Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Teisėkūros iniciatyvos, Krikščionių pilietinis veikimas

Disidentė vienuolė Nijolė Sadūnaitė: Galiu būti pirmoji nepriklausomoje Lietuvoje pasodinta į kalėjimą už kitokią nuomonę

Tiesos.lt siūlo   2021 m. balandžio 26 d. 9:06

25     

    

Disidentė vienuolė Nijolė Sadūnaitė: Galiu būti pirmoji nepriklausomoje Lietuvoje pasodinta į kalėjimą už kitokią nuomonę

Irena Babkauskienė | „Vakaro žinios“ | 2021 m. kovo 13 d.

Visame pasaulyje žinoma garsiausia Lietuvos disidentė vienuolė Nijolė Sadūnaitė, dėl tėvynės laisvės ištvėrusi KGB persekiojimą ir tremtį, šiandien sako, jog nė blogiausiuose sapnuose negalėjo susapnuoti ne tik Laisvės partijos siūlomų iškrypėliškų laisvių, bet ir to, kad visa tai kagėbistiniais metodais bus brukama jėga, grasinama bausmėmis. Sesė Nijolė sako, jog galėtų tapti pirmąja nepriklausomos Lietuvos kaline už kitokią nuomonę.

Šiandien vis aršiau diskutuojama dėl lyčiai neutralios partnerystės, Stambulo konvencijos. Ką apie tai manote? – „Vakaro žinios” paklausė 82 metų disidentės vienuolės Nijolės SADŪNAITĖS.

Lietuva – krikščioniškas kraštas. Ta Stambulo konvencija, manau, baisiau negu fašizmas ir komunizmas kartu paėmus. Ji taip kagėbistiškai surašyta. 90 procentų tame tekste – vandenėlis, kuriame labai gerai užmaskuota vadinamoji socialinė lytis, tos 72 lytys.

Žinote, mūsų seserijos, Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos tarnaičių kongreagacijos, kuriai aš priklausau, pagrindiniai namai yra Lenkijoje. Ten prieš beveik šešetą metų valdžioje buvę liberalai ratifikavo Stambulo konvenciją, tad dabar vaikų tėvai, pedagogai plaukus raunasi nuo galvos, nežinodami, ką daryti. Pirmokėlius mokyklose moko ištvirkauti, masturbuotis, atvirai rodomas lytinis aktas. Tai Sodoma ir Gomora. Baisiau negali būti.

O kas dabar vyksta Lietuvoje? Per radiją girdėjau, kaip viena per kitą kažkokia rašytoja, žmogaus teisių gynėja kalbėjo: ko čia kišasi kunigai, jie žmonų neturi, nesupranta, kaip moterys šeimoje kankinamos.

Bet mielosios, ką bandote apgauti? Lietuvoje yra įstatymai, teisės aktai prieš smurtą ir šeimoje, ir ne šeimoje, yra Konstitucija. Tai, kas dabar vyksta, vadinu KGB taktika: melas, melas ir dar kartą melas. O tuos, kurie nenori to melo priimti, kaltina būtais ir nebūtais dalykais.

Ar ribos jau peržengtos, kai konvencijos šalininkai užsipuola ir kunigus, kurie, remdamiesi Šventuoju Raštu, dėsto katalikišką mokymą apie vyro ir moters šeimą, biologinę žmogaus tapatybę?

Prisimenu sovietų okupacijos laikus, kai tikintiesiems reikėjo kovoti už savąjį tikėjimą. Ar grįžtame atgal? Dar nenorėčiau tuo tikėti. Tai, ką viešai pasakė užsipulti kunigai, nėra tik jų nuomonė. Tai visų kunigų, kardinolų nuomonė. Visų žmonių, kurie remiasi Kristaus mokslu, dešimčia Dievo įsakymų, vienas kurių – nepaleistuvauk, nuomonė. Už tą paleistuvavimą vyro su vyru, moters su moterimi Sodomos ir Gomoros miestai buvo sunaikinti.

Visa tai yra prieš Dievo kūrybą. Dievas sukūrė Adomą ir Ievą, ne Adomą ir Adomą. O tie vargšai su tokiais polinkiais, niekas gi nesikiša į jų miegamuosius – gyvenk su kuo nori, kaip nori, tavo asmeninis reikalas.

