.Teisuoliais apsimeta
šiandien tie,kurie gal būt vakar butų buvę tikrais prisitaikėliais ir dėl savo
patogaus gyvenimo būtų buvę tais “čiulbuonėliais”.Žinau,kad buvę aršiausi komunistai,
šiandien pirmieji prie altoriaus.Išvertė kailį ir vaidina padorius ir dievobaimingus.
Nebūkit teisėjais poetui.Jis savo gyvenimą gyveno ne filosofių,o filosofėms patariu
gyventi savus gyvenimus ir rūpintis savo asmeniniais reikalais.Aš esu jau sakiusi,kad per daug priviso įvairių filosofų ir jie neturi ko veikti, tik tuščiai burnas aušina
tikėdamiesi šitaip, kitų užaugintą, duonelę valgyti.

Sisteminio suskio apmaudas       2017-08-4 23:21

U hu hu! Apmauduuuuuuu!
Tai juk mias įpratę žaisti be taisyklių, tai mūsų patentas!
Kas tiems patvoriniams leido prieš mus naudoti mūsų ginklus?!
Kas leido? !!! ??? !

Na atrodo       2017-08-4 23:12

Putinaite ne nuo zodzio ,,putinas”,bet nuo rusko ,,putj”...


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.