Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

„Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ organizacinis komitetas: Tikime laisvų, savo valstybės ateičiai neabejingų Lietuvos žmonių gera valia ir išmintimi

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 27 d. 20:45

41     

    

„Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ organizacinis komitetas: Tikime laisvų, savo valstybės ateičiai neabejingų Lietuvos žmonių gera valia ir išmintimi

Dalijamės „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“, kuris įvyks gegužės 15 d. 16 val. Vingio parke, organizacinio komiteto pareiškimu visuomenei ir žiniasklaidai.

2021 m.balandžio 26 d.

Pastaruoju metu prieš „Didįjį šeimos gynimo maršą 2021“ prasidėjo ir stiprėja puolimas socialiniuose tinkluose ir sisteminėje žiniasklaidoje. Nors į daugelį klausimų jau esame ne kartą atsakę savo tekstuose ir laidose, siekdami išvengti žmonių sąmoningo klaidinimo dar kartą paaiškiname savo tikslus ir siekius.

1. Siekiant suskaldyti Lietuvos žmones ir pasėti abejonę protesto akcijos nuoširdumu nepaliaujamai teigiama, kad mūsų tikslas yra įkurti politinę partiją. Tam melagingam teiginiui skleisti net panaudojamos fiktyvios socialinių tinklų paskyros, kurios kuriamos mūsų vardu.

Atsakingai pareiškiame, kad mūsų tikslas nėra politinės partijos kūrimas. Mes telkiame visuomenę pilietiniam pasipriešinimui prieš brukamą genderizmo praktiką, už tradicinės šeimos ir vertybių išsaugojimą. Tolesni mūsų veiksmai priklausys nuo valdžios reakcijos į mūsų reikalavimus ir Lietuvos žmonių valios.

2. Esame kaltinami, kad kuriame prorusišką judėjimą, kurio tikslas išstoti iš Europos Sąjungos ir NATO.

Mes siekiame, kad mūsų Tėvynėje įsigalėtų tiesa, teisingumas ir žodžio laisvė, nebūtų naikinamos tradicinės vertybės ir nekeliame sau su užsienio politika susijusių tikslų. Patriotizmas yra būtina sąlyga visiems, prisidedantiems prie mūsų protesto akcijos organizavimo, ir yra pagrindinė mūsų vidinė nuostata. Esame už stiprią, orią valstybę, pasisakome už artimesnį bendradarbiavimą su tomis Europos Sąjungos valstybėmis, kurios priešinasi genderizmo ir neomarksizmo įsigalėjimui, kovoja už tradicinės šeimos išsaugojimą, t.y. su Lenkija, Vengrija, Slovakija, bei su vertybiškai artimais, tautiniais visų Europos šalių visuomeniniais judėjimais.

3. Atsiribojame nuo visų neaiškios reputacijos, pseudopatriotinėmis pažiūromis pagarsėjusių veikėjų ir kito visuomenėje esančio antivalstybinio gaivalo, siekiančio prisiplakti prie mūsų organizuojamos protesto akcijos ir bandančių ją kompromituoti visuomenės akyse.

4. Visos protesto „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ akcijos metu griežtai laikysimės pagarbos principo ir, bendradarbiaudami su tvarką palaikančiais policijos pareigūnais, ryžtingai užkirsime kelią bet kokioms galimoms provokacijoms, vulgarumo, patyčių ar neapykantos apraiškoms.

Tikime laisvų ir neabejingų savo valstybės ateičiai Lietuvos žmonių gera valia ir išmintimi.

Stipri šeima – stipri valstybė!

Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021 organizacinis komitetas

* * *

Kviečiame pasiklausyti ir Romo Dambrausko atlikto „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ himno „Kelkis, Lietuva!“.

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

hmm..        2021-05-1 9:39

o kas tas komitetas?.. kas jo nariai?
tikekimes, Sustausko su Stanislovu Tomu ten ner?..

to Ėlėrtė        2021-04-30 21:45

turekit momeny, sis ambasadorius, kaip ir jo pavaduotojas gerai mokantys rusu kalba, yra atviras gejus (wiki).
o seimos turi lygiai tokia pacia teise kovoti uz savo teises kaip ir visi kiti pilieciai.