Bet norėti, kad netvarkingas gyvenimas, einantis prieš žmogaus prigimtį, būtų įteisintas – visai kas kita. Gyvenk kaip nori – su katinais, su ožkom, ožiais, bet tai nėra šeima.

Prieš keletą metų tapote Laisvės premijos laureate. Ką manote apie Laisvės partijos propaguojamas laisves? Už tokią laisvę kovojote?

Gink Dieve. Girdėjau, kad už kitokią nuomonę, nei jų skelbiama, bus didelė bauda, paskui kalėjimą teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska žada. Kai su vyskupais, kardinolais kalbėjome ta tema, sakiau, jog norėčiau pati pirma patekti į tą kalėjimą už kitą nuomonę. Nes aš remiuosi Dievo mokymu, Šventuoju Raštu.

Bet vienas vyskupas man pasakė: „Sese Nijole, pavėlavai. Visa jų programa eina prieš Kristaus mokslą, tai reiškia, kad patį pirmą jie ten pasodins Jėzų Kristų.“

Mūsų himne skamba žodžiai: ir šviesa, ir tiesa, kad takais dorybių mes eitume, o ne nedorybių. Laisvės partijos laisvė nėra laisvė, o vergystė – blogiui, narkotikams, paleistuvystei, puikybei.

Akivaizdu, kad tai darantys žmonės savo šeimoje negavo krikščioniško, tautiško auklėjimo, neturi ir nepuoselėja tokių vertybių. Nes šeimos griovimas yra tautos griovimas. Tie, kurie griauna šeimą, yra tautos duobkasiai, tikrąja to žodžio prasme. Nebus šeimos, nebus ir tautos.

Tikiu, kad Laisvės partijos nariai, jei būtų gavę tai, ką aš gavau iš savo tėvų, senelių, tą vertybinį auklėjimą, galbūt labiau mylėtų Dievą, Tėvynę.

Aš meldžiuosi už visus suklaidintus, ir už tuos Laisvės partijos žmones, kaip kažkada meldžiausi už mane kankinusius kagėbistus. Dabar tas blogis plinta kaip koks maras -– visuomenę apėmusi dvasinė pandemija, kuri daug baisesnė už fizinę.

Ką galima pasakyti apie valdžią, kuri, užuot pagalvojusi, kaip ekonomiką pakelti, padėti darbo netekusiems, karantino išvargintiems žmonėms, rūpinasi lyties klausimais?

Tai yra didžiausia Lietuvos nelaimė. Manau, Lietuvoje daug žmonių su išplautomis smegenimis. Bet tie, kurie supranta, kas vyksta, ir tai daro dėl karjeros, dėl pinigų, dėl to, kad išsilaikytų poste, daro baisų nusikaltimą.

Šaltinis: respublika.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2021-04-30 0:48

Komunosatanistai savo sprendimą priėmė. Dabar eilė mums. Arba pasipriešinsim, arba skerdykla.

Christian Post       2021-04-30 0:43

https://www.christianpost.com/news/woman-launches-appeal-after-judge-rules-against-her-free-speech.html?inf_contact_key=b4382c8bfc6c962686d1d0dec0affd3a1b0a3f0fd3ee5d9b43fb34c6613498d7
Didžiosios Britanijos moteris, kuri buvo nutraukta iš darbo po to, kai pareiškė, kad vyrai negali tapti moterimis, skundžia jos bylą po to, kai teisėjas priėmė sprendimą, teigdamas, kad jos požiūris demokratijoje yra „nevertas pagarbos“.

Mokesčių tyrėja Maya Forstater buvo pašalinta iš darbo Londono Centrinės plėtros centro Londono biure 2019 m., Nes internetiniame pokalbyje sakė, kad vyrai, kurie laikomi translyčiais, „negali pasikeisti į moteris“.

Forstater taip pat nurodė nuteistą prievartautoją Kareną White’ą - biologinį vyrą, anksčiau žinomą kaip Stepheną Woodą, kuris buvo perkeltas į moterų kalėjimą, kur jis užpuolė kalines. Ji užginčijo „įžeidžiančią ir neįtraukiančią“ kalbą dėl darbo nutraukimo teisme.

