Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Delegatas. Andrius Švarplys apie naująją Vito Vasiliausko misiją

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 14 d. 6:48

23     

    

Delegatas. Andrius Švarplys apie naująją Vito Vasiliausko misiją

„Vito Vasiliausko frazė „moralė yra ne šio pasaulio dimensija“ reiškia: vagiau, vagiu ir žinau, iš kur dar pavogti“ (A. Orlauskas).

Kadangi šitoje dimensijoje jau beveik neliko ką vogti, tai reikia keltis į aukštesnę dimensiją – Tarptautinį Valiutos Fondą*.

Dar arčiau prie tikrosios dimensijos ir toliau nuo kažkokios moralės.

Aukščiau – tik demencija.

*LRT: Kadenciją Lietuvos banke baigiantis Vasiliauskas nuo 2023-iųjų dirbs TVF valdyboje

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Apie "globalistų vasalus"       2021-04-15 11:02

Mielas komentatoriau, gal turite pavyzdžių (per paskutinius šimtą metų) kur ir kada vasalo sąskaitos buvo paviešintos? Koks naivumas.

Kyšininkus reikia sodinti. Ir ilgam       2021-04-14 23:04

Revolut banko savininkas Storonskij iš Rusijos, kad gauti specializuoto banko licenciją, Lietuvos banko pirmininkui Vasiliauskui sumokėjo kyšį - 1 000 000 Eurų. Sandorį, kiek žinoma, Storonskij tvarkėsi per Vasiliausko draugelio ir “Ellex Valiūnas” advokatų kompaniją. O Lietuvos bankui išdavus Revolut bankui licenciją, sandorio “aplaistyme” nuosavoje prabangioje banko savininko Storonskij jachtoje sudalyvavo net LB valdybos narys Marius Jurgilas, apie ką nuotraukas savo laiku buvo publikavusi Rūta Janutienė. Gražus sandoris - Vasiliauskui milijonas eurų, taip sakant, “v lapu”, o Revolut banko savininkas Storonskij dabar visiems rusams giriasi, kad jo banko visi indėliai apdrausti 100 tūkst. eurų(!). Tai gal miegantys STT tyrėjai, galėtų nors dabar paklausti jau buvusio LB vadovo Vasiliausko, kur jis padėjo ar su kuo dalinosi iš kyšio gautą milijoną eurų?

Banditai su kostiumais gali veikti nebaudžiami?       2021-04-14 23:01

Kodėl tokie grupiokai ar kambariokai, kaip V.Vasiliauskas iš LB ir advokatų kontoros “Cobalt” vadas I.Norkus gali apiplėšti “Snoro” akcininkus, o jiems už tai -nieko?! Kodėl tokie vagys baltomis apykaklėmis , kaip “Ellex” advokatų vadas R.Valiūnas (beje, 5 metus buvęs V.Vasiliausko darbdavys) gali kartu su “Snoro” banko kreditorių komiteto pirmininke A.Mažintiene vogti Snoro indėlininkų lėšas dešimtimis milijonų, taip pat gali laisvai per savo įmonę “Investuotojų forumas” “plauti” ES struktūrinių fondų pinigus ir jų niekas nekabina?! Žulikai gali veikti nebaudžiami, vien dėl to , kad jie visada dirbo kartu su Raudonąją Dalia?! Ar todėl, kad jų tikras “stogas” yra pats “Papunis”?

Šlykštu ir pikta       2021-04-14 22:59

prie leningradinės grybės su šituo grybės “prie kojos” vasiliausku - LT buvo parduota skandinavų bankų sukčiams

Visų globalistų vasalų baigtis aiški       2021-04-14 22:56

Visi parsidavėliai dabar kaip šakalai, besidraskantys dėl Snoro išėdų, anksčiau ar vėliau pasprings. Dauguma vikingų liokajų (įskaitant politikus) bus pakabinti ant “kompromatų” ir juos dar ilgai kaip marionetes tampys už virvučių, versdami atlikinėti pačius juodžiausius darbus prieš Tautą, antraip bus paviešintos jų sąskaitos ir kaip mat atsidurs už grotų... Prezidentė bus kaip ir buvus “ne prie ko”, nors vos atėjus į valdžią pervedė “Rotshild and sons” penkis milijonus už neaiškias “konsultacijas”. O kai išauš valanda “X”, įsiutusios liaudies teismui nulinčiavimui pirmiausiai bus paaukotas dručkis Vasiliauskas, kuris dabar net nenujaučia, kodėl masonai jį pasirinko? Paaiškinsiu paprastai: dėl fizionomijos! Ir dėl kvailumo: pats prisipažino, kad “moralė ne jo pasaulio dimensija”, vadinasi - amoralus niekšas. O tai idealus “atpirkimo ožys” - riebus, su trigubu pagurkliu, akys išsprogusios ir išverstos į paviršių... Su kokiu kaifu jį linčiuos varguomenė! O masonai trins rankas, atsikratę... ate.