Raigerdas        2021-04-30 10:44

Žinote, mielieji komentatoriai ir skaitytojai, jūs galite sukurti super tobulą dalyką, super naudingą dalyką visiems žmonėms, bet visada atsiras toks destruktyvaus mąstymo žmogus, kuris pasakys:”Čia šu…, nesiūlykite man tokio mėšlo”. Kodėl “šu…” jokios motyvacijos nebus, o jeigu ir bus, tai vis vien tai bus melas. Mūsų organizmas susideda iš milijardų ląstelių. Tačiau šalia yra ir daugybė virusų. Virusai, kaip žinia, daugintis negali. Jie dauginasi tik ląstelės dėka. Be ląstelės virusas nesidaugina. Ir visa tai yra mūsų gyvame organizme. Mes gyvename mus supančiame priešingybių pasaulyje arba dichotomijų (priešingybių pora) pasaulyje. Žmogaus protas taip pat yra padalintas į dvi dalis: viena yra analizuojanti ir duodanti žmogui tikslius atsakymus ir kita proto dalis, veikia panašiai, kaip ir pas gyvūnus. Moralė žmogų pakelia į žmogiškąjį lygmenį, amoralumas žmogų nužemina iki gyvuliško mąstymo lygio.
Todėl neverta įkalbinėti tuos žmones, kuriems tas destruktyvus mąstymas yra brangesnis už jų kasdieninę duoną. Neduok jiems valgyti, bet leisk jiems kam nors pakenkti ir būtent tuo jie pasitenkina. Taip jie patenkina savo destruktyvųjį mąstymą. Štai komentatorius “ah1” nėrėsi iš kailio ir gynė psichopatą ir diktatorių A. Lukašenką. Šiandien jis tyli, bet savo laiku, didžiulių demonstracijų metu Baltarusijoje, jis buvo ne liaudies pusėje o “jabatkų” pusėje. Greitai bus Lietuvoje “Didysis Šeimų Gynimo maršas” ir “ah1” jau nerimsta, nes jam jau bloga darosi, kad lietuviai imasi ginti tą valstybės ląstelę -šeimą. G. Lansbergis šeimos negins, nes jam yra dzin, kadangi valstybinis postas ir pasipuikavimas valdžia jam yra svarbiau už valstybinės reikšmės interesus. Ta “Laisvės” partija, o tiksliau “Nelaisvės” partija irgi nedirbs valstybės labui. Jie atėjo į valdžią, kad griauti valstybę nuo pat pagrindų. Todėl nereikia jų prašyti ar įtikinėti, kad jie prisijungtų prie maršo. Reikia džiaugtis, kad jų ten nebus. Bet jūs pamatysite, kaip jie elgsis pergalės atveju: jie pirmieji puls prie vaišių stalo ir pasakos, kaip jie aktyviai kovojo už “tradicinę šeimą”. Aišku, tokie žmonės savo elgesiu kelia šleikštulį, todėl kad jums nebūtų nuo jų bloga, nekvieskite jų ir geriausia neturėkite su jais jokių reikalų. Artėja tas amžius, kada pagaliau žmonės suvoks, kad reikia įvairaus plauko parazitus ginti šalin ir jokių būdu neleisti jų prie valdžios, kaip tai atsitiko su mūsų brolių baltarusių tauta, taip pat ir rusų tauta. Išmokite atskirti destruktyvaus mąstymo žmogų nuo konstruktyvaus mąstymo žmogaus jeigu nenorite nuo jo nukentėti. Jų mąstymas pasižymi tuo, kad jų reakcija į kažką gerą ir naudinga visiems žmonėms bus neigiama, nes jie neperneša visko, kas gerina žmonių gyvenimą. Jų “gerovė” yra jų haliucinaciniame pasaulyje ir jiems ten yra gerai, nes toks yra tas jų MELO arba haliucinacijų pasaulis. O mums reikia tikro gyvenimo be haliucinacijų, bet jį reikia išsikovoti ir atimti iš tų vagių, kurie iš mūsų jį pasisavino, lyg tai būtų jų nuosavybė. Mums reikia išmokti kovoti už savo teises ir pasiekti pergalę, o ne taip, kaip tai buvo su Sąjūdžiu, kai PERGALĖS VAISIAIS PASIDALINO G. ORWELL “GYVULIŲ ŪKYJE” APRAŠYTI PARŠAI.

Ėlėrtė       2021-04-29 21:56

Na ,pamarširuokit - nuleiskit garą. MŪSŲ nenugalėsit! Nuorodos:
JAV ambasadorius apie partnerystės įstatymo svarbą: nuo to priklauso Lietuvos įvaizdis pasaulyje
Laima Vaigė. Laikas atsisakyti heteroseksualumo privilegijų šeimos teisėje

Deivis        2021-04-29 19:28

Lt režimas (kgb ir jų palikuonių chunta) yra itin sunerimę. Jie bijo, kad tai transformuosis į sukilimą prieš kgb, jų batlaižių ir petterastų gaivalą. Pats kubilius yra petterastas ir net to neslepia.