2019 m. gruodžio mėn. teisėjas Jamesas Tayleris priėmė sprendimą prieš Forstater teigdamas, kad ji „ kalba apie asmenį pagal lytį, kurią laiko tinkama, net jei tai pažeidžia joų orumą ir tuo sukuria bauginančią, priešišką, žeminančią,įžeidžiančią aplinką. Toks požiūris nėra vertas pagarbos demokratinėje visuomenėje “.

stasys       2021-04-29 6:54

Užsikorus ant kryžiaus netapsi naujuoju ‘kristumi’ ar ‘sv. mergele Marija’ . Motyvai taip elgtis lieka neaiškus .Tas apsimestinis dvasingumas jau ir vemti verčia . Imtų ta ‘garliaviniu orda’ ir nusimestu kaukes .. joje labai platus visuomenėje atstovavimas pradedant teisėjais ir baigiant dvasininkais ..nors netgi teoriškai pastarieji negali pasišvęsti kažkam kitam apart tikėjimo . Tikiuosi sesuo Nijolė po šio str.ispazino savo padarytas nuodėmes . Klysta visi .

Dzeikas       2021-04-28 21:47

Nieko asmeniska. Seseri Nijole pasodins arba nuvilks i teisma paziureti “kaip eina’, t.y. jeigu tauta atsako “mano politika zmona ir vaikai” ir eina dirbt - reiskia galima rominti atsileidus dirziuka ir smulkmen.
Su visa pagarba seseriai Nijolei ja ruosiamasi padaryti bandomuoju triusiu.

habilitās       2021-04-28 13:09

„didžiausia Lietuvos nelaimė” yra lietuviai, ypač tie, kurie rinkimų dieną skuodė prie balsadėžių. Tą „vertybinį auklėjimą”  vertėtų diegti plačiau nei Laisvės partijos nariai.
Čia jau kažkas labai taikliai pastebėjo, kas būtų ta partija be konservantų?! Kažkodėl dėmesys koncentruojamas į gaisrininkus, tankistus, o kas iš tikrųjų nori pasodinti Jėzų Kristų, prabilti bijo. Kai pakeis Baudžiamąjį kodeksą, bus per vėlu.

Seimu       2021-04-27 16:52

marsas.Sukis labai skambus ir moraliai vertingas.O kas ji organizuoja.Gal niekam ir nesvarbu.Svarbu sukis.Kaip sklando gandai viesoje erdveje, tai tie patys zmones, kurie per kelias savaites surinko 360 tukst zmoniu asmens duomenu.Cia, matyt, is tos pacios operos kaip ir Tapino 400 tukst parasu per savaite.Kunigas Valkauskas labai atsargiai visiems paiskino esme.Kas supras, tas nevaziuos.

Deja,       2021-04-27 11:02

sesuo Nijolė ir didžiulis skaičius žmonių nepagalvoja, kad ekonomiškai priklausomi valdantieji vykdo ne savo, bet pasaulinę antikristinę programą, kurioje jokio gailestingumo nenumatyta.
Plinta nuogirdos, neva antikristas pirmą kartą viešai bus parodytas apie Sekmines. Turbūt pasiūlys “genialų” covid sprendimą.
Nežinau, bet jei tikrai pasirodys toks nuostabus išvaduotojas, patarčiau tuoj pat išjungti, nes kalbės visa šėtono jėga.
Žinau tik, kad svetainė http://www.kla.tv nors ,ir ne laisva nuo “informacinio triukšmo”, nes gyvena iš populiarumo + tikslumas, platina daug autentiškos informacijos apie tikrą situaciją pasaulyje. Ypač vertinga yra tai, ką trečiosios jėgos stengiasi užblokuoti.
Sesuo Nijolė yra Lietuvos sąžinė, melskimės už ją!

Stasiui 19:41       2021-04-27 7:32

Stasy, akivaizdu, kad tavo senatvė tokia graži tikrai nebus.

Alive After the Fall       2021-04-27 1:19
S.D.Velsas (News Target)       2021-04-27 0:05

S.D. Wells. Skiepų pasai yra spastai komunizmui įdiegti
https://www.newstarget.com/2021-04-24-vaccine-passports-set-stage-for-communist-america.html
Yra gyvūnų gaudyklės su kojos laikymo konstrukcija, kai gyvūnas joje žingsniuoja, o gaudyklė suima už kojos ir laiko neribotą laiką. Šie spąstai dar vadinami sulaikomaisiais, jie gyvūną sulaiko jį tiek , kiek reikia. Spąstai gerai užmaskuojami, kad atrodytų natūralūs. Vakcinos pasai yra labai panašūs į gyvūnų spąstus tuo, kaip jie įvedami atliekant šį „visuotinį atstatymą“, ir kai jie visi bus nustatyti ir suaktyvinti, įstrigusiems gyvūnams, pasiduodančioms avims nebus jokio pabėgimo nuo imuninę sistemą sunaikinančių mRNR skiepų serijos.