Vagis vagiui vagis       2021-04-14 21:31

Per N.Cooperio tris darbo metus Snore pačio banko administravimas kainavo 31,088 mln. EUR, o per tą patį laikoterpį bankroto administratorius N.Cooperis sau, savo įmonei “Zolfo Cooper” ir savo pasikviestiems užsienio konsultantams per tą patį laikotarpį iš Snoro pinigų išsimokėjo 59,852 mln. EUR. Čia tai bent vagis tas Vasiliausko sėbras!

Virgilijus       2021-04-14 21:28

Pas mus valstybę valdo vagys. Reikia visus susodinti, kad netryptų šventos Lietuvos žemės ir pradėti nuo balto lapo.

Virgilijus       2021-04-14 21:23

Snoras tikrai dar neįveiktas,dar Šimonytės laukia teismai.Jei ir netiesioginiai,bet vis tik teismai.OVasiliauską tikrai lies tiesiogiai.Pastarajam baudžiamoji byla turi būti iškelta už Snoro banko balansų ir finansinių dokumentų klastojimą.

Pavojaus varpas       2021-04-14 21:22

Paryžiaus arbitražo tribunolas.

Prof.Povilas Gylys       2021-04-14 21:20

Kas yra V.Vasiliauskas kaip asmenybė? Tai žmogus, kurio biografiją puoš posakis, kad „etika ir moralė - ne šio pasaulio dimensija”. Vakarų šalių neidealizuoju, bet po tokios frazės jis būtų visuotinio pasmerkimo ir pajuokos objektas. Bet mūsų Dvaras (elito mes neturime) ir visa žiniasklaida (išskyrus, aišku, „Respublikos” leidinius) tame nieko blogo nematė.

Rita Belazariene       2021-04-14 21:18

Šitas grybcės - mokyklos trejetukininkės ir Leningrado kgb absolventės “karaliavimo” LT laikotarpis su savais besmegeniais klapčiukais visuose postuose ir posteliuose vertas siaubo komedijos žanro.
Kokia apgailėtina valstybėlė, kad tai BUVO tikrovėje.

Remigija       2021-04-14 21:17

Moralės ir sąžiningumo - nulis, proto ir išminties - nerasta, įžūlumui - ribų nėra, išvaizda- visiškas šliurius. Tik taip galima apibūdinti tą Grybauskaitės tampona Vasiliauską.

Pranas Prackaitis       2021-04-14 21:16

Busime liudininkai , kai reptiloidams ir drakonianams kris kaukės.

Labai tikiuosi ,ponas Vasiliauskai,       2021-04-14 21:14

Ateis šventė ir į tamstos kiemą ,viskas dėl Snoro gryš bumerangu.Minėsi mano žodį

Raigerdas        2021-04-14 15:01

Kai parašiau žemiau esantį komentarą, supratau dar vieną labai svarbų dalyką: AMORALAI VALDO NE TIK PASAULIO PINIGINIUS RESURSUS (NES VITAS VASILIAUSKAS KELIAUJA DIRBTI BŪTENT PAS JUOS), BET IR SUKELIA KARUS. AMORALAS YRA ARTIMAS KRIMINALAMS, AMORALAS YRA ARTIMAS BEPROČIAMS, TODĖL JIE ILGAI NEIŠTVERIA IR KOKS NORS KRIMINALAS PRADEDA KARĄ. Į TĄ KARĄ GALI ĮSIVELTI IR KITAS KRIMINALAS. O tie vargšai žmonės, taupė, taupė, statė namus, augino vaikus ir viskas, ką jie darė, gali būti atimta, sunaikinta, o jie patys sušaudyti. Žiūrint į visa tai, taip ir norisi sušukti:“O Dieve, kodėl ta liaudis patiki savo valdžią AMORALAMS? Kiek galima tai kentėti? Juk tai vyksta šimtais metų?”. Nežinau, ką atsakytų Dievas į mano klausimą, bet aš žinau, kad MORALĖ laimėtų prieš AMORALUS, tačiau neilgai, nes AMORALAI vėl liptų į valdžią. Deja, tokia skaudi yra žmogaus evoliucija, ir tik, deja, žmogus patyręs skausmą, susimąsto. Bet panašiai yra ir su gyvūnais, tik jie nemąsto, nes juos stabdo patirtas skausmas. Gaila, kad žmogus iki pat šiolei yra VALDOMAS BAIMĖS, KAIP IR GYVŪNAS. Sąmoningas valdymas įmanomas tik nesant BAIMEI. O BAIMĖ nebevaldys mus tik tada, kai MES NUSPRĘSIME, KĄ MUMS DARYTI SU AMORALAIS. BE ŠITO SPRENDIMO NIEKAS ŠIAME PASAULYJE NEPASIKEIS Į GERĄ. Į BLOGĄJĄ PUSĘ - TAIP, TODĖL MUMS BELIEKA LAUKTI NAUJO KARO. Ačiū, gerbiamam Andriui Švarpliui, viešai iškėlusiam šia gyvybiškai svarbią temą visai mūsų tautai.