Taigi       2021-04-29 13:34

Va, ir Biden’as prašneko apie “American Families Plan”, o stasiokui kaip neaišku, taip ir neaišku, apie ką šneka. smile

stasys       2021-04-29 13:09

..tie ‘tradicinės’ šeimos gynėjai po truputį dreifuoja į populizmo pakraščius ir jau sakyčiau labai nedaug trūksta tam kad prisijungtu prie tų kitų ‘gelbetoju’ išbandžiusius savo žygius per Lietuvą . Vienok ir toliau lieka neaišku kas ta tradicinė šeima lietuviškų barščių variacijoje .

Prancūziškas variantas       2021-04-29 12:20

Buvo, kai “Šeimų maršą” prancūzai suorganizavo. Žiūrėjau visą renginį per jų kabelinę TV. Iš visos šalies suvažiavo ir per Paryžių perėjo trys kolonos po milijoną žmonių, šeimomis ir su vaikais.
Kuo baigėsi? Kolonos susirinko į Santarvės aikštę ir ten ... koks 100 “tituškų” susipešė su policija. Ką parodė visokios CNN ir panašūs? Milijonų valia buvo “neįdomu”, o 100-to peštynės - “svarbu”. “Panoramai” taip pat atrodė... Prancūzijos Asamblėja ir Senatas, žinia, “žinojo geriau”, ko Tautai reikia ir balsavo savaip…
Kokios pasekmės? Krito “senųjų” partijų populiarumas. Pradėjo šmėkščioti tokia Marine Le Pen. Elektoratas puolė taisyti padėtį,- sulipdė Macroną ir jo “naują” partiją La République En Marche. Laimėjo rinkimus…

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-04-29 10:06

Atsakymas.
.
Kur kas labiau tiktų TAUTOS VIENYBĖS maršas (už tautą ir valstybę).
.
Kreipimąsis į meno žmones.
Sukurkite TAUTOS VIENYBĖS (maršo) logotipą / ženklą (be jokių dviprasmybių!).
Paskelbkite tą ženklą kad ir šiame tinklapyje.
Šeimų maršo atributikos gamintojai pagaminkite dar vieną ženklą - TAUTOS VIENYBĖS (maršo) logotipą / ženklą...
.
Tegu gegužės 15 d. TAUTOS VIENYBĖS dvasia plevena virš Lietuvos!
(Negi šeimų maršo organizatoriai ir dalyviai tam prieštarautų).
(Negi valdžia prieštaraus TAUTOS VIENYBEI).
.
Po TAUTOS VIENYBĖS VĖLIAVA spręskime visas problemas.
.
● Prigimtinei šeimai TAIP.
● Stambulizmui NE.
● Globalizmui NE.
● Tautai ir valstybei TAIP.
● Tautos genocidui (per emigraciją) STOP (NE).
● ‘Neapykantos kalbai’ STOP (NE).
● Lietuviškai abėcėlei TAIP.
● Konstituciniams “perdirbimams” NE.
● Esamoje situacijoje priešlaikiniams LR Seimo rinkimams TAIP.
● Merų rinkimams TAIP.
● Seniūnų rinkimams (pradinė demokratijos mokykla) TAIP.
● Iškreiptam kvaišalų įteisinimui NE.
● Tautinei mokyklai TAIP.
● Profesionalumui ir kompetencijai TAIP.
● ...
——
Tai TAIP ar NE.
Būti ar pūti.
Tautiečiai ir bendrapiliečiai (spausdami patiktukus) pareiškite savo valią.

Klausimas 11:14       2021-04-29 5:53

Autorius Aš už tradicinę šeimą priprašė daug pasiūlymų: kodėl daro taip o ne kitaip. Tai ir siūlau ir kviečiu Didįjį patarėją suorganizuoti maršą taip ksip jam atrodo ir mes sudalyvausim. Organizuokit,o ne rašinėkit.

The Epoch times       2021-04-29 1:21
Tvankstas       2021-04-28 21:14

Negaliu įkelti lentelės angliškai, tai duodu rusiškai:
А это данные по округу Марикопа. Неудивительно, почему демократы так паникуют и всеми силами пытаются остановить аудит.