Nebebus leidžiama gyvūnams (žmonėms) Žemėje keliauti be jų priverstinio skiepijimo dokumentų. Visi šie „laukiniai gyvūnai“ nebebus leidžiami į sporto renginius, koncertus, barus, žaidimų kambarius be kovido skiepų paso, įrodančio, kad kiekvieną mRNR skiepą  užregistravo JAV SS vakcinų policijos sistema. Vakcinų pasai yra sudėtinga gyvūnų gaudyklių sistema, šiuo metu kuriama viso pasaulio tautoms. Turim tai kuo greičiau perprasti.
Spąstai yra skirti pasauliui žengti į galutinę tironijos ir masinio gyventojų mažinimo schemą.
Viskas prasideda nuo to, ką jie vadina „įvairių įrodymų apie Kovido statuso sertifikavimu“. Čia kovos su nešvariais skiepais šalininkai kviečiami į „draugišką zoną“, kur jūs vis dar galite gauti pasą, jei tik sutinkate būti išbandyti. Žinoma, dauguma Kovido testų yra klaidingai teigiami, remiantis antikūnais, sukurtais žmonių prieš metus.

Tada gaudyklė tampa šiek tiek griežtesnė, nes turite patikrinti skiepo būseną. Naujausi bandymų rezultatai gali parodyti, ar per 6 mėnesius nuo „patvirtinto užkrėtimo“ atsirado „natūralus imunitetas“. To tikrai neįmanoma tiksliai patikrinti, nes Kovido-19 virusas mutuoja.

Tada ateina kovido statuso pažymėjimas, kuris galiausiai kvalifikuotų arba diskvalifikuotų asmenį, priskirdamas jį „didelės rizikos“ statusui, kuris gali leisti jiems trumpam keliauti ar dalyvauti renginiuose, tačiau, atėmus šias teises, jų niekada nebesusigrąžinsit. Tai vyksta dabar Jungtinėje Karalystėje ir Niujorke. JK dvasininkai tiksliai žino, kokiais blogais ši spąstai tampa, iš tikrųjų mirtinais, ir jie parašė atvirą laišką vyriausybei ir parlamentui, ragindami juos sustabdyti šią beprotybę.
Vakcinos pasai žymėtų laisvės pabaigą Amerikoje
Globalistai labai klastingi. Pažiūrėkite, kaip pasinaudodami kovidu, jie pavogė rinkimus. Spąstai yra skirti vakcinos pasams, ir visi, kurie į juos įžengs, bus „laikomi neribotą laiką“ imunitetą silpninančiomis technologijomis. Vyriausybė, kontroliuojančia jūsų judėjimą ir pasirengusia sulaikyti kita kovido versija, gal būti mirtina. Visa tai yra dalis plano Ameriką paversti Venesuela.

„Tai yra vienas pavojingiausių politinių pasiūlymų, kuris kada nors buvo pateiktas Britanijos politikos istorijoje“, - rėkia Jungtinės Karalystės bažnyčios vadovai. Ši vakcinų serija yra žvėries, Trojos arklio, prikimšto baltymų, kurie virsta prionais, kurie jus išveda iš proto, ženklas. Mokslas jau parodė, kad mRNR gali slopinti priešnavikines galimybes ir taip padėti vystytis vėžiui. Šis tyrimas buvo atliktas Sloan Kettering. Be to, daugelis Kovido skiepų sukelia kraujo krešulius.
Ši vakcinos suktybė gali amžinai pakeisti žmogaus DNR. Vakcinos net nėra veiksmingos, taigi, kam rizikuoti, kai tai greičiausiai mirtina spąstai? Apeikite spąstų zoną! Nesiskiepykit. Valgykit pilnavertį, sveiką maistą. Gerkit švarų vandenį. Vartokit tokius papildus kaip vitaminas D, cinkas, vaistiniai grybai, česnakai, saldymedžio šaknys, raudonėlio aliejus, ir t.t. Saugokitės ir būkit gudrūs. Saugokite mūsų laisves ir savo sveikatą.
NaturalNews.com
Vaccines.news

stasys       2021-04-26 19:41

Vieni lipa ant bačkos kiti ant kriziaus , senatvė ne tik atima protą bet ir visą kitą . Gal pirmiau uzbaikite ieškoti mergaitės ?  o ten bus matyti ar verta buvo taip stengtis buti pirmai .