Klausimas       2021-04-14 13:54

Kokia reali šito pono Vasiliausko vertė? Nepavydžiu jam.

Raigerdas        2021-04-14 12:41

Dabar Lietuvoje yra kavilių pagausėjimas. Kas yra su kvaiiais blogai? Kad jie kitus laiko kvailesniais už save. Štai ir komentatorius   “Ayn Rand” rašo: 2021-04-14 11:42
Kažkam kliendinčiam komentarų dalyje:
2021 m. pr. LUX skola yra maždaug 24,5 proc nuo jų BVP, t.y. apie 15 mlrd EUR. Per capita apytiksliai 26,5 tūkst. EUR”.
Pirmiausia, pats neturi supratimo, kas yra tas BVP. Savo tą BVP gali pakišti Vitui Vasiliauskui arba Šimonytei, o šitie skaičiai apie skolas yra paimti iš Vikipedijos, kur yra skebiamos visų valstybių skolos. Taip pat nurodžiau ir kitą šaltinį - Visuotinę Lietuvių Enciklopediją. Štai duodu papildomai duomenis iš Vikipedijos:“Užsienio skola – yra vyriausybės bendros skolos dalis, paimta užsienio valiuta. Lėšų tiekėjais šiuo atveju gali būti bet kurių kitų šalių vyriausybės, finansų įstaigos, tokios kaip tarptautinis valiutos fondas ar pasaulio bankas, taip pat komerciniai bankai, bei namų ūkiai.
10 Airijos vėliava Airija 2,131,000,000,000 2010m.          515,671(vienam piliečiui) 1224 % (nuo BVP)
11 Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas 1,892,000,000,000 2010m. 4,028,283 4636 % (nuo BVP)
12 Belgijos vėliava Belgija 1,275,601,020,000 2010m.  126,188       322 % (nuo BVP)
Štai kitas šaltinis: Liuksemburgo ekonomika (Vikipedija): Bendroji skola užsieniui 1,892 trln. $
Ir tai yra jau pasenę duomenys, nes čia duota pagal 2010 metus. O “Visuotinėje Lietuvių Enciklopedijoje” duota pagal 2018 metus (skola 4 trilijonai 178,4 milijardų dolerių). Reiškia skola auga. O kokia yra 2021 metais? Manau dar didesnė. Lietuva planuoja skolintis dar 5 milijardus dolerių. Kas atsako už tai?  Niekas. Kas moka? Lietuvos gyventojai. Kodėl? Todėl, kad Vyriausybės keičiasi ir ta pasiskolinusi Vyriausybė neatsako už tas skolas ir jai nerūpi, kaip jos bus atiduotos. Ar jūs laikytumėte tokį buhalterį ir direktorių savo ūkyje? Aišku, kad ne. Problema ir yra tame, kad yra tie VALSTYBĖS PINIGAI, kurių niekas negali sukontroliuoti. Kodėl? Todėl, kad tai yra iš mokesčių mokėtojų surinkti pinigai, su kuriais kas nori taip ir elgiasi. Pasaulyje nebūtų jokių psichopatų A. Lukošenkų, jokių Šiaurės Korėjos diktatorių, jokių Putinų, jeigu mokesčių  mokėtojas galėtų sukontroliuoti šitų pinigų. Tol, kol į Mokesčių Mokėtoją nebus žiūrima, kaip į INVESTITORIŲ, tol padėtis nesikeis. VISUOMENĖ YRA SPECIALIAI ORGANIZUOTA TAIP, KAD JOJE NEBŪTŲ JOKIOS MORALĖS. NES JEIGU BŪTŲ MORALĖ, TAI BŪTŲ SKAIČIUOJAMI IR MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ PINIGAI. IR TADA VITAS VASILIAUSKAS GALĖTŲ DIRBTI TIK KIEMSARGIU SU TOKIU POŽIŪRIU Į MORALĘ. Todėl Andrius Švarplys yra teisus:“Dar arčiau prie tikrosios dimensijos ir toliau nuo kažkokios moralės”. Supraskite pagaliau piliečiai, kad NESANT MORALEI, AMORALŪS ASMENYS VISADA, KARTOJU - VISADA IŠDURS MORALIUS PILIEČIUS. Todėl jie yra suinteresuoti, kad MORALĖS nebūtų, nes jie tada gali būti Bankų direktoriais ir gauti 13 000 Eu atlyginimą per mėnesį. Egzistuojant moralei, toks Vitas Vasiliauskas galėtų gyventi tik iš minimumo. Todėl mąstykite, kokiame pasaulyje mes gyvename ir kas tokį pasaulį kuria. Atsakyti kas? Aišku, kad amoralai. Todėl Vitas Vasiliauskas eina pas tokius pačius, koks yra pats.     