Бюллетени, присланные до даты почтового штемпеля: 22 903
Избиратели, зарегистрированные после крайнего срока: 150 000
Бюллетени, поданные с незаконных адресов: 19 997
Нет адреса в файле для избирателя: 2000
Избиратели-неграждане: 36 473
Избиратели за пределами штата: 5726
Двойных избирателей: 157
Призрачные избиратели: 5790
Более голосов: 11 676
Возможные незаконные голоса: 254 722
Отрыв Байдена: 10 457

ah1       2021-04-28 20:13

puiki idėja caronsiaubiui išplėsti, įvesti karantiną su komendanto valanda po caronbaubio vėliava ir prastumti ir stumti ką nori inkliuzyvinio kapitalizmo link.

elfe - Diedas       2021-04-28 20:01

gal geriau daryt, nei nedaryt?..
darantys ir klaidu pridaro, bet gal nereikia ju bijot?..
sako, drungnus net Dievas isspjauna…
nes jie leidzia daryt savo darbus skaldytojui setonui…

argi ne idomu, kodel google blokuoja Citizen Go puslapi?..
argi ne idomu kiek akciju google turi Soros?

stasys       2021-04-28 19:52

cit.” Nebūti abejingu. Tik abejingumas mus nuvedė iki bedugnės krašto. ’ kokios bedugnės pamiršta patikslinti ? Sotūs ‘uzpakaliai’ vos pralenda pro duris standartines ir jos vistiek kažkuo nepatenkintos ? Braziulis savo str. aplamai rado reikalą Lietuvos vyriausybe prilyginti terorizmui ir nieko ,patenkintas sau švilpauja uzstojamas tu bidonėlius vazelino nešiojančių . Jei proto nėra stasys nepagelbes jo rasti bet mielai priminsiu iki ko priveda tas komjaunuoliskas saugumiečių aktyvumas . Kaune galima rasti ir protingų žmonių , ną ne visi ten ‘kęstučiai’ .

Diedas to "Svarbiausia"       2021-04-28 16:14

Kažkada buvęs laisvę mylinčių drąsių žmonių miestas Kaunas pavirto Lietuvos vatnykų sostine.
Meru išsirinko rusiškų laikų skrebelį.
Per Visagino Astravo referendumą balsavo už baltarusišką atominę.
Per nepavykusią smurto dekriminaliza ijos šeimoje aferą vieningai kovojo už teisę baladot vaikus.
Kaune dabar net jaunimas šokiuose šoka pagal balalaiką.
Jeigu Kaune tarybiniais laikais diskotekoje kas nors būtų užleidęs nors vieną rusišką dainą, didžėjui ta diskoteka būtų buvus paskutinė.
Juokingiausia tai, kad tie patys Kručinskienę ginę veikėjai stojo piestu už galimybę nebaudžiamam (kaip pas rusus) padaužyt vaikui galvą į sieną ir bobai užmest į snukį, dabar jau tapo graudulingais šeimos mylėtojais ir organizuoja šeimų maršą.

Svarbiausia       2021-04-28 15:44

Nebūti abejingu. Tik abejingumas mus nuvedė iki bedugnės krašto. Seniai žinoma, kad užliuliavus, dar davus žaidimų ir daryk su tokiu ką nori. Ačiū Dievui, kad turime Kauną, kur randasi budinčiu už Tėvynės laisvę.

Diede,       2021-04-28 15:41

o Komjaunimo eks-aktyvistės, tokios, kaip konciervų Raselė, kelia pasitikėjimą, ane?

stasys        2021-04-28 15:32

Replika:
- Patrankų mėsa pliekiant propagandinėms haubicoms .. (uztraukęs dūmą susimąsto) .

Diedas       2021-04-28 14:40

Neilgai laukt beliko.
Padabosma kas ti bus.
Raigardas dar vienas čviekas į renginio grabą
Tokie komsomolsko stiliaus entuziastai pasitikėjimo nekelia.