Brighteon       2021-04-26 19:35

2021 Tulsa Event Day 1 Part 15 Mike Adams at the Health & Freedom Conference 04-16-2021, “The Contagious Mind” (tiesiogiai):
https://www.brighteon.com/32eeaeb5-a235-4541-a29a-bcd2717fba7a

„NaturalNews“ vaizdo įrašai nebūtų įmanomi be jūsų, nes visada esame aistringai atsidavę savo misijai šviesti žmones visame pasaulyje natūralių gydomųjų priemonių ir asmens laisvės (maisto laisvė, medicinos laisvė, žodžio laisvė ir kt.) Tema. . Kartu mes padedame sukurti geresnį pasaulį, sąžiningiau ženklinant maistą, sumažinant cheminę taršą, vengiant nuodingų sunkiųjų metalų ir labai padidinus mokslinį skaidrumą.

Kas būtų       2021-04-26 16:44

Laisvės partija be konservatorių?

Dėl šeimų maršo       2021-04-26 16:41

Išsamus ir lakoniškas kun. Arnoldo Valkausko paaiškinimas “Krikščioniška pozicija dėl šeimų maršo”.: https://www.youtube.com/watch?v=7vzQ_91ymZg

>>>Tomas J.       2021-04-26 13:23

Pradžiai visi palaikykime „Didyjį Šeimos Gynimo Maršą 2021″

T0mas J.       2021-04-26 12:20

Šimonytės Vyriausybė tyčiojasi iš žmonių. Palydėkim Šimonytės mergeles iki liepto galo!

>>>       2021-04-26 11:53

Čia kalbama apie lenką pastorių, kaip drąsų žmogų, kuris sugebėjo apginti savo Bažnyčią. Taip pat nepainiok politikų. Voldemar Tomaševski griežtai pasisakė už šeimą, dėl ko buvo “suėstas”.

paminėta Lenkija       2021-04-26 11:35

Pati dabar besistengianti atsikratyti visų liberalių ir “pažangių” reformų pasekmių Lenkija kišo Lietuvai Tomaševskį, kol iškilo Dobrovolska. Ot strateginiai partneriai! smile