Ayn Rand       2021-04-14 11:42

Mūsiškis gavo sinekūrą. Jaunas dar, o jau nebereikalingas. Pensija už gerai atidirbtą darbą - pagalvokit, kieno interesais.

Kažkam kliendinčiam komentarų dalyje:
2021 m. pr. LUX skola yra maždaug 24,5 proc nuo jų BVP, t.y. apie 15 mlrd EUR. Per capita apytiksliai 26,5 tūkst. EUR.

tarp kitko       2021-04-14 9:08

Genialiai pastebėta.
O pirmajam komentatoriui turėčiau pasakyti, kad jūsų patarimas nesuveiks -iš ten,TVF,  pasirenka savus. iš principo ir pagal nuopelnus.

Raigerdas        2021-04-14 8:32

Arčiau savų. Niekas jam nesiūlytų, jeigu jis nebūtų savas. Ten gi yra, pavyzdžiui Afrikoje, prasiskolinusių šalių , kurios neturi jokių šansų grąžinti skolas net per šimtą metų. Reikės atimti turtus. Paimkime Liuksemburgo skolą - 1,892 trilijono $. Kiek ten gyvena gyventojų? Gyvena Liuksemburge - 626 108. Tiesioginės įplaukos - 20,88 mlrd. $. Tiesioginės išlaidos -2,11 mlrd. $. Tačiau Visuotinėje Lietuvių Enciklopedijoje rašoma: “Liuksemburgas – turtingiausia Europos Sąjungoje ir viena turtingiausių pasaulio valstybių...Užsienio skola 4178,4 mlrd. Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių (2018)”. Įdomiai rašo Visuotinėje Lietuvių Enciklopedijoje -4178,4 mlrd. O kiek nulių turi trilijonas? 1 000 000 000 000. Tai pataisykime Visuotinę Lietuvių Enciklopediją: Užsienio skola 4 trilijonai 178,4 milijardų dolerių. Reiškia nuo 1,892 trilijono $ 2010 metais, skola išaugo iki 4 trilijonų 178,4 milijardų dolerių 2018 metais ir ji yra “turtingiausia Europos Sąjungoje ir viena turtingiausių pasaulio valstybių”? Kas gali paaiškinti šitą fenomeną? Tai paklauskite būsimo TVF kandidato Vito Vasiliausko apie Liuksemburgo fenomeną. 626 108 gyventojai (praktiškai šiek tiek daugiau nei Vilniuje-544 386 gyventojų) yra skolingi 4 trilijonų 178,4 milijardų dolerių. Kaip jie gali grąžinti šią skolą? Tai vienam gyventojui tenka maždaug 6 milijonai 673609 dolerių skola. Tačiau Visuotinėje Lietuvių Enciklopedijoje rašoma: “Liuksemburgas – turtingiausia Europos Sąjungoje ir viena turtingiausių pasaulio valstybių”. Gal Šimonytė, kaip V. Vasiliausko draugė gali paaiškinti šitą fenomeną? Kiek žinau asmeniškai, tai atlyginimai Liuksemburge tikrai yra aukštesni nei Vokietijoje ir Prancūzijoje ir iš tų šalių žmonės važiuoja dirbti į Liuksemburgą.

Iki 2023 dar toli....       2021-04-14 7:42

Nepavyks tam be sąžinės toliau gražiai lobti,tinti ,nes nevertas tos vietos,per grybauskaite nepelnytai veike Lietuvos nenaudai.

stasys       2021-04-14 7:13

Kas A.Orlauskui trukdo vogti ? Ilgas ano tabaluojantis liežuvio galas, ar suvulgarintas humoro jausmas kurio niekas jau ‘neperka’ ? Politika kaip tik tą tinkama scena .. naujai iškeptam ‘gelbetojui’.

Nuomone       2021-04-14 7:08

Ar nereikėtų apie šitą kandidatą pranešti į TVF ,kad šis pilietis nėra patikimas į šį postą.Tuo manau turėtų pasirūpinti gerb.Jankeliūnas.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.