Raigerdas>Diedui        2021-04-28 14:15

Diedas rašo:“Savo komentaru kažką labai suerzinau.
Kaip visad “teisuoliai” susnervavą.
Reiškia mintys teisingos”.
O kuo tavo"teisingos mintys skiriasi nuo “teisingų Batkos minčių” apie NATO “vikšrų žnangėjimą prie Baltarusijos sienų”? O “Diedas” rašo:“Jeigu nekyšos globalistų ausys”... Ar žinote, kas jus jungia su Baltarusijos “Batka”? Ta pati paranoja, tie patys nepagrįsti įtarimai. Todėl nei “Diedas”, nei Baltarusijos “Batka” neskiria MELO NUO TIESOS. Bet man visgi įdomus štai šitas dalykas: jeigu žmogus nesupranta, kas yra Melas, o kas yra Tiesa tai KODĖL JIS VIS GI PIRMENYBĘ ATIDUODA MELUI. AR NĖRA TAIP, KAD JIS TĄ MELĄ PAMILO KARTU SU MOTINOS PIENU? AR NĖRA TAIP, KAD MELAGIS MELO KELIĄ PASIRINKO DAR NUO VAIKYSTĖS? Todėl MELAGIS yra įsitinkinęs, kad jo mintys yra “teisingos”, ir jis savęs net nepaklausia, kokiu matu jis vadovaujasi, kad padaryti išvadas apie tai, kas yra TEISINGA ir kas yra NETEISINGA. Norite tapti žmogumi? Tada Diedas turi išsiaiškinti, nuo kada prasidėjo tie įtarimai be pagrindo ir kiek žmonių jis yra apšmeižęs per visą savo gyvenimą. Tada reikia nueiti pas tuos žmones ir kompensuoti jiems padarytą žalą. Jūsų tušti atsiprašinėjimai niekam nereikalingi, nes šiandien jūs atsiprašėte, o rytoj vėl šmeišite kitus žmones. O jeigu jūs kompensuosite padarytą žalą, tada užtikrinu jus, kad jums praeis bet koks noras šmeižti kitus žmones, kuriems net į galvą neateina tokios mintys, kokios jos yra jūsų galvoje. Šlovė „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ organizatoriams, nes šiandien jie yra mūsų didvyriai!

stasys       2021-04-28 14:01

Diedas .. ne kažką o tarskala reigarda . Reiktų jau įsiminti Tiesose gyvuojančias vyriškas davatkas .

Viskas       2021-04-28 13:47

teisingai.Tik seima yra musu ir valstybes pagrindas ir stiprybe.Bet, siais organizatoriais nepasitikiu, ir taskas.

Diedas       2021-04-28 13:10

Savo komentaru kažką labai suerzinau.
Kaip visad “teisuoliai” susnervavą.
Reiškia mintys teisingos.
Bet norėčiau klysti.
Jeigu šeimų maršas praeis sklandžiai, be kremlinų propagandos, be provokacijų dviprasmybių ir nusišnekėjimų iš organizatorių pusės. Jeigu nekyšos globalistų ausys, ir nebus įžeidinėjama Lietuva kaip valstybė ir lietuviai kaip tauta, nuolankiausiai atsiprašysiu visų, kuriuos savo dvejonėmis įžeidžiau.