Pavyzdys ir Lietuvai       2021-04-26 11:32

https://www.theblaze.com/news/polish-pastor-calgary-police-gestapo?utm_medium=push&utm_source=pushnami
Automatinis vertimas iš anglų kalbos:
Pastorius Artur Pawlowski nuvyko viruso anksčiau šį mėnesį spardyti sveikatos inspektorius ir policija iš savo bažnyčios Alberta, Kanada. Jis liūdnai rėkia ant jų: “Iš šio turto jūs naciai! Gestapo čia neleidžiamas! Išeis, naciai! Išėjo! Naciai čia nelaukiami! Negrįškite čia jūs nacių psichopatai!” Pawlowskis, visame pasaulyje išgarsėjęs kaip “lenkų pastorius”, šeštadienį vėl išspyrė sveikatos inspektorių ir grupę Kalgario policijos pareigūnų, kai jie atvyko į jo bažnyčią pasipriešinti jam dėl COVID-19 apribojimų. APKLAUSA: Kas jus labiausiai gąsdina?” Ir jie tai padarė dar kartą! Šiandien gestapas vėl užpuolė mūsų Bažnyčią”, – socialiniame tinkle “Twitter” parašė J. Pawlowskis apie naujausią Kanados valdžios institucijų priekabiavimą. “Istorija kartojama prieš mūsų akis! Dar viena liūdna diena laisvei ir demokratijai!” Pawlowski pasidalino įtemptos konfrontacijos su teisėsauga Kanadoje vaizdo įrašu, kuriame jis vėl stovėjo ant žemės. Visuomenės sveikatos inspektorius rankas Pawlowski teismo nutartį, kad ji teigia, suteikia jiems prieigą prie bažnyčios, bet jis iš karto atsako: “Aš nelabai domina, ką jūs turite pasakyti.”“Aš nebendradarbiauju su Gestapo,” Pawlowski sako sveikatos inspektorius. “Aš nekalbu su naciais. Atėjai su savo uniformomis kaip banditai. Štai kas tu esi. Adolfo Hitlerio brownshirts. Jūs esate nacistinis gestapas, komunistas, fašistas. Aš nebendradarbiauju su naciais. Pasikalbėk su mano advokatu. Jūs čia neįleidžiami, čia nesate laukiami, ir aš nebendradarbiausiu su gestapu kaip tu, gerai? Taigi, ar tai pakankamai teisinga jums?”. Matote, taip elgiasi gestapas”, – sako lenkų pastorius. “Jūs atvykstate į garbinimo vietą, kad įbaugintumėte ir priekabiautumėte.” Tada Pawlowski informuoja sveikatos inspektorių, kad jie gali susitarti dėl kitos dienos, kai nėra bažnyčios pamaldų. Tada lenkų pastorius pradeda garsiai tirada, ir etiketės policijos kaip “Gestapo” vėl, kaip jis padarė per pirmąjį incidentą, kuris buvo įrašytas į vaizdo ir surinko milijonus peržiūrų socialinės žiniasklaidos svetainėse.” Jūs sergate, štai kas jūs esate!” Pawlowski rėkė ant policijos, kurią jis apibūdino kaip “nedorus blogus žmones”. “Ir teisėtai, kad jūs pakeisite savo uniformas į juodą, nes jūs tiksliai veikia kaip senas gestapas.”” Jei kanadiečiai nepakils ir neatsistos, jei jie neateis į savo jausmus, kol dar yra laiko, o yra laikas pabusti ir stumti šį blogį, nebus visiškai jokių teisių”, - tęsė Pawlowskis. “Jei jie gali išsisukti su šia, jie ketina ateiti bet kur kitur.”” Ir, žinote, tai, ką žmonės nesupranta,” Pawlowski, kuris buvo kilęs iš Lenkijos ir yra pasiryžęs įspėti pasaulį apie autoritarinių vyriausybių pavojus, sakė: “Jie mano, kad tai yra tam tikras žaidimas. Ar manote, kad jie čia dėl jūsų sveikatos, rimtai?”. Jie galėjo atvykti bet kurią savaitės dieną”, – tęsė jis po to, kai išvyko policija. “Ne, jie nori tai padaryti per bažnytines pamaldas, nes turi tikslą, turi dienotvarkę. Jei nematote, tada jūs tiesiog kvailas, aklas, ir kurčias.” Arba jūs ketinate nuolat stumti taip sunku, kaip jūs galite, arba jums bus praryti tie žmonės,” Pawlowski pasakė. “Jie ir toliau ateis, toliau perims tavo teises vienas po kito. Sunaikinti jus tūkstančiais gabalai. Po vieną pjūvį.” Pawlowskis, pandemijos metu atsisakęs sustabdyti bažnyčios pamaldas, antrąjį Kanados valdžios institucijų vizitą pavadino “bjauriu”.

Pavyzdys ir Lietuvai       2021-04-26 11:25

https://www.theblaze.com/news/polish-pastor-calgary-police-gestapo?utm_medium=push&utm_source=pushnami

Štai kaip gina lenkų kilmės pastorius Pawlovskis tarnaujantis šiuo metu Kanadoje ,savo avis nuo vilkų, kurie prisimeta norintys apsaugoti tikinčiuosius nuo grėsmės jų sveikatai. Jie - vilkai, nenori suteikti laisvę patiems tikintiesiems laisvai , sąmoningai prisiimti atsakomybę už savo sveikatą ir saugumą.

Ačiū už tiesų žodį       2021-04-26 11:14

Tik, vyskupai privalėtų taip pat garsiai ir nedviprasmiškai kas dieną kalbėti.

Falun Info       2021-04-26 10:53

Apie ES strateginę partnerę Kinijos Liaudies Respubliką:
https://tv.faluninfo.net/defiance-in-the-kingdom-of-fake-news-documentary

Ačiū       2021-04-26 10:16

Ačiū už tiesą!

Pranas       2021-04-26 10:04

Didelės pagarbos vertas žmogus Nijolė Sadūnaitė. Aiškiai ir teisingai apibūdina Lietuvos problemas.NOriu tikėtis , kad šis sąmyšis, sukvailėjimas praeis.

Kis       2021-04-26 9:58

Tai kas vyksta siandiena Lietuvoje yra vienintelio kuproto chameliono darbai.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.