Raigerdas        2021-04-28 11:25

Visais laikais. visais amžiais buvo tie. kurie bus prieš tuos, kurie nori, kad gyvenimas gerėtų. Ir įdomiausia, kad būtent jie bus už tai, kad gyvenimas blogėtų. Iš tikro tai yra normalių žmonių antipodas. Žiūrėkite čia komentatorius “Diedas” darbuojasi kaip trolis. Iš kur jis yra, neaišku, bet aišku viena, kad šitas žmogelis yra samdytas. Jo frazės man primena KGB gąsdinimus apie “banditus partizanus”. Man tik įdomu, kodėl jie tokie panašūs savo elgesiu? Štai “Diedas”, jau ne sovietinis ideologas, o grynai lietuviškas ir pagamintas būtent per šituos 30 metų trunkančios lietuvių tautos mulkinimo epopėjos. Ansai gąsdina:”Šita akcija organizuojama ir falšyvas šaršalas keliamas tam, kad gyvą tautos dalį dalyvausiančią renginyje pažemint, apjuodint, išjuokt, kad daugiau protestuot nebekiltų nė menkiausio noro.
Po mitingo pasisakymų daugumai atvips žabtai ir norėsis bėgt kuo toliau nuo tokių “protestų”. Šitas “Diedas” nieko nėra girdėjęs apie tokius dalykus, kaip FAKTAS, TIESA ir kiti paprasti dalykai, kurie yra pateikiami norint argumentuoti savo teiginį. Mano manymu, mes niekada neatsikratysie šitų žmonių kaip utėlių, nes jie lieka nenubausti ir tęsia savo kenkėjišką veiklą toliau, nes be jos jie gyventi negali. Ką reikia daryti? Su laiku tokius šmeižikus reikia bausti piniginėmis baudomis. Nenori dalyvauti „Didžiojo šeimos gynimo marše 2021“, tai eik ir stovėk po medžiu. Niekas tavęs nekviečia į tokius renginius. Tai, jeigu tau nepatinka šitas renginys, tai ko urzgi, kaip tas šuva? Iš kitos pusės paėmus, jeigu tai nepatinka “štaziui” ir nepatinka šmeižikui “Diedui”, tai čia yra geras rodiklis, gan šitas naujas Sąjūdžio tipo judėjimas yra labai mus visiems reikalingas. Kas bijo šito maršo? Šmeižikas “Diedas”, kuris savo elgesiu priena striboką. Klausimas “Diedui”? Kodėl tau taip rūpi šitas maršas? Ir kuo tavo šitas urzgimas skiriasi nuo tų “kritikų”, kurie savo laiku puolė Sąjūdį. Aišku viena: Sąjūdžio tikslai nebuvo pasiekti ir liaudis buvo apmulkinta. Į valdžią sulindo visokio plauko parazitai, kuriems yra dzin, kad žmonės jau ne vieną dešimtį metų jiems šaukia:“ukš nuo lovio”, bet jie “nemato”, “negirdi” ir nenori girdėti. Šita savo grupinius interesus siekianti patenkinti partinė gauja į nieką nereaguoja ir negirdi, ką jiems sako žmonės. Pažiūrėkite, kaip su liaudimi elgiasi psichopatas A.Lukašenka Baltarusijoje? Jis, kaip ir tas “Diedas” klykia, kad tai “narkomanai į gatves protestuoti išėjo”. “Diedas” neatsilieka savo palyginimais nuo Baltarusijos “Batkos”:“Organizatoriai - visur apsijuokę išsišokėliai manipuliuojantys emocijomis ir pagarsėję patyčiomis iš lietuvių, dar neprasidėjus renginiui jau jį marginalizavo ir kompromituoja”. Kokia skurdi jų fantazija šitų “Batkų”-“Diedų”? Blogiausia yra tai, kad jie yra prileidžiami prie valstybinių pinigų.

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-04-28 11:14

Aš už tradicinę šeimą !!!
●Ar klausimas apie vienas iš maršo logotipų (pirmasis logotipas!) turintį aiškių sąsajų su pandos snukučiu* yra šeimų maršo diskreditavimas?!
●Kodėl tokia pompastika šeimų maršui? Tauriem siekiam pompastika nereikalinga.
●Kodėl viskas suvedama į TIK į šeimą - šeimų maršą (garo nuleidimas…)?
Kur kas labiau tiktų TAUTOS VIENYBĖS maršas (už tautą ir valstybę).
Kodėl net neminima apie:
Tautos genocidą per emigraciją;
Neapykantos kalbą;
Konstitucijos “perdirbimus”;
Mero rinkimus;
Seniūnų rinkimų įteisinimą;
●Kas tie organizatoriai, jeigu sveikina su žydiškų komunistų švente kovo 8-ąja? (Kyla neramios mintys).
●Kodėl protestavimui (tradicinės šeimos palaikymui) reikia leidimo? Reikia leidimo pasisakant prieš blogį. Hmm.
●O kur dar skiepai ir kovidiniai pasai? Yra kelios pusės, ir kiekviena traukia savo giesmę... Ir niekam nereikia tikro aiškumo.
●O kaip dėl smulkaus ir vidutinio verslo DIRBTINIO žlugdymo?!
Sveikatos paslaugų grąžinimo į padorią padėtį...
——-
Ar tokie klausimai yra diskreditavimas?
Ar tokie klausimai yra nelogiški, nepagrįsti?
Ar žmonės keliantys tokius klausimus yra ‘pimpačkiukai’?
Ar žmonės keliantys tokius klausimus yra “sisteminiai”, “vatnika”, “ativalstybiniai” ir pan.?
——
Aš už tradicinę šeimą (vyras-moteris-vaikai).
Aš už tautą, valstybę, tėvynę.
Aš prieš iškrypusį globalizmą, genderizmą, baltųjų rasės naikinimą...
——-
Atgimimo metu ir kažkiek po to V. Landsbergiu besąlygiškai tikėjau ir pasitikėjau. Kur šis veikėjas kartu su Zingeriu (Kovo 11-sios konferencija LR Seime…) per 30 metų mus nuvedė?
Kodėl kartą smarkiai apgautas negaliu naujųjų vedlių nedviprasmiškai paklausti?!!
Iš esmės tas paradas dar tik rengiamas, o už šitokius klausimus mane maišo su žemėm. Kodėl? Ar šie klausimai taip giliai kabina?! O juk tai, tik keli klausimėliai.
——
Pats sau tyliai mąstau…
Visa kas gerai prasideda - blogai baigiasi.
Viasa kas blogai prasideda - absoliučiai blogai baigiasi.
Hmm…

sorosistu "samokslo teorija" tokia:       2021-04-28 11:10

kas nepritaria neotrckistinei Soros ideologijai, tas mol Kremliaus itakoje.
tad panagrinekim ALF ikurtam think-tanke “Zurnalistikos centras” dirbusio Saruno Cerniausko pritemtus savos versijos “irodymus”:
https://siena.lt/news/valstybe-finansavo-seimu-gyneju-kelione-i-prokremliska-rengini

o taip pat paziurekim kas tos ideologijos pagrindiniai skleidejai musu ziniasklaidoje:
https://lzc.lt/komanda/
Jakilaicio, Cerniausko, Garbaciauskaites, Miliutes, Pugaciausko jau sioje komandoje nebematom, bet ar tikrai jie savo paziuras pakeite?..

Kis       2021-04-28 10:51

o Taoina ar pakvietete?Butinai pakvieskite daugiavaiki teti Gabrieliu Landzbergi su pacia,butinai LKG seimo narius,lai parodo ,kaip reikia myleti ar nemyleti Tevyne Lietuva,na ir dar nemazai nuklydusiu i lankas del laiko gerbuvio,va cia jums ir meile,ir dora,ir viskas kartu.Juk galu gale esame mazi ir vieni siame pasaulyje.Gero linkintis zmogus neragins vartoti jaunima narkotikus,alkoholio,myletis iskreiptai,ko nepamatysi pas gyvunelius,bukime Lietuviais ir bus Lietuva.Kaip sakytu marksistai;uz kasime kalavijus,arba duokite Karbauskiui,jis perkals i plugus ir arsime,bei auginsime sventa duonele?

StasySG       2021-04-28 9:42

Iš Sudervės atvažiuosiu iki Žvėryno automobiliu, o paskui išsitrauksiu iš jo nedidelį dviratuką ir numinsiu į Vingio parką. 16 val, V.15. Noriu savo akimis pamatyti tą koliojamą renginį.

Svarbu,kad       2021-04-28 9:37

žmonės daro veiksmą,kalba,išsako ,siekia,pateikia reikalavimus.Nuo to viskas prasideda,o tobulėjimui ribų nėra.

O jūs vaikai taip darykit kaip tėvelis...       2021-04-28 8:57

Gal kas nežino, tai Liepos Ž mergautinė _ Pečeliūnaitė. Taip taip, to pačio.

Gabrielė       2021-04-28 7:40

Šeimų maršas verčia daugelį nusiimti kelnias ir viešai pademonstruoti savo apatinius. Puldami ant organizatorių ir dalyvių ginančiu tūkstantmečiais gyvuojančią šeimą, kuri yra senesnė ir už valstybę, rėkdami, kad ne taip reikia kovoti, o kažkaip kitaip, jie parodo savo parsidavėliškumą, tamsumą, pavydą, baimę.VISUS TUOS KURIE, PUOLA MARŠĄ, BŪTINA ĮSIMINTI: JIE PATYS IŠSIBRAUKĖ IŠ PATIKIMŲ ŽMONIŲ SĄRAŠO. JIE NEGINA IR NEMYLI LIETUVOS.

Diedas       2021-04-28 7:13

Maršas skirtas ne šeimoms ginti, ar splamai kažkokiam protestui.
Šita akcija organizuojama ir falšyvas šaršalas keliamas tam, kad gyvą tautos dalį dalyvausiančią renginyje pažemint, apjuodint, išjuokt, kad daugiau protestuot nebekiltų nė menkiausio noro.
Po mitingo pasisakymų daugumai atvips žabtai ir norėsis bėgt kuo toliau nuo tokių “protestų”
Organizatoriai - visur apsijuokę išsišokėliai manipuliuojantys emocijomis ir pagarsėję patyčiomis iš lietuvių, dar neprasidėjus renginiui jau jį marginalizavo ir kompromituoja.
Dar įdomiau, kai šalyje “karantinas” draudžiami bet kokie sambūriai, keliems žmonėms susirinkus pamitinguot policija imasi fizinių represijų, vyriausybė pati rūpinasi maršo organizavimu, eismo reguliavimu, policijos apsauga ir erdvių suteikimu, nes šitie ekranuose šmėžuojantys ir durnystes kliedintys “organizatoriai” per žiopli tokiai veiklai.
Atsakymas kas tikrasis maršo užsakovas nesunkiai atspėjamas. Reikia pažiūrėti kas finansuoja. Visai nenustebčiau, jeigu tai būtų Sorošo pinigėliai.

Daiva       2021-04-28 7:08

Nekreipkime dėmesio į tą kgbyną, kuris putojasi informacinėje erdvėje. Mūsų tikslas"Stipri šeima-stipri valstybė”.

stasys       2021-04-28 6:55

Va tai tau ,  klaidų ir tos akcijos rengėjai daro . Vienoje laidoje deklaruoja jog ta akcija yra skirta tik tradicinei šeimai palaikyti ‘už’ , o čia jau skaitau jog ji turi tikslą ir ‘prieš’ palaikant Lenkija, Vengrija, Slovakija nukreipta prieš ‘genderizma’,nors prieš tai tekstas str. sako cit.‘Mes siekiame, kad mūsų Tėvynėje įsigalėtų tiesa, teisingumas ir žodžio laisvė, nebūtų naikinamos tradicinės vertybės ir nekeliame sau su užsienio politika susijusių tikslų’ .Vienok solidarizacija su kitomis šalimis ta ir reiškia .Kas čia ką bando apgauti ? Aš ne prieš ši maršą , bet Lietuvoje jau tiek kartų buvo sukčiaujama manipuliuojant žmonių patriotinis jausmais ir jų moraliniais įsitikinimais jog į viską žiūrėti atsargiai netgi labai privaloma .Nenorėdamas tai akcijai primesti kokio seno ,sudulejusio įvaizdžio manau apsieisiu ir pav. nevardinsiu .Tegul tie kurie rengia ta akcija patys susimąsto kur prieš juos kiti klimpo ir darė baisias klaidas o paskui nusivylė visuomenės abejingumu .

Kas didžiausi Lietuvos priešai?       2021-04-28 6:46

Atsakymas….saršiniai konservatoriai.

Ramiros       2021-04-28 6:18

Jo, ta žurnalistė, jeigu ją dar galima taip vadinti, parašė labai bjauriai, apspjaudė žmones, kurių, gal, visai ji ir nepažįsta. Tikras žurnalistas neturi remtis agentūros VBS “žy-nio-mis”, o būti objektyviu sąžiningu, neplatinti pliotkų, nežeminti bei nejuodinti žmonių, nesvarbu, kas jie yra ar buvo. Labai nuvylė ta asoba ....  Betgi, tikriausiai, ji dėstė savo sapaliojimus pagal užsąkymą, pardavinėdama, galbūt, kažkokiems neprieteliams savo sąžinę. Nemanau, kad ji pati taip išmąstė ...Ach, tiesa, prisiminiau, berods, vieną Liepą, kuri Saulių Stomą provokavo kažkada tai. Ar ne ji ?

Renė       2021-04-28 3:35

P. Liepa Želnienė tikriausiai neturi arba gėdos, kad šitaip plūsta žmones, kuriems rūpi Tėvynė, arba proto, kad rašo tokias nesąmones, arba apsimeta, nes bijo prarasti darbą LRT. Žmonės, neklausykime visokių priekaištų organizatoriams; nė vienas nesame Dievo dovanėlės, bet privalome kartu priešintis genderinei ideologijai, globalistų, pasaulio reduktorių siekiams ir mūsų apgailėtinos vyriausybės nurodymams.

tiek       2021-04-27 23:07

už normalią vyro ir moters kuriamą šeimą - pagrindinę mūsų visuomenės “lastelę” .

jau pratrydo       2021-04-27 22:13

Netgi neįgali vyriškos padermės mandavoškė invalido vėžimėlyje iš konservų partijos vadina maršo dalyvius erkėmis. Komsomolka Raysa Jukšnevičienė ir velolitrobolistas Debilius skubiai ieškosi bilietų į Lietuvą, kad demaskuoti Kremliaus kėslus. smile

Stop neapykantai!        2021-04-27 21:55

Stop radikalams! Ėlėrtė komentaras.Nuoroda:
Liepa Želnienė. Įkiršinti ir pasinaudoti


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.